Sedm kulí jako v Sarajevu…

📎and tagged

Tedy, spíš kuliček. Takových malých, plastových. No prostě, jak na Václava vystřelili na Václava (achtung – každej ten odkaz vede jinam 🙂 ). Ochranka páně prezidentova dle zlých jazyků už měla dost té blbé hokny a dobrovolně se rozhodla nezasáhnout. Ostatně ono taky zasahovat účinně uprostřed davu a navíc proti hrdinovi, který jen protestuje a vyjadřuje svůj názor, je přece jenom dost vošajstlich. No, teď asi kluci půjdou hlídat nějakej supermarket.

Není divu, velebnosti – vždyť už je to do nebe volající, co se tady děje! Stádo potřebuje konstantní přísun lidových gerojů, kteří se nebojí dát najevo svou hlubokou blbost nespokojenost. Tykadlový lobotom Smetana již poněkud oschl a to, že je díky své vypatlanosti statečnosti definitivně v prdeli nezáviděníhodné situaci, už dávno nikoho nezajímá. Lid tedy musí dostat nového kokota Jánošíka, aby se moc nedíval kolem sebe a náhodou nezahlédl něco, co nemá. A kdože jím bude tentokrát? Nikdo jiný, než rudý trotl sympatický mladý muž, hrdě se hlásící k zločinecké ideologii strany gaunerů a vrahů ideálům těch, kterým na nás jako jediným záleží. Mladík, dle svých vlastních (chlámy chlámy) slov politicky neangažovaný (nepočítáme-li kratochvílnou střelbu na živé cíle), ochotný a schopný využít „jedinou možnost, jak dát najevo nespokojenost“ – takového přece musí každý proletář obdivovat. Však se mu taky dostalo té cti ještě před odjezdem do šaškecu poskytnout médylinám yntervjů a jasně vysvětlit své revoluční smýšlení. Tak teď jen čekám, jak se k tomu postaví jeho soudrzí :-).

A protože je to hodnotné téma, využila ho i kandidátka na páně Klausovo nástupnictví lobo-Bobo, která s přehledem, sobě vlastním, okamžitě navrhla personální opatření. Dovoluji si obrátit pozornost p.t. obecenstva na ilustrační foto v článku – je v něm xicht by xicht paní Bobošíková s panem Franzem. Tell me tell me mirror screen who will be the Beauty Queen – já mám tedy jasno :-).

P.S.: prosím své věrné čtenáře, aby omluvili zvýšenou frekvenci škrtů a korektur. Byl jsem obviněn, že jsem drzej šulin z nedostatku autocenzury, tak jsem to chtěl takto transparentně napravit. Taky jsem prý zkurvenej rasista sociálně intolerantní – to mě tedy opravdu nasralo zarmoutilo. Už ze mne dělají rasýstu blbí anonymové i chytří advokáti – tak to jsem fakticky v pérdeli rusuturu. Však ono i na mě jednou dojde, právnící už mě mají v hledáčku atd. – no, však už to znáte. Vypadá to, že má Mistr Alien zase v rámci terapie přístup k netu. Když jsem četl o atentátu na Klause, vzpomněl jsem si, jak alík v rauši ataku své choroby vyhrožoval, že už to vypukne a budeme proti sobě stát se zbraní v ruce a napadlo mě, jestli to nakonec nebyl on. No, když jsem viděl fotku, oddechl jsem si. Ale všeho do času – Alien pilně trénuje a Czech flag operation již brzy vypukne! Myslím, že po všech těch magorech je Alien logicky dalším krokem :-(.

 


14 Responses to Sedm kulí jako v Sarajevu…

 1. To byla demoverze 🙁

 2. Avatar Janice Palice
  Janice Palice says:

  Proletariát ozbrojený špuntovkama 🙂

 3. Jak můžeš něco takového říct? Vždyť to byl klasický Obyčejný člověk – zástupce a hlas Lidu! Ozbrojená pěst Dělnické třídy a Proletariátu! Však oni nám to komunisti ještě ukážou – a pak se od toho distancují :-))

 4. Jo, pohádka. V reálu si málokdo uvědomí, že lid zůstane stejný, i když vyžene neoblíbeného krále.

  Mimochodem – nějak jsem nepochopil, proč se ten ichtyl vymezoval proti vládě zrovná střelbou na Klause. Já tomu tedy moc nehovím, ale Klaus do vlády nepatří, dost jí zatápí a svými vety se u ní nečiní příliš oblíbeným.

  • Avatar Janice Palice
   Janice Palice says:

   Inu, mě připadá, že se ten odvážný chasník zrovna nepřejedl vtipné kaše. Prezident nebo vláda, všechno je to fuk.

 5. Avatar Janice Palice
  Janice Palice says:

  To bude jako když všechen lid hnal krále Kazisvěta. Hnali ho a zpívali si, ach, to byla nálada! Nakonec mu naložili pěkných pár ran na záda. Já už se tolik těším…

 6. http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/s-vidlema-na-hrad-lide-podporuji-vondrousovu-strelbu-na-prezidenta.html
  Lůza nám vládla, vládne a vládnout bude. Adorace pomateného komunisty, který si přišel vystřelit ze špuntovky na prezidenta, protože „se mu už nechtělo jen házet vajíčka“ a pak „s vidlema na hrad“.

 7. To jim to ale trvalo, kua… http://jdem.cz/wa5t7
  Hlavně že bystře rozpoznali, KDO patří na přední místa! 😉

 8. Oni by ti fťypálci fťypkovali, i kdyby toho Vaška někdo skutečně vodďál 🙂

 9. Inu… další příležitost pro nás, bestyjální fťypálky: http://jdem.cz/was74
  Důležitý je bejt za všech okolnosťý v první lajně… http://jdem.cz/was87 😉

 10. Já jsem to zkoušel nastudovat, abych nebyl nespravedlivej nebo naopak. Přečetl jsem, co „se o tom píše jakože vod těch vodborníků“, ptal jsem se u těch, kteří ochranu dělají…
  No, asi takto: nejde zabránit tomu, aby se něco takového stalo, ale to, co následovalo, bylo hodně mimo jakékoliv představitelné limity. Bylo by asi chybou se domnívat, že všechno v této zemi funguje takto kvalitně – ani ty ochranky takto nekvalitně nefungují. Právě proto špekuluju, do jaké míry to bylo zrežírované. Těm, kteří do toho nějak vidí, se prostě nechce věřit, že by prezidentská ochranka zrobila takový fail.

 11. Avatar rybářka
  rybářka says:

  Gravere, v jednom máš jistojistě pravdu. Kluci z ochranky to
  odskáčou, ačkoli zafungovali ve stejné kvalitě, jako funguje
  vše v této zemi. Ale jinak bych řekla, žes trefil celou tu
  komedii mistrovsky, přímo na komoru. A né plastem, ostrými.

 12. Avatar Janice Palice
  Janice Palice says:

  Děti se budou mýt hůř – to už teda nastalo. Můj desetiletý syn se teďmyje podstatně hůř než před takovými osmi lety. A sám nechce.

 13. http://zpravy.idnes.cz/facebook-strelce-z-chrastavy-diq-/domaci.aspx?c=A120929_145352_domaci_jw
  Aha, tak jestli takto tak to potém jó. Von je Pavlik asi kapku jetej 🙂