Slum plus

📎and tagged

Článek Slum šlus! je datován 21.2.2024 a jak okolostojíčnosti ukazují, jeho název nebyl prorocký. Rozhodné „možná“ se poněkud zvrtlo a obyvatel zatouchajícího slumu do toho statečným kovbojům z magošu hodil vidle, když prohlásil, že jako fakt nechce.

Grafiku Jak šel čas s Ondřejem Thorem… a další reálie najdete v tomto článku.
Svůj slib, že tam vydrží do demise vlády, ovšem Thor asi nesplní. Vydrží tam totiž až do legitimního konce této vlády po nejbližších volbách.


28 Responses to Slum plus

 1. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  Taras – teda to, že stále žije a dokonce se má možnost beztrestně vyjadřovat své fobie a emoční agresivitu – je dokladem vyšší politicko-kulturně-mentální kvality života liberální, individualisticky pojaté demokracie, založené na občanském principu, nikoli třídním, náboženském či etnickém principu (zapomeňte na národ, žádný neexistuje, NÁROD nemá hlasovací právo, NÁROD nemůže nikam kandidovat, ba co víc, nemá nárok na důchod ani na žebračenku jako TARAS od nás pracujících – a který ani neprošel v r. 1989 dekomunizací ani dexonofobizací a nešel se ani léčit, když zcela běžně schvaluje sexuální násilí na ženách, mlácení dětí jako „práva rodiče“ či veřejné autority ve v ýchově dětí (např. domnělá práva při formování vědomí dětí učiteli marxismu-leninismu, okresních tajemníků KSČ nebo předsedů MNV při školení o metodách „zostřování třídního boje“).

  Přeskočme jeho názory na sexuální menšiny, migranty, muslimy či zcela jen jeho agresivní sklony k lidem s exklusivním vzděláním a kvalifikací (chce speciální vězení pro právníky, ajťáky, soudce a akademiky v humanitních oborech typu sociální antropologie nebo „kognitivní psychologie“, která je opravdu zcela funkční analýza jednoho ze stochastických způsobů modelovávní vytváření souborů reakcí – ať limbických nevědomých vzorců chování a emočního prožívání – nebo psychologických PODMÍNĚNÝCH – instinktivně/pudových – reakcí vycházející (ano nejsou všichni stejně vyspělí a tudíž nejsou vždy ohledně svých modelů jednání TAK ÚPLNĚ LIDMI, ale daleko více jednají jako NIŽŠÍ VÝVOJOVÉ DRUHY.

  Interpersonální terapie definuje vývojové fáze které navazují na jednotlivá období života daného jedince, ktgerý započíná rodinou patologií, následně sociálních patologií ve vztahu k jednotlivým SPOLEČENSKÝM SKUPINÁM. Regrese v jejich schopnosti nějaké společenské KOOPERACE se prohlubuje (tedy schopnost společenské kohabitace se výrazně změnšuje) s dělkou a celkovou polyformní impotencí uspokojit své sexuální potřeby ústící mimo přímou emoční agresivitu do především anaklitické deprese.

  A toto jsem několikráte zcela několikrát n a příkladech vývoje osobnosti Tarase s ohledem na uvedená fakta o jeho rodinném a následně profesně-partnerském zázemí, které bylo celoživotním zklamáním a takovou mírou vlastní osobnostní frustrace, že vyústily do absolutní společenské izolace a absolutní intolerance i mězi těmi se mkterými je schopen ještě vůbec komunikovat aniž by průvodním komuniukačním znakem nebyla VERBÁLNÍ ANEBO PŘÍMO FYZICKÁ AGRESE.

 2. Avatar Saul
  Saul says:

  Ale nemusíme tu všude tahat unaveného dědouška Tarase, jak si chudák postěžoval.
  Včera jsem třeba na ČT , kterou ten nekulturní blb Taras 🙂 přirozeně nesleduje zhléhnul údajné drama Svatá.
  No, nutno uznat, že Bohdalka tam podala úžasný herecký výkon.
  Určitě o poznání lepší a vyrovnanější, než tu scénku, co ztropila s ožralou Zemanem při křtu toho jeho paskvilu nedávno.
  Ale čekal jsem, že Strach natočí zase nějakou pohádku.
  Pravda je, že ten film až taková pohádka nebyl a má reálný základ.
  https://search.seznam.cz/?chrome_dse_attribution=1&q=v%C4%9Bra+sosnarov%C3%A1&sourceid=srch_ga_cs
  Kdysi jsem k té paní šel na placenou přednášku a dodnes mne mrzí, že tam tehdy nedorazila.
  Každopádně pointa toho filmu je…taková zbláštní , až nebezpečná.
  V recenzích si toho všimnul zřejmě jen Respekt za paywallem.
  https://www.respekt.cz/komentare/film-svata-je-dobre-kdyz-novinari-lzou#utm_content=freshnews&utm_term=svat%C3%A1%20respekt&utm_medium=hint&utm_source=m.search.seznam.cz

 3. Avatar Saul
  Saul says:

  Tak to vypadá, že Novotný se nakonec z ODS opravdu odporoučí.
  Což je dobře, ten jeho blitek o Slováčkové byl neomluvitelný a ODS přece jen není slovenský fašistický Ficův Smer, po kterém se naší spodině tak stýská (zdravím Tarase)
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-z-ods-odejdu-pokud-me-vyzve-fiala-rekl-novotny-premier-mu-vyhovel-252253#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
  Nu, ale teď se jistě můžeme těšit, jak se z Rady ČT odpouroučí i to intelektuálně i morálně podviživivené, o to víc fyzicky vypasenější tučné prase a Tarasův favoritní „poštěvák“ (© Věra Chytilová, která mu to s úsměvem řekla do jeho vypaseného tučného ksichtu přímo při rozhovoru s ním, kam si ji pozval:-))))
  https://medium.seznam.cz/clanek/moralni-majak-xaver-vzkazas-vasaryove-aby-ji-mraz-roztrhl-p-l-dezinformatori-uz-tleskaji-63870

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Tarasův favoritní „poštěvák“

   Opět oprava, ach ta paměť…
   Takže Xaver byl od paní Věry nazván nikoliv poštěvákem, ale velkým poštěvákem!
   Ale ukončil ten rozhovor dezolátní hrošík poměrně rychle.:-)
   https://youtu.be/vf6yJ4PlO-4?si=kxt2e0No-xDRuYlH

  • Zásadně se nesázím, ale tohle by byl easy win. Pavlík už poděkoval za názor, že by měl odstoupit sám, rozdal klíčenky a Fiala konstatoval, že ho o to požádal už dávno a opakovat to nebude.
   Klídek, barbecue bude. Novotný zůstane, kde je a dál bude hrát tu hru „udělal jsem chybu a musím nést následky“.

 4. „Fanatická nenávist buzolátů (například těch dvou od Gravera) k Rusku je způsobena tím, že tam – mírně řečeno – LGBT+ nepodporují. Co se vítání muslimské imigrace týká (tedy těch, kteří jim zakroutí krkem), oni nevidí politicko-sociologické důsledky, ale vidí nové, mladé, neopotřebované ánusy.“

  • Avatar Saul
   Saul says:

   A už je tady !
   Tak si ho Gravere odvšiv, osprchuj, vydej mu pyžamo a župan, nastav medikaci…
   Po oddělení si ho už provedu sám.
   Snad nám tu nebude srát do pisoárů , jak je zvyklý 🙂

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    Latexová zástěra s viditelnýma červenýma skvrnama a manik kterému nikdo neřekne jinak než Vovka „střevní chirurg“ s viditelnými jizvami mezi tetováním znázorňující srp zapíchnutý do oční bulvy muže s klotovými rukávy a drobnými pejzy provede nutnou vstupní prohlídku všech tělních dutin jestli tam pacient se silnými sklony k sebepoškozování neskrývá nějaké zdraví nebezpečné předměty…žiletky, kapesní šitíčko anebo v kondomů ukryté kapsle s látkami na ředění krve atd. Bezpečnost pacientů především…

  • Tuším někdy vloni to Rusové vyřešili tak, že LGBT prohlásili za „extremistické hnutí“ a zakázali zákonem. Že to není hnutí a nelze tudíž takto zakázat, není v Rusku žádnou překážkou. Soudruh občan tedy smí být teplej, ale nesmí se hlásit k LGBT. Což ovšem do důsledku vzato může dávat smysl.
   Pokud jde o muslimské imigranty, tak tam je situace poněkud specifická. Muslimů tam principielně mají dost a chovají se k nim jako k ostatním Rusům, což potenciální imigranty zrazuje od toho, aby byli příliš problematičtí.

   • Ano, to smysl dává a je to celkem racionální uspořádání věcí. Dělejte si to po svým, ale nakrucovat se a trdlovat v průvodech (a blbnout dětem hlavy) nebudete. Všechna tři úchylná hnutí (LGBT, MeeToo i BLM) jsou založena na racionalitě zhruba ze třetiny, zbytek je odpudivá hysterie a lhaní, což můžeš sledovat v přímém přenosu na svých štamgastech. Saul u mě diskutoval asi dva, tři roky celkem bez problémů, sice s občasnými pravičáckými deviacemi, ale přijatelně. Jak došlo na Rusko a na nesouhlas (a na represe) s vyjmenovaným panoptikem, byl oheň na střeše a vyfauloval se. Fagan zápasí se svou chorobou a vynecháváním medikace, ale i on měl kdysi komentáře, které měly hlavu i patu díky jeho znalostem politických i společenských poměrů v Německu. Ale když jde o bukvice, tak je z něj pablb, fanatik a začne udávat. Hysterie a lhaní jsou markanty, opakuji. V jedné větě dvanáct slov a kromě předložek a spojek všechna cizí. Policajti ho už ale znají.

    • Avatar Saul
     Saul says:

     „Jak došlo na Rusko a na nesouhlas (a na represe) s vyjmenovaným panoptikem, byl oheň na střeše a vyfauloval se.“

     Už zase lžeš, Tarasi!
     Vzhledem k tvému pokročilém věku by se to sice dalo považovat za zapomětlivost a srařeckou demenci, ale mnohokrát jsi prokázal, že jako bytostný křivák lžeš zcela vědomě a záměrně.
     Tak je tomu jistě i v tomto, naštěstí zcela bezvýznamném, případě.
     Moje zabanovaní v tvé žumpě nemělo s Ruskem vůbec nic společného a bylo ještě před agresí těch tvých imperialistických mongolských přátel na Ukrajinu.
     Zabanoval jsi mne, když jsem se tě optal, kde sis vyvexloval bony na rifle, když ses chlubil, že jsi je za socíku nosil.
     Že jsi měl i v zadní kapse strčený hřebínek, fešáku ?😀

    • Avatar Saul
     Saul says:

     A tady je další tvoje LEŽ, dobytku.
     Teď prozměnu lžeš na své terase nářků.

     „“No a buzolát Saul mě na tom Twitru označil pod mým občanským jménem za pedofila, což je k jeho překvapení trestné“

     Na twitteru jsem tě pod tvým občanským jménem za pedofila nikdy neoznačil (což rozhodně neznamená, že jím nejsi)
     Takže trestné pomluvy a veřejného lhaní se dopouštíš jedině ty.
     Ještě to můžeš napravit veřejnou omluvou.
     Nebo samozřejmě ten údajný tweet odkázat, ale těžko můžeš odkázat něco , co neexistuje.
     Realita je totiž něco úplně jiného, než co se honí ve tvé pomatené stalinistické deviantní palici, ty koště.

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Tak co, ty starý posero?
      Kdy ukážeš ten screenshot mého tweetu, kde tě pod tvým občanským jménem nazývám pedofilem?
      A proč neodkážeš přímo ten tweet?
      Nevymazal jsem ani jeden a stále tam jsou i ty, kde zmiňují i tebe.
      Po tom, co jsi svoji zvrácenou a úchylnou sexuální pozornost kdysi obrátil dokonce i směrem k mým rodičům jsem tě tam jednou pod tvým občanským jménem -sám jsi pod ním veřejně publikoval- opravdu uvedl a i tento tweet tam stále je.
      Tak do toho ulhaný zmrde , dokaž co jsi tvrdil, nebo se omluv.

     • Avatar Saul
      Saul says:

      „Po tom, co jsi svoji zvrácenou a úchylnou sexuální pozornost kdysi obrátil dokonce i směrem k mým rodičům“

      Tak zde se mírně poupravím.
      Sexuální deviant Taras směrem k mým příbuzným neobrátil svoji sexuální pozornost, ale zřejmě se jen potřeboval veřejně podělit o své trápení s nesčetnými venerickými chorobami, které ho celoživotně sužují.

      Zde tedy Tarasova úvaha, zkopírovaná z jeho blogu.
      Mohu dát samozřejmě na tu jeho žumpu i příslušný článek odkaz, ale tohle asi z jeho pravidelných blitků tam bohatě stačí:

      „Uvědomte si, že Fagan se Saulem, kteří mi sprostě a do komunistů a všelijak oslizle nadávají z azylu u Tribuna, v té době ještě nebyli na světě a jejich syfilitický fotr s nimi ochcával ploty po cestě z hospod těch nejpodřadnějších kategorií.“

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Smutné ovšem je, že takové gerontské svoloči já musím vydělávat na důchod a bez mé finanční podpory by Taras místo mlsání Babišových kosteleckých párků z masokostní moučky tak akorát k večeři kradl myši svému kocourovi.:-)

    • Avatar Ondřej
     Ondřej says:

     Osobně, on je týrané dítě, na základě dysfunkčních vztahu jeho rodičů a problémy se sexuálně-partnerskymi vztahy, protože doma viděl jen mužské násilí na ženách sexualizovanou poníženost misogynnim jednáním otce, které se 100%!! přeneslo na jejich synka Tarase, který nedokázal překonat svá traumata z dětství. Násilná touha po pomstě na lepších, vznešenějších a kulturně vyspělejších lidech, jenž touto zločinnou to suitou, toužící opět po na nástupu Stalinových delnickych „dervišů“ je odsouzena k živoření v sudetské příhraniční pustině, vyhnanství a izolace od společnosti.

 5. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  Zastávat se Cimického a „naznačovat“ , respektive tvrdit, jak to dělá Taras, že sexuální oběti toho predátora v bílém plášti jsou hysterky, to už je absolutní dno.

  A nejen to – je to

  § 365Schvalování trestného činu
  (1) Kdo veřejně schvaluje spáchaný zločin nebo kdo veřejně vychvaluje pro zločin jeho pachatele, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.

  Je tedy známo,. že Taras v tomto ohledu již několikrát rubicon překročil. Horoval pro okupaci a nápravně-převýchovné tábory po vzoru těch sovětských mučírem na území Estonska a Lrotyšska v letech 1940 (a za masových deportací od několiměsíčních miminek až po 90ti leté stařeny a zvěrstva v nacistických, pardon v tomto případě ještě horších – komunistických – dobytčácích), násilnou Rusfikaci, šíří nenávist k etrnickým, náboženským sexuálním a dalším menšinám.

  Nicméně mám s ním jistý záměr, a není při jeho realizaci vhodné do toho tahat oficiální orgány – měl by si uvědomit, že trh dokáže zcela legálně daleko „lepší kousky“ než pár policejních mlátiček v gumových rukavicích, tedy zcela legální stav čistě jen způsobený tím, že někdo bude chtít jisté zadostiučení za to, že on páchá jisté příkoří v rámci jeho domnělých svobod druhým – takže dokáže i zcela legální svoboda druhých (zvlášť KDYŽ NA TO MAJÍ) páchat recipročně zcela legálně dosti nesnesitelné hoře dezolátům jeho typu, asociálního marxleninisty v předterminálním stavu, asociála bez přátel, bez příbuzných, bez lásky a ústy osamoceného a utápějícího se v nenávisti. Bolest endogenního charakteru je velice maligní…v jeho případě, to bude navíc ideolicky velmi, velice hořský „Zuckerkandl“ který mu jistě nebude chutnat. Víc neprozradím:-)

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Na další psychopatické výlevy toho kremelského stalinisty z terasy nářků si ještě rádi počkáme.
   Až Tarasúv kolega v deviaci, sexuální násilník a pedofil Cimický stane před soudem.
   A to je jisté!!
   A vyslechne si- doufejme- spravedlivý a nepodmíněný trest, odpovídající jeho zločinům.
   Mnohé podobné sexuální trestné činy evidentně v té době jiným prošly bez povšimnutí, proto tyto úchylné sexuální invalidy Cimického trestní stíhání tak irituje.

   Tolik k Cimickému, ovšem na psychopatické výlevy, nepostrádající autorovu sexuální nevyrovnanost, starý agresivní násilník Taras Cimického nepotřebuje.
   Zajímavá je i jeho poslední „politická“ úvaha.

   „Fico je politický formát (stejně jako Orbán), který šéfové západních vlád postrádají. Viz bisexuál korouhvička Macron….“

   Dále v tom komentu ještě zmiňuje i cosi o „vyhánění železným koštětem“ , ale to už asi v jeho tristním psychickém stavu ukázkového dezoláta udiví málokoho.

 6. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  Naštěstí dezolé už pochopili, že Václavák vládu nesvrhne díky nedostatku ochotných, věčně holých prdeli (zdravím Tarase😃). A tenhle dezolát to má jako vycházku Na Borech, sice povinnou, ale s možností šířit smrad tolik přitahující všechnu tu lidskou havěť jak světlo všechny ty noční můry…

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Deviant Taras se svými nohsledy se teď tématicky posunuli k obraně devianta a pedofila Cimického.
   https://www.novinky.cz/clanek/krimi-prvni-chlap-ktery-na-me-takto-sahnul-bylo-mi-16-dalsi-poskozena-popsala-zkusenost-s-cimickym-40469951
   Inu, jak se u nás říká, vrána vráně oči nevyklove, nebo svůj k svému…
   U Cimického je ale zajímavé, že za odhalením jeho kriminální minulosti paradoxně stál Zeman.
   Ta šokující odhalení se dostala na veřejnost až po Zemanově návrhu na státní vyznamenání Cimického.
   On ten starý lánský ožrala rád říká, že dává polibky smrti.
   Pokud bude Cimický odsouzen k nepodmíněnému trestu, což se doufám stane, bude pro něj možná tento Zemanův polibek smrtelný opravdu doslova.

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    Misogyn, sadista, libující si v tom, že může slabšímu (teď už jich na s větě skutečně slabší h než je on sám moc.neni, krom děti, na ty stále ještě stačí) ubližovat a „dokazovat“ si tak svoji převahu. Tuto potřebuju mají zvlášť explicitně vyvinutou jedinci patří si zcela sociálně na dno společnosti, jsou to individua vyvržená na jen okraj, a ze svých celoživotních minerálku žijí ve schysofrenni představě jak jsou mocni, a jak se pomstí silnějším a úspěšnějším…Věří že je do své pozice někdejšiho společenského hegemona dělnické třídy a stranického burreau KSČ vrátí opět Putin, poté co násilím zabere starou Evropu a zotročí si tam zase lidi a vyhladí v koncentracích společenské, ekonomické a především profesní elity (na ajťáky má obzvláště spadeno, gravere:-)…

    Muhehehebe!!

    • Avatar Saul
     Saul says:

     Zastávat se Cimického a „naznačovat“ , respektive tvrdit, jak to dělá Taras, že sexuální oběti toho predátora v bílém plášti jsou hysterky, to už je absolutní dno.
     I když…myslel jsem, že toho dna ten úchylný a šílený stalinistický betonář dosáhnul když tvrdil, že v Buči vraždili Ukrajinci, zranění civilisté po bombardování jeho ruských přátel jsou najatí herci atd.
     Ale kdepak, Taras pilně kope a hrabe.
     Ten se ještě dohrabe až k tomu neméně šílenému Astrovi do Austrálie, budou tam klokany vyučovat marxismus-leninismus a jako dva významní guruové hlásat, že žádné dno není:-)
     No, v postatě budou mít pravdu.
     Hlavně to morální dno pro takové ulhané dementní figurky opravdu neexistuje.

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Jinak, ono by to vlastně na terase nářků bylo docela veselé čtení.
      Blbům se každý rád zasměje.
      Když ale ti gerontští deprivanti míří záměrně na ty bezbranné cíle, které si už zažily tolik utrpení, tak se ti zmetci, se svým vožděm Tarasem v čele, dají definovat jen jedním výstižným a stručným označením.
      Zmrdi.

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      Myslím, že se brzy rozejde i s nejblizsimi (Mudra, Astra ad.) protože míra tarasovy radikalizace, já tomu říkám dle definice moderního psychiatra Otto Kernberga (difúze vlastní identity), je nenávist k jakékoli oponentuře,něco jako drogová závislost.

      Člověk vyhledává nesouhlas, třeba i drobny, korigujíci třeba jen faktografii, jako na utkavou potřebu ZASADNI CHRONICKÉ MANIODEPRESIVNÍ IRITABILITY ,že spor přímo vyhledává a sugeruje si (tady je podobný psychologický profil PUTINA a ruského narativní obecně, že všichni Rusku usilují o život a chtějí je vyvraždit a proto je pro ně jediným řešením, vyvraždit všechny ty o nichž si myslí, že jsou jejich nepřátele – což je dnes celý vyspělý svět zahrnující G20, včetně dneska už i takové Argentiny anebo technologicky a politický mocného Izraele.

      Přátelé jsou jen vojenské režimy po převratech junt (cely africký Sahel a speciálně režimy, kde se vyvražďovali lidé jen proto, že měli více placatý nos anebo si dávali kroužky do uší jinak než ti, co měli být. základ znaku správného „národa “ viz Tutsiové ve Rwandě)) nebo doživotních diktátorů (Kim a KLDR) anebo fanatických Ajatollahů (Írán)

      Je to nemoc patřící do kategorie agresivni destrukce osobnosti, pramení i z nespokojeného sexuálního pudu v aktivní fázi činnosti libida a přeměny pozitivní neurální stimulace na destruktivní agresivitu. Nejvíce tuto potřebu pociťují impotenti anebo TRVALE PONIŽOVANÉ OSOBY…

      Myslím, že na studium Tarasovy osobnosti by měly vést psychiatricke klinické instituty pro výzkumy sexuálních patologii, zvláštní skripta:-)

 7. Avatar Saul
  Saul says:

  Tchoř je OK.
  „Normální“ ukázka dezolátské žumpy, která zkouší kde a jak se v demokracii zviditelnit .
  Proč to nezkusit?
  Problém není v Thorovi, ale v těch kovbojích z magošu, kteří by podobnou verbež mohli spláchnout- i v mantinelech demokracie- jako prach z krku whiskou v baru.
  Jenže na tom magistrátu žádní kovbojové nejsou.

  • Thor jako persona je bezvýznamný šulin. Jenže si z něj… hm, někdo vymodeloval symbol (resp. jeden ze symbolů), přes který demonstruje, co všechno si jejichlidi můžou dovolit a jak je státní moč bezmočná. Teď Tchoř infiltroval na Václavák, kde přespává v nákupním košíku, zatímco svůj původní slum si ponechává jako investiční byt.