Panychida za jeden vztah

📎and tagged

Kotlinkou rezonuje strašlivá tragédie panevropského dosahu. Naši pacienti, doposud se poklidně věnující samohaně na svých celách, propadají melancholii, apatii, nebo naopak záchvatům nekontrolovaného vzteku. Dlouho jsme se rozhodovali, zda tuto událost pojmenovat explicitně a bez eufemismů. Nyní, když byla většina pacientů stabilizována ve svých klecích, smíme snad i my mluvit bez obav z nejhoršího. Nuže:

Světoznámý mediální magnát Jaroslav Soukup a Agáta Hanychová (doposud se nám nepodařilo zjistit, co to je a kde to Soukup chytil) ohlásili rozchod!

Důsledky této katastrofy jsou děsivé. Indexy PX a Dow Jones zaznamenaly propad několik desítek procentních bodů. Majitelé a manažeři mediálních domů vyskakují z oken jako za bankrotu Enronu. Rubl významně posílil vůči indické rupii, zatímco rand byl zcela devalvován.

Viceprezident ČR Andrej Bureš už přislíbil, že po volbách uvolní až deset miliard Kč na pomoc občanům, zasaženým pohromou (pokud se tedy takto dá vyložit jeho prohlášení „Našich lidí něněchám zhebnúť!„). Partaiführer PRO Heildrich Reichel vyslovil podezření, že za rozchodem stojí ukrofašisti a nohsledové Stěpky Bandery a svolal na 16. září protestní demonstraci. Okamura vydal prohlášení, že je nutné omezit přiliv imigrantů, aby k těmto incidentům nedocházelo. Všechny významné postavy dezinfo scény už zveřejnily čísla svých účtů a LVČR vyhlásil zábor TV Prima. Značné obavy budí skutečnost, že se ještě nevyjádřil Dan Přibáň.

Náš ústav se rozhodl podpořit oběti katastrofy zavedením zvláštních polévkových přídělů a skupinovým předčítáním pamětí Hannibala Lectera. Budiž nám Osud milostiv!

________________________

Update: po uzávěrce jsme obdrželi informaci od spolehlivého zdroje, že Agáta Hanychová byla snězena domorodci ze Stránské Skály. Jejich náčelník se měl údajně vyjádřit, že to byla dobrá kost.


20 Responses to Panychida za jeden vztah

 1. Avatar vittta
  vittta says:

  Tenhle by se sem hodil, do Graverova choromyslnce.
  Místo to dělá vládce světa, je štítem demokracie a svobody, a věří mu všichni LGBTQMNFTGRHEHK na světě.
  https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-amerika-biden-prekvapil-behem-ceremonie-odesel-z-podia-40442950

  • Inu, to jsou ty temné stránky gerontokracie.

  • https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-joe-biden-tiskova-konference-vietnam.A230912_093636_zahranicni_kha

   Ten už jede na volnoběh. Jestli se ho americkým soudruhům nechce deinstalovat, měli bychom jim poslat nějaké scénky se Zemanem, aby viděli, jaké to může vzít konce.

   • Avatar vittta
    vittta says:

    Sorry jako, ale Zeman je týpek, co sice blbě vypadá, ale jinak je pořád ještě intelektuálně schopnější jak 95% příslušníků vysoké politiky.
    Biden to má naopak, 95% jakýchkoliv Američanů je intelektuálně schopnějších jak on.
    Přesto se najdou (nadšení) jedinci, kteří ho nejenom volili, ale i volit budou.
    Klidně by volili i potkana, jen aby tam nebyl Trump, a Trumpa tam nehtějí, protože letadlo.
    Když už jim něco posílat, tak záběry normalizačního vysokého komunisty, jak řeční ke vstupu vojsk v srpnu 1968, nebo jak si podává roce s revolucionáři na plný úvazek v Trutnově, poutním to městě příznivců sv. Vaška.

    • 😂😂😂Tak už jsem ten plugin nainstaloval.

     • Avatar vittta
      vittta says:

      To je povzbudivé, jenže já nemám tušení, co to nějaký plugin je, snad nějaká čistírna od komunistické minulosti?

     • To je takový udělátko, abych nemusel ručmo vypisovat kódy smajlíků pod komentáře, které si nic jiného nezaslouží. Můžeš ho použít taky.

    • Avatar radka
     radka says:

     no intelektuálně je zeman v prdeli už pěkných pár let.
     on alkohol udělá s každým mozkem svý.

     • Avatar vittta
      vittta says:

      To si nemyslím, byť jsem nebyl vždy spokojen.
      Co se týká alkoholu, je to velice ošemetné tvrzení, protože ožralého Zemana viděl jen málokdo, a pokud už ano, bylo to právě u těch korunovačních klenotů.
      Média to tedy psala, ale důkazy nikde.
      Ani u těch korunovačních klenotů to není úplně jisté, a pan prezident došel zastání od mé labutě, která je zapřisahlou abstinentkou, a ptala se mě, jestli jsem tam někdy byl (nebyl, ale ona ano).
      A že už jenom se tam dostat je obstojný výkon, a celkem tělesně ne úplně zdravý Zeman se motat mohl i bez chlastu, a jeho ksichtění u něj bylo celkem normální i jindy.
      V každém případě jsem nikdy moc nepochopil, proč pana prezidenta tolik lidí nenávidí (objektivně, jinak samozřejmě vím, že mediální masáž dělá divy), pan prezident byl velice výrazný reprezentat ČR, a až pozve současného prezidenta anglický král, může se s ním teprve měřit.
      Tomu bych se ale divil, že by britský monarcha byl zvědavý na komunistického aparátčíka z nomenklaturní familie, ale jeden nikdy neví.

     • Tohle jeho adoranti nikdy nepřipustí. Odmítají vidět, co se stalo z chytrého a schopného politika. Je pro ně nepřijatelné vnímat marasmického starce, ze kterého věk, chlast a pevná pozice s vědomím, že tohle je konečná, udělaly trosku. Mimo to jim byl implantován pocit výjimečnosti – jen oni, protože jsou inteligentnější, než ti s jiným názorem, vidí velikost Zemanova ducha. Stačí jim říct „kdo to vidí jinak, je blbec“ a máš je. Tohle je to skutečné stádo ovcí.
      „Ožralého ho nikdo neviděl“ mluví za všechno.

     • Avatar vittta
      vittta says:

      Ty máš jen dva světy- ten tvůj, a těch ostatních.
      Neumíš pochopit, že kdokoliv, kdo na Zemana (Rusko, Rajchla atd…atd..) nenadává, nemusí být nutně adorant.
      Zeman prostě z duševního hlediska žádná troska není, i když tělesně to troska je.
      Nemusím s ním vždycky souhasit, ale musím ho respektovat za jeho schopnosti.
      Ano, může být, že s pokračujícím věkem už nemá tu pravou duševní svěžest, ale pořád jí má víc, jak mnozí o 40 let mladší.
      Je třeba také vidět uršitý kontext.
      Zatímco u Kalouska nebo Havla chlast nikdy nevadil, u Zemana vadila i zmínka o něm…že si dá rád becherovku, nebo tak něco.
      Dokonce ani nevadí, že se ve vládních kruzích otevřeně fetuje, no co, jak pravil Benda, co má jako bejt, kdo dneska nefetuje?
      Novotný je sjetý od rána do večera, drogových skandálů je také dost, ale to mnoho lidí absolutně netrápí.
      Za to je trápí Zeman, dokonce ho chtějí žalovat.
      A nééé, jistě, také jsem je nikdy vysloveně fetovat neviděl, no ale o těch drogách se mi doneslo už dříve.
      Zeman je člověk, co mě odjakživa stral, a často mě sere dodnes se svým levičáctvím.
      Ale za svůj politický výkon od r. 1989 má můj respekt.
      Ten člověk se nedá nerespekovat, byl a je to prostě NĚKDO!

     • Slovník, Vittto. Adorant je ten, kdo adoruje, ne ten, kdo pouze nenadává. A to ty jsi. O světech jiných mi ještě chvíli poutavě vyprávěj 😂.

     • Avatar vittta
      vittta says:

      No ano, tohle slovo vyjímečně znám.
      Proto také vím, že pana prezidenta Zemana neadoruji.
      Připadá mi ale, že adorován je nový pan prezident, zrovna tebou.
      No, každého věc, jen mi přijde k smíchu, jak antikomunisté nadšeně volili nomeklaturního bolševika, což by se dejme tomu mohlo s trochou fantazie nazvat protestní volbou proti jinému, byť zásdně méně významnému komunistovi, jenže nadšené hýkání, jaký je to gerój svědčí o tom, že samotná superkomunistická minulost mnohým nadšencům vůbec, ale vůbec nevadí.
      Porážka Nerudové svědčí právě o tom.

     • Ztrácím odvahu ti vyvracet, co tobě připadá 😂. Tak bych si snad dovolil jen nesměle podotknout, že to byla volba Babiš / Pavel. Když jsi volil babiše, tak ho adoruješ? Připadá mi, že ano.
      „antikomunisté nadšeně volili nomeklaturního bolševika“ – Vittto, fakt nic ve zlém, ale ty prostě občas (dost občas) vypustíš něco, co je nezbytné považovat buď za pokus o vtip, nebo za důkaz, že v reálu fakt víš úplný hovno a vlastní představy, formované diskusemi s přicmrndovači, vydáváš za realitu. A ještě tomu věříš. Aspoň v těch termínech si udělej jasno.

 2. Avatar konev
  konev says:

  Pozor: Agata Hanychova je dcerou Veroniky Zilkove.
  A byvala manzelka Jakuba Prachare.
  Konec osvety.
  Vim to z Blesku, ktery casto ctu. Zde mi slo o to, ze matka Agaty Hanychove, Veronika Zilkova tvrdi, ze jeji byvaly manzel Martin Stropnicky je velky lhar. To mne zajimalo a pritom jsem se dovedel, ze Agata Hanychova je dcera.
  Pry existuji i ruzne legracni konspiracni teorie, ze politicky a medialni zivot Kotlinnky ovlada jen par desitek rodin. Takova blbost.

  • Mně je to fakt blbý, ale who the heck is Žilková? Martin Stropnický je fotr toho mladýho rudýho teplajzníka, co si koupil zámek?
   Hoši, já jsem marnej, v tomhle se vůbec neorientuju.
   Těch ovládajících rodin je mnohem míň, ale víc nesmím říct – omertá!

   • Avatar vittta
    vittta says:

    Bývalý ministr obrany.
    To ještě Veronika říkala, že je naše země v dobrých rukou, že je Stropnický fakt dobrý člověk.
    Teď říká něco jiného, a já si myslím, že by mělo proběhnout nějaká anketa, nějaký průzkum veřejného mínění.
    „Byl Stropnický dobrý člověk a dobrý ministr obrany“???
    Nééé, nesměj se, o tomhle Češi vědí daleko více jak o Čermákovi, a na něj se nějací fízlové ptali.
    Já bych řekl:
    Měli mu dát 20 let, protože svoboda slova ANO, a to jednoznačně, ALE- jen v povolených mantinelech.
    Demokracii si rozvracet nedáme.

 3. Avatar vittta
  vittta says:

  Co na to Pávek?
  Nepozval si Hanychovou na hrad?

  • Soudruh prezident tu osobu rezolutně odsoudil a vyhlásil nad ní interdikt. Proslýchá se, že má prsty v té akci na Stránské Skále.

  • Avatar observer
   observer says:

   Jake jsou postavy?
   Bidna smira? Bulvar? Malomestske drby?
   To snad ma v gesci Sexymozek? Dyt ma aji i novou kancelar, ne?