Demyse fyjalové pjetidemolyce!

Senzace! Víme první! Vláda končí!

Od důvěryhodných zdrojů, blízkých vládě, hospitalizovaných v našem ústavu, jsme byli informováni o zcela zásadním kroku fyjalové vlády. V návaznosti na sobotní demonstraci morální bídy a intelektuální chudoby se předseda vlády Petr Fiala rozhodl odstoupit ze své funkce a požádat o politický azyl v našem choromyslinci. Současně s ním podá demisi celá vládní koalice i s pomocným personálem. Demisi odmítla pouze hajzlbába těsně před penzí se slovy, že se na to už může vysrat. Potřebné množství cel na koridorech je již připraveno.

Jak nám bylo sděleno, pan Fiala po shlédnutí některých momentů z této velmi vydařené akce nejprve dostal záchvat vzteku a po krátkém odpočinku ve svěrací kazajce propadl trudnomyslnosti. Apaticky seděl na toaletě a mumlal si pro sebe zřejmě nějaká zaklínadla, ze kterých se podařilo rozluštit pouze slova „ty vole, to je matroš, s tím nadělám hovno, jebu to„.

Samotná demonstrace byla fenomenálním úspěchem. Dle slov organizátora Grímy Červivce se jí zúčastnilo 101000 dezolátů ovčanů, některé zdroje, blízké budoucímu prezidentovi, uvádí až 300000 lidí ve dvou patrech nad sebou. Dalo se ovšem očekávat, že lživá mainstreamová media budou reportovat účast desetkrát nižší. Gríma elegantně zkanibalizoval sám sebe a při svém proslovu se dostal do takového rauše, že na olamžik přestal extaticky ryčet a téměř zkolaboval. Zprávy, že měl pravou ruku přivázanou k tělu, aby instinktivně nehajloval, se nakonec ukázaly být dezinformací.

Ne všichni bohužel dostali možnost na demonstraci dorazit. Jak se ukázalo, Fiala osobně zastavil vlak, plný potenciálních demosranců a ještě drze lhal o nějakém neštěstí. Pan děkan Ševčík se ovšem na demonstraci dostavil, i když pouhou náhodou, když tam šel vyzvednout své rodinné příslušníky.

Odvahu a schopnost stát čelem k lidu projevil Gríma v nezapomenutelném momentu, kdy osobně přijal z rukou své příznivkyně drobný hotovostní příspěvek na palivo do své Panamery dobročinné účely.

Demonstrace byla pokojná, pouze jeden kolaborant přítel Ruska byl obtěžován nelegální policií korporace ČR s.r.o. Drobné lapsy, jako např. svastiky na transparentech, jsou jistě při takovéto masové akci pochopitelné. Na závěr někteří účastníci zazpívali českou hymnu s vlastním textem. Vítaným zpestřením bylo i skvělé vystoupení známé stand-up komičky Kláry Samkové, které se podařilo přesvědčit diváky, že se před akcí vykropila jako hrobka.

Nezbývat, než provolat třikrát hromové hurrrá! budoucí ochlokracii.


Tento článek je satirou. Dvě tvrzení jsou v něm však pravdivá a ukazují na neuvěřitelnou charakterovou atrofii organizátora. Jindřich Rajchl na pódiu opravdu osobně zkasíroval starší paní. A opravdu se neštítil zneužít železničního neštěstí, aby mohl budit dojem, že se jedná o záměr.