Muslimové ohrožují českou intelektuální elitu!

📎and tagged

Po tom, co se děje ve světě vzdáleném i blízkém, nemůže nikdo příčetný pochybovat o tom, že jsou moslemíni rizikem pro náš kulturní okruh. Tedy samozřejmě jen ti radikální (ti umírnění je pouze podporují). Islamističtí infiltrátoři ovšem používají i daleko sofistikovanější metody, než přímé teroristické útoky. Jednou z nich je cílená mentální devastace české intelektuální elity. Mise je jasná: způsobit našim mentálním špičkám duševní rozklad, který budou oběti navíc veřejně demonstrovat. Po jejich internaci už proti islámu v kotlince bude stát pouze plebs a všichni přece víme, že antiislamismus je atributem sprostých prosťáčků, sprostě prostých rozhledu za dveře rodné paluše.

Nutno říct, že snaha perfidních moslemínů nese ovoce. Jejich nejznámější obětí je doktor přes motejly, vlastenec a ochránce tradičních hodnot, pan Martin Konvička. Ten se z islámské hrozby pošetil tak, že ve společnosti jakési čúzy, zabalené do rybářské sítě, před brněnskou mešitou zapálil Korán (to je muslimský survival guide – něco jako Bible, jen se tam o nenávisti k jinověrcům mluví o něco jasněji). Zřejmě předpokládal, že je to nějak zpacifikuje.

Maje své čivy zastřelé a psýché zbloudilou (to říkají intoši, když má někdo bordel v glocni), pojal lítost, že v kotlince zatím žádná násilná muslimské performance neproběhla a rozhodl se své spoluobčany edukovat aspoň demoverzí. Za nedělního pošmourného odpoledne se spolu s několika dalšími mentálně rozvířenými jedinci převlékl za moslemínské teroristy, vyzbrojil tým břízami, osedlal velblouda jako hádží Halef Omar a vyrazil anektovat Staromák. Aby mu to lidi věřili, začal do nich střílet. Bohužel mu to neuvěřili policajti, jinak bychom měli dalšího aspiranta na Darwinovu cenu.

Celá ta performance zřejmě musela vypadat dost surrealisticky. Veselé kartinky jsou výmluvnější, než jakýkoliv popis – sem přikládám jen ochutnávku (c) Markétka H., další bizárie v jejím FB albu. Scény jako z deníku požívače hašiše – mátohy v hábitech, opásané popruhy s výbušninou (snad tam měli jen lahváče a klepku), zakuklení ninjové s fanglí Daeshe, vezoucí si týpka v oranžovém hábitu k rituální porážce. Islamista s ryšavým vousem už byl jak z obrazu Salvatora Dalího a když už si myslíte, že jste viděli všechno, vjede do toho debil na vemblódovi v čepičce hostinského Palivce. Celá ta taškařice skončila odvlečením Konvičky na smyka do šaškecu, odkud ho údajně nedávno propustili pro zlepšení zdravotního stavu (ošetřujícímu lékaři měl před propuštěním ironicky sdělit, že snad není takový magor, aby osedlal velblouda a jel ve jménu islámu někam střílet do lidí).

Není pochyb, že po tomto vystoupení počet Konvičkových adorantů radikálně vzroste. Z pacientů to bude skoro každý a když na to půjde šikovně, obrátí i personál. Inšallah!

konva2 konva3 konva1


3 Responses to Muslimové ohrožují českou intelektuální elitu!

 1. Vše je pomíjivé, jen avatar je věčný. Tady je to nastavené tak, že kdo ho má, tomu se zobrazí (i když nechčí).

 2. Avatar aTeo
  aTeo says:

  Jejda, můj starej dobrej slušivej avatar. Už je to všechno nějak dávno… a svět je mnohem zparchantělejší…

 3. Avatar aTeo
  aTeo says:

  Zkouška systému…