F*uck da System!

📎and tagged

Kdo nefuckuje s námi, fuckuje proti nám!

Fuckovat da System je dnes moderní. Patří to k mentální výbavě každého yntelektuála – dokonce i levicového. Da system fuckují i (ne-li zejména) niktoši, deprivanti nefachčenkové, profesionální socdávkaři bez ohledu na pigmentovou obdařenost a všeliké přícucky na nějakém tom systémovém cecíku. Ano, skutečný profesionál využívá zdrojů systému k tomu, aby jej mohl fuckovat (nebo o tom aspoň někde hulákat). Jsou jedinci, kteří když nefuckují da System aspoň tři hodiny denně, trpí abstinenčními příznaky a škrábou si to na veřejnosti.

Da System fuckoval už mistr fšeho Alien (to je ten osrstěný tvoreček, který po desetiletí marného přesvědčování sama sebe, že jednou bude provozovat vlastní web, odešel na odpočinek a realizuje se v jakémsi klubu uvozhřenců). Životní filosofie living on the dole mu nebránila flusat na ruku, která ho krmila a spřádat přitom sofistikované sociální konstrukty typu „vlastní byt zdarma každému slušnému chlapovi 30+“.

Da System fuckuje i ta parta zmrdů sociálně výjimečných jedinců, co se narvala do Kliniky (yes, we can!), protože tam zrovna nikdo nebyl. Říkají tomu autonomní centrum, protože jim ten veget někdo cáluje, takže se sami můžou válet jak chcíplé nutrie a plnit si žíly sračkami. Bez da Systemu by do týdne pošli ve vlastních hovnech, ale fuckovat se musí, i kdyby na matroš nebylo. Budiž, někteří z nich studují rozličné obory, bez kterých by se da System neobešel (jako např. behavioralistika, filosofie, kulturní sociologie, teritoriální studia apod.), takže svůj dluh společnosti jistě brzy (tedy asi po patnácti letech studia) splatí.

„Fuck da System“ nedávno orgasticky vykřikl i předseda jedné nejmenované strany. Tomu bych to ovšem odpustil – oni to ti Piráti mají takňák fpopisu práce a aspoň je s nimi zábava.

Zavilý eurofob Petr Mach si za fuckování dokonce nechá platit v ojroparlamentu. Cykloaktivista „I want more“ Hollan se při fuckování nechává vozit panským kočím. D-Fens crew fuckuje tak masívně, že by se to dalo destilovat – anarchyje, svět bez států, bez fízlů, bez da Systémů. Cože – že bychom si nějaký Systému museli založit, kdybychom žádný neměli? Fuck, pravím vám!

Kdo nefuckuje s námi, fuckuje proti nám. Když se přiznáte, že da System fuckujete nedostatečně a nepovažujete to za své životní poslání, jste etátista, fízlofil a blbá vofce. Abyste nebyli blbá vofce, musíte říkat ty správné věci a hodně nahlas (myslet si můžete, co chcete – to, co si myslíte, stejně ví kdejaký tlučhuba líp, než vy).

Ten náš Systém (nemyslím TNS – to bylo v pohodně) nestojí v mnoha ohledech ani za použitý prezervativ, ale ve srovnání s jinými Systémy je to dobrý systém (ty vole, to zas bude řev). Třeba v tom, že nám umožňuje hulákat „Fuck da System“, aniž bychom pak po zbytek života museli provádět sebekritiku v nějaké nehostinné, mrazivé prdeli. Já s ním žiju v symbióze – občas vyfuckuje on mě, občas já jeho (zatím tedy vede na body). I přes ty průsery, které tady máme (a ještě mít budeme) si myslím (když se tak rozhlížím kolem sebe), že kotlinka je báječné místo pro život. Jsem přesvědčen, že naprostá vtšina těch, kteří si to nemyslí, by buď jinde nepřežila nebo by tam hulákali stejně, jako tady. On je to totiž takový náš národní sport – nadávat na tohle, kritizovat tamto… a dělat toho co nejmíň. To je přece ten správný systemfucking!