Dezolé based marketing

📎and tagged

Letos půjde zábavná pyrotechnika na odbyt jako nikdy. Kotlinkou budou znít exploze těžkotonážní munice, pašované spolu s opiem ze Zlatého trojúhelníku a obloha zůstane nasvícena jako při příchodu Gozera. Nemocnice budou praskat ve švech, přeplněné nešťastníky, kterým petardy amputovaly přebytečné výčnělky.

Japato, ptáte se? Inu, kterýsi geniální marketingový stratég dokázal využít instalovanou bázi dezolátů, aby tu špinavou práci odvedli za něj. Ministr vnitra se obrátil na starosty obcí s osobní prosbou, aby jako projev piety po masakru na FF zvážili upuštění od použití zábavní pyrotechniky ve svých obcích. Někomu se podařilo přesvědčit dezoleadery, aby rozšířili narativ „ropušan zakázal„. Just that easy. Tohle stačilo, aby stáda pitomců počala na socnetech kvílet, že jim nikdo nic zakazovat nebude, oni jsou svobodní a just do toho jdou. Moroni, kteří doposud žádnou pyrotechniku nepoužívali, teď vytvářejí zásoby jako před třetí světovou. Protože je fyjalová bída úplně ožebračila a kromě toho narvali dávky do matů, musí si teď na ty petardy brát půjčky. Už za pár hodin vytáhnou do ulic, aby všem ukázali, kdo je to občan v odporu. Jo, taky mají semotamo nějakého toho pejska, kterému se to bude líbit, ale co – když se kácí les, lítají třísky.

Cože, že nikdo nic nezakázal? Že to byla prosba a že byla adresovaná starostům, takže pokud někdo něco zakáže či nepovolí, tak to budou oni? Krleš! To jsou lži majnstrýmu – my to máme přímo od…{doplnitkterýkolivzbezpočtudezozmrdů}.

Dezoláti jsou sociální skupina jedinců s poškozenou kognitivní schopností, neochotných a neschopných racionálně uvažovat, vyhledávat a hodnotit informace. Co si mají myslet a jaké „informace“ mají akceptovat, jim implantují ti, kteří je zcela ovládají. Jejich řady nemůže zdecimovat žádná osvěta, žádná informační kampaň. Kognitivni a konfirmační zkreslení jim nedovolí z té ohrady uniknout. Nebezpečí by jim hrozilo snad jen v případě, kdyby někdo dal do oběhu dezinfo, že vláda přikazuje občanům dýchat. Desetitisíce dezolátů by se pak kolektivně udusily na demošce pod transparentem „Nejsme ofce!„.

Tož si tu zábavu taky užijte.


178 Responses to Dezolé based marketing

 1. Avatar Saul
  Saul says:

  https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-okupovana-uzemi-rusku-zbytek-do-nato-za-zavrenymi-dvermi-chysta-aliance-vybusny-plan-pisi-v-italii-40467031#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest241_shrnuti_llm_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  V tomto vyjádření je jen evidentní zbabělá proruská pitomost, další z těch, které Západ už v tomto konfliktu předvedl a dostal Ukrajinu do této patové situace.

  Okupovaná ukrajinská území jsou a budou okupovaným územím.
  Případné jednání s russkem by mělo smysl jen jako jednání o příměří.
  Do té doby, než se russko samo rozloží, nebo ochutná svou polívčičku na východě od Číny.
  Potom samozřejmě nějaká taková “ mírová“ smlouva s russkem ztratí okamžitě platnost a Ukrajina si své území vezme zpět.
  Takže ano, i já chci mír 😀

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Dodání německých Taurusů by takové jednání Ukrajině velmi zpříjemnilo.
   Ale to si oni radši budou v Berlíně škrábat zdi v říském sněmu, aby se němečtí archeologové doučili azbuku a měli se za co kát.
   Těžko říct, jak tohle všechno dopadne.
   Dobře už určitě ne.

  • Avatar Ondřej
   Ondřej says:

   Jak tihle lidé asi skončí? V koncenztračních táborech zemřou na náhlou zástavu srdce? Nebo snad půjdou všichni na frontu?Tipnul bych spíše to první….

   ////

   Rusové se ve městě Orsk v pondělí sešli na vzácném protestu, na němž požadovali finanční odškodnění za páteční protržení přehrady na řece Ural v Orenburské oblasti, která zaplavila přes 10 tisíc domů a vyhnala z nich několik desítek tisíc lidí. Informovala o tom agentura AP.

   K protestu došlo před správní budovou v Orsku, kde se v pondělí shromáždily stovky lidí, kteří podle videí sdílených na sociálních sítích skandovali „Putine, pomoz nám“ nebo „hanba“.

   Podle bývalého poradce ukrajinského ministra vnitra Antona Heraščenka mnozí z nich demonstrovali kvůli příliš nízkému odškodnění za škody způsobené záplavami po pátečním protržení přehrady na řece Ural.

   „Nejprve se policisté snažili lidi rozehnat, ale pak jich bylo příliš moc,“ uvedl podle Heraščenka jeden z místních obyvatel, který se protestu účastnil.

   ///

   Vše má svůj čas, tady začne hořet sklad, tady spadne most, tady v nemocnici nedostanou obvazy….Proč aby Putin ukojil svoji zlobu, že tráhl z NDR s pár digitálkama jako bezďák dom, kde sháněl Žigulíka aby mohl dělat taxikáře a vozit americké černochy z Haarlemu, kteřií si chtěli za 5$ koupit v Rusku slovanský mladý maso….Ženský tehdy měly podíl na HDP asi 60%, protože chlapi chlastali za „ztracenou“ čest, že už nejsou „saldáty“., co se jich na Západě bojí….H….o, srandu z nich měl každý…či spíše jimi opovrhovali jako násilnickými primitivy. Alkoholiky a násilníky.

 2. Avatar Saul
  Saul says:

  Hodina ve škole v Luhansku. Učitelka vede lekci o „důležitých věcech“.
  – Jsem Maria Petrovna a jsem z Novoruska. Nyní se jeden po druhém postavte a představte se jako já.
  – Jmenuji se Máša a jsem z Novoruska.
  – Jmenuji se Vova a jsem z Novoruska.
  – Jsem Ostap a jsem Ukrajinec.
  – Ostape, proč jsi Ukrajinec?
  – Moje matka je Ukrajinka, můj otec je Ukrajinec, moji přátelé jsou také Ukrajinci. Proto jsem taky Ukrajinec.
  – Ostape a kdyby tvoje matka byla děvka, tvůj otec trestanec a tvoji přátelé narkomani, tak odkud bys byl?
  – Pak bych byl taky z Novoruska.

  Hezké Velikonoce 😀

  • Avatar Ondřej
   Ondřej says:

   hezké…Naštěstí naše židokřesťanská civilizace a civilizační okruhy mají daleko větší vliv na naše ukotvení než sociálně-nacionalistické, kolektivistické fikce nějaké „hromadné“ identity – národa, levice, marxistů, stalinistů – nebo třeba příslušnosti k Novorusům. (dělali se nějaké testy atropologického vývoje na zachycení „orginální“DNA identity Novorusů – třeba dostatečně velká „dlouholebkatost“?)

   Takový ten národně geografický bizár už pojmenoval Marx (ne že bych s ním souhlasil) jako národnostní „plevel,“ co je potřeba buď vykořenit neb rekultivovat vedlejšími „vyspělejšími“ bylinami rolstoucí na národnostně pestré louce a co zaujímají výsostrné postavení, takové národnostní „tulipány“ či „růže“ proti „obyčejným a titěrným“ sedmikráskám či petrklíčům…(menší slovanské národy středovýchodní Evropě)

   ////

   Takže Novorusové – cíte-li že jste „národ“, pak bezpochyby patříte z hlediska významu a své velikosti – PRÁVĚ do této skupiny, a „učení“ papá Marxe, co se ten váš masový vrah, co se kooptoval jako Ivan Hrozný do pozice doživotního krutovládce-cara, učil nazpaměť, tak o těchto národech, jako jste vy, se vyjadřoval takto:

   „Vůdčí roli budou zastávat jen národy velké, které si pokoří ty malé a zároveň trosky národů, které se tu a tam ještě vyskytnou a nejsou již schopny národní existence, zůstanou přivtěleny k větším národům a buď s nimi splynou, nebo se udrží jen jako etnografické památníky bez politického významu“.

   Nemyslím si, když už bych měl na tu psychosociální kolektivistickou fikci o tom, „kdo kým je a kam patří“ – přistoupit – tedy na tezi – že existují jen tak „mýrnyx týrnyx“ kdekoli na nějakém „regionálním“ teritoriu nějaké ty „národy“ – že by na ty Novorusy Marx a Engels pohlíželi lépe než na ty jimi opovrhované Bretoňce…. či Kromaňonce?

   Nemohu ten citát za Boha najít….O národech, co nemají nárok na samostatnou existenci a proto budou (násilně) asimilovány těmi většími, s vyšším stupněm „revolučního“ myšlení. Německem na Západě a Ruskem na Východě, jak psal minimálně Engels o nás Češích, Srbech a dalšiích menších národech střední a východní Evropy….

 3. Avatar Saul
  Saul says:

  Pitomio, Majerová, Foldyna, Cyril Svoboda, Radim Fiala…
  Čecháčkovská flastenecká verbež placená ruSSkem.
  Nakonec jen kremkokoště Taras a ty jeho suky kolaborují zadarmo.
  https://hlidacipes.org/pul-roku-s-ruskou-propagandou-z-prahy-misto-hlasu-evropy-znel-hlas-kremlu/

 4. Avatar Saul
  Saul says:

  Dlouho nebylo sluchu a vidu o Tarasově favoritce!
  „Haničce sluníčko“.
  A hle, už je ta „dáma“ zpět.
  Stále drží palec na tepu doby, jen vyměnila Flákance za Švejka.
  Nebo Haška?
  No,Taras to každopádně k jeho lítosti není, ale aspoň se může dědek těšit, jak mu to děvče
  stále kvete do nepřehlédnutelné krásy 😀😃🙂
  https://twitter.com/Otakar_Brabec/status/1773345506040680505

 5. Avatar Saul
  Saul says:

  „Nejméně pět vousatých lidí. Chovají se jako ozbrojenci, kteří prošli výcvikem. “

  Před pár dny proběhlo i na Novinkách varování nejen amerických bezpečnostních složek, že v russácku aktuálně hrozí islamistický teroristický útok.
  Hádám, že nakonec- ale brzy-se z toho vyklubou vousatí banderovci.
  Být dnes v russku islamistou bude možná docela bezpečnà a výnosná činnost.
  https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-mrtvi-a-raneni-po-strelbe-a-explozi-v-koncertni-sini-na-predmesti-moskvy-40465243#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest241_shrnuti_llm_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Tak koukám, že náš stalinistický stařík kromě zaražených větrů pocítil i hrubé morální rozhořčení.
   Ale to on často, možná to spolu dokonce i souvisí.
   Jak si (prý) pravičáci dělají na novinkové diskusi legraci (prý)z obětí teroristického útoku v teroristickém ruSSku.
   A admini to (prý) lajkují jak o život.
   Škoda jen, že tam uvedl i ty přímé citace.
   Z těch je totiž jednoznačně zřejmé, že si komentátoři dělají srandu jen a pouze z ruSSácké věrchušky, respektive Putina, který se snaží to vraždění svést na Ukrajince.
   Úplně stejně, jako se na ně to kremlofašistické prase Taras snažil svést řádění ruSSkých teroristů v Buči, plně srovnatelným s akcemi nacistických jednotek SS, nebo Einsatzgruppen.
   Ale co už, karma zdarma a i ten chudák Taras má pořád šanci k prozření.
   Třeba až mu bude nějaká ukrajinská ošetřovatelka v LDN utírat jeho posranou prdel a jedovatou slinu z okoralého koutku ulhané huby, tak ještě rád v předsmrtné křeči poděkuje upřímným zamumláním:
   Слава Україні! Героям слава!,
   😀

   • Avatar Saul
    Saul says:

    Tak ukrajinská stopa potvrzena!!!
    Podezřelí po zadržení dostali kafe, cigáro, děvočku a zcela spontánně a dobrovolně se přiznali.
    Prý i ten s vydloubnutým okem, který na těch uměleckých fotkách není, narozdíl od jedlíka svého ucha a toho opilce s vývodem na invalidním křesle, kterému neprozřetelně nabídli vyšetřovatelé FSB i vodku.
    Breivik se musí u své televize v cele umlátit smíchy

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      nejlepší reakce jsou za mne tyto….

      “ 18 hodinami

      Miroslav Šilhavý
      No, vypadá to, že někde sbalili 4 chudáky, zmlátili je a mučili, aby se přiznali k něčemu, co neudělali. A teď nám je „předhodí“ jako původce terorist. útoku. Aby se ukázali, jak rychle odhalili viníky. Ale ti praví a skuteční jsou bůhvíkde, neboť islámisté z IS většinou vypadají poněkud jinak…. Russáci si libují v takovémto způsobu vynuceného přiznání, což jsme poznali i u nás v 50. letech, že.“

      ////

      Miroslav Kopeček

      Už se někdy někdo na Putlerově gestapu nepřiznal?

      MArek Tůma
      Před 21 hodinami

      Možná ano, ale každopádně to nepřiznání nepřežil,

      /////

      Josef Burda
      Před 21 hodinami

      A co na to lidskoprávní neziskovky? Proč neřvou, že se chudáčkům ubližuje? Dvojí metr asi ….

      Karol Chwistek
      Pravděpodobně máte na mysli mimoruské neziskovky a aktivisty v západní Evropě a v USA, co pravidelně kvílí a demonstrují na podporu palestinských teroristů a co teď cudně mlčí. A kupodivu ani muslimové v celém Arabistánu a dalších zemích nejsou znepokojeni kvůli nelidskému zacházení s jejími muslimskými tádžickými bratry. Asi proto, že za mučení nezodpovídají ani Izraelci ani bílá západní Evropa. U russáků se takové chování automatický očekává.

      /////

      Marek Tůma
      Před 21 hodinami

      False flag v podání FSB? Nejhorší vzkaz veřejnosti je, že tito podezřelí mohou být nevinní, zatímco skuteční útočníci můžou být na svobodě. V truSSku, které samo je teroristický stát může být možné cokoliv…

      Marek Tůma
      Přece nepůjdou rusáčtí teroristi po svých afghánských kolezích!

      To radši umučí pár nevinných uzbeckých dělníků.

      ////

      Lidé v celku dobře chápou, wo co go:-)

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Vzhledem k mnohým podobným ujišťováním z dávného i nedávného minula tu dnes v podstatě máme od teroristického ruSSka oficiální vyhlášení války.
      https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-nasazeni-f-16-na-ukrajine-situaci-na-bojisti-nezmeni-tvrdi-putin-40465785

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Tohle je z roku 2022, ale snadno k dohledání i prohlášení ruSSka před okupací Krymu, že žádná nebude, podobně jako po jeho okupaci, že to je konečná.
      Tak rudé Konečné Kateřině to STAČILO -jak dnes mečí na dezodemenstacích, a stačí ji to jistě i dnes.
      https://twitter.com/Otakar_Brabec/status/1773374145935352080

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Ale stačí se zamyslet a je hned jasné, že může zatonato a prohnilý Západ, který russko agresivně ohrožuje.
      Dokonce mu teď ani nesestřeluje rakety, co na jeho území z ruSSka létají.
      To už je ale ze strany NATO tak drzá provokace, že bude ze strany ruSSka nutné v rámci zachování míru přijmout nezbytná obranná opatření, aby k podobným incidentům už nemuselo docházet.

 6. Avatar Saul
  Saul says:

  „Pokud chcete snížit pravděpodobnost použití jaderných zbraní nebo úspěšného použití jaderných zbraní Ruskem, konečnou odpovědí je rozvíjet své konvenční schopnosti do té míry, aby se Rusko obávalo, že můžete bojovat konvenčně a porazit je.“

  Zjednodušeně řečeno, hranice russka končí pro russáka tam, kde může dostat přes svoji agresivní držku a on to velmi dobře ví.
  V podstatě je to to jediné, co dobře ví.

  Jinak zajímavý stručný článek o současné realitě té russácké šílenosti.
  https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/americky-profesor-vysvetlil-kdy-putin-zvazoval-jaderny-uder/r~737114c4e77911eeb2180cc47ab5f122/?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed

 7. Avatar Saul
  Saul says:

  „Ukrajina „fakticky okupuje čtyři nové ruské regiony“, prohlásil v pátečním rozhovoru pro ruský list Argumenty i fakty mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov.“

  To panečku hlava, ten Pejskov.
  To by ani ti GGG (Gaučoví Geopolitičtí Géniové) z terasy nářků nevymysleli.
  Takže russ prohlásí za své území část státu, kterému navíc v Budapešťském memorandu garantovat suverenitu, a pak si stěžuje, že je to vlastně naopak a ten stát okupuje russko.
  Prý „argumenty i fakty“ 😀
  Bylo by to k populární, kdyby to nebylo k zblití.

  A co na to naši chcimíři, že nám russáci vyhlašují válku?
  No nic, můžeme si za to sami, nechtěli jsme russkij mir…
  https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-pro-nas-uz-je-to-valka-ukrajina-nas-okupuje-rekl-peskov-40465170#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=abtest241_shrnuti_llm_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 8. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  Ti Ukrajinci žijící na Ruskem okupovaných územích, kde již ruský útlak překročil všechny meze musí fakt křičet – „Hitlere, nebylo nám dobře, když jsi nás obsadil, ale domy jsi nám nebral a za práci platil v plné výši …“

  ////

  Ruské ministerstvo vnitra pak zveřejnilo údaje o obyvatelstvu: za období do září 2023 Moskva rozdala v obsazených ukrajinských regionech přes 2,8 milionu ruských občanských průkazů (pasů) s výhledem na dalších 400 tisíc do konce roku. Jak dříve uvedlo ukrajinské Centrum národního odporu (CNS), ti Ukrajinci, kteří odmítali přijmout ruské občanství, byli k tomuto kroku postupně donuceni pod pohrůžkou konfiskace nemovitého majetku, odepření náležejících výplat a podpory, omezení přístupu k bezplatné zdravotní péči či vzdělávání.

  Ruské kroky jsou „klasickými válečnými zločiny, protože brání nebo omezují schopnost lidí dostat se ke klíčovým službám a zdrojům, jako je zdravotní systém nebo humanitární pomoc“, řekl CNN ředitel fakulty veřejného zdraví na univerzitě v Yale Nathaniel Raymond. Zdůraznil přitom, že Rusko, stejně jako všechny země v konfliktech, musí podle mezinárodního práva zajistit přístup ke zdravotní péči a humanitární pomoci všem bez rozdílu.

  Univerzita se věnuje možným ruským válečným zločinům včetně programu násilné deportace ukrajinských dětí, kvůli kterému vydal Mezinárodní trestní soud (ICC) v Haagu na Vladimira Putina zatykač. „Když se teď můžeme o zjištění podělit s Mezinárodním trestním soudem, doufáme, že informace o nuceném ruském znárodnění pomohou jak ICC, tak Úřadu generálního prokurátora Ukrajiny s důkazy, které mají, k případným dalším vyšetřováním,“ dodal ředitel pro CNN.

  Zdroj: CNN

  Odporné, Hitler si fakt nedovolil vůči obyvatelům na Německem okupovaných územích tolik, kolik si dovoluje největší masový vrah 21.století – Putin.

  • Avatar Saul
   Saul says:

   S nuceným občanstvím také budou muset tito Ukrajinci narukovat do Putlerova wehrmachtu.
   A bojovat otec proti synovi, nebo naopak…což se už ostatně děje.
   Takový ďábelský scénář může dnes vzniknout opravdu jen v těch staletí krví nasáklých kremelských zdech a chorých sadistických polomongolských mozcích, které tam panují.
   To se s německým nacismem moc srovnávat nedá.
   Tam to byl pár let trvající hrůzný exces- i když desítky let předem připravovaný – v russku je tohle tisícletá tradice, vnímaná jako naprosto normální jednání.

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    Ano, zapomínáme na zvěrstva co se nacisté dopouštěli na Židech, ale srovnání jak vypadala nacistická okupační správa na obsazených území, kde žilo běžné obyvatelstvo snese srovnání. A to pobaltské státy srovnávat v pohodě mohou, to se jim totiž událo během pár let za sebou, takže paměť ještě nevybledla a jednotlivé osudy lidí byly prodchnuty zvůli a násilím, kterých se na nich dopouštěli komunisté i nacisté hned po sobě. Někteří pamětníci např. na té Ukrajině nebo v Lotyšsku říkají, že nadvláda nacistů byla pro mnohé z nich méně fatální.

 9. Avatar Saul
  Saul says:

  Zajímavá čecháčkovská „logika“ , která ovšem matematický moc nesedí.
  Dle mých mnoha osobních zkušeností „logika“ přesně těch flustenců, co tak rádi kňučí, jakou zradu nám připravil Mnichov…

  Který z přístupů spíše podporujete?
  Co nejrychlejší ukončení konfliktu i za cenu, že by Ukrajina přišla o část území.
  34% respondentů ano.

  Další dotaz pro ty samé:
  Pokud by bylo Česko napadeno, obětovali byste část území republiky za rychlý mír?
  87% ne.

  Ale velmi zajímavá je i procentuální zmínka o Tarasovi, Mudrovi a podobným dezovýkvětům české kolaborantské proruské alternativní scény.

  „Návrat do vlivové sféru Ruska si přitom přeje jen marginální část lidí. Loni v září to podle STEM byla čtyři procenta osob.“

  Tak už víme, co má ta kremelslá marginální svoloč společného s těmi „buznami“ , co si tak ráda bere do své hladové huby, protože jinak urazit neumí.
  A argumentovat na své lhaní už vůbec ne.

  https://www.novinky.cz/clanek/domaci-dve-tretiny-cechu-by-ustoupily-rusku-40461847#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest246_ribbon_sluzeb_varCC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  • Avatar Ondřej
   Ondřej says:

   dezolátská holá prdel si může rozdávat území třeba po akrech, když má jen vlastní posrané podvlíkačky a hemeroidy v nich a nic více…..

   Muhehehehehe!!!!

 10. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  ZLO A LIDSKÁ PSYCHOPATOLOGIE, část II,

  KDE JSOU TEDY POČÁTKY ZLA V LIDSKÉ MYSLI? Ten, kdo čte klasické POSTMODERNÍ FILOSOFY 20.STOLETÍ – tak např. v knize francouzského filozofa Paula Ricoeura “SYMBOLIKA ZLA” je dokládáno na známých příkladech – že vše začalo jejich rodinou, sociálním původem a úrovní společenského vychování. Vždy je velmi signifikantní, jsou-li útočné a agresivní reflexe jako předem (mnohdy zbytečně) podmíněnou reakcí na obavy z vlastního selhání a neúspěchu vystřídány sněním o tom – CO TOMU, O KOM SI MYSLÍM , ŽE MI V ŽIVOTĚ PŘIPRAVIL O ŠŤASNÝ POCIT NAPLNĚNÍ – se chci pomstít – jak to udělám – a co mi uspokojí – co mi navrátí, aspoň část pocitů zadostiučinění – při trápení, co mu připravím, abych opět ztracené lidské důstojnosti (o kterou jsem přišel ztrátou svého privilegovaného postavení dělníka či příslušníka jiné protekcionistické – iceologicky a politicky podmíměné afiliace mého někdejšího sociálního postavení v doách nejstrašnější totality v moderních dějinách – komunistické diktatury)

  To je klasická emočně nestabilní porucha osobnosti, ale pozor, doprovázená nesocializovanou poruchou chování.

  Ta se projevuje především u Tarase tak, že trvalého disociálního až agresivního chování s výrazným pervazivním narušením vztahu jedince ke členům společnosti dochází tehdy, když veřejně obviňuje současné společenské a profesní elity, že žijí na jeho úkor anebo nezasloluženě se poživají společensky a ekonomicvky elitího postavení.

  Klasika, ajťáci, doktoři, právníci, architekti, dezigneří, humanitní vzdělanci v rámci AV ad. Intelektuálové pracující v akademické sféře. KLASICKÝ PŘÍKLAD TŘÍDNÍ NENÁVISTI. Víme, že verbální projevy v tomto duchu jsou trestné stejné jako hanobení rasy nebo etnika či víry (nejen Židé, mistrale).

  Porucha chování samotářského agresivního typu – sebou právě nese riziko výbuchu touhy po sadistické odplatě na nějakém vzorku elitní společnosti – či alespoň v místě, kde se elity scházejí (vědecké a akademické prostředí, kulturní svatostánky pro náročné milovníky kulturních skvostů) filosofické přednášky ohledně společensko-historických sociálních vztahů (sociologické predikce vývoje společnosti, vzhledem k etnickým, náboženským, morálně-etickým, ekonomicko-technologických elit jednotlivých skupin společnosti – ANEBO JEJICH ZAINTERESOVANOSTI NA ZÁSADNÍCH SPOLEČENSJÝCH ZMĚNÁCH a to ve směrech přístupu ke vzdělání a technologiím. Tedy např. Forum 2000 založné preidentem Václevem Havlem nebo shromáždění Globsec ad.

  Tady je toto poslední alfa a omega naší společenskosti a vyšší smyslové vyspělosti než jsou zvířata anebo hominidé nižších vývojových druhů – jestliže Taras je závislý akorát tak na automatické pračce svých pokálených podvlíkaček a na mixeru, aby si rozměnil stravu namísto svými ústy, když o tuto svojí vlastní schopnost přišel svým netečným přistupem ke své vlastní ústní hygieně, tak takový člověk bude už navždy loserem, kterého předhoní v sociálnmí integraci a schopnosti orientace ve společnosti původně latinku a světové jazyky neovládající lidskoprávní aktivista a uprchlík ze Somálska, ale ovládající např. schopnost využívat v mobilu integrovanou umělou inteligenci dodávajícímu mu základní informace v technologiích přípravy a přepravy rychle tuhnoucího betonu, výroby aditivovaných asfaltových pojiv nebo porézních zdících materiálů anebo informace ve využití uhlovodíkovýlch vláken v izolačních hmotách atd. tedy vše to co se náš zednický mistr Taras ani ve své “Době Lopatové” – na škole ani nikdy neučil, aby byl řádně připraven, coby stavebník pro 21.století.

  Inu další důvod k jeho frustraci a výbuchům agresivní nevraživosti ke společensky úspěšnějším lidem.

 11. Avatar Saul
  Saul says:

  „„Snažil jsem se vyřešit problémy mírovými návrhy prostřednictvím mírové diskuse,“ prohlásil Hitler. Německo po Polsku žádalo pás země, takzvaný Gdaňský koridor, jehož se ovšem Polsko odmítalo vzdát. „Proto jsem se rozhodl hovořit s Polskem stejným jazykem, jakým k nám Polsko mluví už měsíce,“ cituje Bild Hitlera.“

  „Poláci donutili Hitlera rozpoutat druhou světovou válku“
  Putin v rozhovoru s Carlsonem.

  „Putinův úvodní historický exkurz mu umožnil blýsknout se znalostmi a přehledem“
  Taras k rozhovoru Putina s Carlsonem.

  Co víc kdo ještě potřebuje o tom rudohnědém dementním kremlokoštěti z Terasy vědět?

  Vzpomínám si, jak se na Terase ta gerontská stalinistická verbež mohla posrat, když jsem jim citoval výňatky z radiového spojení Lufhanse a Rudé armády, kde si nacisti s komunisty rozdělovali polská města, která budou bombardovat, aby si sspojenci a přátelé nalezli do zelí.

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Mimochodem, to o tom Posku bylo i na Putinova kuřbuřta Carlsona tak silný kafe, že vyvalil oči jak Pekarová na tiskovce, kde by hlásila koalici TOPky s SPD.
   Ale Carlson už svoji odměnu dostal.
   Do zrádců a kolaborantů si nakonec kopne každý, i ti, kterým chtěli otrocky a servilně sloužit.
   https://youtu.be/0jJQ8NJhhLQ?si=SfS0kltbptQVT7aP

 12. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  Jen ať odhalí své ledví, radko, lidé sociálně vystresovaní, zkátka freudovsky mající tendenci hořší schopnosti potlačovat v sobě svůj imaginativní identitarismus – tedy lapidárně řečeno – když už mám holou prdel a mé individuální schopnosti stojí za prd, budu šermovat s neidentifikovatelnými mytologickými jsoucny – nehmotnými a tedy v osobní úspěšnosti „zvládnutí vytyčených úkolů“ coby vyhodnocení vlastní osobní úspěšnosti neměřitelnými – „hodnotami“ – bývají jen sprostí a agresivní – primitivové.
  Protože nic za nimi nestojí, nikdy ničeho nedosáhli v životě – jsou to loseři, výprosníci, plně závislí na úšpěšných lidech – kteří jim platí životní rentu ze svých daní (neplést s tzv. „pojištěním“) zajišťují, aby lidé jako Taras, Jana a další, nezemřeli hlady. Ačkoli by nemuseli. Každého individuální práva převyšují ta kolektivní – stejně jako právo se vyvázat z povinnosti platit daně v ČR – mimo jiné – a platit si služby komerčních subjektů namísto drahých a nekvalitních státních služeb – které nás, nadprůměrně přispívající coby zaměstnanci na daních do státního rozpočtu – doslova a do písmene podle MARXE – LIDI, KTERÉ STÁT TAKTO VYKOŘIŤUJE ve prospěch sociálního dna, kam přerozděluje stat daně od vzdělaných, kompetentních a pracovně aktivních.

  To jen tak na okraj.

  Tady dám svoji autorskou dvoudílnou staŤ, kterou jsem pojmenoval ZLO A LIDSKÁ PSYCHOPATOLOGIE, část I.

  Ohledně zhrzeneckých a sebelítostivých řečí a následných agresivních postů – vyhrožujícími konkrétním sociálním skupinám lidí násilím (v případě Tarasovy marxleninské nesvéprávné důchodcovské sebranky) – útočí a vyhrožující třídní, etnickou, náboženkou, genderovou a sexistickou nenávist.

  Vše jsou to potenciálně velmi závažné trestné činy, které mohou inspirovat fašisty či komunisty k teroristickým činům právě na těchto sociálních skupinách lidí.

  Jen trochu lekce z psychoanalýzy, mé životní lásky, která se napříč svým plenkám v 20. letech minulého století, plně rozvinula v plnohotnou a orestižní vědu – aby právě na následujích příkladech deklarovalo svoji společenskou důležitost a naléhavost přijímat proti těmto psychopatickým rysům osobnosti celospolečenská bezpečnostní opatření .

  Právě tyto příklady psychopatologických osobností jakými byli Hitler a Stalin – jsou poučná k zamyšlení se and tím, co – jaké okolnosti k tomu vedly – jaké měli dotyční dětství – jaké bylo jejich dospívání a jaký byl jejich sexuální život, manžeství atd. Ve srovnání s dnešními a dosud žijícími psychopaty píšící denodenně své „MEIN KAMPFY A KOMUNISTICKĚ MANIFESTY” v diskusních forech, které se staly, co je všichni živí lidé v reálném, živém světě opustili, jejich jediným smyslem života a paranormálním společenským pocitem integrace do této reálné společnosti – ačkoli jsou z ní již přes 30 let vyobcování jako zločinci z dob Francouzské buržoazní revoluce na Ďábelské ostrovy

 13. Avatar Saul
  Saul says:

  A já myslel, že Navalnému se v jeho „domácím vězení“ (jak psal před časem vitta) daří docela dobře.
  Každopádně příčinu té jeho zcela nečekané smrti se hned po pitvě od ruských úřadů dozvíme.
  Tipuji, že to přehnal na tenisovém tréninku po přechozené angíně.
  https://twitter.com/SodovkaD/status/1758470790586995030

  • Avatar Ondřej
   Ondřej says:

   Náhled umrti. 40catnici běžně umírají na ‚“nahlou zástavu srdce“. Jako Magnitskyj, toho mlátili gumovejma hadicemi tak dlouho, až z něj kusy masa lítaly. Pozůstalým dali až po 3 měsícich popel, nikdo jeho tělo po smrti neviděl. Pořád lepší než pohřbení do hromadného hrobu někde v hašeným vápnem zasypanych polich, za koncentračním táborem.

   Tohle si nedovolil ani nacisté resp.Hitler s jeho ideovým odpůrcem Dimitrovem. Jen komunisti. K liberalum. Samozřejmě mimo osvícenskou Evropu to bylo ještě horsi. Vojenské junty v Barmě anebo konžský vojenský řezník Mobutu byli masovi vrazi, který počas své vlády měl plán popravit denně aspoň 100 opozičních Tutsiů (následně jej napodobily ve Rwandé) a plán vždy splnil na 100% a více.

   Kolik opozičních politiku už před očima veřejnosti Putin nechal popravit? Desítky. Poslance i starosty ve funkcích. Strašné, tohle zvládly snad jen Rudé gardy po revoluci v Salvadoru, kde po puči se moci chopila Národní osvobozenecká fronta Farabunda Martího a jeho eskadry smrti.

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Mrknul jsem, co na tu zprávu stalinističtí soudruzi z terasy nářků.
   No samozřejmě nic, dobré zprávy netřeba komentovat.
   Akorát žebrák Taras si stěžuje, že mu nevalorizovali důchod.
   Tak třeba mu to slovenský oligarcha zpětně doplatí.
   A ten nařvaný „levičák“ bude zase slintat blahem, stejně jako to dělal, když Bureš s pávicí rozhazovali z rozpočtu nejen na důchody.
   No ale Agrofert to platit nebude, tak proč ne?

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Navalnyj byl hodně kontroverzní osobnost, ale odvahu mu rozhodně upřít nelze.
   Vrátil se z Německa do putinovského Mordoru na jistou smrt a ještě těsně před ní -po dlouhém mučení -si uchoval svou osobnost a dokázal i vtipkovat.
   Frajer!
   https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-patrne-posledni-zabery-s-zivym-navalnym-pred-24-hodinami-byl-u-soudu-245967#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 14. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  Ruští mořští piráti stejně jako v dobách Johna Silvera drancují a vraždí, je velmi potěšující slyšet, že vládní autority dokáží s těmito zločinci bojovat. Dříve byl pro piráty jediný trest šibenice anebo by se „prošlí po prkně“.

  https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-ukrajinska-vojenska-rozvedka-hur-pri-operaci-v-cernem-mori-potopila-ruskou-vysadkovou-lod-cezar-kunikov-pise-ukrajinska-pravda-40460594

  Liberalismus má humánní prostředky nápravy, vězení s doprovodnými programy studia v oblasti lidských práv, jurisprudence vymahatelností práv menšin a pozitivní diskriminace znevýhodněných a to vše doprovázeno programy nestátních organizací v pomocí uprchlíkům, osobám s menšinovou sexuální orientaci, právní poradenství zneužívaným ženám při domácím a sexualizovaném násilí – a konečně psychologické konzultace pro osoby s trans -nebo queer orientaci při rozhodování o změně pohlaví.

  Evropa je humánní a pro podobné projekty vydává nemalé peníze. Může si to dovolit a bude tyto programy i nadále rozšiřovat, bude se zaměřovat na vynucování práv dětí a prosazován jejich práv proti rodičům (pěstounům) zneužívajíci své postavení ve vztahu k nim. Bohužel, mnoho zemí si myslí, že děti jsou majetek svých rodičů, ty je musí poslouchat a rodiče mají právo realizovat své představy o její h výchově. Ne, není tomu tak.

  Liberalismus hájí osobní individuální práva a ambice všech lidí, tedy i děti. I ta mají svá nezcizitelná individuální práva. Rodiče je musí respektovat jinak přijdou o rodičovská práva a ještě půjdou do basy ‚na studium“. Nutit lidi ve výkonu trestu je zakázáno zákonem a je typické jen pro středověké diktaturyfeudalniho samoděržaví – jako třeba v Rusku

  • Avatar Ondřej
   Ondřej says:

   …oprava – „Nutit lidi ve výkonu trestu PRACOVAT je zakázáno zákonem a je typické jen pro středověké diktatury feudalniho samoděržaví – jako třeba v Rusku. Humánní a vyspělé země své zločince v base zdarma vzdělávají:-). Vot eto raznica…..!!!

   Huhehehebehe!!!

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Další russká ropucha šla na chuj.
   To by orkům možná ani tak nevadilo.
   Nevadí jim víc než 300 tisíc jejich “ bratů“ , ze kterých už rostou ukrajinské slunečnice, tak proč by jim mělo vadit pár tun železa?
   Každopádně jim ale vadí, že to celý svět vidí!
   Co jsou za sračky.
   Morálně lidsky, vojensky, technicky , ekonomicky….
   Celému světu, včetně jejich „spojenců“, už jsou k smí hu, nebo na blití a oni to dobře ví.
   A to je dobře!

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    Přitom v přírodě je ropucha užitečné zvíře, ale ta ocelová slouží k ničení. Nicméně ruSSke ropuchy spolehlivě zničí francouzské střely Exocet, pojmenované po starořeckém názvu pro létající rybu.

 15. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  Proti Tarasovejm a mudrovsjem NON-PLUS ultra lžím byl i Völkischer Beobachter anebo deník Pravda, který řídil Vladimir Iljič Lenin již od roku 1912, tak vypadá jako prestižní Le Figaro.

  Nejhorší a nejodpornější nenávist a lži se tam valily v onom propagandistickém rozhovoru po vzoru Rheich Nachritendientst.

  Zdá se že podle Putina je „ruská imperiální agrese a násilné porušťovýání obvytalstva na Ukrajině, mučení, znásilňování, odebírání dětí a sekání hlav zajatcům“ – spravedlivá a nevyprovokováná obrana ruského lidu!!!

  Já tcvrdím že se to genealogický projev primitivní a náasilnické povahy nekulturních méněcenných lidí – mám pro tuto skupinu lidí své jasné označení – ale pro pochopení postačí, že je považují za nižší biologickou čeleď lidského genomu, který NEdospěl ke kognitivním a sociálně-citovým dispozticím označení čeledi Homo sapiens sapiens.

  Já jim tento status nepřiznávám, protožře se chovají více jak zvířata než lidé- jsou tedy méně než lidé ruzmní (moudří).

  Možná se měl ten hnědý Breitbartovský apologet paleokonzervativního šamanství (zdravím šamana občanským jménem Jacob Chansley, ikonu odporu civilizovaných voleb, kdy chtěl násilílím, jak někde v Arizoně před 200 lety, vyhladit ty, které mu šamanští duchové našeptali při zdrogovaném deliriu při rytmickém nekoordinovaném tamci při ohni někde v bývalé otrokářské kolonii v snad nejstrašnějším otrokářském státu Lousiana nvkolonii Destrehan, kde dodnes volí všichni rasisty/KuKlux klan. Tedy jejjich delegáta – Donalda Trumpa. Je to strašné, a tyto hodnoty mají konvenovat masovému vrahovi Putlerovi. A vybral si pro svoji krevní mstu Kapitol a tam zasedajiící Demokraty.

  Ale co jsou ruští hominidé zač a v čem snad ještě horší, než federální ústavou a Nejvyšším soudem USA držení na uzdě rasisté a sympatizanti s otrokářstvím??!!!

  RuSSáci!!!

  ////

  Válčil proti Ukrajině, odpustili mu trest, pak ale Rus znásilnil dítě. Úřady viní matku a dceru jí odebraly

  Ruský vězeň omilostněný za účast ve válce na Ukrajině Jurij Gavrilov znásilnil školačku. Dívka šla k muži pro vypůjčený reproduktor, ten ji ale hodiny mučil. Ačkoliv bylo proti muži zahájeno trestní stíhání, úřady viní také matku. Podle sociální služby ke znásilnění došlo kvůli její nepozornosti. Matka byla po intenzivním nátlaku nucena dívku poslat do rehabilitačního centra. Ruské úřady odmítají matce dítě vrátit.

  Dvakrát odsouzený Jurij Gavrilov se dostal na svobodu poté, co se zúčastnil bojů proti Ukrajině. Po návratu do Ruska ale Gavrilov znásilnil dívku z prvního stupně základní školy. Muž ale dítě zamkl u sebe doma a několik hodin dívku znásilňoval a mučil. Nezletileté dívce vyhrožoval smrtí, pokud o znásilnění někomu řekne.

  Přesto rodina násilí nahlásila policii. Brzy však přišla nečekaná reakce ze strany ruských úřadů. Matku dívky navštívila sociální služba a obvinila ji, že ke znásilnění došlo v důsledku její nepozornosti. Úřady na matku naléhaly, aby uznala svou vinu.

  Jurij Gavrilov byl osvobozten soudem kdy měl být podle původního rozsudku 20 let ve vězení za rituální vraždu. Na základě dekretu prezidenta Putina o nabírání rekrutů pro válku na Ukrajině (se zvláštním zřetelem, dodávvím já, na BESTIALITU JEJICH ČINŮ,. ABY SE NEBALÁLI ZNÁSIL/ŇOVAT A MUČIT ŽENY I DĚTI). Šest měsíců bojoval na Ukrajině, pak získal od Putina milost a tími svobodu!

  „Hledala jsem ji všude, kde to bylo možné. Zavolala jsem policii a záchrannou službu. Úřady na mě vyvíjely strašný tlak. Když nás navštívili potřetí, byla jsem nucena podepsat souhlas o převezením mé dcery do rehabilitačního centra,“ uvedla matka dívky.

  ////

  Hitler pro Putlerovi -tohle fakt nedělal. Svý řezníky z Einsatz Kommand si vyškolil sám, nehiroval na to pedofily a rozparovače z říšských věznic, co pro svoji nebezpečnost by dneska chodili jako Dr. Hannibal Lecter spoutaný na nohou i rukou řetězy a obličej by měli opatřený maskou, aby nemohli kousat, či cokoli co předtím ukryli v ústní dutině vytáhnout a použít.

  Njevětší a nejbestiálnější vrah je fakt Putin za posledních 100 let. A propos, kdo by jel v roce 1942 ze Západu dělat rozhovor s Hitlerem?

  Někdo z francouzského Le Mond nebo britského The Daily Telegraph? Nebo snad z New York Times?¨

  Ne – jen z fašistických deníků jako byli např. 1925 italský deník Il Giornale d´Italia -pod Musolliniho vedením – a který loboval, aby aby byly zavedeny zákony „na ochranu republiky“ změnou ústavy a vydáním upravujících zákonů s názvem „leggi fascistissime“.

  Možná ještě by takový rozhovor udělali slovenské luďácké fašistické noviny s příznačným jménem Gardista.

  Takže Taras a Mudra mají velmi dobře našlápnuto k tomu, že tu budou jednou obnovovat Vlajku nebo jak si ještě pamatuji ze školy ze srtudia o nanacistickém převzetí kontroly nad tismkovinamiu, např. konkrétně v Düsseldorf jsme studovali dobové články z novin (z let 1930 – 1939). Především z deníku Volksparole (založen 1930) a který byl roku 1935 přejmenován na Rheinische Landeszeitung.

  Dnes by tomu odpovídal nějaký Tuckerův plátek ala National Review – resp. většinově dnes platforma X, což spěje ke globální nahnědlé nadnárodní propagandistické a dezinformační „Mezinárodní fašitické Kominterně“ přetavené do podoby centrálně řízené (Musko-Trumpy) radě ala NSDAP centrálně vydávaná Deutsche Reichszeitung.

 16. Avatar Saul
  Saul says:

  Ajaj!
  Ruská bakterie Taras se rozepsala trochu moc, ale tentokrát to přepísknul a nedostane z Kremlu prémie.

  „Carlsonovo interview má význam jako politicko-informační beranidlo, které prolomilo izolaci a ignoranci VVP světem západního mainstreamu…“

  To si roztržitý děduška zapomněl vzít brejle na russácké notičky, protože mluvčí VVP Peskov o žádné izolaci nemluví.
  Naopak se chlubí:
  „Evropské, britské i americké televizní stanice žádají o rozhovor s Putinem od začátku „SVO“, nechal se pro Zarubina slyšet Peskov. “
  https://twitter.com/Posledniskaut/status/1756697162916717050

  Takže vnimanije, vnimanie:
  Rudý stalinista Taras je ulhané prase a to dokonce i na russácké poměry.
  Konec hlášení.

  Ale jinak byl rozhovor VVP s Tuckerem Carlsonem skvělý.
  On sám valil oči, jakého z něj Putin udělal idiota.
  Třeba mu konečně došlo, že jím opravdu je.
  U té svoloče z Terasy už samozřejmě nějaké prozření čekat nelze.

 17. Avatar Saul
  Saul says:

  Taras se svým nevšedním sexuálním apetitem jistě rozhodnutí paní maďarské prezidentky uvítá.
  Ale co sakra lidi, jako je právě ona, k takovým sebevražedným rozhodnutím vlastně vede?

  https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-politicka-kariera-madarske-prezidentky-je-u-konce-40460250#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  • Avatar Ondřej
   Ondřej says:

   Vždyť ty děti zneužíval ten, co miloval maďarský národ a svoji pedofilii chtěl svůj národ posílit před zhoubnou a navýsost nemravnou homosexualitou ochránit tím, že raději učil už od mládí děti lásce k národu. A proradný sluníčkarsky soud mu za to dal 8 let…brrr, moc černý humor…

 18. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  gin ,druhej negramotnej ping,l co používá překladač, aby porozuměl anglosaským, původem germánským jazykovým idomatům. My, germanofilové, víme, že základem porozumění je nauka iidiomatických frází a spojení, co obvykle otrocký translator nezvládne správně přeložit.

  Jejich duševní aberace , umocněna vnitřní frustraci a nesnášenlivou dominancí kocouro-przniče v symbióze bezďáka s úrovní ústní hygieny jaká je standardem ve vyloučených romských lokalitách slovenské Spišské Nové vsi, určuje standard, jenž nepředpokládá, že by svoji biologickou a etickou úrovni splňoval předpoklady, že jej lze brát za sobě rovného člověka. Mám proto svůj výraz, .když někdo těmito atributy nesplňuje základní axiomy lidství. Jako Kamil Mudra.

  Imbecil co si myslí, že když někdo bydlí v Paříži musí mít geolokaci IP adresy někde na úrovni Saint-Michel (dokonce snad přímo v lokaci Justičního paláce, velice architektonicky krásné to stavby, ale jen imbecil si bude myslet, že její adresa má něco společného s někoho trvalým bydlištěm, tam ho ostatně neměl ani jeho zakladatel z dynastie Valois,.palác pak byl později přestavěný v neoklasicistním stylu císařským architektem Josephem-Louisem Ducem).

  Tak na nás, Saule, tito starci se zasmrádlými rozkroky nastražili „past,“ do které se chytli dva místní dezoláti, jak je pro jejich intelektuální vasektomii charakteristické a hádají se s kočkomilem o tom, kdo Z NiCH JE VĚTŠÍ BLBEC!
  Pro vznešenější debatu dost zapáchající primitivmus, ale pro kratochvilné pobavení, můžeme udělat výjimku a vysmát se jim do jejich vrásčitých, nenávisti pokřivených tváří…

  /////

  „To s tím tykáním byla pastička na dva buzoláty od Gravera, aby mohli vyřvávat, jak jsem blbej a oni židovsky vychytralí. Abych se posichroval, že to je skutečně jenom fór, tak jsem si k Mistralovi na blog uložil – ještě před editací tady toho komentáře z 11:26 toto:

  taras2 napsal:
  Komentář čeká na schválení.
  7 února, 2024 (10:21)
  ……
  Něco si u tebe uložím, jednu větu: „To jsem zvědav, kdo se nachytá!“

  No a vono jo, akorát se nachytali Jana s Kamilem.
  Mistral se fláká po nálevnách a tím pádem komentář ještě neschválil, jinak bych dal odkaz.

  Já jsem pořád hodně úskočnej!“

  https://taras2.wordpress.com/2024/02/06/alternativni-blogy-cele-republiky-spojte-se/comment-page-1/#comment-36191

  Viz výše ve vlákně Tarasuv překlad interview Tuckera Carlsona s Putlerem, kde v cz překladu Tarase mu údajně „týká“.

  No a nachytali se jazykově NEGRAMOTNÝ Mudra, co stalkuje pařížské boulevardy a díky US nadnárodně povýšeně- buržoasní technologií Google Earth, heh:-). Komunista…

  Bylo by pod úrovní hominidniho vývoje třetihorních ( přesněji v období oligocénu pred 25-30 mil.lety) vzpřímených pralidí toto jakkoli komentovat. Takže jen

  Muhuhhehehe!!!

  • Avatar Ondřej
   Ondřej says:

   Chybí mi tam úvod,.špatně jsem to nakopíroval ve smartphonu…

   ////

   Něco pro usmání nad ubohou povahou starců s bezdomoveckou minulosti. Jeden je idiopatický mysogin ,druhej negramotnej ping,l co používá překladač, aby porozuměl anglosaským, původem germánským jazykovým idomatům. My, germanofilové, víme, že základem porozumění je nauka iidiomatických frází a spojení, co obvykle otrocký translator nezvládne správně přeložit.

   • Avatar Saul
    Saul says:

    Tak vidím, že tam teď dezolát Taras s bývalým bezdomovcem Mudrou, který se vypracoval až na podomního prodavače čistících prostředků AmWay , nadšeně řeší onanování v tramvaji.
    To ale musím dědoušky pochválit, že si konečně našli diskusní téma, ve kterém jsou opravdoví odborníci.
    Respektive zamlada byli 😂

 19. Avatar Saul
  Saul says:

  Tohle bohužel není dobrá zpráva.
  Zelenskyj byl a je výborný PR manager, ale horkou válku mohou vyhrát (nebo uhrát, ale i prohrát) jen zkušení vojáci.
  Zálužnyj měl perfektní přehled a zřejmě i smysluplnou strategii obrany UA.
  Včetně podpory Ukrajinců a to dokonce větší, než má Zelensky.
  Ačkoliv Zalužnyj prosazuje téměř všeobecnou mobilizaci.
  Bůh chraň tuto evropskou civilizaci, jestli Ukrajina prohraje.
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-zaluznyj-skoncil-prezident-odvolal-hlavniho-stratega-ukrajinskeho-odporu-244728#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  • Avatar Ondřej
   Ondřej says:

   Uvidíme, co bude na jaře. Myslím, že i když RuSSko má stále vojenské zdroje, ekonomické mu docházejí.

   Čina, zdá se, přestane finančně podporovat RuSSko min.v bankovním sektoru.

   „Sankce fungují. Ruští dovozci dostali v Číně stopku i od své nejoblíbenější banky“.

   „Některé čínské banky včetně Chouzhou Commercial Bank, která je tamní hlavní finanční institucí pro ruské dovozce, pozastavily operace s ruskými a běloruskými klienty. S odvoláním na postižené podnikatele o tom informoval ruský list Vědomosti s tím, že krok je vyvolán sankcemi ze strany USA a dalších západních zemí, k jejichž dodržování jsou čínské instituce tlačeny.

   Oznámení o ukončení transakcí s jakýmikoli ruskými nebo běloruskými klienty rozeslala Chouzhou Commercial Bank minulý týden. „Už jsme kvůli tomu neuspěli s několika obchody,“ postěžoval si listu Vědomosti majitel jedné z postižených firem. Pozastavení plateb těsně před čínským Novým rokem navíc znamená, že logistický kolaps je téměř nevyhnutelný, píše deník s tím, že zboží zřejmě nebude možné vyvážet minimálně do března.“

   Zdroj: Novinky.cz

   • Avatar Saul
    Saul says:

    To je velká otázka, o co vlastně Číně jde.
    Kdyby o Tchajwan, mělo by chtít ruSSko silné, aby zaměstnávalo a ždímalo vojenský materiál západních států a NATO.
    Ale oslabené ruSSko by možná bylo pro Čínu ještě zajímavější sousto.
    Docela bych se bavil, kdyby Čína vyhlásila Sibiř jako své historické území a vyjela s tanky osvobodit pod ruskou nadvládou trpící čínské většinové obyvatelstvo 😀
    Každopádně russácké kolonizátorské pokusy v Africe se Číně určitě vůbec nelíbí a klidně bych se vsadil, že medvěd s pandou se jednou hodně servou.

    • Avatar Saul
     Saul says:

     Navíc při okupaci Tchajwanu má Čína jistý vojenský konflikt s USA.
     Po případné anexi rusáckého území by dnes neštěknul ani pes a putinovský fašistický režim by se do pár týdnů zhroutil jak domeček z karet.

 20. Avatar Saul
  Saul says:

  Několik rozborů k možnosti další agrese ruSSka.

  Znovu připomínám, jak se i naše russofilcky na ni před dvěma lety těsně po invazi těšily.
  Taras nadšeně tleskal, jak Molotov při Stalinových projevech a se žlučovitou slinou v pokleslém koutku své ulhané gerontské držky už na jinak uplakané kremloterase vyřvával, jak budou Pobaltské státy teď brzy další na řadě.
  Tak naštěstí se analytické schopnosti toho agresivního psychopata rovnají těm jeho charakterovým a invaze svých přátel na Západ se zatím nedočkal.
  Hlavně díky statečným obráncům Ukrajiny, samozřejmě.
  Ale s některými scénáři musíme pořád vážně počítat.
  Hodně vážně!

  „Rusko pochopitelně zkusí všechny metody, které má ověřené a které neustále zlepšuje. Tedy separatismus, snaha o „referendum“, fašisté, útisk Rusů a podobně. Rusko skoro jistě nezahájí otevřeným útokem, protože by přišla reakce NATO. Naopak budou co nejvíc pracovat na tom, aby to vypadalo jako vnitřní problém pobaltských států a aby to nešlo lehce označit za agresi Ruska. Viz Vrbětice a „více vyšetřovacích verzí“ a podobně. NATO pak bude mít velmi těžké reagovat, některé země nebudou ochotné – a bude se relativizovat o tom, že se nejedná o útok, ale o vnitřní nepokoje, o nutnosti „jednání“ – prostě to už známe.

 21. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  Velmi silný příběh. Je vidět z v Rusech programové pěstovana fanatická fašistická oddanost diktátorovi se nezastaví před ničím. Ani před zabitím vlastního syna. To je horší než nacismus. To je fanatismus nějaké fanatické sekty nenávidějící kokokoli na koho jim jejich guru ukáže.

  Klidně každý den na někoho jiného. Je jím to jedno. Nenávisti žijí a zabíjením ukájeji svůj mindrák, že žijí bezvýznamné životy v bídě a věčném nedostatku a nesvobody.

  Že nikdy nepoznali rozkoš z krásna umění světových galerii nebo koncertních sálů. Že jejich rodový totem zná jen kmenové šamanské zpěvy (např.Союз нерушимый республик свободных…) a ostatní má za nepřátelské a dekadentní….Sláva statečným ukrajinským obráncům před krvelačnými ruskými okupanty!!!!

  „Oleksandrovi je pouhých devatenáct let, polovinu z nich prožil v Rusku, druhou ale na Ukrajině. Na frontu se dostal jako dobrovolník coby příslušník pěšího útočného oddílu.

  Jednou mu někdo volal z neznámého čísla. Ze sluchátka uslyšel hlas otce: „Synku, pojď k nám.“ Tak se Oleksandr dozvěděl, že jeho otec vstoupil do řad okupační armády a dostal rozkaz prorazit přes ukrajinské bradleye.

  „On byl v tanku. A ty tanky jely na nás. Jednou zasáhl naši mašinu tankový granát. Sklouzl po pancíři, my jsme odjeli a vše bylo v pořádku. Otec mi řekl, synku, já pochopil, že jsi to ty, tak jsem přestal střílet. No, když jsme odjížděli, přilétaly další granáty. Je to otec, ale pro mě nikdo,“ chmurně vypověděl Oleksandr.

  V jednom z dalších bojů jeho otec padl, když byl jeho tank zasažen Ukrajinci. „Napřed mi sdělili, že zemřel. Pak že uhořel v tanku. No, to byl jeho osud,“ uzavřel stroze mladý ukrajinský voják. Dál se ve svém bradley účastní obrany Avdijivky.“

  https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-valka-postavila-syna-proti-otci-stretli-se-u-avdijivky-40459908

 22. Avatar Saul
  Saul says:

  Dle slovenského kremloZmrda Fica úplně normální život ve městě, kde žádná válka není.
  Dle sedeťáckého kremlokoštěte Tarase útok ruských vojenských sil na pozice banderovců, ukrývajících se v civilních objektech .
  Zranění a mrtví civilisté jsou samozřejmě najatí herci (a takovému hovadu já musím vydělávat na důchod.)
  https://x.com/fq_lkg/status/1753939145763017187?s=20

 23. Avatar Saul
  Saul says:

  Jen tak pro zajímavost.
  To jsou ti potřební, které postihla Fialova bída až tak, že teď musí žrát hlínu.
  Nejen odboráři, ale i vedení (sic!) Škody Auto nedávno podpořili ten stávkový cirkus, který naštěstí skončil tak rychle, jak začal.
  Velký dík patří i kremelskému dezolátu Vidlákovi, který se mezi odboráře vetřel a zdiskreditoval je (pokud je to u figurek jako Středula ještě vúbec možné)
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-firmy-bonus-100-tisic-pro-zamestnance-skoda-auto-se-dohodla-s-odborari-245034

  • Avatar Ondřej
   Ondřej says:

   Nadnárodní anglosaské neoliberální vykořisťování na nebohých českých slovanech:-)

 24. Avatar Saul
  Saul says:

  Ta červená jaderná tečka mezi zeměmi EU a NATO na výřezu mapy je kaliningradská oblast s russáckými jadernými zbraněmi.
  To jen až budou naše dezolátská kremelská košťata pindat o tom, jak Západ obkličuje a ohrožuje russko, nebo argumentovat Kubou, jak to rád dělá dezoléking Taras.
  No a škoda, že není červená i ta Ukrajina, která kdysi uvěřila russké svoloči a svých jaderných zbraní se vzdala, prý výměnou za suverenitu.
  Kdyby ne, možná tam dnes válka nebyla.
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-rusko-zautoci-zni-evropou-experti-rikaji-zda-dnes-funguje-jaderne-odstraseni-244657#dop_ab_variant=1237730&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  • Avatar Saul
   Saul says:

   A silně pochybuji, že russko nemá své jaderné zbraně i v Bělorusku.
   Každopádně své základny, jen pár km od Polska tam má.

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Bývalý russký prezident (čti Putinem dosazená onuce), nyní místopředseda Rady bezpečnosti RFSR a v neposledni řadě ukázkový russácký výpitek diplomaticky jedná s Japonskem.
   Co ještě kdo chce o russku vědět?
   https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-medvedev-se-navazi-do-japoncu-doporucil-jim-seppuku-40459020#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=8&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    Je to psychopat. Česko je prý odvěkým západním teritoriem Ruska a zase si pro něj přijdou jako v roce 1968. Ostatně Polsko je prý také jejich, východní Německo taky. Ten blázen asi netuší že ty jejich létající rakve nejsou schopny ani bez sestřelu bezpečně přistát, Alexandrovci už v pekle pějí Kyrie eleison.

    Tedy jestli nejsou rozptýleni do marxinské nehmoty – prázdnoty- existenciálního vakua – prostě když podobně jako věc – přestali poté co jejich tělesné schránky zanikly.-přestali existovat. Jako autovrak po sešrotování a roztavení. Jako Stalin. Nemá ani hrob, jeho ostatky podobně jako ty Hitlerovy, byly vysypány někam do kanálu.

    Je směšníé jak odkazují na tradici – když jsou jen marxleninský materialistický prach ,co se rozpustí poté, co projde žehem.

    A hlavně – ať s Kurilama nebo bez nich, mají a navždy budou mít holou prdel.

    • Avatar Saul
     Saul says:

     Jako autovrak po sešrotování a roztavení. Jako Stalin. Nemá ani hrob, jeho ostatky podobně jako ty Hitlerovy, byly vysypány někam do kanálu.

     Jen technická..
     Stalin má u kremelské zdi svůj hrob.
     Jeho rakev je tam zalita betonem.
     S Hitlerovými ostatky je to trochu nejasné, každopádně kus jeho lebky se v Moskvě válel v kartonové krabici ještě relativně nedávno a s jeho smrtí (a dalším životem) hráli sovětští soudruzi dlouhou dobu těžké konspirační hry.
     Ačkoliv o jeho smrti měli naprosto přesné informace a likvidovali i jeho ostatky.

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      Máte pravdu, ale kdo byl u pohřbu Stalina po jeho odstranění z mauzolea z věrohodných svědků? Jsou tam opravdu jeho ostatky? Jsou tam vůbec nějaké ostatky? Fakt nevím a nemyslím, že by tam fakt byly ty jeho.

 25. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  V čem jsou původní protestantské země západní Evropy s osvícenskou tradicí nadřazené a morálně ukotvené vhumaniistické tradici NADŘAZENĚJŠÍ animálně-.stádní příslušnosti a tím ifatální poslušnosti nelidským vůdcům a diktátorům stavící se do vůdců národů/států – což jsou entity s apriorní zločineckou podstatou jdoucí proti svobody člověka a nadřazenosti individuálních lidských práv nad jakýmikoli jinými? Pro dezoláty z Terasy, lopaty i intelektuálně malomiocné, dělkníky a i rolniíky – a především pro proponenty poražených zločineckých ideologií rasového a třídního boje – spojených bratranců – komunistů fašistů (někdo říká že komunisté v ideologickém slova smyslu nikdy krom pár příslušníků IZRAELSKÝCH KIBUCŮ V IZRAELI V ROCE 1946-53 – NIKDY NA SVĚTĚ NEEXISTOVALI.

  Existují jen fašisté ČERNÍ (klasické „spojené pruty“a Evolova vzpoura modernímu racionalismu – založené na příslušnosti k pokrevní rodové linii – rase – v r.1943 zaměstnán – jako výzkumný pracovník SS Forschungsgemeinschaft Deutsches Ahnenerbe ve Vídni – tento moderní teoretik fašismu a proponent fašistických vlád vydal svoji „Vzpoura proti modernímu světu“ která dodnes ve svých zásadních tezích
  koresponduje s většinou dnešních programu sociálně antiliberalistických konzervativních stran) a STALINSKÝMI MARXLENINISTY – se svým SOCIÁLNÍM RASISMEM (konečná otázka v zákoniku sociiálních tříd- popravy lepších lidí než je dělnicko-rolnický buranismus) – a fašisté RUDÍ.

  TAKŽE CO ČINÍ LEPŠÍ LIDI SKUTEČNĚ LEPŠÍMI?

  Mimo spousty jiných věcí – např. toto.

  /////

  Od začátku válečné agrese Ruska poskytly EU a její členské státy Ukrajině a jejímu lidu podporu ve výši přesahující 82 miliard eur:

  více než 31 miliard eur ve formě finanční podpory, rozpočtové podpory a humanitární pomoci,
  17 miliard eur na podporu uprchlíků v EU,
  27 miliard eur na vojenskou podporu,
  9,45 miliardy eur na granty, půjčky a záruky poskytnuté členskými státy EU.
  přibližně 85 miliard eur
  celková výše pomoci EU a členských států Ukrajině

  V dubnu 2022 přijala Rada nařízení s cílem:

  uvolnit až 420 milionů eur ze zbývajících finančních prostředků z fondu v oblasti vnitřních věcí na období 2014–2020,
  umožnit, aby členské státy a další veřejní nebo soukromí dárci mohli poskytovat dodatečné příspěvky v rámci Azylového, migračního a integračního fondu na období 2021–2027.

  Kdyby nebylo kolektivního vedení EU a následného společného prosazování humanismu a solidarity- byly bychom proti sovětské KGBácké Putinově diktatuře každý jeden z nás osamocení.

  Vždyť ten holoprdelník Purtin má HDP na hlavu – 36 770 – pro příklad Dánsko má 86tis. Norsko 105tis.nebo Švýcarsko 92tis. Kdo má v EU 36tis. jako Rusko?

  Ano, přesně jako Itálie. Rusko je tedy jako Itálie s atomovkama, co ale musí živit 3x tolik lidí. Takže spíše Albánie.

  Muhehehehe!!!

  • Avatar Ondřej
   Ondřej says:

   oprava ….“Existují jen fašisté ČERNÍ (klasické „spojené pruty“a Evolova konceptuální vzpoura modernímu racionalismu – založené na příslušnosti k pokrevní rodové linii – rase – v r.1943 zbyl Julius Evola zaměstnán – jako výzkumný pracovník SS Forschungsgemeinschaft Deutsches Ahnenerbe ve Vídni – tento moderní teoretik fašismu a proponent fašistických vlád 70.let vydal svoji „Vzpouru proti modernímu světu“, která dodnes ve svých zásadních tezích koresponduje s většinou dnešních programů sociálně antiliberalistických konzervativních stran) a STALINSKÝMI MARXLENINISTY – se svým SOCIÁLNÍM RASISMEM (konečná otázka v zániku sociiálních tříd – programové popravy lepších lidí než je jen dělnicko-rolnický buranský proletariá) – a tedy – ve své „příbuzenské“ ideologii – fašisté RUDÍ.

  • Avatar Saul
   Saul says:

   „Kdyby nebylo kolektivního vedení EU a následného společného prosazování humanismu a solidarity- byly bychom proti sovětské KGBácké Putinově diktatuře každý jeden z nás osamocení.“

   Tak ono to kolektivní vedení má bohužel I svoje zásadní nedostatky.
   Pokud na něm mají účast i russko-trojské koně, jako Maďarsko a nyní i Slovensko, stálo by to kolektivní rozhodování za přehodnocení.
   Dtto účast těchto zemí ve vojenském uskupení NATO.

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    Ano, to je bezesporu pravda. Ale všeho dočasu, jak Slovensko tak i Maďarsko jsou závislé na obřích německých investicích (Volkswagen, Audi) a přímých dotacích. (zemědělci, infrastruktura ).

    Kdyby toto bylo významně omezeno nebo snad úplně zrušeno, bude jak Maďarsko tak i Slovensko rázem ekonomicky na úrovni Moldavska.

 26. Avatar Saul
  Saul says:

  No to jsou věci.
  Tak prezident země, která vyhrožuje Západu a NATO jadernou válkou, protože ho NATO prý ohrožuje (zdravím kremlokoště Tarase s jeho kuřbuřty) si letí na svoji do Západu vklíněnou exklávu a základnu jaderných ponorek mezi zeměmi NATO, doprovázený NATO leteckou ochrankou.
  Důkaz místo slibů, jak by řekl Horst Fuchs, že NATO chce russko zničit.

  https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-poprask-nad-baltem-putin-letel-do-kaliningradu-sledovalo-ho-osm-letounu-nato-40458613#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 27. Avatar Saul
  Saul says:

  Aha!
  Přesně tohle o zavražděných civilistech v Buči psala ta rusofilcka Taras.
  Takže 501 jmen tam je, ty svině ulhaná.
  https://twitter.com/Posledniskaut/status/1749884208472887329

 28. Avatar Saul
  Saul says:

  Co by tak asi teď vyřval a vybrnkal o dnešním russku Vysockij?
  Hádàm, že zase prosbu o spasení duše, ale dnes by za to šel „…tam na Magadan“

  https://youtu.be/_uZOz2LjOWc?si=XJlCjekg_EJ-CokZ
  Mimochodem, dávám Graverovi na terase týden, maximálně dva 😀

 29. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  Emoce a zvýšené hlasy ovládly v sobotu moskevský předvolební štáb ruského prezidenta Vladimira Putina, když tam dorazila mladá manželka jednoho z mobilizovaných Rusů a hlasitě se dožadovala vrácení manžela z fronty. Marija Andrejevová v bílé mikině s černým nápisem „Šojgu! Splň prioritní úkoly pro rok 2023 a vyměň mobilizované (vojáky) za kontraktéry“ zanechala ve štábu Putinovi také odpovídající písemnou žádost.

  „Že ministerstvo obrany utratilo peníze? Takže teď musí vyždímat vše z našich kluků, poslední život z nich vydolovat, aby se nám vrátili jako (osekané) košťály (míněno mrzáci – pozn. red.)? Vrátí mi košťál? Co dostanu zpátky já? Beznohého, bezrukého, nemocného?“ křičela rozčílená žena na dámu z Putinova štábu, která se ji snažila přimět, aby se uklidnila a ztišila hlas.

  Celý incident je zaznamenán na videu, které zveřejnila agentura Reuters.

  „Copak vy nevíte, co se tam děje?“ nedala se Ruska, která poté spolu s další ženou ještě položila květiny k památníku u kremelské zdi. Přítomným novinářům také vysvětlovala, že její dcera začala po odvedení manžela trpět vývojovou vadou řeči. Svého muže chce z fronty zpět.

  https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-misto-muze-mi-vratite-osekany-kostal-rozcilena-zena-se-rozkricela-v-putinove-predvolebnim-stabu-40458120

  /////

  Vyhlasuji veřejnou tipovací soutěž: „Kolik ta dáma dostane“ (za rozvracení, terorismus, špionáž nebo útok na cara,to je jedno)

  a.) do dvou let
  b.) do čyřech let
  c. ) nad čtyři roky
  d.) nebude souzena – buď do té doby „vypadne z okna“ nebo se jí stane nějaké podobné neštěstí, že při něm buď přijde o život, anebo bude hospitalizována v blázinci pevně přivázaná k posteli a pod silnými sedativy.

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Válka v Afghánistánu byla kdysi spouštěčem rozpadu SSSR.
   A byly to také ženy -tehdy matky vojáků- které se jako první vzepřely tomu totalitnímu a válečnému šílenství.
   V Íránu jsou to dnes dokonce teenagerky, které mají už dost těch tarasovských úchylných dědků v turbanech, co se zkouší pasovat na morální majáky.

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    Jj, ženy jsou leckdy statečnější než muži. Ještě bychom měli ten matriarchát zvážit:-)

 30. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  Dezolát s chrupem žebráka z renesanční morové Florencie, infantilního IT nevzdělance, mysliciho si, že když je někdo z Paříže musí mít lokaci IP adresy také Paříže (ja bydlím z Prahy a mám ji někdy v Brightonu, Mnichově nebo Říčanech, heh:-) a schválně proč si myslí ten MUDRUJÍCÍ dezolát, ČÍM to asi tak je??))) – tak jako další obludnou LEŽ tvrdí, že Rusko nechce žádné země, které již JEDNOU OKUPOVALO, zabírat.

  Ale proč ten co si říká „Mudra,“ tak proč tak bezostyšně lže, když to říkají přední ruští politici a generálové??!!

  Mudro, přestaňte lhát o IP adresách, když jste byli ývalý pingl a o IT nic nevíte a přestaňte dezinformovat o plánu ex-KGB důstojníkú snažících se obnovit SSSR a okupovat zase naše země, co byly okupovány a znásilňování ruskými primitivními barbary 20 let – že to mají v plánu dnes udělat znovu!!!

  //////

  „Praha bude zase naše, blouznil propagandista v ruské televizi“

  Ačkoliv ruská armáda se po roce a půl od zahájení invaze na Ukrajinu snaží ubránit své pozice na Donbasu, v ruských médiích už vyhlížejí rozšíření ruského území hluboko do střední Evropy. Obnovené ruské impérium by mělo zahrnovat i Prahu nebo Berlín, prohlásil nyní v ruské televizi propagandista Nikolaj Vavilov.

  Zdroj Roasija1
  ////

  „Ruský generál hrozí dobytím východní Evropy. „Ukrajina je jen mezistupeň našeho tažení“

  Mordvičev na otázku, zda je Ukrajina pouze „mezičlánkem“ na cestě k dobytí a pohlcení východní Evropy, řekl: „Jistě, je to teprve začátek než obsadíme celou střední Evropu v původních hranicích Varšavské smlouvy z r. 1989.“.

  Zdroj: Rossija 24

  /////

  „Berlín, Praha a Paříž budou naše, jsme velmoc, zaznělo v ruské televizi“

  Propagandista Vladimir Solovjov mimo jiné prohlásil, že Rusko by mělo „denacifikovat Pobaltí“ a že Polsko s Finskem „ve skutečnosti touží po návratu k matičce Rusi“. Podle Solovjova se Helsinky a Varšava v dobách ruského impéria „výborně rozvinuly“.
  Budeme stále více získávat roli, kterou mělo Ruské impérium. Nežertuji, když říkám, že Berlín, Drážďany, Praha, Lublaň, to všechno bude pod naší kontrolou,“ prohlásil Solovjov.

  Zdroj: Rossija 1.

  /////

  Usvědčený lháři Mudro, stačí vám tyto důkazy jako usvědčení z toho, že JSTE LHÁŘ??!!

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Obávám se, že to tomu individuu stačit nebude.
   Ale jinak jsou tam stejně kouzelní.
   Tak já napíšu, že Taras je udavač, on nakopne kocoura, chvíli mlátí hlavou do zdi a potom na kremloterase napíše, jak udal diskutéra a ještě se pochlubí, že mu kamarádi z estébé na něj sehnali adresu.
   Když napíšu Mudrovi, že šmíroval diskutérku až do ložnice, tak strýček Kamil nelení a hned se u Tarase pochlubí, že šmíroval MaB až do ložnice.
   Napíšu, že s Tarasem obhajovali názory popírače holokaustu, doložím to Mudrovou citací, Kamil mne obviní z lhaní, označí za parchanta a udělá šipku rovnou do Trasových rudých trenek.
   Ten si ho natočí zadečkem a při kopulačních pohybech ho utěší, že jsme buzny a že „obludně lžeme“.
   To je partička, to nevymyslíš:-)
   Jak jste před časem trefně napsal Ondřeji
   „Bavím se jako lev u brodu gazel“ :-))

   A co Mudrova chrupu týká, na jeho stav si nedávno opravdu postěžoval.
   Respektive na to, že nemá peníze na nový.
   Ale jindy se zase pochlubil, že buchne i 60 cigaret denně, nebo spíš asi v noci, protože přes den spí, aby se mohl v noci soustředit na Skálovy videa.
   To je za ty cigára tak nějakých 12 tisíc korun měsíčně.
   A tento tajtrlík chodí k Rajchlovi vyřvávat o Fijalové drahotě.

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    A temhle dezolatum já a moje nadnárodní buržoasie platíme doktory aby je dávali za naše odvody doktoři dohromady poté, co se nafetují a přežerou babišových karcinogenních „národních“ parku a zdrogovaných kuřat….aach jo..

  • Avatar Saul
   Saul says:

   „Válka nezačala v roce 2022, válka začala v roce 2014!“

   V tomto má ovšem ten mudrující dezolát a signatář Vidlákova dopisu Putinovi, na kremloterase pravdu.
   Válka začala, když Putinem vyslaný Girkin s ruskými armádními „dovolenkáři“ překročili rusko-ukrajinskou hranici, přepadli ,vyloupili a obsadili na Ukrajině vojenské objekty, začali vyhánět z Ukrajiny Ukrajince a na suverenním území Ukrajiny vyhlásili jakési samozvané neprávní prorussácké republiky.
   „Já jsem vyvolal válku na Donbase“
   chlubil se ještě před nedávnem Girkin, chlubil se „právem“ a za tohle dnes v russáckém kriminále určitě nehnije.
   Sestřelení civilního letadla, zelení mužíčci na Krymu a invaze sto tisíců orků na Ukrajinu je už jen pokračováním toho, co russko na Donbase rozpoutalo v roce 2014.

   Na celou tuto písničku zatím ovšem Tarasova vycvičená kolaborantská verbež nedostala z kremlu notičky, takže zakvičí vždycky jen ten první tón.

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    To si nedovolil ani Hitler, obsadit Sudety. Nechal si nejdřív podepsat smlouvu, kterou jsme nakonec přijali i my. Putin se nikoho neptal a obsazoval a anektoval.

    V každém případě je jedno co si myslí dezolát Mudra. Výsledkem stejně bude to, že Rusko už nikdy nebude (minimálně za života Putina) přijato kýmkoli z civilizovaného světa – pro něž je Charta lidských práv – nejvyšším planetárním zákonem, který se bude po Rusku vymáhat třeba 100 let.

    Ostatně. Rusko by,lo od r.1917 za státní terorismus ignorováno světovým demokratickým společenstvím a po r. 1945 byla na SSSR uvalena ekonomická blokáda. Kterou vydrželo za nesmírného teroru na vlastním obyvatelstvu vydržet 50 let. Putin (stejně jako Stalin) nevydrží už dlouho.

    Prostě pro Rusko bude železná opona do světa lepších lidí zavřená tak dlouho, dokud nepadnou. Za 50 let bude ropa a plyn jen karcinogenní přebytečný odpad.. V tu chvíli vypukne v Rusku hladomor.

    Připomiíná mi to scénku ze seriálu ALF. Ten se ptal otce Williama Tannera jestli je na Zemi cenné bahno. Ten řekl že ne, že je to spíše říční odpad, který se bagruje a odváží pryč, aby se zvýšila průplavnost řek. ALF říká, že kdyby existovalo efektivní palivo jak dopravovat to bahno na jeho planetu Melmac, že by byli milionáři. Willie na to, že to je právě ten problém, že ropa není palivo pro mimozemské výlety – je to mimořádně neefektivní odpad – který je akorát tak dobrý „pro lidi“ na ježdění po jejich vlastní planetě:-)

    Jednou pro Rusko bude drahý ty vrty uzavřítt a zlikvidovat natož ten nerost exploatovat a prodávat.

    A nebude totrvat déle než trvala komunistická hrůzovláda.Ta stála na exploataci oceli a ekonomicky zvítezil ten, kdo přestal těřit primitivní ocel a zpracovávat ji na základě receptu starého 10 tisíc let primitivního .lidmi a zvítězil nad těmito primitivními lidmi že objevil tajemství křemíku a germania a vytvořil P-N přechod – pak tranzistor a pak integrovaný obvod.

    Proto SSSR padl. A stane se to znovu.

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    jj -a post sestřelili jsme vám „ptáčka“, kterou pak KGB z Facebooku smazala a jeho samotného deportovala do RuSSka, aby náhodou nepadl do zajetí a nemluvil – třeba i před soudem – kdyby se ho dožil a nedostal by jako Litviněnko posnídat předtím od KGB polonnium:-)

    Sudetské dějiny by také neobstály s tím, že by tam Wehrmacht vpadl přestrojený za vánoční stromečky. Jenže Putin si myslí, že on může poslat na dovolenou 100tis. rusky mluvících „turistů“, co si namísto opalovacího oleje a linky do Antalye sbalili Kališnikov a dali přednost přirodním krásám „železného města“ na DondaSSu.

    Jasný jen pro marxlenministy, co díky velkorysosti liberalismu tady mohou žít – i když vyhlásit referendum o připojení kRuSSku a předtím poslat zvací dopis Putinovi, by jistě rádi – kdyby nevypadali jako „Páťa z Rodinky“, když dostal do schránky dopis, že se jejich bývalá četa Lidových milicí má sejít ke „kontrarevoluci“ proti Klausovu režimu v Krčském lese – a on tam dorazil sám, jestli pamatujete na Kaiser&Lábus „Rodinku“:-)

   • Avatar Saul
    Saul says:

    A nyní něco k osvěžení paměti tarasovským stalinistickým kremlokošťatům a další verbeži, která
    se i u nás snaží šířit narativ, že válku začali v r.2014 Ukrajinci a russko se jen brání.
    Z rozhovoru se Girkinem:
    Těch 54 lidí, s nimiž jste v noci 11. dubna překročil ukrajinské hranice, to byli Aksjonovovi muži?

    Byli to většinou lidé z praporu, který jsem zformoval na Krymu, pokud se tomu dá říkat prapor. Byl to však jediný prapor, který měl zbraně. Díky mým bývalým konexím se mi podařilo získat přístup do ukrajinského vojenského skladu. Získali jsme 150 útočných pušek a čtyři kulomety RPD. A když se ukázalo, že bychom měli být schopní projít (přes hranice, pozn. překl.), sehnal jsem další muže. Motorola [Arsen Pavlov] byl mezi nimi. S každým z nich jsem vedl rozhovor, někteří odpadli, osm lidí zůstalo. Protože jsem všechny varoval, že jdeme k partyzánské jednotce.

    Co jste chtěl dělat v Donbasu, v Novorosii?

    Chtěl jsem udělat maximum pro to, aby Novorosie vůbec vznikla, ať už jako součást Ruské federace, nebo jako autonomní, soběstačný útvar, stát ruského lidu.

    …….
    Já jsem úhlavní nepřítel Ukrajiny, to si můžete být jistí. Jsem nepřítelem ukrajinského státu až za hrob. Zdůrazňuji, že nejsem nepřítelem Ukrajinců, protože je považuji za součást ruského národa. Domnívám se však, že existence Ukrajiny zaručuje občanskou válku mezi Rusy.

    Ukrajina jako stát měla v roce 2014 nejlépe zaniknout nebo se rozpadnout. To jsem si skutečně přál. A za to jsem bojoval. Za likvidaci ukrajinské státnosti.

    Tak kremelský emisar Girkin už svou karmu za vyvolání největší války po 2.světové dostal, jiní russáci na to ještě čekají.
    A jejich ideoví pohůnci jako deviant Taras a další jemu podobní ulhaní grázlové si zatím mohou v klidu parazitovat na vymoženostech „prohnilého Západu“

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    Toť otázka,Saule, – co je málo a co už je hodně…

    //////

    Ruska dostala 27 let v trestanecké kolonii za atentát na propagandistu

    Ruska Darja Trepovová byla ve čtvrtek odsouzena na 27 let za atentát v petrohradské kavárně, při němž zemřel ruský vojenský korespondent a proválečný propagandista Maksim Fomin, známý jako Vladlen Tatarskij.

    Trepovová popírala, že by věděla o výbušnině v soše. Přiznala jen použití padělaného řidičského průkazu, který jí umožnil vydávat se za studentku akademie výtvarného umění. Podle vyšetřovatelů to však věděla. Měla to potvrzovat její korespondence a stopy výbušnin v bytě, který si pronajala.

    Trepovová pak 2. dubna na pokyn organizátora atentátu sňala ze spodní části busty kovovou destičku, čímž aktivovala rozbušku. Nálož pak měli na dálku odpálit komplicové. Interfax ale neuvedl, kdo to měl být.

    Z Ruska se ale mělo údajně podařit utéci Denysovovi, který měl dívce sošku předat. Nutnost před odpálením odstranit kovovou destičku na spodku sošky ovšem nedává smysl, byla-li odpálena na dálku.

    /////

    A teď do toho Girkin

    Girkin si odsedí čtyři roky za výzvy k extremismu

    Moskevský soud ve čtvrtek vyměřil čtyři roky vězení ruskému nacionalistovi a kritikovi Kremlu Igoru Girkinovi za výzvy k extremistické činnosti.

    Putin je měkká nula a podřadný člověk, hlásá z vazby kandidát na prezidenta Girkin

    Já bych byl tvrdší. S tímto heslem jde do volby o ruského prezidenta Putinův kritik Igor Girkin alias Strelkov. Obviňuje ho ze zbabělé průměrnosti a ve vojenských záležitostech se cítí být schopnějším než nejvyšší ruský představitel či jeho generál Šojgu. Ke kandidatuře se rozhodl za mřížemi.

    ////

    Tak co je hodně a co málo? Girkin je bezpochyby jen „hybernován“ na dobu voleb – přičemž vyzývá k činnům proti lidskosti na civilním obyvatelstvu Ukrajiny (nepromlčitelný trestný čin trestaný dle Charty OSN mezinárodními soudy) ta dívka, jíž nic nedokázali- má naproti tomu téměř doživotí.

    Tohle je totalita horší než za Brežněva, srovnatelná snad jen s působností Norimberských zákonů v Německu- které se ovšem dneska týkají vRuSSku úplně všech, nejen židů, ale všech kteří nesouhlasí s carským terorem.

    Všech náboženství i národností – naposledy Baškirové. Po pogromu putinových muslimských „národních“ džihádistsů proti letu z Izraele – je v tomto Putin aspoň spravedlivý- on pošle do KONCENTRÁKŮ PROSTĚ VŠECHNY BEZ OHLEDU NA NÁRODNOST – jen proto, že s psychopatem s nenávistí za trvalé ponížení anglosaským ekonomickým vítězstvím ve studené válce a kulturní a civilizační nadřazeností společensky distingovaného korektiního jednání – neslouhlasí- ať je to žena zmrzačeného manžela anuceně nasazeného Putinem do války – anebo matka co píše Putinovi – že jí její syn píše, že je ženou velitelé beze zbraní na jatka jak u Stalingradu – tak tento psychopat t.č. prezident Ruska se chce mstít jak sebevražedný fanatik s náložemi uloženými na sobě ve své vestě – celému vyspělému světu.

 31. Avatar Saul
  Saul says:

  Radka zakouší slasti diskuse s „intelektuálním“ výkvětem kremelské terasy. 😀
  To se člověk musí ptát, jestli ta tamní russácká squatra kolaborantů u stalinisty Tarase jsou ještě opravdoví reální lidé, nebo jen boti z nějaké petrohradské trolí farmy.
  Každopádně normální mozek nemají.

  • Avatar radka
   radka says:

   no zkouší…. mě jen zajímalo, proč jana ten výrok, že ze strany ruska něco hrozí, považuje za výplod nějakého chorého mozku. já mám mozek celkem nedávno po rekonstrukci, mám černé na bílém, že nejsem debil, a taky bych očekávala, že jsou skopni časem napadnout i nějakou ze zemí nato.
   a její závěr, že se shodneme… mám nejasné tušení, že tím, že se shodneme a „že necháme Rusy žít si ve své zemi po svém“ myslí, že země rusů je i ukrajina.

   • Avatar Saul
    Saul says:

    „.taky bych očekávala, že jsou skopni časem napadnout i nějakou ze zemí nato.“

    Vyhrožují tím v russku celkem pravidelně.
    Nejen „žurnalisté“, generálové…ale třeba i místopředseda Rady bezpečnosti Ruské federace, věčně vylitej Medveděv.
    Málokdo před dvěma lety věřil, že opravdu napadnou Ukrajinu a i sám Putin to popíral.
    A stalo se.
    Stejně tak se může stát, že napadnou další státy, včetně těch v NATO.
    Je to neonacistický národ a tam je možné všechno, stejně jsko kdysi v Německu za Hitlera.

    • Avatar radka
     radka says:

     no právě proto mě zajímalo, proč autora výroku považuje za chorý mozek. tím řekla, že chorý mozek má nejen medveděv, ale i všichni ti, co to otevřeně hlásají/vyhrožují.

     • Avatar Saul
      Saul says:

      To ona určitě myslela Tarase:-)
      Protože ten si hned po russké invazi na UA spokojeně mnul ruce a dohledatelně (pokud to ten posera nesmáznul) na kremloterase napsal, že teď budou na řadě pobaltské státy!

     • Avatar Saul
      Saul says:

      A musím dodat, že tehdy měl Taras zcela výjimečně pravdu.
      Jen se ta třídenní speciální operace russácké svoloči i našim kremelským kolaborantům krapet protahuje.
      Takže je čas- a v tom Pobaltí naštěstí i vůle- se na russký útok řádně připravit.
      https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-pobaltske-staty-se-pripravuji-na-valku-s-ruskem-na-hranicich-vybuduji-stovky-bunkru-40457969#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      Ta stařena trpící demencí ukazuje že údajní ukrajinští diplomate mluvíci stejně jako Putin a ruskýlw bolsevicka agentura TASS je jako pravda?!!

      Jasně píšou to Prrvní zprávy, ale ty přebírají přímo od tiskového odboru Putinovy vlady..

      Asi to samé jako když Vlk tvrdi , že proruská mutace ukrajinské Komsomolskoe Pravdy – je ukrajinský zdroj:-)

      Jana nepokrytě lže o „prouktajinskosti“ Davyda Arakhamia. Jako zrádce byl už dávno vyhozen coby poradce Zelenskýho, dneska má zatím stále jen mandát poslance. Až mu skončí, půjde na frontu (ročník1980).

      Jinak jeho perlou je tento výrok ,- za to měl jít rovnou do basy. To je jako říci – že „komunistický způsob života založený na třídním bojí a likvidaci schopnějších a inteligentnějších lidí než je dělnicko-rolnická třída, je ten správný recept na společenské blaho“.

      Takže cituji:

      „In 2021, Arakhamia proclaimed that Servant of the People shared principles with the Chinese Communist Party, also stating that Ukraine „sees China as an example and considers it a strategic partner.“

      Fakt prozápadní liberální politik Ukrajiny jak poleno:-).

      Proč ta hloupá stařena tak hloupě lze?

     • Avatar radka
      radka says:

      no já janu beru s velkou rezervou. ona je prostě přesvědčená, že já jsem ta blbá, která věří JEDINÉMU zdroji (nevím tedy kterému), kdežto ona čerpá z důvěryhodných (dezinfomačních) webů. a úplně za vše může očkování 🙂 to muselo být pro janiku velké dilema, ta zase věřila v očkování jak slovu božímu. ale na druhou stranu, pokud se dožiji jejího úctyhodného věku, budu ráda, když se trefím na klávesnici na to správné tlačítko 🙂

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Proč ta hloupá stařena tak hloupě lze?

      Protože kdyby psala pravdu, tak ji Taras vyhodí 😉
      Já ale mám o tom jejím vyšším věku, i když ho sama zmiňovala, trochu pochybnosti.
      Přijde mi spíš jako provokatérka, která se dobře baví.
      I když tomu co píše asi i sama věří.
      Ale třeba nikdy nikdo ji ani na naziostrově nevytočil, s vittou a i s Janikou(která ji moc nemusela) si tam hrála jak kočka s myškama a Mudru si obtočila kolem prstu jak půvabná mladice:-)

     • Avatar radka
      radka says:

      no bacha, dokud nepřišel covid, tak ji janika žrala celkem dost 🙂
      mě připadá srandovní, jak vždycky vytáhne triumfálně nějaké info z otevřené mysli či podobných sraček a to je ta jediná pravda 🙂 a všichni co tomu nevěří jsou zblblí po očkování…

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Rossija1, rok 2022
      https://twitter.com/Aninnnk/status/1749011533185548594
      Tak to asi ten pochod na Varšavu a Berlín budou muset russáci zvládnout bez Ukrajinců.
      Ale Taras s Mudrou by se mohli připojit.
      Kdyby jen oni, takových
      kremelských košťat u nás máme…

 32. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  Ještě malé shrnutí – protože debata se na toto dezolátské téma (nacisté byli vlastně Američané a Němci byli boháči z Wall Streetu a US korporací ovlůádaných Žídy – vlastně zataženi) fakt docela rozjíždí – že by člověk toto čekal spíše někde na AERONETU a ne u Komsomolců marxleninské líhně

  https://taras2.wordpress.com/2024/01/08/sladky-sladoucky-oxid-uhlicity/comment-page-1/#comment-35936

  //////

  „Internet je produkt „hochů“.
  Část know-how a technologických základů položili američtí „hoši“ z IBM již v dobách Hitlera a nacistického Německa.
  (Ti samí „hoši“, kteří s nacisty a pro nacisty budovali organizační strukturu vyhlazovacích koncentračních táborů a válečný byznys.)

  A máme tu spor antisemitského mytologa a bolševického uctívače samoděržaví – jestli ten Wall Street sám vlastně nenapadl SSSR a neprovozoval vyhlazovací tábory namísto nacistů ochotně a rád – a shodili to šmejdi kapitalistický na nebožáky švábské baráčníky…

  Ten bludař o IBM coby hlavní technologické síle podporující rozvoj NSDAP Německa 30.let nic neví o internetu, ani o tom, co patrně IBM dělala a dělá. Ta má s networkiungem asi toilik společného jako francouská betonárka Lafarge Cement s meliorací….

  Takže popořadě- intrernet je postaven především na

  1) vzniku protokolu TCP/IP, pravda poprvé otestovaný v rámci ARPANET někdy v r. 1956

  2) nicméně jeho rozšíření a průmyslovou standardizaci převzal XEROX (který fakt s nacismem neměl a ani nemohl mít nic společného)¨

  3) vynález „packet switchingu“ a rozdělování/šifrování/dešifrování datových packetů pro různé typy přístupových zařízení resp. druhů sítí/síťových protokolů – pro imbecily typu Neználka zbytečné vysvětlování, ale trochu IT gramotný člověk ihned vytuší – že další nutný vynález byl hardware – ROUTER. První multiprotokolový router vyvinuli inženýři na MIT a Stanfordu v roce 1981, pak opět se jejich průmyslové a tržní standardizace ujala klasická US buržoasie – firma CISCO, kterou založili inženýři ze Standfordu – hlavní zakladatel byl potomek polských uprchlíků před nacismem takže CISCO corp. (fakt s nacismem neměl a ani nemohlo mít nic společného)

  4) a nakonec pro imbecilního stalinského vypravěče marxistické fantasy o žido–anglosaském spojení s nacismem, tak aby tento vynález překonal ubohost a intelektuální primitivismus „technologie“ kutí oceli, založeného na primitivní a těžké práci INFORMATIKOU – východoslovanského lidského spotřebního materiálu – bylo zapotřebí jediné – umět řádně využívat anglosaského vynálezu klasické telefonie – s čím měli slovanští obhroublí siláci pracující v kamenolomech a dolech – namísto matematické logiky a jemné motoriky v natahování kabelů a propojování jich mezi tisícovkami přípojných míst navzájem mezi sebou v telefonních maticových ústřednách – značný problém.

  Takže internet byl – zpočátku především jen klasická telefonie vynalezená opět ANGLOSASEM skotsko-amerického původu Grahamem Bellem (který fakt s nacismem neměl a ani nemohl mít nic společného) a buržoasie, kterou se coby vynálezce sám stal po založení telefonické firmy, světového průkopniíka v oboru, který budoval v USA už od 50.let moderní telefonní, automatické ústředny zajistila pronikavý rozvoj a bohatství USA.

  A propos ty automatické telefonnií ústředny dokázaly bez lidského operátora propojovat hned několik desítek uzlů mezi sebou a navíc, s takovou kapacitou jednotlivých telefonních linek, že kvůli „nadměrnému“ provozu v jednom místě nedocházelo k výpadkům celé sítě.

  O to se zasloužila opět ANGLOSASKÁ buržoasie z Bell Companies – společnost založena jako dceřiná transatlantická společnost AT&T jako v té době už globální telefonické firmy, která vytvářela telefonické spojení (a o Grahamovi Bellovi jsme si už řekli, že ten fakt s nacismem neměl a ani nemohl mít nic společného) i mezi USA a Evropou.

  P.S. Takže děrné štítky, které vynalezl pro sčítání lidu v USA už v roku 1890 američan Herman Hollerith ( a tehdy žádná IBM neexistovala) podle demagogů a nevzdělaných povalečů na forech, proč Židé mohou za ten či onen obrazec v obilí z tematikou – doportučím si zodpovědět tyto otázky:

  a.) Mohli na základě sčítání atributů vyplývající z permutačních a kombinačních vzorců na základě vybraných kritérií – být vybráni a vyhubeni indiáni v US rezervacích mezi lety 1910-1920, kdy jich tam zemřelo nejvíce a a kdy jeho vynález dal už v roce 1911 vzniknout firmě Computing Tabulating Recording Corporation (CTR), která se později přejmenovala na dodnes působící IBM ?

  b.)Mohli na základě stroje IBM umístěného ve Frankfurtu nad Mohanem být vybráni synovci Oty Pavla coby Židé z povodí Berounky z okolí Hracholusk vytypováni do transportu do Terezína?

  P.S. 3. Z dezolátů a proruských propagandistů jejich blbost svítí jak Edisonův vynález (nikoli však žárovka) ale fonograf, který posloužil k zotročení velkoměstských bohatých Rusů k poslouchání džezu namísto ruských častušek z gramofonů US značky Brunswick

 33. Avatar Saul
  Saul says:

  Tarasovi se to nějak vymiká z rukou a začínají se mu bouřit kuřbuřti.
  Ale jinak ho musím pochválit.
  Zřejmě podstoupil minimálně ambulantní léčbu na psychiatrii, pečlivě dodržuje medikaci a hle, první pozitivní výsledky se dostavily.
  Nebo aspoň jeden.
  Nyní Taras píše o nacistických „vyhlazovacích táborech v Polsku“.
  Není to tak dávno (cca2 roky?), kdy Taras podpořil slizkého pingla Mudru v tvrzení, že Osvětim nebyl tábor vyhlazovací, ale pouze pracovní!!!
  „Disident“ a obdivovatel StB udavačů a stalinistů Kamil to tvrzení tehdy dokonce podložil slovy jakéhosi soudně usvědčeného neonacisty.

  Tak jedna vlaštovka jaro nedělá, ale aspoň v tomto můžeme Tarasovi připsat jeden malý bezvýznamný bod a popřát mnoho úspěchů v další léčbě 😀
  https://taras2.wordpress.com/2024/01/08/sladky-sladoucky-oxid-uhlicity/comment-page-1/#comment-35947

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Vymyká, chytrej telifoune.

   • Avatar Kamil Mudra
    Kamil Mudra says:

    „Taras podpořil slizkého pingla Mudru v tvrzení, že Osvětim nebyl tábor vyhlazovací, ale pouze pracovní!!!“
    Tedy Saule, vy jste lživý parchant jakému není rovno. Můj táta strávil v tom koncentráku přes dva roky a mám tedy o tom jak to tam chodilo informace z první ruky. To znamená že bych takovou hovadinu nikdy nevypustil z klávesnice – tedy ani takové mé tvrzení nemohl Taras podpořit. Hned dvě lži v jednom krátkém řádku!
    Zbývající vaše lži komentovat nebudu. Já člověče fakt nechápu jak dokážete sám se sebou žít.
    Vždyť z vás musí být na zvracení i tomu vašemu telifounu na který se tak uboze vymlouváte.

    • Avatar Saul
     Saul says:

     Klid, Mudráčku!
     Když mne označí za parchanta a lháře obdivovatel kolaborantů, estébáckých udavačů, horlivý účastník a agitátor Vrabelových demenstrací a Rajchlův patolízal, je to pro mne velká čest.
     Co se týká toho tvrzení o vaší teorii Auschwitzu coby pracovního, nikoliv likvidačního tábora, je 100% pravdivá a stojím si za ním.
     Ty vaše blitky jsou ostatně stále k dohledání u Tarase, dal jsem vám i časový rámec.
     Hledat to pro ksindla jako vy, který zapře i nos mezi očima, nebudu.
     Zkuste se tím pobavit sám místo těch svých vigilí, kdy po nocích posloucháte Skálu a podobnou verbež, abyste na terase nářků mohl potom dávat odkazy.
     Vím i to, že váš otec v Auschwitzu byl.
     Vy jste totiž takové prase, že jste ho tam tenkrát použil jako argument, že on tam přežil proto, že pracoval, byl to tedy pracovní tábor.
     Takže hledej šmudlo!
     A jestli se vám nechce hledat na terase, pusťte se do hledání u Tribuna.
     Tam jste zašel ještě dál a hájil dokonce i vittovo tvrzení, že Mengele byl geniální lékař a představitel progresivní německé medicíny.
     A opět jste se pochlubil svým otcem, který přežil Auschwitz.
     Už tehdy jsem vám psal, že se musí ze zplození hajzla jako vy v hrobě obracet!
     Takže se pusťte do hledání, dejte odkaz a můžeme diskutovat.
     Jinak s investigativní činností nemáte problém, kdysi jste na naziostrově dohledal identitu diskutérek a šmíroval je až do ložnice.
     Dokonce i ta Janika s jinak hroší kůží vás za to zjebala.
     A klidně přidejte i nějakou veselo historku z normalizace a výslechů u StB „““disidente““““:-)

     Ta šup šup, Mudra!

     • Avatar Kamil Mudra
      Kamil Mudra says:

      Jste sice nemocný člověk, Saule, ale i nemocnej chlap může být parchant, tak se vám za to označení určitě nemám proč omlouvat. A možná je to s vámi už tak špatný, že těm svým lžím i věříte. Ať tak či onak, mimo toho že na alternativě sleduji také Skálu (a vůbec se za to nestydím), máte ten komentář opět složený ze samých lží. Kdyby se ten váš předchozí prolhaný komentář netýkal i Tarase tak bych na něj ani nereagoval a nebýt toho že moji pozornost upoutala jeho ikona, tak bych si těch pár komentářů nad tím jeho ani nepřečetl. Nakoukl jsem do diskuse jen ze zvědavosti jestli se tu neobjevil vittta a teď si připadám jako bych proplaval kanálem plným hoven. Znovu se už do těch vašich sraček potápět nehodlám, ani se hrabat v těch co jste ze sebe vytlačil jinde.

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      Kdyby jen to, ale ten demagogickej mudrující bezďák, jehož chrup připomíná 18.století – tvrdí, něco o tom, že IBM co podle stalinských demagogů – jsou hoši, co „vynalezli internet, aby tím mohli utlačovat Rusko“ – a pobočka IBM za přímé pomoci Rooseltova New Dealu (že to byl parchant, jsem věděl, ale ne pronacistickej, ale především prostalinskej a za to měl být posmrtně odsouzen jako velezrádce za Postupim a Jaltu) tak nejen prý „hoši z IBM vynalezli internet“, ale předtím pomáhala NSDAP plynovat Židy v koncentruácích – protože nebýt snad její geniality v informačních maticích založených na matematických řadách (kdo vzpomene dnes na Fourierův rozvoj – chudák Joseph Fouriér – zemřel ještě před nástupem Napoleona k moci a už mohl za nacistické koncentráky, neoliberál jeden:-) tak by snad ty koncentráky nebyly.

      Solovjov v Rusku na stanici Rossija 1 hlásající 3.sv. válku a jaderný útoky na Londýn a New York – fakt hadr. Mudra by mohl hlásat něco milionech mrtvých dětech co vycucli US liberáli v tajné Pizzerii na rohu 19.a 25. blízko Time Square kam si chodili Demokraté pro svoje „dávky“. A kdo to celé organizoval? Židé okolo Epsteina, heh:-)

      Ostatně vidí judaistický symboly v obilí vzkazy od Iliminátů – a prý jim rozumí. Jsou to vzkazy od nich ….no od „Deep state“…

      Muhehehehehe!!

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      tak abych to zase nepřehánel, ta Postupim mi tam ujela, to už byl strýček Harry- ale přišli jsme tam o Podkarpatskou Rus…..

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      Počkejte, Saule, teď si vzpomínám, u Tribuna Mudra hájil „prospěšnost vynálezů“ Dr. Mengeleho pro pozdější poválečné lidstvo.

      Prý Západ jistě jeho „experimenty“ rád oceňoval…To už je fakt těžká nacisticko-bolševicka nátura tak strašné nenávisti a inkludovaneho mentálního sadismu, v tomto dezolátním starci, že fakt léčba ještě tvrdším neoliberalismem a humanismem včetně ochrany a přiznání více práv menšinám, které chtěly jak komunistické tak i nacistické struktury vyhladit (homosexuálové, černoši, feministky, multikulturalisté, ) je to jedina terapie, jak tohoto nenávistiplného člověka eliminovat. Izolovat ve společnosti. Jako virus.

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Počkejte, Saule, teď si vzpomínám, u Tribuna Mudra hájil „prospěšnost vynálezů“ Dr. Mengeleho pro pozdější poválečné lidstvo.

      Přesně tak!
      Však jsem to výše zmínil.
      Až se Kamil vychrápe po celonočním sledování novinek na alternativní dezoscéně, tak to třeba zase přijde popřít a označit nás za parchanty a lháře:-)
      Jinak ale máme velké štěstí, že nás ten hodný strýček nemůže poslat do plynu.
      Mával by na rampě ručičkou stejně ladně a rád, jako ten jeho Mengele

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Ještě si vzpomínám, jak u Tribuna bagatelizoval užívání hákového kříže.
      Že jde vlastně o starý asijský symbol štěstí a jeho znázornění kdykoliv, kdekoliv a kýmkoliv je tedy úplně v pořádku.
      A že ho viděl i na židovských náhrobcích, takže ani Židům není cizí.

      Tohle tedy asi bude nějaký ruský rabín, co přijel denacifikovat Ukrajinu:-)
      https://twitter.com/mdorazin/status/1746463597323014378

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      Osud je spravwedlivý, Saule – stáří a opuštěnost, nezájem druhých či dokonce pohrdání těch – kterým tito páni za mlada realizací svých totalitních, zločinných idejí, nějak ublížili – je trest Boží a tudíž spravedlivý.

      Stáří je kat, co provinilému nakládá každé ráno baštonádu na holá chodidlla. Jsou jistě i spokojení staří v kruhu svých potomků obletováni a žádáni dětmi: „Dědo, vyprávěj nám, jak jsi pomáhal Králi Šumavy a kolik lidí jste tak zachránili před komunistickými koncentráky“ – nebo „vyprávěj jak jste tajně sem pašovali knihy Škvoreckýho z jeho torontského vydavatelství ’68 Publisher, knihy Jířího Pelikána a jeho Listy anebo jak jśte na 6ti průklepácích opisovali texty Havla a Charty a za to vše vám hrozilo mezi 2-4mi lety vězení.

      To se pak umře s odevzdaností a smířením. Ne však když nikoho nemáte, protože jste se choval celý život jako asociál anebo jste se jím stal poté, co jste prohrál své ideje, co byly mezitím občany po převratu shledány jako zločinné – prohrál svoji vlastní důstojnost a zahodili čest a poplivali svůj veškerý minulý život.

      Za sloužení zločinnému režimu – mělo být po r. 1989 veřejné „vyvolávání“ – jméno – adresa a občanská žaloba poškozených – každý den v TV stihnout obžalovat aspoň 15-20 lidí s fotkami na obtrazovce před TV novinami před v 19.30 v hlavním vysílacím čase.

      Jestli zde bylo kolem 100tisíc aktivních kolaborantů s režimem, stihlo by se to za 8 let. Denacifikace a veřejné procesy trvaly v Německu 7 let.

      Trest by přišel právě až pak vyloučením ze společnosti – zřeknutí se svých rodičů jejich dětmi – anebo prostě vyobcování kolaborantů do sudetského vyhnanství. Mezi kasina a bordely.

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Osud je spravedlivý.
      Jen přesně nevíme kdy, jak, proč…
      https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zemrel-karel-vas.A121210_110627_krimi_cen

    • Avatar Saul
     Saul says:

     Tak, zákeřný, slizký a ULHANÝ zmrde Mudro.
     Sice nějak musím živit nejen sebe, ale bohužel i parazity jako vy, přesto jsem si našel čas (cca 20min) a zatím pro sebe jsem si tu diskusi dohledal.
     Píčete v ní:
     Co máš, hanku, proti Robertsovi? Já uznávám že občas z jeho textů zavane stopa jakési… no, řekněme naivity – ale svou kritiku v naprosté většině případů vede správným směrem, srozumitelně a bez jakékoli falešné korektnosti.

     Po dalších komentech odpovídám Tarasovi a komentuji Irwingův ( a Robertsův!!) výrok:

     Jestli je tu něco „prasárna“, tak je to přesně tento Irwingův výrok:

     „Nikdy nebyly nalezeny žádné německé plány, příkazy Hitlera, Himmlera nebo kohokoli jiného k organizovanému vyhlazování plynem a spalování židů. „Tábory smrti“ byly ve skutečnosti pracovní tábory. Například Osvětim, dnes muzeum holocaustu, byla sídlem německé továrny na umělý kaučuk.“

     Pro tento evidentně manipulační a lživý blábol neexistuje ani nijaká omluva, ba ani nijaké vysvětlení.
     A upřímně se divím, Tarasi, že jste se do něčeho takového pustil.
     Nic jiného, než Hankova reakce s odkazem na vitttu, na to v normální diskusi, mezi normálními lidmi, nemohlo následovat.
     Ten výrok je úplně stejná sračka, jakoby někdo prohlásil, že Auschwitz byl pro místní návštěvníky kulturním centrem.
     Pravda je, že tam existovalo orchestrální hudební těleso, navíc složené ze samých evropských mistrů, takže to asi bude pravda.
     Pravda je ale pouze jedna.
     A v případě Osvětimi je pravda to, že to byl tábor vyhlazovací!!
     Za pár málo let v něm vyletělo komínem víc než milion lidí, tedy cca. všichni obyvatelé dnešní Prahy.
     Dokáže si vůbec zrůdnost té fabriky na smrt dnes ještě někdo představit?
     A hlavně to, co k ní vedlo???
     Zřejmě už ne.

     Co se týká Robertse…
     On sám uvádí:
     „David Irving, bezpochyby nejlepší historik evropské části druhé světové války….“
     „Je obeznámen s více skutečnými fakty o druhé světové válce než zbytek historiků dohromady…“

     a to v přímé souvislosti s Irwingovou knihou Hitlerova válka, ze které je citace o „pracovním“ táboru Osvětim výše.
     Tím se ovšem řadí k úplně stejným zmrdům, jako je Irwing.
     Takže Hankova přesná odpověď na mudrův účelový dotaz na Irwingovu hodnověrnost byla trefa přímo do černého.

     Dále Mudro píčete:
     …práceschopnost vězňů měla přednost před jejich likvidací.

     Takže shrnuto, jednoznačně jste se postavil za výroky antisemitů, konspirátorů a popíračů holocaustu.
     A vůbec mne to nepřekvapuje, protože mezi podobnou ulhanou konspirátorskou verbež jste vždycky patřil, patříte a patřit budete.
     Amen.

     • Avatar Saul
      Saul says:

      ještě ocituji sám sebe ze stejné diskuse na terase, kde jsem bláboly těch dvou dementů -teď nemyslím Robertse a Irwinga, ale Tarase a Mudry, jednoznačně vyvrátil:

      K tomu „pracovnímu“ táboru Osvětim ještě trochu jinak…
      Místo spekulací asi bude nejlepší podívat se na data a čísla.
      Zde tedy podle národnosti:
      Židé:
      deportovaných 1,1 milionu
      evidovaných 200 tisíc
      zavražděných 1 milion
      Poláci :
      deportovaných 140- 150 tisíc,
      evidovaných 140 tisíc,
      zavražděných 70- 75 tisíc
      Romové:
      deportovaných 23 tisíce,
      evidovaných 23 tisíce ,
      zavražděných 21 tisíc
      Sovětští váleční zajatci:
      deportovaných 15 tisíc,
      evidovaných 12 tisíc,
      zavražděných 14 tisíc
      Jiní:
      deportovaných 25 tisíc,
      evidovaných 25 tisíc,
      zavražděných 10-15 tisíc
      Celkem Cca 1,3 milionu

      Pokud si porovnáte čísla deportovaných s číslem zavražděných (Aster by to mohl přepočítat na procenta), je snad nade vší pochybnost, a bez nutnosti dalšího vysvětlování, jasné o jaký tábor skutečně šlo !!!
      Ale i přesto bych neřekl ani popel na tvrzení, že Osvětim byla také pracovní tábor, nebo že přidružené tábory Monkowice atd. byly pracovní.
      Nějak tak je to tuším uvedeno i na Wiki.
      Jenomže tady byl diskutovaný poněkud jiný výrok.
      Takže ten Irvingův průjem pro jistotu uvedu ještě jednou:
      „„Nikdy nebyly nalezeny žádné německé plány, příkazy Hitlera, Himmlera nebo kohokoli jiného k organizovanému vyhlazování plynem a spalování židů. „Tábory smrti“ byly ve skutečnosti pracovní tábory. Například Osvětim, dnes muzeum holocaustu, byla sídlem německé továrny na umělý kaučuk.“

      Opravdu jen pitomec by s těchto vět nevycítil jasnou manipulaci směrem k popření toho, že se v Auschwitzu nějaké vyhlazování vůbec dělo.
      A pokud se tady někdo takovým pitomcem cítí, tak mu klidně dodám další Irvingovy „perly“:
      -Za Třetí říše neexistovaly žádné vyhlazovací tábory.
      -Není snad načase jednou provždy skoncovat s touto pohádkou o plynových komorách?
      -Adolf Hitler „vztahoval ochranné ruce vůči židům“ a nevěděl nic o „konečném řešení“.
      -V Osvětimi za druhé světové války bylo zavražděno 30 000 lidí, nikoliv 1,5 milionu, jak se oficiálně tvrdí.

      Pro mne se těmito výroky to individum plně kvalifikuje pro označení ZMRD.
      Rakouský soud se nějakými invektivami nezdržoval a rovnou ho odsoudil jako zločince na tři roky do vězení.

      Nu a pokud cosi takového Roberts označuje:
      „David Irving, bezpochyby nejlepší historik evropské části druhé světové války….“
      „Je obeznámen s více skutečnými fakty o druhé světové válce než zbytek historiků dohromady…“
      Tak mi nezbývá než zopakovat, že lepší příklad Robertsovy nedůvěryhodnosti Hank pro Kamila nemohl zvolit

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      jj, a to nebožka Janika říkávala, že Hitler byl „velký státník“ jen že dnešní lidé nejsou ještě „na skutečné pravdy o něm, ještě připraveni“ a že současná moc jej má jako ikonu zla hlavně proto, že udělal z Německa silný stát a stmelil zase národ…

    • Avatar Ondřej
     Ondřej says:

     Víte, Saule, pořád si myslím, že dar vysokého věku dožití není osud vždy odměňující, ale mnohdy spíše trestající. Jistě, jak kdy a u koho. Ale soudce Nejvyšší má asi nekdy i dost nnevyzpytatelne zamery se zjevnými hříšníky:-)

 34. Avatar Saul
  Saul says:

  Politické myšlenkové pozadí hloupé Radky u geniálního věčného dědečka s deviantími sklony odhaleno 😀
  Levice je levice a tak to bude!
  Stačílo ale, když strádajícímu strarouškovi Tarasovi Babiš zvednul o koblížek důchod a najednou oligarchu ten náš věčný lefičák vychvaloval až do nebe..
  Božínku , to jsou věci…:-)

 35. Avatar Saul
  Saul says:

  Politické myšlenkové pozadí hloupé Radky u geniálního věčného dědečka s deviantími sklony odhaleno 😀
  Levice je levice a tak to bude!
  Stačílo ale, když strádajícímu strarouškovi Tarasovi Babiš zvednul o koblížek důchod a najednou oligarchu ten náš věčný lefičák vychvaloval až do nebe.:-)

 36. Avatar Saul
  Saul says:

  Někdy vloni jsem hledal, jestli ještě žije starý pán František Janouch.
  Tak už nežije.
  R.I.P.
  https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/2464724#utm_content=freshnews&utm_term=Franti%C5%A1ek%20Janouch&utm_medium=hint&utm_source=m.search.seznam.cz

 37. Avatar Saul
  Saul says:

  Republikánka.
  Evidentně s odvahou vychcat se i na přehazovačku svého dementního šéfa.
  Ať už to s tou americkou volbou dopadne jak dopadne, nic se nejí tak horké, jak se uvaří.
  https://twitter.com/jietienming/status/1745819057314496568

  • Avatar Ondřej
   Ondřej says:

   Ta fašistická horda paleocons nejsou žádní republikáni, je to starosvětská sekta, fanatici a násilníci jako ti naši blázni z té Kutnohorské.

   Republika i byli vždycky jestřábi, co jakoukoli totalitu neváhali označit jako Říší zla a embargovat, aby nic než přenosný rádio jejich lidí nepoznali.

   Takže ta žena je jen rozumná politička, co chce jen návrat ke kořenům. K Bushovi, Condoleezze nebo Madeleine . Jsou ženy v politice, co by měly mít zakotvenu nějakou matriarchální vedoucí úlohu, aby zabránily zemi od samců, co u nich nikdy mozek nebyl vyvinutější než třeba brzlík, a tím zabránit jejich zvířecí primitivismus povýšit nad lidskou důstojnost a nadřazenost antropocentrismu a individualismu nad jakoukoli stádní pospitost (kolektivismus) a totalitární podřízenost jednotlivce nějaké kolektivní entite.

   Tím mám na mysli teď hvězdu mezi US političkami a politiky – Nancy Pelosi. I když už na konci své hvězdné kariéry.

 38. Avatar Saul
  Saul says:

  Ne, že by mi těch srbských neonacisstů v žoldu russké armády bylo líto, ale je to zajímavý obrázek, jak se russácká svoloč chová ke svým rusofilstvím uslintaným přátelům a kolaborantům (zdravím kremelské koště Tarase)

  Podle Beriće „velitelé označují Srby za cigány“ a dotazují se, proč vlastně přijeli bojovat na Ukrajinu. Neposkytují jim dostatek zbraní, mají si je ukořistit v boji. V případě, že se vzepřou, jsou postihováni, biti.

  „Když odmítli (v takových podmínkách) bojovat a žádali o přeřazení, označili je za válečné zločince, vyhnali všechny včetně nemocných na mráz a nechali je tam několik dní bez jídla a vody,“ napsal Berić, kterého cituje ruskojazyčná BBC.

  V pondělí vojenská policie nutila Srby podepsat doznání, že jsou špioni, uvedl také. „Dnes ráno tam přijela vojenská policie, vešla do zemljanky, střílela do vzduchu. Vojáky bili pažbami, některým rozbili hlavy (…) Bojím se o životy těchto lidí,“ napsal na síti VKontaktě elitní srbský verbíř, který se sám pohybuje nelegálně na ukrajinském území už od roku 2014.

  https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-chovaji-se-k-srbum-jako-k-dobytku-vini-ruske-velitele-elitni-ostrelovac-40456604#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=5&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  • Avatar Ondřej
   Ondřej says:

   Moc smutné, takhle se chovat Slovan ke Slovanu. Ti přeci se mají k sobě chovat jako bratr k bratru, ne? Jenže RuSSak má problém dokud nebude jak v 90tkach ležet na zádech po samohonce anebo na Západě rozvážet rozvážet obědy důchodcům.

   Je fajn koukat na to, jak Západ fakt hledí i na to, kdo a jak komu pomáhá, ač sám o sobě nemusí.. Kdo a komu pomůže, někdo dětem, někdo seniorům, někdo postiženým, někdo ženám, co se staly ,terčem sexualizovaheho násilí atd. V RuSSku se neumi ani chovat slušne sami k sobě. Chovají se o sobě navzájem jak zvířata.

 39. Avatar Taras
  Taras says:

  Buzoláti jsou sociální skupina jedinců s poškozenou normální sexuální orientací, neochotných a neschopných racionálně uvažovat a hodnotit své postavení ve společnosti. Podléhají sebeklamu, ve kterém se považují za vyšší společenskou třídu, což bolestně kontrastuje se zahnědlým penisem či uvolněným svěračem. Politicky tendují k pražské kavárně, havloismu a prosluli hysterickou nenávistí k Ruské federaci, kde bijou našince. Božíčku…

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Tak hlavně, že tento poslední výblitek z terasy nářků starého šíleného devianta a usvědčeného udavače má s racionálním uvažováním cosi společného.
   Ovšem nikdo přesně neví co:-)
   https://taras2.wordpress.com/2024/01/08/sladky-sladoucky-oxid-uhlicity/

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    TKN – bezdětný kočkomil s rudými trenkami s hnědou skvrnou velikosti jjedné východoměcké marky taky mit uns:-)

    Padněte na kolena, bědný kmete, a proste mladé o almužnu, protože jen ti zaslouží za pojídaní vašeho chleba vezdejěšího vaše díkuvzdání. Jen jim vděčíte za vaše (sice mizerné, ale zcela po právu!) živobytí, kde si odpykáváte váš dlouhý život jako trest za vaše předchozí hříchy.

    Ámen.

   • No, tak se Taras ožral. Vždyť život v té dnešní realitě je tak těžký…

  • Jménem představenstva našeho ústavu tě vítám mezi námi, Tarasi! Velmi si vážíme tvé osvěty. Souvislost mezi sexuální orientací a sociální pozicí či politickými preferencemi doposud nebyla známá. Obdivuhodná je rovněž tvá zkušenost se zabarvením penisu gayů – ještě tedy stále praktikuješ?
   btw: nemusíš mi říkat božíčku, stačí Honzo.

   • Avatar Taras
    Taras says:

    Děkuju za přivítání, ale mám dojem, že jsem tady už kdysi byl. Asi ti uniklo, že můj objevný komentář parafrázoval tvé neméně objevné závěry ohledně dezolátů, kterým jsi pronikl do životů stejně silně, jako proniká zahněd.. atd. Hlavně ta pasáž o jejich „kognitivnim a konfirmačním zkreslení“ se ti povedla. Pozdravem Božíčku jsem chtěl splynout se zdejší masou.

 40. Avatar Saul
  Saul says:

  Ach ty internety….:-)
  Co nám média tají, aneb šokující odhalení z pedoterasy:

  „Internet je produkt „hochů“.
  Část know-how a technologických základů položili američtí „hoši“ z IBM již v dobách Hitlera a nacistického Německa.
  (Ti samí „hoši“, kteří s nacisty a pro nacisty budovali organizační strukturu vyhlazovacích koncentračních táborů a válečný byznys.)
  Internet mezi dav uvedla DARPA, americká válečná výzkumná agentura.
  Kde je tu místo pro: „by mohlo byt lepe“?

  • Avatar Ondřej
   Ondřej says:

   To jsou kecy asi takovýho magora jako proklamátora bludů o flotile vesmírné konfederace na naší oběžné dráze, a reptililiáni co jsou jejich hlavní silou, že dosadí Trumpa zpět na pozici prezidenta a ten vrátí Aljašku do znovu se sejednocujícího se SSSR.

   Že dojde k odhalení a potrestání Iluminátů ohledně PizzaGate – že najdou všechny „transfůzemi“ vysávané děti a hlavní strůjce pozavírají (manželé Clintonovi, Bidenovi a Obamovi, heh:-)

   ale fakticky. Ten bludař o IBM coby hlavní technologické síle podporující rozvoj NSDAP Německa 30.let nic neví o internetu, ani o tom, co patrně IBM dělala a dělá. Ta má s networkiungem asi toilik společného jako SW Microsoft Dynamics NAV s geoinženýringem s využitím levitujících nanočástic na bázi fotoforetické levitace pro iniciaci více srážek v regionechh s extrémním suchem:-)

   Takže popořadě- iintrnet je postaven především na

   1) vzniku protokolu TCP/IP, pravda poprvé otestovaný v rámci ARPANET někdy v r. 1956

   2) nicméně jeho rozšíření a průmyslovou standardizaci převzal XEROX (který fakt s nacismem neměl a ani nemohl mít nic společného)

   3) vynález „packet switchingu“ a rozdělování/šifrování/dešifrování datových packetů pro různé typy přístupových zařízení resp. druhů sítí/síťových protokolů – pro imbecily typu Neználka zbytečné vysvětlování, ale trochu IT gramotný člověk ihned vytuší – že další nutný vynález byl hardware – ROUTER. První multiprotokolový router vyvinuli inženýři na MIT a Stanfordu v roce 1981, pak opět se jejich průmyslové a tržní standardizace ujala klasická US buržoasie – firma CISCO, kterou založili inženýři ze Standfordu – hlavní zakladatel byl potomek polských uprchlíků před nacismem takže oCISCO corp. (fakt s nacismem neměl a ani nemohlo mít nic společného)

   4) a nakonec pro imbecilního stalinského vypravěče marxistické fantasy žido–anglosaském spojení s nacismem – k tomu,aby tento vynález překonal ubohost a intelektuální primitivismus „technologie“ kutí oceli, založeného na primitivní a těžké práci – východslovanského lidského spotřebního materiálu – bylo to co u nás v socialismu NIKDY JAKO PŮVODNĚ VCELKU PRIMITIVNÍ TECHNOLOGIE ani po sto letech od uvedení na trh tohoto vynálezu NIKDY POŘÁDNĚ NEFUNGOVALO – klasická telefonie vynalezená opět ANGLOSASEM skotsko-amerického původu Grahamem Bellem (který fakt s nacismem neměl a ani nemohl mít nic společného) a buržoasie, kterou se coby vynálezce sám stal po založení telefonické firmy, světového průkopniíka v oboru, který budoval v USA už od 50.let moderní telefonní, automatické ústředny zajistila pronikavý rozvoj a bohatství USA. Na rozdiíl od Východní Evropy.

   A propos ty automatické telefonnií ústředny dokázaly bez lidského operátora pryopojovat hned několik desítek uzlů mezi sebou a navíc, s takovou kapacitou jednotlivých telefonních linek, že kvůli „nadměrnému“ provozu v jednom místě nedocházelo k výpadkům celé sítě. O to se zasloužila opět ANGLOSASKÁ buržoasie z Bell Operating Companies – společnost založena jako dceřinná transantalntická společnost Bell Operating Companies jako v té době globální telefonické firmy, která vytvářela telefonické spojení (a o Grahamovi Bellovi jsme si už řekli, že ten fakt s nacismem neměl a ani nemohl mít nic společného)

   P.S. Automatické propojení telefonickou sítí východní a západního pobřeží je zázrak oproti tomu, že bez poštovního operátora se nedalo v ČSSR dovolat ani ještě v 80.letech z Kolína do Rychnova nad Kněžnou, natož na druhou stranu kontinentu:-)

   Aby bylo marxleninské důchodcovské suitě na Terase nářeků a stezků (dávám si od teď copyright na zkratku na Tarasovu terasu jako na Terasu nářeků a stezků – © TNS) jak to bylo s tím „nacistickým“ internetem ve skutečnosti.

 41. Avatar Saul
  Saul says:

  Scott Ritter nádherně dokazuje základní axiom dezinfo scény.

  Je jedno kde jsi začal, ale jak se jednou dáš na Temnou stranu síly, nakonec vždycky skončíš v 🇷🇺 Rusku…

  Zajímavý tweet paragána Zelinky, ten sice nevypadá na buznu, ale jistě bude 😀
  Každopádně hned v prvních komentářích je upozornění na Ritterovu pedofilii.
  Svůj k svému, takže to by mohlo usvědčeného sudetského udavače a dezinfátora z terasy zaujmout.
  https://twitter.com/IvoZelinka/status/1743647826612023368

 42. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  https://taras2.wordpress.com/2023/12/24/jak-na-kapra-se-lzici/comment-page-1/#comments

  Co myslíte, Kamile, obhajujete vraždění a využíváte k němu stres tech, kteří se bojí že Putin přijde vraždit a znásilňovat i k nám jako přišel do Buči na Ukrajinu? Dělala to samé taky Janíka?

  Proč by měla za takto publikované postoje mít Janíka nějakou výjimku jako nácek vyzývající pro Židy znovu instalaci plynových komor anebo odkazem na Stalinovi koncentráky jako na „spravedlivé“ řešení třídního boje, tak proč by ONA neměla být klasifikována naším demokratický přijatým právním pořádkem jako vinná, když zde máme ony paragrafy, které schvalují zločiny (režimu potlačující lidská práva jako je třeba ten Putinuv anebo dříve Stalinův) proč by taková osoba neměla mít oprávněné strach a žít ve stresu???

  Víte, kolik antikomunistů muselo počítat s mučením a praktiky partajniků iako byl Janičin otec?

  Spravedlnost existuje a buďte rád, že je zde humanistické trestné právo, které se k vám chová (za mne bohužel) velmi velkoryse.

  Stát se to před 50 lety, vy i Janíka byste neměli problém mě, podobné jako neměl její otec a jeho partaj, problen podílet se na budování režimu co mučí jeho odpůrce jako byli mé prarodiče a persekvovat na principu středověké vendet i jejich potomky, mé rodiče, kteří však jvyužili „chyby systému“ procesu „kontrarevoluce“ uvnitř KSČ v r 1968 a využili možnost žít ve svobodném buržoasním světě.

  Takže, važte si režimu kde žijete. Žít já v tom vašem, Vy a Janíka byste mi už dávno zavraždili anebo k mé smrti přispěli daleko fatálněji než jen tim, ze jste mi skočili na špek.

  Vy byste praktikovali to, co vás naučili bolševičtí sadisté, ti skuteční, kterým mlácení a mučení lidí z vyšších společenských stavů , dělalo dobře, že si brali do své „práce“ neplacené přesčasy,

  Jste tedy jen asociální primitiv, co tady lidé co vydělávají jako já, živí a trpí jejich latentní porušování zákonů potírající šíření nenávisti. Jste jen ubohý asociální žebrák, co nemá a nebude mít nikdy víc úcty než jake je hoden.

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Vzpomínám si, jak jsem kdysi na naziostrově vnesl do diskuse kněze Toufara.
   Tehdy se zapojila i Janika, živě se zajímala, jestli věřím v zázraky apod.
   Ani zmínka lítosti na tím brutálně umučeným člověkem i když jsem to jasně zmiňoval.
   Nic, naprosto nic,.
   Ani od ní, ani od od toho zvráceného zbytku, který už tehdy na naziostrivě po vittových čistkách zbyl.
   Totální bezcitnost, morální a charakterová prázdnota.
   A taková verbež a póvl by dnes chtěl někoho obviňovat, že Janice k jejímu-doufám klidnému- odchodu z tohoto světa někdo pomohl a tu chudinku vlastně uštval?
   Ale co, to je vlastně zářný příklad, jakými lidmi se obklopila a proč.

   • Avatar Saul
    Saul says:

    A asi netřeba za mne dodávat, ale pro jistotu.
    Taras se svým lhaním o russáckém masakru v Buči a svým celkovým přístupem k okupaci Ukrajiny zařadil do stejné pralesní morální ligy.
    Jeho pindy u buznách, mladých lidech…to je už jen třešnička na dortu toho jeho chorého mozku, rozloženého nenávistí ke světu, ve kterém už pro něj naštěstí není místo.

 43. Avatar Saul
  Saul says:

  Zajímavé čtení, třeba jak se K.H.Borovský stal v Rusku buznou. 😀
  https://plus.rozhlas.cz/rusaci-ceske-stykani-a-potykani-s-vychodnim-medvedem-9145933

 44. Avatar Saul
  Saul says:

  Graver udělal na terase z vola jelena.
  Tvl to jsou kouzla :-)))

 45. Avatar Saul
  Saul says:

  Tak na naziostrově si už moc aktuálního nepočteme, ale výběr z hroznů Tarasovy terasy je naštěstí pořád k dispozici.

  „Znám případ, kdy lesbický pár si vymohl umělé oplodnění manželky?, bylo mu (bez zákonného důvodu?) vyhověno, dnes vychovávají
  holčičkumimořádně agresivní, uřvanou až modrá, a uzavřely se s ní do nepřístupné bubliny.“

  U malých dětí je uřvanost do zmodrání i ta agresivita celkem běžná i bez lesbických rodičů.
  Co si ale myslet o gerontovi v bublině, který se
  projevuje naprosto identicky, to opravdu netuším.

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Jinak ten text v uvozovkách je přímo od modráska Tarase.
   Jeho rodiče zatím řešit nebudu, i když to staré prase moje rodiče už u Tribuna řešit zkoušelo.

   • Avatar Saul
    Saul says:

    Teď vidím, že tam Taras s kolegou bačou neřeší bryndzové halušky, ale fisting.
    Tak proti gustu … 😀

  • Avatar radka
   radka says:

   no já pamatuji z dřívějška tarase jako vtipného, celkem milého diskutéra. čas z něj bohužel udělal nenávistného zlého tvora, který nejvíc plive po mladých, i když žádné děti nemá, tak nevím, kde ty zkušenosti o nich bere. no a kde se berou ty jeho perverzní fantasmagorie o gayích, to už vůbec netuším. ale kdo ví, jak v jeho věku dopadneme my 🙂

   • Avatar Saul
    Saul says:

    „ale kdo ví, jak v jeho věku dopadneme my “

    Jj, taky z toho mám strach.
    Proto ho ještě jako odstrašující příklad pořád čtu.
    Ale raději si nechat vytírat zadek v LDN (nebo to ukončit sám) než zblbnout, jako on.

    • Avatar Ondřej
     Ondřej says:

     ba, ba….Myslím, že v té (za 20, 30 let) době se opět naše lidství o něco posílí tím, jak se společnost bude emancipovat spolu s ostatními v EU – a zřídíme za naše daně namísto živení důchodců ve vražedné valorizační spirále – spíše nějakou jednak hospocivou, paliativní péči a nakonec i zařídíme medicinské ústavy, kde si člověk bude moci zvolit dobrovolný odchod z tohoto světa za asistence odborníků.

     Nakonec pokrok nezastavíš a mít právo na „asistovanou reprodukci“ by mělo být recipročně doprovázeno právem na „asistovaný exitus“, logicky se to nabízí.

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Tak se uklidníme, ne?
      Jedna vlaštovka jaro nedělá, natož psychopat Taras nějaké revoluční jaro.
      Mám teď rozečtenou naučnou knihu o Neandertálcích.
      Prokazatelně už se oni byli schopni a ochotni o své přestárlé a invalidní bližní postarat.
      V hospicu mi nedávno zemřela na rakovinu kamarádka.
      Dva roky trpěla jak zvíře, ale kupodivu se na narozdíl od zbabělého Tarase, kterého smrt děsí stejně jako jiné,
      jako zvíře nechovala .
      Jediné co potřebujeme, jsou vzory.
      Lidské vzory.

 46. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  Hej hola, pojďte všichni sem rychle než to Taras celý smaže, jak psy\chicky jsou na tom dezoláti nad 70let s marxisticko-leninskou společenskou výchovou…..

  Dezolé proletario seniorum delirium:-))))

  ////

  https://taras2.wordpress.com/2023/12/24/jak-na-kapra-se-lzici/comment-page-1/#comment-35815

  Pro jistoru archivuji v texťáku….Pro potřeby své ale i Policie ČR jako důkazní materiál…

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Ještě chvilku a tatranský zvěrokleštič z vás dostane mrtvici, Janičin vrahu 😀

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    je to opět jedna z mých psychologických teorií. Tihle lidé zažívají silný sociální stres, jsou si vědomi svého sociáoního vyloučení a také materiální deprivaci.

    A tady si všimněte na Jungovu klasickou projekci – já jsem prý invalida ZTP/TP a měl bych být utracen, prý nemám co žrát a jako takový bych MĚL BÝT UTRACEN.

    Hromadnou likvidaci zdravotně postižených lidí MĚL V PLÁNU HITLER, SPOLU S HOMOSEXUÁLY A PSYCHICKY NEMOCNÝMI.

    Proč mi tento shodný názor nepřekvapúuje u kovaného marxisty-leninisty?

    Já jako rodák z Němnecké spolkové republiky coby syn českých emigrantů navštěvující českou školu, kterou před 40 lety zakládala moje maminka, jsem šokován, protože u Čechů bych nečekal takovou indolenci k vyloženě nýásilníckým programům na likvidaci „méněcenných“ občanů, přesně podle hodnotového rámce ideologie tehdejší NSDAP.

  • Diskuse na úrovni. Pochopil jsem správně, že se vede spor o tom, kdo je větší buzerant a kdo zabil Jessii?
   btw: víte někdo, co se jí vlastně stalo?

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    Ano, chápete správně:-)

    Nevím, nekamarádil jsem se nimi…Jak vidíte, jsem jejich nepřítel až tak veledůležitý, že jsou schopni klesnout snad až někam do hloubky žumpařovy hadice…

    Saul kdysi s nimi byl v kontaktu více důvěrném….resp. zná další diskutéry, co kdysi poživali jejich důvěry a dotyčná squadra jim vyzvonila i docela důvěrné osobní údaje:-)

    Já jsem dosti přespolní a pro ně někdo z „Nového světa“ (kdo zná vážnou hudbu, pochopí že kdo do „Nového světa“ nikdy nenakoukl, je udiven jeho mohutností a novotami tam zavedenými a zcela odlišně fungující než ve světě „Starém“) a je, jak se říká ve své „rodné“ a nikdy neopuštěné ale známé stoce – která sice nevábně páchne, ale mluví na mne moji jedinou ovládanou (mateřskou) řečí a komunita místních rodáků je stejně primitivní, ale o to „upřímnější“, kterým rozumím a nepohrdají mnou jak starou kurvou, která zve svého mladého a nezkušeného klientra do svého pokojíčku řkouc – mládenečku, oceň zkušenosti staré děvky, co vždycky dokázala vždycky uspokojit každého – i ty, co chtěli nařezat….

    Takže Saul nebo radka možná prozradí víc…

    • Avatar radka
     radka says:

     ty brďo, předposlední větu jsem musela číst pětkrát, a vždycky jsem v polovině zapomněla, vo co gou. asi to bude tím, že mám za sebou lobotomii. nešlo by to stručně a jasně, aby to i blbý pochopil?

     • Mně je vyčítáno, že neumím frázovat a seru věty, dlouhý jako tasemnice. Tak koukám, že jsem našel mistra 😂.

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      Jj, lobotomii mám já ale opacnou, mám v hlavě něco navíc co mi tam přidává pořád nějaký vedlejší.vety navíc…Pokusím se:-)

   • Avatar radka
    radka says:

    kdo je větší buzerant dle definice tarase je jasný 🙂 ten, kdo více nenávidí rusko. takže se přiznám, jsem taky buzerant 🙂
    kdo zabil jessii – já bych řekla, že věk. přece jen jí bylo přes sedmdesát 🙁

    • Měl jsem pocit, že to byla nějaká nemoc. Stihla ještě předat blog…
     Nechci vyzvídat. Ke konci (toho našeho blogování) to bylo opravdu ošklivé, ale už je to pryč.

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Blog předala kvůli strachu, že bude popotahovaná za ty sračky, co tam měla.
      Aspoň tak to podal ten servilní slizoun Mudra, co po něm hned natáhnul ručičku, aby tam mohl dělat svoje pořádky.
      Nakonec cenzuroval i tak dlouholeté tamní hosty, jako byl Nerevar atd.
      To už ovšem ne za sračky, ale za kritiku té svojí squatry, kterou se tam snažil chránit tak dlouho, až mu nakonec sami nakopali prdel.
      Karma zdarma 🙂

     • Avatar radka
      radka says:

      no ona podle mých info nezemřela začátkem února, jak psala dcera, ale trochen (o pár dnů) později. asi ještě chtěla zjistit, co bude… tak jak to „zjišťoval“ kdysi teo.

   • Avatar Saul
    Saul says:

    O konci Janiky nevím nic a ani mne to nezajímá.
    Posledních pár milých vzpomínek na ni mám ještě když byla Jessie a psala o kočkách a o blbostech, ale to už je hodně dávno.
    Potom jsem ji kdysi objevil na Ostrově v době, kdy tam byla ještě vcelku normální diskuse.
    Ona do ní zasahovala jen okrajově, ale potom do ní začala výrazně zasahovat prostřednictvím té svojí squatry, které nejenže dala volnou ruku ke všem lžím, křivárnám a faulům, ale ještě je za to chválila a podporovala je v tom (však taky dle toho naziostrov dopadl, což jsem jí dávno prorokoval, že se tam vzteklí vlci nakonec požerou mezi sebou sami)
    Ale to už je zase dlouho, co jsem začal tušit, že s ní není tak všechno úplně v pořádku a asi ani nikdy nebylo.
    K tomu jen zajímavý příběh.
    S Jessie si kdysi psalo víc lidí a vím o mnoha, se kterými neměla nikdy žádnou při, žádný problém, hádku…nic.
    Normální veselá a přátelská konverzace.
    S jednou takovou naprosto bezkonfliktní, ale hodně vnímavou diskutérkou jsem se před pár lety potkal osobně, tak jsem ji optal, co si tehdy myslela o Jessie.
    „Zákeřná a zlá ženská“ odpověděla mi, ačkoliv ty dvě nikdy žádný konflikt neměly.
    Docela mne to ještě tehdy udivilo, ale později jsem jí mnohokrát musel dát za pravdu.

    No a to co je teď na té Tarasově žumpě to je dada, které jsem myslel, že už po tom naziostrovním nikdy nikde neuvídím.
    A vida, jak staroušci pořád umí překvapit :-)))

    • Avatar radka
     radka says:

     no já když s ní komunikovala pod jinou přezdívkou (ne že bych je měnila, ale na BC, kde naše „spory“ začaly, jsem měla jinou), tak mě chválila, jaká jsem milá, jak jí mluvím/píšu z duše, jak rozumím daním a účetnictví (její obor) ….. až jsem nevydržela, a napsala jí, že jsem TA radka. a začlo to nanovo 🙂 celkem mě mrzí, že jsem jí nestihla „dokázat“, že mi opravdu není 70 (do důchodu mám stále ještě bohužel hodně let) a nejsem tlustá (mám 178 cm a momentálně 71 kilo a ona mě vždy popisovala jako starou tlustou bábu), a nesedím za přepážkou na finančáku. jednou jsem dokonce na dovolené v doksech přemýšlela, že u ní zazvoním a představím se, ale přešlo mě to. její pátrání po mé skutečné identitě jí dalo hodně práce, ale bohužel bezvýsledně 🙂 i to udání – trestní oznámení – podala na chuděru kolegyni z jiného města, která se mnou měla společné jen křestní jméno a zaměstnavatele. druhé už bylo „na neznámého pachatele“ (na IP adresu) a dost ji rozhněvalo, že jí policajti nechtěli říct mé iniciály a zametli to jako nedůvodnou pomluvu. byla to zvláštní osoba. jejím snem bylo, aby po ní její blog zůstal, ale ten se podařilo kamilovi ukončit.

     • Avatar Saul
      Saul says:

      „…jejím snem bylo, aby po ní její blog zůstal, ale ten se podařilo kamilovi ukončit.“

      Pravda je, že v jednu dobu byl Ostrov opravdu ostrovem vcelku kvalitní a otevřené diskuse.
      Málokdo si už dnes asi vzpomene, že Janika kdysi dala ban nejen vittovi, ale i Mudrovi…
      Jenže nic není věčné a když jí začli ubývat návštěvníci, tak udělala smlouvu s ďáblem, nebo přesněji vsadila na chromé koně.
      On ji tehdy vitta nabídnul, že když mu tam nechá volnou ruku, tak
      Ostrov poroste až do nebe a bude to centrum alternativy a odporu, jakého ještě v Česku nebylo.
      A ona měla na tyhle velikášské užvaněné pochybné típky vždycky slabost, tak to přijala.
      Takže to logicky dopadlo, jak muselo:-)

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      Tys jo, tak já ani nevím jak se vůbec jmenovala a kde geograficky žila, ale já jsem prý vrah. Kripl na vozíčku, gay chodící (asi i s tím vozíkem) na swingers párty, nejvíce me družné sexuální menšiny je 0ry mezin muslimy, kteří mě částečně píchání a hned na to zabíjí, protože prý muslmani buzny nesnáší. Tak nevím co ten marxleninskej žebrák Taras bral za logiku, jestli tu Aristotelovu anebo tu od Marxe, kde měla proletářská revoluce proběhnout v nejrozvinutějších zemích, a ona proběhla v té nejzaostalejší s ještě nevolníky, biricema a státní carskou policii, která kdysi vypověděla Havlíčka za jeho buřičský dopis o Rusku P.J.Šafarikovi, kde napsal – „Jel jsem do Ruska jako Slovan a vracím se jako Čech.“

      Typická buzna:-)

      P.S. ale jsem vykonnej, přispěl jsem k rozvratu celkem tři diskusních fór rudo-hnedeho zabarvení, za to bych měl dostat nějakou Hayekovu cenu za vzornou neoliberální diverzi na stalinsko-fasistickejch fórech před nastoupenou jednotkou:-)

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Kripl na vozíčku, gay chodící (asi i s tím vozíkem) na swingers párty,

      Co se týká swingerspárty, tak není to tak dlouho, co se Taras chlubil na svém blogu jakousi dávnou účastí ve švédské trojce.
      Ale to ho možná jen závodní výbor strany vyslal někam na sever, kde se projel na saních se třemi soby.
      Tak snad si tam nehrál i na Santa Clause a neošahával švédské děti.

 47. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  Dezoláti jsou sociální skupina jedinců s poškozenou kognitivní schopností, neochotných a neschopných racionálně uvažovat, vyhledávat a hodnotit informace. Co si mají myslet a jaké „informace“ mají akceptovat, jim implantují ti, kteří je zcela ovládají. Jejich řady nemůže zdecimovat žádná osvěta, žádná informační kampaň. Kognitivni a konfirmační zkreslení jim nedovolí z té ohrady uniknout. Nebezpečí by jim hrozilo snad jen v případě, kdyby někdo dal do oběhu dezinfo, že vláda přikazuje občanům dýchat. Desetitisíce dezolátů by se pak kolektivně udusily na demošce pod transparentem „Nejsme ofce!„.

  Toto je signifikantní odstavec…

  „Dezoláti jsou sociální skupina jedinců s poškozenou kognitivní schopností, neochotných a neschopných racionálně uvažovat, vyhledávat a hodnotit informace. Co si mají myslet a jaké „informace“ mají akceptovat, jim implantují ti, kteří je zcela ovládají. Jejich řady nemůže zdecimovat žádná osvěta, žádná informační kampaň. Kognitivni a konfirmační zkreslení jim nedovolí z té ohrady uniknout. Nebezpečí by jim hrozilo snad jen v případě, kdyby někdo dal do oběhu dezinfo, že vláda přikazuje občanům dýchat. Desetitisíce dezolátů by se pak kolektivně udusily na demošce pod transparentem „Nejsme ofce!„.“

  Dezoláti jsou spodima společnosti, která pochází z nefunkčních rodinných poměrů, jejichž rodiče ve svých rodinných funkcích zcela selhali nebo se jedná o rodiny sociálně slabé, rozvrácené anebo poznamenané nějakou osobní tragédií. Vesměs se jedná o jedince, kteří buď jsou vyakčnění/neúspěšní budovatelé marxismu-leninismu v husákovské bažině, pak vesměs o lidi nenadané, líné, zkrátka inteligenčně a sociálně inkompatibilní s dnešními požadavky doby na kvalifikaci a osobní výkon.

  Všechny modely archetypů osobností které jsem popisoval od inženýra lidských duší fungující na Západě jako lepší sluha či rodinná guvernantka, že jím boháči jako slovanským sloužícím z postkomunistického totalitního Východu pohrdali – tedy tak, jak on to interpretuje – až po ty české tragédy jako je vyakčněný politruk-betonář až po klasického klempíře s dvouletým učňákem s kriminálním pozadím.

  Vsjo rávno – až na jediné – nemusí být (Koněv či jakým dalším jménem generála-uchvatitele se tituluje) snad do této partičky zkrachovalců nezapadá majetkově a sociálním postavením alespoň s nutnými základy humanitních věd (i když nabytých podle osnov školství poplatné jediné údajně „vědecky ověřené“ politické filosofie -teorii dialektické podstaty marxismu-lenismu), ti další dva jsou už jen psychopatologické trosky, o kterých většina společnosti v r.1989 rozhodla, že jejich místo je u lopaty nebo jako sloužící úspěšných – případně a to je případ Tarase – moderní žebráci – sociální výprosníci na sociální rentě, jejichž výše je v Česku těžkou afiliací socialistického rovnostářství a HŘÍCHEM KLAUSOVA NÁRODNÍHO SOCIALISMU- 90.let – nereformovat rovnostářské důchody na plně dávkově zásluhový systém – jako mají v nejúspěšnějších evropských ekonomikách.

  V každém případě, myslím, že všem „chcimírovým“ sociálně i ekonomicky zdevastovaným buřičům na náměstích uctívající Vrábela či Rajchla – zatne rok 2024 tipec – podle všech očekávání bude velmi úspěšný, kdy si vláda Petra Nečase přičte body za nastartovaný hospodářský růst, zkrocenou inflaci, nízké ceny pohonných hmot, zima bude opět „protiputinovská“ a ceny energií a od toho i dezoláty odhadovaný počet umrzlých a zkrachovaných na neschopnosti platit za neoliberální norský/Italsko-africký či US zkapalněný plyn – bude asi podobný jako počet umrzlých v zemích Sahelu nebo počet zemřelých hlady v Monaku.

  Zkrátka česká dezolátská sebranka opět bude v r. 2024 (už je ale na neúspěch a posměch zvyklá, defacto nic jiného ve svých bídných životech nikdy nezažila) smutnit, že její naděje ZASE!!! zůstaly nenaplněny.

  Dialektika dějin- na rozdil od té materialistické – existuje – a to směrem vývoje jasného progresivismu lepšího, humánnějšího a ekonomicky blahobytnějšího života pro stovky milionů lidí této planety, kteří ještě před 100 lety patřili k těžkým společenským outsiderům.

  A stačilo k tomu jediné – přijmout liberální demokracii a spojit se s ostatními a přijmout kompromisy nutné pro jednotné společenské směřování a tím též souhlasit a dohodnout se na jednotných pravidlech, opustit osobní (národní) egoismus a být více solidární s druhými zeměmi v našem evropském prostoru.

  Viva la Europé!!

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Koukám, že jste od zálibného sledování dětských fotek na Instagramu vyrušil i udavače z terasy.
   A už si tam děda pere trencle 😀
   Ale zajímalo by mne, co říká odborník na homosexualitu Taras na ten nečekaný zvrat v intimním životě svého pseudolevičáckého soudruha Matěje.
   Vlastně pro dezoláty z terasy celkem snadno vysvěstlitelné.
   Matěj v poslední době mnohokrát prokázal, že stojí stejně jako ruská filcka Taras na té správné straně, a svým pozitivním přístupem k russku se tedy ze své homosexuální úchylky nadobro vyléčil
   Tarasova vědecká teorie živě potvrzena v praxi:-)
   https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/770978/syn-martina-stropnickeho-matej-krach-vztahu-partnera-podvedl-se-zenou-co-bude-s-jejich-zamkem.html

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    leda že by Matěj vyměnil obraz Marxe za obraz Musolliniho anebo Franka – a pak by aspoň přiznal, že namísto levicových revolucinářů bude vzývat ty pravisové a namísto LIDU – NÁROD, jeho čístotu a poslušnost svému vůdci – to proletáři nikdy nemuseli přísahat věrnost Světovému dělnickému hnutí resp. KOMINTERNĚ.

    Ale národ, je národ, to halt musí jít nějaké vztahy stramou. Nakonec porno točili i soudruzi – několikrát rozvedený nápadník „Ženy za pultem“ čekající na sex po pracovní době před prodejnou lahůdek až jeho milá Anička Holubová (v té době natáčení čerstvě padesátiletá) ukazuje socialistickému divákovi, že „divoký“ sex ji není cizí..

    Sice je to „socialistický“ sex – kdy žádné praktiky, které by snad někoho dokázaly vzrušit se v seriálu nevyskytují – tak odhazování socialistických „bombarďáků“ v dál (Cyrano nejspíš po svém širáku nikdy neodhodil rudé trenky jako snad Taras a celá jeho generace upocených panelákových chlupatých fotrů bežně obývající tento nevábný prostor v bílém nátělníku a rudých trenýrkách).

    Bída a hnus neskutečně (nejen na dobrý vkus, ale obecně na kvalitu jako nejvyšší měřítko funkční hodnoty daného výrobku) chudobné éry, kdy vrchol (ne)vkusu byl právě tento pánský „úbor“, ženské jej zase na své straně (zvlášť ty s „věšáky“) zase trumfovaly hnusnými hábity a vzbuzovaly tím odpor pobíháním po (vezěňských celách) 1+kk ve vytahané spodní róbě zvané – „kombiné“.

 48. Avatar radka
  radka says:

  tak vám kluci přeji do nového roku ať je lepší, než ten letošní, nebo alespoň ať není horší 🙂
  a taky vám přeji víc empatie, pochopení, tolerance. teda graverovi asi nemusím, ten toho má dost 🙂

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Díky Radko, tobě též hodně štěstí.
   Jinak pochopení mám myslím dost a víc bych už asi neunesl.
   Ono to fakt někdy až fyzicky bolí, snažit se pochopit grázla, lháře, nebo debila, který se nesnaží pochopit vůbec nic.
   Ale i s těmi budeme muset společně žít i v tom novém roce a snažit se nenechat si ho jimi otrávit.

   • Avatar radka
    radka says:

    na štěstí se vy…, mě přej jen zdraví, to by mi ke štěstí stačilo 🙂

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    „Ono to fakt někdy až fyzicky bolí, snažit se pochopit grázla, lháře, nebo debila, který se nesnaží pochopit vůbec nic.

    no a já k tomu naposledy viz přerdchozí blog

    „Nu, ale nechme Tarasův nevšední a smutný sexuální život. Nyní už ten stařec naštěstí nebezpečný není, i když děti bych k němu rozhodně pro jistotu nepouštěl.“

    Já tímto komentáře tajké končím. Jen reakce na to, že jsme prý homosexuálové, což prý bezpečně ví proto, že nemáme rádi Putinovo Rusko…..

    ///

    Jestli je implicitním vědeckým potvrzením sexuální orientace homosexuality „hysterická“ nenávist k Rusku, tak vaše vědecké pojetí je hodno úrovně vittova kladiva na vyklepávání okapových rour – neb tato sexuální menšina by v současnosti tvořila asi 61-65% obyvatel:-) což je nesmysl, sexuologické statistiky mluví jasně zcela o jiném čísle. Její nárůst oproti minulým letům je způsoben hlavně tím, že už se většinou homosexuálové nemusí bát totalitní a maloměšťácké difamace způsobené konzervativním dogmartismem a totalitní ideologií „zdravých třídně/rasově zralých mladých na množení“ ve prospěch národa, heh:-)

    Jinak by mi zajímalo – co je příznakem vaší hysterické (úvozovky by zde byly nadbytečné) nenávisti ke vzdělanostním a kompetetnčním elitám v oborech, o jejichž podstatě vy nemáte ani tušení, abyste je mohl jakkoli komentovat – neb jste nad vitttou jen o něco lepší lopata – mistr betonářský.

    Takže vaše historická nenávist k západnímu anglosaskému liberalismu je přízanakem čeho

    Zoofilie? Nekrofilie?

    Já bych řekl,že spíše je to jen obyčejná sadistická impotence a nenávistný podlý útočný apetit na nějaké bezbranné občanské entity , ať mladé nebo snad dokonce i děti, ženy či další menšiny (etnické, náboženské).

    Klasický rudý fašismus řítznutý nacionálním bolševizmem.

    Ten nejlépe vyjadřuje tento znak ruské pronárodní a Putinovi fandící extremistické strany Národní bolševici.

    https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/85/Coat_National_Bolshevik_Party.svg/360px-Coat_National_Bolshevik_Party.svg.png

    Jste tedy dezolát přesně podle mého psychologického profilu a dlouhá léta žití a vaše útrpné komentáře dokazující, jak hluboce jste liberalismem potrestán už jenom tím faktem – že v něm jako zcela podřadný člověk, který nikoho nemá a nikomu na něm nezáleží – jakokdyby nikdy neexistoval – jmusíte žít.

    Tak to je tím nejlepším trestem od Stvořitele, pozemské soudy samozřejmě při dnešním explicitně pojatém humanismu liberální demokracie – na vaše potrestání za činy jinak bežně v moderní společnosti klasifikované jako trestné (§ 353 Nebezpečné vyhrožování, § 365 Schvalování trestného činu, ale především § 403 odst.1, Propagace hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka a konečně HANOBENÍ – § 355 – Hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny – vy hanobíte v ZÁSADĚ VŠECHNY, kteří se vám nelíbí, sexismus, ageismus nebo etnická nenávist je obsažena v každém z vašich komentářů, včetně i totoho posledního.

    Takže dlouhý život v neoliberalismu, přeji ještě jednou, stalinský dezoláte.
    Dívat se na vás (nebo jen poslopuchat vaše lkaní) je skutečná dávka denní rozkoše, která je právě tou formou vyšší spravedlnosti, kterou formalistické humanitní právo neoliberalismu nedokáže vždy účinně vymoci.

    Ale tato vyšší společenská spravedlnost aplikovaná teď společenskými pravidly a obecnými úzy na vás, je právě důkaz funkčnosti vyšší společenské proměnné individualismu založeného na lidských právech.

    Demokracie je až druhotná – tyto práva jsou dnes povýšeny na fatální nadřazenost všemu právu,dokonce i „přírodnímu“, pokud je v naší technologické moci přirodní jevy v podobě třeba katastrof čelit technologie (umělé oplodnění, antikoncepce, klonování kmenových buněk)

    a k vašim imbecilním komentářům snad jen

    CUM RECTE VIVAS, NE CURES VERBA MALORUM.

    ////

    No a na to reakce hodna stalinského „demokrata“ se vzděláním kandidáta zednických věd:-)

    „Fagan se osmělil a pod dojmem dvou propuštěných komentářů si začal myslet, že mu tady pokvete pšenka. Nepokvete, zmrde.“

    AMEN

    • Avatar Saul
     Saul says:

     Taras dělal betonáře jen do doby, než měl hotový barák.
     Potom se už se mohl věnovat svým koníčkům a zálibám.
     Tedy práci s dětmi, zvlášť ve školním kabinetu 🙂

    • Avatar Saul
     Saul says:

     Ještě jsem do té Tarasovy žumpy nakouknul a on tam ten výkvět dezolátů došel k tomu, že homosexuálové prý chtějí adoptovat děti, aby na nich mohli vykonávat rituální vraždy.
     No tvl!!
     Copak to jen připomíná?

     • Avatar radka
      radka says:

      no to je výplod jany, to bych nebrala vážně. táhne jí na devadesát, a to je výplod stařecké demence. má občas takové úlety, žije v nějakém jiném světě. její svět je jen monitor a otevři svou mysl, pak se není co divit jejím fantasmagorickým myšlenkám..

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Já tam samozřejmě nic a nikoho neberu vážně.
      Vážně jen stojí k zamyšlení, jak je možné, že někdo v nějaké diskusi tohle napíše a nikdo se tam k tomu neohradí.
      V té tamní je to pochopitelné.
      Nemá kdo, protože všechny takové Taras demokraticky vyhodil, protože jsou pravičáci, nepřátelé russka a tedy logicky buzny:-)
      Jenže taková nevážná fraška, co je k vidění na
      terase se může bohužel stát realitou všude.
      To jejich milované russko je toho přesným příkladem.

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      Jj, stará dezolátská písnička opsaná od Hitlera z Mein Kampfu. Ovšem on, ten slaboduchý dělňas z Horních Rakous nic takového sám nevymyslel, ale opsal od Rusů z tzv. „Protokolů sionských mudrců“.

      Rusové resp. pravoslaví a pak komunista a sebenenávidfějící se Žid a konvertita Marx byli historicky největšími antisemity. Pojem „Židovská otázka“ nevymyslel Hitler ani Rosenberg, ale Herr Marx. Já tvrdím, že svoji signifikancí neni nejzávažnějším a nejvíce difamujícím dílem snůžka lží z Kapitálu, ale jeho nejostudnější dílo je – Zur Judenfrage.

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Na tom Marxovi je právě vidět, že to nemá s antisemetismem paradoxně pranic společného.
      Kdo se jednou nechá zblbnout nenávistí, klidně střílí i sám do sebe.
      Respektive do toho, co v sobě nenávidí.

     • Avatar Saul
      Saul says:

      A Hitler nikdy nebyl slaboduchý dělňas.
      Byl to velice inteligentní povaleč vídeňských zavšivených útulku pro bezdomovce.

   • Avatar Saul
    Saul says:

    V rámci svého osobního rozvoje a navyšování té empatie jsem se v novém roce aktivně pustil do řešení některých záhad.
    Třeba proč je Jiří Dolejš členem KSČM.
    Vznesl jsem dotaz přímo na něj, sice mi odpověděl naprosto uspokojivě, ale na jinou část mé otázky, takže nevím zase NIC.
    https://twitter.com/Torque476296921/status/1742172806631100617

 49. Avatar Saul
  Saul says:

  Co média tají.
  Už se to hnulo a pravda konečně začíná vyplouvat na povrch.

  Zdýlejte 😀
  https://nadcas.sk/2023/12/31/petardy-a-ohnostroje-funguju-ako-zdravotne-cipky/

 50. Avatar Saul
  Saul says:

  Člověk se pořád učí.
  To je život.
  Já třeba věděl, že dezoláti a flustenci mají bytostnou potřebuj dělat bordel.
  Co jsem ale netušil, že petardy milují i jejich čoklové.
  Možná nějaké nově vyšlechtěné odolné plemeno.
  Nebo naopak nějaká stará rasa, kterou choval už praotec Čech.
  Samé otázky.
  Ale po tom armagedonu, co nás dnes nemine , už stejně žádné odpovědi nebudeme potřebovat:-)
  https://twitter.com/1250cc03004c44e/status/1741223118402642275

 51. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  Už jsem slyšel jednoho echt dezoláta-důchodce s holou prdeli, co si říká vlk a má boobs KOSA NOSlTRA (vlkovobloguje.cz) prý je anonymní proto, aby vláda nemohla perzekvován jeho rodinu, ale skutečnost je taková, že vystupuje na dezinformačním rslovenskem rádiu Svobodný vysiellač, kde o sobě střídavě tvrdí že byl bankéř a atomový inženýr, přičemž jeho pro finančníka nezbytné vzdělání v oboru finanční a správní mu napovědělo, ať se upíše dodavateli energie BOHEMIA ENERGY a tento někdejší přítel ředitele rakouské Raiffeisen Bank skončil finančně na dně u dodavatele poslední instance. Přitom je to dělňas jak poleno, elektrikář s vadaskou kontrolující pojistky, heh:-)

  Tak ten na tomto štvavém rádiu dezolátů před 2 dny řekl, že nikdy petardy nekupoval, ale teď až pojede se ženou na poslední velký slevový nákup, že si nějaké petardy koupi a vyzve na svém webu své dezolátní příznivce – aby tu tisicikorunu obětovali a uspořádali na Silvestra o půlnoci akci proti vládě – „výstřel rajechejtle proti vládě“

  Ta se masivni střelby zalekne a jistě odstoupí. Sice ne jdou mít co žrát, ale nedělají to pro sebe,ale pro lid a národ. I když takový Vrabel bude vybírat od lidí miliony na „účinnější“ munici než jsou petardy z Penny a rovnou objedná z milionu na účtu jeho srbske manželky rakety vzduch země Ch-101, které dnes masivně bombardují Kyjev.

  Kecám, prý má holou prdeli a už zase zebra.

  Muhehehe!!!