Samyj lučšij boršč

📎and tagged


Neexistuje snad doba, ve které by obyvateli kotlinky necloumalo nějaké hutné téma. Až mne jímá podezření, že je to dílo Reptiliánů, kteří ve spojení s židozednáři podsouvají lidstvu hračky, aby odpoutali pozornost od svých aktivit, směřujících k ovládnutí Světů obydlených. A přitom stačí kousek Orgonitu, umně vsunutý do rusuturu…

Byl jsem dotázán, jaký mám názor na Ukrajinu a na které straně stojím. Protože jsem čestný člověk, který to vždy myslí upřímně, odpověděl jsem, že můj přístup k tomuto fenoménu výstižně vyjadřuje nadpis tohoto článku. A mám zase jednu zásluhu ke svému karmickému humusu: spojil jsem strany, doposud smrtelně znepřátelené. Všichni bez rozdílu politického přesvědčení a délky pindíka mne totiž svorně nazvali ignorantem a přízemním blbem.

Co po mně chcete? Abych se účastnil vašich šarvátek? Ponižujících, infantilních diskusí na sociálních sítích, ve kterých si donedávna „přátelé“ hrubě spílají, uráží se a ponižují za své názory, vzájemně se přesvědčují, že nazírání toho druhého je vlastní toliko lobotomům, neschopným vidět situaci tím jediným správným způsobem? Stejní lidé, stejné způsoby, stejná úroveň, ať už jde o jakékoliv téma. Mohl bych sem dát screenshoty těch nejvýživnějších diskusí, ale nechci nikomu kazit apetit a brát iluze… Ovšem ti, kteří se neúčastní, jsou ichtylové.

Tedy bych si asi měl vybrat – i přesto, že všichni ti virtuální kecálkové vědí houby, o co jde. Bude to ovšem problém, protože nevím, kdo hraje (na rozdíl, od těch hospodských politologů, kteří to vědí neomylně). Mám moc rád Putina, protože je malej, ale šikovnej, nežvaní tak blbě, jako naši politici a má přece ten černej pásek v judu. Ale to bych prý byl tendlencten rusofil.

Taky mám rád Ukrajince (hlavně ty, kteří zůstávají na Ukrajině), protože jsem tam pracoval, mám mezi nimi známé, v Kijevě jsem dostal lepší boršč, než v Moskvě a taky tam měli Plzeň. To bych ovšem zase byl… eh, co vlastně? Jak se říká těm druhým?

Je mi ganz egal, jestli bude Krym sovětský nebo ukrajinský (když už ho Chruščov ukrajincům daroval), stejně jako jestli amíci Putinovi vrátí Aljašku. Je mi ještě víc egal, jestli bude Ukrajina v EU nebo ne – někdo tu Unii nakonec zevnitř rozvrátit musí, kdyby se to náhodou nepovedlo Machovi.

Jen se řežte, děti. Když nemáte na práci nic lepšího a tyto yntelektuální dyskuse vás uspokojují a obohacují, tak u mě dobrý. Ale když už nejíte maso, neošklivte ho druhým. Až dospějete, tak to zjištění, kdo byl tenkrát vlastně za troubu, bude neveselé. A roztrhané občanky se těžko lepí…

Tak co – Losna nebo Mažňák? A co na to Jan Tleskač?