Politický choromyslinec

📎and tagged


Jako ředitel a provozovatel virtuálního choromyslince musím pochopitelně monitorovat případnou konkurenci. Nemohlo mi uniknout (to by ostatně mohlo jen hluchému chovanci Ústavu slepců na Klárově), že nemalá část té bizarní party lumpíků, mašíblů a nestandardů, domnívajících se, že řídí dění v Kotlince, je zřejmě rekrutována z nějakého utajeného kryptošaškecu, který si ve vládě pořídil filiálku pro výzkum asociálních jevů. Posuďte sami:

 • Ministr financí se vyznává, že ho nebaví politika. No bodejť, pane Bureši…, eh, Babiši – politika není něco, co se vykonává pro osobní potěšení. Leč nepolevujte a vydržte – v těžkých chvílích si připomeňte, že to neděláte pro nás, ale pro sebe. A hlavně nenechte prchlivost cloumat svým majestátem – když vytečete jako stará pračka, na autoritě vám to nepřidá.
 • Ministr školství sekerničí ve svém resortu jako tasmánský čert, bojující o samici. Zřejmě se domnívá, že až to tam vytluče všechno, bude mít nejdelšího pindíka, který se mu scvrkl, když na něj vytáhli kvalitu jeho rigorózní práce. Otázka je, k čemu mu pak bude.
 • Ministr obrany přirovnal přítomnost jednotek členských státu NATO v jiném členském státu k naší okupaci vojsky (nejen) Sovětského Svazu. Zřejmě následky opakovaného bití do hlavy či duševního pohnutí v šestinedělí. Na povel by určitě dokázal najít i zvací dopis. Po aplikaci skotských střiků se snažil ze svého bludu vykecat tím, že von teda jako nic (to zase ti bulvární novináři překroutili), ale ti lidi to takňák chtějí, protože si pamatují. Nevím, kterých lidí se ptal (mě ne) a nemám rád, když lid takto promlouvá ústy svých volených zástupců, aniž by o tom tušil. Toho jsem si za totáče užil dost. Pan ministr měl zůstat u komediantů – asi je na tom ÚV sám, jako kůl v plotě.
 • Prezident ČR ví, kdo zavraždil Bartošovou a neváhá se s námi o to podělit. Nu což, pokud nevykřikuje islamistické častušky před zahraničními novináři, tak ještě dobrý. Předpokládám, že by se v opilecké pýše vyjádřil i k nálezu velrybího trusu na Sahaře. Ostatně už ho rodina Bartošové požádala, aby Rychtářovi rozhodil sandál.
 • Pan prasident je specialistou na invazívní medicínu. Viníka komplikací výše uvedeného sekeroministra po tukosrku našel rychleji, než bys tam kopl panáka. Zeman holt vždycky věděl, co dělají špatně ti ostatní. Chirurg ho za to žalovat nemůže a že se prezident chová jako uřvaný buran, který už ani neví, co blábolí, jsme zřejmě už přijali za standard. Někde se tací fackují, jinde volí…
 • …a pan prasident perlí dál: vybízí Standu Lokotku, který nedávno potkal Ježíše, aby odevzdal svůj majetek (když je teď ten věřící). Geniální – zatímco církve budou majetek dostávat, věřící ho budou odevzdávat. Teď ještě komu. Nejspíš přímo Zemanovi – ten ho použije na umoření státního dluhu.
 • Slunéčko Úsvitu piTomio Okamura si přes Samkovou (kterou následně vyfuckoval) vysoudilo, že nesmí být nazýváno Pitomiem. Tak nevím, jestli jím přestane být, když mu tak přestanou říkat.

Inu, povedená cháska. Jestli to tak půjde dál, budu muset rozšířit koridory a na celách instalovat patrové betle, jinak se mi sem všichni ti pošuci nevejdou. Leč nezoufejme – až povstane Mistr Alien se zbraní v ruce (což bude hned po dokončení The webu v r. 3498), tak vypukne revoluce a bude nastolena Senátní demokracie. Všichni občané budou povinně praktikovat AC a masově vstupovat do KNT. A to už nás nespasí ani Vesmírní lidé…


2 Responses to Politický choromyslinec

 1. http://plzen.idnes.cz/prezident-milos-zeman-navsteva-plzensky-kraj-fow-/plzen-zpravy.aspx?c=A140516_150106_plzen-zpravy_pp
  Předpokládám, že má ten křupan jasné důkazy o pochybení operatéra…
  Byly časy, kdy jsem Zemanovy hovadské výroky chtěl sbírat, ale nemám na to dost místa.
  Inu, někde se takoví týpci fackují, jinde se volí za prezidenty…

 2. Ale těm správným politickým móresům se už Babiš naučil: http://www.novinky.cz/domaci/336483-babis-se-zlobi-kvuli-svemu-vyjadreni-o-lopate-ale-neopravnene.html
  Zase to ty svině novinářský překroutily. Není pravda, že jsem mu dal facku a jestli bude kecat, dostane druhou.