Zachvátí-li tě, zahyneš!

📎and tagged

…aneb Zničit krtka!


Kotlinkou frčí nová hra – zničit krtka, tedy EU. Nenávist k ůnyjy vzrostla v posledních týdnech o stovky procent, na sociálních sítích vznikají haterské skupiny, každý, kdo má otvor do rusuturu, produkuje vizionářské texty o strašlivé budoucnosti v EU. Ti, kteří doposud ani netušili, kde EU pramení, najednou prozřeli, zjistili, že doposud žili v zajetí démona Nezájmu a ignorance a vytáhli do Svaté války. Unijní systém je označován za komunismus (staří dobří komouši už jsou asi demódé a stádo rychle zapomíná, co ten pojem znamená) a Evropu zřejmě vobalily nějaký temný mraky. Katolíci se modlí, aby Unii vzal čert. A kdo má jiný názor a nehýká sotto voce, dopadne jak policajt na kole u D-Fense…

Co se stalo s Unií v té krátké době? Čeho se ta děvenka dopustila a čím si vysloužila tu instantní nenávist?

Prý budou zase nějaké volby. Tentokrát dokonce do hlavního orgánu Satanova – do Evropského prdlamentu. A to je průser – už nezbývá skoro nic, co by poblitici stádečku slíbili, aby se neopakovali. Á, počkat – co třeba likvidace té bandy darmožroutů, kteří nám předepisují zakřivení banánů a poučují nás, z čeho se vyrábí Tuzemák? No baže, o tom jsme ještě nelhali! Takže co kdybychom vyrobili draka a pak lidu slíbili, že ho zabijeme a ještě si k tomu vezmeme království a půl princezny?

A tak vzniká nádherná paradoxní situace, kdy v dovedně vytvořené atmosféře odporu k EU do EP kandidují politici, kteří slibují vystoupení kotlinky z kotliny, zachování groše místo tolaru a rovné banány, polité echt českým metylem jako bonus. A stádo jim to žere i s jesličkami.

Už se těším, až bude po volbách. Noví EPosranci se rozvalí v pohodlných křeslech a za těžký love, vysrknutý z té zlé Unie, budou přemýšlet, jaký panem et circense nám předhodí po skončení funkčního období.

Mééé, hop!


One Response to Zachvátí-li tě, zahyneš!

  1. Taky jsem pochopil, že kdo má tak zvrácené názory na uhniji, jako já, má stejně ujeté představy o dění v rusko-ukrajinské federaci, o hokeji a o sexuálním životě houbomilky česnekové. Bohužel v těchto oblastech nějak nesleduju cvrkot. Jaké jsou prosím oficiální názory – abych mohl být proti? 🙄