…neboť jejich jest království…

📎and tagged

…aneb Chystejte obětní demižony!

Tak už je to tady, velebnosti, už to vypuklo. Hotová Sodoma Komora. A copak to, Cecilko? No považte, Mesiáš Zeman, poté, co nás ubezpečil, že on tedy nezávislým prasidentem nebude (mimochodem taky dobrý – Zemanovcům dá hlas, ale nemaj prej se cpát do vlády, páč chce, aby vyhráli socani), konečně rozjíždí i vlastní sektu!

Sekta Uctívačů Zemana je zajímavou transformací SPOZ, která na doporučení svého božstva nebude ve vládě a musí se tedy realizovat jinak. Konkrétně šířením Zemanova evangelia – tedy papouškováním hlubokých myšlenek Nejvyššího (např. „novináři jsou dílo Satanovo, ááááámen“ apod.). To dává smysl – horda, která (jak pravil sám apoštol Štengl) nemá jiný cíl, než hňácání se v duševních pochodech Zemanových, zcela zjevně stranou (n.b. vládní) být nemůže. Ostatně o duševních kvalitách Apoštola si lze přičiniti představu tudmamo (když to měl vysvětlit, utekl mu signál, mrška jedna neklidná).

Ale tah je to genyjální – sekta, jejím apoštolům něnado dumať (a řadovým členům to zřejmě bude zcela zapovězeno) v kotlince nepochybně najde množství přívrženců větší, než malé. Obyčejným lidem bude konvenovat, když do sebe nalámou pár škopků a s vyvalenýma jodovkama jmou se skandovat „Svědčím, že není Boha kromě Zemana„. Další argumentace netřeba, neboť tak praví Evangelium. Blahoslaveni chudí duchem… (i když tenkrát to bylo myšleno jinak).

Snad tedy jen jejich svatyně, zaplněné obětinami Nejvyššímu v podobě kvalitního kuřiva a chlastu ad libitum, budou jevem pozitivním. Pokud tedy budou veřejně přístupné…


29 Responses to …neboť jejich jest království…

 1. Avatar skilos
  skilos says:

  Není tu přací chlíveček, tak umísťuju sem >
  Přeji hezké prožití svátků Grejvímu, pí. Grejvrové i Grejvíčátkům a ostatním pravidelně nepravidelným dalším přispivatelům, v GR pasha až 5.5, letos se to s prvním májem, jako v desátém roce nepotkává 😉 .

 2. Avatar сабачик
  сабачик says:

  Tu máš čerte kropáááč »

  http://czech.ruvr.ru/2013_03_07/Je-Milos-Zeman-proruskym-prezidentem/

  Už nikdy žádný Novinky, odteď jen osvědčené zdroje, bez tendenčního charakteru 😛 !

 3. Tak personální otázku bychom měli vyřešenou a můžeme se vrátit k tématu: http://domaci.eurozpravy.cz/politika/67531-sok-zeman-rozzlobil-stranu-a-byl-prirovnan-k-hitlerovi/
  Vypadá to, že Zeman bude opravdu nižší prezidentská liga. Že se bál malých stran (a oprávněně) jako politický dinosaurus, je pochopitelné – stádečko může slyšet na nové xichty a zásoba nic neřešících bonmotů taky časem dojde. Ale že má potřebu se vymezovat i jako prezident, to už je opravdu osobnostní vada. Nemluvě o tom, že zatímco do kategorie „plevel“ zjevně zasunul i lidovce, SPOZ zřejmě považuje za ten „pomalu rostoucí strom“.
  S tímhle Vyvoleným nás ještě čeká překvapení…

 4. Avatar šíloš
  šíloš says:

  Kuci moji, nechte toho už, kdo má furt ždímat ty kapesníky…
  Kolik to bude mít dílů?
  🙁
  Danny, P I C, :-*
  Konečně do vany.
  Jak já ty sprchy nenáviděl!!! 😀

 5. To už tak bývá, Víťo, že když si myslíš, že jsi někoho poznal, jsi zklamán. Tvé zklamání je oprávněné – čekal jsi něco jiného, než jsi dostal.
  Jsem rád, že se mnou souhlasíš aspoň v tom sebeobelhávání. Následuj ty, kteří si tu maximu zapamatovali dřív, než ji mohli aplikovat. Nedělej ze sebe něco, co nejsi, a pokud už musíš, dělej to tam, kde jsi doma. Jen tam ti to totiž možná někdo uvěří.
  Tvůj svět, Víťo, jsou alieni, depresisti, dalily a jim podobní. Není špatné mít svůj svět, ať je jakýkoliv. Je špatné v něm nechat nohy a hlavu strkat jinam.
  Myslím, že teď máme jasno a tvoje otázka ohledně tvého dalšího působení zde byla zodpovězena.

 6. Avatar vittta
  vittta says:

  Z tebe mám jediný pocit,Gravere.
  Zklamání.

  Ale nezlobím se na tebe,každý je nějaký.

  Jednu věc bys mohl pro mě na rozloučenou udělat.

  Dej odkaz čtenářům,jak si tě podávám na Kokotu nebo kdekoliv jinde-aby si sami mohli přečíst,jak se mi to osvědčilo a co jsem skutečně zač.

  Fakt-ať vidí,jak falešní lidé existují na netu.

  V jedné věci se ale rozhodně nemýlíš a myslím,že nezaškodí,když jí tady zopakuji.
  ———————————————
  „……už jednou jsem ti říkal, že můžeš obelhat jiné, ale sebe ne.“.
  ———————————————-

  Myslím,že by sis to měl zapamatovat.

  Měj se.

 7. Avatar vittta
  vittta says:

  Tak se vymáčkni-mám sem chodit-nebo ne?
  Píšeš dost nejasně.

  Nebudu nikam psát vysloveně proti vůli majitele.
  Ty jsi ale naposledy k tomuhle tématu psal,že mě tady chceš-co by objekt zkoumání.
  Tak co bych pro tebe neudělal,ne?

  • Víťo, to bylo konstatování, ne vyhazov. O tom, jestli tu končíš, se umíš rozhodnout sám a já tvé rozhodnutí umím predikovat.
   Nebuď na mě nasranej – prostě jsi tu už předvedl všechno, co umíš a experiment skončil.
   Ok, na rovinu – můj zájem opravdu od samého začátku nebyl diskutovat s tebou – n.b. na úrovni a způsobem, který si představuješ. Prostě jsem se nějakou dobu díval na to, co předvádíš na kokotu a usoudil jsem, že by nebylo od věci tě dostat sem. Možná jsem čekal něco jiného, ale nikdo nejsme dokonalý. Ostatně úplně stejně jsem se dostal k alienovi a začal jsem si ho pitvat stejně jako x dalších. Snad kvůli tomu nemusím být svině, ne? Ostatně myšky mým motivům nikdy nevěřily (nebo to aspoň hrály), tak vocogo.
   To, že si z někoho občas udělám bílou myšku, přece ještě neznamená, že jsem něco víc, než on. Vždyť to může udělat každý – třeba jsi se i ty se mnou pobavil a poučil. Já nejsem sobec – klidně nakrmím.

   Vysloveně proti mé vůli tu snad nikdy nikdo nepsal a když ano, tak okusil demokracii po graverovsku – psal sem dál i proti mé vůli. Zatím mě nikdo nevyštengroval tak, abych začal mazat, banovat a podobně vyšilovat, ale jsem taky jenom graver a nepřísahal bych, že to jednou neudělám. Zatím jsem tedy vydefinoval ten trolling – to, co jsi tu dnes předvedl, bylo zbytečné, nudné a bezúčelné. A víš sám nejlíp, že to nebylo žádné přizpůsobení – už jednou jsem ti říkal, že můžeš obelhat jiné, ale sebe ne.
   Je na tobě, jak si tohle přeložíš, ale opravdu si myslím (jakkoliv se můžu mýlit), že se budeš cítit líp, když si mě budeš podávat na kokotu – vždyť se ti to osvědčilo.

   Když říkám, že experiment skončil, tak to znamená, že tohle byla rovina. Noch jednoumal: netřeba se na gravera zlobit.

 8. Tak to chlapec nedal – as usually. To bylo kecu o slusne diskusi, to bylo doprosovani a skemrani – a skutek utek. Zmohl se jen na obvykleho svazaka. Dost malo na nekoho, komu jde o kvalitu a uroven :-).
  No, tak tady vittta skoncil – nebudeme ho dal znechucovat svou prizemnosti a trolla zadarmi vecne krmit prijde na tezky love. Asi by mel nas ruzovy beranek misto toho milosrdneho prizpusobovani se me urovni vyhledat spolecnost sobe rovnych. Treba ta diskuse o analnim sexu na tom babskem auditku mu docela sedela. A nam nezbyva, nez vyjadrit litost nad tesknym faktem, ze diskutovat tak, jak to vyzaduje od ostatnich, jeste vitttu nikdo nevidel.
  Howgh.

 9. Avatar vittta
  vittta says:

  Tůdle,svazáku!

 10. SFS po vitttovsku? Sracky, Flusance, Svinstvicka, jo? 🙂
  A uz zase mi tu ten pudlik vysvetluje, jak a s kym mam diskutovat. Svata prostato…
  A jak se nam soudruh rychle prizpusobil tem graverovskym srackam :-).
  No, tak limit pro komentarove spamy bychom meli vydefinovany, tak dame slechte posledni sanci: nez se vratim z hospudky, vitttous ty sve dnesni fake comments pekne smazne sam. Usetri si tak vysvetlovani a tu fotocku logu. Pak se muzeme spolecne zamyslet nad definici diskuse. Ferova nabidka, ne?

 11. Avatar vittta
  vittta says:

  Místo souhlasu se zveřejněním IP adresy raději zaveď slušný prostor,kde se budou vyžadovat toliko SFS200 příspěvky,zaveď cenzuru,aby slušní uživatelé mohli psát,upravuj cizí texty a co nejvíc vyhrožuj.

  Je to obvyklý postup všech skutečnou „svobodu“ vyznávajících masturbantů.

  Pche…..

  Nebo normálně slušně diskutuj na daná témata a nebudeš mít problém se sračkama!!!!!

 12. Avatar vittta
  vittta says:

  Sám píšeš:
  „Ne, já už to neunesu, nemohu dál. Bez zpovědi bych nemohl jít večer absorbovat etanol. Tak tedy dobrá – dostali jste to ze mě. Pod nickem vittta si sem píšu sám, abych měl pro své bludy aspoň nějakou oponenturu. Přiznávám se ve strašlivých duševních mukách – až takto hluboko jsem ve jménu svého Projektu klesl! Neodolal jsem lákadlu Boha Kontradikce a stvořil vitttu k obrazu svému (eh, tedy vlastně proti obrazu).“

  Tak co chceš vlastně po mě?????

 13. A uděláme to jako v těch superhypermarketech: vložením komentáře souhlasí jeho autor se zveřejněním IP adresy :-).
  Chápu, že na židli už může sedět kdokoliv 🙂

 14. Avatar vittta
  vittta says:

  Moje řeč,Gravere,moje řeč!!!
  Dovopravdy mi kráčí o tvé blaho.
  Musím uznat,že jsem se z počátku poněkud hledal,nabízejíc diskuzi,jak je mým zvykem.

  Ale zjistiv,že zde o diskuzi jde až na posledním místem a že název „choromyslnec“ vyjadřuje pravý stav věcí,přizpůsobil jsem se rychle novým podmínkám a pevně doufám,že budu již nyní plně ku radosti majitele tohoto oduševnělého prostoru!

 15. A jinak bacha na komentářový spam, hošani – víc, než 256x to opakovat nebudu. Klidně mi tu dávkujte ty největší magořiny, ale tu hranici mezi pičovinou a spamem si dobře očuchejte. Je neuvěřitelné, že se někdo dokáže 1024x denně dožadovat diskuse a škemrat o pozornost ostatních (tak ubulenýho „chlapa“ jsem opravdu už dlouho nepotkal – najděte mu proAštara někdo babu hošana, než mu rupne sáček) a když tu šanci dostane, nasere sem tohle. Aspoň víme, o co komu vopravdicky kráčí :-).

 16. Avatar vittta
  vittta says:

  Čest!(ty blbečku stádní)

  • Avatar najifka
   najifka says:

   Budho, vidíš to taky?
   Tob 4,15, Lk 6,31, Mt 7,12
   Amen s tímto bývale krásným blogem.

   • Ano, vidím to taky :-).
    Koukám, že mi v tom pacoši začínají dělat bordel Parlament. Nejdřív jsem musel korigovat tebe, teď tu zase exhibuje vřiťťťa s tou svou schýzou „koho nemám rád, ten je graver“. Nebo že by se tu někdo naopak vydával za něj? To by od někoho vůbec nebylo hezké. Pacoši mají právo vědět, kdo k nim promlouvá, páč jedině Pán Chromyslince jest zároveň všemi ostatními.
    Takže počkáme pár hodin, až soudruhovi dojde kerosin v gazíku a pak dostane šanci se k tomu postavit stejně, jako ty. Pokud jí nevyužije, budu to prohlášení muset vydat za něj. S tím bych měl docela problém, protože když něco řeknu, měl bych to taky nějak dokázat a to nelze jinak, než fotočkou logu. A to bych opravdu nerad, protože soudruhova IP (na rozdíl od té tvé řecké) je moc pěkně geolokovatelná a v té díře o pár stovkách obyvatel je mu vidět až do ložnice. A žalobníčků a udavačů mám od dob Práskače z Anděla plný rusutur.

 17. Avatar vittta
  vittta says:

  Čest!(pic)

 18. Avatar vittta
  vittta says:

  Hoši,hoši,konečně je název blogu hoden svého jména!

  Jedu si Gazikem zajezdit do lesa,nemám čas,se tady dohadovat.
  Čest práci,soudruzi!

 19. Avatar vittta
  vittta says:

  I ty,Šíloši???
  Tys tady chyběl.
  Děj si raději sprchu!

 20. Avatar vittta
  vittta says:

  Já jsem tady též!(pic)

 21. Avatar vittta
  vittta says:

  Máš jako vždycky pravdu,Gravere.

  Janice-Palice bude spokojena,už mi to zase nandáváš.

 22. Avatar vittta
  vittta says:

  Padni na kolena před svým bohem,ty hlupáku ad stupidum komunistickej.

  Zaman byl,je a bude komunista a kdybys volil světlo naděje pro ty myslící,Karla punkera,tak bys to pochopil,ty urážeči cizích otců…

 23. Avatar vittta
  vittta says:

  Ty vole Gravere,ty válíš….

 24. Avatar vittta
  vittta says:

  Ať žije věčně Komunistická strana Čech a Moravy!