Koksohydráty karbonizovány!

📎and tagged

Nukleáry termizovat netřeba a párek mi ohřejete vy!

Tak, a máme to pod střechou. I tací velikáni ducha jako jest graver podléhají svým mrzkým touhám. Tou naší bylo poněkud se do(vz)dělat v jistých oborech virtuálního čarodějnictví a současně urvat v tom zlém světě aspoň kousek prostoru, kde budu řekněme o něco víc vlastním pánem, než doposud. Takže jsme se dopustili testovacího nekomerčního projektu (eh, kde jsem jen tuhle pitomost vzal 🙁 ) na vlastní doméně s vlastním webhostingem, se zkušební instalací WordPressu a dalšími fičuranostmi, které budu postupně rozvíjet.

Vedlejším efektem je platforma pro fšecky, kterou nesmíte nazývat upoceným blogískem, neb tohle je The Web! V rámci testování možností a nemožností zkusíme shared space – tedy možnost publikovat i pro pacienty choromyslince (samozřejmě v rámci terapie). Pravidla hry jsou jasná a jistě je nemusíme vysvětlovat těm, kteří nás znají.

A kdože tedy jsou ti „my“? No přece všichni ti graverové – dobří i špatní, bez rozdílu barvy a počtu vlasů. A nejen oni – jste to i vy, mí vděční a hýčkaní pacienti, tvořící vespolek všemocnou graverovu síť, ve které jednou skončí všechny rozumné i zcela vypatlané bytosti všech dimenzí. Zvolejte tedy spolu se mnou: Hail to the gang! Long live the graver’s net!


12 Responses to Koksohydráty karbonizovány!

 1. Avatar šíloš
  šíloš says:

  Ájéje, už je to tady »
  http://novinky.cz/articleDetails?aId=328834&sznu=6L2T4WQrYfAobvlg&mId=966&sId=966
  Tvá prognóza?
  Má nedobrá, ale rád bych se mýlil…
  GM

 2. Pokud se vám první načtení homepage bude zdát pomalé, tak… si zvykejte. Než bych instaloval zvěrstva jako wp super cache apod., tak se raději kousnu do oka.

 3. Avatar šíloš
  šíloš says:

  Ty bestie… 😛
  Minul ses povoláním.
  Ladič pijan.
  Dogdy?
  Čau.

  • Avatar šíloš
   šíloš says:

   Služební hlášení pro vepvůdce na páté koleji :
   Sterače stále nestíraj, blinkry se poblinkaly a morgoši čórli šíny až ke Břeclavi.
   A máš to!
   Dalši PTK každejch půl hodiny až do vykolejení.
   Pic.

   • Avatar šíloš
    šíloš says:

    Sl.hl.no.2 :
    Schwarzschildůf poloměr se nadále nezvětšuje, takže za předpokladu konstantního 2MG/c^2 [2 magoři blbnou naqadrát] je upuštěno od následných PTK.
    Grejví thx za supr den 😉

 4. Dobrá zpráva: podařilo se mi importovat obsah původních blogů.
  Špatná zpráva: zařvaly nově vytvořené komentáře (02/2014). Cizinec promine…

  Obrázky jsem nezvládl importovat automaticky a manuálně se mi nechčí, takže pokud vám u nějakého článku bude chybět obrázek, bez kterého nemůžete žít, podejte si žádost – zkusím ho přidat manuálně ad hoc.

  Komentáře k článkům z původních blogů zatím nebudou možné, pokud už jste je přidali, tak jste o ně přišli. Poznámky k funkci jen sem. Ladíme…

  Bug report: graver@centrum.cz