Já jsem malý krteček, mám z kuliček domeček!

📎and tagged


Evropou obchází bubák uprchlizace a plíživé islamizace. Masový příliv svalnatých mladých migrantů s ajfouny (jehož důsledky v kotlince zatím moc nepociťujeme) je průser, zanedlouho to bude ještě větší průser a pak úplně největší. „Několik málo“ umírněných muslimů úspěšně buduje pátou i šestou kolonu a salámovou metodou si přizpůsobuje pravidla hry. Ostatně s diktátem „utiskované menšiny“ už máme docela slušnou zkušenost…

Stádu, které by si toho normálně moc nevšímalo (tedy dokud má panem et circense) je to ovšem potřeba řádně vysvětlit – vždyť budou zase volby (vždycky jsou nějaké ty volby). A protože nezanedbatelná část stádečka umí číst (někteří i psát), využijeme tydlencty médyja – nakonec nač si je platíme, že, Bureš? Sofistikovanější metodou pak je zplodit si vlastní médyjum, které se bude věnovat výhradně nosné problematice a bude oslovovat interesanty nějakým jednoduchým a úderným způsobem, kterému porozumí i volič Myloše Zemana. Jak to dopadne, když se tohoto nelehkého úkolu zhostí realizační tým konvičkoidních okamůr (teď se prý ještě dali do holpecu se Zemanovci)? Straničtí kreativci po několika bezesných, prochlastaných nocích vyplodili slogan „Brusel je nám na nic, chceme ochranu hranic„. Ááá, vbžďuch! Nad tím si Máňa z prasečáku rozerve kloaku a Pepan z paluše na roli si radostí dá o pět zelených víc (no co, vole, zejtra jsou dáfky). Na to musí slyšet každý a ten, kdo ještě není blbý, po konzumaci této nalejvárny nepochybně zblbne dodatečně.

Vzpomínám na časy, kdy jsem vláčel malá graveřátka po Kénigu. Kousek od Miguela stávala na ulici taková kastle, která z lidí somrovala love výměnou za plastové kuličky, naplněné jakousi šitůvkou. Když kolem té kisny někdo prošel, mohutně si odchrchlala a začala řvát „já jsem malý krteček, z kuliček mám domeček„. Dětem tak do čtyř let a zjevným retardům se to moc líbilo. Myslím, že tak nějak nastává Úsvit hlupců.

Ano, to je ten správný způsob, jak prostému lidu vysvětlit, co je čeká a proč je to čeká. Ústy ignorantských, uřvaných populistických kreatur, kterým jde o lidi jen v tu chvíli, když drží v ruce hlasovací lístek. Jeden z tristních důsledků bizarního pokusu zvaného přímá volba prasidenta. A slušní ~isté a ~fóbové jen nevěřícně zírají opodál.


6 Responses to Já jsem malý krteček, mám z kuliček domeček!

 1. Avatar Kamil Mudra
  Kamil Mudra says:

  „… Sofistikovanější metodou pak je zplodit si vlastní médyjum, které se bude věnovat výhradně nosné problematice…“
  Tedy, Gravere, já chápu že všechno souvisí se vším, takže jsem ochoten uznat že jednou z vlastností sametového taburetu Posh Velvet – Žlutý Tipi, je také jeho nosnost. Pro někoho snad i výhradní. Nicméně, souvislost většiny toho co to médium nabízí s tvým článkem, mi i přesto uniká. Mohl bys ji nějak upřesnit?
  Jinak – doufám že jsi svým graveřátkům vysvětlil že z plastových kuliček si krteček domeček nepostaví ani kdyby je namáčel po celý svůj krátký život. 🙂

 2. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  Bodejť by nechtěli hranice, dezolát nesnese pohled na „honoraci“, která přijede v luxusním kočáře obdivovat „svéráz našeho národního lovu“ (honu třeba na divočáky) a za patřičný peníz si uloví kousky, které jsou na jinak v civilizované společnosti chráněné, ale na Východě se přeci „žerou, dyť sou to jen zvířata a my sme přeci hlavně masožravci, no ni?!“….Tak co je nestřílet….Jak ty medvedě na Javorině:-)

  Tak pak ano, když se jedná naopak o přicestující z Východu- a nemusí hned být z Jihu – tak by nám jejich naturel pálenkou vždy vybavených ochcávačů městských kašen nemusel taky tolik vadit – protože ve finále – jsou nám více podobyní než si připouštíme – a tuhle „honoraci“ nikdy žádné „hranice“ neodfiltrují.

  Stejně jako nápisy kdysi v Prátru neodradily našince od pokleslého chmatáctví – „Čěši, prosíme, nekradnout…“

 3. Avatar Giorgio
  Giorgio says:

  Tvl, dnes jsem si vzpomněl na ten automat s Krtečkem a ty jeho vály. Pamatuju si ho tak někdy z 1998 když jsem chodil do Kénigu do ZUŠky.

 4. No vědí, vono to lepší nebude. Pravicoví a levicoví yntelektuálové musí hledat kvalitu jinde.

 5. Ponekud debilni clanek.