Exulantův smích

📎and tagged

Tohle je taky povedená taškařice. Dezolátský zmrd / vlastenecký disident v exilu Čermák dostal pět jařin natvrdo a vzal roha. Zatímco ho orgáni marně nahánějí, je na socnetu dál aktivní, točí provokativní videa, ve kterých akcentuje a eskaluje to, za co byl odsouzen a dělá si prdel ze všeho a ze všech.

Je zjevné, že má docela masívní podporu spoludezolátů. Novopečený Čechoslovák, trestně stíhaný šmejd Zítko dokonce tvrdí, že ví, kde Čermák je (asi ví hovno). Na jeho podporu vybírá love, které pak utrácí pro sebe.

Neschopnost policie ho odlovit už vzbuzuje dojem neochoty a vágnosti. A to jim občané vydatně pomáhají – socnetoví kliftóni už přesně vědí, za kterou benzínkou se nachází lesík na videu, kdosi dokonce odhalil turistickou značku… Inu, v Rusku asi opravdu není a jak někoho (a nemusí to být nutně orgán státní moči) napadne vypsat odměnu, dezoláti budou první, kdo otočí a dodají ho dead or alive.

Čermák a bezpočet dalších tak posílá podobným šmejdům jasnou message: můžete si dělat, co chcete. Nic vám nehrozí. Neobviní vás. když obviní, neodsoudí. Když odsoudí… nas nědogonjat. A je úplně jedno, že je to poselství falešné. Ať je Čermák kdekoliv, je vězněm. Vězněm mnohem omezenějším, než kdyby seděl v lochu, kde by asi ještě byl za kinga.

Čermák je zjednodušený, směšný pitomec. Jen se teď směje on. Nu což, zima na krku. Tak hodně štěstí. Your turn gets over.


Disclaimer: důrazně popíráme tvrzení, že se pan Čermák ukrývá v našem choromyslinci! Video nebylo pořízeno ve výběhu pro pacienty.

223 Responses to Exulantův smích

 1. kdybych si měl vybrat mezi vazalstvím na USA a vskutku bratrským spojením s Ruskem, vyberu si to druhé

  • Avatar Saul
   Saul says:

   O tom, co by sis vybral, mistře, asi vskutku nikdo nepochybuje.
   Já bych ti jen bratrsky doporučil, aby sis dohledal něco o úrovni zdravotní, a obzvláště psychiatrické, péči v russku.
   Přece jen jsi už za ty roky zvyklý na jisté, byť západní, standardy.

 2. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  https://taras2.wordpress.com/2023/12/24/jak-na-kapra-se-lzici/

  Imbecilni smilstvo společností odkopnutého kripla, vyvezeného toxickeho materiálu marxismu-leninismu, použitého recyklovaného slohově druhotného recyklátu na sudetskou vyhnaneckou skládku. Spravedlnost existuje proto, ne ze je to tak správně a Bohem chtěné. Marx dělnické hmoty i Bůh duchovniho otroctví naštěstí zemřeli (Nietzsche) už davno a teď vládne individuální vědomí jednotlivce a hodnoty jim nastavené a většinou společenství lidí této planety akceptované. Historické atavismy byly překonány, s výsměchem vyhozený za hradby měst (patriarchát, moc kléru a státní dirigismus) a tudíž mají pré konkurenční výhody, které Jung popisuje jako psychologickou vyspělost vlastního vědomi utvořit si vlastní rámec hodnotové hierarchie bytí, ktere odolává negativním projekcím a následovným kompenzacím kolektivního nevědomí.
  Tak byla založena sociální psychologie neboli socionika, byly definovány psychologické archetypy lidského chování (behavioralismus) včetně archetypálních činností/povolaní pro ně charakteristické.

  Pro Tarase tam sociálně psychopatologické typy osobností kriminální povahy uvedené jako charakterový mustr osobnostní deformace uvedeny nejsou, socionika definuje jen zdravé lidské osobnosti. Ale ty choré nám zase definuje psychiatrie, včetně charakteristických projevu a pravděpodobných „zdrojů“ nákazy. Rodina, výchova, genetická výbava a společnost, ve které se daný jedinec pohyboval a místo v ní mu vymezené.

  Být jako Putin v mládí na ulici odložený stranickými karieristickými bolševiky, stát se nejdříve mladistvim pouličním násilníkem a pak masovým světovým vrahem a zločincem proti lidskosti – tak to je pak natotata.

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Advokát rusáckých vrahů se nám vánočně nostalgicky rozněžnil.
   To by z něj člověk blil jak po zkaženém bramborovém salátů.

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    Někdy tíže opuštěnosti a asociální vykořeněnosti z lidské komunity dolehne i na citově plochého člověka jako je Taras a bývá příčinou anxiózní nálady ze svého osudu. Smutně, hlavně o vánocích.

    • Avatar Saul
     Saul says:

     Už si vzteklej dementní dědoušek stěžuje, jak mu píšeme, že je kokot.:-)
     Já mu tedy na terasu stalinistického hnoje napsal asi tak 3x, ale o kokotovi tam nebylo nic.
     Ovšem zrcadlo jsem mu nemilosrdně nastavil, to je pravda, a zdá se, že zrak má soudruh Taras ještě pořád naprosto v pořádku, takže i s tím kokotem má vlastně vzácně
     sebekriticky pravdu😀

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Ale zase můžeme být rádi, že o nás lže jen svým kuřbuřtům a nešel nás udat na PČR.
      Nebylo by to poprvé, co udával slušné duskutéry.
      Jak sám dobrivolně přiznal, když jsem na něj před časem u Tribuna malinko zatlačil.
      Takže nejen kokot, ale hlavně usvědčený udavač.
      Zřejmě i s bohatou praxí z minulého režimu, po kterém se tomu póvlu na terase tak stýská.

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      To slovo jsem nikdy nevypustil z klávesnice, lhář marxleninská. Ostatně myslet si že nejhorší urážka je „buzna“ vypovídá o mentální impotenci tohoto komunistickýho práskače rozvracečů socialismu. Ostatně jemu filologie vyjevena nebyla, lopatě betonářský.

      A přisadím si:-) Je freudovsky signifikantní že „anáílní“ arechetyp z psychologického hlediska pozdějšího vývoje ten úspěšnější než „orální“ typ. Nejspíš tato sugesce má za příčinu i jeho fyzickou impotenci vést normální pohlavní život se ženami, neb ty se ho vždy jako obsedantního násilnického asociála vždy štítily jako komunisté intelektuálů. Proto asi ty kocouři 🙂

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Tak doufejme, že zůstal jen u kocourů.
      Záznam z pedofilie na PČR údajně nemá, když se tam na to byl starý sklerotik raději optat- jak se opět doložitelně pochlubil.
      Nu, ale nechme Tarasův nevšední a smutný sexuální život. Nyní už ten stařec naštěstí nebezpečný není, i když děti bych k němu rozhodně pro jistotu nepouštěl.

      A jsou i důležitější zprávy.
      Třeba jak NATO ohrožuje Rusko.
      No jo, ale to jsme přece zase u toho starého blba 😀
      https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-nad-polskem-proletela-ruska-raketa-40455684#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest198_novy_panel_sluzeb_varCC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

      Jednou

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      Toto se dalo čekat, nakonec už to RuSSaci zkoušeli na Rumunsko a Moldávii. Nakonec ne vždy je nutné sestřelit ruský vzdušný průnik nad své území, maji-li ho síly protivzdušné obrany pod kontrolou. Erdogan to udělal a platí za to Putinovi nemalé výkupné. To by asi případ Polska nebyl, ale neeskalovat konflikt, když faktické škody nehrozí, je lepší postup než opak. Politicky toho využít v danou chvíli udělá více užitečnější práce:-)

      Mě zaujal naopak tento shot, ten je pro RuSSko více devastující než „obyčejný“ sestřel rakety. Zvlášť, když tak musí tnout do vlastních celebrit, co jinak politicky pochlebují Putinovi. Víme, jak dokladuji na základech psychoanalýzy, že rozdmýcháni zášti „mezi svými“ je v dezolatskych, primitivisticky animálních vztazích založených na strachu,nenávisti a touze po pomstě, daleko účinnější pro protistranu k celkovému poškození, někdy i celonárodně rozkladného efektu nepřátelského, zločinného subjektu.

      Jsou tam i dosti signifikantní fota dokladující, že vlastenectví a konzervativní staromódní vážnost a podpora státní agrese jako aktu odpovídající státní doktríně vynutit si „vážnost a respekt“ k sobě jako „důstojnému“ soupeři ve světě u značné části společnosti neobstojí, před vlastní touhou kopírovat jinak Západu připisované dekadenci.

      Zkrátka Freude, Freude, Freude – vždycky na tě dojde:-)

      https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-z-moskevskeho-vecirku-temer-nahych-se-vyklubal-skandal-nemluvme-o-tom-prosi-peskov-40455625#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart

      Muhehehehe!!!

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    Ještě něco do Nového roku, Saule. Obecně o komunistických kolaborantech, kteří si díky nadstandardní humanitě nás liberálů dobře žijí a my pracující podl e arci lháře, anrtisemity a nenávistníka Marxe – jsme vykořisťováni si platíme důchodce, co budovali jak komunističtí děrvišové pro nás liberály ony „šibenice nejvyšší“. Máme tuto lásku a navýsost smířlivé demokratické niveau vážně zapotřebí?

    tady je výtažek z mé někdejší úvahy o patologické duši jménem Taras. Co vše by nám asi tak tento sadistický deviant mohl udělat,kdyby mohl když prostraé ukrajinské ženské, jejich dcery a děti chce stavět ve Lvově koncentráky na převýchovu?(Chlapi by nejspíš šli rovnou s kulkou v týle dohromadnýho hrobu jako v Buče)

    //////

    Taras chce a žebrá po nás, pracujících o další větší porce příspěvků na jeho živobytí. My máme na ně, lidi jako je on, pracovat. Proč ne, pracujeme rádi. Ale proč zrovna na něj? Poprosil on někdy někoho z nás, abychom mu přidali o 20% ročně více na důchod, jak si on představuje? Proč, když neumí ani slušně poprosit? A zasloužil si je svojí předchozí prací? Jaká :“práce“ to byla? Práce pro zločinný režim se stranou s vedoucí úlohou?

    Proč bych na něj měl dnes vydělávat, když on se podílel na krádeži na majetku a páchání násilí mých rodičů/prarodičů?Proč mám ze svho nadstandardního platu platit AŽ 80% složku jeho důchodu právě já ze svého platového příspěvku a ne dělník vitta anebo extremista Vrabel? Jen proto, že oni žádné peníze nemají nebo aspoň státním daňovým úředníkům tvrdí, že nemají?

    Proč bych měl takto páchat třídní sebevraždu?

    Toto se učí děti v rodinách. Je-li rodina rozvrácena, chová-li se patogicky (třeba tak jak to funguje u SLOVANÚ- chlap chlastá, žena musí jeho propité peníze nahradit výdělkem z prostituce v lepší pánské společnosti, mlácení místo vděku od muže pak končí rozchodem/rozvodem)

    Proč tito nesporně neužiteční lidé vlastně žijí a podle všech parametrů současného EVROPSKOUNIJNÍHO LIBERÁLNÍHO KAPITALISMU V BLAHOBYTU – jejich životní úroveň díky financování 15%-20% ekonomicky nejúspěšnější spoluobčanů, ekonomicky donucených se s nimi dělit o svůj výdělek- dosahuje životní úroveň i takříkajíc „sociálně slabých“ -úrovně někdejší vysokých státních úředníků nebo privilegovaných osob na vrcholu platových žebříčků z dob před 50 nebo 80 lety??

    Jen díky tomuto(u nás v Česku vysloveně rovnostářství inputovaného samotným národním socialistou KLAUSEM v polovině 90.let i když obecně žijeme v systému liberálního kapitalismu) lidé jako Taras ještě mezi námi žijí. Zaslouží si to vůbec? Jak by jednali lidé jako je on s námi, kdyby neměl svalstvo rosolovité, údy znetvořené podágrou a rozkrok v kalhotech neustále se stolicí „nakrajíčku“? Kdyby měl na rukávu jejich koženého huberťáků onu SS/komununistickou pásku RG – Revoluční gardy – a nekrčili se někde na samotě v barabizně jakou obývá dneska sametovou kontrarevolucí vyakčněný Taras?

    Kolik umučených mrtvých profesorů, IT inženýrů, architektů, módních návrhářů, designérů, konstruktérů sportovních lodí, ústavních právních expertů nebo psychologů by bylo okamžitě posláno do transportů do pracovních táborů jako jsou v Rusku a kde je pan Navalnyj, Karamurza nebo paní Kočilenko, básnířka a bojovnice proti ruskému dobyvačnému imperialismu/válce.

    Za vlády strany Tarase – to bylo až 100 milionů lidí po celém světě-umučených a zabitých za 70 let trvání – pravda 30 let to číslo v pohodě naplňovalo samo leninsko-stalinský SSSR – pak mu vydatně pomáhal Mao, PolPot a Ho Či Min.

    Takže spekulace je namístě. Kolik by to bylo pod tím TARASOVÝM RUDÝM PRAPOREM DNES? Kolik liberálů byste odpravili dneska? A kolik Židů? Kolik multikulturalistů? Kolik příslušníků sexuálních minorit? Kolik humanitních intelektuálů? Kolik ekologických aktivistů?

    Tyto (a mnoha dalších) sociálních skupin totiž KOMUNISTÉ A NACISTÉ V MINULOSTI PRIORITNÉ VRAŽDILI.

    • Avatar Saul
     Saul says:

     Já bych tomu psychopatickému parazitovi, který schvaluje genocidu a LŽE o masakru v Buči nedal ze státních peněz ani korunu.
     Ať se živí honoráři za ty sračky, co píše na Novou republiku a kdoví kam ještě, ve Sputniku by ho jistě taky uvítali.
     A nebo si může vydělávat jako klaun.
     Po tom jeho komentu na Stalinově terase jsem smíchy padnul pod stůl.
     Prý jsem buzna, protože nesnáším Rusko 😀
     Logika hodná dezoláta se třemi zuby a ruské filcky, kterou Taras je.
     A proti mému údajnému lhaní, že je udavač se ohradil tím, že se pochlubil, jak na neznámého diskutéra běžel podat trestní oznámení.
     Tomu se říká naběhnout si na vidle:-)
     Kdyby na toho starého ulhaného dobytka Tarase měl podávat TO každý, koho urazil,nebo o kom lhal, tak nevytáhne paty z kriminálu.
     A prasečkářům a udavačům jako Taras se tam prý moc dobře nevede.
     Ale co už s dědkem, on v tom svém osobním vnitřním pekle plném deviací, nenávisti a lží musí trpět jako zvíře i na svobodě.
     Každý holt sklízí, co zasel.

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Ještě malá oprava, respektive upřesnění.
      Výše jsem psal, že udavačTaras běžel s trestním oznámením na neznámého diskutéra.
      Nebylo tomu tak.
      Kamarádi drží při sobě.
      Ti z StB zvlášť.

      „Kamarádi mi ho identifikovali i s bydlištěm, podal jsem trestní oznámení…“ (Taras)

      Odkaz na tu jeho rudou žumpu dávat nebudu.

 3. Avatar Saul
  Saul says:

  Gravere?
  Tomuto moc nerozumím.
  Já měl vždycky zato, že když se najde kulka z registrované zbraně, tak se dá k té zbrani podle nějaké balistické databáze přiřadit, aniž by policie měla tu zbraň k dispozici.
  Jen z registru ví , kdo je jejím vlastníkem.
  To by ale toho magora museli po Klánovicích dávno mít.
  Takže to je nějak jinak?

  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/online-strelba-v-centru-prahy-filosoficka-fakulta/r~0f3894f2a00f11eebe29ac1f6b220ee8/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-0&utm_campaign=Aktualne

 4. Avatar Saul
  Saul says:

  Hádám, že dnes jsou naši flustenci a dezoláti velmi zmatení.
  Střílí se ve škole, takže to musí nepochybně mít na svědomí migrant.
  Případně potomek migrantů, potomek potomků… takže opět migrant.
  Ovšem současně se jedná o střelbu v budově Filozofické fakulty.
  Co tak asi tam můžou studovat „negři a čmoudi“( ©vitta, taras..)???

 5. Aby padla Fialova hrůzovláda, je třeba rozpoutat opravdové PEKLO v ulicích!

  • Chceš společnou celu s Čermákem? S tímhle běž do prdele. Poslední varování.

  • Avatar Ondřej
   Ondřej says:

   tenhle postižený malomyslný kriplík fakt neoliberální polobotku z jelenicové kůže bahnem svého proletářského bagančete neušpní.

   Je to pro něj takový amfetamínoý doping. Ráno místo aby si dal uzeného lososa na dobré francouzské bagetě s lanýžovým máslem a rozehřátým sýrem (Tartiflette cheese Casserole) tak si zapne z dokumentárního filmu útok na Zimní palác a sní za staženého topení na nulu a pojídaje nemaštěnou čočku z výprodeje z Penny (sekce potraviny před expirací zdarma pro držitele ZTP/TP) pak tady sní o tom, že nám vesmírná flotila reptiliánů, co měla hned po prohraných US volbách do dvou měsíců za pomocí laserových děl namířených na WALL STREET dosadit Trumpa zpět do Bílého domu, tak tento NOTORICKÝ DEZOLÁT nám tu vypráví, něco o tom, co udělá, až mu vyléčí jeho prašivinu na zátylku a natáhnou jeho křivící zdeformovanou pravou NOHU o 4 com kratší – ja ak bude zase baletit v BALŠÓOOM TĚÁÁÁTRE…za potlesků PÚÚÚÚÚÚTINA.

   Bude dezolátem i kdyby tu vládl Caligula a dal mu místo místodržího v Kozojedech..

   Ale myslím, že to varování že si dají brzo jeden nocturno-duet v cele s Čermákem je namístě. Stejně jako on se to ostatně bude týkat už brzo i dalšiích:-)

   Muhehehehehe!!!

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Peklo v ulicích?
   Tak co by tak asi jiného někoho z ulice napadlo, že Mistrale?
   Ale těžko si to představit…
   Na ulici už byla vaše hvězda Peterková, dezolát Vrábel zaplnil cca půlku Václaváku, Rajchl trochu míň…
   A pořád nic.
   Hrůzovláda dál vládne a neposílá na vás husary.
   Pokud tedy nezkoušíte vylupovat s Ševčíkem státní instituce a krást a rabovat tam.
   Peklo má mnoho podob Mistraliusi, Tarasův mázánku.
   Třeba, že by vám nepřišel důchod.

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    „Na ulici už byla vaše hvězda Peterková, dezolát Vrábel zaplnil cca půlku Václaváku, Rajchl trochu míň…
    A pořád nic.“

    Ať jde do Pařížský a udělá „PEKLO“ u Cartiera:-)

    Třeba by svoji HOLOU PRDELÍ mohl zasednout podstatnlou část výlohy obchodu a kdyby to ho šli společně S TARASEM takříkajíc -STEREO- mohli by svýma HOLÝMA PRDELEMA – způsobit kompletní blokádu nové kolekce Clash de Cartier – a tím by způsobili vážnou ekonomickou blokádu toho, co Praha skutečně potřebuje ke svému životu ve společnosti.

    Důchodci by jistě při nedostatku důchodu nadávali, že nemají na sázky ve Fortuně na zápasy Ligy mistrů, architekti a prodejci interiérů na své kurátory výstav ve stylu Art deco pro klienty nově vybavených apartmánů v Troji a nakonec naše ženy u STAJLISTŮ, kteří oživí vzhled a zrevitalizují jejich pokožku a lesk vlasů novými technologie od francouzské kosmetické jedničky YVES ROCHER.

    Myšlete na to, dezoláti, z Vidlákova….

    Muhehehehe!!!!

    • Avatar Saul
     Saul says:

     Taras kdysi letos na jaře naslinil svůj špinavý křivý nehet a prorokoval, že vláda padne do švestek.
     No a já z nich už mám slivovici.
     A jestli tu někdo padnul, tak leda on na svou dutou hlavu a to i bez té slivovice.:-)

     • Avatar Saul
      Saul says:

      „Taras kdysi letos na jaře“

      On to vlastně na terase blábolil, tuším, už loni na jaře.

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      Tak jistě projektované přání – zhrzelých dezolátů, vyděděnců doby a třídní renegáty…

      Jinak byl jsem dnes v centru – v jedné francouzské restauraci. Beznadějný boj o místa, oproti jaru zdražení o dobrých 50%, přesto takový zájem, že jsem si maně vzpomněl na všechny poučky z ekonomie Rakouské školy.

      Tak kde je chyba? Jak je možné, že lidé mají tolik peněz, že další podnikatelé se o ty další koupěschopné, které nedokázala kapacitně uspokojit pražská nabídka – že nezačali posilovat konkurenci?

      Je to v nedostatku nebytových prostor na lukrativních místech – je to rigidní „jistota“ růstu pražských nemovitostí v centru, zejména těch, které disponují nebytovými prostory. Co s tím?

      Tady ekonomie radí – zdražit ještě více. Ale to už pak hraničí s nekonkurenceschopnostsí Prahy jako regionu. Není možné, aby kvůli nedostatku restaurací mající čerstvého khouta na víně, ústřice z oblasti Marennes-Oléron nebo slávky Charente-Maritime – ne nejsou nedostupné kvůli úrodě nebo nějakým logistickým či skladovacím problémům, ale díky tomu, že v Praze jsou neskutečné podmínky pro pronájem prostor tam, kde si chcete dopřát tiuto pochoutku – holt genius loci je v tomto případě generátorem chuti a vůle zaplatit za tuto specialitu o dost více než v létě na pláži přímo v Normandii, kde jsou slávky i ústřice hlavním středobodem každého menu.

      Nicméně Pražané v tomto ohledu nedostatkům trhu odpouští více než je zdrávo. Tady bychom měli být méně velkorysí nedostatkům klasického postkomunistického šlendriánu jako že někdo není schopn na žádost podnikatele vydat stavební povolení už druhým rokem anebo blokovat přístup k dopravní obslužnosti různými úlitbami mocným regionálnímům bossům.

  • Avatar Ondřej
   Ondřej says:

   Banderu nechte spát, antisemito…

   Důležitá je současnost a bezprostřední nebezpečí vražd – ke kterým někteří „vlastenci“ vyzývají….

   Manipulátoři.cz

   „Pořádná komedie se odehrála dopoledne u soudu, který řešil výzvy proruského dezinformátora Jakuba Netíka k pověšení vlády. Nepříliš bystrého obžalovaného, kterému se přezdívá Dutoň, zastupovala další postava dezinfoscény, šéf strany PRO Jindřich Rajchl.
   Podle soudu Netík schvaloval vražděni lidí a dostal 15měsíční trest podmíněně odložený na tři roky. Na místě se odvolal, a tak případ poputuje k nadřízenému soudu.“…

   Jsem disident a vláda by měla viset, řekl dezinformátor soudu. Dostal podmínku
   MINUTOVEZPRAVY.CZ

   Jsem disident a vláda by měla viset, řekl dezinformátor soudu. Dostal podmínku
   Pořádná komedie se odehrála dopoledne u litoměřického soudu, který řešil výroky proruského dezinformátora Jakuba Netíka. Nepříliš bystrého obžalovaného, kterému se přezdívá Dutoň, zastupovala další postava dezinfoscény, šéf strany PRO Jindřich Rajchl.

   Honza Duda
   Nepříliš bystrého obžalovaného, kterému se přezdívá Dutoň, zastupovala další postava dezinfoscény, šéf strany PRO Jindřich Rajchl. Like it

   https://www.facebook.com/manipulatori/

   /////

   Miluji dezoláty,mj. za to, že přinášejí stále více důkazů, kterými prokazují, že jaksi vyplňují genetickou mezeru mezi vyhynulou větví Australopitéků a tzv.Vodními opicemi, které jsou přímou předchozí linií lidskému rodu Homo.. Ano, i tento dezolárt přišel k soudu po dvou (zadních) to Australopitékové set tomuto teprve učili a Vodní opice už běžně zvládaly.

   Muhehehe

   • Avatar Saul
    Saul says:

    No a Vrabelova stará musí insolvenčnímu správci zaplatit 1.4 mio.
    To je částka, co její dezolátní manžel v exekucích vytahal na demenstrace od těch chudáků, co kvůli Fialové drahotě musí žrát hlínu.
    A ulil si to na její účet.
    To asi teď paní Vrábelová nebude mít z Ládíka tak úplně radost 😀
    https://twitter.com/MercuryBarbora/status/1734893774298395113

   • považuji se spíše za antisionistu než za antisemitu 😜

    • Avatar Saul
     Saul says:

     Jasně.
     Ještě jsi mohl připomenout, jak zrovna teď v léčebně zapalujete chanukový svícen 😀

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      ….a přitom křičí „Na stráž“ , co?

      Jak jsou si ty fašistické a komunistické pozdravy podobné, ať už symbolikou nebo stylem (ruka, která je připravena bít!!!) Židy nebo liberály -všichni jsou nepřátelé, kdož nejdou s námi…..Pak jdou totiž proti nám, že anitisemitský komunisto?

      https://st4.depositphotos.com/5555034/21556/v/1600/depositphotos_215567014-stock-illustration-propaganda-background-style-revolution-fists.jpg

      Jak primitivní, jak odporné….

     • líbila se mi přímá akce polského poslance, který vzal na chanukový svícen hasičák a ještě postříkal nějakou krávu

     • to měla být replay na Ondřeje, nějak vám to tady nefunguje

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Nefunguje ti hlavně hlava,mistře.
      Jinak ten chanukový svícen jsem připomenul záměrně.
      A ambasodor z rudohnědé nazistalinistické terasy zareagoval přesně tak, jsem čekal.
      Ach jo, nebozí staroušci.
      Přisátí na cecíku kapitalismu a těch, kdo vydělává na vaše nehorázné důchody.
      To nedokážete aspoň jednou překvapit??

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      Mistrale, ansemito, soudruhu, obhajiteli masových vrahů….. a dalo by se pokračovat se stuňováním těch adjektiv charakterizujících vaši odpornou nelidskou bytost vymykajiící se jakéíkoli podobnosti bytostem s lidskou duší….

      Bedlivě čti, zrůdo….

      Noc zavražděných básníků: Šlo o jeden z posledních děsivých zločinů Stalina

      Dne 12. srpna 1952 nastoupilo v moskevské věznici Lubjanka třináct židovských intelektuálů před popravčí četu. Všichni byli odsouzeni k trestu smrti za zradu a špionáž. Tato masová justiční vražda, jejímuž vykonání se později začalo přezdívat Noc zavražděných básníků, byla jedním z posledních zločinů sovětského vůdce Josifa Vissarionoviče Stalina, který o necelý rok později zemřel.

      Mezi popravenými bylo i pět nejvýznamnějších sovětských spisovatelů píšících v jidiš, kteří patřili mezi spoluzakladatele Židovského antifašistického výboru. Před namířené zbraně popravčích se tak v noci z 12. na 13. srpna 1952 postavili i literáti Dovid Bergelson, Peretz Markiš, Icik Feffer, Dovid Hofštejn a Leib Kvitko. Většina z nich pocházela z oblasti dnešní Ukrajiny a ve 20. letech minulého století, kdy na tuto oblast tíživě dolehla sovětská občanská válka, odešla dočasně do berlínského exilu.

      Otázka židovské autonomie
      Organizace Židovský antifašistický výbor byla založena během druhé světové války po napadení Sovětského svazu hitlerovským Německem, a to na přímý popud sovětské vlády, která chtěla, aby přední sovětští Židé získali sovětskému boji proti nacistům podporu světové židovské komunity.

      Stalin se začal se obávat, že dobře známý pozitivní vztah Židovského antifašistického výboru k jidiš jazyku představuje vlastně záměr vytvořit na území Sovětského svazu židovské uskupení s vlastním jazykem a kulturou. Uskupení, jehož loajalita se nebude upínat k Rusku, ale k Izraeli, k mezinárodnímu sionismu a ke Spojeným státům americkým. Stal se paranoidním a došel k pevnému přesvědčení, že musí židovský výbor rozložit, zničit a jeho členy zlikvidovat.

      KGB proto na přímý rozkaz Stalina zincscenovala vražda dvou divadelních kritiků Golubova – Potapova a jejich přítele,. oddaného komunisty a předsedy sovětských židovských obcí Solomona Michoelse – který do SSSR utekl před „bídou, hladem a chudobou“ v USA, a kde prý Židé měli být po černoších také systematicky vyhlazování, jak referoval na prvním poválečném sjezdu sovětských židovských obcí.

      Byl to masakr KGB, ti pánové nemají v těle jedinou kost na správném místě prohlásil patolog po jejich ohledání. Obě těla měla zlámána všechna žebra a utrhány dlouhé kosti. Michoels měl přeraženou páteř a Golubov Potapov pánevní kosti.

      Proces s předem napsanými rozsudky byl nakonec uspořádán v roce 1952. Všichni obžalovaní byli v té době už řadu měsíců nebo i let vězněni v kobkách moskevského vězení Lubjanka a během opakovaných výslechů byli surově mučeni. Tato taktika měla očekávaný výsledek. Téměř všichni se před soudem vynuceně doznali k obviněním ze zločinů, které nespáchali.

      „Byl jsem hotov se doznat, že jsem papežův vlastní synovec a jednal jsem na jeho přímý osobní rozkaz,“ pronesl prý před soudem Josef Juzefovič, jeden z obžalovaných a jinak vědec z Historického ústavu Sovětské akademie věd.

      Jediným, kdo se odmítl i přes mučení přiznat k čemukoli, byl Boris Šimeljovič, šéflékař z moskevské Botkinovy kliniky. Ten měl u soudu prohlásit, že při výsleších napočítal přes dva tisíce ran, jež dostal přes hýždě a přes bosá chodidla.

      Celkem bylo souzeno 15 lidí, kteří měli všichni vztah k Židovskému antifašistickému výboru. Podle obvinění se dopouštěli „kontrarevolučních zločinů“ a chystali organizovanou akci, která měla „svrhnout, podkopat nebo oslabit Sovětský svaz.“ Obžaloba dále tvrdila, že obvinění byli nepřáteli socialistického zřízení již před svým zapojením do činnosti výboru a že výbor sloužil jako jejich mezinárodní platforma pro komunikaci protisovětských názorů. Přitížila jim i někdejší formální žádost, aby se Krym stal novou židovskou vlastí.

      Výsledek inscenovaného procesu nemohl být v té době jiný, než jaký byl: všichni obvinění dostali trest smrti.

      /////

      Jste odporná byste mistrale, jedním z útěch vám budiž, že marxisté přijdou do dematerializované nicoty kde si budete s průhlednými molekulami vakuu – skutečně jako „člověk “ ROVEN.

      Marxe tam možná potkáte ve stejné podobě v jaké se budete nacházet i vy. NIČEHO. NICKY. DEMATERIALIZOVANÉ NE-HMOTY.

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Zmetek, co obdivuje jiného zmetka za to, že hasičákem postříkal chanukový svícen a ženskou.
      Co k tomu dodat?
      Snad jen připomenout virtuální původ a líheň takového lidského odpadu.
      Mistralius, domorodec z naziostrova nebožky Janiky, nyní obyvatel Tarasova stalinistického hnoje na jeho terase.
      Tam se ti červi vykrmují.

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      „Zmetek, co obdivuje jiného zmetka za to, že hasičákem postříkal chanukový svícen a ženskou.
      Co k tomu dodat?“

      Ten původ té nenávisti je znám a je vysoce znám jako kllasický psychologický fenomén vlastní (sebeúzkostné) prrojekce – „co kdyby ti druzí – co nemají co jíst, chtěli pracovat více než my, (čti původ: dneska proletářskou, slovanskou vládou), lépe placení, to bychom pak neměll co jíst my, protože my více pracovat nechceme a nebudeme“….

      Proto je potřeba zabránit práci lidí, co my dělat ani nechceme, aby nám pak nevykoupili levné jídlo (variace na první téma) v akcích, protože toho je málo a na všechny se nedostane“…..

      Klasický přístup ŠOSÁKA, co sám žere a mlaská u toho jako vepř, odhazuje odpadky kde mu od ruky odpadnou, ale vykřikuje – „vidíte ty balkánské přivandrovalce, klidně se jsou vysrat do parku ani po sobě pořádně nespláchnou!!!….“….

      Ano, jdou do parku – ani ti Židé co přebíhali v 30.letech hranice do Ruska (myslíce si, že levicoví komunističtí vůdci mají zájerm o obyčejného člověka“) nechodili na pěkné splachovací WC jako měli u sebe ve svých sudetských vilkách doma, protože na pomezí Malých Karpat nic takového neznali (ani na nádražích ne, kam si naivně šli zakoupit jízdenky)….

      Takže, Prdlajs, ne o člověka s vlastními zásadami a individuálními amibicemiby snad měla mít bolševická ruská chamraď nedostudovaných asociálů ala Stalin a Berija zájem – třeba o Židy – a proto je štandopéde vraceli Herr Hitlerovi zurück nach Deutschland, zvlášť po podepsání koaliční spolupráce mezi SSSR a nacistickým Německem, ale možná Lenin zpočátku měl max.zájem o nemyslící kolektivistický proletářský živel žijící z agitace a odborářských párků zdarma na nich rozdávaných, inu možná….Stalin naopak lidi nenáviděl ještě víc než Hitler – NĚT ČELAVĚĚĚKA, NĚT PRABLJÉMA……

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Jinak je zajímavé poslouchat vřeštění Tarasových rusofilcek o banderismu na Ukrajině.
      Přesně ti samí by ve své zemi zaslíbené rádi nosili k nohám sochy největšího masového vraha rudé karafiáty každý den.
      https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/foto-pred-145-lety-se-narodil-gruzinsky-diktator-josif-stali/r~437f94d29b4f11eea873ac1f6b220ee8/r~dbb88a62d5e711ecbc030cc47ab5f122/

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Tady v této petrohradské supermoderní nemocnici by se portrét soudruha Stalina velmi dobře vyjímal.
      https://twitter.com/betyna71/status/1736467717140439268

 6. Ať žije Andrej Babiš! Ať žije Vladimir Vladimirovič Putin! Ať žije palestinský lid!

  • Avatar Saul
   Saul says:

   A ať žije Hamás a Taras 😀

  • Avatar Ondřej
   Ondřej says:

   zase nalitej jak žok, a ještě ani poledne neodbylo. Dezolát.

  • @mistral: když sem přišli dva věrozvěsti, tak jsem jim vysvětlil, že jediné, co tu nemám důvod nechávat, je spam a trolling. O tom, co je spam a trolling, rozhoduju já. pokud bys chtěl příklad, tak dost blízko je tomu tenhle tvůj komentář.
   Ale šulina tu ze sebe samozřejmě dělat můžeš – to jsi tu správně.

 7. Fiala je nepřítel vlastního národa. Proto by měl být pohnán k MEZINÁRODNÍMU SOUDNÍMU DVORU V HAAGU.

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Zlepšují se tak, že už víc než čtvrt milionu z nich se proměnilo v ukrajinské slunečnice.
   A to se zase líbí mně! 😀

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    Slunečnice jsou krásné a užitečné., nikoli tak barbarští nájezdníci -okupanti. Z těch je na těch polích asi nějaký obtížný plevel, nejspíš bolševník.

    Herbicidy na něj, postříkat to kapitalistickým a nanejvýšvýš i imperialistickým Roundupem. To na bolševiky vždycky platilo:-)

    Muhehehe!!!

    • Avatar Saul
     Saul says:

     Zkoušel jsem to chviličku dohledávat, sice neúspěšně, ale popis bude vlastně možná ještě lepší, než nějaký odkaz.
     Ze začátku rusácké agrese na UA existuje výstižné video.
     Nějaká ukrajinská stařenka v šátku tam na ulici nadává plně výzbrojenému orkovi a ptá se ho, jestli má v kapse slunečnicová semínka.
     Aby z něj aspoň něco užitečného vyrostlo, když už chce zůstat v ukrajinské zemi.
     Nebo spíš pod ní.
     To bylo zhruba v době, kdy se udavač a stalinista Taras, se svými rusáckými kuřbuřty, vysmátě a se zadostiučiněním, těšil, že hned příště a brzy budou na řadě Pobaltské státy.

     Ne, ubohost stáří neexistuje.
     Protože nespočívá ve vysokém věku.
     Je pouze v nízkém charakteru.
     Ten se dá do jisté míry a do jisté doby nějak kamuflovat, ale nakonec to z každého vyhřezne.
     A potom už zbyde jen ta uslintaná ubohost stáří bez sebereflexe.
     A strach z čekání na vstup do temnoty.

    • Avatar Ondřej
     Ondřej says:

     On se těšil na bolševické Sólovky pro Ukrajince po zabrání Lvova. Převýchovný tábory jako 0ro Ujgury v Číně. Nacisté Židy zlikvidovali obvykle.nedlouho po transportu. Rusové chtějí Ukrajince mučit, ponižovat a páchat na nich zvěrstva jako.sveho času fanatičtí japonští generálové na amerických zajatcich v Barmě. Ten bolševik tak strašné touží po pomstě za třídní ujařmení neoliberalismem a mravy a hodnotami lepších lidí v rámci humanisticky tradic a multikulturní tolerance pro lidi ve svých (převážně postkomunistických) diktaturach, jakou si politruk Taras přeje prostřednictvím Putina znovu zavést i u nás.

   • Avatar Saul
    Saul says:

    Každopádně budoucnost Ukrajiny má dnes úplně jiný směr, než měla před dvěma lety.
    A je úplně jedno, jestli někdy, možná brzy, dočasně ztratí nějakou „dohodou“ pár procent svého totálně zničeného a zaminovaného území s neloajálním obyvatelstvem.
    To tam asi teď nějak zákulisně řeší a nakonec určitě vyřeší a je to jen jejich věc.

    • Avatar Ondřej
     Ondřej says:

     Otázka je, když přijdou o území, jak říkáte Saule, jestli třeba i na tom malém zbytku, co jim patrně jen díky zradě Západu (Ukrajinci už pochovali spousty děti a žen co byly znásilněny) že už nemohou skončit bojovat, aspoň tak mi to řekl jeden přítel z Nadace pro kterou oba dobrovolně pracujeme, tak že už nemohou přestat bojovat, aby oběti jejich blízkých byly pomstěny .

     Takže, jak říkám, na území, které jim zůstane, tak jestli budou moci vykonávat svoji svrchovanost. Jednat u vstupu do EU a NATO a o případném umístění amerických vojenských základen. To je právo každé země rozhodnout se, s kým budu v paktu obchodním a vojenském a přátelé přeci zvu k sobě domů zcela běžně na jak dlouho budeme chtít.

     Je potřeba zajistit obecně, aby se nikdo z území ovládané Putinem, samozřejmě, mimo disidentů už nikdo nikdy!!!! do západní Evropy počínaje první sousedskou zemi Ruska, už nikdy nepodíval.

     Je i důležitý akt soběstačnosti Ukrajiny na ruskou hranici postavit velkou železobetonovou zeď, aby tam z Ruska nemohli pronikat cizí násilničtí uchvatitele. Finové s tím už začali.

     • Avatar Saul
      Saul says:

      „Takže, jak říkám, na území, které jim zůstane, tak jestli budou moci vykonávat svoji svrchovanost. Jednat u vstupu do EU a NATO a o případném umístění amerických vojenských základen.“

      Nevěřím, že by UA přistoupila s russáckou svoločí na nějakou dohodu, která by umožnila takové omezení suverenity, že by si nemohli určovat svoji orientaci a zahraniční politiku.
      Vidím to na nějakou formu příměří, něco na způsob Minských dohod, tedy s občasným oboustranným porušováním.
      Na mapách civilizovaného světa bude Ukrajina pořád i s okupovaným územím včetně Krymu, ve skutečnosti tam bude ruSSko páchat dál své zločiny na civislistech, ale to už je ostuda i Západu.
      Který Ukrajinu opravdu zradil, protože kdyby jí poslal všechno potřebné hned v začátku invaze a nenechal orkům čas se po ústupu zakopat jak krysy, tak mohlo být dávno po válce, russák vyhnaný zpět do svých zemljanek a UA v EU i NATO.
      Ale taky je pravda, že to mohlo dopadnout i hůře a já jsem moc rád, že Česko se k pomoci UA plně přihlásilo.
      Teď by se měla Ukrajina soustředit na obnovu ekonomiky, začít mohutně zbrojit a opevnit linii russké fronty, aby tam nemohla projít ani myš, natož putinův ožralý skřet
      Další snahy o ukrajinský průlom jsou teď ale už jen zbytečné plýtvání ukrajinskými životy i vojenským materiálem.

    • Avatar Saul
     Saul says:

     A koukám, že soused deviant opět zpochybňuje russkou genocidu v Buči a chybí mu důkazy, staříku nebohému neinformovanému.
     No jo, tak to dopadá, když se někdo za celý život naučil proklikat tak leda na nějaké porno stránky a Sputnik (což vlastně vyjde nastejno)
     A teď aby se ještě chudák na starý kolena učil anglicky :-))
     https://www.nytimes.com/2022/12/22/video/russia-ukraine-bucha-massacre-takeaways.html

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      On se chce fakt do tý basy dostat….Asi chce, aby jeho „prdel poznala, co to je středověk“:-)….Jinak si to neumím vysvětlit.

      Nakonec stačí aby řekl, že žádná válka proti Ukrajině Rusko nevede a je vymalováno – za tohle mu fakt už zaručí „sociální standard“ o kterým patrně sní, naše vězeňská služba „all inclusive“ zajistit dokáže:-)

      Jedno teplý jídlo denně, snídaně a večeře z babišových paštikáren. Jestli tam nezajde na nějaké to „vnitřní krvácení“ (i takové případy tam jsou, míst\ní neonacistické bojůvky by asi špatně snášely jeho přesvědčování, že „nás Stalin osvobodil“….) tak určitě na postupnou otravu tlustého střeva od produktů Kosteleckých uzenin a paštik Hamé:-) Na lepší naše vězeňství nemá, to snad musí i on pochopit:-)

      Muhehehhe!!!!

     • Avatar Saul
      Saul says:

      „On se chce fakt do tý basy dostat “

      Možná fakt chce.
      Protože potom by ze sebe mohl udělat mučedníka a dát svému zbytečnému životu aspoň nějaký patetický konec.
      Ale jinak…
      Ukrajinci nebyli a nejsou žádní andílci (kdo je?), ale zkoušet na ně hodit PROKAZATELNĚ rusácké vraždění civilistů v Buči??
      Co to už to musí být za zkurvenýho gaunera, který takový svinstvo opakovaně a záměrně zkouší???

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      „A koukám, že soused deviant opět zpochybňuje russkou genocidu v Buči a chybí mu důkazy, staříku nebohému neinformovanému.“

      ////

      To je klasický fenomén distorze vlastního ega jak už koncem 50.let popsal Leon Festinger, americký psycholog odkrývající principy kognitivní disonance.
      Ta se mylně vykládá jako jakési „rozdvojení“ osobnosti, to má blíže k bipolární poruše, kdy se střídá deprese a agresivni cholerismus. To je na Tarasovi nejvíce patrné.

      Nicméně podle Festingera je zásadní na vnitřním vývoji osobnostního vnímání sebe sama – při kognitivní disonanci – poznání že jsem věřil kolektivně proskribovanému, ideologicky malverznímu sebeklamu, sebešálení, nastává nenávist sebe sama ovšem vytrysklá směrem k elitám – které obviňuji ze svého osobního selhání a společenské prekarizace.

      Konkrétní pocity jsou u takto spotižených, tedy podle následovníků Leona Festingera, kdy tyto psychické poruchy byly kodifikovány v oficiálně uznaném výčtu psychologických aberací

      – že jsem snad jen o něco málo víc než jen troska, zkrachovalec, spodina
      – že mé veškeré schopnosti a dispozice se (když jsem ještě mladý a mé tkáně fungují jak mají – Táááárasííí- zdraví vás vaše chámovody:-) redukují na intelektuální minimum a můj užitek se tak vlastně smrskne jen na schopnost fungovat jako „tažné zvíře“…
      – že moje mentální schopnosti morální koherence (třeba neudat přítele nebo své rodiče) resp. uvědomění si etické distorze vlastního mytologicko-kulturního ukotvení – v křesťanské morálce – jsou narušeny strachem, zbabělostí a závislostí na ideologii a jeho mocenském guru (příšerný případ sektářské víry vzdělaných moderních lidí v tzv.“ Kutnohorské sektě“, kdy vzdělanější a jistě ji morálně konzistentnější osoby – podlehly zhoubné ideologii svého guru

      ….stejně jako Taras MARXISMU-LENINISMU….jsou symptomatické svoji nedokonanou duševní aberací – na rozdíl od těch dvou žen – co vykonaly guruův rozkaz – zabily ho – ale pak se šly udat na policii – tak náš milý zednický mistr a politruk/stavebník na škole – nemá stále větší pochyby o PODSTATĚ A PROSPĚŠNOSTI TŘÍDNÍHO BOJE (etnické podstatě, náboženské I civilizační – ba co víc I RASOVÉ – MYSLÍ SI O NAPŘ. O AGLOSASECH ASI NĚCO PODOBNÉHO JAKO SVÉHO ČASU SI MYSLEL HITLER O ŽIDECH)

      – o úloze dělnické třídy v konfrontaci s profesními elitami (je jedno jakého oboru)
      – o roli vlastnictví při stimulaci (jako u těch chámovodů, bez toho to fakt nejde:-) MOTIVACE (ego a to co je nazýváno „egoismem“ je jen přirozený stimul vlastního těla – které obstarávají NIKOLI PUDY JAKO U ZVÍŘETE – ale chladný kalkul a touha po soutěži s jedince o statky (hmotného nikoli jen živočišného původu a zachování své genetické stopy JAKO U ZVÍŘAT)

      Ten ovšem těmto „lidským primátům“, kterým lidové říkáme „dezoláti“, chybí. Je to vlastně i na úkor schopnosti se vypořádat s tím, že bych snad připustil , že mučit a týrat tím nejodpornějším způsobem druhého člověka – nemůže být ospravedlnitelné – jen proto, že jsem duševně utrpěl v konfrontaci s tímto člověkem v nějaké racionálně-technickém srovnání našich kognitivně-intelektuálních kapacit NAPROSTÝ DEBAKL…..

      Tj. že jsem někde na úrovni krtka proti třeba orangutanovi – který je brán svoji inteligencí a schopností se učit, na úrovni těchto našich „primitivních“ lidiček na nejspodnějším žebříčku definovaných kognitivních a intelektuálních schopností. Jako třeba ten dělník pan Čermák, co si myslel, že když se schová v Polsku a vezme si tričko se znakem zločinného státního režimu SSSR – že se snad současnému liberálně demokratického režimu nějak pomstí. Jako Taras svými žblebty na TERASE.

      Jo, pořád jsou to lidé a mají svá práva. Ale tímto TO s nimi také končí. Právo na úctu a plný žaludek není a nikdy nebude. A to pro tyto primitivy je nepřekročitelná kohorta jejich schopností být uznáni za bytosti s vyšší společenskou prestiží než jsou jen jako tito „vyšší primáti“s lidským genomem, ale podstatou myšlení a cítění krtka.

      Takže ano – zpochybňuje a bude i nadále – stejně jako mentální holohlavec hodný racionálně citové úrovně toho krtka co zpochybňuje koncentráky a počet židů usmrcených při holocaustu. Krtek je krtek a je jedno jestli miluje Stalina anebo Fýrera.

 8. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  Nějak se mi ten post pod posledním příaspěvkem ve vláknu nezobrazuje.¨

  Patří k poslední reakci Saula

  Máte pravdu, i když já bych raději, aby každý byl šťastný sám se sebou, a když se to každému v nějaké míře podaří- pak bych to neměřil „kolektivisticky“- všichni (90% jsou šťastní) to bývá spíš davová hysterie – opět indikující nějaké neblahé poměry fanatizace davů nějakou masovou – státem ergo nějakou většinově vlivnlou autoritou – používající většinové vědomí mas jako k potlačení jeho vlastního individuálního vnímání – a jeho cílem j rozsévání této euforie společně s vynucováním povinného sdílení (třeba i toho štěstí) REPRESEMI u těch, kdo jej ve skutečně vůbec necítí a nechtějí tudíž s ostatními sdílet.

  Známe to u nás,jak to bylo za komunistů. Pořáíd říkám všichni nemohou být úplně stejně šťastní, jedni budou vždy více, než druzí – a k přirozeně a nedeformovaně vyvíjející se společnosti patří i nespokojení – či dokonce zklamaní.

  Víte proč pořádáme soutěže krásy? Abychom uměli odlišit krásu od ošklivosti. Proto nemůžeme chtít aby byli všichni krásnií, neuměli bychom je vůbec časem pojmenovat – když bychom neměli srovnání s těmi, kdo jsou oškliví.

  Bohatý by ne\věděl – odkdy už je bohatý – protože by nepoznal žádného chudáka. Úspěšný by nevěděl – jak přesně vypadá úspěch – býrt první (nebo stačí do první desitky z tisíce?) – co vše musím umět – atakdále.

  Proto říkám, že úspěšní, krásní, inteligentní, vzdělaní, kvalifikovaní, lidé jednající s grácií a nejvyšší etiketou- by měli vyhledávat a chodit dávat se na ošklivé, neúspěšné, hloupé, nevzdělané, hrubé a nevychované blbce – aby neztratili kontakt s realitou a věděli, jak vypadají ti, KTERÝM SE ONI NECHTĚJÍ PODOBAT a aby jejich úspěch časem nedevalvoval do průměru.

  Ono to srovnání nakonec bez toho že vedle krasavce stojí ošklivec, vedle obhroublého primitiva vzdělaný intelektuál – nikdy nemůže vyniknout. Prostě musíme vědět – co je to ta krása a co ošklivost, co je hrubost a co je vznešenost, co je blbost a co vzdělanost.

  Chtějme (považujeme-li se za úspěšné s těmito atributy) poznat své lidské protipoly. ,LOSERY, PRIMITIVY, HRUBIÁNY, NEVZDĚLANCE.

  Myslím, Saule, že minimálně my dva víme, kde je v dostatečně velkém množství bezpečně najdeme.

 9. Shlédl jsem včera rozhovor s Tomiem Okamurou na ČT24

  https://www.ceskatelevize.cz/porady/10095426857-interview-ct24/223411058041128/

  „Ani halíř Ukrajincům“. Je to chytrý chlapík tento Okamura. Hravě odrážel režimní stereotypy, které na něj vrhal pan redaktor.

  • Ano, Okamura je skutečný intelektuál. Tedy pro své volyče (to y je tam záměrně).
   https://x.com/kalousekm/status/1729606145138970656?s=20

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    možná mu bude ještě navíc konkurovat takovej Foldyna (kolegáčci z jedné strany)

    Foldyna: „Sere“ mě Romea.cz

    na to reagoval šéf prosociální integraci ze společnosti Člověk v tísni Jan Černý

    „Tohle je rétorika, kterou Jarda zasel a
    Pitomio sklidil, takže dokud socialisti budou mít za lídry protofašisty (ač
    zčásti velkosrbské), sociálně orientovaný volič si socialisty nevybere, protože
    proč volit fašistu. A kdo chce voli fašistu, nebude volit fašistíčka. Bohužel,
    Jarinovi to vyvěrá ze srdce, není to chladný kalkul jak od Pitomia. O to
    strašnější,“

    Za mě excelentní hodnocení. Otázkou je kdo bude terčem jejich nenávisti mimo současných ukrajinských uprchlíků dál. Židé? Němci?

   • Avatar Saul
    Saul says:

    Předseda SPD Tomio Okamura tvrdí v
    @CT24zive
    , že “Rakousko není v EU”.

    No a vo tom to je.
    Jak je možné, že ho z té ČT24 nevyvedli ve svěrací kazajce okamžitě jak to vyblil?
    U Xavera by to jistě byla úvaha k hlubšímu(a anáálytickému) zamyšlení, ale tomu vypasenému praseti naštěstí platit koncesionářské poplatky nemusím a nechci.
    Ale rozhodně taky nechci tohle vidět a slyšet ve veřejnoprávní TV od krysy, která si na mých daních postavila výnosnou politickou živnost.

   • hmmm

    tak se přeřekl a chtěl říct, že Rakousko není v NATO

    • Samozřejmě, EU nebo NATO, vsjo ravno. Ten chuj si splete kanalizaci s mobilizací a zaviní válku.
     Borec jede klasickou socnetovou hru „jsem se spletl/myslel jsem to jinak a blbci jste vy, protože mě nechápete“. A blbé stádo mu to žere.

    • Avatar Ondřej
     Ondřej says:

     Já se onehdy přehlédl a myslel jsem že Rwanda je členem výboru pro rasovou rovnost v OSN. Spletl jsem se, vládnoucí milice pod vedením Roberta Kajugy, tvrdily že Tutsiové jsou podlide a musi být zlikvidování, protože nemají tak velkou lebku jako Hutu a mají podlouhlý nos (podobně jako Žide maji zase ten svůj „orlí“) a proto mají být vyhubeni mačetami. Každý se někdy může splést, že, vy malý antisemito?

    • Avatar Saul
     Saul says:

     Mistře, teď u starého pedofila a usvědčeného udavače čtu, že jsi až do pedagogické stávkové demonstrace vůbec neznal Vidláka.
     To jsou ovšem hrubé mezery v alternativním vzdělání.
     Proč ses neobrátil přímo na nás?
     Od toho tu jsme, abychom pomáhali potřebným.
     A to zcela nezištně.
     Tak prosím
     https://www.vidlakovykydy.cz/

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Ale to vypadá zajímavě!!!
      Institut českého venkova.
      To by mohla být výnosná investice.
      Co myslíte, Ondřeji?:-)

      „Přátelé, pokud mě chcete podpořit v mém Vidláckém úsilí a podpořit vlastní národní občanskou společnost, prosím pošlete dar Institutu českého venkova. Každý, kdo pošle agentovné alespoň 350,- Kč, může si na oplátku vyžádat knihy, trička, samolepky a odznaky z nabídky.“

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      Vidlákovy kydy?Co na to říct? Velmi výstižné

      Mně na těchto individuích fascinuje, že se jedná o lidi bez pracovního poměru VÝPROSNÍKY A PERMANENTNÍ HOLOPRDELÁČE, jejichž jedinou činností je politický aktivismus. Je o to směšnější, objeví-li se on, notorgický nemakačenko na stávce odborově organizovaných zaměstnanců, co ráno od 7hod. vstávají a musí jít makat a ne zasednout ke klávesnici a psát proruské žvásty a pak se nechat nějakým taxíkem pro Vidláky odvést do Okresního agitační střediska Národní fronty – dneska obvykle nazývané „dělnický dům“, kde pak řeční jak na školení marxismu-leninismu o utlačovaných masách Ilumináty, NWO, Deep state a ad. entitami, které ještě nikdo nikdy neviděl, ale píší o nich neustále ti samí. Marx ( Zur Judenfrage), Protokoly sionských mudrců (tajná carská policie. ) Mein Kampf (Adolf Hitler) nebo poslednií takové svěží dílko od Q-ANON o Pizzerii, kam se nechodí na Quattro Stagioni, ale na krevní infůzi od malých dětí.

      Jsou to všechno stejné formáty, stejné motivy a stejné puzení – psychiatři o nich píší jako o těch největších psychologických démony v nás, které jsou všudypřítomné a patří i k širšímu okruhu klasických smrtelných hříchů (ať pýcha nebo její protiklad závist) tak dnes by měli apoštolové k nim přiřadit ještě více žádostivý chtíč – a to je pomsta zneuznaných, nikdy nedoceněných a spiknutím odsunutých na vedlejšií kolej nebo vyřazeného k zapomnění a trvalému pobytu na společenské periferii neřkuli i adresně vyobcování „za městské hradby“…..

      Ale nač si kazit advent, Saule…

    • Avatar Saul
     Saul says:

     Ještě k tomu Pitomiovi.
     „tak se přeřekl a chtěl říct, že Rakousko není v NATO“
     V tom není problém.
     On se „přeříká“ a lže jen co otevře svoji hubu.
     To je jeho práce, za kterou ho všichni platíme velmi, ale opravdu velmi dobře.
     Problém je, že se na reakci vůbec nezmohl ten redaktor.
     Přitom není nejmenší problém mít předem připravený seznam Okamurových lží a ubíjet ho tím jak mouchu papučí.
     Že to nedokáže submisivní Tománková, která na sebe nechala pro větší sledovanost Primy nablít od alkoholika Zemana( zdravím devianta Tarase s podobnými móresy) bych pochopil, ale od redaktora veřejnoprávní TV bych čekal větší připravenost na setkání s takovým ulhaným hovadem.

  • Avatar Saul
   Saul says:

   „Shlédl jsem včera rozhovor s Tomiem Okamurou na ČT24“

   A to je právě ta chyba.
   Zde je připojím k alternativním kritikům ČT.
   Pitomio a jeho politická ziskovka byly jednou soudně prohlášeny za fašistické a přinejmenším na veřejnoprávní TV by se ten kripl neměl živě vůbec objevit.
   A když, tak ne s nějakým troubou, ale s redaktorem, který toho japonského popeláře rozseká na kusy. Což by nebyl vůbec problém.
   Úplně ideální by ale bylo postavit celou SPD mimo zákon, ale tak daleko bohužel demokracie není
   Ke své velké škodě!!!

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    Ostatně soudím, že člověk co všem lidem v ČT vykládá že Rakousko je neutrální země co není v EU a že bychom ji měli následovat, šíří poplašnou zprávu asi takového rozsahu, že Bhůtán není emirát, ale země která není absolutistickou monarchií, ale vzrovou přímou demokracií s odvolatelností politiků, kde se rozhoduje pomocí referend a ne na základě dekretů krále – jak nám tady lže o Rakousku a je „nečlenství“ v EU.

    Bože fakt co všechno neoliberalismus toleruje to by jakýkoli kolektivistický režim s autoritářským vládnám orgánem či díktátorem – už trestal tak, že dotyční by byli prohlášeny za blázny a byli by násilně udržováni v limbu silnými sedativy namísto toho, aby svobodně lhali lidem ve veřejnoprávní TV.

    • Avatar Ondřej
     Ondřej says:

     pardon, ře Bhůtán není království, jsem chtěl říci….

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      ….samé šotky mi tam dnes hází opačné výrazy…má být ….je království , s převažujícím „státním“ náboženstvím budhismem (nikoli emirát), dodatečně konstatuji…

     • Avatar Saul
      Saul says:

      On to možná nebyl až tak nešťastný překlep.
      V enormně chudém Bhůtánu jsou lidé šťastní možná(co vím, tak hodně) stejně, jako v tom bohatém Bahrajnu.
      Jenže nic z toho nejde implementovat sem.
      Bez ohledu na bohatství, nebo chudobu.

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      Máte pravdu, i když já bych raději, aby každý byl šťastný sám se sebou, a když se to každému v nějaké míře podaří- pak bych to neměřil „kolektivisticky“- všichni (90% jsou šťastní) to bývá spíš davová historie – opět indikující nějaké neblahé poměry fanatizace davů nějakou masovou – státem ergo nějakou většinově vlivnlou autoritou – používající fanatismus a jeho rozsévání spiolečně s vynucováním povinného sdílení (třeba i toho štěstí) REPRESEMI.

      Známe to u nás,jak to bylo za komunistů. Pořáíd říkám všichni nemohou být úplně stejně šťastní, jedni budou vždy více, než druzí – a k přirozeně a nedeformovaně vyvíjející se společnosti patří i nespokojení – či dokonce zklamaní.

      Víte proč pořádáme soutěže krásy? Abychom uměli odlišit krásu od ošklivosti. Proto nemůžeme chtít aby byli všichni krásnií, neuměli bychom je vůbec časem pojmenovat – když bychom neměli srovnání s těmi, kdo jsou oškliví.

      Bohatý by ne\věděl – odkdy už je bohatý – protože by nepoznal žádného chudáka. Úspěšný by nevěděl – jak přesně vypadá úspěch – býrt první (nebo stačí do první desitky z tisíce?) – co vše musím umět – atakdále.

      Proto říkám, že úspěšní, krásní, inteligentní, vzdělaní, kvalifikovaní, lidé jednající s grácií a nejvyšší etiketou- by měli vyhledávat a chodit dávat se na ošklivé, neúspěšné, hloupé, nevzdělané, hrubé a nevychované blbce – aby neztratili kontakt s realitou a věděli, jak vypadají ti, KTERÝM SE ONI NECHTĚJÍ PODOBAT a aby jejich úspěch časem nedevalvoval do průměru.

      Ono to srovnání nakonec bez toho že vedle krasavce stojí ošklivec, vedle obhroublého primitiva vzdělaný intelektuál – nikdy nemůže vyniknout. Prostě musíme vědět – co je to ta krása a co ošklivost, co je hrubost a co je vznešenost, co je blbost a co vzdělanost.

      Chtějme (považujeme-li se za úspěšné s těmito atributy) poznat své lidské protipoly. ,LOSERY, PRIMITIVY, HRUBIÁNY, NEVZDĚLANCE.

      Myslím, Saule, že minimálně my dva víme, kde je v dostatečně velkém množství bezpečně najdeme.

    • Avatar Ondřej
     Ondřej says:

     Máte pravdu, i když já bych raději, aby každý byl šťastný sám se sebou, a když se to každému v nějaké míře podaří- pak bych to neměřil „kolektivisticky“- všichni (90% jsou šťastní) to bývá spíš davová historie – opět indikující nějaké neblahé poměry fanatizace davů nějakou masovou – státem ergo nějakou většinově vlivnlou autoritou – používající fanatismus a jeho rozsévání spiolečně s vynucováním povinného sdílení (třeba i toho štěstí) REPRESEMI.

     Známe to u nás,jak to bylo za komunistů. Pořáíd říkám všichni nemohou být úplně stejně šťastní, jedni budou vždy více, než druzí – a k přirozeně a nedeformovaně vyvíjející se společnosti patří i nespokojení – či dokonce zklamaní.

     Víte proč pořádáme soutěže krásy? Abychom uměli odlišit krásu od ošklivosti. Proto nemůžeme chtít aby byli všichni krásnií, neuměli bychom je vůbec časem pojmenovat – když bychom neměli srovnání s těmi, kdo jsou oškliví.

     Bohatý by ne\věděl – odkdy už je bohatý – protože by nepoznal žádného chudáka. Úspěšný by nevěděl – jak přesně vypadá úspěch – býrt první (nebo stačí do první desitky z tisíce?) – co vše musím umět – atakdále.

     Proto říkám, že úspěšní, krásní, inteligentní, vzdělaní, kvalifikovaní, lidé jednající s grácií a nejvyšší etiketou- by měli vyhledávat a chodit dávat se na ošklivé, neúspěšné, hloupé, nevzdělané, hrubé a nevychované blbce – aby neztratili kontakt s realitou a věděli, jak vypadají ti, KTERÝM SE ONI NECHTĚJÍ PODOBAT a aby jejich úspěch časem nedevalvoval do průměru.

     Ono to srovnání nakonec bez toho že vedle krasavce stojí ošklivec, vedle obhroublého primitiva vzdělaný intelektuál – nikdy nemůže vyniknout. Prostě musíme vědět – co je to ta krása a co ošklivost, co je hrubost a co je vznešenost, co je blbost a co vzdělanost.

     Chtějme (považujeme-li se za úspěšné s těmito atributy) poznat své lidské protipoly. ,LOSERY, PRIMITIVY, HRUBIÁNY, NEVZDĚLANCE.

     Myslím, Saule, že minimálně my dva víme, kde je v dostatečně velkém množství bezpečně najdeme.

 10. https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-pavel-je-na-navsteve-italie-40452268

  Ať si to válečný štváč PP zaplatí ze svého a pomůžou mu voliči ODS.

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Já bych zapojil i důchodce , mistře.
   Hlavně ty invalidní, s papírem na hlavu.

  • Avatar Ondřej
   Ondřej says:

   viz níže, zaplatím, moc rád. Namísto toho, abych platil dezolátům důchody a dávky, na jejichž výši si sami v době své aktivní pracovní kariéry nikdy nemnohli vydělat.

   díky za pochopení.

  • To je ovšem uchvacující idea! Pracovní cesty by si měl prezident platit sám a pomáhat mu jen jeho voliči! Škoda, že to někdo neprosadil už za Zemana.

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Navíc nevím, jak ten z Terasy uprchlý pacient přišel na to, že PP volili jen voliči ODS.
   Ale po některých „myšlenkových“ pochodech je asi lépe nepátrat.

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    Ono by to stejně neštymovalo – protože nelze explicitně ani říci v tomto volebním obdobím, kdo byl voličem ODS a kdo ne, když ODS kandidovala v koalici s TOP09 a KDU-ČSL aniž by se k tomu přímo někdo sám přihlásil. Kupříkladu jíá jsem volil koalici SPOLU, ale nejsem volič ODS:-)

   • To je taková mentální zkratka.

  • Avatar Ondřej
   Ondřej says:

   Ad Saul- nejde mi vkládat komentáře přesbě do vlákna kam hierarchicky patří

   Máte pravdu, i když já bych raději, aby každý byl šťastný sám se sebou, a když se to každému v nějaké míře podaří- pak bych to neměřil „kolektivisticky“- všichni (90% jsou šťastní) to bývá spíš davová hysterie – opět indikující nějaké neblahé poměry fanatizace davů nějakou masovou – státem ergo nějakou většinově vlivnou autoritou – používající rozsévání této společné euforie spolu s vynucováním jejího povinného sdílení (třeba i toho štěstí) REPRESEMI.

   Známe to u nás, jak to bylo za komunistů. Pořád, říkám všichni nemohou být úplně stejně šťastní, jedni budou vždy více než jsou druzí – a k přirozeně a nedeformovaně vyvíjející se společnosti patří i nespokojení – či dokonce zklamaní.

   Víte proč pořádáme soutěže krásy? Abychom uměli odlišit krásu od ošklivosti. Proto nemůžeme chtít aby byli všichni krásní, neuměli bychom je vůbec časem pojmenovat – když bychom neměli srovnání s těmi, kdo jsou oškliví.

   Bohatý by ne\věděl – odkdy už je bohatý – protože by nepoznal žádného chudáka. Úspěšný by nevěděl – jak přesně vypadá úspěch – býrt první (nebo stačí do první desitky z tisíce?) – co vše musím umět – atakdále.

   Proto říkám, že úspěšní, krásní, inteligentní, vzdělaní, kvalifikovaní, lidé jednající s grácií a nejvyšší etiketou- by měli vyhledávat a chodit dávat se na ošklivé, neúspěšné, hloupé, nevzdělané, hrubé a nevychované blbce – aby neztratili kontakt s realitou a věděli, jak vypadají ti, KTERÝM SE ONI NECHTĚJÍ PODOBAT a aby jejich úspěch časem nedevalvoval do průměru.

   Ono to srovnání nakonec bez toho že vedle krasavce stojí ošklivec, vedle obhroublého primitiva vzdělaný intelektuál – nikdy nemůže vyniknout. Prostě musíme vědět – co je to ta krása a co ošklivost, co je hrubost a co je vznešenost, co je blbost a co vzdělanost.

   Chtějme (považujeme-li se za úspěšné s těmito atributy) poznat své lidské protipoly. ,LOSERY, PRIMITIVY, HRUBIÁNY, NEVZDĚLANCE.

   Myslím, Saule, že minimálně my dva víme, kde je v dostatečně velkém množství bezpečně najdeme.

   • Zredukoval jsem počet hierarchických úrovní na 5 – dál už to nešlo zpracovat na mobilních zařízeních a omezuje to responsivitu. U větší úrovně vnoření budete muset quotovat ručně – např. „@Ondřej 30.11.2023 11:07 „.

    • Avatar Ondřej
     Ondřej says:

     pak jsem ale už nedal tu rerakci do vlákna – ale jako nový post – a taky nic. Tedy jestli ten komentářten váš redakčníá systém nebraluž tím jako duplicitní a nezobrazil ho ani na samostatně zadaném postu/novém vláknu

 11. reportáž:

  Zúčastnil jsem se demonstrace odborů na Malostranském náměstí. Demonstranti vyjadřovali velkou nelibost s vládou a Fialou.

  Přilehlá Sněmovní ulice byla uzavřena mobilními bariérami (takže fakticky volná) a střežena dvěma policisty. Po skončení demonstrace tam byli tři. Bylo by dobré bariéru prorazit a obsadit parlament. Potenciál davu byl však nevyužit.

  Jinak kromě odborářů jsem viděl pár příznivců a vlajek Ne základnám a asi deset až dvacet lidí z KSČM s rudými prapory.

  Když jsem se vrátil domů, sledoval jsem ČT24 a CNN Prima News. Nutno říct, že Prima byla objektivnější. Důvod podle mě je, že soukromé televize přece jen nechtějí dráždit své diváky, zatímco ČT je to jedno. Je to až trapné, jak ČT nahrává vládě. Problematika ČT je však letitá a zasloužila by si zvláštní diskuzi.

  • Avatar Saul
   Saul says:

   A pozítří Praha, mistře.
   Už abys začal s Tarasem a jeho kolaborantskou verbeží na terase vyvěšovat ruské prapory.
   Nezapomeňte na pohoštění.
   A ne abyste jim přinesli chleba se solí.
   Vodka a pelmeně budou lepší.
   No, ještě nějaké ty hodinky a děvočky.

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    Dyť mají holou prdel, všichni, Saule. Jejich deviantní představy o společenské změně jsou – že jim někdo přistaví na návsi autobus, dá na cestu v alobalu „revoluční řízek“ ve dvou chlebech a v Praze rozdá Kalašnikovy.

    Ne, tohle nejsou filozofové Rousseau ani Voltaire s jejich „Bohem na lavici obžalovaných“ – to není vzdělaný Abraham Lincoln anebo právník a politický filosof James Madison a zkušený generál (ano i tací jsou v demokracii také nutní – takže prezident Pavel – dnešní voják NATOIDNÍ prodemokratické vlády je jako voják TEHDEJŠÍ SVOBODYMYSLNÉ SEVEROAMERICKÉ UNIE:-) ctnostný jako George Washington, bojujícím po boku s francouzským osvícenským šlechticem Gilbertem du Motier, markýzem de La Fayette.

    Ano, on by mohl být v tehdejším prodemokratickém US POJETÍ všeobecných lidských práv a rovnosti tehdy brán, jako my dnes pohlížíme na předlistopadového komunistu. Ale odpracoval si to pan markýz. A to doslova. Jako dnešní pan prezident Petr Pavel.

    Koukněme se na tu squadru této lůzy,. Antisemita a alkoholik mistral, starý marxleninský politruk Taras, co se podílel na vyhnání ze Sudet bezbranných Němců (ženy, děti, starci) co zbyli po válce, rajtoval na ukradeném majetku na základě třídní příslušnosti k marxleninské soldatesce třídních rabijátů.

    Program a ideje? Jen nenávist za zkažený život, za neschopnost dosáhnout vzdělání v klasickém expertním levelu profesionálních specialistů doplněné o vzdělání humanitního směru v některém z klasických vědních oborů jako je filosofie, státoprávníprávní věda anebo sociologie/politologe.

    Taras a jeho banda nenávistníků, která ZCELA BEZCENNĚ ODŽILA SVŮJ ŽIVOT – bez lásky a pozornosti svého okolí, drží v duší zabodnutý osten OSOBNÍ TOUHY PO POMSTĚ NA TĚCH VYJÍMEČNÝCH, NADANÝCH, KOMPETENTNÍCH A VZDĚLANÝCH .LIDECH – ZKRÁTKA LIDECH SPOKOJENÝCH (NEJEN S TOUTO VLÁDOU), KTERÉ TENTO REŽIM VYMANIL Z PODRUČÍ DĚLNICKO-ROLNICKÉ VLÁDNOUCÍ LŮZY S ÚSTAVNÍ NEDOKTNUTELNOSTÍ.

    Mor politického násilí a psychologicky narušených osobností, které tento režim má za postižené ubožáky, trpící nemocemi ducha a lidství. Chtějí jen pomstu, násilí a rozkoš z pomsty na těch, které představují ti, co nepotřebují stát jako paternalistickou ochranku, v horším případě „právní násilnickou entitu zločinného spolčení“ občan/politik- s programem politického a ekonomického násilí páchaného na společensky úspěšných a ekonomicky zcela soběstačně zaopatřených lidech.

    Taras chce a žebrá po nás, pracujících o další větší porce příspěvků na jeho živobytí. My máme na ně, lidi jako je on, pracovat. Proč ne, pracujeme rádi. Ale proč zrovna na něj? Poprosil on někdy někoho z nás, abychom mu přidali o 20% ročně více na důchod, jak si on představuje? Proč, když neumí ani slušně poprosit? A zasloužil si je svojí předchozí prací? Jaká :“práce“ to byla? Práce pro zločinný režim se stranou s vedoucí úlohou?

    Proč bych na něj měl dnes vydělávat, když on se podílel na krádeži na majetku a páchání násilí mých rodičů/prarodičů?Proč mám ze svho nadstandardního platu platit AŽ 80% složku jeho důchodu právě já ze svého platového příspěvku a ne dělník vitta anebo extremista Vrabel? Jen proto, že oni žádné peníze nemají nebo aspoň státním daňovým úředníkům tvrdí, že nemají?

    Proč bych měl takto páchat třídní sebevraždu?

    • Avatar Saul
     Saul says:

     Tak ten můj post pod mistralem se týkal natěšené tarasovy galerky na naši další ruskou okupaci.
     A těší se hodně, že ještě ožijí, ti naši rudí dědouškové.

     Co se toho dnešního odborářského tyjátru týká, tak to asi ani netřeba komentovat.
     Samozřejmě dorazil i Benito Rajchl.
     On už si Středula v šále Kovo před časem zaprasil s Babišem a (tuším) i Konečnou, tak s Jindrou to teď bude selfíčko roku.
     Ale zase to poloprázdné maloMalostranské náměstí na nějakou revoluci moc nevypadá.
     To se musel Středulovi vysmát do ksichtu i ten Jindra, který zaplnil Václavák aspoň do třetiny.

     • Avatar Saul
      Saul says:

      No ale já být školní kuchař s minimální mzdou, pořezanýma a popálenýma rukama…tak bych asi taky šel demonstrovat.
      Jen nevím, jak bych se vyrovnal s tím, že proti Fialové bídě by vedle mne troubil a pískal zaměstnanec Škody, kde je průměrný plat (tuším) cca 60 K a vánoční bonusy 100K.
      Ale tak Středula je šikovnej.
      Na práci asi ne, ale dovede sjednocovat. 😀

     • On dorazil nejen Vidlák (toho pozval Dufek). Vynašla se tam i jiná elita dezoscény a proruských kolaborantů. Tchoř s vuvuzelou, Netík, Rédová, Rajchl a pár dalších of a kind. Pracovníci ve školství se od téhle akce distancovali.
      Odbory si prostě demonstraci unesly pro vlastní cíle, které s blahem pracujících mají hovno. Ještě se někdo diví, že jel Fiala raději do kravína? Tolik dobytka tam jistě neviděl. A ještě se někdo (zdravím Tarase) diví, že vidím ochlos ante portas?
      S touhle lájí má vláda jednat a legitimizovat tak diktaturu ulice?

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      Já se fakt bavím. Nechápu tu neschopnost s jakou si DEZOLÁTI A KMOTŘI,.KTEŘÍ JE ZASTUPUJÍ – škodí sami sobě. Jen a jen svým ZNEUZNANÝM EGEM A TOUHOU PO POMOSTĚ TĚM, CO JE ZRADILI.

      Rozpad předsednictva Rajchlkova PRO, Vrábelovo spojování se, což ve finále působí stejně kontraproduktivně, protože více NEŽ JEDNOTU – PROBOUZÍ NENÁVIST ODVRŽENÝCH A ZNEUZNANÝCH.

      Když shrneme a budeme extrahovat od motivů jejich jednání, typu behaviorálních profilů DEZOLÁTŮ – co jsem shrnul verzálkami – je to stále jen jedno a totéž – individuální psychologie Vídeňské školy – prostě po Jungovsku – ukaž mi na KOHO ANEBO CO SI STĚŽUJEŠ – a já ti řeknu, jestli se to dá ještě léčit…

      Lidé, co jsou spokojení a ona americká „povinná“ odpověď na otázky „How are you- I´m fine“…má svoji logiku. Nejhorší hřích v USA a ve svobodném světě založeném na vzájemné soutěži občanů MEZI SEBOU o hmotné statky a společenské uznání – lidi neustále stěžující si na své špatné živobytí- tyto lidi diskvalifikuje z lepší společnosti a vrhá je na její okraj.

      Ve svobodném světě se stěžování si = PŘIZNÁNÍ VLASTNÍ VINY A NESCHOPNOST ŘEŠIT SPOKOJENOST VE VLASTNÍM ŽIVOTĚ.

      Tím se stávám de facto nesvéprávným a tak je na mě i v očích ostatní společnosti nahlíženo.

      JSEM PAK PRÁVEM POVAŽOVÁN ZA DEZOLÁTA.

      Co tihle aktivisté píšící neobolševickou úderku a jezdící po hospodách přednášet o Iluminátech, vesmírné flotile na oběžné dráze, co jen čeká na zvolení D. Trumpa aby pak zasáhla proti DEEP STATE- a všechny prezentace o zázračných zbraních Ruska – co nakonec když lidé vidí „naživo“, třeba na přehlídce na Rudém náměstí – musí být odtaženy (protože nedokážou ani samy nastartovat, poté co jim „chcípnul“motor – viz „nejlepší“ tank na světě – Armata).

      Nemá smysl se těmito podřadnými bytostmi považujícími se taktéž za „lidi našeho druhu“ shromažďujících se na náměstí, aby získali od druhých nějaké peníze – prostě zabývat.

      „Profesionálmí“ dlužník a výprosník s miliony vybranými od dezolátů z demonstracísvolaných údajně od těch „CO PRÝ NEMAJÍ NA ŽIVOBYTÍ“ (ale na živení sociálních parazitů ano) tak pan Vrabel a jemi podobní žijící s milionovými příjmy na účtě schovanými u jeho srbské manželky, mu umožňuje pohodlný život bez nutnosti ráno vstávat do práce a jezdit si po Evropě na dezolátská párty a „setkání s chudými“ lidmi na rychtě u pivečka a well done propečených steacích..

      A možná i s příslibem nevydání tímto proruským státem – za mezinárodně platný a všemi uznávaný zločin – Poškození věřitele, § 222 anebo § 206Zpronevěra, je nutné pohlížet jako na potenciálního zločince už předem – a stát by měl přitvrdit v dokazování odklonu jeho milionů.

      Naše milostivá neoliberální demokracie – by měla více dbát svého vlastního respektu už jen proto, že zde cca 30% daňových poplatníků živí sociální a důchodový systém tím – že přispívá na důchod právě cca 70% těch – co si nikdy na svojí současnou výší výplaty důchodů sami nedokázali vydělart, a pobírají současné neadekvátně vysoké dlůchody – nabusterované zločincem Babišem z dob covidu.

      Je to pouze o tom, že ONI CHTĚJÍ NAŠE PENIÍZE – STÁT ŽÁDNÉ PENÍZE NEMÁ- A CO MÁ JSOU DANĚ LEPŠÍCH LIDÍ.

      Takže za mě, rád přispěji klidně i zvýšenou daní z příjmu na F-35, Leopardy a na výcvik paradesatních ukrajinských jednotek vysazených v týlu jejich VLASTNÍHO!!! v současnosti totalitním agresorem okupovaného území. Nikoli ale na přemrštěníé důchody marxleninských důchodcovských záškodníků.

      Kapišto,Tarasi?

  • Avatar Saul
   Saul says:

   A kuwa…!!

   Naše motto zní:
   «Dobro v akci!»
   https://allatra.org/cs

  • Od těch je to ovšem velmi očekávané. A svůj dezolé elektorát tam stahují sebou.
   nedělám lustrace, nekádruju„: takto mi odpověděla jedna naše známá bloggerka, když kopala za tříkolku a já jsem se podivoval, že se paktují s hnědkami.
   Tady nejde o žádné názory, sociální či politické přesvědčení… To je prostě návnada pro lov v určitých vodách.

  • Avatar Ondřej
   Ondřej says:

   Tajné služby by měly konat, není běžně nechat zde za války našeho spojence nechat zde běhat nějaké česke Emanuele Moravce ad zrádce. Zatím neomezovat jejich aktivity, ale až bude sebráno dost důkazů jejich činnosti podporujících nám nepřátelskou mocnost kde vládne bolševicky KGB diktátor, podobné jako.Kim v KLDR se stejnou ideovou zástavou – největších masovych vrahů lidstva, Lenina, Stalina, Máš, Polpota. Hoci-mmina. Co společným kolektivním úsilím vyvraždili 100milionu lidi. Možná i žide přijdou znovu na řadu. Tedy v Rusku.

   • Avatar Saul
    Saul says:

    A co tak asi můžou tajné služby dělat třeba s takovým hovadem, které je podle STEM navíc předsedou druhé nejsilnější partaje??
    Ačkoliv má ta strana pravomocným rozsudkem potvrzeno, že je fašistická.

    Okamura: „Na Ukrajinu se jezdí normálně na dovolenou.“
    Když moderátor oponoval, že tento týden byly dosud nejsilnější útoky ruských dronů na Kyjev a že na Ukrajině probíhá válka, Okamura opáčil, že kdyby evropské země neposílaly na Ukrajinu zbraně, nic takového by se nedělo.
    https://www.novinky.cz/clanek/domaci-okamura-na-ukrajinu-se-jezdi-na-dovolenou-40452018

    • Avatar Ondřej
     Ondřej says:

     Okamura ergo Babiš nejsou tak nebezpeční, protože jsou oni i jejich výroky pod drobnohledem médií. A ty jim dávají zahul. Horší je to už s těmi co tenduji k otevřenému extremismu. Za mě a 4abel, Rajc,.Peterková, Zitko a nejpovedenější je Vladimíra Vítová, provdaná Al-Maliki za předsedu irácké komunistické strany a coby vdova si vzala zpět své dívčí jméno, protoze k uprchlíkům ergo muslimům se chová stejně ‚vrele“ jako Sládek kdysi k Romům.

     Chce poslat Putinovi zvací dopis, požádat jej o vojenskou přítomnost proti NATO a užít sílu při masivním znárodňování.

 12. Ještě taková malá statistička počtu komentářů jako příšpulek k tomu, přes koho tady na co nebylo vidět:
  Vitta: 816
  konev: 437
  Saul: 101
  Ondřej: 71
  Ondřej se Saulem tedy celkem 172 komentářů, z toho 46 jim konev smazal. Noch welche Fragen?

  • Avatar Saul
   Saul says:

   Já tady tu jejich exhibici sledoval- jen s opravdu sporadickým čtením postů-poměrně dlouho bez jakékoliv reakce a komentů a klidně bych u toho zůstal i dál.
   Pokud by tedy to anáálytické duo zůstalo jen u svých pokřivených „názorů“.
   JENŽE…když tu někdo (vitta) začne bezostyšně blít takové vylhané zvratky, jako třeba že Navalnyj dostal jen 3,5 roku domácího vězení (ano, původně dostal) a že takové tresty disidentům jsou výraz ruské slabosti (jen jeden příklad za mnohé) tak na to holt už moc nereagovat nejde a nejde na to ani moc reagovat slušně a věcně.
   Zvlášť když dotyčný při upozornění na své lži žačne blít kýble dalších, blábolit úplně nesmysly a vykrucovat se jak malý děcko, což je už dlouhé roky jeho na naziostrově vypilovaná diskusní strategie.

   Ale na případnou námitku, že za 100 komentů ten ulhaný šupák nestojí, asi opravdu nic namítnout nemůžu.

   • Avatar radka
    radka says:

    saule, nevím, co vás udivuje. mě jasně análista vittta odpověděl na můj dotaz, jak ke svému nesmyslnému tvrzení přišel odpověděl, že je to jeho názor, tak je to pravda (parafrázuji, přesně si tu jeho perlu nepamatuji). od té chvíle už nešlo jeho tvrzení brát jinak, než jako výplod jeho fantazií 🙂

    • My si z toho můžeme (a budeme) dělat legraci, ale oni to myslí vážně (a tím „oni“ teď nemyslím jen ty dva ukřivděné emigranty). Jsou uzamčení v tom svém mentálním ostrově. Nedostatek vzdělání, rozhledu, schopnosti informace vyhledávat a třídit, si nahradili prokletím confirmation biasu. Zaměňují korelaci s kauzalitou, často to i vědí. To nejhorší, co jim kdo může udělat, je pokusit se jim jejich názor vyvrátit – nedejAštar odkazem na validní zdroj. Pak se začne mazat, banovat…
     Ještě po covidu, kdy už se odkryla instalovaná báze dezolátů, se odhadovalo, že takových je jen nějakých 5 %… no dobře, tak max. 10 %. Pak se ukázalo, že jich je mnohem víc a že to, co vidíme na socnetech, není jen bezvýznamný vzorek těch, kteří jsou prostě slyšet, ale spíš ta příslovečná špička ledovce.
     Ochlokracie, o které jsem ještě před pár lety mluvil jako o vzdálené hrozbě, už je de facto tady. Není z toho cesty ven. Děsím se toho, co nás čeká.

     • Avatar radka
      radka says:

      no mě paradoxně právě „za covidu“ vittta tak nějak připadal nej z ostrovanů vzhledem k jeho postojům k tomuto tématu. ale stačila válka na ukrajině, a už to byl opět ten starý „analytik“

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      Ochkokracie je bohužel konečná pro společnosti. Lidé, co nemají vychování, neumí se kontrolovat a nenávist přerůstá => v nasili je pak konec humanity a lidských pohnutek.

      Nevím, jak tomu čelit, než skrze tajné služby a speciálni jednotky majíci za cíl zabránit masové společenské distorzi na bázi nejen etnické či náboženské příslušnosti, ale u ochlokrqcie to znamená, že budou likvidovat přibližně poloviny společnosti, která se jim bude jevit jako nekompatibilní s jejich verzi nějaké formy národně socialistické diktatury.

 13. Nu což, experiment skončil. Technický cíl byl splněn, očekávání taky. Jako bonus jsem dostal něco, co jsem nečekal a co bych asi nedostal, nebýt té hloupé chyby s oprávněním. Kdybych považoval za pravděpodobné, že mi tady loser, na kterého už nikde nejsou zvědaví a kterému jsem poskytl azyl, začne mazat jak Rajchl, líp bych si to ohlídal.
  Tak jo, folks. Hodně štěstí jinde, byl jsem rád, že jste tady byli. Vaše články zůstanou zakonzervované bez možnosti dalších komentářů.
  A pomalu přichází čas na další experiment.

  • Avatar vittta
   vittta says:

   Nebuď trapnej pro změnu ty, Gravere, nejvíce cenzurujete vy a vaše fašistická vládní sqadra.
   Jednoduše proto, že jste u moci.
   Nic proti, je to běžná součást politického boje, a dělal, dělá, a dělat bude, to úplně každý, kdo bude vládnout, a dokonce i ti, co jsou v opozici.
   Doufal jsem, že jsi nad věcí, nějaký Rajchl asi nebude ukázka cenzury a kriminální činnosti, to dělají ve vládě úplně jiní, a násobně více.
   Vy jste vyhráli, no tak holt cenzurujete a kriminalizujete.
   Až vyhrajeme my, budou naši zástupci dělat to samé.
   Ale bezpečné to není.
   Cenzura a kriminalizace se v žádném případě netýká jen politických oponentů.
   Týká se úplně všech.
   Pokud s Konví píšeme, že i „homosexuál může být homofob roku“, pak to není v tom smyslu z naší hlavy, ale tak se to stalo někde v Německu, a takto článek, osočující jakéhosi teplouše (ze strany liberálů, žádných Rajchlovců), co asi chtěl jen mít klid od všech těch píčovin.

   • Ty vole, to je blbec. Nejdřív mě obviní, že jsem se jich takto chtěl zbavit a pak to zabije tím, že jsem fašistická skvadra a cenzuruju víc :-)))).
    Vittto, i prásknout dveřmi se dá se ctí a na úrovni. Přestaň se chovat jako profesionální odcházeč z fejsbůkových skupin. Buďto tady exhibujte dál (mně to nevadí) nebo prostě vysmahněte a běžte jinam, kde vás nebude nikdo omezovat tím, že vám nedovolí omezovat druhé. Ale do mě se tady srát nebudeš. Malý péro egem nenahradíš.
    A dost o tom řečí.

    • Avatar vittta
     vittta says:

     Umíš číst?
     Co ty píšeš, že Konev maže jak Rajchl?
     Na tom jsem se otočil, protože to podáváš tak, že Rajchl je nějaká jednotka mazání.
     Žádnej fejsbůk nemám, seru na nějaké žvásty o hovně.
     Já si tady prostě nemá s kým povídat, ta šablona, co jsi nastavil, prostě diskuzi neumožňuje, v přítomnosti těch trolů.
     Nebuď jako to géniové na Terase, tam se tančí, zřejmě proto, že se jim podařilo zbavit alternativu dvou duší.
     To my ohrožujeme alternativu, vy to pak už dělat nemusíte, měli byste nám, ale i alternativě, být vděční.
     A loser, to jsi přehnal, tak Konev je loser, a provinil se tím, že využil toho práva, které měl, a které jsi mu nijak nezakazoval?
     Příčinou tohohle stavu nejsem já a Konev, ale ten tandem trollů.
     Dáváš jim větší práva?
     No v pohodě, je to tady tvoje, ale pak nelze vést reálně diskuzi.
     A ty to dobře víš, otázka je, co se s tím dá dělat.
     Já jsem vznesl dotaz na to téma, na ten jsi nereagoval.
     Nikdo ty dva nechtěl banánovat, jen technicky vyřešit, aby naše vlákno s Konví bylo vidět zvlášť na levé straně, abychom si prostě mohli psát.
     Já vím, a bez legrace si cením toho, že jsi nám dal prostor.
     Jenže takto je to tak, že jsi nám dal papír a propisku, ale nakonec nám zůstal jen ten papír.
     Můžeš mě ty chytráku s velkým pérem zabanánovat, bylo by to už podruhé, ale já nemám důvod sem chodit za tebou.
     Fakt dík za prostor, ale nedělej tady machra, reaguješ na něco, co tam není.

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Vitto, nikam prosím neodcházej!!
      S tebou je ještě větší legrace, než s tím starým-už naštěstí impotentním- pedofilem od vedle, co už si nevzpomene ani na dva nicky.
      Já to vůbec nestačím překlikávat, to je jak sledovat dvě divadelní komedie současně.:-))))

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      Vitto, dezolate jablonecký, v mládí zneužívány, prosím řekni že já graver a vitta cenzurujeme, protože jsme liberálni fašisté a zároveň popros o možnost 0ro sebe a masového vraha nick toho jména Koněva o možnost používat zde proti mě a Saulovi cenzorske tlačítko DELETE.

      Tak jako sudetský osidlovatel a marxleninsky ucitel Taras, co když mu dali košem ženský, šel na samotu jak poustevník obcovat s kocoury…

      Vážně, vy nebožáků, tohle sebetryznive kňourani nehodné biologické čeledi hominidů, mi fakt pro vás jiného pohledu nezbývá než opovržení, že jste ne-clovek uzurpujici si lidská práva

      Lidský mozek má asi 3.5 mld neuronových vláken schopné aspoň z poloviny nějaké symbiotické reakce a syntézy okolností, které mé smysly vyhodnocují společně s podvědomím nakonec nikoli jako pocitovou, ale racionální úvahou.

      Té vy nejste schopen, proto vás odteď považuji za entitu nižší etologické úrovně než je homo sapiens. To znamená, že další reakce na vás by byla jako snaha o komunikaci s mývalem nebo fretkou.

      Sbohem.

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      ….oprava, že já, graver a Saul vás cenzurujeme tím, že majitel toho diiskusního fóra vám nechce dát správu tohoto webu na starost s právem mazat posty nicku Ondřej a Saul. Fašoun jeden neoliberální…

     • Avatar Saul
      Saul says:

      „Nebuď jako to géniové na Terase, tam se tančí, zřejmě proto, že se jim podařilo zbavit alternativu dvou duší.
      To my ohrožujeme alternativu…“

      Výborný, vitto.
      Hlavně ty „duše“, to se povedlo. 😀
      Ale na Terase chybíš opravdu nějakým nedopatřením, to myslím vážně.
      K tomu starému deviantovi ty bytostně patříš.
      Ale poslouchej, šviháku…
      Vždyť ty tam ban vůbec nemáš, ani schvalování ne.
      Tak proč kňučíš jak stará děvka tady?
      Proč si to se stalinistickým dědkem nevyřídíš přímo v jeho sadomaso salónu s rudou lucerničkou?
      Pro tebe tam jsou dveře otevřené a nelži, že ne.

  • Kluci, tady je prdel. Vittta odchází na pokračování jak tasemnice a chčije mi u toho na tepich, vy na něj vyskakujete z hóščí a stahujte mu jégrhózny, já dřístám v paluši u škopku a chlámu se…
   Kam byste chodili – vždyť tohle jinde než v šaškecu neuvidíte. Hele, já vám udělám novej článek a vy pojedete dál pod ním, jo? Nějaké vznešené téma, na kterém se shodnete všichni – třeba proč je graver blbej impotentní to… jak se to… jo, libtard.
   Jak říkáme mi přírodní skinheads: nic, než názor! A jak říká Vittta: k čemu realita, když mám názor!

   • Avatar radka
    radka says:

    tak jsem nakoukla, a fakt jim udělej další celu. už je toho tolik, že je to nepřehledné, a nerada bych nějaké perly přehlédla 🙂

    • Já bych udělal, ale kluci říkali, že už prej jako nějak odcházejí :-).

     • Avatar radka
      radka says:

      nějak tak jako bumerang? 🙂

     • Spíš jako Freddy Krueger. Ale říkal jsem si, co by asi udělali, kdyby někdo takhle smazal komentáře jim. 50 v jednom článku, se zdůvodněním, že přes ně nebylo vidět na ty jejich :-). Zvizualizovat to, co se těm rybízkům honí v řepě by bylo jak od Gigera. Ono si zcela vážně mysleli, že je to tady jenom jejich a nikdo jiný tady exhibovat nesmí. Vypadli poté, co jsem obnovil to, co smazali a teď trousí lži, že jsem je vyštval. To je jiný svět, myšlení, které je pro mě zcela nepochopitelné. Žádná čest, morálka Heildricha Reichela.
      Nu což, oni se zase někde uplácnou. A zase pojedou tenhle hakl krén. Poskytněte jim prostor – you have been warned.

   • Avatar radka
    radka says:

    hele, že ty mě vidíš? jinak si neumím vysvětlit tu barvu, která mi byla přidělena 🙂 a škopek si dej i za mě prosím, už ani nevím, jak chutná 🙁

 14. „Graver zabije dvě mouchy jednou ranou- nebudem tu my, a nebude tu ani Saul a Ondřej.“
  Nechovej se jako krysa, Vittto. Graver tady žádné mouchy pobíjet nechce a vyjádřil to dost jasně. Ony se mu tady ty mouchy pobíjejí samy.
  Můžete tady psát, co chcete. Co chceš víc, vole – abyste to mohli jen vy a nikdo jiný? Chápeš už, co jsem říkal na začátku? Vás nikdo odnikud nevyhazuje – vy se vyštvete sami.
  Jasně, můžete jít jinam – dopadne to stejně. Nakonec si zcela vážně budete muset psát ty maily – jen vy dva mezi sebou. A i to se vám rozpadne :-).

  • Avatar vittta
   vittta says:

   Ale jo, to máš pravdu, ale nikdo v tom smyslu nechtěl kohokoliv cenzurovat.
   Jen aby se v tom vláknu dalo vyznat.
   Já nehledám texty Ondřeje (znám je nazpaměť, píše celé dekáty „jednu větu“) a ani Saula (celou dobu nadává a uráží, a znechucen jsem tím, že ani to neumí pořádně).
   Chci čít Konev, nebo kohokoliv jiného, kdo se připojí.
   Já to napsal celkem blbě, prostor jsi poskytl a zcela dobrovolně, nepotřebuješ se nás zbavovat takto.
   Mířil jsem ale jinam, i když fakt to vyznělo jinak.
   Těch dvou trollů se nezbavíš,ale jakmile nebudou mít koho trolovat, odejdou sami.

 15. Avatar Saul
  Saul says:

  Kriminalisté z odboru extremismu a terorismu sdělili Jakubovi Netíkovi podezření pro trestný čin vyhrožování s cílem působit na orgán veřejné moci. V případě odsouzení hrozí až tři roky vězení.
  Dezolé olé 😀

  • Avatar Ondřej
   Ondřej says:

   bacha na cenzora:-)

   Muhehehehe!!

   • Avatar Saul
    Saul says:

    Cenzor Koněv trochu zamotal šišku starému usvědčenému udavači a deviantovi Tarasovi a jeho stalinistcké sebrance na terase úchylů.
    Teď se tam dezolátští geronti místo diskuse o prcání učí , jak vložit odkaz na choromyslnec. 😀😃🙂

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    …Chodí Konev okolo, nekoukej se na něho, koho Konev bouchne, toho Rozkomnadzor schroupe, do Lefortova uloží a jak Navalnýmu naloží:-)))

    Tiskový editor ruské státní tiskové agentury TASS zavítal mezi nás. Přived si na výpomoc dvě Rusky, nosí na nohách křusky….:-)

    Prý to ale dělá z lásky a ne jako Seipel za rublíky, co jich měl doma plný šuplíky. Prý byl ale nestranný – ale dodávám já – asi jako Berija před popravou pokorný.

    U Tarase už tři dny řešií co je to „rektální prolaps“,“ kdyby si ti burani vzpomněli na „kaštany v trenkách“, zjistili by že tomu rozumí i bába z WC metra….

    OHovi, už ani ta kopírka CTRL + C u Tarase nejde, socka je to a propadne jak emisní povolenka do sociální pečé státu stejně.

    Bavím se jak lev u brodu laní, kdy mi díky mé vždy tak povýšené povaze a intelektu na mé texty nabíhají ….

    Trocha té – poezie – taky mit uns!!!

   • Avatar Saul
    Saul says:

    Ale zase je od místního samozvaného cenzora ohleduplné, že předevčírem večer máznul i svého dezoparťáka.
    Když si vitta zase bouchnul do žíly piko a začal dávat odkazy na sex se zvířaty.
    Škoda, že vittu Taras vyhodil.
    Ti dva by si velmi rozuměli, jen to chtělo trochu té trpělivosti 😀

    • O jakém místním cenzorovi mluvíš, Saule? Někdo ti tu něco zcenzoroval?

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Tak tak, Gravere.
      Chovanec Koněv se činil.
      Pod Zvaj II.
      Ale je šikovnej, když o tom ani nevíš, že?

     • Stěží. Nemá oprávnění mazat cizí komentáře.
      A ne, nevšiml bych si toho – fakt myslíš, že poznám, když z té poluce něco vypadne?
      @Konev: co ty na to?

     • Avatar Saul
      Saul says:

      S „radostí si vyzkoušel správcování“ .
      Kabrňák 🙂
      https://gravers.net/tak-pravil-chovanec-zvaj-ii/#comment-22416

     • Avatar vittta
      vittta says:

      A co boj s desinformacemi stran státu?
      Teď běží nějaká kampaň za asi 43 míčů.
      Nebylo to její součástí?

     • Hm, už to vidím. Role redaktora umožňuje administraci komentářů pod vlastním postem. Napraveno.
      Ok, je mi líto, že se to stalo – nepočítal jsem s tím, že by to někdo z vás tady chtěl dělat. Chcete mít možnost psát někam, kde vás nikdo neomezuje a pak si budete vzájemně mazat, co se vám nelíbí?
      Individuální svoboda projevu po dezolátsku.

     • Avatar vittta
      vittta says:

      Nejde o svobodu projevu, ale o hledání reakcí.
      Ti dva nám zahnojují prostor, což není ale ten problém.
      Na pravé straně se pak v dešti jejich štěků ztrácí, co jsme si napsali my.
      Nejde to nějak vyřešit?
      Svoboda slova je něco, oč jsem přišel především na alternativních webech, Taras, Tribun, Janika, Kamil, ale kdysi i u tebe a na Zpovednici? Rodiče vítáni, Eduin, a ještě někde, ani nevím, jak se to tam jmenovalo.
      Takže si myslím, že jsou v tomto všichni velice podobní, bez ohledu na to, jakou svobodu zrovna hlásají.
      Ve skutečnosti to u hlásání svobody končí, nikde nic takového vlastně není, a nikdo o to nestojí.
      jen kdo je zrovna u moci, tak ten určuje.

     • Aha, tak trošku promazal. Jeden uživatel smazal 46 komentářů jiných dvou uživatelů. Tomu říkám posrat se v kině.
      Komentáře obnoveny, oprávnění upraveno.

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      Bachaře, byste dělat nemohl, gravere. Utekli by vám želvy…pardon, vězni. Můj komentář co zmizel měl asi 2 obrazovky….toho by si vsiml i slepej:-)

     • Avatar vittta
      vittta says:

      Kdo by ty tvoje sračky četl, vole.
      Graver určitě ne, ten se otřese hnusem jen vidí tvůj nick-

     • …kdyby ty pičoviny četl.
      Nevzpomínám si, že bych chtěl kdy dělat bachaře. A tady to nemám v úmyslu umožňovat ani jiným.

     • Avatar konev
      konev says:

      „A tady to nemám v úmyslu umožňovat ani jiným.“
      Uplne chapu, je to tvuj prostor, Gravere.
      Ovsem takove podminky jsou pro me neprijatelne.
      Dekuji mnohokrat za docasne poskytnuti azylu a at se vam tu dari.
      Tohle dokecame a pak to zabalim.

     • To jsme si neporozuměli hned ze začátku, konvo. Ne, zcela jistě to nebylo myšleno tak, že když si tu vytvoříš vlastní článek, tak ti to dává právo rozhodovat o tom, co pod ním kdo a jak bude psát. A pomineme fakt, že to vytvoření článku byla jen formální slupka pro další diskusi, nikoliv nějaká vlastní tvorba, a že ta možnost mazání byla moje chyba.
      Že to tu „ti dva“ povětšině zaplevelují sračkami, je sice očividná pravda, ale totéž bych mohl říct i o jiných. Jasně, pokud mi tu někdo začne spamit jako třeba Šíloš, fixnu ho a pokud „ti dva“ zneužijí mé všeobjímající dobroty a zkusí, kam až můžou, tak to zjistí. Ale to bude moje rozhodnutí.
      „Ti dva nám zahnojují prostor“ – nám? Jo, v tom je všechno.
      Nepředpokládal jsem, že by ti taková podmínka mohla vadit a nepředpokládám, že bys vážně chtěl někam jít, až vystřízlivíš, ale tvoje věc a moje zbytečná starost.

     • Avatar vittta
      vittta says:

      Máme mail, tak co.
      Graver zabije dvě mouchy jednou ranou- nebudem tu my, a nebude tu ani Saul a Ondřej.

     • Avatar Saul
      Saul says:

      „Kluci si servitky neberou a prestupuji vsechna mozna pravidla diskuze…“

      Ale copak, embéčko?
      Vzpomínáš, jak tvůj dezolékámoš vitta plenil diskuse na Ostrově?
      Křivácky, prasecky lhal a útočil na každého, kdo s ním i slušně vyjádřil nesouhlas?
      Včetně těch, kdo s ním diskutovat odmítli a chtěli diskutovat jen mezi sebou.
      Rozbíjel pravidelně všechny diskuse a vlákna.
      Tenkrát jsem se v údivu ptal Janiky-které se schovával za sukně- jestli má na Ostrově diskuse vůbec nějaká pravidla.
      A já si vzpomínám velice dobře, jak jsi hbitě odpověděl za ni.
      Že diskuse žádná pravidla mít nemá, protože by ji to omezovalo.
      Tak co, najednou se z vlastní polívčičky zakuckáváš a tečou ti slzičky, co?
      A nelži, že si na tvoje cenzorování někdo stěžuje.
      Z tebe má každej tak akorát prdel
      Jen teda nevím, komu bude „kouřit prdel“ (jak rád píše) teď vitta, když potáhneš.

     • Avatar konev
      konev says:

      To je bezny kompetencni spor, Gravere, banalni udalost.
      Po chvili souziti jsme zjistili, ze kazdy mame jine predstavy a tak se podle toho zachovame.
      Prispevky tech dvou mi nevadi, protoze je nectu, jde o mnozstvi, pres ktere se nejde propracovat k vlastnim textum.
      Obecne receno i prostor bez omezeni ma sva omezeni, vyjadrena ve statusu volnosti.
      Sam rikas, ze omezujes spamery- proc? Jak rozpoznas mentalni spam od technickeho?
      Tobe vadi ten technicky, me ten mentalni.
      Oba dva cenzurujeme stejne, vycitat si tu asi nemame co.
      Tvuj pristup plne toleruji a chapu, me ale nevyhovuje.
      To je asi tak vsechno…jeste jednou diky!

     • Avatar konev
      konev says:

      Samozrejme, Vase Lordstvo…smazl jsem je.
      Ja sem chodim cist vitttovy prispevky a psat svoje a abych je pak nemohl v tom bordelu tady najit, to neprichazi do uvahy.
      Pokud mam pravo (diky) sem psat svoje prispevky, pak je take chci spravcovat, a to i v diskuzi.
      Nejsem dylina, abych tu ztracel cas surfovanim mezi nesmysly a nemohl naji to, co chci a kvuli cemu sem lezu.
      Pravo mazat mam (anebo jsem mel), tak jsem ho vyuzil.
      Kluci si servitky neberou a prestupuji vsechna mozna pravidla diskuze, tak to delam taky. Tak to na svete chodi, nechapu, proc si stezuji.

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      ale gravere, v pohodě, jsme zvyklí z Ostrova biolševických zázaraků – něco jako z ˇˇŘiše za zrcadlem“…

      Takže být smazán ideologickým (spolu)pracovníkem tohoto webu – který si říká KONEV – to je pro mne coby neoliberálního podporovatele demokracie – která naštěstí v realitě platí a různí KONEVOVE dlí v muzeu, mauzoleu či snad zaprášený v depozitáři mezi sochami Stalina a Gottwalda – tak být snazán takovouto osobou je pro mne VYZNAMENÁNÍ – asi jako být v Putinovu Rusku dnes označren za „Západního agenta“ anebo mít vyhraženu celu hned vedle Navalného.

      Čest veškeré zdejší demokratické diskusi, i když s s jiístými, eh, „omezeními“. Ceníme si se Saulem být tady společně společně s vašimi, eh, kamarády. A nevadí nám, že nás asi nemají rádi a chovají se jak „velcí kluci“ co nosí v torbě „cenzorský začerňovač“:-) Fakt jsme nečekali žádné výhody….

      Pěkný víkend

     • Avatar vittta
      vittta says:

      Takoví kreténi jako ty vůbec netuší, co to diskuze je.
      To platí i pro ty na Ostrově.
      Ale rozumím, díky tomu antidemokraté vyhrávají volby, takže je to metoda účinná.
      Základ je- NEDISKUTOVAT.
      A ve velení to funguje tak, že každý chvilku, tahá pilku.
      Volby ale prohráváme my, to je nutno uznat, a né díky vám, ale díky těm na Ostrově a podobným.

     • Popravdě, Ondřeji, já se jim nedivím. Vy se diskvalifikujete sami. Jenže, jak si nelze nevšimnout, „tamti dva“ (abych to nějak odlišil) se už dávno diskvalifikovali z diskuse se mnou (tedy alespoň z té vážné), přesto jsem jim tady nabídl prostor a jsem rád, že tu jsou. Já nikoho neexterminuju (zatím) a nevím, proč by to mělo být dovoleno jiným.
      Case closed.

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      Máte pravdu,gravere, i v tom vašem pohledu natut tuto „diskusi“.

      Fakt, jak jsem už řekl, fakt si na nic zde nestěžuji, jsem přeci neoliberál., na rozdíl od dezolátů-.

      Good now – always good:-)

      Mějte se.

    • Avatar Ondřej
     Ondřej says:

     fáákt, jééé to je na prd, to jsem chtěl vidět….To by mě zajímalo – jakou Konev metriku na cenzuru tiskového orgánu strany – bude používat…

     Jestli jen třeba netradční sexuální praktiky anebo i jestli i na diagnostiké analýzy vycházející z vědeckých kapacit slavné Vídeňské školy psychologie – kde jsem minule použil východiska Adlerovy indivioduální psychologie – které zcela jasně sedí na osobnost Tarasova formátu.

     Osamělý,opuštěný,nikoho nezajímající citu prostá osobnost, pro kterou hledá denodenně kompenzace – ať už psaním na Terase nebo jeho na odiv dávaná „láska ke zvířatům“, protože k lidem ji nikdy necítil.

     Já ji chápu, ona je velmi často popisována v učebnicích jako častá forma „kompenzace“ a teď Tarasi piš si a nech si od lepších lidí- tím myslím ,vzdělanějších než je jen fachidiot se znalostí procesu tuhnutí betonu- tak ta láska ke zvířatům je „inhibicí pudových instinktů“ které degradují vědomí, které je vždy protikladem k pudovému naturalismu.

     Ovšem vědomí a uvědomování si procesů a filosofických východisek pro takové žití- které dává smysl.

     Tarasovi jeho život už dávno smysl nedává. Vzít si ho však sám si zatím netroufá. Proto ta atrofie osobnosti a ponoření se do osamělého obsesivního – a teď pozor- tady bude opět termín,který budu příští týden zkoušett do tzv. „fiktivního finalismu“.

     Too je snaha u poškozené osobnosti snaha usilovat o naplnění fiktivních cílů, které dávají životu smysl a směr – ale jsou zcela nereálné. Třeba jako že by Taras se svoji odpornou tělesností usilovalvyhrát nějaký casting na manekýna mužské módy od Versaceho:-)

     a na závěr k té Tarasově inhibici – V egoanalytickém pojetí stojí inhibice v protikladu k symptomu, Inhibice je celková ztráta důležité psychologické funkce, zatímco symptom je její porucha.

     Tzn. fakt, že jsem ještě schopen bojovat se svým nemocným egem, vnitřní nenávistí s možným vyústěním do otecřeného násilí- pozor, inhibicí není známý procers „vytěsbění“ jak jej popsal Siegfried Breuer jr. – ne, je to fenomén zcela synteticky vstřebávaný skrze nevědomí a tím v zásadě (už TAK POŠKOZENOU VŮLÍ SVÉ VLASTNÍ OSOBNOSTI) nezastavitelný.

     Indexy podepisuji jako vždy od 15hod.:-)

     Mhehehehe!!

 16. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  „Uprchlého šestatřicetiletého Tomáše Čermáka, který se v ČR vyhýbá nástupu do vězení, zadrželi v úterý policisté v Polsku. V nejbližší době bude následovat jeho předání do ČR.“

  ////

  Tak a máme to!! Holá prdel, co dál než do Tešína na lístky neměl. A mají tam levný kuřecí párky:-)

  Myslím, že s tím vyhýbáním se tresrtu by to mohlo být dalších 5 let navíc, tedy přes 10 let dohromady. To je za obhajobu okupace východní Evropy SSSR a znovunastolení jejich hegemonie, dost nízký trest. Může děkovat soucitu neoliberálního režimu.

  Jistě to bude dobrý příklad pro ostatní kdo by snad zatoužili po páchání podobné trestné činnosti, že embéčko a vittto?

  Ono nějaké to „hanobení“ a „podpora režimům potlačujícím….“ je kradení cigaret v hospodě s tím si u gosudara metál nevynutíte….Nó, ale třeba ubytovat u sebe pány Myškina a Čepigu až sem zase příště přijedou „obdivovat“ krásy Beskyd, a navíc dodat jim, „pravou českou modelínu ze Synthesie“ aby si jejich děti měly doma s čím hrát, to by už na „Hrdinu SSSR“ i s plagetou, bylo….Což???

  Samozřejmě dal bych mu ještě možnost před tv kamerami ještě než se ty elektrické masivní vězeňské dveře před ním otevřou (a následně na 10 let zavřou,heh:-) zazpívat si z plna hrdla:

  „Sajůůůz něěěrušíííímyj respůůůůblik svobóóódnych….“

  Ronil bych u toho slzy (štěstí) a zároveň doplnil hlasitým

  Muhehehehehehehe!!

  • Hm, nebyl teď někdy Zítko u výslechu ohledně Čermáka?
   That escalated quickly.

   • Avatar Ondřej
    Ondřej says:

    Mím dojem že jo, že by „kolegiální“ bonz?:-)

    • Spíš výměna. Zítko má dost nasráno v hnízdě, tak mu slíbili nějakou lepší koncovku.
     Ale už je to passé. Dezolé komunita má jasno – není to Čermák, ale dvojník, se kterým hrajou hru, aby se někdo rozmluvil. Jestli to potvrdí Vittta, tak je jasno.

     • Avatar vittta
      vittta says:

      Máš nějaký zdroj, že to takto dezolé komunita vidí?
      Já musím mít zdroje, jinak jsem mimo, bezradný jak jehně ve směčce vlků.

     • Avatar Saul
      Saul says:

      „Hezký divadlo. Tomáš má jinou chůzi.“ 😀😃 😀
      https://twitter.com/MercuryBarbora/status/1724750800960856401

     • Avatar vittta
      vittta says:

      Ty používáš nick Saul, Gravere?

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Ty máš problém otevřít si Twitter, že vitto?
      Ale na fejsu doufám jsi.
      Protože dezolát bez fejsu jakoby nebyl:-)

     • Avatar vittta
      vittta says:

      Tak asi jsi Graver, na kterého jsem dotaz vznesl.
      Tedy Gravere, nechápu, co je to za zdroj, nějaké štěky na twiteru.
      Navíc skutečně mám potíže, vidím je tu stránku, twiter nemám, stejně jako FB a nic dalšího.
      Tyhle rozhovory jsou pro náctileté, nebo pro…promiň mi ten výraz- intelektuální lůzry.

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Tak teď již zdroj máš.
      A názory a analýzy kolegů pod žurnalisticky prestižní Raptor TV jsou pro tebe štěky intelektuálních loserů?
      Tak to pozor!!
      S takovou začneš ještě nadávat na PL a nakonec budeš z choromyslnce propuštěn jako zcela vyléčený.
      Ale to již hodně předbíhám, že? 🙂
      https://twitter.com/MercuryBarbora/status/1724752713806717194/photo/1

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      Zdroj je i bez vyjádření gravera pořád zdrojem. Že něco nemáte je jen vás problém, vitto.

     • Avatar vittta
      vittta says:

      Pro mě jsou štěky cokoliv, co nemá hlavu, a patu.
      nemám svého Guru.
      Což asi jen těžko chápeš, jsa ovinut chapadly sekty zachránců světa, prejevující se jako jedním z ukazatelů tím, že jezdí od rána do večera na kole, a ukazují se, jak drahé mají kolo a hadry něj.

     • Avatar vittta
      vittta says:

      Není to žádný můj problém, Ondřeji.
      Možná je to max. tvůj problém, a já podobně debilní problémy nemám.
      Ostatně, nemám ani Twiter, a Graver…nebo Saul, nebo kdo to vlastně je, to ne a ne pochopit.

     • Avatar Saul
      Saul says:

      A na gravera moc nespoléhej, vitto.
      To je placený hejtr, fízl a vlastizrádce.
      A vzkazuje mu to sám Fučík Zítko!!
      https://twitter.com/Posledniskaut/status/1724821427134533716

     • Zapomeň na zdroje, Vittto. Nechtěj po jiných, čím sám opovrhuješ. Já jsem graver – co řeknu, to platí.
      Ale abychom to nezamluvili: tak jak to vidíš po své analýze a syntéze?

     • Avatar Saul
      Saul says:

      Ani já nemám Twitter, vitto.
      Ten má Elon Musk
      Když si od něj koupíš Teslu, třeba tě na nèkolikadenním kurzu i naučí, jak se tam přihlásit.

     • Avatar vittta
      vittta says:

      Já jsem podrobnosti nečetl, ale pokud bych já chtěl, abych nebyl lapen, bylo by rozumné, zdržovat se v ČR.
      Pohyb v montérkách, nejezdit autem, a dělat někde na černo a mít bydlení.
      Čermák toho mohl-a měl mít připravené.
      Policie v ČR je navíc laxní, a moc se nikde neangažuje.
      Úplně jiná situace je v Polsku, kde se policie angažuje až moc.
      Osobně nevím, jak na tom Čermák je intelektuálně, ale žádná sláva to asi nebude.
      Pokud se někde neco dočtu a zaujalo by mě to, dám ti vědět, zatím pracuji s dvěma verzemi.
      Je to celé vymyšlené, a Čermák je provokatér- 20%.
      Čermák je úplný blbec- a proto se z něj stal politický vězeň pro výstrahu.

     • Avatar vittta
      vittta says:

      Tady, hele.
      Rodina se od své černé ovce distancuje.
      Spolupracuje s úřady a hovoří o deinformátorech. co Tomáše zneužívali.
      Samo o sobě je označení „desinformátor“ hodně ošidné, zneužívání rozumím, sám jsem se stal zneužívaným za kovidu, problém byl, že jsem se zneužít nenechal, čímž jsem ovšem přestal být „použitelný“ i v jiných tématech.
      Co používáš to posměšné „analytik“ je z těchto časů.
      Že s článkem není něco v pořádku (jde o tlak na Čermákovu rodinu) lze vytušit v této části:
      „„Našli jsme mu dobře placenou práci, aby mohl důstojně žít. On do ní ale nenastoupil. A zase začal s těmi svými aktivitami, což byl kámen úrazu,“
      Aha, takže rodina mu našla dobře placenou práci, ve vyznění nadstandartně placenou.
      Co Čermák uměl je záhada, že tedy mohl dostat dobře placenou práci, kterou nikdo jiný nechtěl, nebo neuměl to, co Čermák.
      Důstojný život, k tomu je dobře placená práce třeba, ale z uvedeného vyplývá, že né každý má práci dobře plcenou, co je ale horší, špatně placená práce nepřináší důstojný život.
      To je prdel, to jsou hlody, a to Gravere také není z r. 1979, i když si myslím, že v r. 1979 by za to samé tak vysoký trest nedostal.

     • Avatar vittta
      vittta says:

      Za pozornost stojí diskuze.
      Tam diskutují skuteční demokraté, antikomunisté, co nemají rádi Rusko kvůli komunismu a nedodržování svobody projevu a tak.
      Zajímavé čtení, a zajímavá sonda do mysli takových Jasánků, majících se za ty jediné správňácké posly šťastné budoucnosti.
      Kurva, to jsou si ty režimy podobné, a ti svazáci jakbysmet!

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      V r.1979 by napr. neoliberal Alexander Vondra za tričko s USA a (později) významnou lásku k R.Reaganovi (jako dnes válečnému zločinci Putinovi) dostal pálku, že by do revoluce z basy nevylezl.

      Jen za přechovávání klenotů!!! světové literatury včetně učebnic klasiku jako John Rawls, Robert Nozick nebo kubánští disidentsti spisovatele jako Reinaldo Arenas, Francouzi Derrida, Lyotard ad.

      Tak za to Jiří Gruntorád zakladatel Libri Prohibiti a milovník literatury jen za obsah své knihovny a žádné protistátní názory dostal 8 let. A v base ho mlátil pozdější poslanec KSČM.

      Takže važte si neoliberalismu, vitto, a jeho soucitu s lidmi, co se do své duševní a materiální bídy dostali v dobách socialismu a jejich neradostnému dětství a díky zanedbání jejích výchovy jejich rodiči. Dnes se s nimi jedná v rukavičkách. Můžete kandidovat za proti systémové strany, může emigrovat do Ruska, vydávat tu Leninovy spisy. Pan poslanec Bláha si může beztrestně vyvěsit v kanceláře válečného zločince Che Guevarru. Tohle udělat třeba Václav Benda coby katolický kněz na své faře, vyvěsit si tam obraz Pinocheta anebo třeba jen Margareth Thatcherové, seděl by až do rozpadu SSSR.

     • Avatar vittta
      vittta says:

      nevážím si neololiberalismu, Ondřeji.
      Jsem demokrat, ne fašista.
      Vážím si demokracie a jejích hodnot.
      Problém neoliberalismu je, že se od těch hodnot odvrací čím dál rychleji.
      Komunisté postupně svůj režim zmírňovali.
      V každé totalitě, neoliberalismus nevyjímaje, je důležité, kdo vlastně trpí.
      Za komunistů běžný dělník nijak netrpěl, nejvíce si ubližovali komunisté mezi sebou, a když měl někdo smůlu, tak si ho dovedli také vychnutnat, ale obecně se to nedělo.
      Neoliberalismus pak prakticky nerozlišuje.
      Stíhán za cokoliv může být kdokoliv.
      Kdyby potřebovali fašisté nějakou těžkou práci jako potřebovali komunisté, bylo by v …“neoliberálních zemích“ zavřeno daleko víc lidí, příkladem budiž USA, kde mukl je bysnys.
      Takto jsou umlčováni jen někteří.

 17. Tohle mi dnes přistálo ve svodce z Ústavu pro studium internetových idiotů:
  paní J.K. píše (citace vč. toho interpunkčního freestyle): „Ano, nedávno jsem to četla,bohužel už nevím,kde to bylo,ale věřím tomu i bez důkazů a kdo tomu nevěří je hlupák.“
  Náhoda – pokud tam někdo z vás nepůsobí pod pseudonymem 😊.

  • Avatar vittta
   vittta says:

   To Fiala říkal, že nebude zvedat daně, a každému ještě přidá- a ještě sníží státní deficit.
   Nevěřil jsem tomu, i když důkazy jsem neměl.
   Nyní vidím, že měl pravdu.
   Všechno je jen o víře, i Babiš byl větší komunista jak Pavel.
   Na to důkazy jsou- že to tak není, ale víra, podpořena zdroji, to vidí jinak.
   Jakákoliv zpráva je jen a jen o víře.
   Není zdroj, který by vyjevolal pravdu,
   Někteří lidé věří, jiní ne, ale zdá se, že čas dává za pravdu spíše nám s Konví, než těm, co důsledně ověřují informace z různých zdrojů.

   • Avatar Saul
    Saul says:

    Buď klidný, vitto.
    Tobě, a tobě podobným parazitům vydávajících se za živnostníky, daně nikdo nikdy nezvedne.
    To je už z principu nemožné😂
    No a Konev daní v západně prohnilém dekadentním švajcu, ale on to chlapec šikovnej taky určitě nějak optimalizuje.
    Takže v čem je vlastně problém, chlapci flastenci?

    • Avatar Ondřej
     Ondřej says:

     Dyť ten dezolát neví, že díky ODS a ANO už daně klesly….A to tak že ten kdo má plus minus 4000 € čistého, těcnh imaginárních 100tis. – takl na daních ušetřil zrušením superhrubé mzdy ročně kolem 80tis.kč. Takže jest,li jim teď Fiala zvednul měsíční náklady o cca 1500kč, je to pakatel a on svůj slib že snáží daně DÁVNO A ZCELA JEDNIOČNĚ SPLNIL!!

     Takže kecy asociála co kouká na Novu a krimi zprávy na Primě jsou zcela mimo mísu.

     A propos – sociologické šetření, koho se např. dotkla covvidová opatření říká, že nejvíce na toto doplatili ti, co pracují v maloobchodu a službách, ale lidé co pracovali např. ve finančnictví, IT, projekčních kancelářích (začalo se stavět, renovovat chalupy, začaly designérské práce v architektuře, už se nestavělo bez bytového nebo stavebního architekta atd.)

     Ostatně už nejsou vykořisťovani pracující a parazitující buržousti., co mají výrobní prostředky jak si myslí z Marxáku pořád konev – ale být podnikatel třeba na severu Čech v průmyslovu na nějakém 7.místě subdodavatelského řetězce pro německý automotiv je spíše být ten vykořis/tovaný než pražský bytový arxchitekt co udělá za měsíc za 2-3 propjety na vily jako zaměstnanec má 140-180tis.

     Ostatně v této době jsem ijá investoval do další nemovitosti, ceny tenkrát byly sice vysoké, ale ceny pronájmu v Praze šly na rozdíl od cen nemovitostí(většiny, jen novostavby a budovy v centru s nebytovými prostory) – resp. v době těsně pocovidovoé.

     Největšií příjem ze zaměstnanecké činnosti jsem měl v době prvního roku covidu. Doposud jsem jej nepřiekonal. Nadnárodní vlastník – inverstiční fond vlastnící naši mez.IT firmu, tehdy vyplácel mimořádné prémie, proplácel na home office náklady na práci z domova – cca 2000tis.měsíčně, lidé co jsou přespolní vypovídali v Praze nájmy a šli dělat k sobě domů (kluk z Karlových Varů nebo Sokolova co dělá un nás v Ptaze a platil nájem na Smíchově) si tak přišel měsíčně o 20tis. navíc čistého – a jvšechny cally se dělaly přes ZOOM a porady face to face jednou za 14 dnů.

     Covid byl pro nás zaměstnance v těchto oborech zbohatnutím a tedy i požehnáním ze shora a opatření vlády nám nikterak neuškodily, sůpíše naopak, pomohly. Pro marxisty asi nepochopitelné. Socky ducha tohle ani teoreticky asi nepochopí. Je to totiž právě ekonomika 4.0. to co bylo pro tyto zaměsřtnance na home office bez ježdění a mrhání energiemi v kancelářských prostorech proekonomiku vzpruhou.

     Třídně už vůbec ne.

   • Made my day 😂.
    To z tebe ovšem dělá excelentního politologa a analytika.
    Já jsem mu to nevěřil taky a pochybuju, že kdokoliv z jeho voličů. Pokud to tedy opravdu on osobně někdy tvrdil – nepamatuju si to, protože na něco takového bych asi zapomněl po minutě stejně jako na jiné sliby z ranku „snížíme počet úředníků“.

    • Avatar vittta
     vittta says:

     Já koukal včera na zprávy na Nově, nějaký segment.
     Zrovna se tam ptali, jestli věří panu premierovi, že se zdražení energiní lidí nedokne.
     Pan premier je odborník na perpetum mobile, ale většina lidí ho posílala do prdele, ty slušné verze odvysílali.
     Pak tam jeden týpek řekl, že pan premier ví, co dělá, a byl tam jeden, takový 30-40 let, vypadal zachovale a vzdělaně.
     A ten řekl, že panu premierovi věří.
     Takže minimálně jeden váš volič tomu věřil, byť jsme opět u problému informací, on věřil tomu, že se zvýšení energií lidí v podstatě nedotkně, a zbytek je moje doměnka, že zrovna tak věřil tomu, že daně nezvýší, a všem přidají.
     A ty jsi tomu nevěřil…
     Ale on to říkal, odkaz nemám, ale hodně se to přetřásá, že to tak řekl, i v TV.
     Jde mi nyní o to, že jsi musel někde udělat chybu.
     Základní a klasická pravicová, resp. ODSácká mantra byla, že právě a jen snížením daní se zvedne růst státu,. čímž se sníží jeho zadlužení.
     Lidé budou mít větší kupní sílu….atd…znáš to.
     Nyní ti samí lidé jsou spokojeni se zvyšováním daní, a zaváděním nových daní, daň z televize, z obnovitelných zdrojů a tyhle finty.
     Kdyby spokojeni, vidí to jako řešení.
     S pravicí je to špatné, velmi špatné.
     Na Ostrově jsme se zle pohádali s levičáky, neb oni tvrdili, že dnešní levičáci nejsou ti skuteční levičáci, ale levičáci neskuteční.
     Tak bych rád věděl, jestli to existuje i na pravici.
     Skuteční pravičáci (co věří v trh a nízké daně a osobní odpovědnost) a pravičáci neskuteční, co sázejí na vysoké daně a množství všemožných polatků a spoluúčast na zdravotnictví (ty daně´k tomu), jednoduše proto, že na TO mají, na rozdíl od nebohých a nevzdělaných dělníků, důchodců a jiných páchnoucích socek.

     • Avatar konev
      konev says:

      Graver neni etalon, volebni vysledky delaji jini.
      https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/pruzkum-vlada-ods-ano-politolog-rozhovor_2311011523_ako
      Tohle je z mainstreamoveho pohledu temer dokonale rozebrana situace.
      Kopecek se presne dotyka toho, o cem pises: chybi prava pravice, na levici je precpano.
      Ale mel bych jednu namitku: kdyz u nas nekdy vznikla prava pravice, tak to nikdy nevypadalo, ze by po ni byla na politickem trhu velka poptavka.
      Z posledni doby Svobodni, ci Trikolora se mozna dokazali doplazit ke 5% , ale zadny vetsi hlad po nich nebyl.
      Vysvetluji si to tim, ze Cesi jsou pravicaci mluvou, ale skutkem stoji spise ve stredu…proto se prave pravici i prave levici pri volbe vyhybaji.

     • Avatar vittta
      vittta says:

      To jsme ale dávno říkali, čili- měli jsme jako většinou- pravdu.
      Současná situace je pro vládu velice příznivá.
      Alternativa je v troskách, o pravicové a levicové strany není zájem.
      EUrolevičácké partaje typu ODS, TOP09, Stan a KDU si mohou dělat prakticky co chtějí, aniž by to jakkoliv rozhodilo jejich rádoby pravicové voliče.
      To samé chování by tyto voliče rozhodilo pouze v případě, že by to samé dělala ČSSD či dokonce KSČM.
      To by hnedle byla jejich pravicovost o level až dva výše.
      EUrolevičáckým stranám na to stačí jediné- mít v „názvu“, že jsou pravicoví.
      V tom jim vydatně pomáhá pokřivená levice, která je jako pravičáky také jmenuje.
      Takže jim vlastně k vítězství pomáhá.
      Pravicovost těchto stran byla ostatně ošemetná už na samém počátku.
      Dá se říci, že celá jejich pravicovost spočívala jen a jen v antikomunismu, což se nezměnilo, ani když byl kovaný bolševik zvolen na hrad- s velkým náskokem.
      V tom článku je takový moment, že by to jako chtělo, aby se echt pravicová strana vymezila i proti Babišovi.
      Jak je to myšleno, těžko říci, zdá se ale, že by vymezení probíhalo toliko tak, že by byl Babiš do omrzení vydáván za komunistu a StBáka.
      To ale už dělají EUrolevičáci.
      Politicky jinak není pro pravici nějaký zvláštní důvod, vymezovat se proti úspěšnému velkoponikateli.
      Možná je jediná věc- i tu jsme probírali.
      Rozpad samotné ODS, kdy by zbylí pravicoví politici vytvořili ODS II.
      Klidně bych to tak i pojmenoval.
      „nová ODS, či obrozená ODS, nebo klidně i ODS II.
      Nejlépe možná ODS 2025.
      To by uspět mohlo.
      Jinak jakákoliv pravicová snaha skončí blamáží.
      Úkolem pravice totiž není, vymezovat se vlči komunismu, ale prosazovat pravicové hodnoty.
      Na to dnes žádná potencionálně pravicová strana jednoduše nemá.

     • Avatar konev
      konev says:

      Jeste k Ostrovu: tam byla silena ta zabednenost ohledne genialniho planu a neustaleho „placani do vody“ a konce dedolarizace.
      Rusky vlastenecky portal Cargrad naprosto logicky povazuje rozsireni NATO za hrozbu pro Rusko.
      A taky logicky to dava za vinu Erdoganovi a nikoliv Kremlu, nebot jde o dusledek krachu prvotni ofenzivy, se kterou dostalo NATO kridla. Kritizovat Gosudara si nemuze dovolit a tak to hodi na Erdogana, ze nepodrzel Rusko.
      Na Ostrove dokazali omluvit i ty nejvetsi zhuverivosti, coz vlastne znemoznovalo rozhovor. Diskuze byla jako pad do petimetrove vrstvy molitanovych odrezku, coz platilo i pro domaci politicka temata.

 18. Ještě mě teda napadlo, že to organizuje Kazma.

 19. Avatar vittta
  vittta says:

  Hele Gravere, ono se říkalo, že Čermák je policejní provokatér.
  Mezi dezoláty tedy, mezi lepšolidmi asi ne.
  Ty se jakoby divíš, že ho policie ještě nechytla, je neochotná, vágní…
  No, a kdyby to byl policejní provokatér, chtěla by ho policie chytit?
  Kde pak.
  Naopak, vybavila by to TŘEBA tričkem s nápisem SSSR a ruskou vlajkou, a pustila do éteru.
  Takto by to pak politicky vypadalo, že právě tento člověk zastupuje dezoláty, a tedy že hlavními prioritami VŠECH dezolátů je Rusko, co by nástupce SSSR, které nás chce všechny zotročit.
  To si všimni, jak reagoval třeba Ondřej.
  Ani mu nikdo nemusel napovídat, hnedle se sežral i s navijákem!!!

  • Tys na to kápl, Vittto! Tohle jsem se na socnetech nedozvěděl a majnstrým to před námi taky tají. Kde přesně se to říkalo?
   Když jsem se stejnou logikou tvrdil, že Novotného si vodí Rusáci, tak mi nikdo nevěřil.
   Já mám jinou teorii: Čermáka vodí Fiala, aby odpoutal pozornost od plánovaného zrušení důchodů a zavedení branné povinnosti pro důchodce.

   • Avatar vittta
    vittta says:

    Já myslel, že máš svojí hlavu.
    Já nevím, kde se to říkalo, ale četl jsem to.
    Čermák totiž udělal celkem zvláštní věc.
    Vyřvával své názory tam, kde ho nikdo neposlouchal.
    Na těch dezolé demonstracích to chodí tak- bez prdele, že je podobný člověk okamžitě a celkem masově hlášen policii, aby si ho sebrali.
    Čermáka nevodí Fiala, to je špatný pokus o vtip, Fiala má úplně jiné úkoly, a dezolé scéna je rozhodně chytřejší, než si myslíš, jakkoliv k nim mám značné výhrady.
    Tyhle kecy na dezolé scénu absolutně nezabírají, ale zabírají přesně opačně- na 5 kolkolkové lepšolidi, kteří pak mají dojem, že dezolé scéna je intelektuální odpad.
    Není tomu tak, klasický dezolát klidně uvěří, že Fialu vodí loutkovodič z Washingtonu (a je to pravděpodobná varianta), ale že ho vodí Fiala- to NIKDY.
    U Novotného…
    Může to být ruská loutka, ale to by to pak Rusové dělali špatně, a Novotného potenciál by využívali jen velice lajdácky, proto si to nemyslím.
    Novotný je váš celým srdcem, a jelikož s ním a jeho výstupy nemá ODS větší problém, dá se předpokládat, že tak činí i s ODSáckým souhlasem.
    Především je ale Novotná narkoman, dle mého vysoce inteligentní.
    U něj je ale vliv drog už větší, než kolik stačí ukočírovat, a dostává se pomalu- ale jistě, do fíze patologické.

    • Avatar Saul
     Saul says:

     „Především je ale Novotná narkoman, dle mého vysoce inteligentní.“

     A to usuzuješ z čeho, vitto?
     Pravda je, že některé společné rysy s Pavlem máte.
     Vysokou inteligenci samozřejmě nemyslím.

     • Oni tak usuzují i jiní. Není vysoce inteligentní, prostě jen není takový blbec, jakého vcelku úspěšně hraje. Prostě (stejně, jako jiní) dokáže úspěšně prodávat to, co by mělo být v určitém žánru handicapem. Ví, že kdyby dělal svůj byznys jen obsahem, bez té formy, neštěkne po něm pes.

    • A nevzpomeneš si, kde jsi to četl?
     Čermák vyřvával své názory na kameru a pak to postoval. Proč do toho pleteš demonstrace? Viděl jsi vůbec něco z toho, co ten lofas vyplodil? Máš nějaké info od těch týpků kolem něj? Sleduješ dezolé zdroje, kde tohle frčí? Mně to totiž přijde, že ty o tom nic moc nevíš, ale nebrání ti to mít ten správný názor.
     Odkud čerpáš informace o chytrosti dezolé scény a co si pod tím pojmem vůbec představuješ? Kdo bys řekl, že tam patří a komu z nich přisuzuješ nějakou „větší chytrost, než si myslím já“?
     Ad Fiala: chlapi, já se vám fakt můžu vysrat na to, abych za každou větu dával tucet smajlíků, jen aby vám to sepnulo.
     Dialog s Novotným jsi někdy zkoušel?

     • Avatar vittta
      vittta says:

      Jaké zdroje pořád?
      Říkám, mám svou hlavu.
      Bez legrace je moje hlava 80% toho, co píšu.
      Zdroje v tom hrají jen 20%, a to ještě 15% jsou zdroje, které neumím pojmenovat.
      Hláška „někde jsem to četl“ je vystihující.
      Jediné, co čtu, je Seznam a PL, jinak nic.
      Když roluji seznamem, přečtu i něco, co mě zaujme.
      Echo,BL,Forum24…je fakt, že to otevírám s určitým očekáváním, Echo 24 se ukázalo jako kvalitní médium, ale sám ho i tak nevyhledávám.
      Alternativní média nečtu vůbec a nikdy jsem nečetl v tom smyslu.
      Pokud někdo něco odkázal, tak ano, když se vedla o věci diskuze, tak jsem i sám vyhledal, ale sám je vyhledávám pouze opravdu vyjímečně.
      Nemám chytrý telefon, ani FB, Twiter, nic, takže různá- opravdu veselá videa, mi ukazují jiní.
      Sám tedy čtu AK, abych byl upřímný.
      Já to mám fakt jinak, než drtivá většina jiných, média jsou jen vodítko, a to takové polovičaté.
      Přes to mám úspěšné odhady.
      Čermáka jsem viděl, nevím kde, vyzýval k násilnému převratu, nebo jak to nazvat, ale dezolé scéna jako taková nemá tyto úmysly.
      Což neznamená, že jim tyto úmysly lepšolidé nepřipisují.
      Čermák tedy hovořil k někomu, kdo ho neposlouchá, tady není významná militatní antivládní a proruská skupina, byť chápu, že je v zájmu vlády, takový dojem vytvářet.
      Jak dlouho se známe, že se mě ptáž na to, co bys o mě rozhodně měl vědět?

     • Je mi to jasné. Tvé zdroje jsou tedy omezené co do kvantity, kvality i plurality, ale tvá hlava ti umožní syntetizovat to, co jsi neanalyzoval.
      „Jak dlouho se známe, že se mě ptáž na to, co bys o mě rozhodně měl vědět?“ – Máš pravdu, ale nevěděl jsem, že je to až takhle a nečekal jsem, že to řekneš takto explicitně – původně mě fakt zajímalo, odkud čerpáš data, ze kterých děláš závěry. Tím je to uzavřeno.

     • Avatar vittta
      vittta says:

      Ne.
      Moje hlava to analyzuje průběžně, a těch dat je ve skutečnosti dost, protože si pamatuji kde jaký moment, rozhovory v reálu, pozadí a tak.
      Já to z toho mála dovedu vytáhnout, a proniknout do „hloubi“ informace, která v daném zdroji otevřeně třeba ani není.
      Když budeš sledovat nějaký náš hovor s Konví, tak si toho všimneš.
      U Čermáka není důležitý detail toho, co a kde vlastně řekl, protože to je svým způsobem podružné.
      Zásadní informace je jeho trest, který je vysoký, on totiž ve skutečnosti nijak moc společnsky nebezpečný nebyl.
      Kdyby to samé udělal někde na demonstraci, kde by to už vřelo, a svedl by dav k nějakému násilí, bylo by to jiné.
      V tomto případě ale k tomu dojít nemohlo.
      Takže hypoteticky, policie trestala…nebo justiční systém, aby byl exemplární příklad (za kecy se může jít sedět na léta kriminálu) a navíc ještě politicky vrhnul špatné světlo na dezolé scénu, která ve skutečnosti vůbec taková není.
      Né že by nebyly takoví lidé, co by to udělali, ale není k dispozici organizovaná skupina.
      Čímž ale netvrdím, že to provokace policie byla.
      je to jenom jedna z možností, nikoli nereálná.
      V podstatě ještě jednám s informacemi tak, že jakmile už něco otevřu- dejme tomu náhodně, už tam přečtu kde co.
      A pokud se objeví nějaká nová skutečnost, třeba teroristický útok na Izrael, načerpám už na počátku těch informací co nejvíc, pak se ale ty informace více méně opakují, a lze spíše sledovat politické zájmy někoho jiného, než samotných- v tomto případě- Izraelců.
      No a třeba si pak všimneš, jak pokrytecké je vnímání toho samého, a je ti hnedle jasné, že ani těm největším fandům Izraele nejde o mrtvé Izraelce, ale o jejich vlastní zájem, to samé platí o Ukrajině a čemkoliv jiném.

     • Avatar konev
      konev says:

      To je vec metody, Gravere, je racionalni (osvicenecka) a prirozena (odhad podle pocitu).
      Delal jsem hodne s policajtama a kazdy dobry vysetrovatel, jen co se na pripad podiva, uz vi, o co se jedna a kdo to udelal. Vysetrovaci verze a nasazeni vysetrovacich metod, tedy dukazova procedura (racionalni cast) prijde na radu az potom.
      Ostatne nejen policajti- takhle jedna kazdy uspesny profesional ve svem oboru- koukne a vi, odkud vitr fouka.
      Pote se k problemu priblizuje racionalnimi metodami. Ale jadro problemu je stanoveno prirozene, podle pocitu, bez dukazu.
      *
      A to delame my s vitttou, stanovime intuitivne problem, ale dukaznictvi uz vetsinou neprovadime.
      Proc? Protoze nejsme analyticky ustav, zodpovedny za sve metody a vystupy, oficialne seznamujici verejnost se svymi zavery. Dukazni cast uvahy stoji nesoumerne vice casu a neni to nas obor, takze proc to delat?
      *
      My si tu hrajeme a nebyt toho, ze nase vystupy jsou docela pravdepodobne, ci dokonce i docela dobre vychazi, nikdo by si nas ani nevsim.
      Takhle jsou ale oponenti v rausi, protoze na docela dobrou uvahu nam staci jeden pohled a hned vime, o co asi jde, jako u tech policajtu. A bez dukazu, zdroju, podkladu.
      *
      Tedy tohle je hra a s vitttou se dobre doplnujeme, protoze mame zajmy kazdy jinde. Ja si od nej hodne beru, on mozna i ode mne.
      Jeho zajima Izrael a vnitrni ceska politika, me zase Russko a rozlozeni a prelevani globalnich sil.
      Ale jako v kazde hre si clovek rekne- hele, na tom neco je, to neni marne, tenhle smer si musim pamatovat.
      A vittta zatim nikdy uplnou blbost nerekl, nevidim tedy duvod ho nesledovat.
      Tedy jde spise o trendy, jez by sly dokazat pouze statisticky, coz samozrejme tu nikdo delat nebude.
      *
      Takze rikam, ber to jako hru, jejiz vystupy casto vychazi.
      Anebo to neber vubec nijak,
      U toho Cermaka, kdybych pouzil tvoji metodu, bych se te mohl treba zeptat, z ceho usuzujes, ze je policie neschopna.
      Ze Cermaka zatim nechytla?
      Kozeneho (a stovky dalsich) take nechytla, Krejcir dokonce odesel zasahovce zadnim vchodem.
      Ze by nesehnali plany objektu a sli do toho naslepo? Specialne skoleny oddil…to je asi nejpravdepodobnejsi vysvetleni, pokud nechceme pripustit, ze ti profici jsou neschopni (coz nejsou).
      Nesehnali plany, tak se na ne vyprdli a pri obhlidce objektu si navic nevsimli zadniho vchodu…to je jedine mozne racionalni vysvetleni.
      Ze dostal Krejcir predem echo neplati, utekl behem zakroku.

     • Ale vždyť já to vím a respektuju 😂. Odhad podle pocitu bez vstupních dat, to jste vy. K čemu fakta, když máme pocity a ty nás nezklamou (podstatné je, že *nás*).
      U soudu jsou pocity na hovno, vy kriminalisti. Tam to důkazní řízení je potřeba. Ale tady s tím není problém. Rozumíme si, je mi jasné, z čeho stavíte. Berete si jeden od druhého a vzhledem ke svým kvalitám už nikoho jiného nepotřebujete.

     • Avatar vittta
      vittta says:

      Ale to přece vidíš, že to tak není.
      Základní vstupní data třeba jsou.
      Na konkrétní událost.
      Obecně lze ale spekulovat nad světovou politikou jakoby i bez nich.
      Světová politika má svá specifika.
      Pád imperií je realita, která je si velice podobná.
      Rozklad probíhá nejprve zevnitř, následuje vnější tlak, který se čím dál častěji řeší špatně, nebo vůbec.
      Tím se tlak logicky zvětšuje.
      Můžeš „vycítit“ situaci Ruska, abych byl konkrétní.
      Ty hovoříš o vstupních datech, ale ty k dispozici nejsou.
      Nemáš je ani ty, i když si to možná myslíš.
      Nikdo neví, jestli bylo Rusko k silovému řešení dotlačeno, nebo jednalo z vlastní imperiální iniciativy.
      Zde nastupuje odhad situace.
      Rusko úvod SVO zcela jednoznačně posralo, cíl denacifikace byl dostupný jen v případě, že by ruské vojsko rychle obsadilo Kyjev, a následně vyjednávalo o míru- ne s Ukrajinou (Ukrajina zde není bojující strana, bojující strana je NATO), ale s USA.
      K tomu by stačilo nasadit 3 kompletní obrněné divize, nějakých 30 000 vojáků.
      Proč je Rusko nenasadilo, je otázka, která zůstává nezopovězena.
      Nabízí se- prostě je nemělo.
      To ale není moc pravděpodobné.
      Myslelo si, že to dokáže i bez nich- ale ani to není pravděpodobné, protože dokázat i bez nich obsadit Kyjev, nevylučuje jejich nasazení, nasazení neznamená použití.
      Třetí možnost je, že Rusko nehodlalo vyhrát, zde ale už nehovoříme o Rusku, ale o vnitřních silových uskupeních- klanech.
      Někomu se více hodilo, kdyby se válčilo, a ono se válčí.
      Nehodilo se to všem, ale ti, kterým se to hodilo, byli silnější, měli větší vliv.
      Toto nejde nijak prokázat, jakákoliv informace je pouze zveřejněný názor třetí osoby (vlivového klanu).
      Není univerzálně dobrý vstup- informace, jen jen trend, jak se informace objevují.
      Jednu chvíli se informace objevovaly tak, že se Rusko položí.
      Ukázalo se, že se jen tak nepoloží- což nelze opět prokázat, nic méně dostupné informace se zmenily.
      Z toho se dá právě usuzovat, že mocní hráči sami nepředpokládají pád Ruska.
      Usuzovat, víc nic, ale nepopiratelným faktem je, že Rusko konsolidovalo síly, a průlom NATO není pravděpodobný.
      Pod pojmem „konsolidovalo“ přelož vojenskou situaci, kdy Rusko zaujalo pevnou obranu (nemělo na vítězství, ale i znepřátelené klany nechtěli prohrát), místo útočných operací.
      Nyní čeká, co na to NATO.
      To může posílit Ukrajince penězi a technikou ve zvýšené míře, ale zdá se, že západní technika není tak dobrá, jak se čekalo, a Ukrajinci nemají lidi, aby dokázali posílené dodávky využít, navíc ochota žoldáků bojovat „za Ukrajinu“ ochabla, začalo tam jít o kejhák tak moc, že z lovců se stali často lovení, a vzrůšo a zábava z války se notně snížila.
      NATO tedy- dle mého správně- čeká, co se vlastně stane v Rusku, a zvýšilo tlak jinde.
      Třeba v Arménii.
      A zřejmě i uvnitř Ruska.
      Pokud Rusko zakolísá, bude Ukrajina posílena, pokud ne, stane se z toho prodělek, vynaložené prostředky nepřinesou odpovídající výsledky.
      Pořád pracuji bez informací, jednoduše proto, že je nemám, opakuji, nemá je NIKDO.
      NIKDO dole, mocní tohoto světa je ZŘEJMĚ mají, ale to nejsou ty informace, co můžeme kdekoliv číst.

     • Avatar konev
      konev says:

      Kdyz to vis, Gravere, proc se porad ptas na zdroje?
      Anebo je to taky hra? 😎
      Jinak…vstupnich dat je tu vice, nezli pri racionalnim setreni, kde jses omezen nutnosti jejich klasifikace/ vyhodnoceni.
      Proto take tahle metoda…je rychla a pomerne ucinna a pro kazdeho racionalne mysliciho cloveka musi byt svoji efektivitou pritazliva.
      Samozrejme ma jednu nevyhodu: vystupy nelze overit a nelze s ni vyjit na verejnost.
      Coz pro mne nevyhoda neni, nebot nemam zajem to delat.
      Kdybych byl prednosta sociologickeho ustavu, samozrejme bych si tohle dovolit nemohl.
      Ovsem ja prednosta nejsem, na ovlivneni verejneho mineni nemam zajem a vysledky svych uvah nikomu nenabizim.

     • Shit in, shit out.
      Kluci, z hovna bič neupletete. když upletete, nezapráskáte. Když zapráskáte… inu, zkusili jste.
      Tak otázka, proč se ptám, když už to vím, je sice blbá, ale přece validní. Budu se tím řídit.

     • Avatar konev
      konev says:

      Ja jsem v pleteni bicu z hoven prebornik.
      Ale nepraskam s nimi, nybrz je susim, ony se totiz muzou jeste hodit, obcas nejaky starsi vytahnu a pouziji jako udernik.

     • Avatar Ondřej
      Ondřej says:

      Podle marxleninských pocitu a PŘEDŮPOKLADŮ tu od roku 1980 mělo být toto. Se všemi daty prognostiků z roku 1960.

      „Až bude tobě, pionýre, čtenáři, třicet, pětatřicet let, vzbudíš se do světa, který už v mnohém nebude podoben dnešku. Budovatelé komunismu v Sovětském svazu i u nás budou mít k dispozici moderní automatizované závody, zvládnou zemědělské práce průmyslovým způsobem, budou pracovat šest hodin denně. V té době proniknou hluboko do tajů vesmíru.

      To všechno se promítne do každodenního života: 250 milionů tun oceli ročně, hojnost všech prostředků, městská doprava zdarma, bezplatné stravování ve školních a závodních jídelnách, bydlení v prostorných bytech bez nájemného, levné nebo bezplatné turistické základny atd.“

      Přitom jaký jsme měli auta v porodvnání s .lidmi tvrdě vykořisťovanými na Západě, spotřební eletroniku, kosmetiku, módu a v čem jsme bydleli – v králikýrnách v sídlíštních ghettech….

      Hospoda takzvaný „Dělnický dům“ kde se denně ožirala dělnická třída aby druhý den „lépe“ plinila plán, vypadal jako skleník – namísto romantsického londýnského nebo dublinského pubu s Guinessem nebo středomořskou restaurací na břehu moře v Caen.(jak říká ten vtip že je stejný hřích znesvětit kostel jako požádat ženu bližního svoého) ZKUSIL JSEM OBOJÍ NEDÁ SE TO SROVNAT:-)

      Jak (samozřejmě ve svém záštiplném zadání od Zdeňka Hoření,ředkitele Rudého práva) nazval politruk kKOJZAR intelektuální elity, co pokotelnách sesmolili koncept textu Charty 77 – ZKRACHOVALCI – sedí právě a TEĎ na tyto dezinformátory,kteří své dezinfo shání tak, jak by si přáli – ABY TO DOPADLO. Chtěli by už nebýt losery – chhtěli by si užít zase nějaké úcty namísto pohrdání a výsměchu. A podle toho tvoří své dezinfo-kompiláty.

      Púúúúútin asvabóódit nas.

      Naši důstojnost a čest a všechny ajťáky, doktůrky a právníky z London School of Economics nacpe do Mišelinky tahat pneumartiky….Nebožiáci.

      Jednou umřou na lavičce v parku jak si budou číst Aeronet že Putin už je na hranicích a že mají zase vyvěsit prapory se srpem a kladivem, srdiíčko jimdotluče a přijede pro ně sanita řízená AI a robotický doktor přiloží defibrilátor…..a řekne, ha, tady leží nějaký ČLOVĚK…..

      A oni si předtím ani nevšimnou, že život kolem nich už fakt nikdy nebude jako dřív…Že už ani to tradiční pohlaví k obnově nestačí – protože zkrátka….nejsou lidi….Muhehehhe

     • Avatar vittta
      vittta says:

      V sídlištních ghetech bydleli oni.
      Když měli kliku, jinak bydleli v Glasgow nebo Manechsteru v takových barabiznách, že by tady nebydlelo takhle ani prase.
      To není propaganda, zde čerpám hodně z britského dokumentu „Zmapované vraždy“, stačí se dívat na tatum zločinu, a na místě, kde se stal.
      Gheta tady máme až nyní, ovšem opět ještě kultivovaná v porovnání se západními romantiky.
      Dělnické domy pak mohly být putiky, důležité ale nebylo to, jak to vypadalo tam, ale co se tam dělo.
      Dělníci se neožírali jen tak, hrály se karty, kostky, i šachy, debatovalo se o všem možném, všichni byli kamarádi.
      A auta…
      Dělám do veteránů, a věru je s podivem, že se TAM jezdilo v celkem podobných strojích, co tady, dokonce i našich.
      Problém byl jediný.
      Zatímco zde by,o možno koupit více méně lidové vozy do střední třídy, tam byly k mání i lepší stroje, vyšší střední třídy, až luxusní.
      Ty ale ani náhodou neměl každý.
      Fakt je ten, že kvalita západních vozů byla lepší i v té lidové, či střední třídě, jinak ovšem ten rozdíl nebyl až tak velký.
      U nás Ondřeji, to uznávám, nebyla ani wifina a mobily, jo to na západě….ti holt byli jinde.

     • Avatar konev
      konev says:

      „Židé v Paříži už se bojí ven, na domech se objevily desítky Davidových hvězd“
      Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/izrael-francie-hamas-pasmo-gazy-palestina-zide-antisemitismus-davidova-zidovska-hvezda-nacismus.A231101_103339_zahranicni_dtt
      Holt Zapad je Zapad, s tim nic neudelame a v nekterych vymozenostech ho nastesti nedozeneme nikdy.
      To jak psal Graver o tech bicich z hoven: kdo je plete, musi koukat hodne dopredu.
      Kdo je plete z kuze, musi davat bacha na to, aby mu ho ten ten, na koho jsou bice urceny, nevytrhnul z ruky a neobratil ho proti nemu.
      Proziravost soucasneho Zapadu je v minusovych hodnotach a brat si z nej priklad muze uz jen omezenec, anebo sebevrah.

     • Avatar vittta
      vittta says:

      Ojedinělá událost, akce duševně nemocného, naprostá vyjimka.
      Víme, kdo dobře třídíme informace a mámne dobré, demokratické zdroje, že ve Francii probíhá příkladná integrace muslimů, jsou plnohodnotnými Francouzi.
      Ano, jsou excesy, a toto je jeden z nich, ale francouzká policie tyto ojedinělé chuligány vypátrá, a přísně potrestá.
      Co kdybychom se, zde na blogu, všichni demokraticky smýšlející semkli, abychom mohli lépe čelit takovým výzvám?
      Semknutí hodně pomáhá.
      Zajímavě to ohodnotila francouzká premierka, kterou pro její bezvýznamnost nikdo nezná:
      “ Francouzská premiérka Élisabeth Borneová podle webu televize TF1 zdůraznila, že situace na Blízkém východě neospravedlňuje antisemitismus.“
      Přemýšlím, jak si to vyložit, ale ať už to beru, jak chci, vychází mi z toho, že na vině jsou Židé.
      To ale antisemitismus prostě neospravedlňuje.
      Zdroj originálu by bylo vhodné vyhledat, protože kremelší trolové jsou všude, a tento překlad je opravdu dost nevhodný.

  • Avatar konev
   konev says:

   Na pristi video mu daji triko s Putlerem.

   • Avatar vittta
    vittta says:

    Klidně by mu mohli dát nálepku hákenkrojce na rameno, jako fejkovou kérku.
    Těch možností je fakt hodně.
    Líbí se mi ale, že Čermák …řekl bych „žije“ víc, než si zaslouží, i z toho se dá vyvozovat, že možnost provokace tady rozhodně je.

 20. Avatar Saul
  Saul says:

  „Čermák je zjednodušený, směšný pitomec. Jen se teď směje on. “

  Tak on je hlavně zoufalý pitomec.
  Podobně jako ti dva jeho souvěrci tady, nebo geronti v plenách u stalinistického devianta Tarase, agrárního prodavače kotlů Vidláka…. a mnohé další podobné verbeže.
  Čermák naštěstí už byl pravomocně odsouzen a zrovna v jeho případě bych policii neměl až tak moc za zlé, že kvůli takové svoloči nedělá rojnici někde v klánovickém lese, nebo kde se ten blb na úrovni vitty zrovna schovává.

  • Avatar Ondřej
   Ondřej says:

   Nemyslim, že mu ten smích dlouho vydrží…Ono bez milionů v Rusku žít znamená, propadnout se do chudoby jakou jsme zažili někdy před 70 lety…Jen základní věci, služby neexistují a hlavně, platíte úplatky za zcela běžné služby jaké poskytují západní veřejné či státní instituce. A někdy i to nestačí, západní expati se tam ptali třeba po nejakych nemocnich v soukromých rukou, kde by se za nějakou sumu mohli léčit z jinak běžných nemoci, za cenu na kterou by člověk se západním příjmem vyšší střední třídy měl. Takové tam prý nejsou – jen klasická „balníca“ anebo sanatorium pro miliardáře. Komunisticke.

   I tech lepších nemocnic na soukromé bazi je tam málo a milardaru hafo. Tak na hlavním místě pořadníku jsou zasloužili členové KSSS. Zadní mladosti do padesatky…protože ty sanatoria vlastní a vedou Putinovi vrstevníci… A to jsou ročníky z 50.let a ne ze 70.let…Myslim, že Čermák bude ještě prosit o eskortu zpátky do civilizace, i když Česko zevnitř tak leckomu nemusí oproti Západu vůbec připadat:-)

   • Avatar Saul
    Saul says:

    Čermák v Rusku není ani náhodou.
    Schovává se v kočárkárně u nějaké flastenecké blbky na českém sídlišti, jako ti dva psychopati tady, a dělá machra na sockách.
    Ale možná lepší, než kdyby tu veš PČR odchytila a mohla si hrát na mučedníka v báni.

    • Avatar Ondřej
     Ondřej says:

     I když, taky mi to napadlo, že se schovává někde na pomezí se Slovenskem v nějaké chajdě v Beskydech a dělá si z nás srandu…Koupil si tričko za 100kc, na letenku s třema přestupama s Emirates by neměl:-)

  • Já bych to policii za zlé měl, i když mi tedy teď Vittta otevřel oči.

 21. Avatar Ondřej
  Ondřej says:

  Přesně, hovno, jak říká dezolat Rajchl ke svým socialnim banditům na náměstí, jsme „procesti“…Chtějí – po kolikáté už??? – zase nastolit zde Protektorát SSSR a s ním i koncentráky pro samostatné, vzdělané a kreativní lidí, co si potrpi na vyšší sociální i kulturně civilizační standardy než je jen dezolatsky chvivek s korytem na guláš a levnou desítku…

  To tričko se srpem a kladivem a dnes již zaniklým zločineckým státem je při.mo analogické k tričku se svastikou a německou orlicí…

  • Avatar vittta
   vittta says:

   To je na ukrajinských bojištích prej hit, tahle trika.
   Ta s tou orlicí s svastikou, samozřejmě.
   No a pokud jde o protektorát SSSR, s teblu popsanými zápory, tak to se nemáš čeho bát, poněvač jsi jen blbec, nikoli vzdělanec.
   Ani nevíš, že SSSR už dávno neexistuje.