Charaktery na hra(z)dě

📎and tagged

…aneb Zvol si svého křiváka!

Neuplyne snad jediný den, který by nedokazoval, že přímá volba prasidenta není nic jiného, než zrežírovaná fraška pro pobavení stáda. Davu se dostalo alespoň na chvíli falešného pocitu, že může něco ovlivnit (tak koho si teda zvolíme, Máňo?) a když už nic, tak se aspoň pobavíme tím panoptikem. Charakterové veletoče, předváděné některými prasokandidáty, už ovšem stojí za vyrytí do titanové destičky a vystřelení na oběžnou dráhu, aby si emzáci mohli přečíst, do čeho lezou.

Neuvěřitelnou schopnost naroubovat se do rudého orangutaního rusuturu projevil moravojaponec Okamůra. Takový chvalozpěv na naše staronové vůdce by nedala ani tehdejší věrchuška při návštěvě sovětské delegace – hotová Óda na rudost. Apologií současných komunistů ze strany salónních (čti: hospodských) červenáčků jsem vyslechl tolik a tak šablonovitých, že už ani nemá smysl to vyvracet. Ale pokud někdo v tomhle patře politiky dokáže zcela vážně veřejně deklamovat, že nynější komanči už přece nejsou jako tamti, pak je to na pár facek, které by si po injektáži alespoň mizivého zbytku sebeúcty měl dát sám. A označovat komunismus za „nejdemokratičtější zřízení“ už je asi poslední štace před dlouhodobou hospitalizací v ústavu pro pacienty se zbytky mozku. Btw: jakže to bylo s těmi hlasy, Okamura-san?

Nu dobrá, mysleli jste si bláhově, že Okamurův ušlechtilý počin lze jen těžko překonat? No, jeden by řekl, že? Možná i dva… Ale to bychom nesměli mít paní advokátovou Samkovou. Poté, co zjistila, že její fanclub by mohl schůzovat ve výtahu a na Ouřad Nejvyšší nedosáhne, ani kdyby stála Okamurovi na hlavě, to na nás vybalila v plné parádě. Hodlá napadnout přímou volbu. Za jejím neúspěchem totiž nestojí prostý fakt, že někoho s jejím morálním kodexem by asi nevolil ani Jason Vorhees – můžou za to špatná pravidla hry (která by ovšem v případě úspěchu asi nerozporovala). Otázku, jestli to nevěděla už dřív a proč do toho tedy lezla, musela předpokládat, taky ji dostala a taky na ni odpověděla. A její odpověď je vskutku šrapneloidní: ona do toho šla jen proto, že od samého začátku věděla, že je to shit (což je) a kdyby nezačala sbírat hlasy, tak by ten systém nemohla napadnout. Jinými slovy, byl to z její strany jen takový integrační test. Jejích 128 voličů teď asi bude zklamáno, jakouže hru to s nimi paní advokátka sehrála (a voni jí tak věřili – Klára na hrad!), ale jí to bude zřejmě v rusuturu. Charakter, jak je vidno, na to má. A my můžeme přemýšlet, kteří další kandidáti na nás taky valí betla a jakou trapárnou budou zdůvodňovat svoje neúspěchy.

No, a borec nakonec, aby Mesiáš neprskal, že jsem ho vynechal. Tak na toho prý ještírci ušili boudu s falešnými sponzory. On to ovšem neřeší – s arogancí sobě vlastní prohlásil, že „není pokladník a neví, kdo ho sponzoruje“. Vskutku skvělý profil budoucího prezidenta, jehož jedinou dovedností je poslat každého do dupy zasrane, páč Já su Zeman a kdo je víc… Pan Zeman se tedy snaží přesvědčit stádečko, že ho sponzoři jeho strany nezajímají a že musí být pokladníkem, aby je znal. Takže si zahrajeme na ty pokladníky a koukneme se na jeho transparentní účet – když už to neumí udělat sám. Tam sice ty skutečné sponzory asi nenajdeme (bílí koníci stále řehtají), ale aspoň něco…

Update: jak tak koukám na ten cvrkot, skoro každý už ví, že je to špatně. A skoro všichni to věděli od samého začátku.


20 Responses to Charaktery na hra(z)dě

 1. Avatar t149jd
  t149jd says:

  A do třetice- ukázka sranné tvorby »

  25. 6. 2000 – Neznámý vojín příspěvků: 115 čtenost: 134229

  Návod na použití WC
  Kdo se v tato místa béře,
  nechť za sebou zavře dvéře.
  I v případě břichobolu
  prkénko se sklopí dolu.

  Ať jsi muž a nebo žena,
  stáhni gatě nad kolena.
  Vyhrň košili i svetry
  a vypouštěj zatím větry.

  Usedni si hezky rovno…
  Zatlač jako lítý řek !!!!!
  Když po tobě zbude hovno,
  je to správný výsledek.

  Z kadibudky papír táhni
  a potom se mírně nahni.
  V klidu, pokoji a míru
  utři na prdeli díru.

  Po držadle rukou máchni,
  vše po sobě řádně spláchni
  a v případě velké hnačky
  setři štětkou všechny sračky.

  Co ti ještě říci mohu?
  Poděkuj teď Pánubohu,
  co při tobě věrně stál,
  za to, že ses NEPOSRAL.

  Jj, takový jsme byli…

  P.S. Najdeš jeden jedinný rozdíl od „originálu“? 😛

 2. Avatar t149jd
  t149jd says:

  Viz nejdříf koment v tomto vlákně z 1.1.13
  A teď si předstaf, že jsem si poznamenal staf Tvýho počitadla přesně před 24 hodinami.
  128 vstupů.
  Tos tu už dlouho neměl.
  TT, blahopřeju ke sledovanosti.
  Pic

 3. Avatar t149jd
  t149jd says:

  Někde tady to začlo.
  Ach ta nostalgie…
  Srr, jen jsem si tak listoval…
  A miss is as good as a mile.
  Žejó.
  & I’m a block-head ! >
  Stojíš vůbec o ty double hide úvodniky?
  Maybe isn’t a good idea.
  I don’t know.
  What mean you about it?

  GN&SwDr

 4. Avatar skilos
  skilos says:

  OK, ta volba je Tvá. NČ je Nevid.čert.
  Diskuzí na NPND se aňi zůčastnit nesmíš, neb Tvá legitimace neměla tu správnou barvu, aby Tě ti zmrdi akceptovali.
  Kapišto ?
  MSF

 5. No, to vím zase hovno. Diskusí na NP jsem se snad nikdy neúčastnil, co je NČ nevím, ale hledat šmudlo nebudu – zas tak mě to nebere.

 6. Avatar skilos
  skilos says:

  Tagže kerej by Tě zajímalo.
  No přece ten, co duší utek ze soudružské NP-diskuze na NČ, kde ani tam dlouho nedostál klídku a tabáčku, a už ho zas ti, co to maj jistý začli mazat, aby pamět národa náhodou neutrpěla kolaps.
  Tak se nasral, a tentokrát fyzicky reemigroval do své země zaslíbené, ouzem a fíky oplívající, aby se po neskutečně dlouhé době potkal tam s kamarádem nejvěrnějším, jedním ze šesti, tam na začátku podzimu 10 nuceně zanechanými, když před zlou vůlí úrednickou raději tuto zem, po osmiletém, neskutečně štastném pobytu, opustil.
  Tagže tak, a teď hledej šmudlo… 😀

  MSF a piš, piš, seš čtecí, jako malogdo…

 7. Avatar radka
  radka says:

  jejda, já si též zopákla svátky před třemi lety. od 19.12. až dovčul jsem nějak nesvá, taky byl můj nejvěrnější přítel čaj a teploměr:-)

  • Já su taky ešče zdechlej, že ani revolver neudržím :-(. Ale za to můžou komunisti – předtím se mi to nestávalo!

 8. Avatar radka
  radka says:

  jejda, ty žiješ?? takže taky hodně zdraví a ať ten rok není horší než minulej:-*

  vařit umím, ale menstruační kalendář nemám:-(

  • O tom, jestli žiju, se momentálně pře konzilium patologů a lovců zombií. Svátky (aby je Nyarlathotep pohltil) jsem strávil v příjemné společnosti horečky asi 64 °C, antibiotik a spousty práce. Všechny plány v rusuturu, chlastu ani lok, ještě teď ležím (s výjimkou cest k zákazníkovi a na „důležitá“ jednání – takovýho vola už by fakt měli utratit).
   A tak už mi vlastně o nic jinýho, než o to zdraví nejde – všechno ostatní jsem si dokázal pořídit sám :-).

   Tak ať se ti to po tom konci světa taky nesere víc, než je nezbytně nutný…

 9. Avatar skilos
  skilos says:

  Grejvře milený, dost to tu flákáš, s takovoudle ten kapík hned tak nevybudujem… 😀
  Přesto-hodně štěstí ve zdraví
  přeje
  Karolos

  Kdybys nevědel kerej, stači se zeptat.
  Kromě menstruačního kalendáře své drahé, na sebe vykecám ledaco…

  PF 2013

  • Nemám čas – buduju si svůj vlastní lokální kapík, což je v podmínkách globálního socíku dost obtížné. Ale štěstí ve zdraví by k tomu mělo stačit – zbytek zvládnu sám.

   Kterej teda, když už se smím zeptat?

   U cizích ženských mě zajímá jen to, jestli umí vařit. Péči o jejich menstruační kalendář přenechám těm, kteří jinou antikoncepci neznají 🙂

 10. http://zpravy.tiscali.cz/bobosikova-otvira-minulost-jsem-rada-ze-jsem-kandidovala-za-kscm-204517
  Jak se zdá, najednou budou všichni hrdí na to, jak se kdysi paktovali s komanči. Tak jestli máte doma nějaké ty červené knížečky (KSČ, SSM), začněte je pomalu oprašovat.

  • Vida, ani jsem netušil, že znám některý japonský znaky 🙂

   • Avatar t149jd
    t149jd says:

    & those >

    圧粉磁心用鉄基軟磁性粉末およびその製造方法ならびに

    Je to trocha vedle, ale původní odkaz na strejdovi, po mém „odkopání“ na NPND posl. den mého učinkování, „záhádně“ z gůglu zmizel (a že jich tam bylo- asi půlka v těchto znacích)
    Nepodceňuj tuto info, brzy rozhodne o Tvém (a jiných, kteří si to zde někdy vyhledají) dalším životě.
    Tyto infa jsou zdarma.
    Zatím.
    Tak zatím.

    • Avatar skilos
     skilos says:

     Přeju štěstí ve hledání-kívord je Veralgin.

     • Avatar skilos
      skilos says:

      Tak srr, mea ťulpa, je to tam, mladá pani, mužeme si Vykat >

      … 起着桥连钨氧簇和平衡电荷的作用.1实验部分1.1试剂与仪器1,2-丙二胺(A.R.级, 江苏启东精细化工二

      Todle je to bingo, ráno jsem se zalepeným zrakem, nosem i sluchem asi zadal blbje ty kyslíky.

 11. http://www.lidovky.cz/okamura-kvuli-vyrazeni-pujdu-k-soudu-vnitro-lhalo-fwj-/ln_domov.asp?c=A121126_144318_ln_domov_ogo
  Jak nečekané :-). Okamura se bude soudit a hádejte, kdo ho bude zastupovat. Jestli ta přímovolba není fakt prdel…

 12. http://zpravy.idnes.cz/zakladatel-spoz-jarosek-byl-odsouzen-za-danovy-podvod-p1d-/domaci.aspx?c=A121123_1858094_domaci_zt
  On je vůbec ten Mesiáš takový křehký kvíteček. Výlupek, odpovědný za opoziční smlouvu coby faktický trigger korupčního tsunami v kotlince se zpráská jak feldkurát u svého kámoše (takto zakladatele jedné ze zemanofilních buněk), a to tak brutálně, „že když pak večer odjížděl, prohlásil se zdviženou pěstí: „Smrt tunelářům“„. Že byl tento jeho kámoš odsouzen za pančování chlastu a od nástupu do kameňa ho může spasit jen prezidentská (tedy wannabe Zemanova) milost, je jistě jen taková náhoda…