Svodka uvědomělé domovnice

📎and tagged

Nemaje momentálně času na hlubokomyslné yntelektuální úvahy (či snad nedejAštar filosofické exhibice), prezentuji uličnímu výboru a dozorovému orgánu zkurvených bonzáků kovaných soudruhů alespoň komentovanou svodku vybraných událostí naší socialistické společnosti.

Další zločin komunistické lůzy!

Již nemůže déle zůstat tajemstvím, že tatíčka Masaříka brutálně zavraždili komunisté v sedmdesátých letech! Ano, lítá sběř se neštítí žádné ohavnosti. Vyvrhel socialistické společnosti, najatý komunistickou věrchuškou, utloukl Masaříka kladivem a pak ho rozřezal na stovky kusů! Náprava totální devastace kadáveru si vyžádá dvoumilionovou investici – Lenin hadra. Že jsou komunisti gauneři, zločinci a vrahové, vědí jistě i jejich voliči. Ale pokud už musíme dnes investovat do nápravy toho, co napáchali, vybírejme s rozvahou :-).

Kuličkový geroj

Bezduch, který se pokusil vodďát Vašíka Klausů kuličkovou pistolkou, se stal národním hrdinou – stejně jako mírně zpožděný postadolescentní čmáral Smetana. Vědom si práva na svobodu projevu, využil coby účastník trestního řízení svého práva nahlížet do vyšetřovacího spisu a zveřejnil přepis Klausova výslechu, n.b. v imbecilní prezentaci „Vondroušova občasníku“. Předtím ovšem podepsal, že nic takového neudělá, což ovšem jistě pochopil jenom jako takový formální, k ničemu nezavazující aktík. Nu což, je už vlastností českého stádečka udělat si hrdinu z kdejakého zmrda, deprivanta, lháře a morálního skoliotika.

Přistihněte cikána in flagranti!

IQ Roma servis je výstižný název. IQ protagonistů musí být opravdu neobvyklé a servis tahle parta prokazuje cikánům opravdu k nezaplacení (kvůli tomuto postu mě jistá paní advokátka obvinila z rasismu, což bylo následováno anonymní výhrůžkou teplým bonzem – že vás to baví, frustráti :-)). Tentokrát tedy ti nešťastníci vybízi p.t. obecenstvo, aby fotilo cikány při práci, čímž mě utvrzují v přesvědčení, že se ve skutečnosti jedná o jakousi kryptoorganizaci, jejímž cílem je naprostá dehonestace cikánské populace (mission accomplished, anyway). Vážně to myslet nemůžou – tak blbej snad nikdo není a pokud ano, proč ho musím platit ze svých daní… Kampaň má ukázat, že cikáni chtějí pracovat – škoda, že to nechtějí ukázat oni sami. Tož hodně štěstí – až někde uvidíte cikána makat a budete ho chtít vyfotit, jistě vám bude ochotně pózovat. Pokud ne, snad máte známé na chirurgii…

Ty mačety už tam byly!

Cikánští mačetoví harvesteři jdou k soudu. Panika, manévry, riots expected. Oprávněně – soud s nepochybně nevinnými obětmi rasismu musí jistě vyvolat emoce. Matky souzených cikánů by dokonce mohly zkolabovat, praví Tancoš. O příbuzných obětí se v článku neříká  nic – ti to holt budou muset nějak ustát. Ostatně dle paní Samkové ty mačety v tom baru už byly a může se stát, že budou i jinde – tentokrát možná v jiných rukou. Zoufalí lidé se dopouštějí zoufalých činů a když spravedlnost se zakrytýma očima zvrací do díry, není k zoufalství daleko. Přinejmenším se třeba příbuzný oběti může dopustit nepředložené spekulace o tom, že paní Samková navádí své mandanty v rámci obhajoby ke lži. To ovšem paní Samková umí řešit – promptní žalobou na takového opovážlivce. A neklidný duch graverův do toho půjde: i já se domnívám, že paní Samková rozhodně netrvala na tom, aby cikáni mluvili pravdu. Tak do toho, paní prezidentská kandidátko (chvála Aštarovi a dle předpokladu neúspěšná) – žalujte i mě.

 


2 Responses to Svodka uvědomělé domovnice

  1. Avatar radka
    radka says:

    nějak poslední dobou ani nemůžu komentovat..teď už mi k radosti schází jen bobošíková v křesle prezidenta:-( když už se tam teda ta samková nedostala.

    • Třeba tu trafiku nakonec opravdu dostane Mesiáš. I když bych si rád poslechl, na koho / co svede svůj neúspěch tentokrát…