6 Responses to Just kiddin', guys!

 1. Tož tak, ogare – studená, teplá a do klece :-)http://www.parlamentnilisty.cz…px

 2. No, Kalouskova pomsta. Přinejmenším některá média nepochybně proradná a zaprodaná jsou (pro suchý z nosu to nedělají), ale nic to nemění na tom, že si Kalousek nadělal za krk. Že by se tímhle Kalousek někomu pomstil nějak není patrné.Jinak je mi Kalousek ukradený stejně jako zbytek té poblitické zoo.

 3. Avatar rybářka
  rybářka says:

  Ano, ale kde tady hledat pravdu? Byla nahrávka ? Nebo nebyla ? Ať tak, či onak, názory na událost se různí. Spíše vítězí názor, že média jsou proradná a zaprodaná, občanům matou hlavu a že jim Kalouskova pomsta patří. A je pravda, že mne tento názor dostal. V případě protestu nemocničních lékařů, kterým jsem velmi fandila, to byl právě tisk, který veřejnost proti doktorům postavil, stejně jako protest zemědělců, či rozpuštění DS….. Kalouska nemám ráda, ale přehodnotit názor na tuto mystifikaci, mi pomohl článek Matěje Stropnického.

 4. Je ovšem tristní, když se politik musí ožrat, aby byl schopen říkat pravdu 🙂

 5. Avatar rybářka
  rybářka says:

  Pan Kalousek nás mystifikuje stejně, jako ti ostatní. Jediný Kalousek to však po panáku přizná. A rovnou novinářům. Že to vyšumí? No jasně, pan Vondra také vyšumí i Barták a ostatní….

 6. No výborně, čím dál tím dál: http://aktualne.centrum.cz…693558Teď se do těch svých lží a mystifikací zaplete a až to vyšumí, zůstane co? Ano, správně, milé děti. Hovno – jako obvykle.