Pavián exulant

📎and tagged

Pavián vzal roha – politická reflexe!

Prostý fakt: z brněnské ZOO zdrhnul pavián a pořád se ještě toulá někde po štatlu. A nebyl by to Aston, aby si i na tak zdánlivě nezpolitizovatelné pitomosti neohřál párek. Už dlouho mám takový neodbytný pocit, že Ondřej Neff byl v pohodě naposledy když dělal Ikarii. Je to chytrej chlap a já na jeho knížkách vyrostl, ale stárneme holt fšichňi. Už ani to Tušení podrazu nemám odvahu zkusit… (pokud jste si někdo troufli, napište mi, ať nevyhazuju prachy).

btw: pavián je pořád na svobodě a na mě se policajti tak divně a podezřívavě dívají… Snad se půjdu oholit…


17 Responses to Pavián exulant

 1. Avatar Zuzik
  Zuzik says:

  Otázka dneHa !!!Kdo je fantom ? Mně by hrozně zajímalo, kdo je z naší přítomnosti tak odvázaný 🙂 Indicie 1. je to žena. Indicie 2. zná nás Indicie 3. asi nás má ráda. Indicie 4. ráda čte v jakékoliv poloze. A dál se můžu akorát domýšlet ! Jsem napnutá jak staré kšandy 🙂

 2. Avatar fantom
  fantom says:

  Také děkuji za hezký pokec a omlouvám se za poskakující písmenka, nechtěla jsem být sprostá, ale byla jsem tak nějak odvázaná, že vás zase vidím :-). Tak zatím, mějte se, těším se na vás, zlatíčka :-).

 3. Avatar Zuzik
  Zuzik says:

  Hezký večer !Jsem psychicky zcela zmordována, odcházím do posilovny. Díky za bezva pokec a přeji hezký večer !

 4. No sláva…Tak už ho mají. Ješito, ješito, už to máš ušito. Tak to už se nemusím ani koupat…

 5. Avatar Zuzik
  Zuzik says:

  pavián[11]To je dobře, že už ho mají. Ještě by mu někdo ublížil. PS. zkouším ty závorky, tak jsem zneužila paviána

 6. Avatar Zuzik
  Zuzik says:

  ZávorkyAha, už si vzpomínám, Bl. a hranaté závorky, mám stejný problém jako ona….no nic, dnes jsem úplná blbka

 7. Avatar Zdena
  Zdena says:

  HoleníGravere, s tím holením se neukvapujte. Viz článeček:http://www.novinky.cz/koktejl/paviana–ktery-utekl-ze-zoo–chytili-na-golfovem-hristi_123204_6p80b.htmlJsem tomu ráda, protože nevím, co bychom si bez Vás počali, kdyby došlo k nějakému omylu.Ovšem ošetřovatel mi připadl jako docela sympatický chlapík, snad by Vám povolil nainstalovat do výběhu internet:-)

 8. takhle:Je to hned nad rámem pro přidání komentáře: „Tip: Číslo ve hranatých závorkách vytvoří odkaz na jiný komentář“

 9. Avatar Zuzik
  Zuzik says:

  Bod 8 Tomu titulování bych se právě chtěla vyhnout :-)))( a zapomněla jsem jak sem vložit to číslo příspěvku )

 10. fantome, fantome…Takhle by jsi neměl radit. To jsou vážný věci, na to se musíš soustředit a ne si číst nebo posílat maily. Ty to bereš jako šichtu v nástrojárně, chlape. A jestli jsi baba, tak to mi s takovým názorem už vůbec nelez na monitor :-))Pamatujte – nejdřív zábava a potom práce. A hlavně se musí požitky separovat a ne míchat.A pokud jsme u toho tykání, tak v tomhle prostředí je to spíš zvykem. Uznejte, že „vy vole/krávo“ zní dost násilně 🙂

 11. Avatar Zuzik
  Zuzik says:

  Pro GraveraMně tlustopisy taky neberou. Ne že by mně nebavily, ale jsou těžké do postele.Bude líp.Posílám na dálku energii, tak to snad aspoň trochu pomůže. Jsem trochu rozhozená z fantoma, tak promiňte:-)

 12. Avatar Zuzik
  Zuzik says:

  TO SNAD NÉ!No to je tedy mazec ! A v okamžiku usvědčení vraha nastává orgasmus ! Tak takhle jsem ještě detektivku nečetla 🙂 No jo, ale to bychom u toho museli číst oba a ještě stejnou kapitolu,aby to bylo spravedlivé… Pozor !!! ale Ty jsi nepsal, jestli jste u toho čtení při sexu dva nebo jsi sám !Ještě pár takových poznámek o poskakujících písmenkách a budu hotová i bez sexu :-)Stejně myslím, že mi to manžel nedovolí 😀 Dovolila jsem si tyknout, když jsi tyknul i Ty.

 13. čteníDalší problém je, že posledních pár let už ty tlustopisy nějak nezvládám. Ještě tak ten King, ale to už je jen recyklace, protože nové věci nestojí za nic a jinak jsem všechno kromě Věží četl xxkrát. Holt jsem rád, že udržím myšlenky a moč, tak pomalu přecházím od Kinga ke Kulhánkovi :-))Zdravíčko: pomalu na normálu. Trošku rozhozená imunita (na otužování jsem ostatně nikdy nebyl), ale jinak tělo neprotestuje proti týrání v dódžó. A navíc se mi téměř po roce začíná spravovat prokopnuté koleno (vysvětlil jsem mu, že výmluvy neberu). Tak uvidíme…

 14. Avatar fantom
  fantom says:

  Poznámka ke čtení v posteliZuziku zkus číst při sexu, jestli ti to tedy manžel dovolí. Pak budeš bdělá, ale zase ti budou poskakovat písmenka. Já tak dočítám detektivky, když se od nich nemůžu odtrhnout :-).

 15. Avatar Zuzik
  Zuzik says:

  :-))))To taky doufám, protože jinak je King skvělý. Čteme ho doma všichni a kupujem si ho navzájem na Vánoce, jen se někdy zapomeneme domluvit a koupíme stejné tituly 🙂 K tomu Tušení podrazu : je to dobře zkonstruované, pro mně osobně je to někdy dost – jak bych to řekla – moc informací naráz, takže jsem se musela při čtení vracet i nějakou kapitolu zpět pro oživení postav, technických termínů… Jenže u mně to je možná tím, že mám čas číst jen večer v pelíšku a sem tam u toho zdřímnu. A tak v tom mám někdy zmatek. Můj manžel tomu říká syndrom jedné věty …. “ prosím tě, pojď už spát, stejně u toho budeš pochrupovat a jednu větu budeš číst desetkrát dokola“.Myslím si, že se Vám bude Tušení podrazu líbit. A když ne, tak ho budete mít doma aspoň do sbírky :-)Ještě takovu osobní : co zdravíčko ?

 16. Re: Tušení podrazuTo je bohužel přesné. Jak se Neff pustí do větších konstrukcí, tak jde poznat, že to není King. Ale zkusím to – už jen proto, že by to bylo asi to první, co bych od Neffa nečetl :-))Pokud jde o Puls, tak to snad Kingovi došly prachy. Doufám, že si to nikdo nepřečte jako první kingovinu.

 17. Avatar Zuzik
  Zuzik says:

  Tušení podrazuČetla jsem. Mně se to zdálo dobré, dost napínavé, tajemné, děj se rozvíjí postupně a překvapivě. Možná jen ( ale je to jen můj pocit) autorovi trošku dochází fantazie a humor. Já osobně mám od Neffa nejraději povídky. Zdá se mi, že v nich nejlépe vynikne rozmanitost jeho nápadů i jeho někdy až krutý humor. Když jsem si přečetla na tiráži, o čem ta kniha cca je, tak jsem docela dostala obavu, zda mně to nezklame.Mobil ( u Neffa auril ), který dokáže změnit lidem mozkovnu, použil totiž dost nedávno ve své knize Puls i S.King. Puls mně hodně zklamal a příště se budu hodně rozmýšlet, zda si ještě nějakého Kinga koupím. Proti Pavučině snů nebo Mrtvé zóně mi to připadalo hodně plytké, natažené a konec byl neuvěřitelně pitomý. Myslím si, že Puls si už nikdy nepřečtu, ale Neffovo Tušení podrazu určitě ještě párkrát v životě ano. Nelituji, že jsem si tu knihu koupila. Přečtěte a posuďte sám.