Žumponor report #3

📎and tagged
 • Kemo, gómeš hantec?
 • Haškova satirická Strana mírného pokroku v mezích zákony byla zabydlena a obklopena mnohými zajímavými, známými i neznámými postavami. Jak to s nimi bylo v reálu, se pokusil shrnout J. Šerák.
 • Víte, že v Namibii neplatí pořekadlo „hnusný jak prasečí prdel„?
 • Redaktor ČRo vypustil zprávu, že se Zemanem jel do Německa početný tým chovatelů a ošetřovatelů. Když ho Zeman dle svého zvyku označil za blbce a pitomce a zakázal mu vstup na berlínskou tiskovku, odvolal zprávu s tím, že je sice pravdivá, ale není ověřená z více zdrojů. Zeman pak zákaz vstupu zrušil. Nuže tak, redaktor se zachoval ne snad jako blbec, ale jako typická mediální šmíra (a je smutné, že v kabátu ČRo). A Zeman? Ten se zachoval jako obvykle – jako uřvaný, uprskaný buran, řešící přízemní šitůvky. A jak to bylo doopravdy? Inu, jazyky praví, že sestry a lékaři byli maskováni jako tlumočnice a poradci ;-).
 • Český Slavík bude zrušen, protože soudruzi občané moc hlasovali pro Ortela.
 • Kompendium předvolebních videoklipů. Po shlédnutí některých obzvláště výživných kousků jsme nabyli dojmu, že po volbách bude český komunál složen převážně z šílenců, blbů a psychopatů. Proto preventivně přistoupíme k rozšíření našeho choromyslince a angažujeme další svalnaté Arnošty.
 • Další případ policejní zvůle – policie závažným způsobem narušila jízdní řád a plynulost veřejné dopravy pouze z toho malicherného důvodu, že byl řidič zhulený jako prasodlak a zrovna si kupoval novou dávku.
 •  V USA prý podstoupilo lobotomii 40 tisíc lidí. V článku se bohužel nepíše, jestli to byli taky politici, jako u nás.
 • Agenti Úřadu EU pro duševní vlastnictví stahovali warez, aby zjistili, jak moc jsou warez sites promořené malwarem. Zvídavost je dobrá věc – náš pan prasident zase stahoval kinderporno. Co při tom zjistil, není známo.
 • Hřiště jen pro bílý„? Oboustranný problém. Kdybych někoho slyšel tohle říkat na dětském hřišti, asi bych chvíli uvažoval, jestli mu dát přes hubu předtím, než zavolám policajty nebo až potom. Ale co dělat, když si plácek operativně rezervuje stádo cikáňat za asistence tučných samic a goldnou ověšeného bodyguarda? Ani ten článek by mi asi v médyjích nezveřejnili…

2 Responses to Žumponor report #3

 1. To je problém hantecu, že se lidi snaží překládat i interpunkci. Hlaváček je v tomhle ještě umírněný. Šropála jsme používali běžně, já jsem nedal např. štrumédlu a tuším ještě jeden kousek. A to su borec z Kénigu!

  Jo, po revoluci… To mě cikáni vyhodili z hospody U Holubů, že su moc bílej. Kdybych nesga vyhodil morgoša, nevylezu z kameňa do příštích voleb.

 2. Avatar radka
  radka says:

  Tak k testu z hantecu. Já su z Oltecu, ale přesto jsem v životě neřekla např. šropál, a neznám nikoho, kdo by takto nazýval děcko. vždycky jedině šrop. a některý výrazy jsem viděla poprvé v životě. připadá mi, že ten Havlíček či jak se jmenuje už vymejšlí některý slova uměle.

  a hřiště: po revoluci jsem pár let měla to štěstí, a dostala byt na Přízce. Dodnes jsem nepochopila, jak se na hřišti na Čechyňské dokázala vypařit synkova obrovská tatrovka, z které jsem spustila oči cca na vteřinku 🙂 no a když jsem ji začala hledat, tak mi „místní“ řekli, že tam nemám co dělat, že hřiště je jejich. takže takhle se to za ty léta posunulo.