Zátiší s Machovými zády

📎and tagged

Říkal jsem si, kdy se eurodiverzant Mach, zvolený do EP zemanovsky stylovým apelem na eurohaterství brunátných řepoňů obyčejných lidí, konečně dopustí nějakého trapasu svobodného projevu názoru na EU. Nečekal jsem, že to půjde tak rychle. Svůj nesouhlas s hymnou EP vyjádřil tak, že se k ní otočil zády (tedy k té hymně, k EU, která ho dobře živí, se i přes svou nenávist zády točit nebude, to dá rozum). Zatímco britští konzervativní gentlemani prostě zůstali sedět, infantilní čecháček musel všem ukázat své pozadí. Když už nemusí tu hymnu, mohl zůstat seďát na pérdeli aspoň kvůli Beethovenovi (když už ho hrál orchestr naživo).

Bezúčelné, trapné,  nikam nevedoucí pozérství. Nemyslím, že by Mach v EP dokázal pro kotlinku udělat víc. A jestli by se měl někdo ještě někdy zblízka podívat na jeho záda, tak snad jedině něčí noha. Jo, a prosímjich, neříkejte Machovi rebel. Myslím, že význam toho slova je o pár poschodí výš.


6 Responses to Zátiší s Machovými zády

 1. No, captcha je náročná, ale bez ní je tu spam (on tedy občas i s ní).
  Mach snad ani není blbec – jen vůl. Tohle je čisté pozérství na efekt pro ty vymyté pitomce, kteří ho tam dostali. Jak byl zvolen, tak se chová. Ještě si na ta záda mohl přišpendlit nějaký chytlavý slogan.
  Holt takhle Unie z hlediska voleb funguje.

 2. Avatar Mod.
  Mod. says:

  Omlouvám se, napřed mi to napsalo, že jsem vůl a tak jsem to zkusila podruhé :o))

 3. Avatar Mod.
  Mod. says:

  Přesně, je to prostě pitomec.

 4. Avatar Mod.
  Mod. says:

  Úplně přesně, je to primitivní blbec.