Machův předvolební rum

📎and tagged

 …aneb Balada o hovně a medu


Před nedávnem jsem na xichtoknize spekuloval o tom, jak a proč může do EP kandidovat někdo, kdo je autorem knihy s úderným názvem Jak vystoupit z EU a kdo je zároveň předsedou strany, která si na amputaci kotlinky od ůnyje založila živnost. Pracovně jsem si to vyložil tak, že se jedná o jistý druh ideologické diverze s cílem rozložit organizaci nepřítele zevnitř. Nu což – EU sucks je momentálně motto doby a ovečci, pro které je definicí EU „ti, co předepisují zakřivení banánů“ na to budou slyšet. Vzhledem k nosnému volebnímu programu a příznivému poměru (kandiduje 39 poslanců, zvoleno má být 21) má pan Mach značnou šanci na úspěch.
Volební kampaň Je založena na kritice „euronesmyslů, kterýžto pojem má kandidovat na nový terminus technikus. A tady pan Mach zřejmě poněkud trefil Maryšku. Na prezentaci k zahájení kampaně přinesl flašku tuzemáku, kterýžto likér prohlásil za „rum, který se nesmí jmenovat rum“ (sic!). Jestliže nakálíme do zavařovačky a budeme to prodávat jako med, nesmí nám v tom žádná ůnyje bránit, soudrzí! Že to jinak smrdí, chutná i vypadá, nás nerozhodí – je to náš echt český med! Směs vody, ethanolu (v lepším případě) a chemické příchuti tedy máme mít právo označovat za rum a takto prodávat spotřebitelům. Že nepochází z cukrové třtiny (což ještě není všechno, co dělá rum rumem)? Nevadí – hnusnej, ale náš, ne? Tak takhle tedy ne, folks. Můžeme nenávidět EU, ale já osobně oceňuji a preferuji, když si na svých toulkách koupím Rum, který bude skutečně Rumem, nikoliv obarvenou imitací. Tuzemák glgám taky a klidně mu budu ze setrvačnosti říkat rum, ale rozhodnutí, co chlastám, bych si rád ponechal na své straně. Toto považuji za osobní svobodu, nikoliv to, že si proti své vůli koupím hovno místo medu, protože někdo jiný v rámci svých svobod vybojoval, že se to může. Je až s podivem, co všechno dokážou Svobodní vydávat za svobodu. Budiž, pan Mach toho o svém programu namluvil víc a ne všechno je takový volovinismus, jako tohle, ale jako bajšpíl dobrý. Takhle mazat hovno med kolem našich hub snad netřeba.

Tož hodně štěstí ve volbách, pane Machu. Výsledek můžete zapít rumem.


7 Responses to Machův předvolební rum

 1. Šíloši, jednou buď chlap a promluv vážně: je to fakt řecky rusutur? Jak se to vyslovuje? Já to sbírám.

  • Avatar šíloš
   šíloš says:

   Já mluvím dycky jako chlap, viz mé jméno(občanské)
   Kua to seš línej jak lemra, abysis to našel v trensl. strýčkovi G, nebo v x-slovnících na w.?
   Že Tě miluju z celého heartbrejku, Ty starej bejku, tak Ti sem vrazím pár řeckejch chuťovek, v latince, jak se vyslovují >
   Kurva – putána
   Kunda- muni
   Čurák -puci
   Další pouze za poplatek…
   Nechci Ti tady z toho svévolně zrobiť nejčtenější porno blog na cz scéně.

   A jinak naštuduj si http://www.np-diskuze.cz/?page_id=1894&cpage=33
   Třeba pochopíš po přečtení KATARZE [4 tajl] jak se war sitjuéšn vyvine v dalších dnech. Ten záznam je starý sic 4 roky, ale nezapomeň, že ajem gojin daun.
   Já vím, těžkej surrealismus bez glittru, ale traj it.
   Máš na to, vjeř si.

   • Děkuji, ó Karle. Letos mě asi gřecko nemine, tak musím vstřebat elementární výrazivo. Asi bych měl nastudovat abecedu, abych aspoň trefil na hajzl.

    • Avatar šíloš
     šíloš says:

     Nó, Gonzí, to rači ani nezkoušej, voni ty kreténi maj tři í, zato nemaj b, c a h.
     Neštěstí.
     A vypni si tem Černobyl, lítaj mi fšechna písmenka ze skrínu až na podlahu, profilaxe nutná, ale zpomaluje retlejsing.
     Pokud neke, rád Tě uvidim.
     Heslo dne – kadle vstals, a eště sis nezastřelil svého Gravera?
     Du na to, neser zas!

 2. Přesně tak, Gravere, Tuzemák není Rum, stejně jako Mach není Johann Sebastian Bach, ale faktem je, že mnohým českým domorodcům je možno bez jakéhokoliv risku nasypat do polévky prach a bez stejného uzardění je přesvědčit, že žerou hrách. A pokud by měli pocit, že jim ta srágora nechutná, tak z toho obvinit Brusel a Sochu Svobody v New Yorku. 😈

  • No jistě, Rum nemusí být rum a Svobodní nemusí být tak uplně svobodní. Ale o to tu nejde – jde o to, tak křišťálově prvoplánově jasně (kterak pravíval Standa Lokotka) apelují ti, kdož propagují jakési svobody, na českou stádnost a programovou nesvobodnost. Pimprlový boj za „svobodu“ nechat se omrdávat každým šíbrem je opravdu symptomatický – Svobodní konečně pochopili, kde je voličská základna a co chce.
   Takže až si domorodci dají ten chleba s hovnem, můžou jít místo do brusele do machele. Ale ono jim stejně bude chutnat…

  • Avatar šíloš
   šíloš says:

   Napadlo by Tě, Čertíku žes to tu spustil Ty?
   Pro to kwéčko to bylo tříznakové slovo, kterés napsal v úvodu.
   To sou vjeci na tej peci, co? 😉
   Už sem rači nepiš, nebo budeš exkomunikován. 😛
   Jj, telepatie je sfinstvo… 😀
   Čau a dík za kooperaci, byť kolaterální.
   Κόλα = rusutůr 🙁