PF 2023

📎and tagged

Mí pacienti!

Uplynulý rok byl bohatý na události, které rozmnožily vaše počty v našem choromyslinci. Věříme, že jste vždy byli spokojeni s ubytováním i se stravou (s tou teplou sprchou se pokusíme něco udělat).

Nechť jsou vám cely našeho ústavu i v příštím roce otevřeny! Nechť se i nadále cítíte volni a svobodni v našich svěracích kazajkách, polstrovaných celách i na koridorech! Nechť se vám vždy dostane hojnosti vašich medikací (jak zjistím, kdo z vás mi chodí na rum, nakopu mu rusutur)!

John P. Graver,
ředitel a chovatel


7 Responses to PF 2023

 1. Avatar radka
  radka says:

  já se stále držím toho, že FB a podobné nemám a mít nebudu 🙂 takže na socnetech nejsem. tak se měj a občas i sem utrus nějaká moudra 🙂

 2. Avatar radka
  radka says:

  teď už relativně dobře. ale vloni to bylo fakt hustý 🙁 nejhorší rok v mým životě, se vším všudy. takže můj taky „nízký“ cíl je, aby letos bylo o fous lépe. a mimochodem, mohl bys více psát.

  • Já exhibuju převážně už jen na socnetech (jestli tam taky někde jsi). FB, TW, Mastodon… Prostě to takhle dopadlo – je tam publikum. Tady se se mnou nikdo nebaví. Ale pořád věřím, že se na ty blogy jednou vrátíme.

 3. Avatar radka
  radka says:

  taky vše nej do nového roku gravere 🙂 mě osobně by stačilo, kdyby byl aspoň o fous lepší, než ten předchozí, neb ten byl teda na pi… 🙁

 4. Avatar Batman
  Batman says:

  I vam, pane primari… ✌️😎