Moderní metody odhalování Ještírků

📎and tagged

Neveselé povídání o další oběti zločinného totalitního režimu.

Petr Cibulka je chartista, zakladatel „politické stranyPravý Blok (sorry, bez těch uvozovek to opravdu nejde – někdo tam nějaký blok zjevně má), jejíž název je zároveň programem, autor seznamu estébáků a vězeň komunistického režimu. To poslední se mu zjevně stalo osudným. Cibulka byl před r. 1989 několikrát vězněn a poměry v totalitní base se zřejmě ošklivě podepsaly na jeho psýché.

Cibulka tvrdí, že nám od r. 1945 vládnou jen zločinci aka satanské síly. To je sice paranoidní blud, ale ještě ne to nejhorší. Cibulka nám prezentuje návod, jak spolehlivě tyto temné síly detekovat. Údajně k tomu stačí siderické kyvadlo, což je, jak jsem pochopil, de facto jakýkoliv bazmek, který uchopíte mezi prsty a necháte ho volně viset (pokud vám už tedy standardně nevisí jinde). Až se vám začne klepat chapadlo jak starému notorovi za úsvitu, kyvadlo sebou začne zmítat a ukazovat… no, asi to, co chcete. V případě pana Cibulky tedy např. odhalí, že Okamura a Bárta jsou agenti KGB (odpusťme Cibulkovi ten drobný lapsus, že KGB už neexistuje).

Naučíme-li se práci s kyvadlem, budeme vševědoucí (říká Cibulka) a můžeme na základě přímé demokracie (asi té Okamurovy) deinstalovat všechny Ještírky z věrchušky. That’s elementary, dear Watson. Opět odpustme Cibulkovi další drobný lapsus, že skutečně vševědoucího člověka by nic tak blbého, jako přímá demokracie, ani nenapadlo.

To ale není vše – kyvadlem se můžeme bránit i proti Ještírkům ovládaným médiím (jak, to už guru Péťa neupřesňuje – asi jim to kyvadlo narveme do rusuturu). Až je odhalíme, budeme vědět, koho volit. Zřejmě to bude jedině Pravý Blok, protože každá jiná kandidátka je plná Ještírků, kteří také následně počítají volební hlasy. Agentů je údajně celkem 178 000 – Cibulka je asi zná osobně.

Takže pokud jste nezaměstnaní a z nějakých bizarních, v tomto sociálně štědrém prostředí nepochopitelných důvodů to chcete nějak řešit, mám pro vás skvělý byznysplán: otevřete si e-shop se siderickými kyvadly. Je to jednoduché – přesný postup vám prozradí siderické kyvadlo. Já už ho mám a začínám skenovat ještírky. Zatím jsem odhalil jednoho hajzlového pavouka, dvě toulavé kočky a souseda, který ovšem má papíry na glocňu. O svých výsledcích prosím napište panu Cibulkovi – jistě to ocení.