Mnoho povyku pro nic…

📎and tagged

Tak tu máme zase úhledný skandálek: kolegové v jůesej si prej spletli kotlinku s jakýmsi Čečenskem, odkud mají pocházet bostonští atentátníci a náš velvysranec jim to musel vysvětlovat. Vybraní zdělanci se dokonce domnívají, že je Česko v Indii (upřímně řečeno, občas mám ten pocit taky) a jeho název se vyslovuje „šukéš“ (no proč ne). Na sociálních sítích se následně objevily výkřiky o nukleární odvetě a jiné (de)mentální sqosty. Není na tom nic zvláštního – „obyčejný český člověk“ se s neuvěřitelným apetitem prezentuje jako stádní blbec, který po desátém škopku ví všechno, i když pod sebe jinak kálí a doma se nenažere příborem. Není důvod domnívat se, že za velkou louží tyhle týpky nemají.

Takový drobný geografický lapsus je ovšem užitečný, protože dává Čechům prostor pořádně se vysmát jiným pitomcům, ale jinak na něm není nic nepochopitelného. Nedělám si iluze o tom, že obyčejný člověk ví přesně, kde takové Čečensko pramení nebo že např. tuší, kde se vynachází Saskatchewan. Já sám jsem byl až doposud přesvědčen, že Čečenové žijí někde v Nebrasce, účastnili se bitvy u Little Bighornu a jejich náčelníkem byl Tupý nůž. Nebo to byli Čejenové? Na tom prd záleží, velebnosti – vždyť je to taky vod „Č“.

Je zajímavé, že se proti této záměně zatím neohradili Čečenci. Asi doufají, že si amíci před preventivním úderem nestihnou opravit koordináty :-).

btw: je dobré vědět, že podle emerického zamini chudáci Cikáni tedy nejsou dyskrymynovaní u nás, ale v Čečensku.


3 Responses to Mnoho povyku pro nic…

 1. Stranická disciplína dělá divy, historickou příležitost nelze přehlédnout, rudá láje (zdravím Tarase 🙂 ) je opravdu všude a množí se rychleji, než švábi.
  Někdy mám pocit, že kromě socanů a komunistů už tu nikdo nezbyl…

 2. Avatar radka
  radka says:

  jo jo, jsou všude a strašně rychle se množej:-((

 3. Avatar @Teo
  @Teo says:

  Tak jsem juknul na pár blogů. Zdá se mi to, že nejpilnější jsou socani a komunisti? Asi cítí další historickou příležitost k dokončení všeobecné devastace…