Given the dog a bone…

📎and tagged

Peractum est, jak pravil zakladatel jedné z nejstarších politických stran. Stádečko, posíleno dle svého vzoru nějakým tím hltem vysokooktanového paliva, pevnou rukou a od srdce zvolilo „svého“ presidenta. Imitace přímé volby preinstalované politické fosilie proběhla zejména v posledním kole v přátelském duchu neuvěřitelné špíny, podpásovek, brutálních lží a vrhání sraček. Ale game je over, čo bolo, to bolo, terazky som prezidentom a možete ma bozat v ric. Ten bájný fógl Fénix se znovuzrodil z popela (tuším vlastního, když předtím zfajroval, jak Žanek Husuj). Zeman se znovuzrodil z morálního marastu (tuším taky vlastního).

Institut prezidenta České republiky stojí pevně na nohách programového rustikálního buranství a lží nejtěžšího kalibru. Zeman se do úřadu doslova prolhal – ústavní informační služba tímto děkuje komusi na FB, kdo si dal tu práci s vytvořením seznamu Zemanových „drobných nepřesností“ – já jsem pouze doplnil a mírně upravil:

 • Zeman řekl, že mu Bohdalová pláče do telefonu, Bohdalová to popřela (ten povolební francouzák byla ale fakt hustej)
 • Zeman řekl, že ho podporují Franz a Fischer. Oba to popřeli, Franz se navíc nasral.
 • Zeman řekl, že Posselt vyjádřil radost z postupu Schwarzenberka. Posselt to popřel.
 • Zeman řekl, že zprávu o Posseltovi má z Britských listů, Britské listy to popřely.
 • Zeman řekl, že vyhodil dva poradce kvůli kauze olovo. Poradci to popírají, prý odešli sami.
 • Zeman řekl, že Schwarzenberg donutil Táňu Bílou k odchodu z Čimelic. Ta to popřela.
 • Zeman řekl, že by se Smoljak obracel v hrobě za to, že Svěrák podporuje Karla. Rodina Smoljaka ale řekla, že Karel byl přítelem Smoljaka a nemá urážet mrtvé.
 • Zeman řekl, že Hanákovi jeho tým nenabízel peníze. Hanák to popírá a obrací se na policii.
 • Zeman a jeho tým řekl, že na rodiném zámku Karlovy manželky visí nacistické obrazy s hákovým křížem. Byl to kříž jeruzalémský a zámek rodině již 300 let nepatří nepatří. V tomto kontextu pěkně vyniká, jak Zeman den po zvolení vehementně hajluje 🙂
 • Zeman řekl, že se od Šloufa odstřihnul. Šlouf řekl, že to byla jen „taková finta„.

 

Takto pěkně pohromadě to nevypadá dobře, že? Konvenovat to zřejmě bude jen notorickým obdivovatelům charismatického velikána, kteří sami povýšili lež na elementární komunikační strategii. K dokonání frašky zbývalo už jen teatrální předání žezla. Toho se Václav Klaus zhostil zcela v duchu situace, když Zemanovo vítězství označil za vítězství pravdy a lásky nad lží a nenávistí, čímž potvrdil, že je opravdu čas na střídačku. Asi se přeřekl v radosti, že nemusí emigrovat.

Nu což, Mesiáši. Jedno ti přece jenom nevyjde: nebudeš prezidentem nás všech. K tomu je totiž potřeba něco víc, než být zvolen.


154 Responses to Given the dog a bone…

 1. Avatar vittta
  vittta says:

  To se podívejme,v pražské ZOO se narodilo žirafí mládě.
  Dost hustý,co?

 2. Avatar vittta
  vittta says:

  Pěkný nůďo.
  Odpočiň si do zítřka,dnes máš vyčerpáno.
  Pěkný večer.

  PS-Připomeň Skilosovi tu sprchu,doporučuji studenou.

 3. Ale jak bych na tebe mohl něco hrát, ó Hlubino myšlení? Vždyť ty znáš *skutečné* názory všech ostatních líp, než oni sami, stejně jako odpovědi na odpovědi na své otázky, které kladeš jistě jen pro udržení diskuse v chodu :-).
  Ale je od tebe šlechetné, že se snížíš až na úroveň modré lůzy. Že volíš opoZemana? No a co, jiní přece tenkrát volili ODS! Typicky socanská apologie: že jsme svině? No a co, tamti jsou taky. Že mají v CCCP gulagy? No a co, v jůesej zase bijou černochy. Takhle se ponížit až k nohám vylízané antikomunistické sebranky, no fuj. Každý antikomunista je totiž už z principu blbec a vylízanec.
  Ty vole, tohle dej přečíst své staré – ta tě propleskne na tři takty :-).
  Dál, jen dál, neustávej ve svatém zápalu! když vydržíš, dostaneš jednu oranžovou pilulku navíc!

 4. Avatar vittta
  vittta says:

  A o Palachovi musí říci pravdu normalizační komunista,jinak by se ta vylízaná antikomunistická sebranka snad upalachovala….

  To je tedy soubor,ti „vzdělanci“…

 5. Avatar vittta
  vittta says:

  Víš co je prdel???
  Ty jsi nějak při té oposmlouvě volil ODS,že jo.

  Všiml sis,že na jakoukoliv smlouvu musí být dva?

  To nebyl jen podraz na voliče ČSSD stran Miloše Zemana.
  To byl podraz také na voliče ODS od svého hlavního tržního Guru.
  Pikantní je na tom to,že právě voliči ODS se svou bomastickou rétorikou nijak zvlášť na svou vysněnou partaj nezanevřeli.
  Pár antikomunistických keců a vzdělaní pravicoví voliči lížou modré řitě jak hladoví vlci.

  Jenže jaksi pravicoví voliči to nějak nevidí,o to více vidí zlého Zemana.

  Mě se ale oposmlouva nijak netýká,jako volič KSČM jsem nebyl nikterak podveden.
  A velká a vznešená KSČM silně posílila,jak si vzpomínám.

  A nehraj na mě nesouhas s církevními restitucemi.
  To jenom tak píšeš,jinak bys nemohl přece volit na prezidenta jejich hlavního zastánce.
  Ono se může ještě lecost teoreticky stát,jde o to,že prezident jmenuje ústavní soudce a ústavní soud se může za určitých okolností postavit i parlamentu.
  Jaké ústavní soudce si bude jmenovat M.Z.těžko předvídat,ale jací by byli ti Karlovi se zdá být zjevné….

 6. „vono není marný bejt pro něco zapalenej“ – já opravdu nevím, co na tom Palachovi furt máte 🙂
  Jo, ještě jsem si vzpomněl na ty církevní prostituce. On už si tedy soudruh odpověděl sám (jen nechápu, proč se tedy pořád domáhal vyjádření, když to přece vždycky věděl), ale musím to vyjasnit. Já jsem rozhodně zastáncem vrácení majetku církvím, ale jen selektivně. Konkrétně by šlo pouze o Církev uctívačů popelnic, jejímž jsem veleknězem. Požadujeme navrácení 146 ks popelnic kovových 120l, 48 ks popelnic plastových 180l a 12 ks kontejnerů 400l. Těm ostatním ať majetek vrací komunisti – já jsem nikomu nic neukradl a nevidím důvod, proč bych měl vracet něco za rudou svoloč.

  Jináč, pokud by nějakého modrého bolševika či pravičáckého svazáka napadlo použít stejnou implikaci, jakou s. vittta, tak velkýho bacha! To, že někdo volí komunisty, rozhodně neznamená, že by se hlásil k jejich zločinům a když někdo volí Zemana, tak to neznamená, že volí svinstva jako oposmlouva, korupce apod. To platí jen pro voliče KS!
  Děcka, to je prdel. Konečně se zase začínám bavit!

 7. Avatar skiloš
  skiloš says:

  Nó vono není marný bejt pro něco zapalenej.
  Jen se to nesmí přehnat…

  http://www.neviditelnycert.cz/blog/pel-mel/1323-telekineze-poltergeist-a-plazma-i.html

  GA, chrr, chrr …

 8. Ježíšmarjá, teď to teprve čtu (ono je opravdu těžké se v těch jeho pomejích vyznat). Co jsem to napáchal pouhou volbou KS! Vždyť tím, že jsem ho volil, tohle všechno uznávám! Dokonce zpochybňuju výsledky WWII! Já to neunesu, já se snad vodďám! Prisámvačku, že jsem vůbec nevěděl, co dělám – já byl prosím vožralej jak feldkurát! Nějaké Kosovo je mi u prdele a kdo to u sta velryb byl ten Beneš?
  U Aštarova přirození, takových zločinů jen vhozením jednoho podělanýho papíru tej úrny (mimochodem – je to taková ta plechová pixla s deklem, co stojí před volební místností nebo jsem zase něco zvoral?). Jó, kdybych volil Zemana, mohl jsem dnes klidně spát :-(.
  A tuhle snůšku 3,14čovin napíše někdo, kdo nechce být nazýván komunistou, i když komanče volí a jejich minulost, přítomnost i budoucnost obhajuje jak urvanej.
  Tohle je teprve ten správnej pacoš :-). Vem si hysteps, vole!

 9. KS jsem volil proto, že mi to našeptaly Hlasy. Mně se to stává často – co mě vyhodili (eh, pardon, co jsem se nechal vyhodit) ze SSM, už můj život není, co býval. A voliče MZ považuji za stádo blbců (no dobrá, najdou se výjimky, když máš dobrou lupu) na základě vyhodnocení statistického vzorku (nevzpomínám si, jestli jsem ti už poděkoval za účast :-)).
  Do diskuse se nikdo z tisíců ovlivněných za oponou nezapojil proto, že nikdo z nich není schopen čelit tvým intelektuálním projevům a tvrdé argumentaci. To já sice taky nejsem schopen, ale ve své bezměrné pravičácké nadutosti tluču hlavou do zdi v naději, že se ti jednou vyrovnám.
  A mé monology jsou určitě podobné těm tvým – každý přece vidí, že tento blog není zasvěcen ničemu jinému, než nekonečnému ohazování jakéhosi zoufalce. A pokud to náhodou někdo nevidí, je to pravičácký blb.
  A že jsem sám? Ale kdeže.Za dlouhých zimních večerů hraju se svým druhým já monomán.

 10. Avatar vittta
  vittta says:

  No já čekal,že se někdo zapojí nebo že se konečně rozhoupeš a vysvětlíš,PROČ jsi volil K.S. a hlavně,proč tuto volbu považuješ za intelektuálně správnou,resp.proč jsou voliči M.Z. stádo blbců.

  Nikdo se nazapojil-dejme tomu,každý se může dosyta smát i bez zapojení-ale když jsi tady ty nezapojené začal zmiňovat,tak už mě to zaujalo.

  Monology o frustrátovi jsou dost podobné tvým monologům.
  Sice tam jen vyjímečně někdo napíše ale čtenáři na počítadle přibývají.

  Určitý rozdíl tam ale je.
  Alienův Kokot není můj blog,nemám nijaký vyslovený osobní zájem na jeho chodu,když přestanu psát,buď zanikne,nebo ne, ale moje věc to není.

  Ale být sám nebo co horšího-se Skilosem na svém blogu-to už musí být notně frustrující.

 11. Avatar vittta
  vittta says:

  Skliloši,hybaj do sprchy!!!

 12. Avatar skiloš
  skiloš says:

  Brum, brum…

  U lavice vitto stálo,
  z plna rukou klikalo,
  pojď si pro ně polednice!
  Přišla jenom pohlednice…
  Od Putina, soudruha.
  Nebo možná klikánice…
  To by nikdo neuhád!
  Kde bydlí.
  Denny, né Puti.
  Je to na tuti.
  Fruti.

 13. A to ještě soudruh Víťa netuší, že jsem byl dvakrát v Moskvě a osobně hovořil se soudruhem Leninem :-).
  No, já taky nevím, jestli nám sem chlapec ještě něco napíše. Pro ty tři před oponou a tisíce ovlivněných za oponou :-). Doteď mu to sice nevadilo, ale třeba zase prozřel. Ostatně než psát intelektuální texty pro tři, tak raději monology o frustrátovi sám pro sebe :-).
  Nu což, pokud se ukáže, že soudruh není dostatečně zakalen a takňák nám odpadne, asi tu zůstaneme sami jako ten kůl v plotě a tu návštěvnost si budeme muset naklikat sami. Glum, glum!

 14. Avatar skiloš
  skiloš says:

  ㄱㄹㅎㅈㅂㄴㄷㅇㅈ!!!

 15. Avatar vittta
  vittta says:

  Prokoukl jsi mě.
  Jen tedy s tím negativním vnímáním věcí kolem sebe-to přece vnímal negativně více-méně každý,je to logické,drtivá většina lidí neměla srovnání,nyní srovnání mají a tudíž se zde objevila (dle průzkumů) třetina občanů,kteří po srovnání vnímají minulý režim jako lepší.

  To mě zase nelichoť,to fakt tehdy něco negativního viděl každý,i já,jako komunista,člen PS-VB,velitel družstva LM a aktivní udavač StB.

  Ale-píšeš „nám“,já tady vidím jen dva nicky-oba tedy silně intelektuálně vyzrálé jedince-ale jenom dva+ tebe samozřejmě.

  No dejme tomu,že tři jsou také „nám“.

  A já tě nenazývám svazákem-ty jsi svazák BYL.

  Někdy máš potíže pochopit drobné rozdíly.

  Ty mě nazýváš komunistou (né že by mně to vadilo) ale já ve straně nebyl.
  Tedy mě tak můžeš pouze nazývat.

  Ty jsi v SSM byl,tedy tě tak nenazývám,jen pracuji s fakty.

  Sice jsi prozřel a z SSM se nechal vyhodit (podle tebe) a zařadil ses po bok jiných čestných jedinců,kteří taktéž rozkládali minulý režim zevnitř svým členstvím v SSM,(mnozí to dokonce dotáhli na kandidáty KSČ a rozhodně nechybí mezi bojovníky proti totalitě ani samotní členové KSČ) ale to přece na samotném faktu,že jsi v SSM byl nic nemění.

  Takže nemusím o tobě nic fabulovat,stačí,když se budu držet faktů tebou potvrzených.
  Třeba i toho,jak ses pěkně odkopal,svou volbou K.S. na prezidenta jsi totiž JASNĚ přiznal,že jsi příznivcem církevních restitucí,humanitního bombardování,uznání státu Kosovo,odmítáš odsun Němců z ČSR (čímž de-facto zpochybňuješ výsledky II.světové války) a vidíš Dr.Eduarda Beneše jako někoho,kdo by měl stanout před soudním dvorem,libí se ti“trafikování“a korupce (min.za protislužbu)….
  To vše osoba K.S. jasně reprezentuje a NENÍ TO ŽÁDNÉ TAJEMSTVÍ,samozřejmě nechci zpochybnit tvé právo na názor,třeba se mýlím já,když s těmito postoji zásadně nesouhlasím.
  Vzpomínáš si,jistě,že prvotním tématem naší plodné diskuze bylo,že jsem se nechal nachytat propagandou a skočil na špek M.Z.,který pomocí hrozných lží pronikl až na hrad,zatímco ty jsi volil toliko dle svého politického přesvědčení a také nelze pominout klasicky vyšší vzdělání a inteligenci příznivců pravice.
  Líbí se mi ale,že přiznáváš,že si různé údaje o mě vymýšlíš,může to ale být i kouzlo nechtěného-posuď sám:
  „……případně si vyfabulovat na oplátku něco o mě..“
  To se ti fakt povedlo.

  Buď jsi takový charakter,nebo sis toho nevšiml.
  Sám nevím,čoveče.

  No a já uvidím,jestli sem ještě něco napíšu,po pravdě se mi nechce psát třem jedincům-byť tvrdíš,že kdesi za oponou jsou….jak to napsat…hodně tvých příznivců.
  Sakra kde jsem to už viděl-mrtvý blog ale stovky příznivců za oponou a další stovky fandící-ale bojící se napsat…
  No-pomož mi,co mi to připomíná??

  Tak pěkný víkend,chlape a piš s větším klidem.

  Jsi zbytečně nervozní a z toho pramení různé „překlepy“.

 16. Avatar t149jd
  t149jd says:

  74 133 kchomentů

  13 inpats datašít.
  Shit.

  To bylo móc dobrá Σ dění zde v tomto týdnu.
  Pochvala před nastartovanou T111 v autoparku od devjeťáka.
  Víš, co je sranda-mimoděk jsem zjistil, kdo se skrývá za tím nikem.
  To bys nevěřil…

  GM

 17. Jo jo, vittto, jak myslím. A já myslím, že jsi nám tu celou dobu lhal. Hrál sis na intelektuála, který sice za totáče „negativně vnímal“ dění kolem sebe, ale teď prozřel a pochopil, že nikdo jiný, než komunisti, to tady dohromady nedá. Pěkně jsi všem vysvětlil, že kdo to nechápe, je blbec. Už jsem psal, že ty formulace a ta „argumentace“ je mi dost povědomá – už jsem ji zažil. Pak jsi začal nápadně zdůrazňovat, jak jsi sám za komančů trpěl, umravňoval jsi mě, abych držel hubu, dokud si toho neodsedím na fízlárně tolik, co ty, plochá agitka v každé větě, spousta žvástů a žádný obsah, když to už nešlo jinak, tak obviňování ostatních, sem tam někomu naflusat na rodiče… Už dlouho jsem si říkal, co to může být za lumpa, když mu komanči tak zatápěli a on je teď volí, jak se může podívat do xichtu své rodině i sám sobě…
  Jo, chlapče. Já věřím (a nikomu to nevnucuju), že jsi starý totalitní kádr, který to nejspíš podepsal oběma složkám, aby mu partaj přikryla šméčka a pak už byl ve vatě. A teď, jak je vidět, chodíš agitovat za „guláš a pivo“ (nepředpokládám, že jenom sem).
  No, vittto, zdá se, že už ti nezbývá nic jiného, než mě do omrzení nazývat svazákem, případně si vyfabulovat na oplátku něco o mě – je to standardní postup, který už na mě vyzkoušeli jiní kádři, takže se drž zavedených postupů. A hlavně piš dál – třeba se něco ujme 🙂

 18. Avatar vittta
  vittta says:

  No jak myslíš,svazáku.
  Jen připomínám,že na dýzydenta si nehraju já ale ty.
  Takový svazák-odbojář.

  No a když jsem se tak někdy díval na dýzydentování některých antirežimistů za reálného socialismu-tak jsem si tedy říkal-kurva tohle znám,my jenom místo spart měli stratky bez filtru a místo ferneta 10 pivo.

  A jestli se někdo baví na můj účet-také členové SSM-antikomunisté?
  Já abych věděl…

 19. Avatar skilos
  skilos says:

  Na jedné z vrcholných schůzí KSČ se dlouho a plodně prodiskutovávala otázka přihlášky rusuturu do strany. Po bouřlivé diskusi nakonec její přijetí neschválili, přičemž na všechny přítomné nejvíce zapůsobily tyto tři argumenty odpůrců:
  1. řiť je rozpolcená
  2. podléhá vnitřním tlakům
  3. s komunistickou stranou přichází do styku jen útržkovitě a to ještě jenom prostřednictvím pravice.

  TT, než nám za chvíli vypadne internet.
  Jábychje ty internety stejně s tou Pohlovou po boku zakázal…

  Pic

 20. Avatar t149jd
  t149jd says:

  Pěkně jsme sklouzli, až na samý dno.
  Neumím kouzlit. Nevím, jak vocad
  Furt po tobě střílej, furt se někde schováváš.
  Život je jen krátká chvíle.
  Ptáš se, za kolik to máš.

  V tom našem světě, na naší planetě,
  vládne Bůh soudruh dobrodruh,
  seš jen kus na porážku, máš pistoli a flašku,
  ty šašku: a upilovanou pušku jako další věrnou družku.

  Možná mou hlavu daj do vitríny.
  A pak tu zprávu otisknou všechny noviny.
  Ta hlava v lihu, jako exponát.
  A pod ní nápis: Střelenej gauner, nesahat!

  Jako sršeň co bodá, byla by škoda to lacino prodat.
  Kámo, život za moc nestál a poslední cesta je moje
  nevěsta smrti. Nic a vzduch.
  Je čas uvěřit v Krista. Výhodnější než ateista
  je bejt fantasta a basta!

  Furt po tobě střílej, furt se někde schováváš.
  Život je jen krátká chvíle.
  Ptáš se, za kolik to máš.
  Krví umazanou škváru, tak jak sis to vlastně přál,
  utratíš s děvkami v baru.
  A tejdny frčej dál.

 21. Avatar vittta
  vittta says:

  Už jsem ti jednou psal,že až se nasedíš v kanceláři tolik,co já za komunistů na fízlárně,pak mi můžeš říkat „vole“.

  A budeš se divit, ale skutečně jsem v SSM nebyl,nebyl jsem ani ve straně a dokonce ani udavač se ze mě nestal, a tomu věř,že mi to bylo nabízeno,s tím,že mohou přehlížet některé mé průsery.

  No a s tím Alíkem a Depresistou-to máš snadné.
  Chceš abych sem něco někdy napsal nebo nechceš?

  Já jen aby pak „někdo“ netvrdil,že ti lezu do prdele,to bych nerad.

  Já se tady s tebou snažím diskutovat a rozhodně ti zvyšuji návštěvnost,stejně jako tomu bylo u Alíka a nejspíš i u Depresisty.

  Takže já z toho tak nějak moc nemám,tvoji kámoši se mně na „fóru“ smějí a jiní (kamarádi?) o mně píší básničky…kurva, jestli máš něco proti poezii, tak to napiš i jiným-nejenom mně,ne???
  No počkej,teď mě napadlo-doufám,že tu báseň nevztahuješ na sebe,ten text byl určen pisateli té básně o mě přece,nesmíš být vztahovačný.

  Takže ve výsledku musíš vidět,že se chovám čistě jako tvůj kámoš,ba přímo dobrodinec…no a vidíš vidíš,čeho jsem se dočkal.

  Jo,jo,tak svět odměňuje dobráky mého ražení…

  Jinak chlape,já jsem tě vstoupit do SSM nenutil,nemusíš být kvůli tomu zlej zrovna na mě.

  Já jenom tu věc připomněl s tím,že tady často píšeš o osobní odpovědnosti za své činy.

  • Ale copak, vittto? Vlastní medecínka nechutná? Nevím sice, odkud jsi vzal mé sezení v kanceláři, ale až toho odbócháš a odvedeš na daních tolik, co já, tak mi můžeš říkat svazáku :-). O svém sezení na fízlárně nám tu prosím nepovídej – dnes si na dýzydenta hraje každý totalitní čórkař či vexlák. Jestli tohle nebo jsi tam chodil každé úterý práskat, je nám fuk. A to, jestli ti někdo říká vole, nijak nesouvisí s vysedáváním kdekoliv – jen s tím, že se jako vůl chováš.
   A jestli se budu divit? Ne, nebudu. Mám tě za totalitního kádra, který *tenkrát* lezl do prdele někomu jinému, než takovým, jako já a o tvé reakci na nabídky přehlížení tvých průserů mám svou představu viz výše – asi jsi měl své průsery, na které byly tenkrát stejné paragrafy jako dnes a byl ti nabízen pardon, když semo tamo něco pustíš o těch, kteří neměli klapoklidez. Jestli jsi to přijal, víš sám nejlíp a jistě se s tím dokážeš srovnat. To není obvinění, jen názor.
   Zvyšování návštěvnosti je další slabomyslnost. Ty a šíloš jste mi zvedli counter z nějakých 30 na 140 – fakt díky :-). Teď můžu konečně žít jen z prodeje reklamy. Je opravdu úsměvné, že tu svými výlevy bavíš xx lidí a ještě tím machruješ.
   A jestli chci, abys sem psal? Dobrý muži, uběgaj studovat mé odpovědi alíkovi – jsi +/- stejný level. Kdo myslíš, že jsi? Tenhle blog mám proto, abych se bavil a kdokoliv k tomu přispěje, je vítán a hýčkám si ho. Kdyby mi šlo opravdu jen o tu pseudopolitickou diskusi, dávno tu trpíš samomluvou.
   Nu což, vittto. Tak svět oplácí dobrodincům (zejména tvého ražení).
   Dovol mi odpovědět slovy klasika: piš, barde, střádej – přijde čas, zúčtujeme.

 22. Ty jsi, vittto, takový mistr názorových konvertita. *Tenkrát* div ne disident, dnes komunista, alienovi jsi lezl do zadku, dnes na něj pliveš, u depíka (jestli jsem to správně pochopil), jsi byl taky za hrdinu, dnes k chrlení sraček na něj provozuješ celý blogísek…
  Jakže jsi to psal v té své básničce? „Včera rudý-modrý dnes“? No pravda, barvišky to mění pěkně, glum, glum…

 23. Hm, tak kurva z ODS, jo. A jaký problém máš s cizím tátou, hošo? Začínáš trochu vypadat z role – jak se zdá, trefil jsem bull’s eye.

 24. Tak znovu argumentace mým „svazáctvím“ a jinak skutek utek? Tak tys tu dobu zažil? Tak teď už mi to začíná spínat. Ty sis to tenkrát asi taky pěkně užíval, co? Jen tak trochu na druhé straně, než já. Tak ty jsi svazákem a pyjonýrem nikdy nebyl, jo? A co takhle soudruhem, soudruhu? Další z těch, co „tou dobou“ pěkně propluli, že? Ta rétorika, „argumentace“ – ten trénink se nezapomíná. A Milada Horáková na wikipedii, hm, hm. Ještě se dočkáme, že tam to heslo někdo zedituje.
  Tak to vypadá, že nám tu celou dobu pěkně kecáš. A já starej pravičáckej vůl jsem se nechal nachytat. Kdepak, on komunisty nehájí, on dokonce na rozdíl od gravera našel odvahu *odmítnout* vstup do SSM (ta o Smolíčkovi je taky dobrá ). I ty rebele, tak tys nám prozřel až teď, žejo? Tak to chce přehodit výhybku.

 25. Avatar vittta
  vittta says:

  Hele,ty poete,hoď tam tuhle:
  Včera rudý-modrý dnes,
  já jsem kurva z ODS.
  Táta komouš-udavač,
  já na prachy vysavač….

  No pokračuj,určitě to budeš znát.

 26. Avatar vittta
  vittta says:

  Abys to měl kratší…
  Píšeš o M.Horákové,uranových dolech…

  Někdy mám dojem,že jedinec převracející popelnice u toho buzeruje dítě,které odhodí papírek.

  Jinak klasicky „vidíš třísku v oku bratra svého ale nevidíš trám v oku svém“

  Nežiješ v ráji ale na zemi.
  Bylo tisíce a tisíce tisíců vražd,miliony a miliony umučených,utýraných a ještě tolik a 10x tolik jich bude,doku lidstvo existovat bude.

  Jedna Milada Horáková v tom neukazuje prakticky nic,jakkoliv byl proces nespravedlivý,přehnaný a krutý.

 27. Avatar vittta
  vittta says:

  No,jestli máš z mých textů dojem,že jsou zaměřeny na obhajobu KSČM pak skutečně budeš argumenty hledat těžko.

  Já se snažím naučit čtenáře významu slova demokracie a také možnosti pochopit dějinné souvislosti.

  Nevím,proč tam hledáš obhajobu komunismus nebo dokonce stalinismu,to tam samozřejmě najít nemůžeš.

  S těmi vlastními zkušenostmi jsi mě už pobavil,bývalý svazák jako ty těžko může buzerovat absolutního nestraníka jako jsem já.
  A je mi kamaráde také už 46-takže jsem tu dobu zažil,né jak někteří,kteří se vytahují že nebyli v socialistické organizaci a pak z nich vyleze,že jim bylo za převratu 14.

  Dneska chce určitou odvahu říci jasně,že KSČM volím,tehdy chtělo zase odvahu říci,že do SSM prostě nevstoupíš.
  Na komunisty se už nadávat může,i na jejich voliče,to není žádné hrdinsví.

  Ten z fóra-ten hledač argumentů-ten asi nemá moc velké diskuzní schopnosti,když nemá odvahu se TUPÉHO zakukleného komunisty jako jsem já ani zeptat,přece-snadno by mě argumentačně smetl,ne?
  Nebo to není pravicový úderník plný inteligence a vzdělání?
  Argument o Miladě Horákové si přece může připravit na Wikipedii…
  Tam najde i rok,kdy sem přijeli „Rusáci“…

 28. Mimochodem: takový dotaz z pléna: o jakých argumentech tu ten soudruch pořád mele? No, moje odpověď byla „se ho zeptej sám“, ale vážně – kde jsou ty argumenty? Já jsem (ano, jistě čtu nepozorně) zatím žádný neviděl (a jak vidno, nejsem sám) – tedy kromě argumentum ad hominem. Kecy, názory, tvrzení, obviňování druhých z neargumentování, výsměch, nadávky… – to všechno už jsi předvedl. Ale nic, co by se dalo považovat za argument. Zpochybňování mé argumentace historickou realitou (protože tu se nikomu z vás nikdy nepodaří ohnout tak dokonale, jak byste potřebovali) samo o sobě argumentem není.
  No, vážení, odmažte si všechny ty pindy, mnohoslovné apologie, přísliby budoucího, VUMLoidní proklamace… – co zbude? Fakta. Realita. A to nikdo neobkecá. Ono totiž nestačí tvrdit, že Palach byl ve skutečnosti rudofil, který se upálil kvůli ceně pornočasopisů, že proces s Horákovou byl spravedlivý a trest zasloužený a že uranové doly byly jen lidem vyžádaný generátor pracovních příležitostí. Nestačí, soudruzi. Fakt ne.

 29. No musím přiznat, že úplně pozorně jsem tvé texty nečetl – ono je to dost obtížné, protože toho opravdu napovídáš hodně a jak sám říkáš, občas by to chtělo rychleji myslet, než psát. Takže mi nepochybně unikl hlubší smysl. On už alík říkal, že kdo ho nechápe nebo s ním dokonce nesouhlasí, asi ho špatně čte.
  Kozy s kurzy si graver nedělá, ale své CV před webovými pindálky obhajovat nebudu – co o sobě píšu, nepíšu proto, abys mi to věřil.

  Jinak je opravdu poučné, jak se (nejen) ve tvém pojetí redukuje institut blba na „toho, kdo nevolí komunisty a nechápe, co mu říkám“. Žvanilové, kteří bez jakékoliv logické podpory obhajují komunisty a jejich budoucí přínos pro naši společnost, se považují za intelektuální elitu a shlukují se do stád, pečlivě střežených mohutnými samci s bicáky i na mozku. Ti, kteří křišťálovou čistotu komunistických záměrů zpochybňují na základě historické (n.b. vlastní) zkušenosti, jsou těmito samci prohlašováni ve jménu střežení stáda za blby.
  Váš přístup ke komunismu je jako vztah inkontinenta k plínám.

 30. Avatar vittta
  vittta says:

  Napadá mě,že možná nebude problém přímo v tom,že nečteš co píšu já…

  • Avatar t149jd
   t149jd says:

   Již jedenáctá odbila,
   a lampa ještě svítila,
   a lampa ještě hořela,
   co nad klekadlem visela.

   Na stěně nízké světničky
   byl obraz Lenina.

   Byla noc, byla hluboká,
   měsíček svítil z vysoka
   a ticho, pusto v dědině,
   vítr burácel jedině.

   A on tu napřed – skok a skok,
   a ona za ním, co jí krok.
   Psi houfem ve vsi zavyli,
   když ty pocestné zvětřili;
   a vyli, vyli divnou věc:
   žetě nablízku umrlec!

   A byla cesta výšinou,
   skalami, lesní pustinou;
   a v rokytí a v úskalí
   divoké feny štěkaly;
   a kulich hlásal pověsti:
   žetě nablízku neštěstí. –

   A byla cesta nížinou,
   přes vody, luka, bažinou;
   a po bažině, po sluji
   modrá světélka laškují:
   dvě řady, devět za sebou,
   jako když s tělem k hrobu jdou;
   a žabí havěť v potoce
   pohřební píseň skřehoce. –

   „Ó nech mne již, ó nech mne tak!
   Divý a hrozný je tvůj zrak;
   tvůj dech otravný jako jed,
   a tvoje srdce tvrdý led!“

   „Však jsi ty vždy byl přede mnou,
   a já za tebou cestou zlou;
   však jsi byl napřed po ten čas:
   skoč a ukaž mi cestu svou.

   Hoj, jak se venku vzmáhá hluk,
   hrobových oblud mocný pluk;
   šumí a kolem klapají
   a takto píseň skuhrají:

   „Tělu do hrobu přísluší,
   běda, kdos nedbal o duši!“
   A tu na dvéře: buch, buch, buch!
   burácí zvenčí její druh:
   „Vstávej, umrlče, nahoru,
   odstrč mi tam tu závoru!“

   „Lenine mrtvý, rač pomoci,
   nedej mne ďáblu do moci! –
   Ty mrtvý, lež a nevstávej,
   pánbůh ti pokoj věčný dej!“

   Ach běda, běda vittovi
   Umrlý vstává potřetí
   a velké, kalné své oči
   na poloumrtvou otočí.
   „Lenine při mně stůj,
   u Marxe svého oroduj!
   Nehodně jsem tě prosil,
   ach odpusť, co jsem zhřešil.

   Dobře ses, vitto, radil,
   na Lenina že jsi myslil,
   a druha zlého odbyl!
   Bys byl jinak jednal,
   zle bysi byl skonal :
   tvé tělo bílé, spanilé,
   bylo by co ty košile!

 31. Avatar vittta
  vittta says:

  To si děláš kozy,kurzy argumentace prej…
  Jo rétoriky,to bych věřil.

  Hele,Gravere,Jsi si jistý,že sis četl ten můj text pozorně???
  Já jenom abys moje náznaky nechápal špatně a hlavně-abys je nemířil na sebe,aniž bych je tam mířil já.

  Někdo si (i jiným) může dost uškodit,když rychleji píše než myslí….

 32. Áno, áno. Hlavně nepokřivit tudlenctu hystórii, soudrzí. Hlavně žádná fakta, a už vůbec né ta vobjektývní reálka. S odstupem času to musíme vnímat takňák dyjalekticky, jináč tady zůstaneme sami, jako ten cool v plotě.
  Zahodit je potřeba především ty špatné ideologické vlivy, že?
  A blbci a sračky, hm, kdopak nám to tu nedávno vyčítal… Ale jak pravím, někteří soudruzi jedinci trpí selektivní amnézijí. Já jsem si své nebetyčné blbosti (spočívající zřejmě v mých zcela zcestných politických názorech) plně vědom – a kdybych náhodou zapomněl, vždycky se najde někdo, kdo mi to připomene, že? Na rozdíl od jiných ovšem nemám zapotřebí svou chytrost nijak exhibovat – netrpím žádnými komplex, k vyslovení svých názorů nepotřebuju kurzy rétoriky ani argumentace (jakkoliv jsem je mimochodem absolvoval), takže si budu dál mlet svoje sračky. Jestli se z nich někdo posere nebo ne, je mi u prdele.

 33. Avatar vittta
  vittta says:

  Ale ne,politikům to není v rusturu.
  Pokud by komunisté předváděli kvalitní praktickou politiku,přišli by jistí politici o svá koryta a také o svého strašáka.

  Ti jiní-co mají strach-ho mají jen proto,že nepochopili dějiny a také si nevšímají světa kolem sebe.

  Říkají:
  Komunista vždycky zůstane komunistou-ale když je takový v ODS,tak jim to nevadí.
  Navíc jsou i tací,kdo vyznávají teorie o „zakuklených“ komunistech,tedy prakticky to,že komunista nemusí být jen člen této strany ale stačí klidně i volič,ba dokonce ti nejmazanější nemusí být ani voliči.

  Takoví lidé ale mohou být „zakuklení“ i v jiných stranách a prezentovat se hlasitým antikomunismem,což takovým politickým vizionářům nikterak nevadí-pokud tedy politik říká to,co chtějí slyšet.

  Je to samozřejmě všechno k smíchu a divadlo pro různé nadšence,kteří pak s oblibou citují klasiky,jak je těžká srážka s blbcem a že blbec neví že je blbec což se na ně skvěle hodí-ale sami to nevědí,protože prostě blbec je VŽDYCKY někdo jiný,ale sami svou chytrost nedokazují nijak a naopak absolutně trapně melou totální sračky v domnění,že se z nich někdo ohromeně posere jenom proto,že volili „správného“ kandidáta na prezidenta.(třeba)

  Co se týká prasáren „komunistů“ pak je toto silně zavádějící pojem,neboť velká většina takových prasáren byla z pohledu tehdejších zákonů nezákonná,nelze tedy vysloveně říci,že prasárny dělali komunisté z titulu článku 4 ústavy-ale prasárny prostě vyplynuly z dějinného období a nemuseli o nich všichni ani vědět,natož se jich aktivně účastnit.
  Zde je pro pochopení těchto událostí zahodit ideologické vlivy-ty pokřivují pohled na historii.

  Já také nesouhlasím s mučením cizích státních příslušníků na území ČR- a přece se to dělo a dějí se i další věci,které vyplavou s plnou silou na povrch až třeba za 20-30 let a třeba ani nevzbudí žádnou pozornost,stejně jako jí nevzbudila válka v Iráku a její vylhané důvody,o nichž se drze otevřeně mluví ale nikoho to naprosto nezajímá…

 34. Platí tady-jací voliči-taková partaj“ – tak v případě KSČ(M) zcela jistě :-). A za současný marasmus ODS tedy asi můžu já a mně podobná pravičácká hovada. Tak nevím, co bylo dřív – vejce nebo slepice…
  Pozoruhodný je strach některých politiků,aby náhodou komunisté kromě keců nepředvedli také činy“ – politikům je to v rusuturu. Ten strach mají jiní. A chci doufat, že není oprávněný.
  pokud někdo říká,že budou hrabat jako ostatní tak přiznává,že ti ostatní už za hovno stojí“ – ti ostatní taky za hovno stojí. A u komunistů je bohužel ten rozdíl, že své prasárny dělali před delší dobou, než ti ostatní (že to byl úplně jiný level, už dnes málokoho zajímá).
  Já bych taky raději místo keců viděl pozitivní činy (nevím sice, co by rudá banda mohla udělat pozitivního, ale jeden nikdy neví, že). Strašlivé tajemství, které blbé stádo ještě neodhalilo (páč ho odhalit nechce) je, že komunisti budou v tom lepším případě prostě jen další stranou u koryta.

 35. Avatar skilos
  skilos says:

  A ještě – udička pro Dannyho, před mou sprchou »

  http://www.obcane-cr.cz/ekonomicky-privatismus/

  To bude rachot, přivřete oči.

  Howgh today

 36. Avatar vittta
  vittta says:

  Skilosi,ten chlap je člen strany,která uspěla ve volbách.
  Říká se tomu demokracie,kroucení krkem do demokracie nepatří.
  Vidím,že ti budu muset udělat školení.

  O jeho kvalitách nebo nekvalitách netřeba spekulovat,horší jak všemožní polistopadoví(z nichž někteří začali už před listopadem třeba v NF) géniové asi nebude.

  • Avatar skilos
   skilos says:

   Hloupost se fackováním nedá vyléčit.
   Kde blb, tam nebezpečno.
   Kolikrát jsme se už přesvědčili, že kde stranický blb, tam je vždy nebezpečno. A aktivní blbec — ten je horší než cizí, případně i třídní nepřítel.
   Nad lidskou blbostí se taky nedá zvítězit. Ale nikdy se nesmí přestat proti ní bojovat.
   Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem.
   Proti blbosti i bohové bojují marně.

   Jj, moudrá to slova stejného protagonisty.

   GN, únava materiálu, modré, černobílé i rudé sny přeju…fšem.
   A máte to…

 37. Avatar vittta
  vittta says:

  Tak-kromě keců nenabízí nic žádná strana,v tomhle KSČM rozhodně nijak nezaostává.
  Pozoruhodný je strach některých politiků,aby náhodou komunisté kromě keců nepředvedli také činy.(že budou stejní jako ostatní je pouze spekulace,navíc pokud někdo říká,že budou hrabat jako ostatní tak přiznává,že ti ostatní už za hovno stojí)

  Zatím desperátům české politiky slouží jako účinný strašák.
  Jakmile by ale udělali něco pozitivního,bylo by po strašákovi.
  Proto také poslední dobou sílí tlak na pošpinění KSČM a také ten nejlacinější antikomunismus dostává mnohdy až komický rozměr.

  Je potřeba si uvědomit,že politika KSČM nemá nijak zapotřebí být aktivní,hlasy jim spolehlivě přinese aktivita jiných.
  Ve svém důsledku to ale může vést k degeneraci strany,neboť co není nutné se většinou ani nedělá.

  Takto naprosto degenerovaly strany „pravicové“,neboť jejich příznivcům ke štěstí stačí pouze antikomunistické bláboly a nadřazené kecy o sockách a zlé levici a skutečnou plodnou politickou aktivitu jen nemnozí voliči skutečně vyžadují.

  Platí tady-jací voliči-taková partaj.

  Což o to,to může platit i jinde-ale ne všude jsou voliči deklarovanou elitou národa….

  • Avatar t149jd
   t149jd says:

   Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, si jen ti nejchytřejší hrají na hloupé.
   Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
   Pakliže člověk zvítězí nad vlastní blbostí, je vítězem nebo poraženým? V každém případě je to dobré.
   Překonávat vědomě své sklony k blbnutí a blbostem je nejvlastnějším projevem lidskosti.
   Výplod chorého mozku nemusí být vždycky nesmysl, protože víme ze zkušenosti, že výplod zdravého mozku se často projeví co neskonalá blbost.[2]
   Z chytrosti nelze nikoho žádným dekretem vystěhovat. Chytrost se nedá dekretem ani nastěhovat.
   Paměť je výsadou blbých. Chytrý nemá čas si pamatovat, chytrý musí vymýšlet.
   Vždycky bylo, je, a já se domnívám, že i bude, na světě víc lidí hloupých a nevzdělaných, než chytrých a vzdělaných, i když chytrost a vzdělanost nejsou na sobě přímo závislé. Já znám mnoho vzdělaných hlupáků.

   Já taky, pane Werichu…

   GE

 38. Avatar skilos
  skilos says:

  Možná opatrně vidlovou pinzetou vykroutit, proti směru dějin, za krk z těla hostitelova.
  Fakt nevim.
  Sally, co Ty, znáš řešení?

  Pic

 39. Avatar skilos
  skilos says:

  Neznáš, Grejví něco učinnýho na klíštata ?
  http://m.novinky.cz/articleDetails?aId=293317&sznu=6L2T4WQrYfAobvlg&mId=8&sId=8

 40. Když on právě ten kout měl tenkrát každý jinak.
  Vysoká podpora KSČM je především vizitka popřevratových vlád a srovnání obou systémů než samotnou prací KSČM“ – no konečně to aspoň jeden jejich volič dokázal říct na plnou hubu. Komunisti opravdu kromě keců nenabízí nic – jediné jejich volební poselství je „všichni ostatní jsou zloději, tuneláři, spiklenci a gauneři, tak volte nás“. Proč, kurva? I kdyby byli komunisti tuctovou, reálně (nejen legálně) legitimní stranou portfolia, tak proč by měl kdokoliv věřit, že zrovna oni to po všech těch letech postaví na nohy? Že budou hrabat a trikařit míň, než ostatní? A jak by tomu mohl věřit někdo, kdo se o jejich schopnostech už přesvědčil?
  Ale proč ne – dav chtěl, dav má. A koho volit, když ne komunisty? Jednoduchá odpověď – kohokoliv jiného nebo nikoho.

 41. Avatar vittta
  vittta says:

  Kout asi vypadá dost jinak.
  Život v normalizační ČSSR měl do kouta-přes všechny neduhy-dost daleko.

  Určité věci,které byly považovány za samozřejmost pak dost vyniknou,když se obyčejný člověk rozhlédne kolem sebe dnes.

  Vysoká podpora KSČM je především vizitka popřevratových vlád a srovnání obou systémů než samotnou prací KSČM.

  Mě by v r.1989 také ještě nenapadlo,že budu komunisty volit.

  Jenže Gravere-koho,když ne KSČM?

  Oni ti komunisté působí velice živě v TV diskuzích,kdy komunista (jakýkoliv) to tvrdě nandává všem oponentům,kteří se dost ztěžka zmohou maximálně na slabé argumenty ohledně poměrně krátké stalinistické éry.(o „mccartismu“ v USA nevědí samozřejmě nic)

  A názory KSČM ohledně nepříjemných a dost kontraverzních událostí „demokratické“ éry jsou také velice jasné.

 42. Někdo vnímá svět politickou optikou, já to mám naopak. Je mi jedno, jestli mě někdo onálepkuje za pravičáckou svini a jiný zase bude tvrdit, že jsem komunistický slouha. Zajímavé je, že jsem v jedné diskusi dostal obě nálepky současně, když jsem obhajoval jakýsi konkrétní skutek policajta. Jak se někdo zastane policajta, semknou se proti němu všichni bez ohledu na politické či sociální přesvědčení (u většiny je to totéž) – spojuje je jen jejich rigidní blbost, nedostatek informací a absence rozhledu (proč se taky rozhlížet, že?).
  A lidé, zahnaní do kouta? V kotlince byli zahnaní do kouta desítky let, s pomocí boží a KGB se zmohli jen na statéry v blbé frašce a dnes tu svoloč volí zase. Někomu se holt v tom koutě docela líbilo…

 43. Avatar vittta
  vittta says:

  Kdo tě tak ošklivě onálepkoval,Gravere?

  No ale vidíš sám,co je na netu blbostí,které pokřivují už tak pokřivené vnímání politických směrů.
  Pokud máš názor jaký popisuješ,pak máš dost problém třeba u voleb,tam rádoby pravicové partaje nijak nepomáhají těm,kdo si sami pomoci nemohou nýbrž vydatně pomáhají leda sami sobě okrádáních právě těch,kteří si ještě pomoci mohou-ale po zásahu „pravicové“ politiky se ocitnou ve skupině,co si už pomoci nemůže.

  Osobně upřednostňuji politiku,kdy ti,co si pomohli už dost by mohli pomoci jiným,aby se stal opak-tedy ze skupiny těch,co si pomoci nedovedou se alepoň část přesunula tam,kde už si zase pomoci mohou.

  Zkrátka a dobře,nijak by mě netěšilo,kdyby mi někdo vypálil barák a mě pověsil na lampu jen proto,že má hlad,rád tedy vidím lidi spokojené a „bohaté“ alespoň do té míry,aby je něco takového ani nenapadlo.

  Když to ale půjde takhle dál,tak nevím nevím,lidé zahnaní do kouta jsou lecčeho schopni……………..

 44. U Aštarových koulí, to je zase scholastická bomba (pomineme-li fakt, že v rozporu s titulkem žádnou definici neobsahuje). On má tu definici každý svou a (správně řečeno) každý jinou. Já jsem například získal etiketu pravičáckého hovada jen proto, že tvrdím, že pomoc druhých může a má očekávat ten, kdo si už sám pomoct nemůže a že socky z povolání jsou svině. A to jsem ještě před pár lety neměl tušení, co to levice a pravice znamená a i dnes je moje chápání asi poněkud minoritní (zcela jistě to ovšem nevidím tak, jak je naznačeno výše a škatulkovat to podle voličů Zemana či někoho jiného je imho sociologicko-statistický lapsus).
  Že měnová reforma ožebračila ty nejchudší je ovšem skutečně kardinální blbost, která se ovšem v takovém teoretickém cvičení lehce přehlédne). Ti opravdu nejchudší (a v době měnové reformy u nás měla chudoba zcela odlišnou podobu, než dnes) vskutku neměli o co přijít a ti opravdu bohatí nepřišli téměř o nic, protože většina jejich aktiv měla podobu, které se měnová reforma nedotkne. Trefilo to střední stav, který měl nějaké úspory v kampeličce (můj dědeček živnostník by mohl vyprávět).
  U nás měnovou reformu opravdu udělali komunisté, ale jejich vynález to není – jak vědí pravičácká hovada, akademicky zdělaná v příslušném oboru, je to elementární ekonomický instrument.
  Stejně tak komunisté nevynalezli šibenici ani koncentrák (stejně jako William Cody nevynalezl Colt) – (nejen) oni tyto šikovné nástroje jen používali.
  A že se pojmy pravice a levice dnes hroutí? No baže – najednou začínají všichni zjišťovat, že vo tom to néni. Kdopak to při posledních volbách poudál…
  Právě úcta k druhým lidem a jejich svobodě je to, co definuje pravici.“ – nikoliv, pane autore. To je to, co definuje člověka. A plnou držku takových hlubokomyslných frází má dnes každý tlučhuba napříč politickým i mentálním spektrem. Asi jako ta demokracie…

  • Avatar skilos
   skilos says:

   Je to bomba – Vitta Come Back -The EQULAS

   Bomba
   Je to bomba
   je to bomba
   je to bomba

   Vitta, když písničky začne hrát
   špendlík spadnout bys uslyšel
   ten na to talent teda má
   i ty bys jej slyšet měl
   měl
   měl
   měl

   Bomba
   Je to bomba
   je to bomba
   je to bomba

   Když se svým názorem ven vychází
   s každým se do řeči dá
   mrkne okem až tě zamrazí
   ten chlap na to má


   Bomba
   Je to bomba
   je to bomba
   je to bomba

   Ženu má milou a krásnou
   někdy se kluci i poperou
   nad její krásou žasnou
   ona je sexy ou
   ou
   ou
   ou

   Je to bomba
   je to bomba

   Budho, vidíš ho-a do toho si duši dal…
   Njn, ne vždy se soudruhům z Endéer fšechno podaří.

   GE

 45. Avatar vittta
  vittta says:

  Pěkná blbost,ten tvůj doporučený text,Skilosi.
  Nějaký pošuk mlátí prázdnou slámu s pojmy „pravice“ a „levice“, přičemž důležité není nikterak to, co si o těchto (prázdných) pojmech myslí autor, ale naopak to, co si o těchto pojmech myslí množina jedinců, kteří se dle nich řídí(ta nemusí být všude stejná).
  V českém prostředí je pod pojmem „pravice“ představován především antikomunismus, což se rovná svoboda, což se rovná prosperita, což se rovná štěstí.
  „Levice“ je naopak prezentována jako komunismus, tedy otroctví, bída a neštěstí.

  Zde je vidět, že samotné slovo „komunismus“ se dá využít k mnoha účelům, aniž by konzument oficiálních pravd věděl cokoliv hlubšího.

  Mnoha lidem pak stačí naznačit-třeba při prezidentské volbě-že M.Z. je levičák, což si mnozí přeloží jako že je to komunista, zatímco K.S. jako pravičák reprezentuje cosi vznešeného a velkého, v historii(současnosti) to ale nemá žádnou oporu ani jedna z tezí.

  Hodně mě ve Skilosem doporučeném textu pobavila silně manipulativní sračka o tom, že měnová reforma ožebračila ty nejchudší, což je samozřejmě blbost jako vrata, neboť ten nejchudší nemohl v žádném případě přijít o více, než byla jeho poslední výplata.
  Ale manipulativně to vyznívá správně- neboť člověk vzdělán (dnešní) VŠ nejasně ví, že měnovou reformu udělali „komunisté“, a byl to také nesporně jejich vynález, stejně jako vynalezli koncentráky, šibenice a všechny tyhle nehezké věci, které na světě nebyly před jejich příchodem, přičemž určité historické nesrovnalosti se dají vysvětlit tím, že komunisté už tehdy byli na každém rohu, byť se jmenovali jinak.
  Celá věc je ovšem zjednodušena tím, že se o historii stejně dávno nikdo nezajímá, takže není přehnaně třeba cokoliv vysvětlovat a bohatě stačí seriály jako „Zdivočelá země“ nebo „Vyprávěj“.

  Mám rád nadšené a budovatelské texty, a proto chválím a dávám 1.

  Poněkud ale nechápu ostatní texty Skilosovy, jejich smysl mi uniká, zřejmě je to tím, že jako volič M.Z. jsem přirozeně omezený v myšlení…

 46. Avatar skilos
  skilos says:

  http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2013021301

  Dóst dobře popsaný.
  GEM

 47. Avatar skilos
  skilos says:

  Haló osobo, nešli tudy děti…?
  Co říkáteee?
  Jesli tudy nešli děti…?
  Já vám nějak nerozumím, paní.
  Děti, děti.
  Ale děte, tady sou jen dospělí.
  Až na jednoho…
  Viť, Modí.
  GE

 48. Avatar Modona
  Modona says:

  Já jsem se s tím vyrovnala uř deset minut před, ale to vyrovnání mi vydrželo cca hodinu, do první “ tiskovky „, to jsem začala plakat a vpodstatě ještě nepřestala.

 49. Avatar skilos
  skilos says:

  A je to jasný, jak sokol v Mrazíkovi >
  Selfdg – Monologion
  To sem dopad – jak Danny, skoro.
  Fňuk, fňuk, nikdo si tu se mnou nechce hrát,
  možná mě ani auner nebude mít rád,
  že mu to tu plevelim,
  a blahem se tetelim,
  já chci taky banána,
  napovídal Nirvána,
  Kurtík na to sere,
  pošli mi už do p.
  Neváhej a toč,
  neudržim moč,
  ni stolici, ni mír,
  nejsem ale honimír,
  lepší s večer s Mandy,
  natáhla mi čepec, kšandy,
  dál už to já neumím…

  Jakou Ty máš trpělivost, jenom čumím.

  Test *****
  Cgrt.
  Pic

  • Avatar skilos
   skilos says:

   Oprava předch. přisp. – ve Finistovi

   Myš
   Sedí myš v rohu,
   v pastičce má nohu,
   sedí tiše, občas pípne,
   asi stejně brzo chcípne.

   Na pivu
   Sedí pán na malém pivu,
   ve tváři má zděšení.
   Není tomu ani divu,
   padá na něj lešení.

   Potvora
   Dvoumetrová potvora,
   vkročila k nám do dvora,
   asi už k nám nevkročí,
   má motyku v … .

   Mraveneček
   Nesl malý mraveneček
   lesem kousek dřívka,
   nedbal na svou čerstvou kýlu,
   vyhřezla mu střívka.

   Návod
   Sledoval jsem v televizi,
   jak lidem seká hlavy kat,
   s partnerkou teď máme krizi,
   udělám to taky tak.

   Na vozovce
   Belhám se za autobusem,
   kéž by mi tak zastavil,
   běžím dlouho rychlým klusem,
   v tom se infarkt dostavil.

   Kočka
   Do pastičky na myši,
   dala hlavu kočka,
   nevidí a neslyší,
   vytekla jí očka.

   Dřevorubec
   Dřevorubec dříví kácel,
   sekl se a vykrvácel.
   Marně svíral pěstičky,
   neměl krevní destičky.

   Hra
   Včera jsem si hrál
   se zápalnou směsí,
   tělesné mé pozůstatky
   kolemjdoucí děsí.

   Tchýně
   V rodině jsme měli zrádce,
   byla to má tchýně,
   teď už hnije na zahrádce,
   rostou na ní dýně

   Jana
   Leží Jana ve vaně,
   kudla trčí z břicha,
   kecala furt nesmysly,
   teď už bude zticha.

   Na stavbě
   Zedníkovi z lešení
   spadla dolů cihla,
   vyvolala zděšení,
   zabít chodce stihla.

   Kult. ólvejs pro dnešek

   • Avatar skilos
    skilos says:

    A poslední veselý [jak pro koho-někdy i smutná realita, viť Grejví] koutek až kout >

    skilos
    Pro 21st, 2012 at 08:57
    Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit | Citovat | #33

    A eště k Tvému komentu jedna douška, myslím, že v Tvém případě(IMO)padne na úrodnou půdu, možnás četl…

    Obecné zákony pro praktické inženýry, jak je formuloval Výbor pro Doporučené Postupy Mezinárodní Společnosti Filozofujících Inženýrů:
    Může-li se do výpočtu vloudit chyba, stane se tak.
    Smyslem chyby ve výpočtu je způsobit co nejvíce škody.
    V každém vzorci fungují konstanty (zvláště pak ty opsané z technických příruček) jako proměnné.
    I ty nejideálnější laboratorní podmínky jsou na hony vzdáleny skutečným provozním podmínkám.
    Nejdůležitější parametr plánu nebo nákresu bývá nejčastěji zcela opominut.
    Pokud se na projekt podaří sehnat pouze jedinou nabídku, pak je navýsost nevýhodná.
    Pokud ověřovací série funguje bez závad, celá ostatní produkce bývá poruchová.
    Veškeré dodací lhůty je třeba vynásobit činitelem 2,0.
    Zásadní konstrukční změny se vyžadují, až když je výroba téměř u konce.
    Díly, které se rozhodně nesmějí namontovat v nesprávném pořadí, bývají takto namontovány.
    Volně zaměnitelné díly nikoliv.
    Provozní údaje výrobce je třeba vynásobit činitelem 0,5.
    Prodejní záruky provozu je třeba vynásobit činitelem 0,25.
    Návod na instalaci a provoz se okamžitě zašantročí už při příjmu.
    K součásti, kterou je třeba opravit nebo seřídit, není přístup.
    Podmínky pro obsluhu, tak jak jsou udány v popisu přístroje, nelze dodržet.
    Pokud za chybný propočet odpovídá více než jedna osoba, nikdo za nic nemůže.
    Stejné díly, ověřené stejným způsobem, se v praxi chovají zcela rozdílně.
    Jestliže se v technické praxi dospěje díky provozní zkušenosti k definitivní hodnotě bezpečnostního faktoru, rázem nějaký chytrolín vymyslí způsob, jak ji překročit.
    Záruční podmínky přestávají platit, jakmile je proplacena faktura.

    Den, kdy se človjek nezasmál, jakoby nebyl.
    Měl jsem v Kavale chechtacího pejska-Bobíček se jmenoval-zastřelili mi ho. Tak sem odtamtud vypad. Aby mi bylo veselejš, ale nějak to nefunguje, vzpomínky sou sfinstvo…
    HD

 50. Avatar vittta
  vittta says:

  Tak jo,Gravere.
  Díky za tu šanci.
  Jen mi připadá,že nejsi v pozici,dávat někomu nějaké šance.
  Své názory mohu formulovat kdekoliv,nemusím s tím k tobě.
  Lépe se mi ale formuluje tam,kde jsem brán jako rovný mezi rovnými.
  Tady jsem nestál za odpověď na jedninou otázku ani tobě,ani Skilosovi.
  Jen jste oba neustále řešili,že volím KSČM,což považuji za své právo.
  Ostatní případní čtenáři se nevyjadřovali vůbec,zřejmě se smáli až se za břicho popadali,jak jsi mi to nandával a říkali si:
  „Ten Graver svými pádnými argumenty toho vitttu úplně vyřídil.“
  Myslím,že tak to vidíš rozhodně ty.

  Vysloveně tě ale nepodpořil nikdo a nikdo neměl ani zájem do rozhovoru vstoupit.
  Skilose nelze počítat,ten vidí jen sám sebe a vyžívá se v sáhodlouhých diskuzích,kde působí mírně řečeno velice hloupě,má ale asi dojem,že je to největší bijec a tak celé diskuze dává v odiv veleváženému publiku.

  Tedy lze shrnout,že sem přišel rekordní počet čtenářů,pochybuji ale,že by sem přišli kvůli tvým názorům,to by sem chodili stabilně pořád.
  Četli si tedy názory mé,jak jsem je prezentoval,omezen ovšem nedostatkem zájmu o skutečnou diskuzi.
  Zřejmě se bavili,jinak by to nečetli,že jo.
  A bavit by se lidé měli,ať už je to na můj,nebo tvůj účet.

  Závěrem ještě zopakuji mé dotazy,které mi ještě nikdy žádný pravičák nezodpověděl:
  Souhlasíš s církevními restitucemi v přijaté podobě?
  Souhlasil jsi s humálním bombardováním Srbska a se způsobem „legalizace“ této akce?
  Souhlasíš s uznáním nezávislosti státu Kosovo?

  V případě odpovědí bych se ptal dál,byl to účel těch dotazů.

  Záměr jsi zřejmě pochopil.
  K.S. reprezentuje právě tyto pochybné akty,prakticky nikdo s nimi nesouhlasí ale plno lidí i tak volilo tohoto muže na prezidenta.

  U tebe to bylo o to horší,že jsi mě ze všech stran nazýval komunistou na základě volby KSČM.
  Tím sis fakticky sebral možnost obrany,mohl jsem snadno napsat automaticky,že s tímto a dalšími akty souhlasíš,když tedy volíš K.S.,tuto logiku jsi mi nahrál.
  Já ale nejsem jako ty a nejprve se ptám.
  Pouze u tvého členství v SSM jsem se dobře pobavil a náležitě ho ve svých textech vyšperkoval.

  Diskuze měla být o prezidenstké volbě,PROČ jsi volil ty K.S.a já M.Z.
  Já nemohl K.S. volit právě kvůli mému zásadnímu nesouhlasu s tím,na co jsem se ptal tebe,pak také s dalšími věcmi,jako je otázka získání majetku K.S. u nás a jeho názoru na poválečný odsun části německého obyvatelstva.
  Jeho výrok o tom,že Dr.Eduard Beneš by patřil dnes před mezinárodní soud je směšný,Beneš totiž excesy při odsunu nenařídil a odsun obyvatel byl posvěcen vítězi II.světové války.
  Beneš by tedy před soud v žádném případě nepatřil-a to ani z dnešního pohledu.

  Postupně bys pak v diskuzi musel uznat věci,které jsou ti nepříjemné,(nebo lhát-ale ty lhář nejsi) proto jsi diskuzi odmítl a soustředil se toliko na nadávání a úhybné manévry ohledně mé volby KSČM,což naprosto s prezidentskou volbou nesouviselo.

  Nejsi dobrý diskutér,neumíš předložit žádné argumenty,umíš jen smést tvrdě slabé,jsi zvyklý vítězit a jak nevítězíš,jsi nervozní a děláš chyby.
  Už jenom to,že jsi napsal 4 textíky za sebou plné plivanců svědčí o tom,že jsi byl značně nervozní.

  Musíš se ještě hodně učit skutečnému dialogu,rovněž demokratické hodnoty jsou ti cizí a nepochopil jsi je.

  Já skutečně nepatřím na tvé stránky,sem mohou přispívat jen ti,co mají názory více-méně stejné,případně tací,kteří se neumí bránit tvé aroganci.

  Jinak samozřejmě nic ve zlém,cením si na tobě férovosti ohledně svobody slova na tvém prostoru.

 51. Tak, chlapi, bavte se tu dobře, já se s dovolením vzdálím. Jednak musím jít na střelnici trénovat na ten třídní boj a mimo to už tu záplavu sraček opravdu nezvládám louskat.
  Vittto, tvoje exkurze mezi lidi nedopadla slavně – asi jako alíkův výlet k d-fensovi, který skončil diagnózou „uřvaný hovno“. Dostal jsi šanci formulovat své názory do článku, ale odvahu jsi nenašel – to by totiž bylo jiný kafe, než tyhle kecy. A na takový kafe holt nemáš koule. Tvůj styl je „já vám to neřeknu, protože byste nesouhlasili“ a podmínky typu „až odpoví graver, odpovím já“ (to není tenis, blbe).
  Myslím, že tvoje úroveň a liga je působení na kokotu, kde můžeš ad libitum vést monolog na téma „ó, jak jsem dokonalý a depresista vůl“ (n.b. za podpory té cicušky, co tenkrát odpadla alíkovi od žlabu), beze strachu, že s tebou bude někdo polemizovat. Toho se drž – to má budoucnost. Na víc nemáš.
  Ale aspoň jsem ti zajistil popularitu a sobě udělal radost – sdílená sranda dvojnásobná sranda.
  howgh

 52. Avatar skilos
  skilos says:

  Hle, Danny reload, version 2010, mutation before him

  Takže tak:

  Graver je klasický nemrtvý – vykradač hrobů. Když se narovná, může na výšku dosahovat až dva a půl metru, většinou však chodí shrbený a své velké pařáty téměř tahá po zemi. Jeho tělo má humanoidní tvar, od rozumných ras ho odlišují velké ruce s obrovskými drápy, uzpůsobené k rozhrabávání hrobů. Také velká hlava je poněkud jiná. Na jejím vrcholu vyrůstají tři kostěné hřebeny, které poblíž krku srůstají do jednoho a na ně pak plynule navazuje páteř s ostrými výstupky trčícími z každého obratle. Celé graverovo tělo je vlastně jen kostra potažená šedozelenou kůží, místo očí má temné důlky, v jejichž hlu-binách skomírají fialová světýlka. Na rozdíl od jiných nemrtvých nepotřebuje graveir zabíjet, bohatě mu stačí energie získaná pojídáním mrtvých těl. Z jejich vnitřností získává látky potřebné pro svou existenci. Pokud ale narazí na živého tvora, obvykle na něj zaútočí. Čím čer-stvější mrtvola to bude, tím více živin z ní pak může získat a jelikož je poměrně silný, není pro něj problémem vyro-bit si takovou mrtvolu z leckterého živého tvora.
  Vyskytuje se hlavně poblíž hřbitovů, které však musí být poměrně čerstvé. Na starých nekropolích už nenajde nic, co by jej mohlo zajímat. Také se může objevit na bojišti po nějaké bitvě a začít se živit těly padlých bojovníků. Hustě osídleným místům se ale pečlivě vyhýbá. Denní světlo je mu velmi nepříjemné a proto je přes den ukryt v nějaké jeskyni nebo jiném temném úkrytu a za potravou se vydává až v noci.
  Při boji graver používá své dlouhé drápy, ostré zuby a hlavně obrovskou sílu, s níž je schopen proniknout i kroužkovým či plátovým brněním. Není nijak zvlášť rychlý, ale jeho tenká kůže je nečekaně odolná a tvrdé kosti dobře odolávají méně drtivým ránám, které na ně dopadnou. Sebemenší škrábnutí jeho drápy, zuby nebo i trčící kostí či výrůstkem páteře způsobují mrtvolnou otravu a také částečnou paralýzu zasažené oblasti. Proti lepším zbraním však není graver příliš odolný a nebývá velkým problémem ho po chvíli udolat. Je dobré mít na paměti, že i po useknutí několika končetin může být nebezpečný a se životem v přírodní úrovni se loučí jen těžko. A i jeho mrtvé tělo pořád způsobuje mrtvolnou otravu, proto je dobré jej po boji spálit nebo zahrabat hluboko do země.

  Poznámka: Pokud je člověk otráven graverem, zasažená část jakoby znecitliví a stane se hůře ovladatelnou. Paralýza se postupně rozšíří do celého těla a pokud zasaženému není poskytnuta odborná pomoc, umírá během deseti až dvanácti hodin v důsledku selhání činnosti vnitřních orgánů. Otravu umí vyléčit každý aspoň trochu zručný bylinkář, léčitel či alchymista, lidé však často zemřou zbytečně pouze proto, že na gravera narazili v opuštěné krajině. I vítězný boj proti tomuto nemrtvému pak může skončit pro válečníka tragicky.

  Wefka říká, že je to z bestiáře Asterionu – měl bych si doplnit vzdělání. No, RPG jsem nikdy nehrál – něco mi k tomu chybí. Ale propracované světy mám rád – dobře se v nich žije. Jen nesmí člověk zapomenout, že jsou i jiné…

  « Towel Day coming!
  Zatepla… »
  15 Comments
  Cheorchia
  Posted 28.5.2010 at 10.43
  Permalink
  Odpovědět

  Otravu umí vyléčit každý aspoň trochu zručný bylinkář, léčitel či alchymista,…..Vidim to na Fernet Citrus )!OT:od kolika let muzou deti delat karate?Dcerka zacina byt ponekud divocejsi povahy a u nas ve meste je oddil,ze by ji tam ukaznili.V prosinci ji bude sest.
  pašerák
  Posted 28.5.2010 at 10.52
  Permalink
  Odpovědět

  Cheo, v našem městě je jeden oddíl, kde berou myslím od čtyř. Je specializovaný na předškoláčky a mladší školní věk. Možná je u vás něco podobného.
  graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]]
  Posted 28.5.2010 at 10.58
  Permalink
  Odpovědět

  My bereme od deseti, pokud někdo jede na byznys, bere i dřív. Jsou s tím ale problémy – děti nejsou připravené fyzicky ani psychicky a vyžadují velmi speciální přístup, kterého se jim většinou nedostává. Ze začátku bych doporučil jakoukoliv pohybovou přípravu (pokud nemají dobrý tělocvik), aby se prcci naučili aspoň trochu zacházet se svým tělem. Těchhle zombíků s modrým páskem v jedenácti, co nemají potuchy, o čem to je a co dělají, jsem bohužel viděl dost.
  pašerák
  Posted 28.5.2010 at 11.40
  Permalink
  Odpovědět

  Jojo, najít specializovaný oddíl pro prcka, pokud jde o bojový umění. Nějaký, kde nejedou na výkon, kde kašlou na soutěže a kde je to celý zaměřený na špecifiká malých dětí. Dá se to, ale asi ne všude.Možná lepší bude opravdu nějaká obecnější fyzická aktivita… co gymnastika? Nebo tanec? I to vyžaduje kázeň. A vyřádí se přitom taky.
  Cheorchia
  Posted 28.5.2010 at 18.55
  Permalink
  Odpovědět

  Holka chodi 2x v tydnu na hodinu cvicit.Slecna rikala,ze takovou fyzickou vydrz u malyho ditete jeste nevidela.Najednu stranu z ni nechci mit stroj,nebo vubec nemam ambice ,aby se vracela domu ovencena medailema.Spis bych chtela,aby ji to bavilo ).Tanec je u nas ve meste taky,ale vede to silena krava,co na holky sproste rve-sberatelka medaili.Dikes,tak my jeste pockame .Tech 10 let je asi akorat.
  Dalila
  Posted 29.5.2010 at 8.26
  Permalink
  Odpovědět

  Jen se přihřej …
  alien
  Posted 4.6.2010 at 6.00
  Permalink
  Odpovědět

  A to jsi ještě neviděl obrázek, co mi k tomu wefka poslal.Ps: Gymnastiku min. sportovní, stejně jako některé tance bych pro malé děti jako nějakou pacifikovací zábavu rozhodně nedoporučoval, celé tělo trpí, to je hard work pro tělo i pro duši.Bojové sporty jsou v tomto ohledu vyloženě o tom, kdo a jak dítě povede, celkem riziko.Jinak při „výchově“ chrochrije je jasné, že dítě musí být buď zakomplexovaná chudinka sedící a klepající se v rohu, nebo rozjívený parchant jako ona. Já samozřejmě doporučuji basket, třeba by se z toho i při vlivu takové „matky“ ještě nějak vytřískal i člověk, basket dokáže zázraky, i když pohříchu ten venkovní a ten se tady dětem a mladým nikde neučí a nepředává, když pominu sebe a pár dalších.Kdyby to mělo dobrého tátu, řeknu vzít a jít prostě ven na hřiště s míčem do parku, příště do lesa na houby, pak třeba do divadla, to dá dítěti s dobrým tátou zdaleka nejvíc ze všeho.Ale rozhodně nechci radit takovým skvělým matkám a otcům jako chrochria a graver, kteří už vychovali stovky a stovky kdovíčeho, a mě jen poslouchá na slovo i gesto pes a naslouchá mi pozorně každé malé dítě, které jsem naučil basket, takže o dětech a výchově vím venkocem hovno oproti těm, co si je uprcali někde na hajzlu nebo ve křoví na Velikonoce jako vejce.alien
  Cheorchia
  Posted 4.6.2010 at 7.21
  Permalink
  Odpovědět

  aliene,az vychovas nejmene dve deti a budou z nich slusni lide,muzeme si popovidat o vychove.Vychovat psa umi kazdy hovadko.Oni ti dobri otcove,vetsinou drou cely dny v praci,aby zajistili potomky,starali se o rodinu,ale chapu,ze tobe tahle souvislost unika :p.
  alien
  Posted 4.6.2010 at 8.16
  Permalink
  Odpovědět

  Takže do toho taky nemáš co kecat, cheorchie, tak mlč.Moje měřítka jsou jiná, takže do toho kecat můžu, jak chci.U tebe pak slovo vychováš laskavě nahrazuj uprcáš, i když ani to není jisté, pochybuju, žes u toho byla jako tehdejší ficka střízlivá, vzhůru a pohybovala se.O tvé „výchově“ se nebudeme bavit, skončila bys za katrem. Jinak to vysvětluj milionům Čechů, že nemají právo mluvit o výchově dětí, ne mně.Třeba těm, kteří z různých důvodu děti mít nemůžou.Třeba konečně dostaneš pořádně přes tu svou nevymáchanou držku tam, kde já bych se tě nedotknul ani graverem.Děti mít nechci, jsem zodpovědný.Přesto výchově rozumím, jak ty nikdy nebudeš.Protože není nutné mít stranu, abys rozumněl politice (neřeš a přepni, ty duševní stoupo se špatnou kundou, na kterou se odkazuješ).Až vychováš cokoliv jakkoliv, aby tě to do konce života nenenávidělo, můžeme se bavit.Zatím jsi v životě nedokázala nic v ničem, jen dělat bordel na netu a škodit jiným lidem za manželovy prachy, když je v práci a máš se starat o děti a domácnost.Měli by tě zavřít do vězení nebo do klece.alien
  alien
  Posted 4.6.2010 at 8.19
  Permalink
  Odpovědět

  grávere, pokud ty každej den za stravenky fetuješ a seš mimo, neznamená to, že i ostatní jen proto, že umí napsat víc než tři řádky psaného slova, které ty nejsi schopen vnímat ani chápat.(negativní) Drogy jsou špatné, áno.alien
  alien
  Posted 4.6.2010 at 8.26
  Permalink
  Odpovědět

  Počkat, takže cheorchia jinými slovy říká, že většina cikánských matek je nekonečněkrát lepší matka než ona gadžovská socka. :,O afrických matkách vůbec nemluvě, to jsou přímo vzory výchovy dětí.To by se mohlo ods gráverovi líbit, kdyby dokázal tak složitou premisu pochopit. Protože chrochria uprcála jen dvě, kdejaká cikánka je vyprdne během obědní pauzy na cigáro, takže by měla radši sklapnout a jít znova pořádně prcat s nějakým mongolským rolníkem nebo jeho afghánskou neandrtálskou ovcí na tripu (podobnost s gráverem je čistě náhodná), aby dohnala stavy a až jich bude mít nejméně deset, můžeme se začít bavit o výchově.Ano, chrochria opět ukázala, že je méně než prázdná sklenička vody.Počet dětí dělá matku/otce, jauvajs.A tohle žije mezi námi lidmi, má to volební právo a v rukou děti.Až mi kdokoliv odargumentuje, proč se tohle nemá upalovat, střílet nebo aspoň odsouvat na Sibiř, můžeme se znovu začít bavit o výchově. alien
  Cheorchia
  Posted 4.6.2010 at 8.58
  Permalink
  Odpovědět

  Skodit za manzelovi prachy?Ty ses ftipalek.Aliene ono srovnani bylo se mnou,nikoliv s milionem Cechu,kteri mit deti nechteji.To je kazdyho volba.Ja je taky nechtela,dokud jsem si nekoupila vlastni bydleni a mela dost prostredku na to,abych nemusela zebrat na socialce a snizeni rodicaku me nepolozilo .O tom jake jsou cikanske matky by se dalo napsat spousta.Po ctyrech letech v Severnich Cechach z toho pul roku zivota v ghettu toho vim dost.O vychove deti toho vis asi jako o tom,ze alena nemuze byt vivien.Takze howno .Počet dětí dělá matku/otce, jauvajs. // ne to nedela,to dela jejich schopnost radne zabezpecit sve potomky jak ve vzdelani,tak je pripravit na zivot,aby nemuseli ve triceti bydlet s rodici.Dobre vis,jak jsem to myslela,tak nepindej.Nemuzes se bavit o necem,co neznas a nepoznas.Asi jako ja bych mluvila o tom,ze jednou budu mit svuj web.
  graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]]
  Posted 4.6.2010 at 9.06
  Permalink
  Odpovědět

  Alíku, o tom, kdo a do čeho tady kecá, rozhoduje Pán, Prezident a Superhyperhustoadmin Projektu Virtuální choromyslinec – tedy stručně řečeno Já a Já. Takže buď rád, že máš vycházky a buď hodnej na ostatní pacoše, nebo zase dostaneš kazajku.A hlavně tady proAštara neplýtvej svými teoriemi o výchově a fyzické přípravě dětí – vždyť už z tebe má gaudium i můj mobil.ad klece: tohle je dobrý: http://www.lidovky.cz…n_domov_pksKdybych dokázal svůj blog zmobilnit, tak s ním budu obrážet webové dálavy a chytat do takových klecí pošuky tvého typu (i když na tebe by byla vzhledem k tvé figuře asi potřeba větší, že?).A mimochodem: nefetuju za stravenky, ale za hotový. Chápu, že je to pro tebe obtížně pochopitelné. Peníze jsou prostě takové papírky, které bys měl i ty, kdyby ses za mé daně neflákal na podpoře a už si konečně našel pořádnou práci, aby ti zase neodpojili šalinu.
  alien
  Posted 4.6.2010 at 10.57
  Permalink
  Odpovědět

  Ty roztomilej kvazisubíku tady nerozhoduješ vůbec o ničem a o nikom.Protože tady u tebe nejsou žádní stálí uživatelé = každej se odtud může v klidu sebrat a jít pryč, aniž by příští vteřinu tušil, že tady kdy byl.Ano, má to své klady i zápory být bezvýznamným, tak si to užívej a nepišti, komáry by to mohlo nasrat a teď budou přemnožený, ty se nezakecaj jako já a konečně by sis pořádně zapíchal.alien
  graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]]
  Posted 4.6.2010 at 11.33
  Permalink
  Odpovědět

  „každej se odtud může v klidu sebrat a jít pryč“ – vo tom to je, bulíku – já nikoho nedržím – mříže mých cel jsou jen virtuální.Může každej, hošíku, ale zatim jsi to nedokázal ani ty ).Rozdíl je v tom, že zatímco já si svou bezvýznamnost uvědomuju tady i v reálu a je mi vcelku u výfuku (pro mě mají význam jiný věci, než vlastní význam), ty si furt na něco hraješ a přitom ani nevrháš stín.btw: jedna z věcí, na který si rád dhraješ, je Velkej Zlech Chladnokrevnej Chlap, ale staší 3 slova a jsi na hromadě.S depresistou a jeho zpovědkou to byla opravdu pěkná sodovka – takhle brečet jsem ještě nikoho neviděl. SPrávní chlapi musí držet při sobě, ježíšmarjá, jak buzna na hajzlu.

  😛 😀 😛
  Ano, i takoví tu byli…

 53. Avatar vittta
  vittta says:

  Jinak vařím gulášek,voní mi to až sem,do mé kanceláře.
  Takový gulášek není jen tak udělat.

  Osobně dělám takový,jaký nám,mladým komunistům,dělávali příslušníci LM když předváděli svou techniku a výcvik,což nás-mladé samozřejmě velice zajímalo.

  To nakrájím tak 1,5 kg cibule,použiju ve svém robotu značky „Savětskaja mašína“ hrubý kotouč,není vhodné,mít cibuli do gulášem moc na drobno.

  Cibulku pak smažím na sádle,tady se vyplatí trpělivost,smažený cibulka na mírném ohni sice trvá nejméně hodinu-ale nedá se naprosto srovnávat s rychle usmaženou.
  Barva by měla být hnědá-ale ne spálená.
  Mezitím nakrájím a dle možností odblaním maso-nejlepší je samozřejmě hovězí kližka.
  Kusy by měly být spíše větší,3×3 cm nejméně.
  Jakmile je cibulka připravena,vsypu celý pepř tří barev-tak 10 kuliček a směs sladké a uzené papriky.
  Tu opražím (tento huláš se netopí ve zbytečném tuku)-pražení je hotové v momentě,kdy z kastrolu stoupá typická vůně,k tomu je třeba určitý grif.
  Pak vhodím maso a zamíchám.
  POZOR,nezalévat hned vodou!
  Maso se musí míchat tak dlouho,dokud se nezačně „chytat“,tak je ze všech stran osmahlé.
  Pak zaliju vodou,nemusím ani psát,že vařící a přidám 3 kostky masoxu,je celkem jedno,jaký to je.
  Guláš se vaří tak dlouho,než je maso měkké,v případě potřeby je třeba dolít vodu.
  Nakonec se guláš zahustí,osobně používám hladkou špaldovou mouku.
  Po zahuštění ještě přidám česnek a krátce povařím.
  Dle chuti možno přidat i majoránku.
  Guláš pak konzumuji až druhý den,to už se maso náležitě rozleží.

  Pak,u konzumace v rodinném kruhu vzpomínám na krásné chvíle,kdy soudruzi z LM podobný guláš vařili a podiskutujeme nad pracemi velkých autorů minulosti.
  Nejraději probíráme práci velkého Kim-Ir-Sena,zakoupil jsem nedávno všech 10 svazků,každý o 685 stranách na krásném,křídovém papíře.
  Vyšlo v edici „Revoluce“ v sekci „velcí světoví myslitelé“
  O dílo byl samozřejmě veliký zájem,tak jsem musel před knihkupectvím hodinu čekat ve frontě.

 54. Avatar vittta
  vittta says:

  Jo,k tomu antiblogu antiblogu bych se měl ještě vyjádřit.
  Tak taková věc není třeba,neboť do antiblogu je možné normálně psát.
  Psal jsi tam ostatně i ty-i ty jsi hodnotil nešťastníka,který byl duševně nemocný takže mi to těžko můžeš nějak vyčítat.

  Pokud by někdo chtěl hodnotit mé texty,jen bych to přivítal,samozřejmě bych ale doufal,že bude používat argumenty a ne nějaké agitky.

  Tady na to od tebe marně-leč trpělivě čekám.

 55. Avatar vittta
  vittta says:

  Gravere,připadá mi,že čteš mé textíky hodně letadlově.
  Ale dobře,napiš mi něco k té Horákové ty.
  Co myslíš,dáš to do kupy?

  Je legrační sledovat,jak já se slušně na něco ptám,slušně něco napíšu a odpovědí mi je pouze vnucování mé komunistické minulosti i přítomnosti.
  Ty ses do toho úplně vtělil,když se mě ptáš na mou představu třídního boje.

  Pak stále Alík sem,Alík tam..co je mi do Alíka?
  Když sem někdo vleze a začně to číst,skoro si pomyslí,že tady diskutujeme o Alíkovi a ne o prezidentské volbě.
  Tedy měla to být prezidentstká volba,ty jsi to proměnil ve vítězný pokřik,jak mi to ve všech směrech nandáváš a přitom jsi ještě nepoužil ani JEDEN JEDINÝ argument…

  A já tak trpělivě čekám,až se vynadáváš a předložíš nějaký argument…

  No a jak to vypadalo za socialismu na akademické půdě nevím-ale každý den slyším ze všech médií,jak bylo nemožné studovat na VŠ o podnikání nemluvě…
  Tak z toho vycházím,jak se jako na to budeš tvářit-abych tak řekl,používám „tvoje autory“ ale nějak se ti to moc nelíbí…

 56. Avatar vittta
  vittta says:

  Dost nehezká reakce,Skilosi.
  Vulgární a snad tam i vidím náznak pohrdání starými lidmi,co je v určitých kruzích typické.

  Ale třeba jsi to tak nemyslel a já „slyším“ trávu růst.

  V každém případě moc dobrou reklamu intelektuálně nadřazeným příznivcům K.S. neděláš.

 57. Mimochodem, když už nedáš tu Horákovou, nechceš nám aspoň popsat, jak si představuješ ten třídní boj? Proti komu a jak bys bojoval? Alík svého času blouznil cosi o tom, že bude nějaká válka a on v ní bude stát proti mně se zbraní v ruce (kterou asi bude muset někde ukrást, páč zbroják by něčemu takovýmu dali jen v alternativním vesmíru). Vidíš to podobně? Barikády budou?

 58. Ty vole, to je hulba. Vittto, já z tebe udělám celebritu! Když si ještě najdeš na wikipedii význam slova ironie a vygooglíš si, jak na to, abys nevypadal jako… eh, no, jako Vittta, tak se tím můžeš i živit.
  Ale nějak se ti to ohnulo, co? Už to nestojí, už to jen visí. Představ si, že by se našel takový ocas jako ty a vytvořil antiblog k antiblogu, kde by s velkým řevem komentoval tvé duševní perly stejně, jako to děláš ty tomu nešťastníkovi depíkovi, který má sám co dělat, aby po ránu našel volant, kterým si řídí život. Ty když potkáš defekta, tak mu ještě podkopneš berle, že? A když to někdo dělá tobě, tak vyvádíš jako… já si nemůžu pomoct – fakt jako alien 🙂

 59. každý mladý pravicově laděný člověk ti řekne,že na VŠ mohli jít študovat toliko děti komunistů
  To je dement 🙂 🙂
  Ještě! Já chci ještě! Po úhynu toho ichtyla aliena se cítím jako Fantomas po smrti lady Belthamové, ale tenhle exot ho nahradí.
  A že by tam i podnikal? To se přece za totáče nesmělo ani vyslovit!
  Soudruh sice viděl akademickou půdu jen z vyhlídkového letu, ale všem nám vysvětlí, jak to tenkrát chodilo. Alien hadra 🙂

  Tak co, folks? Lhal jsem, když jsem sliboval zábavu? Graver a Fučík nikdy nelžou! S tou Horákovou to ovšem nedá. A když ano, vypadne z něj zase nějaká častuška jako z webu KSČ.

  Dál, jen dál, ó gigante ducha! Ještě něco pověz!

 60. Avatar skilos
  skilos says:

  Sádlo rychle zasytí.
  Mám ho docela rád.
  Tobě ho doporučuju, páž mi příjde, že ve většině tvejch komentů mluvíš z HLADU.
  „Právě jsem se vrátil z hradu…“
  Jak sladce by toto znělo tvým uším zakrytým beranicí od sovětskýci přátel, na tom Staromáku, si v 3D provedení dovedu docela živě představit.
  K druhé části tvého výblitku mám jen jedinné.
  Jen naprostý debil, může napsat to, cos napsal o tom pokání.
  Tys měl v té době problém s inkontitencí,
  a mně budeš vyčítat nedostatek pokory. To je k pochcání…
  TOTO JE POSLEDNÍ REAKCE NA TEBE V TOMTO ROCE.
  TAK PŘÍSAHÁM.

  • Šíloš: přijímej gratulace – právě se ti podařilo transparentně vydefinovat, co považuju za komentářový spam. Každý další podobný kousek bude zrozen zbytečně. Tak co kdybychom si oba ušetřili práci?

   • Avatar šíloš
    šíloš says:

    vizni na psa a na čertíka, buzno.
    Todle cos proved, si zasluhuje odplatu 3. kajndu, je to definitivní, smolík, pacholík, po tom cos napsal nade mnou.
    Já Ti včera podminoval Alíka (t-systém, jako na npnd) a ty takhle-v Tvým satelitu- na to nejsem zvyklej holousku.
    A ta ípečka taky síla…
    NETIKETA-pro Gravera prázdný pojem.
    A pro pigs.
    Máš to tu od časného rána taky podminovanz (dvojmo, milé znojmo- t+kw)
    Poslední šance pro Tě- viz npnd
    1,49
    Hodiny tikaj

 61. Avatar vittta
  vittta says:

  PS-Skilosi,co máš pořád s tím chlebem se sádlem?

  To je nějaká pohana,dát si chleba se sádlem nebo máš na něj chuť nebo…to by mě zajímalo celkem…

 62. Avatar vittta
  vittta says:

  Skilosi,možná jsi zvyklý,cenzurovat texty někde na svých blozích ale tady se psát může co hrdlo ráčí,pokud to neporušuje zákon.

  Nemohu tedy vyhovět tvému přání a budu tě oslovovat kdy budu chtít.
  Alespoň se konečně řádně osprchuješ.

  Ve tvém výkladu mi popisuješ,že se mohlo stát,že jsi byl z pionýra vyhozen ve 3.třídě.
  Budiž.
  Ale nevidím tam žádné pokání nad tím,že jsi do PO SSM vstůpil.
  Tedy jsi složil veřejně příslušný slib a obdržel rudý šátek,který ti byl po složeném slibu uvázán na kroj.

  Jelikož tedy nemáš žádné pokání-dá se předpokládat,že ses plně ztotožnil s ideologií této pokrokové organizace-ale (zřejmě) za nějaký prohřešek jsi byl vyhozen.
  O prohřešku nechci spekulovat.
  Vzhledem k tvé intelektuální vyzrálosti ve 3.třídě neseš za svůj vstup do PO SSM plnou odpovědnost a dle mého názoru jsi mohl tímto bezprecedentním aktem pošpinit památku svých příbuzných,uvržených do Jáchymova.

 63. Avatar vittta
  vittta says:

  Co že,Gravere?
  Chceš tím snad říci,že ses dostal za minulého režimu,co by syn režimu nepohodlných lidí na VŠ?
  To není snad ani možné,každý mladý pravicově laděný člověk ti řekne,že na VŠ mohli jít študovat toliko děti komunistů,případně komunisté sami.
  Ostatní trpěli někde v příkopě hlady.
  Třeba ale dnešní výklad historie není přesný a na VŠ se mohl dostat kde-kdo.
  Ale že by tam i podnikal-to se mi nezdá.
  Jistě ti nemusím říkat,jak zle se za komunistů vedlo těm,kdo toto slovo byť jenom vyslovili.

  Jak to tedy vlastně bylo?

  Proces s Miladou Horákovou v tvých pádných argumentech ještě chyběl.

  Bezprostředně se týká tématu prezidentské volby,i když jako správný blb nechápu tak úplně,jak vlastně.

  Ale něco mě napadlo.

  Až mi odpovíš na moje dotazy,které jsem v rozhovoru s tebou vznesl a byly tebou blahosklovně přehlíženy,pokusím se odpovědět na dotazy tvé,myslím,že je to férová nabídka.

  Hodím s dovolením ještě jeden dotaz,co říkáš tomu,že Milada Horáková hlasovala PRO zákon Lex Schwarzenberk a co si myslíš o tomto zákonu z r.1947?

 64. Avatar skilos
  skilos says:

  Teprve teď koukám na ten svůj předsiestový příspěvek ze druhé odpolední a tumáš čerte kropáč, já osel tam zapoměl uvést odkaz, omluva Dennymu, pro kterého jsem tím pádem nerozluštitelný, měl už zase prafdu, pokud by tomu tak nebylo, platí původní ustanovení.
  Takže Ústaf na nápravu chyb z minulosti , tímto oznamuje, že pod předmětný článek patří tento odkaz, který fše uvede na míru pravou >

  http://www.osel.cz/index.php?clanek=6709

  TT
  Pic

 65. Jo, a další symptom: „jsem demokrat“ – tisíckrát omleno, zpravidla v konotaci s tvrzením, že KSČM je demokratická strana, protože nebyla zakázána. Demogracyje po gottwaldowsku.
  No, já tedy demokrat zcela jistě nejsem a demokracii (ať už v právém významu toho sousloví nebo v jeho historických paskviloidních mutacích) rozhodně nepovažuji za ideální sociální systém. Ale na výplach ústní dutiny to stačí – řekněte lidu, že si vládne a radostí vám ochčí boty.

 66. Avatar skilos
  skilos says:

  O něco jsem tě Denny prosil, pokud nerozumíš psanému textu, zkus si zopáknout dělnickou základku pro kádrové rezervy ve vašem okresním městě.
  Zápis je každou licho středu v roce, v půl deváté večer, abys mohl v klidu povečeřet ten chleba se sádlem a prémijovou půlkou(podél) okurky.
  OM-NEPŘEJI SI BÝT TEBOU OSLOVOVÁN, natož na něco tázán.
  Pokud tvůj ctený nick figuruje v mých komentech, je to v komentech, kdy se bavím s někým jiným, dospělým.
  To outsajdrům obvykle nezbývá nic jiného, než šoupat nohama, event. skočit hovořícím nikoliv do řeči, ale pro pívo.
  Dále- udělám výjimku, a krátce, heslovitě, ať se šmejdem neztrácím svůj drahocený čas, k tobě krátce promluvim >
  v jedné ze svých prvních tvých reakcí na mne ze mimo jiné zpovídáš ze své neznalosti ENG jazyka, a dalšich libůstek, kteřéžto jsou mi naprosto u prdele, páž ja se na toto, dokonce ani přimo, jen formou předpokladu, PTAL GRAVERA.
  Pouze jeho a nikoho jiného (sic!)
  Za bé – nevím co rozporuješ s tím Pionýrem, na rozdíl od tebe, kterého zřejmě pustili poprvé na dvoreček v 7, a do 1.járu základky jsi nastoupil silně zauhrován v pubertě, tzn. hádám někdy v druhé dekádě tvého věku, já tuto absolvoval mezi svým 6-tým a 15-tým rokem svého jinošského věku, tudíž tebou inzerovaný termín splňuju, s tím, že členem této vymývačské organizace jsem skutečně mohl být 194-419 dní, přesně si to nepamatuju, možná o tom zápis v matrice té školy je. Pokud trváš na exaktním údaji, nemohu sloužit, neboť zažítky z té doby převálcovaly zažitky podstatně radostnější e.g. – sáňkování, chození na jazykové kurzy, sbírání známek etc. a na žádný posttraumatický syndrom si nevzpominám.
  At last – pls, don’t break my spell and shut up.
  OK?

 67. 4all: račtež si povšimnout dalšího typizovaného diskusního argumentu neokomunistů: „a vůbec, bůhví, jestli jsi taky nebyl komunista, chtěl bys, ale voni tě nevzali, žejo…“ – opět doporučuji vzpomenout, kde a kolikrát jsme to už viděli. Možná by to už stálo za sepsání manuálu. Čekal jsem, že bude mít chlapec koule a pustí nějaký rozumný textík – zatím jsou to jen stokrát omleté modelovky. No, aspoň je vidět, kde si dělá sourcing.

  4MDW: souhlas s použitím svých textů Vittta dává (viz výše), jakkoliv to není potřeba, já ti ho dávám taky, takže pokud myslíš, že to někomu pomůže, směle distribuuj. Já myslím, že to můžeš klidně zalinkovat – tenhle chlapík je tuctovka, nic, co bychom ještě neviděli.
  Link z dotazu: http://alienuvkokot.wordpress.com/2011/11/19/decko/ – názor si udělej sám.

 68. A jak tedy, Vittto? Pořád jen naříkáš, jak tě zlý graver nazývá komunistou, ale co ty? Cítíš se jím být nebo ne? Ztotožňuješ se s jejich ideologií nebo ne?
  Horáková: nestarej se o to, co mám na mysli a nedoporučuj mi vyvolávání nějakých soudních sporů. Nespekuluj, co se já domnívám – raději čti, na co se ptám. Tedy: povíš něco o Horákové? Tvůj názor na ten proces? Máš strach, že?
  Tobě byla bližší kariera a pak jsi neměl škváru na známky a nemohl jsi platit,tak tě vyfakovali. Takže jsi pak samozřejmě nemohl jít do kandidatury strany a následně do KSČ
  Vittto, i když se ti nelíbí, co a jak píšu, myslím, že se kvůli tomu nemusíš chovat jako děvka. Nevěřím, že tohle myslíš vážně a nevěřím, že bys mi to chtěl říct do očí. Ostatně moje kariéra se mi vcelku vyvedla (a to už tenkrát) i bez komunistů – nemusel jsem a nemusím to řešit lízáním rudých prdelí (jako třeba ty). Už na vysoké jsem podnikal a zároveň živil rodinu – stačilo kývnout a podepsat a mohl jsem se mít úplně jinak. A škvára? Vittto, opravdu ti nechci předhazovat tvou nevzdělanost, ale kdyby ses v tom prostředí pohyboval, tak bys věděl, že za podpis by za tebe strana nejen zaplatila příspěvky, ale ještě ti poskytla nevratnou půjčku, protože o mladé perspektivní členy se Strana vždycky postarala – však oni jí to vrátili jinak. Zároveň bych tím pořešil persekuci svých rodičů, kteří neměli klapoklidez. No, a přesto jsem nevstoupil. Musel jsem to rozhodnutí udělat nejen za sebe, ale i za svou rodinu. Takže noch jednoumal: když se chceš chovat jako hajzl, aspoň tím nebojuj. Pokud to myslíš vážně, možná bychom se mohli potkat a přátelsky si o tom popovídat – co ty na to?

 69. Avatar vittta
  vittta says:

  Skilosi,jenom jestli si tak trošku nevymýšlíš.
  Do pionýra se vstupovalo od 8 let věku na základě pionýrského slibu.
  V každém případě jsi slib musel složit a do Pionýrské organizace SSM vstoupit.
  Což zase cosi vypovídá,když uvážím,že ti dva strýce poslali „komunisté“ do Jáchymova.

  Jinak tedy tvému textu moc nerozumím,konec konců moc nerozumím žádnému z tvých textů.
  Je to poněkud zmatené,nevím,co by tě o mě zajímalo,nebo jestli tě zajímají nějaké moje názory na konkrétní věci.
  Pochytil jsem toliko to,že na základě toho,že jsem volil KSČM se musíš jít po rozhovoru se mnou-byť sebekratším osprchovat,aby jsi smysl ze sebe špínu,jež na tobě tímto rozhovorem ulpěla.

  Domnívám se,že tvé sprchování je poněkud přehnaná reakce,když fakticky vyhodnotím,co o mě víš jako o člověku.

  No ale samozřejmě nic nenamítám,jak jsem několikrát uvedl,jsem demokrat a jestli máš potřebu se sprchovat,sprchuj se,nezákonné to není a tudíž se můžeš sprchovat klíďo 24 hodin denně.

 70. Avatar vittta
  vittta says:

  No jasně,ty jsi MUSEL vtůpit,to je pak něco jiného.
  Byli ale i lidé,co prostě nevsůpili.
  Z přesvědčení.
  Tobě byla bližší kariera a pak jsi neměl škváru na známky a nemohl jsi platit,tak tě vyfakovali.
  Takže jsi pak samozřejmě nemohl jít do kandidatury strany a následně do KSČ-což by tvé karieře jistě prospělo.
  Kdo ví jak to bylo,jsou to jen mé domněnky,na základě tebou předložených „faktů“.
  Ale mě to nevadí,lidí,co byli před r.1989 rudí a nyní jsou modří je plno a jsou antikomunisty velice oblíbení.

  Komunisto mě klidně nazývej,můžeš mě nazývat jak chceš,to nijak nevypovídá o mě ale o tobě takže…tvá volba.

  Mé texty jistě můžeš citovat,klidně můžeš i vytrhávat jednotlivé věty z kontextu,jen jsi nemusel psát,že mé texty jsou tvým majetkem,to jsi jako čekal,že budu naříkat jak Skilos?

  O Miladě Horákové mohu napsat něco,co se týká tak trochu prezidentské volby.
  Když se hlasovalo o zákonu „Lex Schwarzenberk,Milada Horáková hlasovala PRO.

  Pokud máš na mysli soudní proces a domníváš se,že KSČM kterou volím je vinna její smrtí,pak je tvou povinností obrátit se na soud a opět-domáhat se zákazu KSČM.

  Jinak mě do toho netahej.

 71. Avatar skilos
  skilos says:

  A ještě-ze stejného zdroje- A Ingynyer Odyssey 2013, 1.díl dávaj na N@vje zitra večer.
  Poslední, 44-tý na vánoce.
  Final episode – Japan streik back.
  Jj, ti čeští vjedátoři.
  jj. ti čeští byznismeni.
  Jj. ti čeští politici
  jj. ti čeští zedníci-zazděj, co můžou.
  I to, co se zdá, na druhý pohled nezazditelné.
  Žejó.
  Pic

 72. Avatar skilos
  skilos says:

  A do tšetice, až si nasadím škus, co šem dodláb ten kuš-kuš, tenčokráť s pole vjedečkého »

  http://www.osel.cz/index.php?clanek=6714

  Já mam čuch na rudou barvu.
  Šally, kde ši, počějubu radu.
  Pic

 73. Avatar skilos
  skilos says:

  A ze stejného zdroje, perličky a linhorky »

  http://m.novinky.cz/articleDetails?sznu=6L2T4WQrYfAobvlg&mId=966&sId=966&aId=292625

  Výživná, ale sáhem dlouhá discus, akorát jak neapolská óbršpageta naskus(6-ka 6minut)
  Pic

 74. Avatar skilos
  skilos says:

  A news >

  Po volbách vzrostl zájem o SPOZ

  Zemanovci mají nyní v Pardubickém kraji 176 členů v 15 organizacích. „Zájem o členství v pardubické SPOZ po prezidentské volbě výrazně vzrostl. Nyní máme na stole okolo čtyřicítky nových přihlášek,“ doplnil šéf volebního štábu SPOZ Roman Doležal s tím, že strana je otevřena všem slušným lidem.

  Kolikže je 176 : 15
  Dost.
  Akce.
  DOST
  To Venda byl jinej pašák.
  Nebyla jedna organizice pod 176 Lidem.
  Btw – ty to maj taky našponovaný.
  Strahovská kni hovna přihláškama narvaná, evidence členů přes HAL 2001,
  frmol namol pro 149 sekretářek,
  941 ajťáků nestíhá,
  uk uklízečky taky.
  Pic a peace.
  Né Peake.
  MSF Grejví, zgiň ty druhej troubo.

 75. Mimochodem, dobří lidé, kteří jste se dostali až sem (o což se snažím, aby náš hero of the moment nemohl tvrdit, že Darmo psát tam kde číst není zájem, povšimněte si užité rétoriky a argumentace: modrý svazák, bolševici jsou ti ostatní, nejsem komunista, i když je volím, graver je blbec, kterým pohrdám, falšování dějin, bojovníci mého formátu,… – neslyšeli jsme to už někde? A ne jednou, že? To jen aby nevznikl dojem, že tenhle formát píše z voleje a ze své hlavy. Má to nastudované…

 76. Avatar skilos
  skilos says:

  Fňuk, fňuk, mňe vyloučilí z Pionýra.
  Ve 3 (sic!) třídě základky.
  3 roky před smrtí táty.
  Já musel bejt ale parchant.
  Pak díra, v 68 Skaut/Junák.
  Můj šef tam 1GW xy [Tonda Glanc- mnohatetý autor předposlední stránky v Am.Radiu o radiotrenslejtingu].
  Pak na průmce asi 2roky ÚSU.
  Po zániku nic.
  Tak slez.
  Z toho stromu, vitto.
  Du do sprchy, nerušit…
  Pic a dobrý zažití toho chleba se sádĺem, vitto.

 77. Jasně že jsem do SSM musel vstoupit. Bylo to na gymplu – prostě jsme se jednoho dne dozvěděli, že jsme vstoupeni, dostali průkazky a začali platit známky. Na vysoké jsem pak s tím placením přestal, k tomu jsem měl (se svým kádrovým profilem) blbý kecy, tak mě exemplárně vyloučili.
  pokud jsi vstoupil,musel ses ztotožňovat s ideologií KSČ – to se pak nediv, že z tebe někdo dělá blbce, čéče. S ideologií KSČ se tenkrát reálně ztotožňovali jen fanatici a loseři – i docela vysocí papaláší to občas jen tak hráli (víš, proč, ne?). Ty volíš komanče teď, když už k tomu nejsou kádrové ani kariérní důvody, tzn. předpokládám, že ty se (na rozdíl od adolescentního svazáka gravera někdy v pětaosmdesátým) s ideologií komunistu ztotožňuješ. Je to tak? Pokud ano, opravdu se necítíš být komunistou a nechceš tak být nazýván? Pokud ne, tak proč je volíš?
  Zbytek (moje zapálení, darmo psát, kde není zájem) je jen nepovedený sebeobranný mechanismus. Furt píšeš, že darmo psát a přesto píšeš dál. Nakonec proč ne – na ucelený elaborát asi nemáš koule, ale i ty komentáře něco dávají. Link jsem rozdal, ať se baví i jiní. A pokud jde o tvé texty, jsi v mém ústavu a té projevy jsou mým majetkem. Napsal jsi je dobrovolně a jistě ti nebude vadit, když tě budu někde citovat.

  Vittto, a co Horáková? Napsal bys něco i o téhle kauze?

 78. Avatar vittta
  vittta says:

  A sakra!
  Tedy…já bych nezačal ale když už je to venku…
  Já KSČM pouze volím a už jsem komunista.
  Ty jsi V SSM byl- a pokud jsi tam byl,musel jsi tam vstoupit.
  A pokud jsi vstoupil,musel ses ztotožňovat s ideologií KSČ (píšeš to tak o mě,že jo).
  A ani mi nepiš,že se tam muselo,já jsem (asi) starší jak ty a v SSM jsem samozřejmě nebyl.

  To je ono,právě.
  Svazáci se dneska stylizují do bojovníků za svobodu a skuteční bojovníci mého formátu jsou titulování jako komunisté(za což se nijak nestydím),darebáci,milicionáři atd..atd…atd…

  Divím se,že se Skilos nesprchuje pro rozhovoru s tebou,čoveče…

  Jinak já tak nějak fakt nevím,co bych měl do článku psát,to téma prostě na článek není.

  Leda napsat o lidské blbosti,jenže co z toho,ti,co se tam poznají budou reagovat tak,že komunista a Paroubek a lůza,jiné argumenty neznají.

  Ono je všechno vlastně o lidské blbosti,modří svazáci vidí jako blbce všechny kolem,vlastně se na vlastní kůži s touto formou fanatismu setkávám poprvé.
  Vlna let 1930-1945 mě minula,doba let 1948-1960 mě minula též a v mé době už fanatismus nebyl,pár vyšinutců na tom nic nemění.

  Vlna naprosto tupých,servilních,trapných,lživých blábolů Karlova křídla přesáhla všechny meze,bezskrupulozní nadržování i veřejnoprávních médií K.S.připomínalo spíše „Völkischer Beobachter“ než veřejnou službu občanům.

  Falšování dějin pak tomu nasadilo korunu,teď ve sněmovně musel komunistický poslanec vystoupit s komentářem,protože jinak by ta sebranka bez jakýchkoliv znalostí plila na Palachův hrob (rovněž Zajícův a Plockův-byť o nich nepadla zmínka) o hodně déle.
  Takhle mohli své flusance přenést na Grebeníčka.

  Darmo psát tam kde číst není zájem.

  Ale stejně mě tvoje až příliš velké zapálení překvapilo,že K.S.volit budeš bylo jasné ale tohle….

 79. Avatar vittta
  vittta says:

  Nemaluj čerta na zeď,Gravere.
  Víš,že vždycky rád podiskutuji.
  Já jenom nevím,co se po mě chce,vůbec si nedovedu tématicky představit,co bych psal víc,než jsem napsal.

  Vyznělo to,že po mě žádáš,abych vysvětlil,proč volím KSČM,nevím,proč bych to měl někomu vysvětlovat- a navíc těm,kteří mi sami na mé dotazy ohledně jejich volby zapomínají odpovědět.
  Navíc kdybych to napsal,vyznívalo by to jako nějaká omluva či co,smiř se s tím,že komunisty volím a že se považuji za normálního a slušného člověka-ve smyslu mého vztahu k přátelům,kamarádům i virtuálním oponentům.

  O tobě žádnou pravdu psát nechci,jsi jaký jsi,nafoukaný a ješitný-a přeci v podstatě čestný,líbilo se mi,že odmítáš cenzuru nebo mazání už napsaného,každý by měl nést odpovědnost za vyřčené,takového tě ctím jako soupeře.
  Že máš u toho svazácké výlevy k tobě patří.
  Kdybych si myslel,že jsi dobytek a vyjebánek,vysral bych se na tebe-né že bych tě sem přišel vyšpičkovat za prohranou volbu tvého vyvoleného knížete,co je lidu blíže.

  Asi tak….

  • Já nežádám nic, Vittto, ale ocenil bych, kdybys něco napsal. Pochop – já se klidně smířím s tím, že nějaký Vittta volí komanče – o tom to není. Prostě si k tomu řeknu svoje, ale to je všechno. Jen mi to přišlo jako dobrý nápad, kdybys vyvrhl, co chceš říct, v nějakém článku – spíš než per partes v komentářích. Já jsem zcela jistě samolibý a ješitný brávek – asi bych se neměl rád, kdybych nebyl. Svazácké výlevy ovšem už mít nesmím, páč mě ze SSM vyhodili.
   Nemůžu vyloučit, že tě budu za tvé názory dál kopat do rusuturu (nakonec ty neděláš nic jiného), ale nějaké kompendium tvých názorů by možná stálo za to. Asi mi nemůžeš zazlívat mé přesvědčení, že jsi se zahrabal na kokotu, kde chybí konfrontace – ono je to opravdu dost znát.
   A má volba vyvoleného knížete? Kníže není vyvolený (tím je spíš v očích davu Zeman). Kníže je supplement. Já ho mám v kolonce „mostly harmless“ – stejně jako Klause, a to je ostatně můj názor na institut prezidenta. Kníže je lidu blíže asi jako planetka XB318g. O tom, kdo je lidu blíž, rozhoduje lid – a ten rozhodl. Já na lid seru asi stejně, jako kníže i Zeman dohromady.
   No, zvaž ten článek.

 80. Avatar skilos
  skilos says:

  Grejví, fňuk, fňuk.
  Já se tady v žádným chlífku nevidim.
  Falou mí, pls. 😛
  Nebo sis to rozmyslel?
  Dej vědet, sem nervózní jak prvnička.
  Ještě – doporučená četba, kde nemušim inzerovat – 2.2. Home Matrix.
  Až bude klid od práce…
  MSF,IMWFA

 81. No, jak myslíš, Vittto – povinné to není. Nablemtal jsi sem x00 řádek textu, pak zase vykládáš, že nemáš potřebu něco psát, nelíbí se ti ošklivá slovíčka, ale jiné nazýváš de facto stejně, brečíš, že už tě nebaví témata jako alík a depík (no, zdá se, že tě baví), když dostaneš šanci to změnit, tak se zděláš a jdeš od toho… Udělej si jasno v hlavě – tvá mentální konzistence je opravdu blízká té alienově (to je diagnóza, ne invektiva).
  Tvé názory na mou (ne)yntelykenci či tvé pohrdání mě trápí asi jako předloňské daňové přiznání. Klidně si založ na kokotu další sekci – třeba s názvem „pravda o gravérovi“ (to nebudeš první) – myslím, že už to máš nacvičené a budeš mít úspěch. A na rozdíl od mého choromyslince tam jistě najdeš dostatečně inteligentní a charakterní partnery do diskuse.
  Za mě všechno – sorry, ale už nebavíš.

 82. Avatar vittta
  vittta says:

  I Věra Čáslavská byla příznivkyní reformních komunistů.
  Dubčekovi dala svou zlatou medaili.

  Proč se Palach upálil se asi nikdo nikdy nedoví,traduje ale ale,že to bylo na protest proti vstupu vojsk 21.8.1968

  Ještě nikdy nikdo neřekl,že to bylo na protest proti komunistické myšlence nebo proti reformnímu křídlu KSČ,které bylo krátkou dobu u moci a které mělo opravdu masovou podporu lidu!

  A i reformní komunisté byli komunisté.

 83. Avatar vittta
  vittta says:

  Gravere,já nemám důvod sem posílat nějakou obhajobu mé volby KSČM.
  Já volím ústavou povolenou-a tedy předpokládám demokratickou stranu,je to moje volba,na kterou mám právo a nepovažuji jí z hlediska demokracie za nijak zavrženíhodnou,nebo zpochybnitelnou.

  Pokud má někdo jiný názor,nechť se neobrací na mě ale na ústavní soud a požádá o zákaz této strany,je ale třeba to doložit lepšími argumenty,než že jsou komunisté hovada.

  Ty jsi dle sebe samého řekl všechno-ale já mám vtíravý pocit,že jsi kromě urážek neřekl nic.

  Já přišel debatit o prezidentské volbě-ne o tom,jestli je nebo není někdo komunista.

  Také jsem upozornil hned na začátku na to,že příznivce resp.volič pravicových stran ještě nemusí být nutně „pravičák“,kterýžto výraz používám pro vyjádření bezduchého extremismu především v politickém stylu-tedy nerespektování politických oponentů a nadřazování sebe sama nad jiné.

  Ten samý výraz opačného významu-tedy „levičák“ považuji za stejný,jen ideologicky je jiný.

  Také jsem uvedl,že „levičáků“ je podstatně méně,tento fenomén by asi stál za hlubší průzkum,snad je to tím,že k levici tíhnou prostí lidé a ti nemají tak velkou potřebu se povyšovat nad druhé.

  O „pravičáckých hovadech“ mluvíš jenom ty,doufám,že to není kvůli tvé intelektuální nedostatečnosti nýbrž z politické mazanosti,je totiž známo,že tvrdé antikomunistické jádro se nebude namáhat číst si to,co jsem napsal já,nýbrž přijmou za své to,co jsi nadhodil TY o tom,co píšu já.

  Inteligentních politických oponentů si vážím,i když používají nefér praktiky,v politice férovost není.

  Hlupáky a slepejši pohrdám,to ale neznamená,že nepřemýšlím nad jejich názory nebo je neberu jako lidi mě podobné,z masa a kostí a chybující.

 84. http://zpravy.idnes.cz/grebenicek-zpochybnil-ze-palachova-obet-byla-protestem-proti-komunismu-1oe-/domaci.aspx?c=A130208_100217_domaci_kop
  Vittto, je pro upřesnění: tohle volíš, jo? Na Palachův zoufalý akt mám vlastní názor, který raději nikde nepublikuju, ale Palach jako sympatizant reformních komunistů je snad příliš i na tohle znovurudé prostředí. K tomu bys taky mohl něco napsat.

 85. Avatar skilos
  skilos says:

  Srr, začal jsem rolovat odspoda, až teď, Gravere, přečetl Tvůj text.
  OK, jdu do toho, za chvíli přiletí můj holub.
  A OM-thx, jsi zlatíčko. 😛

 86. Avatar skilos
  skilos says:

  Já vím, drzost frmí, ale zkus ten kýžený můj/Tvůj „úvodník trochu urychlit.
  Toto jest jedinné a poslední mé přání na Tebe, zde.
  Pak už se veškerá komunikace, s případnými „klienty“odehraje v nekonečném nepřetržitelném vlákně z C60, a já nebudu muset „prudit“ pod Tvou Psí kostí. 😛
  Díky předem za včasné a kladné vyřízení.
  MSF

 87. Vittta: jo, je to divný s tou pastí, že? Alík se tomu taky divil. Myslím, že to nikdy nepochopíte. Jinak sorry, ale na toto téma s tebou nechci ani diskutovat, ani nadávat, ani souložit – já jsem řekl všechno a ty už raději víc neprozrazuj :-). Za přihrání diskutérů a potenciální intelektuální oživení jsem samozřejmě neskonale vděčný.
  Takže jak to uděláme:
  Skilos: nebudu zakládat slepý článek, pod kterým bude reálný obsah v komentářích. Pošli text, já ho zveřejním jako článek.
  Vittta: nabízím totéž. Pokud dáš nějak dokupy to, co jsi psal v komentářích nebo se prostě nějak pokusíš zformulovat svůj názor (proč ty a komunisti, co nás čeká a nemine, minulost a budoucnost…), zveřejním taktéž. A neargumentuj tím, že sem chodí jen samá pravičácká hovada – jsi tu přece i ty :-). Já už do toho budu kecat minimálně a nakonec si sem můžeš pozvat někoho, kdo těm modrým sviním dá konečně na prdel. Myslím, že je to férová nabídka – tentokrát bez pastiček. Popravdě bych byl rád, kdybys to udělal.
  V každém případě: založil jsem pro své pacienty novou rubriku – viz menu nahoře. Pokud to dáte, tak texty pošlete mailem: graver@centrum.cz.

  edit: zveřejnění textů nezávisí na mém politickém či jiném přesvědčení. Vyhněte se jen potenciálním konfliktům s platnou legislativou – bonzáci číhají a já už jich mám docela dost.
  edit2: text může obsahovat i invektivy vůči gravérovi! Obzvláště vypečené houstičky budou oceněny pochvalným hýkáním! Sakra, chlapi, taková nabídka se neodmítá!

 88. Avatar vittta
  vittta says:

  No vidíš to,Gravere,nakonec jsem ti přihrál plno diskutérů a tvůj prostor ožije intelektuálními texty,dovedu si dost živě představit,koho sem tak onen Skilos,trpící cenzurou jinde a nenápadně jí vyžadující tady přihraje.

  Zase mě budou věšet s dětmi a mojí ženské budou rvát cosi kamsi jak je dobrým zvykem.

  Nechám se překvapit.

 89. Avatar vittta
  vittta says:

  Gravere,a že ty mi vždycky nastražíš nějakou tu past,do které spadnu,to je k nevíře.

  No vidíš-nepsal jsem sice,že jsem seděl na fíkárně kvůli vlasům,ale asi to víš lépe tak mlčím.
  A vstůpil jsem???
  Nevstůpil.

  Ale asi vstůpím-ale KSČM je pro mě málo radikální,tvrdá forma třídního boje je nabízena toliko v KSČ Miroslava Štěpána a zdá se,že se tam najdu.(konečně)

  A jak jsem psal před chvílí Skilosovi-víš ty vůbec,že diskuze měla být vedena o prezidentské volbě a věcí s ní souvisejících a ty stále řešíš dokola,jaký jsem darebák a kdovícovšechnoještě proto,že volím hrdou a velkou KSČM?

  Ty se umíš do svých monologů tak úúúplně zakousnout,jak inspektor Trachta v jednom českém filmu.

  Tak kápni božskou,chceš diskutovat nebo chceš dál nadávat?

  Já sice hodnotím nápaditost tvých nadávek s chutí a tak nějak se těším na další ale spíše mě tedy přitahuje diskuze plná pádných argumentů než pouťová zábava spočívající v opakování opakovaného neustále dokola.

  No dej vědět,no,uvidíš na co máš chuť,já se přizpůsobím každé situaci.

 90. Avatar vittta
  vittta says:

  Skilosi,na mé dotazy jsi neodpověděl a žádný argument opět nedal,jen jsi mě trošku pourážel,což mě u „pravičáka“ nijak nepřekvapuje.
  Dále bych rád upozornil,že otázky mnou vznesené,tedy zejména církevní restituce nejsou žádnou „mou věcí“ jak se domníváš ale věcí náš všech,vč.tvých dětí,které na naší zemi žijí i když mají „úplně jiné zájmy“.
  Budeme je platit všichni-vč.tvých dětí a jestli nevěříš mě,přečti si Gravera,který se o tom v našem rozhovoru zmiňuje.
  Rovněž zločinná podpora humálních bomb a uznání státu Kosovo není „mou věcí“ ale je to otázka národní cti,a samozřejmě chápu,že někteří lidé nemusí tento pojem znát-nebo si ho vysvětlují tak,že je třeba lízat cizí prdele a jásat nad každým krokem velkých bratrů,ať je jakýkoliv.

  Také nerozumím tomu,proč se mi důvěrně svěřuješ se svými potížemi na nějakém serveru.
  Když se ti to nelíbí,dej to třeba k ústavnímu soudu.
  Sice předpokládám,že ti ten zákaz udělil Zeman nebo KSČM ve skryté formě,a zřejmě se mi snažíš naznačit,jaké zakuklené bolševiky podporuji.

  Anglicky neumím vůbec,pochop,že jsem posraný klempíř,chápeš to,LOPATA a BURAN,snad už nyní chápeš,proč jsem tak blbej a nechápu tvé argumenty řka,že je nemohu nalézt.

  A upřímně řečeno,nemám nejmenší chuť se bavit s lidmi jako ty v místě,kde vás je víc,stejně bych se nedozvěděl nic víc,než že jsem komunista ve všech pádech a i když bych byl ze ze všech stran pouze urážen,tvrdili by jste,že mi předkládáte argumenty které já nechápu a chodili by jste se sprchovat,aby jste se zebe smyli špínu,která na vás ulpěla z rozhovoru se mnou.

  To už vidíš (viděl bys,kdyby ses díval) tady,ani ty ani Graver jste mi ještě neodpověděli na jediný můj SLUŠNÝ dotaz a nadáváte mi jak to jen jde a ještě si z nějakých nepochopitelných důvodů myslíte,že se jedná o dikuzi.
  Argument jste nepředložili ještě ANI JEDEN,oba už jste navíc zapoměli,že šlo původně o prezidentskou volbu,místo toho řešíte jen mou volbu KSČM pořád dokola.
  Toto chování je ale typické a já si to tady jen tak bokem potvrzuji,stejně jsem sem ke Graverovi nakoul jen proto,abych se od srdce zasmál jeho frustraci nad vítězstvím M.Z.v prezidentských volbách,i když jsem tak trošku doufal,že nebude tak velká jak tady vidím.

 91. Avatar skilos
  skilos says:

  Ježíš to je hrubek, stydím, stydím.
  MSF

 92. Avatar skilos
  skilos says:

  OK, paňimál, ale šáde toho nevymazání, takhle otevřeně jsem to zatím nikomu nenaserviroval, a nepřeji si na tom ještě větší problémy, než ty současné, češi jsou snad imho ten nejvtíravější národ na světě, a tak rádí by pomohli…nasrat.
  Diz čojz iz maj!
  Njn, takže halt, když do toho výmazu nemáš chuť, nutit Tě nebudu(ani k tomu nemám instrumentária 😛 )
  Za pár minut tedy oznámím svou jsoucnost zde, prostřednictvím jiného, s NPND „spřáteleného webu a začne tu možná pro Tebe nevýdaný frmol. Možná.
  Poslední prosbice-můžeš mi zhotovit zde, v Tvém prostoru, můj „jakoby“úvodník s názvem „Tak pravil najifka“?
  Může být i „prázdný“, nebo si tam vymysli jedno slovo/větu, pokud to systém vyžaduje.
  To abych neplevelil pod Tvými „nástřeli“
  Toť vše, thx

 93. Skilos: nikdo nepotřebuje povolení sem psát, nikomu to nezakazuju (a že už jsem tu měl echt pacoše), nikoho nevyhazuju ani nebanuju. Každý jede za sebe a na sebe. Ostatně nevím, jestli by někdo chtěl vyjadřovat své názory jen tam, kde k tomu potřebuje svolení. Takže piš, barde, střádej – přijde čas, zúčtujeme. Jen to obecenstvo jako na NP ti nezajistím.
  Pokud jde o mazání, musím tě zklamat. U gravera se nemaže – každý si stojí za tím, co řekl a nese za to následky. Můžeš mít blbé názory, ale jsou tvoje. Pokud bych se měl za něco stydět, tak to zkusím raději nenapsat. Když něco někomu vpálíš do xichtu v reálu, taky si to do krku zpátky nenarveš. Toť graverova instantní fylosofyje…

 94. Vittta: tak to byla další pastička, i když tentokrát jsem to nebyl já, kdo ji natáhl. Čekal jsem, že použiješ poslední zoufalý argument – „já jsem si za komančů taky užil, na mě byli taky zlí“ (panebože, hipíci, no to je mi disent – doufám, že jsi na té fízlárně dostal aspoň průplesk jako já – a já tam tedy kvůli vlasům nebyl). Teď se asi ještě dozvíme, jak tě učitelka šikanovala, když říkala, že se rifle k pyjonýrskýmu šátku nehodí.
  Tak teď sis teprve nakálel do hrtanu. Pokud jsi za komančů opravdu zažil projevy a důsledky jejich zvůle (a nemyslím vlasovou persekuci – s tím se jdi bodnout, ty šašku) a přesto tu *stejnou* partu dnes volíš a ještě žvaníš, jak uvědomělý milicionář, tak se teprve stáváš opravdovou morální zrůdičkou. Tohle je plivanec do xichtu nejen všem, kteří za komančů trpěli, ale i těm, kteří by to nechtěli zažít v budoucnosti. To ukazuješ své rodině (máš-li jakou) skvělou cestu: „podívejte, dětičky – tihle hodní soudruzi sice semtam někoho poslali do dolů či pověsili, ale jinak jsou moc fajn a všechny nás tady spasí, protože jsou úúúúplně jiní, než ti ostatní“.
  Je dobře, že sis tak pěkně sepsal všechna ta milá slůvka, co jsem ti řekl. Dívej se na ně dál a přemýšlej, jestli jsou to opravdu jen nenávistné graverovy plivance nebo jestli na tom třeba něco není. A pokud bys chtěl vzít zpět ty svoje báchorky o utrpení za komančů, zkusím ti věřit – je to pro mě přijatelnější, než vrtět hlavou nad takovým charakterem.

 95. Avatar skilos
  skilos says:

  A do třetice všeho špatného, jak jest ostatně mým zvykem >

  Nečtu po sobě ze zásady již napsané [doplňoval bych pak ad absurdum své komenty o zpřesňující informace natolik, že by vznikla „hrabalovština‘-ala Inzerát na dům… , viz má předchozí odpo vittovi]
  a tak dodatečná korekce předchozího textu po půlnoci, Tobě a vittovi – v preambuli má být „douška“ nikoliv střešní taška, abych Ti nezpůsobil zmatek v hlavě hned v úvodu mé výzvy.
  Dále >
  Možná pro Tebe poněkud neobvyklá žádost, ale bych rád, po odsouhlasení mého vstupu sem, abys celý TENTO i PŘEDCHOZÍ CELÝ KOMENTÁŘ co nejrychleji vymazal[pokud je to v Tvých silách, i když to bude, předpokládám, první takový úkon v Tvém životě. 😉 ]
  Nestojím o to, aby si ty řádky přečetl kdejaký hejhula, zvláště pak z „mého mateřského“servru-NPND, kde jest, imho promořenost kryptokomouši a podobnými týpky jako vitto nadpoloviční, i když se to možná zdá, bez detailnější znalosti tamního elektorátu, málo uvěřitelné.
  Dál-nenech se zmáct mými, na první pohled“debilními“ a trollícími komenty, vždy se jedná o další z testů, někdy i dost průhlednými, přiznávám, k odkrytí karet „napadených“.
  Co se týče mých pionýrských(časově) příspěvků z jara/léta 2010, „bojoval“jsem s řeckými’hakery“ 😀 , protože tehdá jsem psal z nejbližší internetové kavárny v Kavale[3km pěšky tam a 3 nazpátek] a několikrát jsem přistihl ty zvědavé řecké zmrdíky, při jimi neočekávaném mém návratu po e.g. 5min. na „místo činu“, shromážděné okolo poče z kterého jsem chvíli předtím „vysílal“, a na screenu-moje texty, vyvolané z historie, přeložené chytrým strejdou Gůglem do řečtiny! Neuvěřitelné! (sic) A tak jsem od té doby v míře nikoliv malé, začal použivat za účelem „kódování „a tím výrazného znesnadnění automatického překladu, co nejvíce slengu, místního českého argotu, a hlavně- zdvojování dlouhých samohlásek, které[ověřeno], tento automat nezvládá, a „purisace“textu, ve smyslu eliminace zdvojenin prostým vymazáním těchto, by jim trvala déle, než užitek z toho vzešlý(i když-kdo ví, možná si s tím někdo tu práci dal-EYPka pracuje 25/8/32 😛 )
  Tady, v česku mi nadávali, za tuto „úpravu“textu, snad pod každým příspěvkem, ale já „barvu“přiznat nemohl, odkryl bych tím karty pro řeckou stranu.
  Ale dost o tom, nejspíš jsi už u toho usnul, nebudu dál nudit.
  OM(ještě jednou)- smaž tohle všechno, pls, po mém prvním oficiálním vstupu, nezapomeň na to. Thx.

  TT(takže tak), MSF(mňej se fa GEFM(dobré časné mrazivé ráno)
  Nebudeš to mít se mnou jednoduchchchý, jak vidíš. 😀

  Pic, a díky předem.
  Máš moji důvěru, jako jeden z mála českých netových bláznů. 😉
  Si toho važ,
  a fše toto smaž.

  • Avatar skilos
   skilos says:

   Umísťuji sem, neb zde zmínka o „jiných“ blozích(ach ta tsestin 😛 ), tak dovoluju juknot na mů brzce ranní elaborát na téma „potkání s řeckou justicí“, potkani jsou menší hrozbou, dodávám, prté jak ta ona v úvozovkách uvedená zavětří „rychlý prachy“, jde přes mrtvoly.
   I psů…
   Toto „jednání“ jich nepřímo zahubilo nejméně 6!
   Krásných, hravých, poslušných…
   Njn, svjet je krutý,
   a já nedisponuji zlatými pruty…

   http://www.ostrovanka.cz/drama-u-korfskeho-soudu/#comments

   GM

 96. Avatar skilos
  skilos says:

  A ještě jedna doška-pro oba >
  Vitto, před pár hodinami jsem byl eliminován na servru NP-nezávíslá diskuze za banální prohřešek- čti na str. 7 příspěvek v 19,15 a další, od 30.1 do včerejška, ale tímhle začni.
  Pak přeskoč leden a vrať se do jednotlivých dní [ve všech 20 rubrikách] od listopadu do prosince min. roku. Další indicie Vás navedou na mé další působení na tomto servru [jaro, zač.léta 2010, jaro 2012] ve všech rubrikách.
  Vím, trocha choromyslnec z mé divadelnické strany, ale prokousat se tím dá.
  A teď jen k Grejvrovi- prosím o dočasný azyl na tomto, pro mne jedinném svobodném českém servru, mám svůj, takový názorový most mezi Evropou a Amerikou[nevím, jak moc zvládáš anglinu, coby „uřední řečí“ na něm-zdá se podle indicií na této stránce/webu, že dobře, a tak Tě již nyní ujištuji, že patříš do velmi omezeného vyběru „kandidátů“, perspektivně na jaře pozvaných ke komunikaci na něm.
  Spraven budeš mailem, nikoliv v tomto veřejném prostoru, již teď odtamtud vyháním nejméně 5trollů/p.w.
  Takže-můžu vstoupit na Tvůj personal ground?
  Echo o povolení vstupu dám na jiném, mně nakloněném blogu, když nic jiného, tak Tě to „bude stát“ dramatický nárust čtenosti Tvého blogu. 😛
  I’m waiting for your according.
  No sooner, no later.
  Thx
  Přeju Ti úspěšný dnešní i dalši dny.
  Mor ho, rudýho dábla v nich…
  Pic

 97. Avatar skilos
  skilos says:

  Je to marný, je to marný a ještě jednou-je to marný.
  Bav se s volem, když jde na porážku.
  Dobrovolnou.
  S vlastní vůle…
  Protože je to vůl.
  Co se týče, vitto, oněch Tebou předhozených argumentů, spojených s otázkami lstivého afgánce, e.g. ohledně restitucí, Kosova, radaru etc, vjez, že žiji, mj. s toho důvodu, abych se osobně nemusel potkávat s takovými kreaturami, jakou jsi pro mne i Ty, delší dobu v zahraničí, konkr. v GR, kde mi v podstatě nic nechybí a chci zde, i přes napjatou hospodářskou situaci, zveličovanou u Vás řízenými mediálními mrdkami ad absurdum, v zájmu vyždímaní daňových poplatníků, i dožít, takže mi Tebou nadhozené výše uvedené otázky zas až tak neberou, a považuji je sobecky za podružné, pro zbytek mého života,[mám 6 křížků, a indikované takové zdrav.problémy, že to vypadá na brzkou závěrečnou-jen abys vědel], a mé potomstvo se s tímto [círk.rest.,Kosovo, radar] vyrovnává celkem bez ujmy na tělesném i duševním zdraví, resp. je jim to zcela u prdele, mají úplně jiné zájmy, než jsou ty Tvé.
  Sorry za značně rozvité hrabalovské souvětí, ale šlo to ze mne ve stavu mírného afektu, protože Tvůj styl dialogu prostě nemusím.
  Budu do budoucna rád, když zapomeneš na můj nick, a nebudeš jej ve svých mono i dialozích používat, protože po každém takovém použití odcházim střelmo do sprchy, majíc pocit, že tím, že jsem prošel verbálním event. i mozkovým instrumentáriem takových jedinců, jako jsi Ty, jsem natolik znečištěn, že tento úkon jest nezbytný.
  Měj se v dalším svém životě jak chceš, a mne už prosím neotravuj dotěrnými dotazy mimo mísu.
  Pic.

 98. Avatar vittta
  vittta says:

  ÁÁÁÁÁ,pravicové argumenty demokrata.
  Tak to máme „Vitto, teď jsi kokot s certifikátem“
  Dálší argument je „A tohle prase se ještě bude ohrazovat, když ho někdo prohlásí za komunistu.“
  Demokratické pokračování je pak“Ano, ty darebáku“
  A následuje upřímné přání,abych zažil,to co ty a tvoje rodina.

  Nic,co by mě překvapilo,na starých novinkách mě také „demokraté“ chtěli věšet děti a mojí ženské rvát do píči násadu od vidlí.(byl jsem také odhalen jako komunista,komunisté se věšet mohou)

  No a mládenci,kdy se konečně dostane na ty argumenty??
  Graver je zatím už delší dobu u urážek,Skilos mi pak zapomněl odpovědět na mé dotazy,(však jsem tvrdil,že je ještě NIKDY ŽÁDNÝ pravičák nezodpověděl,nevím,co je na nich tak intimního)

  Navíc Gravere,víš ty,co zažila moje rodina za socialismu???
  V mojí rodině nikdo v KSČ nebyl,(až na vzdáleného strýce)v mojí ne,to se mnohdy o rodinách antikomunistických bijců říci nedá.

  A až se nasedíš ve své kanceláři tolik,co já na fízlárně za dob socialismu,můžeš mi začít říkat familierně „vole“.
  Jo,kámo,hipíci nebyli nijak populární tou dobou.

  A vidíš,nezanevřel jsem,chci chápat,chci se vzdělávat,chci poznávat.
  A hlavně myslím a srovnávám oba režimy pohledem většinové populace,ne pohledem Gravera nebo jiných,ač nesnižuji utrpení těch ani oněch.
  Jak jsem psal-i dnes by se našlo tisíce těch,kdo utrpěli újmu,křivdu,kdo zaplatili majetkem ba i životem.
  Já tyhle věci chci vidět a vidím je,úplně stejně,jako vidím těch 236 popravených a 3-8 (historici se nemohou shodnout)tisíc zemřelých na následky věznění za dob stalinské éry.
  A nijak nerozděluji mezi mrtvými komunisty nebo antikomunisty,tehdy se mohl na černé listině ocitnout každý.
  Nejznámějším politickým vězněm ostatně nebyl Havel,jak si dnes myslí potrefená mládež ale Husák,který si zkusil svoje a moc nechybělo,a byl 3001 resp.8001 obětí minulého režimu.

  Tak už donadávej,dovytahuj se a pokus se o ten dialog,co se o něm zmiňuješ.

 99. Ale jinak se na ty dějiny musíme dívat správně, soudruzi. I za cenu osobních obětí – tedy těch cizích, že?

 100. Hele,Skilosi,to má být nějaký argument??
  Ano, ty darebáku – tohle je ten pravý argument. Co naopak argumentem není, jsou tvá plamenná sdělení o tom, co kde napáchala jiná zvířata. Obvyklá apologie komunistických zločinů: koukejte, co udělali tihle, tamti a co teprve tůdleti. A jak ti zlí amíci bijou ty černochy.
  Pěkně jsi se odkopal. Neříkám to často, ale čistě jen pro tu zkušenost bych ti přál zažít to, co jsem zažil já a moje rodina. To bys změnil rétoriku, to bys rychle zapomněl na teorie o tom, jak je osobní zkušenost neslučitelná s historickým pohledem. Jak se vůbec opovažuješ takhle argumentovat vůči někomu, kdo si s tou rudou svoločí užil?

 101. Jen bych rád věděl, jestli by si náš kovaný soudruh zachoval ideologický nadhled a volební preference, i kdyby od komančů zažil to, co já. A to jsem na tom ještě nebyl nejhůř. Ani zdaleka…

 102. Jinak prosím naslouchejme Slovu: nějaký osobní pohled na zvěrstva, napáchaná komunisty, je jiná věc, než politický pohled na „dané historické období“. A tohle prase se ještě bude ohrazovat, když ho někdo prohlásí za komunistu.

 103. Tak nevím, jestli blahopřát či kondolovat, ale Vittta se stal slavným (jakkoliv to nebyl první plán). Původně to byla jen taková malá nevinná pastička – Mistr Manipulátor Alien se chytil i do jednodušších. Nečekal jsem, že si pravý frajer, který volí KSČM, tak nasere do krku. Původně jsem počítal s tím, že mě ohledně toho vyvracení Zemanových lží prostě pošle do rusuturu. Argumentace graveroidní infiltrací sociálních sítí očekávána nebyla – n.b. už vůbec ne zasnoubena s komunistickou agitkou tarasovského typu. Nu což, shit happens.
  Vitto, teď jsi kokot s certifikátem, ale pořád tě mám rád a jsi zde stále vítán. Teď už jako ozdoba mého choromyslince. Zůstaň dál frajerem a nenech si na své frajerství sahat (pokud by se tedy našel někdo, kdo na něco takového sáhne). Jen pamatuj: real men don’t eat quiches.

 104. Avatar vittta
  vittta says:

  Hele,Skilosi,to má být nějaký argument??
  Schválně mi zkus napsat,kdo byl v KSČ ve stranách,které volíš.

  Nacisté tady odkráglovali 360 000 lidí a z toho bylo 30 000 komunistů.
  Byli to kvůli tomu dobráci??

  A dnes co lidí je zničených,co spáchali sebevraždy,válí se pod mostem….a není to vždycky jejich vina a ne každý se také narodil chytrý nebo silný,hlavně pak každý stárne a síla mizí.
  V Británii jen v jednom špitálu zavraždili doktoři až 1200 pacientů za posraný 4 roky.
  V jednom jediným špitálu.
  To je obludné.
  Mám být kvůli tomu nasraný na demokracii,na kterou si dneska státy hrají zrovna tak,jako si hrály státy s vládou komunistů na demokracie lidové?

  Tvoje osobní tragedie,resp.tragedie tvojí rodiny je jedna věc a politický pohled na daná historická období je věc druhá.

  Nikdy se NIKDO neposune někam dál,k vnitřnímu poznání dříve,než se zcela oprostí od ideologických dogmat.
  Nikdy se nikdo nic nedozví,zaujatý člověk bude vždycky jenom fanatik,užírající se nenávistí,která ve výsledku poškodí jenom jeho samotného.

  Ve VFR byly zavražděny tisíce lidí-a přeci jsou na toto období Francouzi hrdí,přes všechnu krvavost by nebyla by bez této etapy možná emancipace chudých v Evropě.
  A moji předkové bohatí nebyli.
  Napoleon zalil Evropu krví a přece je to právě jeho ústava,která je základem moderního pojetí států.
  Bez existence tkz.“východního“ bloku by nebyl možný blahobyt ani na západě,samotná existence SSSR umožnila dělnictvu středním třídám v západních demokraciích obrovský rozmach.

  Pohled na dějiny není snadný a vyžaduje od toho,kdo chce porozumět leckdy i osobní oběti.

 105. Avatar vittta
  vittta says:

  Ty voe to jsem si ani nevšiml….
  Tak teď už to vím,že jsem se potkal s dialogem.
  Pravým,nefalšovaným pravičáckým.

  To mě ho vyndej teda…………

 106. Avatar skilos
  skilos says:

  OK, vitto, poslouchej dobře >
  Komunisti mi votdělaly dva strejce v Jáchymově.
  Jednoho za to že učil před válkou a i za ní němčinu a latinu na gymnásiu, druhý za to že byl před válkou u dragounů, a byl převelen do Vládního vojska.
  Tátu, antikomunistu mi podlým způsobem zlikvidovali, když mi bylo 12 let.
  Stačí?
  Ohledně Vás, kteří jste schopni s těmito grázly jakkoliv kolaborovat, skutečně nenacházím potřebu argumentů, které by Vás vyvedli z Vašeho osobního Matrixu.
  Jen zkušenost na vlasním osudu Vás může přesvědčit.
  Nepřeju Ti to.
  Bolí to.
  Moc.
  Pic.

 107. Avatar vittta
  vittta says:

  Hoši,hoši,hoši….
  Že vám zrovna ten Zeman leží tak v žaludku.
  Pravomoci veskrze žádné,kladač věnců…
  Zajímavější by bylo,vyzvat k vysvětlení lží pravicové premiéry.
  Jenže to nikoho nenapadne.
  To je raději volíte pořád dokola v domnění,že budou lepší a lepší.

  Ale jo,levicoví premiéři by také mohli na lecos odpovědět.
  Když se nezeptáte těch svých-proč jste se neptali těch „cizích“?

  Néé,na mě nekoukejte,na volbě KSČM je kouzelné to,že si mě nikdo nemůže podávat.
  Mnou volená partaj svého premiéra neměla,ba nepodílela se ani na žádné vládě.
  Navíc byla programově proti US radaru,humanitárnímu bombardování,samostatnému Kosovu,církevním restitucím,nelíbí se jí diktát EU ani přijetí Eura.
  Prostě moje krevní skupina.

  Vlastně jo,může si mě „někdo“ podávat.
  Akorát mi mohou nadávat,že jsem komunistická svině,neb sama tato jasná a průkazná skutečnost stačí na to,aby bylo jasné,co jsem zač.

  K Skilosovi bych měl pokornou prosbu.
  Nemohl bys mi nějak přehledně sestavit graverovy argumenty,které jsem nevzal na vědomí,resp.na mě nefungují?
  Byl bych ti celkem vděčný.

  Taktéž by mě zajímalo,jestli jsi byl pro církevní restituce,bombardování Srbska,samostatné Kosovo či US-radar?(upozorňuji,že dnes se už oficiálně tvrdí,že to byl podvod)

  Já se na tohle voličů pravicových stran vždycky ptám a ještě mi nikdy nikdo neodpověděl,někteří nadšenci jenom spokojeně uvedli,že Paroubek a také Paroubek,kromě toho ještě Paroubek.

  Samozřejmě se rád ptám i levicových voličů,třeba jestli mají rádi přistěhovalectví barevných a anální alpinismus k EU.

  Někteří mi odpoví,že pravicové strany sice mají plno keců ale přistěhovalectví barevných nijak neřeší (vyjma toho,že jim dávají peníze na cestu zpět,když je sem předtím navezly s vidinou levné pracovní síly) a EU lížou prdele také.

  Ale jinak mi neříkají nic,levici vesměs volí lidé,co jim je celá politika srdečně u prdele a tak volí toho,kde se domnívají,že jim bude nejméně ublíženo.

  A frajeři,pánové-frajeři volí KSČM,čímž se distancují jak od pravicových svazáků,tak od levicových snílků.

 108. Avatar skilos
  skilos says:

  Odkud jsem drze tyto články převzal, jest nabíledni.
  Pic a nezlop togo Vitta tolik moc, jsou fšichni stejní-argumenty nefungují.

  • Že nejde o fejk? To by se chudák pan president dost nadřel, kdyby měl odpovídat na výlevy kdejakého trolola. Ostatně na to Zuzančino desatero by zvládl takto odpovědět i mnohem horší rétor, než Zeman. Myslím, že se p.t. obecenstvo bude ve virtuálu bavit napodobováním jeho stylistiky víc, než v případě jeho učeného předchůdce. Škoda, že se pan president neobtěžoval vyvrátit ty své lži – tam by se už možná trochu zapotil a nejspíš by mu nezbylo, než použít argumenty soudruha pacienta z vedlejší cely: stejně by to četli jen *takoví, jako graver s plackou na klopě*, což je konkludentně stádo pravičáckých debilů :-). A pak by nás obvinil z argumentační nouze – dřív, než to uděláme my jemu 🙂

   A Vitttu snad tolik moc nezlobím – on se spíš zlobí sám. On je to asi v jádru hodnej kluk, jen nám časem trochu zetlel a obrostl mechem. Není v té své noře zvyklý na repliky těch, o které si otírá držku, takže když se pak potká s dialogem, dopadne to takto.
   Ale ty sociální sítě coby rejdiště graveroidních démonů mi opravdu stáhly trenky. Nominace na 3,14čovinu milénia zajištěna!

 109. Avatar skilos
  skilos says:

  A zde odpověd, hádám, že nejde o fejk. >

  Odpověď Zemana Zuzaně Válkové

  Vážená paní! Celý den jsem neměl co na práci, tak jsem si mohl v klidu přečíst Váš roztomilý list (http://trololo.blog.cz/1302/zdvorila-vyzva-budoucimu-prezidentu-cr).

  Za to, že jste mi nedala svůj hlas, budu pro Vás velmi rád hrát divadlo od rána do večera. Nejprve však dovolte, abych odpověděl na Vaše body:

  Šlouf
  1.Jak jste si mohla všimnout, můj bývalý přítel Šlouf se na první tiskové konferenci nesmál, ale mračil. Doslechl se, že se kulturní pracovníci počali řadit do fronty. Mirek měl totiž na večer lístky do divadla a počítal s představením uvnitř a ne venku.

  Klávesák u Jakla
  2.Můj bývalý přítel Šlouf se vzdálil do brdských lesů, kde v chaloupce pod horami opečovává vnoučata. Jako klávesák se hlásil do rockové kapely Ladislava Jakla, ale ten ho nepřijal s odůvodněním, že Mirek zná málo sprostých slov.

  Novináři
  3.Novináře rozděluji na inteligentní a ty ostatní. Proti místním žurnalistům nic nemám, protože ti ostatní pracují v MFD a LN.

  Šovinismus
  4.Pokud rozumíte slovu šovinistický, pak víte, že já nenávist mezi národy nehlásám. Proti lesbičkám nejem zaujatý, ale raději bych viděl, kdyby se ženský tábor třel s mužským. Uvítal bych zvýšení porodnosti.

  Jarní kvítí
  5.Nevím o čem mluvíte, milá paní. Když si dáte do vyhledávače Emanuel Moravec jarní kvítí, zobrazí se Váš paličský list a stránka bojovníka proti všem Šinágla. Hřbitovní kvítí napsal Jan Neruda.

  ČSSD
  6.Budete se divit, milá paní, ale s ČSSD mám korektní vztahy. Nikoho vyhazovat nebudu. Rovněž tak nesundám vládu, jak se domníváte. Jednak na to nebudu mít ústavní pravomoci a hlavě si nenechám od kulturní fronty spílat do diktátorů.

  Prezident Klaus
  7.Rád pana prezidenta přijmu ve svém panelovém bytě na sídlišti, kde vypijeme sklenku dobrého moravského vína. Při ní si zanotujeme státní hymnu, abyste Vy a celá kulturní fronta viděly, že známe slova.

  Líbání
  8.V tomto bodě Vám nemohu vyhovět. Je v našem národě zvykem, že rodiče líbají své děti na ústa. Nebyl bych dobrým otcem své dcery ani celého národa, kdybych nešel příkladem.

  Výroky
  9.Nepravdivé výroky mi podsouval volební štáb. Ztrestal jsem je tím, že si je vezmu sebou na Hrad. O zářných zítřcích v kultuře nic nevím, obraťte se laskavě na ministryni šedou myš Hanákovou.

  Alkohol
  10.Milá paní, já jsem vždy střízlivý a vsadím se s vámi o láhev dobré slivovice, že Vy jste mě nikdy opilého neviděla. Pomluvy o mně šíří jistý Jan Urban, který ovšem už jednu sázku prohrál.

  Na Vaši zdvořilou výzvu jsem Vám zdvořile odpověděl
  a zdravím tu druhou, rozumnější část elektorátu.

  Miloš Zeman, budoucí prezident ČR

  Dobrý, cóóó ? 😛
  GEFM a MSF

 110. Avatar skilos
  skilos says:

  Grejvříku, možná znáš, možná ne, pokud tak, stojí za přečtení >

  Zdvořilá výzva budoucímu prezidentu ČR
  Neděle v 20:58 | anna | Politika
  Zdvořilá výzva budoucímu prezidentu ČR
  od vašich nevoličů s úctou
  Vážený pane inženýre, budoucí pane prezidente,

  dovolte nám, abychom Vám v hodině Vašeho triumfu srdečně blahopřáli k úctyhodnému volebnímu výsledku a na cestě k přední veřejné funkci Vám popřáli mnoho sil a zdraví. Zároveň se na Vás s důvěrou obracíme ve věci, která je pro nás – řadu Vašich nevoličů – značně citlivá, ale máme za to, že stačí projevit vůli, a i my ve Vás najdeme svého zástupce. Přestože si zatím ještě tak trochu rveme vlasy.

  Budoucí pane prezidente, zdvořile Vás žádáme, abyste na nás alespoň chvíli hrál divadlo. Ono se to prý má, být ten státník, když je člověk skoro prezident. Vaši přetvářku bychom ocenili najmě v následujících bodech:

  1. Myslíte, že by bylo možné se pár měsíců (než na něj zapomeneme) veřejně nevodit za ruku s panem Šloufem a příbuznými pardy ze staré gardy? Alespoň do inaugurace? My víme, že vaše přátelství přetrvá režimy i přeskupení kontinentů, ale když se nám smějete do ksichtu už na první tiskové konferenci, jsme z toho smutní.

  2. Myslíte, že by se nám pan Šlouf mohl přestat smát do ksichtu? Máme dojem, že se Vám trochu vzdálil z dohledu. Máme pochopení pro kompenzaci let sebezapření, ale myslíme si, že lépe zabere, když si založí kapelu a stane se, příkladně, zpívajícím klávesákem.

  3. Mohl byste, prosíme, přestat urážet novináře? Dát si takového bobříka, třeba na tři tiskovky, co to udělá? Když jste odporně jedovatý, působí nám to nepohodlí. Místní žurnalisté by se Vám dozajista rádi vyhýbali, ale nemůžou.

  4. Bylo by možné, abyste se vystříhal šovinistických poznámek? Česká žena je bytost trénovaná, lecčemu se zasměje, ale ty otrlejší z nás nestačí uklidňovat ty jemnocitné, čímž v našem táboře vytváříte zbytečné tření.

  5. Bylo by možné přestat vést ty ohavné národovecké řeči a již nikdy necitovat Emanuela Moravce, byť byl třeba pronesl něco pěkného o jarním kvítí?

  6. Mohl byste si své účty s ČSSD vyřídit tak, aby dotyční vyletěli potichu? Vládu už klidně sundejte, to se nenadřete a nikoho to nepřekvapí.

  7. Je možné si s panem prezidentem Klausem notovat spíše v soukromí? My se těšili, že ho máme z krku.

  8. Zvládl byste veřejná vystoupení bez polibků na ústa, a to zejména Vaší slečny dcery? Je to značně zneklidňující a nefotogenické.

  9. Bylo by možné ve Vaší veřejné komunikaci eliminovat či alespoň snížit výskyt nepravdivých či zavádějících výroků? My nejsme hnidopichové, pokud jde o zářné zítřky v kultuře a právu, klidně nám lžete. Viz začátek naší pokorné výzvy.

  10. Poslední bod, který nám leží na srdci, je skutečně delikátní, ale věříme, že pro nás najdete pochopení. Tak tedy: zvážil byste možnost zúčastnit se své vlastní inaugurace střízlivý?

  Vážený pane budoucí prezidente, nabízíme Vám možnost vydobýt si respekt i u té části národa, kterou jste označil za slabomyslnou. Půjdete nám naproti?

  V úctě a s přáním všeho dobrého (za tu druhou, pomalejší část elektorátu),

  Zuzana Válková, Praha

 111. Avatar vittta
  vittta says:

  Čekal jsem něco lepšího ale…….
  Diskuze pomocí argumentů ti nikdy moc nešla.

  Krátký výběr argumentů pravičáka:
  „že jsi se propadl o tři patra níž“(podotýkám,že jsem asi býval dost vysoko)
  „s takovým pitomcem,jakého jsi ze sebe udělal..“
  „Ty si dej sprchu“
  „nalitej puberťák na dýze“.

  Na jasný dotaz pak jasná odpověď:
  „Koho jsem volil a co si myslím o církevních restitucích si najdi tady nebo jinde“

  Mě nazajímá,koho jsi volil-ale jestli jsi volil toho,kdo má stejný názor na církevní restituce jako ty.(níže vysvětluji,proč mě to zajímá)

  Hledat to tady nebudu,slušně jsem se zeptal a očekával slušnou odpověď.

  Možná se ale za svůj názor stydíš nebo jsi třeba velký odpůrce církevních restitucí ale volil jsi stranu,která je prosazovala…kdo ví???
  V každém případě je to tvoje věc,já jen abys nekázal vodu a nepil víno.

  Ještě jsem se chtěl zeptat-jsi příznivce humálního bombardování Srbska a samostatného státu Kosovo?

  Já jen,když jsi volil toho K.S.

  Mě šlo čistě o to,že jestliže je volič KSČM komunista se vším všudy,pak volič K.S. musí být příznivce církevních restitucí a humálních bomb,uznání Kosova,zvyšování daní,také si musí nutně myslet,že Dr.Eduard Beneš patří před soud… a dalších takových věcí,kterých je K.S. reprezentantem.

  A jestli jsi volil i nějakou stranu,která toto prosazuje…bylo by to zajímavé.
  To srovnání tvé volby s tvými bombastickými názory,pokud se to týká někoho jiného.

  Fakt je ten,že do tohohle vysoce intelektuálního prostoru-zdá se-nepatřím.
  Vůbec nevím,že Zeman lže a nevím,že jsem komunista a také nevím,že se mi Zeman vysmívá a celkově hodně připomínám Aliena nebo Jessii.

  Svými „argumenty“ jsi mě ale o své pravdě přesvědčit nedokázal.

  No a nakonec-nevím moc,jak jsi to myslel,že bys použil tohle vlákno nebo jak píšeš-dal na něj odkaz,podle mě to můžeš udělat,má-li to pro tebe nějaký smysl,můžeš to třeba nazvat“rozhovor s rudohnědým prasetem“ ale byl bych opatrný.
  I když by nepochybně moje reakce dokázaly vzbudit u pravičáků posměch a opovržení-ne každý příznivce pravice a K.S. je nutně pravičák.
  Abys náhodou ze sebe pitomce neudělal ty…

  Tak pěkný večer,chlape a bav se na sociálních sítích dobře,nad bídnou budoucností,která nás(nebo že by jenom vás?) při prezidentování M.Z.čeká.

 112. Notomněhovyndej. Tak sociální sítě, zaplevelené „takovými, jako já“ (o poctivého soudruha tam nezavadíš), apologie Zemanových lží se nekoná, protože by to četli „takoví, jako já“ (aha, ono by to před nimi neobstálo), bolševik graver s plackou na klopě…
  Vittto, ty jsi tak byl dlouho v solitérní společnosti svých monologů o životních osudech zhrzeného deprivanta, že jsi se propadl tak o tři patra níž. Tohle už není ani alien – nezlob se, ale s takovým pitomcem, jakého jsi ze sebe udělal, já nepokecám. Koho jsem volil a co si myslím o církevních restitucích si najdi tady nebo jinde. Ty si dej sprchu a vrať se, až se přestaneš chovat jako nalitej puberťák na dýze.

 113. Avatar vittta
  vittta says:

  Gravere,já předpokládám,že na těch sociálních sítích budou podobní lidé jako ty a takoví žádnou diskuzi vést neumí.
  Takoví umí jen označovat každého jiného za komunistu,především pak ty,na které argumentačně naprosto nestačí.
  Je to forma obrany.
  Věnoval jsi tomu dobrou třetinu odpovědi-proč JSEM komunista,i když si naivně (zmrdsky) myslím,že nejsem.

  Tohle je klasický příklad toho,čemu se někdy říká bolševické myšlení,někdo používá nacistické,je to jedno,příznivci totalitních pravd na takových základech stavěli lidi ke zdi nebo je zavírali do koncentráků.
  Za nacistů se tomu říkalo „bílý Žid“.

  Z Tvého textu jde na mě pocit,že se snažíš mě nějak urazit,třeba zrovna tím,že mě označuješ za toho komunistu,mě to ale nijak nevadí,být komunista,nestyděl bych se za to,ten režim byl prostě „nějaký“ a plno lidem vyhovoval,jiným zase ne,tak to chodí,měl také několik fází,sami chartisté ho neoznačují ani jako totalitní ale toliko jako autoritářský.

  Líbí se mi tato Tvoje věta“Vittto, tvůj projev je už opravdu těžce alienoidní a nedá se číst ani letadlově…“
  To Alík používal pro nepohodlné texty letadlové čtení,vzpomínáš?
  Alienoidní na tom byl především fakt,že ačkoliv vlastně napsal,že text jenom přelétl-tedy ho pozorně nečetl-rádoby intelektuálně na něj reagoval.
  Alienoidní je na tom ta arogantní tupost,“nepotřebuji text na který reaguji ani číst,neboť dobře znám jeho pisatele,to je debílek,který neumí napsat nic nového takže vím,co napsal aniž bych to četl..“…a mohu na to fundovaně a pádně reagovat.

  Já si Tvůj text četl pozorně a všiml jsem si,co píšeš o té kultuře a jasně opakuji:
  Komunistický režim finančně podporoval i díla,která byla zaměřená proti němu,finančně podporoval herce i autory,kteří se na těch dílech podíleli.
  Asi to nedělal rád ale dělal to,díla pak byla zavírána do trezorů.

  K těm volbám,já si nemyslím,že volič pravice je nutně „pravičák“,pravičákem se stává až v momentě,kdy zavrhne dialog s politickými oponenty a stane se z něj fašista.

  To samé platí u „levičáka“,tím se nestává volič levice ale až fanatik,který odmítne ctít politické oponenty a stává se z něj bolševik.

  Tedy ne svou volbou-ale chováním dává jedinec najevo,čím ve skutečnosti je.
  To píšeš i ty,vyznívá to v kontextu tvého textu dost komicky.

  Kdysi na starých novinkách se mnoho lidí urazilo,když jsem je označil za fašisty,jsou přece demokraté,jen komunisty by věšeli na lampy,také jejich děti,pak ty,kteří se jako komunisté tvářili a také ty,kteří by se jako komunisté tvářit alespoň teoreticky mohli.

  A TAKÉ JSI MI NEODPOVĚDĚL NA MŮJ JASNÝ DOTAZ,JSI PŘÍZNIVCEM CÍRKEVNÍCH RESTITUCÍ V TÉTO PODOBĚ A POKUD NE,VOLIL JSI VE VOLBÁCH STRANU,KTERÁ BYLA PROTI TĚM RESTITUCÍM?(píšu velkým písmem,aby jsi dotaz při letadlovém čtení nepřehlédl)

  A hele,doufám,že nosíš placku na klopě,tedy vlastně dvě,jednu s K.S. s čírem a druhou s nápisem M.Z. není mým prezidentem.

 114. Tak drobný update:
  Vittto, diskusi o morálních kvalitách pana presidenta momentálně vedeme jinde, m.j. na sociálních sítích. Měl bys v rámci plurality názorů zájem se vyjádřit k tomu seznamu Zemanových lží? Něco/všechno vyvrátit, komentovat, prezentovat pohled z druhé strany? Buďto sám nebo s někým? Pokud ano, udělal bych tady z toho samostatný post jako protiklad k tomu svému a dal bych na něj odkaz ostatním. Autora/autory bych buď uvedl nebo ne – dle jejich přání. Co ty na to – není to lepší, než komentářové agitky?

 115. Vittto, tvůj projev je už opravdu těžce alienoidní a nedá se číst ani letadlově :-), takže zkusím z toho blábolu vypíchnout fakta:
  – Připouštíš, že Zeman mohl lhát (gratuluji k prozření), ale nevidíš to jako nástroj. Zřejmě si tedy lže jen tak pro radost. Ty ovšem nehodnotíš jeho lhaní, ale toho, kdo o tom píše.
  – Máš problém se vyrovnat s implikací „volím komunisty -> jsem komunista“ a dokonce mě kvůli tomu nazýváš lhářem (tu jessii ti „předhazuju“ právě proto – přesně totéž udělala ona). Takže to asi opravdu vidíš tak, že komunistou jsi pouze tehdy, když jsi členem partaje. Takový postoj já považuju za čistou esenci zmrdství – partaj je atributem, nikoliv smyslem. Jestliže volím pravici, jsem pravičák. Kdo sympatizuje s nacisty a chová se jako nácek, je nácek, i když není ve straně, páč tu (zaplaťAštar a na rozdíl od komančů) žádný lokální klon NSDAP nemáme.
  – Říkáš, že soudružská podpora kultury je blbost – četl jsi to celé? Přečetl sis, co píšu o kulturní nekompatibilitě? Pokud ne, tak si své odpovědi připravuj lépe (já píšu z voleje), pokud ano, nechovej se jako alien.
  – Že je někdo pravičák a přitom natahuje ruce pro dotace? Neuniklo ti něco nebo opravdu v té své rudé slupce postrádáš elementární rozhled?
  – Že si někdo vybíjí politickou frustraci na oponentech? Ale soudruhu, pamatuj na rétoriku vlastní Strany – to jsi asi nechtěl.

  Určitě budeme dělat naše prostředí lepší (ty vole, ty snad máš VUML), ale každý zvlášť a po svém, když dovolíš.

  V každém případě jsme od voleb nenápadně přešli k poblitice jako takové a tam stále platí, že my dva spolu ne, takže quit – tvé flamebaits mi nechutnají.

 116. Avatar vittta
  vittta says:

  Jenže já je nebudu platit s úsměvem-já je považuji za zlodějinu.
  Taktéž jsem volil stranu,která byla ZÁSADNĚ proti té zlodějině.
  Co Ty?
  Byla i Tvoje strana proti-nebo jsi příznivcem těch restitucí nebo jak je to s tebou vlastně…

  Mno-tak se zdá,že jsem odhalen.
  Volím KSČM-tedy jsem KSČMista,někdy též řečený komunista.

  Jde ale Gravere spíše o to,že komunistická strana je tady legální-tedy i kdybych se 1000x ztotožnil s jejím programem a jejími idejemi,stále jsem demokratem,neb se držím ústavy ČR a taktéž respektuji voliče jiných,politováníhodných stran.
  Třeba respektuji Tebe,mám ale pocit,že respekt není vzájemný,čpí mi z toho trošku bolševismus,ne ale z mé strany.

  Pokud píšeš o komunistickém smýšlení v nějakém záporném slova smyslu,jsi mu blíže-a to velice podstatě Ty nežli já,jistě si toho lze i všimnout.

  A ta Jessie-to je nějaké téma naší diskuze,že mi jí pořád cpeš,nebo nějaký příklad čehosi strašného…já jí přece vůbec neznám,co já vím,tak jsem jí svého času napsal pár textů ne její blog,a to ještě ani nevím,jestli to byla ona Jessie,o které píšeš s takovým opovržením.

  Ale abychom to nezamluvili:
  Já si myslím,že Zeman nezaložil svou kampaň na lžích,no uznej,kolik asi hlasů by mu mohlo přinést třeba to,že vyhodil-nevyhodil nějaké dva poradce v cause olovo nebo jestli Bohdalová pláče nebo nepláče do telefonu.
  Tyto trapné argumenty jeho prolhanosti spíše vytáhli jeho zoufalí odpůrci,protože neměli nic lepšího-a to je důkaz,že Zeman s lhaním dost šetřil,i když by asi bylo naivní předpokládat,že politik kdekoliv na světě získává moc tím,že mluví čistou pravdu.
  Zeman spíše využil chyb moderátorů a K.S.,přímo mu vnutili sudeťáky a dekrety-a určitě se nedá říci,že by mu moderátoři(ky) nějak fandili.
  Rovněž mu hodně pomohlo,že K.S. si bral naprosto debilní plácaly do studií,zatímco Zeman sebou bral neskonale kvalitnější matroš.

  Já jsem také nijak nehodnotil lhaní nebo nelhaní,spíše jsem ohodnotil Tvoje vypsané argumenty,Zeman něco řekl-xxx to popřel…mohl lhát Zeman,mohl lhát xxx,víc to ale nedokazuje.
  Jasně řečeno,připouštím,že Zeman mohl lhát ale připouštím též,že lhát mohli xxx.
  To ale dle mého není žádným důkazem pro tvrzení,že Zeman vylezl na hrad po lžích.

  No a mě samozřejmě čas od času předhazoval leckdo,že jsem lopata bez vzdělání,nijak mě to ale nesralo,však jsem také netvrdil,že jsem kultivovaný intelektuál.

  Jenže-K.S. to o sobě tvrdil,resp.je na tom založena jeho kampaň,vzdělanec versus buran.
  To už pak člověk musí upozornit,že Zeman má VŠ vzdělání-zatímco K.S.je pouhý lesník.
  Upozornil jsem toliko na fakta,která v antizemanovských nářcích jaksi zanikají.

  Všimni si ještě pozorně,co jsi napsal ty a co já,je to zajímavé.
  TY:“Teď píšeš, že jsi demokrat, předtím zase, že jsi komunista,…“
  JÁ:“Nikdy jsem netvrdil,že jsem komunista.“
  TY:“Ó Aštare, kterak jsem mohl (n.b. jako údajný přízňouš KS) pronést tak strašlivou lež? Nyní už chápu, že ten, kdo „pouze“ volí komunisty, rozhodně není komunista. “

  Všímáš si už,že jo.
  Úplně jsi vytrhl z kontextu tu myšlenku-netvrdil jsem,že jsem komunista a ty tvrdíš,že jsem to tvrdil a pak mi napíšeš,že se sice tvářím že nejsem komunista ale že ve skutečnosti jsem.

  Tady jde ale o to,že jsi psal lež.
  Že jsem psal,že jsem komunista.
  Já to nepsal,na komunistu jsi mě pasoval až ty.(tvé argumenty ponechme stranou,stály by by za opravdu dlouhý rozbor,kde bych ti snadno všechno vyvrátil)

  Nebo s tou kulturou.
  Komunisté si zakládali na podpoře kultury (pokud zapadala do jejich schématu),píšeš.
  Pěkná blbost,myslíš si,že filmy,co byly v trezorech nebyly komunisty zaplaceny?
  A s ohledem na to,že byly v těch trezorech asi tak úplně do jejich schématu nezapadaly.
  Vidíš to.
  A dneska..já nejsem odpůrce dotací třeba do kultury a jiných odvětví.
  Já ne,Gravere,to někteří z těch umělců.
  To je přece komické-jednou půlkou huby razit pravicová hesla o tom,že se každý musí postarat sám o sebe a tou druhou půlkou řvát,že chci dotace a k tomu natahuji leckdy obě ruce.

  To je to „gró“ mého postesknutí,ne dotace samotné.

  Gravere,oba jsme Češi,snad ty můžeš být i Moravan ale já se domnívám,že i Moravan je Čech.
  Můžeme se hádat o politice,ale měli bychom se spíše snažit o to,abychom se pokusili udělat lepší naše okolí-a ne aby si „někdo“ vybíjel svou frustraci na svých politických oponentech,jmenujíc je povlem,lopatami nebo rudohnědými prasaty,či potomky nevolníků.
  To není ani morální,ani demokratický přístup,kdo už by ho měl měnit,když ne takoví,jako my?
  Špičkovat se je něco jiného,než se nenávidět.

  A připravuj si své odpovědi lépe,jsi jak K.S. ve studiu,jeden prokec za druhým…

 117. Nikdy jsem netvrdil,že jsem komunista. Pouze volím KSČM
  Ó Aštare, kterak jsem mohl (n.b. jako údajný přízňouš KS) pronést tak strašlivou lež? Nyní už chápu, že ten, kdo „pouze“ volí komunisty, rozhodně není komunista. Tak tohle už se nám pokoušela vysvětlit soudržka jessie neblahé paměti. Ta sice komunisty nejen volila, ale i za ně kandidovala, leč řvala, že není komunistka. Jinými slovy: ty se ztotožňuješ s cíli, idejemi a programem komunistů, volíš je, ale protože (asi) nemáš stranickou legitku, tak nejsi komunista? Tedy komunistou je ten, kdo je certifikován, nikoliv kdo tak smýšlí? Tak to jsi se odkopal, hošo – s touhle logikou prosím jinam.
  Ale abychom nezamluvili tvé původní téma: ty tedy myslíš, že Zeman nepostavil svou kampaň na lžích? Raději prohlásíš za lháře všechny ty, kteří popřeli to, co o nich Zeman tvrdí? IOW: než bys připustil, že je Zeman lhář, raději připustíš, že lže xx ostatních (tedy vč. jeho samého, protože tu ochranku pro svou dceru popřel a pak sjednal jen on sám)? Tak jako za starých časů s alíkem, kterému se stále víc podobáš: dej jasnou odpověď.
  A ještě k těm dotacím pro ty kulturní intoše: tak to abys nezradil stranu, soudruhu. Komunisti si vždycky zakládali na podpoře kultury (pokud zapadal do jejich schématu) – mnohem víc a líp, než se to děje dnes. Tobě, pokud vím, nikdy nikdo nepředhazoval, že jsi lopata bez vzdělání, ačkoliv jsi o tom vždycky rád a ochotně hovořil, takže nás prosím ušetři proletářských keců o zasraných intelektuálech, na které musíš ze svých daní doplácet – mohlo by se to otočit.
  Ad „Doufám,že budeš platit až do smrti církvím s úsměvem a svatým přesvědčením,že se musí vrátit,co se ukradlo“ – nehrej si na elitu. Pokud církevní restituce projdou, tak na ně budeme do smrti platit všichni.

 118. Avatar vittta
  vittta says:

  Takhle se mluví „pravda“ u příznivců K.S.?
  Nikdy jsem netvrdil,že jsem komunista.
  Pouze volím KSČM.
  To není to samé-i když lidem s menšími rozlišovacími schopnostmi to může splývat.
  Nemohou to rozdejchat,že nevyhrál jejich kandidát,demokracie je leckdy pěkná kurva,že jo.
  Příznivci K.S.si myslí,že má kníže voňavé i hovno,je děsná prdel to sledovat.

  Já rozumím,že je to pro příznivce K.S.dost velká rána-především proto,že ani peníze tady nepomohly.
  A peníze jsou smyslem života pro takové lidi.
  Reálně nevzdělaný křupan,používající vulgární výrazy typu „šukat“ a chrápající na mezinárodních konferencích se utkal se vzdělaným-byť sebestředným protivníkem,jejich faktické znalosti snad ani nejdou srovnat.
  Marně tvrdí „nadlidé“ opak,fakta jsou v tomto případě fakta.

  Skoro by se mi chtělo napsat,že jsme mohli mít dalšího „dělnického“ prezidenta,lesníka.
  Doufám,že si nyní hodně příznivců K.S.váží punkerů s čírem.
  A také by se mohlo začít jezdit do Kosova na dovolenou,ještě je tedy třeba humálně vyhnat ten zbytek Srbů-třeba to K.S.ještě ve své funkci zařídí,když už se tak angažoval pro samostatnost Kosova.

  No jo,no,já osobně se nechám překvapit a uvidím,co M.Z.předvede.

  Objektivně se M.Z. přes všechny své neduhy nedá s K.S. naprosto srovnávat,ve lhaní,plácání z cesty,aroganci..to nejde.
  Takže povolební argumenty na obhajobu K.S.jsou logicky takové,jaké jsou a je s podivem,kolik lidí jim věří.

  Jinak s tím smíchem do ksichtu,co myslíš-smějí se tobě do ksichtu ti,které jsi volil nebo naplňují tvoje představy???
  Doufám,že budeš platit až do smrti církvím s úsměvem a svatým přesvědčením,že se musí vrátit,co se ukradlo a třeba se ještě jednou dožijeme doby,kdy se bude komunistům vracet majetek s podobně pitomoučkými argumenty,jako se použily k obhájení vydání majetku církvím.

 119. http://www.novinky.cz/domaci/292237-zeman-odvolat-premiera-prezident-dbaly-sve-cti-to-neudela.html
  Tak to máme další kličku, která nic neříká, ale kdo ji špatně pochopí, je blbec a novinářský šméčko. Tak prezident, dbalý své cti, neodvolá premiéra. Tož baže, ale mě zajímá, jestli to udělá Zeman.
  Škoda, že se pan skoroprezident „neseznámil s názory ústavních právníků“ dřív, než o tom začal kecat.

 120. Mnohým nedošlo, že voliče KS ani tak nesere fakt, že KS prohrál, jako že Zeman vyhrál. To, že o mě někdo řekne lež a já to popřu, mně osobně vcelku přijde jako argument, ale čekal jsem, kdy nějaký fanatik přijde s tím, že nelže Zeman, ale ti ostatní, když popírají jeho lži. Už tu chybí jen jessie se svým kultem osobnosti a můžete založit fanklub. Ostatně právě tahle nekritická adorace pomáhá obdobným týpkům přežít – zatímco vy hájíte jejich lži, oni se vám smějou do xichtu a lžou dál.
  A revanšisti, intelektuální elita, kulturní pravice… Koukám, do vás na těch stranických aktivech lejou pořád totéž.
  Teď píšeš, že jsi demokrat, předtím zase, že jsi komunista, tak jeden neví, co vlastně jsi. Pomalu jako ten Polák – ještě chybí katolík, satanista a vyznavač voodoo…
  Jinak díky za detailní návod, co bys dělal a říkal ty, ale my už si to nějak zpytlíkujeme po svém.

  btw: nevím, čím to je, ale ty už píšeš skoro jako alík 🙂

 121. Avatar vittta
  vittta says:

  To jsou argumenty..Zeman řekl-a xxx to popřel.
  Být takový nadšenec jako příznivci K.S. tak napíšu,že to xxx popřel(a) pod nátlakem.
  Ostatně-nebylo by to nemožné,takový Maděra by mohl vyprávět…

  Karl prostě prohrál,já jako Čech z toho mám samozřejmě radost ale kdyby vyhrál,zdržel bych se soudů minimálně do doby,než by se v prezidentování vítěze začalo něco dít.
  Jsem demokrat,to je dnes samozřejmě nebezpečné říkat nahlas,pokud se k tomu něco nepřidá.
  Třeba jsem demokrat-ale tahle volba by se měla zrušit.
  Nebo:
  Jsem demokrat-ale tahle volba byla volbou lůzy,nejlépe rudé,popř.rudooranžové,nejlépe ale rudohnědé,to je pecka.
  No co,Hitler také mluvil o míru ještě v r.1939,proč by nemohla demokratická elita mluvit o stádu,lůze,příp.prasatech různých barev.

  No jo,no,budou si muset revanšisté ještě nějaký pátek počkat,však poslední tunel-tedy prolomení dekretů Dr.Eduarda Beneše ještě čeká.
  A bude to pořádný,opravdu pořádný tunel…..

  Já ale myslím,že to kulturně intelektuální elita nějak přežije.
  Horší by bylo,kdyby jim stát přestal dávat dotace na jejich uměleckou činnost.
  To by bylo horší…….
  Kulturní pravičák se tomu říká.
  Dej dotaci-a pak se všichni starejte sami o sebe a kdo ne,je neschopná socka!

 122. Příšpulek k tomu presidentovi nás fšech – tohle jsem zahlédl u Astona: http://neviditelnypes.lidovky.cz/hup-do-treti-komurky-0rk-/p_cirkus.asp?c=A130201_172646_p_cirkus_nef
  „Co má nyní dělat občan, který Zemana nevolil, kdo ho považuje za exponenta cizích zájmových vlivů, komu je odporná ideologie xenofobie a lži šířená tímto člověkem?“
  Ano, co má vopčan dělat? Předstírat, že je Zeman i jeho prezidentem? Jen proto, aby nebyl obviněn z blbosti, páč Zeman přece tak ňák fakticky JE i jeho prezidentem?
  Ale vždyť vono je to už ganc egál, ne?

 123. Avatar @Teo
  @Teo says:

  Chachá, tak to jsem netušil, že Mlhoš mi může bejt i prospěšnej. Napsali mi z firmy, co vyrábí mobily Aligator, ať přidám tohle http://ateo.cz/i/6328/ do jejich fejsbukové soutěže o nejlepší koláž. Odpověděl jsem, že nejsem na FB registrován a kvůli tomu se ani registrovat nemíním a ať si to tam přidaj sami. Nejspíš se tak stalo, protože dnes mi oznámili, že jsem tu soutěž v kategorii koláž vyhrál a mám si vybrat libovolnej mobil z jejich nabídky. No tak jsem si skromně vybral model s GPS modulem. 🙂

  • Ježíšmarjá, to jsi měl konzultovat! GPS má dnes každej shit – já bych si počkal na Galaxy S4 :-).
   Čéče, začínám ti ten moonlight job závidět – ty vyděláš v podstatě na fšem :-(.

 124. Čas na předvolební sliby: http://graver.blokuje.cz/mesias-vraci-uder
  Doba splácení mi vychází na něco málo přes 30 milionů let. To Zeman dá – a třeba se ještě někdo připojí…

 125. Avatar radka
  radka says:

  já to nějak přežiju, hlavně aby těch 5 let přežil on.

 126. Hodit si to asi nikdo nepůjde, ale jaksi není můj styl nadšeně přikyvovat, když někdo jako Zeman má zcela účelově a lživě (stejně, jako jeho kampaň) plnou hubu stupidních stádních proklamací typu „já su tady pro všecky / já su zástupca lidu“. Toho jsem si za totáče užil dost – na kůl v plotě si vzpomínáme, že?

 127. Avatar radka
  radka says:

  teo, já se s tím teda nevyrovnala. budu se s tím snažit vyrovnat 5 let, jestli se teda dřív on nebo já neuchlastáme:-) akceptovat to ale musím. máme co chceme a co si zasloužíme:-(

 128. Už jsem tuším na téma vyrovnání a prezident všech chrochtal jinde, takže jen stručně: vyrovnat ve smyslu akceptovat se s tím asi musíme všichni, respektovat takovou volbu je ovšem něco jiného. Mesiáš je tedy prezidentem nás všech fakticky/de iure – a to, jak píšu, nemusí stačit, páč to má ještě jinou rovinu (zdráhám se použít v této souvislosti pojmu morální). Tu si sice můžu vsunout do rusuturu, ale tam si ji budu pěkně hýčkat. A že mě kvůli tomu má někdo za blba? Nu což – s tím se vyrovnám i rychleji, než za 2 minuty.

 129. Takový moralizování je na pendrek, ne-li na něco horšího. Můj favorit vůbec nekandidoval… a kdo to je? No to nevím, když nekandidoval, ale určitě bych ho poznal. 😉 Takže jsem sice volil a rozhodně ne Zemana, ale když to nevyšlo, nezbylo mi nic jinýho, než se s tím vyrovnat. Trvalo mi to necelé 2 minuty. Pak jsem si řek, že pro parodie má Zeman stejnej potenciál jako Paroubek, ne li vyšší. A to je celý… Takže prohlašovat, že MZ není mým prezidentem považuju za nemoudré až skoro blbé: http://ateo.cz/i/6351/ :p

 130. §35/2 Zákona 275/2012 o volbě prezidenta republiky: „Volební kampaň musí probíhat čestně a poctivě, zejména nesmí být o kandidátech zveřejňovány nepravdivé údaje„. Jen jsem nenašel ten postih, když teda jako né.

 131. On s tím soudruh Zeman asi něco udělá. Zahraničním novinářům asi nebude vysvětlovat, že jsou banda kokotů, lůza a pitomci, jako reprezentant státu se snad při každé příležitosti neztříská, jako když po zvolení spadl ze schodů a snad se dokonce naučí i to, že bodrost a bezobsažné bonmoty jsou dobré toliko pro lid hovadný.
  A když ne? Tak to se teprve stane echt reprezentantem českého stáda.

 132. Avatar radka
  radka says:

  no já to ještě nevydejchala:-( aby mě reprezentoval člověk, který prokazatelně lže, je věčně nalitej jak sysel a svou kariéru založil na urážení, ponižování a pohrdání…děkuji, nechci.