Fool on the Hill: jedou v tom všichni!

📎and tagged

Teskné a nehostinné jsou v těchto časech koridory našeho choromyslince. Bloumají jimi tvorové, kteří jako by právě opustili stránky věhlasného díla prof. Heverocha „O podivínech a lidech nápadných„. Někteří z nich aspirují na titul „Mistr polstrované cely“ (tedy poté, co bude odňat panu prezidentovi) a mají ambice přihoditi se stálicí naší nástěnky.

Tíže dolehla na jejich psyché a paranoidní bludy jimi cloumají po nádvoří. Strašlivé pravdy jsou jimi odkryty a osud civilizace zdá se být zpečetěn. Co vám tedy nesmí zůstat utajeno?

Lockdown údajně je státní nástroj na změnu společnosti. Jedou v tom vlády celého světa – dokonce i izraelští soudruzi. Od Bruntálu až po Bangalore, bez ohledu na státní zřízení, elity chystají New Order. Médyja, zkorumpovaná vládami, se starají, abychom si nedokázali představit žádnou jinou alternativu zvládání epidemie (kdepak nějaké vakcíny – o těch se vůbec nepíše).

Inu, ony v tom tedy těmhle mašíblům alespoň ty naše elity nahrávají na smeč, protože se stále větší počet opatření a jejich kombinací zdá být výplodem delirantních mozků. Je stále těžší uvěřit holícímu nástroji strýčka Occama, který praví, že naše vláda je prostě jen parta chaotů, neschopů a hráčů na vlastní bránu, lhoucích zcela bezostyšně od úsvitu do soumraku.

…ohrožená skupina“ čítá asi 17% populace. Lockdown jako plošné opatření zasahuje celou společnost, takže se dá říci, že lockdown rdousí zbytečně 83% lidí v zájmu 17% potenciálně ohrožených“ – ten člověk musí snad opravdu pracovat v nějakém akordu, protože takovou blbost by nenapsal ani lobotom s pistolí u hlavy. Ono je to vůbec těžké  – kolem tohoto hnízda se pohybují voliči všelikých podivných partají a vybraná společnost systemfuckerů – byla by opravdu škoda tady neagitovat. A odlišit dnes angažovanou častušku pro ty, kteří se nenechají omezovat od horečnatého blábolu šílencova je dost kumšt.
lockdown fans si výměnou za ohromné náklady kupují pár týdnů času“ – tady to tomu mysliteli skoro došlo, jen to považuje za něco negativního.
Neochota a nezájem hledat alternativní řešení k lockdownu je pozoruhodná“ – jak říkal již Vladimír Iljič: lžete, lžete, však ono se to ujme.

Je to marné, je to marné, je to marné. S těmihle týpky to nedáme. Dokud budou volně běhat, budou nás ty elity lockovat down stále víc. Kvůli nim. Da capo al fine.