Teorie selektivně-negativní edukace

📎and tagged

…aneb Příběh opravdového zdělance

Jak mí národové vědí, zabývám se z titulu přednosty virtuálního choromyslince ve volných chvílích sběrem a recyklací všelikých magorů, šílenců, nestandardů, odchylů a pošustů. Nemaje času nazbyt, jsem zastáncem tzv. autoterapie (většina mých pacientů se vyléčila sama vlastní blbostí, ti méně šťastní spáchali virtuální sebevraždu). Čas od času ovšem neodolám a v rámci terapie dám ochutnat p.t. obecenstvu obzvláště vypečené rohlíčky svých oblíbených pacientů. Takto činím i nyní – okuste teorii Mistra Aliena o výchově a vzdělávání.

Jak je patrné, tento pacient, stižený m.j. bludem, že jej pronásleduje femikapitalistická úderka (což zhusta řeší způsobem, který mu vynesl přezdívku Udavač z Anděla), nám zde prezentuje koncept vzdělávání žen a blbců. Hned v úvodu se dozvíme, že „Muž není žena, žena není muž“ (musím přiznat, že tohoto jevu jsem si několikrát všiml i já, ale nemaje to potvrzeno Mistrem, neodvážil jsem se to publikovat). Dále jsme seznámeni s mírně šovinistickými vzdělávacími targety – žena má být vychovávána pouze k respektu ke svému Pánovi a znalost Pythagorovy věty jí má být navždy zapovězena. Na co jsou ženě znalosti z vysoké školy, když se neumí chovat ke svému Pánovi? No ovšem – nedejAštar, aby byla žena chytřejší, než její Pán – což by v Mistrově případě ovšem platilo poněkud plošně.

Slušná ženská se musí umět postarat o útulný domov, zatímco její Pán sleduje porno, hraje počítačové hry, stojí frontu na sociální dávky nebo o své vyvolené zrovna píše dehonestující textíky. Ženská, která neumí vařit a šukat, není k žádnému užitku svému Pánu – zejména pokud jsou jeho duševní obzory limitovány uvedenými vegetativními činnostmi. Správná žena by rovněž neměla cestovat, neboť žena, která cestuje, se také kurví. Proto není v žádné normální společnosti cestování tolerováno (sic!). K čemu jest ostatně ženě poznávat krásy světa, když její Pán jaktěživ nevytáhl paty ze své nory…

Blbce je potřeba vzdělávat k respektu k moudrým mužům. Tak praví Mistr a nám nezbývá, než vyjádřit lítost nad faktem, že někteří blbci v tomto umění vzděláni nebyli (jak je vidět i z našeho případu).

Žena by dále neměla mít zaměstnání, neboť správný chlap ji ze svého platu uživí. Pokud tedy nejde o tu výjimečnou mutaci správného chlapa, který se ženskou nechává vydržovat, neb je notorický nefachčenko.

Žena by neměla ani studovat, protože je to pouze záminkou ke kurevskému životu, který jí financují různí zbohatlíci. Nad tím bych se měl zamyslet a zjistit, jestli náhodou moje dcera nežije na studiích kurevským životem, když už jí to coby odporný zbohatlík financuji. Dál si to už nějak dočtěte – mě museli resuscitovat Tullamorkou po první třetině.

Je opravdu úsměvné studovat teorii o vzdělávání žen, jejímž autorem je zneuznaný génius, který si pod pojmem „správná žena“ představuje čubičku v SLA režimu 24/7 a který by s řevem utekl, kdyby náhodou potkal Opravdu Normální Ženu. V této esenci maniakální stupidity je ovšem zakutána jedna hluboká moudrost: „tolerance parazitů, nemakačenek, bezcharakterních kriplů a kurev už trvala dostatečně dlouho„. Jsem opravdu potěšen, že v Alienovi nacházíme pravicově orientovaného yntelektuála. Parazitů a bezcharakterních kriplů mám už dost i já.

Uf, ještě že tomuhle blbci nikdo vzdělání nedal…

p.s.: těšíme se na množství výhrůžných pochvalných dopisů Mrkající


28 Responses to Teorie selektivně-negativní edukace

 1. [27]Alien se zjevně domnívá, že je Sith. Osobně si myslím, že se mu jen přehodily písmenka.Až se v nějaké zoo narodí něco veselého a já se to dozvím, určitě o tom napíšu 🙂

 2. Avatar Janice palice
  Janice palice says:

  Z jeho textů je zřejmé, že pan A. není žádný Jedi. Neboť jak pravil Obi Wan, "only a Sith deals in absolutes". A fujtajbl teda, prokousávat se takovým odpadem. Nechceš příště napsat něco veselého? Třeba co se zrovna narodilo v zoo?

 3. To je tím, že ČR do Anglie exportuje málo exotů. Ani já už tam nejezdím.

 4. Čím to, že vždycky po návratu z Anglie mi jako exot přijde každej druhej, ne-li jedenapůltej Čech? 😉

 5. A sakra, začíná to být vážné. Nejen že mi ten delirant posílá jakési pomatené vzkazy, že proti sobě budeme stát v jakési válce, ale teď ještě čtu ten jeho horečnatý výplod, jak svět řídí několik úrovní šedých eminencí a o všem rozhoduje Izrael.Tak to je konečná – už mu jeblo definitivně. Teď pod sebe začne kálet a nakonec ho s řevem odvezou v košatince. Smutný konec Správného chlapa 30+…

 6. A Udavač z Anděla chrlí dál své perly – tentokrát ho to bere fest:"az vy silenci zavedete svet i nasi zem do valky – pak budes mit sanci rict mi vse do oci a uvidime, kdo je kdo. Ja se narozdil od tebe bojovat, zbrani ani nepratel nebojim"Ó Nejvyšší! Bez tebe není náš svět kompletní – doufám, že nejsi vážně nemocen a že nám brzo sdělíš i něco milejšího, než tvé obvyklé výhrůžky.Opravdu tě kdykoliv velmi rád vidím, slyším a čtu – ne každému se dostane té cti spolupracovat s Tím, Jenž Ovlivnil Desetitisíce. Již před časem jsem o tobě hovořil s Vznešeným Desetiokým (v civilu takto láma Norbu Rimpočhe) z jistého tajného kláštera uprostřed tibetských pustin. Vznešený Pán nad všemi Lung-gom-pa mi sdělil, že jsi jediný kuejidzu, kterým nepohrdá. Zavítej proto opět mimo nás, ó studnice vědění.Alík má holt čas od času nutkání probudit draka nějakým tím šťouchancem – a pak brečí, že mu chytla srst. Jen vysírej dál, alíku – drak se baví. A s ním i ostatní.

 7. http://alien.bloguje.cz…i-mdz.phpNo, tak podívejte, milé dámy. Vy nejste nic jiného, než "vš šiřitelky feminismu ve službách totalitního režimu" a takovými Mistr opovrhuje.Jak je vidno, ten primitiv má skutečně panickou hrůzu ze vzdělání."K oslavě Žen se milerád přidám a budu to dělat ne jeden den v roce, ale pravidelně chováním gentlemana k nim" – málokdy si musím měnit spodní prádlo častěji, než jednou denně, ale tohle mě protáhlo 🙂

 8. [20]Já opravdu nevím, proč musím všude narážet na typické produkty femikapitalismu. Že se pořád honíte za majetkem a vzděláním, místo abyste pokorně sloužily správnému chlapovi 30+ v režimu 24/7. On by vás přece dokázal zabezpečit, protože si dokáže vydělat až 100k (nepsal ovšem za jakou dobu) a za svůj projekt házení míčem do děravého koše už minul 150k. Kolik už zaplatil svému právníkovi, který mne má v hledáčku, si ani netroufám odhadnout a z čeho financuje tu svou rozsáhlou organizaci, to nuž vůbec netuším.

 9. Avatar radka
  radka says:

  tak já si přečetla ten jeho blábol o tom, jak má vypadat ta senátní demokracie + tohle, a…nejsem odborníkem v oblasti psychiatrie, netroufám si ani odhadnout jakými duševními chorobami trpí.ale opravdu by mě zajímalo, co to je za stvoření, chvíli mám pocit, že 12ti letej žák zvláštní školy, chvíli zapšklej dědek a někdy zfetovanej impotent. naštěstí muži alienova typu o mě ani nezakopnou. bydlím ve svém baráku a vlastním dokonce i další nemovitosti:-) mám vejšku a ráda cestuji:-)chodím do práce, která mě dokonce baví víc, než žehlení nebo práce na zahradě. prostě typická baba na odstřel. takže narazit na mě takovej mauglí, asi by to nepřežil.

 10. Já jsem v útlém mládí vždycky věděl, že porucha není na mém přijímači. Až v otylém stáří jsem si nechal ten přijímač opravit 🙂

 11. Avatar Janice palice
  Janice palice says:

  [16]Já už jiná nebudu. Já se bez těch ismů prostě neobejdu. A v útlém mládí jsem nevěděla, že všechna ta zapšklost pramenila buď z toho, že mu nedala nebo že se mu už nikdy nepostaví. Tak jsem halt četla a četla a vyčetla jsem to, že porucha není na mém přijímači.

 12. [14] – číslo komentáře uzavřít do hranatých závorek.[15] – ty říkáš mé krásné čínské bradce medvědí srst? grrrr!

 13. [12]No, tak já to asi nevylepším :-(.Pokud ale k tomu, aby ses přestala stydět, že jsi žena, potřebuješ jakýkoliv -ismus, tak je něco špatně. No, možná jsi jen nebyla v té správné společnosti…Mě tyhle gender games nějak míjí – lidi dělím dle pohlaví jen v určitých specifických situacích :-). Ostatně i kdybych nějaké takové spády měl, vždycky jsem ve svém týmu či okolí potkával suverénní ženské, které by mě svou odborností a schopnostmi strčily do kapsy. Kdybych to měl řešit, musel bych si uříznout pindíka. A kdyby na ně narazil alík, sral by až do smrti (tzn. takových 10 minut) čaj v krabičce.

 14. Avatar Janice palice
  Janice palice says:

  [13]Ale já nežertovala, Ivánku. Opravdu ti na tváři roste medvědí kůže.

 15. Avatar Janice palice
  Janice palice says:

  [12]Neumím vložit odkaz na komentář. To mám za to, že namísto praní a vaření tady diskutuju.

 16. [11]Alienova vzdělanost je něco, o čem neradno pochybovat či snad dokonce žertovat.Alien má základy deseti jazyků, cizí slova zvládá bravurně (dle své základní premisy nás všechny teraformuje) a je to snad jediný tvor, který dokáže napsat ypsilon po "Č".

 17. Avatar Janice palice
  Janice palice says:

  [nn]8Feminismus má mnoho podob a nemusí to být jen nenávistné tažení žen proti mužům. Já jsem v mládí narazila na tolik přiblblíků mužského typu, že mě to dost nahlodalo. Feminismus mi pomohl nestydět se za to, že jsem žena a užít si to až do dna.

 18. Avatar Janice palice
  Janice palice says:

  Kdepak, on je skutečný vzdělanec, vždyť má doma Slovník cizích slov a juž ho celý přečetl. Jen zapomněl na ta menší písmenka vpravo, která vysvětlují význam těch tučně vytištěných slov. Takové drobné opomenutí ale dostatečně vyváží jeho přirozená inteligence.

 19. [9]On to vidí tak, že my jsme chybou v tom jeho Matrixu :-).Kdysi jsem uvažoval, jestli alien není nějaká recese, simulátor či sociologický experiment (obdobné úvahy šly např. i o Laholovi).

 20. Alien není muž, je to jen chyba v Matrixu :o)

 21. [7]To je chyba. Nebojuj proti mužům (protože feminismus -v rozporu s tím, jak ho feministky podávají- není boj žen za rovnoprávnost, ale za nadřazenost) – bojuj proti blbcům.V podstatě nejsou žádní "muži alienova typu". Jsou jen zakomplexovaní psychopati, kteří si deklarací takových stupidit jen kompenzují tu tristní realitu, že na jiné, než jimi popisované ženské, se sami prostě nikdy nezmůžou. A neplatí to jen pro ženské – to je životní postoj. Odsuzovat druhé, že dokážou něco, co alien nedokáže, je vcelku standard.To je tragédie "správného chlapa 30+". Alien nemá zkušenosti, vzdělání, rozhled, majetek, práci, rodinu, bydlení, schopnosti… a nahrazuje to nenávistným pliváním po všech, kteří jsou někde jinde.

 22. Avatar Janice palice
  Janice palice says:

  Muži Alienova typu ze mě udělali feministku.

 23. Blurb? Teď koukám do vzkazníku – ten tvor mi poslal svou výhrůžku ještě před vytvořením tohoto článku. Co je to za magora? On si ty kecy snad generuje automaticky a namátkou je rozesílá na všechny strany, když začne mít pocit, že si ho okolí málo všímá.

 24. To je rychlost!Mistr je rychlejší, než průjem – už je to tady.Vzkaz od alíka:_____________Opět vykrádáš databázi a to už dvou webů (heh? wtf? – jednou nestačilo, bude potřeba podruhé a pořádně? pro neinformované – alíkův bonz opravdu nestačil, jakkoliv nebyl "jednou" 🙂 Doporučuju s tím přestat, odstranit dané uradené texty. Jinak počítej, že až toho bude dost, zase to bude více lidí dohromady řešit, společně s adekvátními institucemi.____________________Tož to abych sa posrál, ne?Nuda, nuda. Zase ta temná organizace, která mě bude řešit – dokonce s adekvátními institucemi!Račte se vysemeniti, Mistře – cela jest připravena.

 25. [1] – mě ty kokotiny naopak vždycky náladu zvednou. Většinou je to pořád stejná písnička, ale občas se objeví něco, co si nemůžu nechat pro sebe :-)). S Mistrem se ovšem už polemizovat nedá – poté, co ho v jeho vlastním obýváku zkachnili všichni cz people, zapnul si schvalování komentářů a píše si tam už jen sám :-)).[2] – vyjádřit se můžeš, ale musíš to udělat s respektem a v režimu 24/7. Máš ovšem handicap – jsi vzdělaná, k tomu ještě ženská (tedy typický produkt femikapitalismu) a navíc ještě samička od právníka (nevím, jak je to správně česky). A alík právníky nenávidí skoro víc, než policajty (tedy samozřejmě kromě toho svého, který už mě má v hledáčku).

 26. Chris čím ?:o))

 27. :))No já se k tomu nemůžu vyjádřit, protože jsem, obávám se, děsně, ale děsně zaujatá:)

 28. Hluboký obdiv, že máš náladu ty kokotiny číst a ještě se nad nima zamýšlet:o)