Identifikujte bazmek

📎and tagged

bazmek

Průměr 25 mm, oba okraje vrubované a lemované hvězdami, na aversu nápis „NO CASH VALUE„, na reversu hen taký papagáj (american eagle?) a u okraje nápis „FREEDOM“ (omluvte mizernou kvalitu fotky). Pokud jste už něco takového viděli, podělte se. Já jsem tipoval hrací žeton.


11 Responses to Identifikujte bazmek

 1. [9] No problemo amigo – backlink dáme.

 2. No nic, vypravím se do Laa, abych tu kešovou zásobu trochu umenšil.

 3. [7] – hůř bude, až budou peníze nuly i mimo počítače.[8] – není zač, ale mohl jsi dát aspoň backlink (just kiddin‘). Jen bacha, aby to někdo nechápal jako šíření poplašné zprávy :-)btw: koukám, že klausofób idol si tu svou polívku přihřívá, kde se dá. Kdyby někdo napsal článek o sexuálním životě houbomilky česnekové, vletí tam idol s konspiranční teorií, že ji vojel kryptožid Klaus :-)))

 4. [6] Gravere, svou kešovou zásobu mi klidně pošli – už to vypuklo:http://divnejbrouk.bloguje.cz…php(btw díky za inspiraci) 🙂

 5. Avatar Mod.
  Mod. says:

  Konec jakékoliv měny byl možný v dobách, kdy byly zásoby kryté zlatem, ale v době, kdy peníze jsou jen nuly v počítačích, může nastat asi těžko, nul je dostatek.

 6. [5]Ježíšmarjá, nevíš, kdy to vypukne? Já mám doma kešovou zásobu?Ale pravděpodobné to je :-((

 7. Brzká podoba eura

 8. Jo, říkal jsem si, že to bude něco takovýho. Jak je vidět z google pics, tak sice no cash value, ale prodat koupit se to dá :-))

 9. Avatar Mod.
  Mod. says:

  Výměnný hrací žeton, teda usuzuju z Teovy ukázky.

 10. Avatar Radka
  Radka says:

  já bych to tipla taky na žeton, ale ne hrací. třeba do nějakejch automatů.

 11. Avatar @Teo
  @Teo says:

  Google: http://wiki.answers.com…ave_valuePictures: http://www.ebay.com…UE+COIN+4656C