Vendulka utěšitelka

📎and tagged

Co nás čeká, když budeme volit komunisty?

Jsa silně podjat, upřímně nenávidím cokoliv, co komunisty byť jen páchne (a že toho v poslední době páchne opravdu hodně). Ale i zapřisáhlý rudofób graver musí pod tlakem přesvědčivých faktů uznat, že jisté aspekty reinkarnace komunistické svoloče by mohly mít svůj půvab.

Soudružka Vendulka se vší inteligencí, dlící v jejích mírně atrofovaných kozičkách, správně odhadla, co by tak mohlo jinospektrálně laděné voliče zaujmout i na něčem tak odporném, jako jsou komunisti. Ano, soudruzi – jest to vámi tak opovrhovaný kult těla! Tomu říká graver politika! Odhalte veřejnosti nahou pravdu! Neskrývejte více půvaby svého programu! Pouze předvolební happeningy s účastí takových soudružek mohou upevnit víru lidu ve vaši politiku.

Běda zaslepencům, kteří nazývají Vendulčinu odvahu skandálem, slintajouc při tom tajně nad jejími vnadami. Vpřed, rudé kozy – budoucnost patří vám! Když může na webu vystavovat své povislé retardéry kdejaká komunistická brzda v důchodovém věku, tak proč ne mladá a nepochybně perspektivní soudružka?

Volte KSČM! Kromě holých rusuturů vás čekají aspoň holá ňadra svazaček…


23 Responses to Vendulka utěšitelka

 1. To mi připomíná jeden fťyp:Mladá dáma u dochtora: "pane doktore, ta hormonální antikoncepce má asi nějaké vedlější účinky!""Co myslíte?""No, začínají mi růst chlupy na koulích!"

 2. 21Aha… nevynuloval, to byla předchozí verze, kde vypadala jako hermafrodit bez koulí. 🙂

 3. Rudá Pindula by aTeo:http://ateo.cz…/r/RudaVendula.jpg 😉 Kozy nestojej za řeč, tak jsem jí je vynuloval…

 4. Avatar Kraver
  Kraver says:

  [11] A proč, plešoune? Neříkej, že máš ještě otřesnější panděro, než ksicht :o).

 5. Avatar Anonym
  Anonym says:

  Co je "troll"?Mít jiný názor než zde ty, samozřejmě neznamená být troll. PS Doporučení trvá 🙂

 6. "tvé myšlení ovládá pocit zášti vůči mně":-))))))))))))Tak ten mě prokouk – jdu se diagnostikovat.Don’t feed trolls…

 7. Avatar idol
  idol says:

  Přátelské doporučení graveroviVe svých konstrukcích nejdeš po faktech, nýbrž tvé myšlení /viz tvou argumentaci/ ovládá pocit zášti vůči mně. Bohužel pouze proto, že mám na neosobní věci jiný názor. Proto jsem ve tvých očích nepřítelem. Smutné! PS Doporučuji – raději se zajímej o diagnózu vlastní a neztrapňuj se dalšími hloupými invektivami, ano?

 8. …ale jinak brilantní implikace:- na soukromé párty vytáhnu šulína-> páč su celebrita a párty pořádá známej vobšourník, musím počítat s tím, že mi někdo lofasa vyfotí a zveřejní to-> páč s tím musím počítat, tak s tím taky počítám-> když s tím počítám, tak s tím konkludentně souhlasímZávěr: když se celebrita obnaží v soukromí, dává tím souhlas k pořízení a zveřejnění záznamu.Jestli jsem se k tomu nějak vyjádřil, tak to nebyla urážka, ale diagnóza :-))howgh

 9. Určitě, idole – vždyť sám nic jiného nepíšu, jen ty máš nějak problém to zgómnót.Nenech prchlivost cloumat svým majestátem – já jsem se taky nečílil, když jsi mě nazval hloupým demagogem. Každý to holt vidí svýma očmama.Tím bych to uzavřel – zjevně ses přišel pohádat a trolly já nepapám.

 10. Avatar idol
  idol says:

  to Graver ad 13)1) Ať se ti to líbí, nebo ne, obecně platí známá stará pravda: Jedna věc je, co autor míní a druhá, jak to chápe čtenář." Pokud se s tím neztotožňuješ – je to tvoje chyba, nikoliv moje. Pokud jsi kvůli tomu vůči mně agresivní, pak dtto. Opakuji – uvedené platí obecně /tedy "nerozhoduji já"/. 2) Každá zahrada, byť chráněna plotem, může být zvenčí monitorována. To snad chápeš i když se mnou nesouhlasíš?PS Urážky nejsou argumenty /urážíš ty mne a nikoliv naopak/

 11. To víš, že ano, idole. O čem článek měl být, rozhoduji já a o čem skutečně je (= jak to čtenář pochopil), rozhoduješ ty.O tom, jestli to, co kdo dělá a ukazuje v soukromí, chce dělat a ukazovat i na jiném fóru, než které si sám zvolil, rozhoduje každý sám. To, že vytáhnu péro před nějakou babou, ještě neznamená, že ho chci vytáhnout i před tebou – got it? Zvaž to, Arnošte: fakt tomu nerozumíš nebo chceš jen trollovat?

 12. Avatar idol
  idol says:

  Ujasnění pojmůV zahradě Berlusconniho vily se ukazovat před několika cizími děvčaty s gulema venku, je "soukromí"? Od kdy? Naopak – pokud není někdo úplně padlý na hlavu, musí počítat s tím, že obnažený na návštěvě u předního místního politika, proslulého pokleslými mravy, může být zpoza plotu zvěčněn.PS O čem je článek, rozhoduje samozřejmě v konečném důsledku čtenář a nikoliv autor /platí obecně/

 13. [9]No právě. To, že v soukromí chodím nahatej neznamená, že chci, aby to viděl celej svět. Ale o tom článek není, takže dost vyjasňování pojmů.

 14. Avatar Kraver
  Kraver says:

  No a co, někdo si fotí kozy, někdo kule, někdo zase fakt hnusnou pleš :o).

 15. Avatar idol
  idol says:

  to graver ad 8)… ujasni si pojmy, pls. T. gule dobrovolně ukázal a ne, že ne. To, že byl přitom nedobrovolně zvěčněn, je doplňující okolnost, která na uvedené skutečnosti nic principiálně nemění.

 16. Ani Berlusconiho vila ani [7] se nepočítá – ve vila neukázal Topol sáček dobrovolně a aTeo by přimontoval guĺe i hlemýžďovi 🙂

 17. Chlap s gulami: http://ateo.cz/i/4850/

 18. [3] – tak z toho mám pocit, že kulový ví i ten, kdo Blesk čte :-)[4] – hlásit se ke komunismu může být naopak projevem vychcanosti (nezaměňovat za chytrost).

 19. Avatar idol
  idol says:

  Topolánek gule ukázal /x/!x) na fotkách ze zahrady Berlusconniho sídla /for graver ad 2)/Pokud jde o komunisty – jde o zcestnou filosofii násilí vůči spoluobčanům na bázi závisti, eufemisticky zvané tzv. "třídní nenávist". Je zcela nesporně projevem chudoby ducha hlásit se ke komunismu po historické praktické zkušenosti k čemu zákonitě vedl za zločinných vůdců Ulianoffa – Lenina, Džugašviliho – Stalina, Pol Pota atd.

 20. neče = nečte KUA!

 21. Kdo neče Blesk: http://jdem.cz/sp4y4 ví kulový: http://jdem.cz/sp4z9 :p

 22. No jo, jenomže Topolánek svoje guĺe nikdy neukázal. Ani na webu, ani jinde.

 23. Vpred smele soudruzi spejmeNove akty jsou o poznani umelectejsi, napriklad fotografie velice kreativne nazvana "Fotka s doutnikem" – aspon je na jinak tristni politicke scene trochu veselo. Vendula je mozna padnou komunisitckou odpovedi na blahe pameti "chlapa s gulami".