15 Responses to More than a woman

 1. [14]Ale v pohodě, klidně piš, co chceš – tady je to součástí terapie. Nemám ambice, že bych byl sto (dokonce ani padesát) své pacienty pochopit.A neříkej mi bože – Honza úplně stačí.btw: zrovna dneska jsem potkal woman jak bič a žádný člen u ní nebyl.

 2. Avatar Honič 1
  Honič 1 says:

  Ach bože[13] Ale právě u woman člen je. Nejsi asi sto pochopit, kdy se používá a kdy ne, tam bude zakopán pes.Jestli je pro tebe normální a slušné upozornění na chybu mentálním honěním, to je tvoje věc. Já jsem rád, když mi moje chyby někdo opraví, protože se tím zlepšuju, nebudu je dělat dál. Někdo to holt nesnese. (Jestli chceš začít psát o tom, že ses o žádné rady neprosil, tak si to odpusť, dokud je možno vkládat komentáře, budu si psát co chci, znovu opakuju, že to byla dobře míněná rada, kdyby tě někdo upozornil na chybné přesměrování, budeš mlít něco o mentálním honění?)Očekávám reakci, ve které nám povíš koho znáš, jak moc angličtinu používáš a bla bla, samozřejmě prostou jakéhokoliv mentálního honění.

 3. "ne vždy je u podst.jména člen" – já to vím, Honič 1 ne :-). Takže si to vyjasněte spolu.

 4. "chudák jen reaguje na tvoje přitroublé poznámky" – a nutím ho? Nebo tebe?"začneme tak mluvit všichni?" – někteří už začali. Nepíšou se Češi s velkým? Aspoň kvůli JdC my měli, ne?"proč vlastně píšeš nadpis anglicky?" – aby měli honiči matroš. Já jsem člověk s velkým srdcem a tady je to otevřené pro všechny. Takže když sem zavítá mentální onanista, který nemá co říct k tématu, proč mu něhodit něco, na co stačí, ne?

 5. Avatar Dalši honič ega
  Dalši honič ega says:

  Opět mimo tématen kdo o tom kváká jsi ty,ten chudák jen reaguje na tvoje přitroublé poznámky :poni i češi dokážou napsat ‚ženy bili – od být‘ začneme tak mluvit všichni?ne vždy je u podst.jména členproč vlastně píšeš nadpis anglicky? 😀

 6. Jinak je to s těmi jazyky docela pr*el. Já jsem se učil 4 roky na gymplu, další 4 na vysoké (vsjo nějakého čtvrtstoletí zpět) a bylo vcelku k hov*u. Možná jsem věděl, kde má být jaký člen, ale moc jsem nemluvil. 7 let v jedné kanceláři s anglánem dánského původu byla lepší škola. Dneska musím mluvit/psát anglicky denně tak 20-40% času a jsou dny, kdy nekváknu česky. Moje angličtina je far from being perfect (říkám to správně, soužko učitelko?), ale je zcela funkční – a to je můj cíl. Za tu dobu, co jednám s lidmi různých národů a úrovní jsem slyšel perly, ze kterých by se tomu anonymnímu vopruzovi provalily hemoroidy (abych si taky pohonil ego, tak podstatné jméno v singuláru bez členu zrovna dnes v mailu, i když borec je Australan :-)).Takže račte chápat, že scholastici mě moc neberou.

 7. [8]A to jsi ještě neslyšel rodilého mluvčího používat dva zápory ve větě. Ano, byla to neodpustitelná chybu, já jsem ji uznal a opravil. Stačí ti to takhle nebo o tom budeš pindat až do Vánoc?

 8. Avatar radši nic
  radši nic says:

  radši nic"More than woman" je nesmysl, obzvlášť v nadpisu (či v názvu), sorry že jsem si dovolil tě na to upozornit.

 9. Kdyby byl světověj každej, kdo píše nesmysly, tak na světě není k hnutí a já bych přes tebe neviděl na jeviště.Jinak procházej klidně dál :-))

 10. Avatar radši nic
  radši nic says:

  radši nicTo bylo myšleno v dobrym, ale když chceš, tak piš nesmysly, hlavně že budeš světovej.

 11. [3] – No budiž, ten stroj ujde :-)[4] – Ti nešťastníci, kteří mě učili před čtvrtstoletím angličtinu, mi vždycky říkali: gravere, ty debile, jednotný číslo bez členu fakt ne. Až jsem začal dělat byznys s těmi, kteří fakt anglicky mluví, tak jsem zjistil, že je něco jinak. Přesto vám děkuji, paní učitelko. Titulek jsem upravil, protože bych byl rád, kdyby mi někdo napsal něco k tématu a honiči ega jako vy raději šli do prdele.

 12. Avatar jen procházím
  jen procházím says:

  pěknéČleny, členy, členy :-)Mělo by tam být "a" woman.Krásný obrázek 😀

 13. Leda krásná žena s krásným strojem http://i057.radikal.ru…2fc875.jpg

 14. Pohled a chuť různé jest :-)Já mám pro mašinky slabost. Kdysi jsem sám jezdil a některé z těch motorek jsem osedlal. Dneska je to shit – když si nemůžu sáhnout na motor, tak jdu od toho.

 15. Avatar Radka
  Radka says:

  tak od tebe jsem čekala že pěkně vychlazený pivo nebo nějak tak:-))