Chřipka jaxviňa

📎and tagged

…aneb kdo nechrchle s námi, chrchle proti nám!

Scéna první: Vienna airport: každý třetí chrchle jak na kuřáckém maratonu, každý druhý frká jak nabuzená kobyla, ve vzduchu hmatatelné kapénky s nějakým zatraceným virem. Stádo Japonců s rouškami přes hubu – ti jediní vypadají zdravě (proč teda mají ty roušky?). Bartender mi točí pivo (Heineken je sračka!) a kýchá přitom tak, že spadne pěna. Nemůžu se zbavit pocitu, že ruku nebo kapesník před hubu při kýchání si snad dávají jen češi – distinguovaný prošedivělý byznysmen s hubou otevřenou na šíři dveří do Boeingu 747 řve při kýchání jak pavián při orgasmu a to, co z něj lítá, by snad zabilo i Eniac. Rozkošná emo brunetka vydává při smrkání zvuky přefouklého suzafonu, takže ground staff na place zuřivě gestikuluje na pilota obstarožního Fokkeru, aby ty motory ještě vypnul.

Scéna druhá: meeting (asi 8 lidí) – polovina zúčastněných vypadá jako Jackson těsně před smrtí, druhá jako Jackson těsně po ní. Diskuse na nosné téma: "tak švagrová už má tu swine flu taky – zatím jí nic nedávají, ale nemůže chodit a mluvit". Ten, co přišel nejpozději, odchází nejdřív se slovy "promiňte, ale mně je fakt blbě". Autosugesce funguje – vidím ty malý svině, jak se do mě cpou všemi tělesnými otvory. Sahám si na čelo – aha, už je to tady – nějak jsem se rozhicoval. Kolegiální kolega: "taky tě tak bolí celý tělo?".

Scéna třetí: Zurich airport. Zpátky tím zatraceným Fokkerem (kdo jste s tím někdy letěli, tak víte) – pilot to snad chytil taky, protože kýchá s kniplem v ruce. Celá crew vypadá jak kompars z filmu Lucia Fulciho. Stádo Japonců zase v pohotovosti, už ani nefotí, roušky nevypadají jako čerstvé. Dvoumetrový černoch kašle do dlaní a pak si jini masíruje obličej. Můj pohled si vykládá jako soucitný a blábolí cosi jako "kurva, už to mám druhej den". Radši zdrhám, než mi podá ruku. Na retichu názorná demonstrace následků kýchnutí s penisem v ruce – chudák si málem rozrazil čelo o kachlíky, ale nepustil ho. Další bar – tentokrát jen rajčatová šťáva, neb zpátky řídím. To, co v ní plave, je pepř nebo vírusové?

Jestli tu svini po tomhle výletu nechytnu taky, tak impregnace tulamorkou funguje. Už týden jsem slabej jak vývar z vložek a bojuju sám se sebou. Na dnešním tréninku jsem neodolal a aspoň trochu si pinknul (btw: dobrý nápad s těmi zhasnutými světly při kumite – byl jsem v civilu, takže ninja :-)) a pak jsem sotva dolezl domů. Jestli jsou mezi p.t. obecenstvem nějací odesílači energií, tak mi nějakou pošlete, ať se z toho dostanu. Přátelé i nepřátelé, politujte ubohého gravera, nebo vás všechny nakazím!


7 Responses to Chřipka jaxviňa

 1. Avatar graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]]
  graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]] says:

  [5] – jo jo, v mém věku to chce ležet i potom – tělo si už těžko pomáhá samo a pak jsou z toho trable s hercnou, ledvinama… V tomhle jsem holt jak malej Jarda – jak začne být líp, tak hned na trénink a makat. A když je blbě, tak se aspoň dívat. Holt je to droga…[6] – děkuji, mám vlastní speciální kolekci. Ale mohli bychom uspořádat nějakou směnnou burzu :-))

 2. Kdybychom doma nebyli marodi a nějaká energie by byla, s radostí bych poslala. Tak si teda dovolím nabídnout jen pár bacilků z naší domácnosti…

 3. Avatar Radka
  Radka says:

  no u nás zatím nikdo nesoplí, já jsem přesvědčená že tu kaňouří chřipajznu jsme si prodělali začátkem roku. bylo to na scípnutí. nikdy jindy jsem neměla pocit, že umřu. takže až to na tebe sedne, tak bez pardonu ležet, ležet a ležet. jinak z toho bude zápal plic jak u nás a vůbec to bude hrozný:-)

 4. Avatar graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]]
  graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]] says:

  "ja verim, ze zla bylina nevyhyne" – tak to bych měl vydržet -:))

 5. Avatar ratka
  ratka says:

  takze drzim palce. Ja statecne oddolavam i kdyz kolem me vsichni frkaji hekaji a smutne koukaji s krvave nabehlyma ocima.ja verim, ze zla bylina nevyhyne a kdyz uverim ze tu potvoru nedostanu tak ju nedostanu. Souhlasim s tim, ze je treba byt odolny jakotakovy. Sauna moc nepomuze :o))

 6. Avatar graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]]
  graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]] says:

  Dědek jen záviděl…Ostatně na to už měl recept Stephen Leacock. Moc se nekoupat – bacily pak zůstanou pěkně v tom humusu na povrchu a nemají důvod lízt dovnitř. Tak si asi místo sprchy dám panáka…

 7. Avatar Radka
  Radka says:

  hmmm, tak teda lituji a posílám hafo energie:-) dnes jsem si kdesi na diskuzi přečetla, jak nějakej stařík radil otužovat se a saunit, pak prý chřipka nemá šanci. a kdos mu na to odpověděl, že to je špatně. musí se chlastat, kouřit, jíst tučný a stresovat se, protože z takovýho organismu ten virus uteče sám a dobrovolně:-)))