Léto babí nás jaksi minulo…

📎and tagged

zato léto blbí snad bude trvat do zimy…

 • Absenci ducha lze nahradit arogancí – koneckonců se to osvědčilo
 • Prý vystřízlivěl – ilustrační foto sedí (voni ti socdemáci snad chlastají všichni – že, Miloši?)
 • Četl jsi ústavu, lumpe?
 • Obdivuhodná schopnost posrat si vlastní hlavu (kdo zná projevy tohoto neúnavného bijce modré lůzy mimo jeho vlastní blog, tak asi chápe). Pro lepší pochopení, odkud přichází veškeré zlo, doporučuji psychicky stabilnějším jedincům ještě tohle.
 • Blbec? No jo, ale kdo vlastně?
 • Dáme ho k soudu a necháme ho zavřít…
 • Volové, volte voly! "Programová shoda mezi oběma stranami je podle zástupců KSČM natolik velká…" – tak co, srdnatí bojovníci za zrušení radaru a třicetikorunových poplatků – už víte, co jste udělali?
 • Vrána k vráně aneb kozel zahradníkem. Ostatně, černej nebo bílej – všechno jedna sebranka.
 • Tomáš Halík nemá rád Halloween. Já nemusím ani dušičky…
 • It’s Halloween tonight…
 • Praktická aplikace Internacionály
 • Topolánek se přikurtoval k židli – prý nechce odcházet v poločase. To je v pohodě, Mirku. To není předčasný odchod – to je kopanec do prdele. Chlap s gulami je dobrá věc, ale musí je mít jen mezi nohama. Ostatně k čemu jsou koule, když modrý pták nestojí… "... jsem dospěl k rozhodnutí, které se mi vůbec nepřijímalo snadno" – totiž vyházet pár ministrů a sám se dál rvát o koryto. Tváří v tvář skutečnosti, že socani vyhráli volby kontumačně – protože je ODS (m.j. i kvůli němu) fatálně prosrala a důvod, proč ji kdo volil, byl jediný: všichni jsou stejná pakáž, jen někteří se alespoň přiznávají k pravici. Gdes nechal gule, Mirku?
 • Never underestimate the power of the Force! Použij sílu, Mirku Skywalkere, říká mistr Langoš – poslední rytíř řádu Yedi.

76 Responses to Léto babí nás jaksi minulo…

 1. Avatar Vladimír 2
  Vladimír 2 says:

  Máte pravdu, ať si tam popovídá s „novými“ zákazníky svých prolhaných úvah. Párkrát jsem jí na Nastěnce šlehnul přes pysk a tak mám opět banána. Pravda je svinstvo když má člověk důvod se jí bát.

 2. Avatar Radka
  Radka says:

  omluva + 69Jana má problém se mnou, s vámi ne.***tak to ne, ona má problém se mnou a až pak se všemi, co se se mnou baví:-(No tak to jsem fakt nečekala, že když Janě pošlu po dvouapůl letech mejl, že si ho ani nepřečte. Protože v něm není nic intimního, tak: Předmět omluva Odesílatel x1234x1234@centrum.cz 11. 11. 2008 – 16:50 Detail hlavičkyomlouvám se za těch hafo komentářů na nástěnce:-( vlezl mi na pc synek (mladší) a než jsem ho odchytila, bylo to tam:-((Tady si to přečte (adresát není uveden záměrně kvůli jménu a příjmení).Tím končím k tomuto tématu a k Janě a doufám, že i ona bude tak solidní a přestane konečně psát o mě a o všem, co kde napíšu.Howg

 3. Já už bych to opravdu nechal být. Někdo o tom bude psát tady, ona na to bude odpovídat u sebe – jak u blbých na půdě. Zavřela si dveře a viní z toho ostatní. Ode mě si toho už vyslechla dost a od ostatních taky. Nechme ji na pokoji – mě už to nic nepřináší.

 4. Avatar Vladimír 2
  Vladimír 2 says:

  Nejste na Janičku moc zlí? Vždyť již znova maže i mě a tak jí tam zůstane jenom ten ouchcapek -bdm- a co si chudinka počne když jí nebude nikdo jiný přizvukovat k tomu jaký to jsou V2a 1234 ksindl?Vždyť to nakonec vyústilo k tomu, že tenxindl je Jana F. jak jste všichni měli možnost se sami přesvědčit.Nevíte někdo, kde ještě jinde než na OaZe servírují netopýří polévku?Hezký den pokud možno fšem.

 5. Avatar ratka
  ratka says:

  taky nemam co k tomu dodat. Dobra vule byla. A pokud je to vyhodnoceno uplne opacne nez byl zamer, tak to nema smysl vubec zadny.

 6. [69]: tak beru zpět – Jessie to označuje za charitu a pokus o zábavu na její účet a žádá mě, abych to nedělal – nemám důvod jí nevyhovět.“Bylo naprosto pravdivé, ale neměla jsem to psát. Měla jsem jednoduše napsat, že jsem žádný mail nedostala“ – tady přesvědčuje sama sebe, že kdyby zase zalhala, bylo by to lepší. Tohle je spontánní a myslím, že k pochopení nic dalšího už nikdo nepotřebuje. Tímto tu diskusi končím, existují lepší témata.

 7. Avatar @Teo
  @Teo says:

  69Tak já nic přehodnocovat nemíním. Už pro tu socansko-bolševickou ideovou zakotvenost, níž se týpky jako Taras a Tribun Janě jeví jako stabilní opěrné sloupy. Mě ty jejich záludné praktiky ani nepřekvapují. Jenom mi příliš připomínají minulost a 5 let života v kotelně. Ať jsem řekl cokoli, vše bylo použito proti mně, mlčení rovněž. A pro tuhle partu jsem zase třídní nepřítel… o čem si mám s nimi povídat? :-/

 8. ratka: http://nastenka9.blog.cz…42042354Nechcete to ještě zrevidovat? Jana má problém se mnou, s vámi ne. Ať jí tam aspoň někdo zůstane. Já jsem se ji v minulosti snažil spíš proti těm nařčením z podrazů hájit, protože jsem byl přesvědčen, že je to její styl self-defense, ale i já mám svůj strop. Pokud se s ní budete bavit o něčem jiném, bude to v pohodě.

 9. Avatar Vladimír 2
  Vladimír 2 says:

  Hyn sa hukáže – volby 2010. Ale jako průpravana volební kampaň je to lhaní vynikající, to musíte sám uznat. Když to lhaní spojíte s brilantností v překrucování faktů (jak jste i vy sám již několkrát dokladoval) možná by to dalo i na EU.

 10. Tak tohle je majstrštyk: http://nastenka9.blog.cz…42041063Takové „vysvětlení“ jsem opravdu nečekal – i když bych asi měl. Nechápu, proč se někdo s takovou šancí na skvělou kariéru v politice zahazuje s nějakým účetnictvím. Tak na tohle opravdu nemám :-))

 11. Tak to vypadá, že mou zvědavost už asi nikdo neuspokojí. Fakt jsem chtěl vědět, jak to bylo s tím mailem a obviněním, ale Jana si to posichrovala tím, že mi připomněla toho virtuálního banána a nikdo jiný ji asi prudit nebude. Tak to asi vyšumí jako politický skandál. A přitom je to tak jednoduché…

 12. Jo, koukám – usnul na Enteru.

 13. 61Dost dobrý :)))))) Co jí, chudince, napsal?

 14. Avatar Radka
  Radka says:

  62Jasně, ono když spolu lidi nekomunikují (např. neřeknou co jim vadí, čemu na druhým nerozumí) tak je to dost tragédie:-)

 15. RadceMe to prislo divny :o) Ja se zeptam kdyz mi neco prijde divny.

 16. Avatar Radka
  Radka says:

  s dovolením vzkaz pro ratkuKdyby to Jana smazala, nemám ti kde odpovědět, tak tady: [84] Radka, 11.11.2008 18:24Není to žádný útok a Jana to dobře ví:-) Hned v 16,50 jsem jí poslala mejlem omluvu, že mi na pc vlezl malej a než jsem zasáhla, bylo tam cca 70 komentářů. Nevím, co bych z toho měla jí napsat tolikrát to samý.

 17. Avatar Radka
  Radka says:

  58Tak to já Tarase čtu se zájmem – ale jen jeho Helmuta. Jak zabrousí jinam, tak se z něj stává…no však víte:-(

 18. [55] Tobě už nikdo nevěří ani to nepochopení. Přečti si pár svých posledních plků a zjistíš, proč. Poučné na tom je, že Tarasovi samotnému je zjevně zcela u prdele, co a kde o něm nějaký graver píše. To jen ty zase lížeš cizí rektum a sereš se do něčeho, o co se tě nikdo neprosí. A standardka – tvoje literární tvorba se týká výhradně reakcí na jiné. Jsi symbiont (a ani tím si nejsem jistý, protože zatímco ty potřebuješ ostatní, oni tebe ne). Pokud jde o omluvu, může si o ní promluvit přímo tvůj rusutur s mou pravou dolní končetinou.[58] Jo, můžu si za to sám… Náš problém to není a ona ho nikde nevidí. Nu štož, tovaryšči. Vsjo budět kukuruza…

 19. Avatar @Teo
  @Teo says:

  V kyberprostoru má každý jen takový význam, jaký mu ostatní svým zájmem o jeho plky přisoudí. No a můj zájem o tarasoviny je spíše nezájmem. On si tou formou vždycky pokazí obsah, což Janě nehrozí, protože její texty žádný obsah nemají. Ani ty mexický vlny už jí skrz ony bariéry, co si sama postavila, neproniknou. Prostě úpadek… Ale je to náš problém?

 20. Avatar Radka
  Radka says:

  49Ještě k Tarasovi. S tím, že je silný souhlasím. Takovej ten almarózní typ, co sedí furt u počítače, protože by se při pohybu zadejchal:-))))A s tím, že myslí? Myslí snad každej člověk, jde o to jak. Ale s tím, že je správný chlap nesouhlasím. Já si jako správnýho chlapa nepředstavuju zapšklýho sebestřednýho dědka, kterej ze sebe dělá ublíženýho, sám neumí diskutovat a jeho cílem je jen nadávat, prskat a na jasnou otázku neumí dát jasnou odpověď. To se raděj bude vytáčet, lhát, mlžit…Tohle u mě správnej chlap není. Já mám ráda rovný lidi:-))

 21. Avatar Radka
  Radka says:

  55Škoda, zrovna jsem se Vás chtěla zeptat, kdo a jak dostal přes nos a s jakou ostudou a odkud jsem podle Vás odtáhla:-(((

 22. Avatar Jessie
  Jessie says:

  Prosím??? Naprosto nechápu, o co ti jde a co tě tak vytočilo. Dokud se neomluvíš, tak sbohem. A oboustranně, když budeš tak laskav.

 23. 4Jessie: pokud chceš tady klást otázky a jinde provokovat, tak si synchronizuj místa. Nebudu ti xxxkrát vysvětlovat, proč něco dělám a proč zrovna takhle, n.b. když to moc dobře víš a jen flusáš sračky. Od klasifikace zmrda tě dělí pár centimetrů. Já jsem to na rozdíl od jiných ještě neudělal, ale prisámvačku už k tomu nemám daleko.

 24. „obráceně už bych si tím jistá nebyla“Jaký úřad? Admin je hovno úřad. Budeme se bavit o tom, že Taras maily adminky zveřejnit může, ale ona jeho repliky (n.b. na jeho blogu) ne? Zbytečná diskuse – tam jsou bugy na obou stranách.“on to někdo dělá?“To nevím a nic takového netvrdím – jen jsem psal, že článek *by* zveřejnit nikdo bez jeho souhlasu neměl, odkaz na něj už může.“jeden z nás dvou tak zcela nepochopil, o co jde“A jsi to imho ty. Ptala ses, tak odpovídám. Člověk, který předem ví, že nebude spokojený s odpovědí na svůj dotaz, není tazatel, ale prudič. Já píšu *svůj* názor – odpovědi, které budou Tarasovou apologií, musíš hledat jinde.[52] – tak to nebude můj případ, s vysavačem bych nikdy nešel.

 25. 50. Myslim ze to byla role Richarda, co vsude byl vsechno vedel a vsechny kolem buzeroval a svoji divku permamente shazoval a poucoval jak to ma delat. A nakonec se musel udela s vysavacem.A kamaradka buzerovane divky rika neco v tom smyslu: Proc ty si vzdycky musis vybirat kreteny? :o)

 26. Avatar Jessie
  Jessie says:

  Jo, díky, taky myslím. Adminka se už jen tím prskáním nad zveřejňováním mailů podle mě dost shodila. Ale obráceně už bych si tím jistá nebyla, jestli tedy je v pořádku, aby admin (úřad) zveřejňoval dopisy od lidí. „Zveřejnit jeho článek bez jeho vědomí a souhlasu by nikdo neměl“ – nějak nechápu, on to někdo dělá? Mám takový pocit, že jeden z nás dvou tak zcela nepochopil, o co jde :-).

 27. [48]: Viděl, mockrát. Nudím se často. Nebo to nějakej film či co?[49]: Jestli je Taras správný chlap, to nechám na tobě. Silný jistě je – fyzicky to aspoň podle fotky tak vypadá a hubou určitě. Myslí mu to dozajista, jen si někteří lidé rezervují právo mít na jeho myšlení a jednání svůj názor. Jednodušeji jsem to jistě napsat mohl, ale ne tak, jak to píšeš ty. Pro mě je to protivnej zamindrákovanej prudič, trpící chronickým sebepřeceňováním v terminální fázi. No offense.Zveřejňování mailů: neznám pravidla na blozích iDnes, ale já bych s tím problém neměl. Někdo to může chápat tak, že když adminka začne komunikovat mailem, tak by se v tom mělo takto pokračovat, ale já bych to nehrotil. Taras se tak zbavuje možnosti rozumné dohody „bokem“, ale on o ni asi ani nestojí – chce křičet, kopat a machrovat. Co myslí tím „poskytnutím jiným médiím“, to netuším. Zveřejnit jeho článek bez jeho vědomí a souhlasu by nikdo neměl, ale zalinkovat už je ok. A ten jeho pamfletek pořád někde existuje – stačí hodit link.

 28. Avatar Jessie
  Jessie says:

  [45]Mohl´s to napsat jednodušeji: Taras je prostě správný silný chlap, kterému to myslí :-).Gravere, mám prosbu: mohl by ses vyjádřit k tomu zveřejňování mailů od adminů? Podle mě to je v pořádku, nejsou to soukromé emaily. Jako když si píšu s úřadem a pak to zveřejním, tak je to O.K. Každý v nějakém oficiálním postavení musí počítat při jakékoliv formě komunikace s veřejností s tím, že je to veřejné a mohlo (mělo) by být monitorované.

 29. Avatar ratka
  ratka says:

  Videl jsi Nuda v Brne? :o))

 30. [42]A vůbec – vyprošuji si, abych byl nazýván malým kreténkem. Na mě není malého vůbec nic a kloubouk mám ze všech největší – tak velký, že pod něj schovám stádo dalších kreténů.btw: co je to vlastně ten kretén? Nějaká kytka, jo?

 31. [45]Jako že v tvém případě je to standardní důsledek tvých biochemických procesů, jak ti je příroda nadesignovala, když jsi coby poloslepý mlok opustila teplé pobřežní mělčiny Pangey.Nebo obecněji – u některých lidí jsem si prostě zvykl na to, že když napíšu něco, co se jim nelíbí, tak ze mě začnout dělat blba, zbabělce, przniče malých štěňátek, který jim nesahá ani po kolena, modrou lůzu apod. Můžou sice mít pravdu, ale nic to nemění na tom, co si o nich myslím a říkám. Jako v tom vtipu, když vyčítal Bush Putinovi, že v Rusku posílají lidi na Sibiř. Putin mu na to odpověděl „…a vy zase mlátíte černochy“. Možná měl pravdu, ale na jeho průseru to nic nezměnilo.hth…

 32. Avatar Jessie
  Jessie says:

  [41]Nerozumím tomu „fyziologické“? Mohl bys to, prosím, objasnit? A neboj se pikantních podrobností :-).

 33. Avatar ratka
  ratka says:

  :o))

 34. [42]Tak to jsi nás zhodnotila moc pěkně :-))

 35. Avatar ratka
  ratka says:

  nevim jestli jsou to geronti.Spise bych rekla ze jsou to nabubreli kreteni. Nemecky: aufgeblasener Arschloch.Tihle nabubreli kreteni ale potebuji zivnou pudu na ktere se jim dari. Kde se muzou hezky vyvijet a vyrust do obrich rozmeru. nejlepe se jim dari v pritomnosti mensich nabubrelych kretenku, s kterymi pak soutezi, kdo ma vetsi klobouk :o))

 36. [39]No, to je Janin folklór. Když jí nekompatibilové píšou doma, tak je banuje, vyhazuje nebo vyzývá, aby vypadli dobrovolně. Když píšou jinde, tak je označuje za zbabělce, že nepíšou u ní :-)). Asi jí nedochází, že existují i jedinci, kteří nemají ambice svými žvásty zasrat půl internetu a stačí jim, že to napíšou jednou na jednom místě.Ostatně, jakmile je řeš o Tarasovi, Jana stojí v haptáku – to je fyziologické.[40]: to asi není agresivita. Ten chlap má prostě dost. On moc dobře ví, že to, co by potenciálně mohl „nabídnout jiným médiům“, není ten jeho výplod itself, ale čitelné výkřiky o cenzuře. Napsat sračku, přijít o ni a pak se vydíráním domáhat zveřejnění… No, snad raději zůstanu modrou lůzou…

 37. Nad agresívními geronty v blogosféře jsem se zamyslel tady: http://www.laco.cz…ete.php#cmt_22 No a předvídatelná reakce pod č. 24 je return přesně podle algoritmu, kterým je naprogramován i Taras. A nejenom on…

 38. Avatar Radka
  Radka says:

  ???a jsem v loji:-(( o jakém nose a ostudě Jana píše???? To mi zase přisoudila nějaký nicky či co?? Vůbec netuším, co tím myslí.http://nastenka9.blog.cz…tenka-16

 39. Nebyla první, ani poslední. Na to není potřeba zvláštní duševní mohutnosti.Ta svazačka je jasná – měly přece modrý košile, tak to byla taky modrá lůza :-))

 40. Avatar Radka
  Radka says:

  36ale zajímavý je, že adminkám nadává do svazaček:-) On, takovej uvědomělej…Ale odhadla ho pěkně.

 41. On Taras zjevně nepochopil, že na tom místě sice taky platí ono známé „it’s a blog“, ale ne pro něj. A honit si nad tím, že se o něm radí admini na iDnes… Ostatně adminka mu nahrává, když se s ním ještě snaží polemizovat. Už xxx-krát jsem na různých místech vysvětloval, že admin nemá diskutovat – nikam to nevede (kromě toho, že to občas někomu pomůže zvednout klacek). Profesionalita jxviňa… Tohle jsou pravidla. Možná blbý, ale naše. Nechápeš? Nesouhlasíš? Nerespektuješ? Tak běž do prdele a zkus se „nabídnout jiným médiím“ (panebože, to je ichtyl).Ale nezklamal – modrá lůza je tam taky. Prostě kdokoliv dělá cokoliv, s čím Taras nesouhlasí, kdo má, delší péro, jiný názor nebo kravatu, je modrá lůza. Fascinuje mě na tom ta naprostá nepolitičnost – volič ODS (nebo snad dokonce člen, nedej Aštar) je prostě univerzálním synonymem pro maximální stupiditu a zavrženíhodnost. Ten chlap je fakt marod…

 42. Avatar Radka
  Radka says:

  34To je zbytečný komentovat:-))) Bude zase hrdě prohlašovat, jak byl „vyhozen“, ale že porušil jen tímto článkem kodex hned v několika bodech ho nezajímá. On si v tom rochní, takovej ten dědek/notorický stěžovatel a potížista. Něčím se holt bavit musí:-)

 43. Tady Taras vysvětluje, o co go: http://tarasz.blog.cz…cernem-dome. To není to, co mě na to zajímá – jen pro ilustraci. Je tam pár výživných perel:“Teď se dohaduju s adminkou, jestli to dá na hlavní stranu znova, pokud ne, nabídnu to po síti i tištěným médiím“ – „Pokud na toto nepřistoupíte, netrvám na jeho uveřejnění na hlavní straně. Pak ho ovšem nabídnu k otištění v jiných médiích““očekávám Vaše stanovisko nejpozději zítra dopoledne, potom budu postupovat naznačeným směrem““radili se nad tebou někdy čtyři admini? Já jsem na sebe hrdej!“Věřím, že tohle někdo dokáže okomentovat líp, než já.

 44. Neřekl bych, že hodil provokačku – spíš to byla jen kulminace chronického stavu. Možná čekal to, co iDnes většinou nabízí – dostatek koloušků k sežrání. Jen mu asi nedošlo, koho oslovuje. Není problém dostat na prdel – důležité je od koho.Ostatně co mohl čekat se svým stylem – nenávistné plivance, monotematické sračky, zabalené do spousty slov, nepochopitelné implikace a urážky… Někdo se nad tím možná zamyslí, někdo s ním dokonce v tomto duchu diskutuje, ale pro cílovou skupinu diskutérů na iDnes to prostě bude jetá brambůrka, kterou nikdo nechápe. A když někoho zjednodušenci nechápou, dají mu to sežrat. Koneckonců i já těžko chápu, jak někdo může semlít Obamu a českou pravici v jednom článku a celý ten výhřez chápu prostě jako úlet. Ten chlap je schopen použít výrazivo ala „modrá lůza“ snad i v článku o sexuálních zvycích Olgoje Chorchoje. Bůhví, co mu kdo kdy udělal. Nebo je to prostě loser, který ze svých životních neúspěchů viní ostatní. To může potkat každého…

 45. ja to cetla. A koukam ze Taras se zhroutil. Nateseny na ostrou diskusi hodil provokacku a neustal to :o) Vybehli s nim raz dava.

 46. btw: kdo to nečetl a chtěl by se kouknout, cože to mistr zase vyplodil, že se toho sám lekl, tak Google Archive to pořád kešuje. A kdyby už ne, graverův archív nezklame.

 47. [29]: No, docela nářez i na Tarase. Ten nápad založit si blog na iDnes není špatný – tam člověk může psát téměř cokoliv a může čekat dostatek diskutérů, na které bude mentálně jakž takž stačit. Občas si ho holt i mistr tesař utne, jak je patrné ze zmizelého článku :-))

 48. Avatar Šmudla
  Šmudla says:

  Nechte gravera, teď pořebuje pomoc Váš přítel Tarashttp://blog2.idnes.cz…7_blogidnes

 49. Avatar Jessie
  Jessie says:

  Kak pan chce, tak bendže, neboli patří ti to :-p.

 50. Car necar, svátek nesvátek – všechno je mi rovno. Nebudu hřmít, nebudu… co se stane? Hovno!

 51. Avatar Jessie
  Jessie says:

  Chudáku gravere, tak už se ti sem zase natáhla celá oaSa, mají to tady jako výjezdní zasedání :-)). Tak tě aspoň ušetřím oaZy, ze staré známosti :-). Pozvu tě na flame jinam, jestli se nebojíš .-).

 52. Avatar Šmudla
  Šmudla says:

  21 V každé slušné hospodě (i v klášteře)dnes mají internet

 53. Avatar Radka
  Radka says:

  23třeba někdo šmejdí, co my víme:-))

 54. jenze ten zahradnik tam vetsinou nenapadne smejdil hned od prvni chvile. Akorat nebyl moc videt :o))

 55. Avatar Radka
  Radka says:

  ratcetřeba se i tady objeví nějakej zahradník:-))

 56. Avatar Radka
  Radka says:

  šmudlo,vy jí v těch IP ale uděláte bordel:-)

 57. Avatar Radka
  Radka says:

  18„Dokažte mi“ …sakryš, to si ani nepamatuju, že bych to kdy psala:-))…Přestože psala, a všichni vědí, jak to je. všichni je prosím kdo??? I když musím vlastně souhlasit, všichni, kromě Vás, ví jak to je:-)))…Neférové, nízké jednáníano, souhlasím. Vaše jednání je nízké a neférové. Obviňovat někoho ze slídění, zveřejňování dat apod. Ale myslím, že už hodně (na rozdíl od Vás se neodvážím napsat všichni:-) lidí to ví:-)) Naposled to zkusím: Nikdy jsem nikde nic nepsala pod nickem Šmudla:-))) A věřte si tomu, nebo ne. Mě je to celkem fuk:-)

 58. Avatar Šmudla
  Šmudla says:

  Komentování nefunkčních odkazů na Oaze (např.: Radka se zase předvádí)a smazaných příspěvků na Oaze se nazývá:a – Jessiiokec = komentováníčehokoliv, ostatním neznámého, Jessií b – Džěssieblbonie = volný proud rádobymyšlenek vznikajících v rusuturu,které se dostávají až na OaZu c – Příprava na vstup do Svazu spisovatelů

 59. Avatar Jessie
  Jessie says:

  Fakt je, že jsem si zpočátku nebyla jistá, kdo z těch dvou je Šmudla. Psal z různých IP. A pak jedna z těch IP souhlasila s tou, pod jakou ke mně napsala Radka. Celkem mi to připadá jako špinavá hra, typická pro Radku. Takové ty úhybné manévry a pak následné: „Dokažte mi“ a „Kde jsem psala, že…“ . Přestože psala, a všichni vědí, jak to je. Neférové, nízké jednání.

 60. no ja se ptam jen ze zvedavosti :o)) Je to totiz jak v detektivce. Osoby a obsazeni jsou zname, predstavili se a rozehraly hru a jeste se nestalo aby v detektivce vstoupil jako pachatel nejaky uplne novy neznamy. :o))

 61. Avatar Radka
  Radka says:

  15Já to poznala sama a myslím, že i všichni ostatní „zainteresovaní“ to museli poznat. Včetně Jany. Ale nic mi nedává právo prozrazovat jeho identitu. A abych pravdu napsala, je mi to i jedno:-)) Na Janina lživá obvinění jsem zvyklá a nijak mě to netrápí:-))To je její problém, ne můj.

 62. tak kdo to teda je. Je to pan V2?

 63. Avatar Radka
  Radka says:

  12Prdlajs víte, jako Šmudla psal jen jeden:-)Já ani jednou:-))

 64. Avatar Radka
  Radka says:

  11Já si myslím, že to ví všichni. I Jana. Ale ta to jen nemůže přiznat:-)

 65. Avatar Jessie
  Jessie says:

  Taky to vím, Šmudlové jsou dva :-).

 66. Já vím, kdo je Šmudla. Každý, kdo mi sem něco napíše, je automaticky lustrován samotným Velkým Lustrem a odhalen až na vrstvu podkožního tuku (někdy to není hezký pohled). Když se Jana podívá kousek do minulosti, třeba na to taky přijde.

 67. Avatar Radka
  Radka says:

  graver:-)to máte z toho svýho vyhrožování o řvaní:-))) Asi Vás chtěl Šmudla slyšet:-))

 68. Avatar Šmudla
  Šmudla says:

  JanoF.Jessie > Jestli je Radka šmudla nevím ale bezpečně vím že Radka není Šmudla> jak si ve své choromyslnosti a bezmezném vzteku (že nevíte o koho se jedná)> představujete a inzerujete na své Oáze:> A ještě, Radko, (Jessie, 22. 10. 2008 12:29)> uvedla jste tam osobní údaj o mně, který jsem já sama nikde na internetu> nezveřejnila, ani jsem o tom vůbec nikomu nepsala. To, že to víte, je jasným> důkazem vašeho slídění po osobních údajích a jejich následného zveřejňování. > > A to jste myslela tento údaj?> Hlavně že to ví frekventantka rekvalifikačního kurzu …> > Tak tento OSOBNÍ údaj jste zveřejnila sama !> http://business.center.cz…=109815> Rekvalifikační kurzy úřadů práce produkují kvanta takových> „účetních“ – opět nic ve zlém, sama jsem tak kdysi začínala > Autor zprávy: Jana F. Čas zápisu: 19.4.2005 22:04 z adresy 83.208.89.xxx> > Nebo vás tak rozvášnilo toto sdělení:> To je to, co vás po překroucení údajů a faktů (jako obvykle) a klasického lhaní> dohnalo > po postželivském absáku až k orgasmu.> Opravdu se chcete ZDE bavit o klášteru, kde sice mají klášterní tajemství (ale s> malým –k-),> růžovou zahradu bez růžového a kde matku představenou oslovují paní primářko? > Pokud ano, tak si nejdříve porovnejte vaše absence na Oaze a BC v minulosti v> jistých > periodických obdobích a možnostmi získání informací (ty může získat i Šmudla).> > Proč obviňujete Radku z vlastnictví OaSy? Jenom proto abyste zaujala všechny> vaše obdivovatele> a /ky na Oaze. To že tam může přispívat ten komu to „majitel“ oasy dovolí je> naprosto shodné s vaší Oazou. Pokud jste zapomněla koho jste udávala majitelům> estránek, tak si to obnovte přečtením> na OaSe. Radka to určitě nebyla ale to je pro vás v tom óbrlhaní všude a všem> nepodstatné že?

 69. „Oáza pohody a optimismu na síti“ – ještě jedna Oáza a začnu řvát!

 70. Avatar @Teo
  @Teo says:

  Už se to nedá moc číst. Za „mý éry“ to bejvalo lepší… :p

 71. Avatar Radka
  Radka says:

  5Hm. NIc moc teda:-)

 72. Avatar @Teo
  @Teo says:

  Zkus http://www.pozitivni-noviny.cz Tam jsem kdysi býval členem redakční rady, ale pro nízkou míru pozitivity mě vyhnali… 🙂

 73. Avatar Radka
  Radka says:

  hmmmony ty jobovky nejsou jen o politice, ony jsou už snad všude…sice jsem čekala katastrofu když jsem potkávala o víkendu za volantem dědoušky s klobouky a věnci, ale stejně mě to vždycky překvapí. Člověk koukne na ekonomiku – ceny benzínu – zase jobovka. Já snad začnu číst červenou knihovnu, aby byly taky nějaký pozitiva:-)

 74. Avatar @Teo
  @Teo says:

  Neradostný obraz jsi tu vykrreslil. Takový… socialisticko-realisticky pravdivý. On ten Topol si nedá pokoj, dokud ODS bude zcela nevolitelná. Takže ještě jednou: dobře jim i nám tak!

 75. Asi jsou někde zalezlý a nikdo je nehledá. O pozitivní zprávy nikdo nestojí. Jo, kdyby takhle Topolánek napsal pokračování thrilleru Jak jsem se mýlil v politice, Paroubek se mu za to podepsal na koule, koupil si modrou šlajfku a šel s ním do koalice, to by byla věc. Trapase by z toho ovšem asi jeblo – ale jak říkám, pozitivní zprávy nikoho neberou…

 76. Avatar Radka
  Radka says:

  Nějaký optimističtější zprávy by nebyly?