Brave old world…

📎and tagged

…aneb graverův bulvál revisited

Doba šílí, vymknuta z kloubů (bože, který kokot tohle napsal) – a s ní moje kolínko a ramínko, taktéž téměř vymknuté z kloubů. Politování a teplého slova se člověk nedočká (pominu-li teplá slova hošíků z Modré ústřice). Na kolínko a ramínko snad zabere má zapáchající mastička, na od přirozenosti zapáchající kombinaci teplých barev spektra politického bohužel nikoliv…

Hanba míti blog, na který člověk (natožpak já) nemá čas přispěti. Nuž, snad alespoň členové a příznivci mé církve prominou (ostatní nechť si vycpou rusutur volebními lístky a kašírovanou bustou Uctívače stromů).  Ústřední kanceláři vesmírů dochází nápady, uhádané semetriky bez špetky vlastní invence spekulují o tom , co můžu nebo nemůžu rozdávat svým virtuálním bližním, růžoví čuníci prasety jiné zvou, kočičí funeral způsobil chybu Denial of Service na krchově, buran, nevidící si do huby, předstírá omluvu za své křupanství (jakoby o to někdo stál), osvědčená firma dál staví mosty, nevratné obaly nejsou vždycky výhodou, čeká mě audit (jeden z asi 356 ročně), asi 356 projektů a dořešení úvahy nad tím, komu v budoucnu dovolím dávat mi peníze…

… a vůbec je to nějak všechno <|>čou ke zdi. Letos ta (pod)zimní blbá nálada (na depku mě nedostanete, vy hajzlíci) začíná nějak brzo. Ale koupil jsem si novou imitaci boxerských rukavic a až vyřeším, kam pověsit pytel, tak se s tím začnu prát. V každém případě očekávám soucitné reakce, konejšivá slova, povzbudivé repliky a tak vůbec…

Update: když bulvál, tak pořádnej. Spory o pořádného kokota rázně ukončí mistři prastarého BU "Penis Qigong". btw: nevíte někdo, kolik tak může vážit kamion?


46 Responses to Brave old world…

 1. Radko, ja tohle o hysterkach vim davno. Od detstvi. A jak jsem k tomu prisla? Kdyz jsem byla hodne mlada tak jsem byla presvedcena ze mam nejakou dusevni poruchu a chtela jsem prijit nato jakou.Tak jsem jsem prostudovala co to slo z psychologie i psychiatrie a zjistila jsem ze jsem neurotik, autista i hysterka dohromady. TAkze uznavam uplne vsechno. Jak starnu, tak mi pripada ze snad jiz nejsem nic z toho, ale radeji si to kontroluju :o)) Srovnavanim s jinymi neurotiky, autisty i hysteriky. Zda az tak nebo mene :o))

 2. Avatar Radka
  Radka says:

  42No jo, on to sice Plzák napsal trefně, ale ještě jsem neviděla hysterku(ika), která by uznala, že je hysterka, i když by ten popis na ni seděl jako hrnec na prdel:-) Vlastně jo, jednu máme v práci, ta to dává dokonce na odiv, že je hysterka – má ty klasický záchvaty – křeče, kroucení prstů, a igelitku si nosi pořád s sebou:-)

 3. aTeo, neva :o)

 4. Avatar @Teo
  @Teo says:

  42ratko, vsaď se, že hysterky a hysterici si to nepřečtou… tak třeba já to nečet. 🙂

 5. jinak mam zde naprosto uzasny popis hystericke poruchy osobnosti. Doporuciji do pozronosti vsech.Peclive ctete!!http://ondra.vanis.cz…ysterie.asp

 6. jeste k tomu igelitovemu pytliku na hlavu. Pouziva se pri hyperventilaci. Hyperventilace nastane pri zvlastnim dychani (nekdy se mu rika i holotropni) kdy se vdychuje vic kysliku nez vydechuje kyslicniku uhliciteho. Dochazi pak k zmenam kyselosti krve a tim i k zmenenym stavyum vnimani. Hysterkam to vznika samo. Me se to stalo taky po delsim pobytu ve vysokych horach (kolem 6000 m). Clovek chytne krece zkrouti se padne k zemi a nevi co se deje. Teprve doktor mi rekl ze simam nosit sebou pytlik a dycht do nej kdyz budu citit ze to name jde :o)) Po par mesicich se dychani upravilo a byl klid. Hystericky zachvat vznika podobne. Hysterka dycha rychle a povrchne, malo vydechuje a tak se stane ze se dostane mimo. Zdravim :o))

 7. Avatar Radka
  Radka says:

  jako když se provalí ty tlaky??? tak to potom chci azyl taky. to tu nebude dejchatelno.

 8. Nebudou to jen inflační tlaky. Proslýchá se, že turecký proevropský poslanec Izmir Sörötlak se podílel na manipulaci voleb v ČR a dokonce prý měl nabídnout Paroubkovi politický azyl, pokud se to provalí

 9. Avatar Radka
  Radka says:

  tlakyještě že jen ty inflační:-)

 10. 36Ale moc s tím neotálej, pamatuj na inflační tlaky, co budou nepochybně sílit! 🙂

 11. [35]Já se o ně jednou přihlásím :-))

 12. 32Za tenhle bystrý postřeh: „Ty už začínáš vadit sama sobě. Čau neříkáš nám, ale sobě – tebe nikdo odnikud nevyhání, spíš se vždycky jaksi vyštveš sama.“ máš 10 bodů. Sice netuším, k čemu ti budou dobrý, ale stejně je máš připsaný… 😉

 13. Avatar Radka
  Radka says:

  33aha, tak to já mám jinej problém. mě ne že se nehejbe, mě se hejbe až moc – vypadává:-( holt léta sportování se někde musí podepsat. BTW buďte tak laskav, a v hovoru se mnou neužívejte sprostá slova. na ty vaše mašavaši nejsem zvědavá:-))

 14. [30]Ortéza – zkusil jsem, ale nejde s ní mawashi :-)). To chce násilí – jak se přestane kloub hejbat, je konec. Já už jsem odsouzenej k věčnýmu pohybu. Nezáleží na tom, jestli se mi chčí nebo jestli mě to baví – jak přestanu, je zle.

 15. [29]Ale nestačilo říct – vždyť to furt někdo říká a nic :-)). Já osobně neříkám, že mi vadíš (i když mě občas sereš) nebo že vadíš ostatním (jako že jo). Ty už začínáš vadit sama sobě. Čau neříkáš nám, ale sobě – tebe nikdo odnikud nevyhání, spíš se vždycky jaksi vyštveš sama. Přemýšlej o tom, proč se pořád snažím, vykecávám se, posílám tě někam, nastavuju ti zrcadlo…

 16. Avatar Radka
  Radka says:

  Teonení to vždycky, ale občas se pod článkama holt začne normálně kecat. A proč ne? Furt je to lepší, než se prudit, ne?:-)

 17. Avatar Radka
  Radka says:

  kolínkoTak gravere, když vás bolí kolínko, tak vás potěším. Mě taky:-) To víte, po té čtyřicítce už to lepší nebude:-) Já sebrala synkovi ortézu a hned je to lepší. Zkuste to taky.

 18. Avatar Jessie
  Jessie says:

  26Stačilo říct, že vadím. Tak čau.

 19. Něco na tom bude – valné ceny to nemá. Perly sviním házím celý život – a občas je zábavné pozorovat, jak po nich jdou. A než poznají, že jsou falešné, tak je game over.Popravdě řečeno, i jako otevřenou chatovací místnost bych to mohl chápat. Ať jsem bit, jen když se peru :-))

 20. Avatar @Teo
  @Teo says:

  24Pak asi nemá cenu unavovat se psaním článků a házením perel sviním… Stačí otevřít chatovací místnost, připíchnout na nástěnku třeba Gagarinova bratra a jedééém! 🙂

 21. Já to dělám spíš naopak – píšu kraviny, které pak u někoho budí emoce. A že to dělám dobře, je mi jasné – já dělám všechno dobře (jen to občas ostatní nechápou). Piš ty kraviny taky – je to lepší, než se jen lepit na kraviny druhých a prudit. Ty neděláš nic jinýho, než že se s každým hádáš, furt se dožaduješ nějakých pravd a odhalení, pokud ti zrovna někdo nekřivdí, tak si o to říkáš… Už se na to fakt vyser – změň styl a uvidíš, že to půjde. Já jsem starý vůl, taky se pořád s někým dohaduju, vydupávám si, aby se mnou lidi souhlasili a/nebo mě litovali, bolí mě ramínko a kolínko a občas mám stres z toho, že mám stres, ale co ty předvádíš, už je fakt nad moje chápání.

 22. Avatar Jessie
  Jessie says:

  Jo, děláš to dobře, gravere, nejdůležitější je vzbudit nějaké emoce, pak můžeš napsat jakoukoliv kravinu :-)).

 23. „terazky si spočítej, kolik komentářů (včetně tohoto) se týkalo tématu článku“Když si po sobě přečtu, co jsem napsal, tak si nedovedu představit komentář, který by se mého „článku“ týkal. Ostatně je to tak podobně i jinde vč. zentralkanclaje fšehomíra – diskuse ke článku se transformuje v diskusi k diskusi. A proč ne? Až sem napíšu pojednání o fázích sexuálního života houbomilky česnekové, tak po vás možná budu chtít diskusi k tématu.“hysterky při pravým záchvatu potřebujou být na chvíli bez kyslíku“ – s tím bych souhlasil, jen bych polemizoval o definici té chvíle.“Pak je z toho pavlač“ – spíš blázinec. Kuk na název blogu. Já se tady s tím neseru proto, abyste mi tu diskutovali seriózně :-))

 24. Avatar Radka
  Radka says:

  22Teo, číst umím a co je to komentář a co článek vím:-) Přesto si trvám na 21:-) Např. můj 2 se týká toho kdo a jak článek napsal. Který další ti nesedí k článku?:-))

 25. Avatar @Teo
  @Teo says:

  21Komentáře k článku jsou něco jiného než komentáře a podkomentáře ke komentářům. Pak je z toho pavlač… asi jako na hentem oném Chucpe. 🙂

 26. Avatar Radka
  Radka says:

  19Já teda nevím, ale aspoň lehce se tématu článku(velmi obšírnému) dotkly snad všechny příspěvky, Ne? :-))

 27. Avatar Radka
  Radka says:

  18No já vlastní nemám, takže jasně igelitovej:-) Opravdu se to tak má dělat, protože hysterky při pravým záchvatu potřebujou být na chvíli bez kyslíku nebo co…Fakt to školil doktor:-)

 28. Avatar @Teo
  @Teo says:

  Well a terazky si spočítej, kolik komentářů (včetně tohoto) se týkalo tématu článku a kolik řeší už dávno vyřešenou úlohu, jejíž řešení zní: úloha nemá řešení. 🙂

 29. [15]Cože? Jako vlastní? To musí bolet, ne? Nebo cizí? Který kokot by si na hlavu dával cizí pytlík? Jestli to má být pytlík od svačiny, tak to jo – igeliťák přes hlavu a za pár minut je po hysterii.Opravdu to bylo školení *první* pomoci?

 30. NO PROTO!Příště radši budu ty sprostý slova vypisovat.

 31. ty vole!… za slovy „složený ze znaků “ jsem místo těch prázdných uvozovek měl znaky „menší“, „větší“ a „svislá tyčka“. Jestli mi to nevezme ani tohle, tak už nevím :-(((

 32. Avatar Radka
  Radka says:

  13Mě dojalo na jednom školení první pomoci, jak reagovat na hysterický záchvat. Žádná facka apod., ale dát na hlavu pytlík:-))

 33. što takoje?… za těmi slovy „chlap může být “ jsem napsal pičo.. eh, piktogram, složený ze znaků „“ a ve výsledném postu se neobjevil. Že by automatická pičenzura?

 34. [11], [12]Poslední sexuologické výzkumy (bohatě empiricky podložené :-)) ukazují, že kokot může být i ženská, stejně jako chlap může být .Kdysi jsem řekl jedné své známé, že je sexuálně přitažlivá zejména pro jiné ženy a homosexuály – vypadá totiž jako úplný ču*ák :-))Pokud jde o hysterii coby diagnózu, platí opravdu i pro chlapy, ale statistická převaha je evidentní.

 35. Avatar Jessie
  Jessie says:

  Já si taky donedávna myslela, že hysterické jsou jenom ženy :-). (Je to poznámka dost na úrovni, snažila jsem se vyrovnat [11] :-p?)

 36. Tyvoe gravere,já si až donedávna myslel, že kokoti můžou bejt jenom chlapi. Ale už jsem tendlenc názor taknějak přehodnotil. Jak seš na tom ty? 😉

 37. Avatar Jessie
  Jessie says:

  [9]Ale ne, aby nedošlo k mýlce, myslím to dobře, jistá osoba má zase problémy, tak jen nechci, aby ti sem psala své výlevy, když tady uvidí moje jméno. Abys pak možná „nemusel“ „nedopatřením“ smazat celý článek :-). (ale tohle vysvětlení klidně smaž)

 38. [8] – mně nevadí, že ti vadí – jestli je to tedy to, co ti vadí. Jak u blbých na dvorku…

 39. Avatar Jessie
  Jessie says:

  [1]Vadím nevadím je moje vylepšení. Ale teď už „vadí“ mně…

 40. Jo, už jsem četl ve vesmírném kanclu, že jsi to smázl omylem. Říkal jsem si, jestli ti nevolal Hřebeníček nebo Praroubek, že je nemáš sRáth :-).ad „nápady nedošly, ale někdo šlohl klíč“ – tak tohle zaručeně použiju. Člověk se pořád učí :-))“Světlo v duši“ – hlavně světlo na schdech, ať si nerozbijem hubu…btw: občas nemám problé se ztotožnit i s blbým fťypem 🙂

 41. Jo, abys nepřišel o ten kokotskej fťyp:Potkali se dva. Jeden byl koktavej socan a druhej byl taky kokotmunista.Já vím, že to není na Čestné uznání z Lihového domu, ale co už můžu jako politicky stupidní člověk dělat? No uznej… :-i

 42. Zdravím z ústřední kanceláře Vesmírů! Jménem veltele flotily Ashtara Sherana jsem jako jeho zástupce zplnomocněn prohlásit, že nápady nedošly. Je jich na skladě plná prdel. Jenomže skladník utekl i s klíčem, tak čekáme, jak to všechno dopadne. Vlamovat do vlastních dveří se nám nechce, chápejte… Světlo v duši! Váš Chucper v.u.r.

 43. Tak koukám, že @Teo smáznul ten fťyp – dřiv, než jsem ho stihl pochopit. A to jsem si ani nepřečetl všechny reakce :-). Začíná to mazání být nějaký nakažlivý.Asi si ho přečetl někdo z cílové skupiny a začal rozdávat žaloby. Škoda, fťyp byl sice blbej, ale jako znamení doby by se možná ujal…

 44. [1]Tady se VADÍ/NEVADÍ nehraje – každý nechť si píše co chce a počítá s tím, že na to budu reagovat po svém. To, jestli mi někdo vadí/nevadí ještě neznamená, že mu budu bránit sem psát (tedy dokud definitivně nechytnu nerva a nerozhodím mu sandál :-))).btw: pokud se nemýlím (což by bylo poprvé ve všech mých životech), tak ta @Teova klíčová otázka nebyla jestli NĚKDO vadí/nevadí, ale jestli vadí/nevadí, že o něm bude @Teo psát.

 45. Avatar Radka
  Radka says:

  Konečně jste zase ve své kůži:-)))

 46. VADÍM – NEVADÍM?