Alive and kicking…

📎and tagged

tedy aspoň částečně…

Tak se po víc než čtyřech týdnech odporné choroby začínám pomalu (hodně pomalu) dávat dohromady. Jsem slabý jako moucha – na karate to ještě není, spíš tak na tai-či :-(. Místo povalování v posteli jsem seděl u toho zatraceného počítače a potil práci. A ještě se na mě v té době domluvili snad všichni ichtylové a prudiči celé galaxie – nejspíš dle hesla "co tě nezabije, to tě posílí".

Chtělo by to nějak doplnit energii… Prsty v zásuvce nebo vykrádání trafostanic se mi nejeví jako nejlepší nápad, tak nevím. Třeba mi něco poradíte (obzvláště blbé rady jsou vítány). Osobně bych to viděl na bezuzdou žranici – s mou chutí k jídlu ty zatracené obrovské bílé pilulky nic nezmohly. Certifikované odesílače energie na dálku prosím, aby si stanovili časový harmonogram a šli do toho postupně – nerad bych explodoval.

Kupodivu jsem zjistil, že existuje cosi jako fiktivní únava – člověk si připadá jak krteček v mixéru, ale dá se to rozhýbat. V tělocvičně to skoro vždycky spadne (pokud se tam tedy odvážím vplížit).

Takže pokud máte nějaký zaručený tip na dobití baterek (ne, Aštare, pro tebe to opravdu neplatí), tak sem s ním, než mě dobijou jiní :-))


10 Responses to Alive and kicking…

 1. Avatar Jana F.
  Jana F. says:

  fiktivní únavaTak se po čtyřech týdnech odporného flákání začínám také dávat dohromady :-)). Nevím, komu z nás se bude pracovat lépe, tipla bych, že po té nemoci je to snadnější. Mimochodem – co je to ta „fiktivní únava“ a jak se to dá překonat?

 2. Avatar Radka
  Radka says:

  šaman:-)Jestli jste ještě nedobil baterky, zkusím Vám sehnat nějakýho šamana s dobitím na dálku:-) Já jsem se rozhodla je jet dobít do Afriky:-)))Doufám teda, že se vrátím:-(

 3. Avatar Bl.
  Bl. says:

  Těžká rada 🙂Těžká rada, jak ho najít. Třeba je někde blízko Vás a ani o tom nevíte. („Třeba právě za vedlejší stěnou dějou se lidi, kteří by ti dali ze sebe půl – jen umět zaklepat….“). Ale až na takového narazíte, tak to určitě poznáte :-). A pak jen jde o to, jestli Vás pustí do svých kruhů :-). Pokud jo, tak máte vyhráno. A způsob přenosu už tak nějak vyplyne sám – většinou stačí s ním jen mluvit :-).P.S. A Vašemu kolegovi se nedivím – flašku typu „hrnečku vař“ taky neznám 🙂

 4. ??Prosímjich, a jak se dá najít takový chodící akumulátor a jak se na něj dá přisát? Tuhle jsem se přisál kolegovi k láhvi Tullamore Dew a on mi ji sebral a řval, že není samodobíjecí. Tak to asi není ono, že?

 5. Avatar Bl.
  Bl. says:

  Jedna zaručená :-))Vyhledejte si člověka, který tu energii má, přisajte se (samozřejmě obrazně!) na něj a odčerpejte si pro sebe. Když navíc to bude člověk, který je takř. samodobíjející, tak ho tím nijak nepoškodíte :-).

 6. Avatar Radka
  Radka says:

  tak nefunguje:-(((

 7. Avatar Radka
  Radka says:

  Tak když nezabral burčák (doufám teda ten pravej ze sklepa, ne ten, co prodávají v Brně na každým rohu) tak jedině jak píše Zuzik – relax v přírodě. Pokud není čas vypadnout na dýl, tak s košem (nebo nůší) na houby, doporučuji Zbraslav nebo Letovice:-) Ale možná to není tou chorobou, ale normální stav vlivem přibývajících let:-)))(díky za radu, vypadá to, že funguje)

 8. vitamínyBurčáku už jsem letos vypil víc, než mám krve v těle. Je to můj oblíbený mok, piju ho na žízeň a nemá na mě podobné účinky, jako na většinu ostatních.SOS: rybízci asi vypnuli automatický výběr kódové stránky (pokud používáte MSIE). Zkuste si místo kódování ISO nastavit CP1250 (Windows – středoevropské jazyky).

 9. Avatar Radka
  Radka says:

  vitamínová kuraNa vypláchnutí skodlivin z tela je ideální prolít se burcákem:-)))Uz je (prave jsem se vratila z vypitého jihu) a je letos výborný:-) Takze kolik krve v tele, tolik burcáku.BTW: SOS, synci mi neco domrsili na pocitadle a v diskuzích mi nepísou písmenka s háckama (ve Wordu písu normálne). Klávesnice je nastavená ceská, kodování ISO. Co s tím? Nevíte??

 10. Avatar Zuzik
  Zuzik says:

  PozdravJsem ráda, že už je Vám lépe. Podle Vašeho vtipkování usuzuji, že se navracíte zpět do své vlastní „kůže“ ( musím si dát pozor, co píšu 🙂 ) !Každý snáší nemoci jinak a každý taky jinak dobíjí baterky. Někdo se snaží to zlomit přes koleno, což bych ve Vašem případě po takové těžké nemoci nedoporučovala. Vypadněte na čestvý vzduch, jeďte na nějakou chajdu. Myšleno chajdu na samotě, v lese, bez elektriky, daleko od obchoďáků a počítačů. Vemte rodinu nebo přátele, spacáky, plynový vařič a petrolejku, gumáky, maskáče a košík na hříbky, špekáčky, lahvinku T., šálu a termo ponožky ( pro Vás) a utečte se zrelaxovat do přírody. Nevím, zda je to to pravé na dobití baterek. Každopádně je to ale únik ( i když jen na chvíli) z postele a stereotypu. Mějte se fajn. Zuzik