Gadgets

📎and tagged

Mám rád gadgets. A nejraději mám takové, které jsou úplně k ničemu a mají displej…

Gadgets – věcičky, hračičky, tentononcy, udělátka, vychytávky… Kousky techniky, které se asi nikdy nebudou používat masově – a o to jsou krásnější. Když nemáte nějaký gadget, chybí vám kousek duše. Pořiďte si nějaký gadget a váš život bude bohatší…

Pěknou kolekci najdete na Gadgets.cz.


8 Responses to Gadgets

 1. také názevZ (dávné) nabídky nadnormativních zásob: 3 ks elektromagnetické jebátko

 2. Avatar Bl.
  Bl. says:

  Asi ne 🙂Asi vědět nedám. Nejsou blbí: nepůjdou do studených želez – ti jdou vyloženě po mě :-))

 3. re: Taky něco 🙂 Ok, dejte mi vědět, až se nějaký chytí. Jako návnadu doporučuji vlastní krev (tedy vaši, ne svou).

 4. Avatar Bl.
  Bl. says:

  Taky něco 🙂Taky jsem doma něco objevila. Víte, jak vypadá past na medvěda, že? Takové ty šílené zubaté železa, co jsou zakázány. Tak my to máme v miniaturním provedení – tak asi 1cm, plně funkční – dají se natáhnout, a jsou to údajně železa-pasti na komáry.

 5. Avatar Jana F.
  Jana F. says:

  Je to taky?My máme domy Drinking Ches (místo figurek skleničky) – tak nevím, je to taky Gadgets? Strašně ráda bych si to s někým zahrála, ale nikdo se mnou nechce hrát. Dámu já totiž vyhrávám i nad automatem.

 6. Avatar Radka
  Radka says:

  UdělátkoJeden takovej bazmek jsem kdysi dávno dostala k narozeninám: štamprdlata na dřevě se zvonkem:-))Jen jsem netušila, že je to gadgets. Spíš zírám, kdo takový ptákovinky vymýšlí a má ty nápady. (Mimochodem jsem si vzpomněla na toho vynálezce v Hospodě – byl přímo chrlič gadgets)

 7. Avatar Zuzik
  Zuzik says:

  Rýžový nákypTen já nesnáším taky. Ani vařit ani jíst a jsem baba :-)))

 8. addendumPokud nemáte rádi gadgets, neznamená to, že jste ženská – jen že máte jiný vkus. A nic si z toho nedělejte – já zase nesnáším rýžový nákyp a taky mě to ze společnosti nijak výrazně nevyčleňuje…