Žumponor report #1

📎and tagged
 • Náš pan prasident, známý to mediální análytík, odhalil, že ČT uvnitř obsahuje smrdutý koktejl. Zřejmě už dlouho nevysílali jeho oblíbené kinderporno. Instruktážní vsuvka o konečném řešení pomocí automatických zbraní se tentokrát nekonala.
 • Mediální oddělení našeho ústavu obdrželo poněkud zmatenou zprávu, že Miloš dostal od nějakých chlapů přes prdel. Podařilo se nám zjistit, že se ve skutečnosti nejedná o žádnou perverzní sexuální praktiku (ano, děkujeme, pane Hollane, není to tedy perverzní, nýbrž úplně normální), nýbrž výsledek jeho snahy přesvědčit dle zadání z Moskvy naše ústavní prvočinitele, aby se vykvajzli na protiruské sankce.
 • Tenistka Serena (to je ta, co si holí koule) chytila nerva a obvinila rozhodčího ze sexismu. Dočkala se za to karikatury, na které je vcelku trefně vyvedena černá postava neurčitého pohlaví s obrovskou nařvanou držkou. Karikaturista za to byl obviněn ze sexismu. Není jasné proč – na té karikatuře by mohl být i Armstrong, ale co ten by dělal na tenisovém kurtu.
 • Slovenský musulman si chtěl vyrobit petardy na oslavu křesťanských vánoc. Xenofóbní policie ho obvinila z přípravy terorismu.
 • Jirka Ovčáček (to je ten infantil z Haló Novin, co ho Zeman vydává za svého mluvčího) přestoupil od husitů ke katolíkům. Důvody neznáme, ale má se za to, že husité už nedokázali tolerovat Ovčáčkův přístup k Zemanovým lžím.
 • Zeman ovlivňuje nezávislý (ten lochec bych si vyprosil!) soud a z titulu své funkce usiluje o změnu rozhodnutí.
 • Kateřina chce lepší komín a ODS chce, aby její komín byl čistý a bezpečný. Proč Kateřina nekontaktuje svého gynekologa a otravuje s tím na billboardech, se nepodařilo zjistit.
 • Kandidát ČSSD na primátora bydlí v kontyšu a ještě si z toho dělá volební program.
 • Rusové nebo Američani (zatím se přesně neví, koho to napadlo) provrtávají trup kosmické lodi zevnitř. Čeští specialisté z týmu ochranky zexnulého exministra Baudyše pro ně chtějí uspořádat workshop o efektivnějších metodách.

One Response to Žumponor report #1

 1. Avatar radka
  radka says:

  škoda, že jsem sem nekoukla včera:-) odlitek měl mít na dnešek nějakou aktualitu z čr či ze světa – politickou nejlépe (2.roč sš) – která v poslední době „hýbe“ veřejností – a říct k ní vlastní názor
  bohužel si vybral to, jak se stařík sere do věcí, kterým prd rozumí a snaží se ovlivnit soud. to tu sice máš taky, ale raděj bych serenu. jakmile naplno projeví svůj názor na jednání mentíka, tak asi bude hodně zle…..