Strašlivá pravda o skutečných vládcích světa!

📎and tagged

vegetarian
 Nikdy jsem nevěřil konspiračním teoriím o tom, kdo ovládá a řídí náš svět. Ilumináti, havloidní fašisté, židozednářští bankéři, ještírci, ta banda, co dělá chemtrails a provozuje HAARP… blbost. Ti od toho klíče nemají. Vždycky jsem tušil, že skutečnost je mnohem hrůznější a až to vyplave na povrch jako hov… eh, prostě až to vyplave, bude už pozdě s tím něco dělat.
Nicméně, strašlivá pravda mi byla zjevena a já se o ni musím podělit, i když vím, že váš spánek už nikdy nebude klidný (aspoň v tom nebudu sám). Kdo tedy jsou skuteční vládci světa? Sedíte pevně? Tak šup – jeden panák, druhý, třetí… ok, to by vám mělo stačit. Tak tedy vězte: tento svět ovládají vegetariáni! No ano, to je ta sekta, která nejí maso – určitě jste o nich slyšeli. Cože, že jsem se zbláznil? Vy byste se z něčeho takového nezbláznili? Jestli teď ještě neřvete děsem a nemlátíte sebou jak nudle v bandasce, zřejmě vám to zatím nedošlo. Jenže je to tak. Jsou mezi námi, tváří se jako neškodní podivíni, ale jejich schopnosti a možnosti jsou téměř neomezené. Pomalu, ale jistě transformují všechny živé bytosti, zotročují je a dělají z nich bezduché loutky, schopné učinit na povel nejstrašnější zvěrst… scheiße, tedy rostlinstva za pouhý pohled na kus oschlého salátu.
Pořád nevěříte? Dobrá, tak teď přijde šrapnel. Vegetariánská piraňa! Ano, piraňa – ten symbol dravé masožravosti, živící se výhradně masem a při pohledu na zeleninu hynoucí v křečích. Tohoto krásného a inteligentního tvora se té bandě nazelenalých kryptoteroristů podařilo zveganit! Když dokážou udělat vegetariána z pirani, co pak udělají s námi? Islamizace světa? Imigranti? Přestavba kostelů na mešity? Hovno, pravím vám! Bezkrevné mátohy, vegetariánské jídelny, chodníky, osázené kedlubnami a drakonické tresty za pouhou myšlenku na maso – to je temná budoucnost lidstva.
Není to žádné tajemství, žádný ojedinělý pokus, skrývaný v útrobách vegetariánských laboratoří hluboko pod zemským povrchem. Švihají to jak Baťa cvičky a kdokoliv se na tu hrůzu může podívat (samozřejmě na vlastní nebezpečí). Vždyť oni ty ubohé mutanty vystavují normálně v ZOO, kam běžně chodí děti, staří a nemocní lidé…
Víte, já mám piraně rád. Chodím je do ZOO krmit sekaným masem vegetariánů, které lovím v botanické zahradě. Nejvíc se jich shlukuje kolem masožravých rostlin, kterým se tam vegetariáni posmívají a ponižují je. Je to takový paradox – rostliny žerou masou a lidi žerou rostliny. No, a co mi teď zbývá? Mám chodit krmit piraně strouhanými ředkvičkami nebo čínským zelím? Žádného živého tvora bych tak nedokázal týrat. Vidím jen jediné východisko – vrátím se do té svatyně odpornosti a z posledních sil ty ubohé rybičky milosrdně sežeru. Jako přílohu bych si mohl dát nějakou zeleninu – třeba salátek z vegetariána.