Na duhu mají…

📎and tagged

Dva blázni se po dešti prochází v zahradě šaškecu a vidí na obloze duhu. Jeden říká druhému: „vidíš, na tohle mají, ale aby nás nechali vystudovat, to ne“.

FOD Klokánek, pokud jsem to správně pochopil, přivedla jeho bývalá šiřitelka zu grund, neb se dopustila… hm… jistých manažerských pochybení. Klokánky se ruší, bezprizorní kindoši jsou rozstrkáváni po jiných pasťácích, doják jak nejvíc. Spravilo by to prý nějakých 20 (původně 30) mega (tedy do konce roku, ne jako nafurt), které ale vláda nechce dát do placu. Struktura a ekonomika Klokánku totiž zůstává stále poněkud netransparentní, takže není jasné, co by se s tou injekcí stalo. Tedy, spíš to právě jasné je.

A tady začíná paralela s tím ftipem v perexu. První se vysemenil The Big Mylosh, kterému bylo divné, že na imigranty prachy jsou a těch pár mega na Klokánky ne. Tomu bychom se ovšem nedivili – ten řekne všechno, o čem si myslí, že by se to stádu mohlo jen trochu líbit (a že se to stádu líbilo – Zemanův fanclub se rozkoší obracel naruby). Protože se to osvědčilo, tak následoval současný pan ředitel. Tomu se zase nelíbilo, že věrchuška prolepí brněnskou GP. Ty vole, ty love! A mně nic! To ještě pan ředitel netuší, jak my si tady ve Štatlu žijeme – kdyby věděl, na co všechno máme, provalí se mu hlísty. Jsem žádostiv, čí cech se ocitne na tapetě next.

Je smutné, že děti, které za svou situaci nemůžou, musí nést následky takovýchto machinací. Absence kontroly, díra jak do Vesuvu a v důsledku jen skřeky o tom, kdo je větší svině. Než se to naučíte, strčte si Klokánky do kloaky – je lepší koupit si duhu, než vyhodit prachy do retichu.