Lepší malovaný, než bezbarvý…

📎and tagged

Já jsem vždycky říkal, že se nám ti kandidáti prezidentury začnou vybarvovat. A už je to tady: nepřekonatelný pan Franz oznámil svou kandidaturu. Konečně tedy máme pořádného kandidáta, který v té šedi aspoň něčím vyniká. Chtěli jste přímou volbu? Tož čemu se divíte? A námitky? Těžko budete hledat. Jen samá pozitiva – no řekněte sami:

 • je charismatický a přitažlivý (i když zlé jazyky tvrdí, že je přitažlivý hlavně pro ženské a buzíky, protože vypadá jako kokot)
 • je inteligentní a vzdělaný (a to dovopravdicky a na rozdíl od jiných o tom na každém rohu nevyřvává a nedělá proto blbce z ostatních, že, Zeman?)
 • je multikulturně akceptovatelný – když můžou mít amíci černého prezidenta, tak proč my ne modrého?
 • je jedinečný – takovým objektem se nemůžou pochlubit ani Irokézové
 • je neopotřebovaný a neokoukaný (a hned tak se neokouká)
 • je mladý a když zestárne, nebudou na něm vrásky vidět
 • je vhodným objektem na poštovní známky a velikonoční vajíčka

Nevýhodu jsem našel jen jednu – neměl by riskovat přátelskou návštěvu u kmene Mašukulumbů, protože by si nejspíš z jeho kůže udělali potah na rituální buben. Jen si nejsem jistý, jestli do toho nakonec půjde. Se svým irezumi se klidně může stát ojabunem Jakuzy – je to líp placené, míň riskantní a užitečnější.

V podstatě žádného prezidenta nepotřebujeme. A pokud ano, tak tohle je ten pravý!


10 Responses to Lepší malovaný, než bezbarvý…

 1. …jsem si říkal, jestli nepoškádlit aTea, aby něco vyplodil, ale pak jsem se vsadil sám se sebou, že to udělá i tak – a vyhrál jsem 🙂

  To je holt ta demogracie, souzi. Chtěli jste přímou volbu prasidenta, tak ji máte. A můžeme se modlit, aby nepřišlo nic horšího – Vandasjugend už se třese, kde to podepsat.

 2. taky se mi líbí 🙂 jestli bude kandidovat tak ho budu volit

 3. Avatar @Teo
  @Teo says:

  Vemte na něj bič a hůůůl, to není člověk, to je vůůůl… http://ateo.cz/i/6156/ :-i

 4. Oni si možná obyčejní lidé toho svého Zemana zvolí. A pak budou nadávat, že z nich blbec dělá blbce. Standardní česká nátura…

 5. Avatar radka
  radka says:

  ale jak to vypadá, dostihuje už zemana. a než takovýho, tak raděj počmáranýho, kterej nemá v hlavě vymeteno:-)

 6. To jsou ty stereotýpci :-). Kolikrát už jsem slyšel „tohle by yntelykent neudělal“ v různých formálních mutacích (naposledy Chris a její melodyboys v té diskusi o dětech na lavičce…).
  Já se ani nesnažím yntelykenty definovat – stačí, když se mi je daří demaskovat – to se pak většinou ukáže, že je to nějakej zamindrákovanej trouba :-(.
  Jo, vypadá to jako něco, co žije v lovecraftovských temnotách starobylé krypty, přikurtováno železnými okovy k šutru a krmeno syrovým masem, podávaným na dlouhé tyči, ale možná přišel čas na unleashed nightmare.

 7. Avatar radka
  radka says:

  já to mám podobně jako modona. vím, že je chytrý jak vopice, ale inteligentní člověk si přece nemůže dobrovolně takhle sprznit tělo. i když máš pravdu, mezi těmi kandidáty je pro mě osobně asi nejvolitelnější. no bude aspoň prdel kdyby mu to vyšlo:-)

 8. Nakonec si každý může svobodně vybrat a volit trotla bez kérky. Jako v té cimrmanovské hře: debil blbeček, debil blbeček, debil blbeček, akorát támhle vzadu, to je snad jediná výjimka, sedí dva blbečci vedle sebe!
  http://www.dsss.cz/vandas-fischerovi_-nezneuzivejte-deti-k-perverzitam_
  http://www.reflex.cz/clanek/nazory/47348/chcete-videt-prezidenta-milose-zemana-podivejte-se-na-stareho-zemana.html

 9. To musíš chápat systémově – když má někdo potetované celé tělo, tak podezřelou výjimkou jsou naopak místa bez kérky :-).
  Někdo se tetuje, někdo si do různých částí těla strká ostré kovové artefakty, jiný se zase maluje… chuj s tým. Někdo je odpudivý zvenčí, jiný zevnitř. Někdo své preference tají, jiný si obleče růžové šatičky a vytáhne do ulic. Lidi jsou různí – a je to tak dobře.
  Já tetování taky nemusím (no dobrá, tak malý decentní obrázek na nenápadném místě 😉 ), ale na druhou stranu může být takové sebevyjádření známkou upřímnosti a odvahy (a možná taky ovšem postoje „seru na to, co si myslíte“). A křiváků už v politice máme dost.

 10. Avatar Modona
  Modona says:

  Tak profesro Franz je obsahově určitě nejnaplněnější perzóna, jenže to tetování… Já nemám ráda tetování a dere se mi otázka, jestli člověk, který se nechá dobrovolně takhle zřídit, nemá někde uvnitř cosi, co je hodně vnepořádku. Čím víc potetovaný člověk, kterýkoliv, tím větší z něj mám husí kůži.
  No já vím, to mají možná všichni, jen to úspěšněji tají:o)