Jak jsem se v poblitice (ne)zmýlil

📎and tagged

Před časem jsem tuším kdesi tvrdil, že si Džon založil Véčka kvůli byznysu. Inu, zmýlil jsem se. Sypu si popílek na pleš – Džon to nebyl. A jedeme z kopečka – Modrý šáteček bere pilu, panu Rozbuškovi po jeho (ne)mystifikaci (z tohohle pojmu už se zřejmě stává oficiální politický instrument) už botky vyndali a Velký Vezír si cintá kravatu. Tak tuhle zápletku by nevymyslel ani ten Čeksbír.


9 Responses to Jak jsem se v poblitice (ne)zmýlil

  1. Tak prý jsou véčkaři parta mobsterů: http://www.parlamentnilisty.cz…pxKdo by to byl řekl – ze začátku to přece vůbec nevypadalo, že?No, fakt je, že Véčkaři s tou korupcí zatočili. Povedeně zrežírovaná taškařice…

  2. Hm, ale on asi Bárta každýmu nepučuje. No nic, začnu ty párkry plnit 🙂

  3. Ne, fakt ne, a kdo to dělá, musí si pak na další pučit!

  4. Ježíšmarjá, to se fakt nevyhazujou?

  5. Ale prosímtě nedramatizuj to! Škárka to měl přece na kancelářské potřeby a nikdo mu prostě neřek, že se Parkery nevyhazujou, když v nich dojde inkoust no!

  6. Kdyby mi někdo strkal obálku, tak bych chtěl, aby mi o tom aspoň řekl, ať si to ještě užiju :-)).A to je furt: "neber úplatky, neber úplatky…". Tady na té točně jsem mu to říkal…Rád bych věděl, jestli když ti kluci natahujou pazouru pro bakšiš, opravdu netuší, že to může být díra na mamuta, nebo jestli je to prostě silnější :-).

  7. Kdyby Fredy! nikdy nevíš, kdy ti kdo vrazí nějakou obálku!

  8. No jo – tyhle lidové ikony byly aspoň čitelné a prvoplánové. Když si to honilo ego, bylo to slyšet daleko.Tahle nová garda je, pokud jde o koryta, dost jiná liga.

  9. Zlatej Paroubek, kua! S ním byla aspoň sranda a kradl nenápadně. Tohle je regulérní horor. Nikdy nevíš, odkud na tebe vybafne nějakej Fredy Krueger. 😉