There ain't no cure…

📎and tagged

for the graver’s temple blues…

Mým národům!

Bylo mým nejvroucnějším přáním, aby léta, která z milosti Velkého kontejnera jsou mi ještě dopřána, mohl jsem zasvětit dílům Blábolů Bezbřehých a uchrániti svoje národy před těžkými obětmi a břemeny démona Reality. V radě prozřetelnosti bylo jinak rozhodnuto.

Kdož pamatují, vědí, že tento Temple of Abomination jsem založil jako Chrám dialogu, který měl následovat patologické výlevy mého neklidného ducha. Leč ten malý, perverzní skřet, buzerující ze své krabičky plné ozubených koleček tu pofidérní fyzikální veličinu jménem Čas, mi dokázal, že se už zase mýlím. Za těch pár let jsem pozbyl všech důvodů pro své mentální poluce: o čem, pro koho a proč. Nadto jsem ztratil schopnost a chuť pro to nejdůležitější: jak.

Ano, jásejte, malomocní, neboť graver definitivně emigruje do ponurého a pro mnohé z vás nepřijatelného světa Reality, kde pro něj jediná sekunda znamená víc, než desítky hodin virtuální onanie. Neboť vězte, že pro gravera je Cesta Cílem. Sometimes I wonder what I’m a’gonna do…

Dovolte mi poděkovat vám všem, kteří jste mne na této části mé cesty doprovázeli, stáli na jejích křižovatkách a ukazovali směr. Staří i nedávní známí – jessie, radka, aTeo, vladimír, alien, wefka a další, které už nemám sílu jmenovat (doprdele s tou sklerózou) – vy všichni zůstáváte v mém srdci i dalších k tomu vhodných orgánech (rusutur nevyjímaje). Udělali jste kus práce, pobavili jste mne i poučili, nastavili zrcadlo, někdy na něj narazili. Věřím, že se s každým z vás ještě někdy někde potkám (přinejmenším si rezervuji právo nadále zatouchat ve vašich privátních prostorech).

Mí pacienti nechť opustí své cely a oddávají se radovánkám na koridorech. Kazajky budiž vydávány dle přání a utišující léky po hrstech. S graverem se setkáte už jen v tom nechutném, hmotném světě, kde každý musí být sám sebou nebo ničím.

Pokud má někdo z mých pacošů nějaký nápad (ano, až tak vám fandím), co s mým blogem udělat, nechť napíše. Cena je ovšem vysoká: dobrý epitaf a tři plzně.

Anything to drink? Blood and vomitting!


6 Responses to There ain't no cure…

 1. Avatar graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]]
  graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]] says:

  Milí soudrzí a soudržky,Vzhlížeje ke skutečnosti, že nikdo (surprisingly) neprojevil ochotu přivlastnit si můj blog, bude tento tentononc definitivně v rusutur. Nechčíc se úplně zbavit možnosti sliniti si kravatu po svém a naopak chčíc tuto možnost zachovat vám rozhodl jsem se i přes svůj odpor (=neznalost) php oblažiti sebe i zbytek světa prefabrikátem, který umožní relativně bezúdržbový myšlenkový či názorový vomitus nám fšem. Kdo se mnou půjde na pivo či se jinak reálně obnaží, získá v tomto prostoru speciální privilegia (=může se mnou chodit na pivo či se jinak reálně obnažovat).Platform preview (ovšem již zcela téměř skoro funkční) najdete zde: http://graver.mysteria.cz/blog/

 2. Avatar graver
  graver says:

  ale da, jen chtit a umet… Problem je s temi, kteri neumi vypnout tu virtualni. Power off a prestanou existovat 🙂

 3. :)) v realite je to boží,ale nemuzes ji vypnout :)).Ať se dari Gravere :)!

 4. Avatar graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]]
  graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]] says:

  Já ti dám stáří, lochnesko :-(. Říkal jsem, že už neudržím myšlenky, ne moč! I když…

 5. Avatar Vivien
  Vivien says:

  Je vidětže stářím člověk snad opravdu zmoudří.Vzhůru do Reality!

 6. Avatar Radka
  Radka says:

  to bude tím teplem:-)