K.O. ve čtyřech rozích

📎and tagged

…a od publika

Tak, a je vylíčeno. Už dlouho jsem nezažil mač, ve kterém prohráli úplně všichni K.O. po výprasku od obecenstva.

ODS v těchto volbách prý ztratila 800k hlasů a ČSSD 600k – rozdali je zadarmo rychlokvašeným pidistranám, schůzujícím ve výtahu. V každém případě, ODS dostala výprask i přes výsledek nepochybně nad očekávání, zajištěný už "jen" těmi, kteří volí pravici jako systém, bez ohledu na to, že se ODS diskvalifikovala už dávno (doufám, že pošlou aspoň děkovný dopis).

Socani dostali přes ústo dle očekávání (i když se oranžovorudé bandě o tom očekávání ani nezdálo). Rychloanalytici mluví o "příliš agresívní kampani" – já bych mluvil spíš o příliš blbé. Buď to zafungovalo samo nebo někdo chytrý na poslední chvíli něco vhodně formuloval. Tak či onak (jak říká aTeo: vždy s kloboukem Tonak), nablblá lůza si zřejmě s pomocí Deus sEx mašina uvědomila, že když dají najevo, že věří Puchejřovým bajkám, budou je všichni mít za nablbou lůzu. A protože blbci si na své yntelikency zakládají ze všecho nejvíc, hodili to budoucí požívači pečených holoubat na poslední chvíli jinak. No řekňy Máňo, přece nésu tak blbý – jak to řykal včera ten chlap v hospodě? Paroubek slibuje, že to zabalí – kdyby to místo ex post udělal ex ante, mohlo to dopadnout jinak – rozdíl necelých dvou procent na ODS asi Jyrka nečekal. Svá slova na rozloučenou o prohře "obyčejných lidí" si mohl odpustit – ti to totiž právě vyhráli.

Komunisti podle obrázků obhájili dosavadní mandáty, což je pro ně jistě úspěch, i když asi čekali víc. Komu je za této konstelace prodají, bude ještě zajímavé.

Zemana si můžou jeho melody boys umístit zpátky tam, odkud si ho vytáhli a nám nezbývá než spekulovat, jestli tohle repete Strakovky bude jeho derniérou nebo jestli zase vyleze, až se někde budou rozdávat koryta.

Nu což, úplně na levačku to zase není…


12 Responses to K.O. ve čtyřech rozích

 1. Avatar alien
  alien says:

  ad 6: Tolik snahy a přitom výsledky byly určené už asi tak půl roku dopředu, ty trubko. :,Jinak tvůj titul jistě není z mé dílny, tohle není moje mluva.Vy ptáčci odsáčci jste vlastně takové malé, zmatené komoušské děti, které narozdíl od nich neumí počítat ani do tří (jedna+jedna+jedna = ods).Teď vykopli Johna, jak se dalo čekat a dohodám o čemkoliv mezi kalouskem, nečasem a mafiány už nic nebrání.Ne, že by už jen neplnili příkazy, ale to nebudeme řešit, necháme ovčánkům jejich hru někde na první metě.alien

 2. Avatar alien
  alien says:

  Ty seš tak blbej, že ani neumíš chytit balon a radovat se, že ti ho hodili.tvoje odska má přes pade, ty idiote.Ještě, že takoví jako ty netuší, ani jak mrdat, natož kdo prohrál a vyhrál dojby, i když ne že by to nebylo fuck, jsou to jen kašpárci na provázkách jiných kašpárků na delších provázcích.Ty seš prostě tak blbej, že ti ani nemá smysl balon házet.alien

 3. Avatar graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]]
  graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]] says:

  dyk skanzen, né?

 4. Avatar Vivien
  Vivien says:

  Vidíš topanenko Maria podsrpenská, vidíš to?V Hošticích na Strakonicku zvítězila KSČM…že zrovna tam?

 5. Avatar graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]]
  graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]] says:

  Ale abych nekřivdil Myloshovi: svou práci odvedl. Vydrénoval socaným nějakých čtvrt mega hlasů a spolustraníkům zajistil píci na další čtyři roky. "Užitečný idiot" je tedy asi označení na místě, jakkoliv si nad ním jeho hysteričtí obdivovatelé budou drát genitálie.

 6. Avatar graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]]
  graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]] says:

  a nebo takhlehttp://zpravy.idnes.cz…anicni_stf

 7. Avatar graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]]
  graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]] says:

  [5]Jo, dělal jsem, co jsem mohl. Už před volbami jsem zmermomocnil několik důchodců, odebral jim hlasovací lístky a občanské průkazy a pak volil s jejich identitou. Nebylo to obtížné – jak praví alien a wefka, jsem jen tlusté, zanedbané prase gerontního vzezření. Přímo ve volební místnosti jsem pak hobezdošil asi 12 nebohých staříků, kteří se třesoucí rukou chystali umístit lísteček s ČSSD, navnaděni na mnohočetnost ročních důchodů. Při odchodu jsem pak ještě vyprázdnil odpadní nádobu na nepoužité lístky a do nakradených obálek, opatřených razítkem operativně vyrobeným z brambory, vložil lupeny ODS. Celková má bilance činí 312 hlasů ve prospěch pravice – toť potence, kterou by si měli uvědomit břídilové, nazývající mne moravským násoskou.

 8. Avatar Radka
  Radka says:

  a koukám, že i v kéniku vede ods:-)

 9. Avatar Radka
  Radka says:

  ňák tak. naše dědina, ač na jižní moravě, tak jasně vítězství ODS:-)o 6% před topkou a o 7 a fous před čssd:-)černoprdelníci s komoušema až za vv. takže asi málo chlastáme:-)

 10. Avatar graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]]
  graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]] says:

  Jihomoravský kraj volil ČSSD/ODS 23,35/18,47.Moravskoslezský 29,13/17,49.Olomoucký 24,47/17,01.Pardubický 21,95/19,42Brno: 21,29/21,98.zdroj: http://www.volby.cz…k=CZ&xv=2Pokud má někdo pocit, že to moravští násoskové pravici kazí, holt se bude muset přestěhovat do Brna a naučit chlastat.

 11. Avatar graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]]
  graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]] says:

  Pro nás obyčejné lidi jo 🙂

 12. Avatar Radka
  Radka says:

  a to je dobře, ne?