Bylo-nebylo, bude-nebude…

📎and tagged

…aneb Smolíček je pěkný pacholek

Jak jistě fšichni dobře víme, za vlády ČSSD nastane tendlencten holoblahobyt a pečení opeřenci nám budou sami létat do úst, doširoka otevřených nad socanskými zázraky. Zejména důchodci budou ryčet rozkoší, neboť strýček Škromach říká, že nejen na důchody bude, i kdyby z nebe padali mrtví modří ptáci, ale dokonce jich bude celkem 13 a budou (tedy nakonec vlastně nebudou) v průměru 15k. Ale počkat – Old Graver to má nějaké popletené (co taky chcete od modráckého blba, že?) – vždyť strýček Škromach vlastně říká, že na důchody nebude! Spořit nutno, holoto! Tož fčíl su z toho voĺaký zmätený! Vždyť přece všichni ti ekoňoumové, kteří tvrdí totéž, jsou jen modrá lůza a patří je pověsit, ne? Ale to on strejda jen tak ňák stranicky zakolísal – voni mu to soudrzí už polytycky vobjasní a na ty důchody tak ňák nakonec bude, žejo Máňo!

edit: a máme tu dalšího, kterej to tak nemyslel: Filip z NATO pryč, Filip z NATO nepryč. To je dnes úroda… Že by Těm, co spolu mluví, jejich společná agoška poradila, že ani to blbé socanské stádo nesnese všechno?


4 Responses to Bylo-nebylo, bude-nebude…

 1. Avatar graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]]
  graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]] says:

  http://www.jezisjepan.cz…temid=12Odstoupit, přistoupit… Volby nejsou metro, dobří lidé!

 2. Avatar Vivien
  Vivien says:

  Lístek ježíšovcůje v té sadě. Jestli odstoupili, bych samozřejmě mohla zjistit na netu – ale proč tím ztrácet čas. Co takové exoty vůbec žene účastnit se voleb? Šanci nemají ani nulanula nic…

 3. Avatar graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]]
  graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]] says:

  Ježíšovci jsou na lístcích? Četl jsem, že odstoupili.Nebyl to nějaký jiný Pán?

 4. Avatar Vivien
  Vivien says:

  Nevímzda šavlování obranným souslovím "vytrženo z kontextu" má mistr od Filipa nebo Filip od mistra.Ale zřejmě jediný rozdíl mezi těma dvěma je, že Filip za svoje pindání bere podstatně větší prachy.Ve schránce se objevily volební lístky – váhám mezi dvěma stranami, jde přeci jen o životní volbu – Monarchistickou stranu nebo Ježíš je pán?