graverův bulvál vol.#1

📎and tagged

Kdo nevalí bulvy s námi, valí je proti nám!

 1. Zabij bobra – zachráníš peněženku
 2. Dnes podáte, zítra doručíme
 3. Testy na přistěhovalcích
 4. Ještě mu zbývá jedno ucho
 5. Lituje vraha své dcery a obyvatele slumů
 6. Spořka dostává na prdel
 7. Kdo je Rosťa Hedvíček
 8. Deadly Sins ServicePack uninstalled
 9. Jiný názor na hrdiny
 10. Baňykpyčo
 11. Barbar Onan
 12. Thurbant, Fosgen a ti druzí: dobro zvrací u děr

6 Responses to graverův bulvál vol.#1

 1. dobre rano. Dopln si: http://necyklopedie.wikia.com…risJezis dokazal chodit po vode a CH.N. proplaval pevninou…

 2. Cha chá, tak ten Chuck Norris, to je žrádlo :-)). Zeman má taky kladné body :-)).Spořka – kdyby tak aspoň „stopařka“, to by bylo zajímavější…

 3. Jiný názor na hrdiny…Třídní boj předpokládá oběti. Na jedné misce vah Kašík, Rosický, Honzátko, na druhé tuny bezejmených popravenýc a umučených, z nichž si průměrný občan vzpomene na Horákovou a možná gen. Píku…Novinky.cz jsou online magazínem „Rudého Práva“. Tendenčnost článku je zřejmá. Je o zastřeleném účetním Rosickém, na snímcích však je podřezaný Honzátko. Proč asi? Samozřejmě, pozůstalí po obětech mají nárok na takový názor, který je v článku prezentován. My ostatní bychom se mohli a měli zamyslet nad příčinami a následky. Ne?

 4. [3]Kdysi jsem měl jiný web, na kterém jsem publikoval jen linky (event. s velmi krátkým komentářem). Tady na blogu mám možnost obsáhlejších duševních výhřezů i diskuse, ale zase mi chybí ty taglines. Takže proto tahle nová rubrika.Formulace „jiný pohled“ nemusí (ale může) nutně znamenat „můj pohled“. Specielně o Mašínech a jejich době necítím právo ani potřebu nějak zasvěceně diskutovat. Svůj osobní (a ne nutně správný) názor jsem tuším už prezentoval jinde: imho je dost málo lidí, kteří si můžou dovolit kritizovat Mašíny za to, co tenkrát udělali. To si může dovolit jen někdo, kdo ten stav „tady a teď“ zažil. Proč odešli z republiky takhle, zatímco jiní jinak, už dnes nikdo nevyřeší. Asi jsou věci, které se stát musely. Někdo za to dostane medaili, někdo raději zapomene…

 5. 4Jiný web – ale tam jsi neměl tu zpětnou vazbu :-). Ale zato jsi měl klid :-)). I když…Si tacuisti, philosophus tancisti.

 6. Zkuste to příště číslovat, bude se líp reagovat:-)Já to vezmu postupně (i na přeskáčku):bobr – náš stát je expert na vytváření paskvilů v zákonech, tak proč ne i v těch o ochraně přírody:-(Irena NeffováObdivuji pana Neffa. Takhle by to mělo být. Člověk by neměl ani v krajním případě nenávidět, mstít se…Já bych v jeho situaci dokázala snad i zabít toho hajzla.pošta:hrůza. Ale vzlyky, že se někdo rozešel s životní láskou, protože nenapsala, mě nedojmou. Pokud ta láska závisela na jednom dopise, tak ať jde do kytek.HedvíčekLahola je lepší:-))))zbytek příště:-)