graverův bulvál vol.#1

📎and tagged

Kdo nevalí bulvy s námi, valí je proti nám!

 1. Zabij bobra – zachráníš peněženku
 2. Dnes podáte, zítra doručíme
 3. Testy na přistěhovalcích
 4. Ještě mu zbývá jedno ucho
 5. Lituje vraha své dcery a obyvatele slumů
 6. Spořka dostává na prdel
 7. Kdo je Rosťa Hedvíček
 8. Deadly Sins ServicePack uninstalled
 9. Jiný názor na hrdiny
 10. Baňykpyčo
 11. Barbar Onan
 12. Thurbant, Fosgen a ti druzí: dobro zvrací u děr

6 Responses to graverův bulvál vol.#1

 1. Zkuste to příště číslovat, bude se líp reagovat:-)Já to vezmu postupně (i na přeskáčku):bobr – náš stát je expert na vytváření paskvilů v zákonech, tak proč ne i v těch o ochraně přírody:-(Irena NeffováObdivuji pana Neffa. Takhle by to mělo být. Člověk by neměl ani v krajním případě nenávidět, mstít se…Já bych v jeho situaci dokázala snad i zabít toho hajzla.pošta:hrůza. Ale vzlyky, že se někdo rozešel s životní láskou, protože nenapsala, mě nedojmou. Pokud ta láska závisela na jednom dopise, tak ať jde do kytek.HedvíčekLahola je lepší:-))))zbytek příště:-)

 2. 4Jiný web – ale tam jsi neměl tu zpětnou vazbu :-). Ale zato jsi měl klid :-)). I když…Si tacuisti, philosophus tancisti.

 3. [3]Kdysi jsem měl jiný web, na kterém jsem publikoval jen linky (event. s velmi krátkým komentářem). Tady na blogu mám možnost obsáhlejších duševních výhřezů i diskuse, ale zase mi chybí ty taglines. Takže proto tahle nová rubrika.Formulace „jiný pohled“ nemusí (ale může) nutně znamenat „můj pohled“. Specielně o Mašínech a jejich době necítím právo ani potřebu nějak zasvěceně diskutovat. Svůj osobní (a ne nutně správný) názor jsem tuším už prezentoval jinde: imho je dost málo lidí, kteří si můžou dovolit kritizovat Mašíny za to, co tenkrát udělali. To si může dovolit jen někdo, kdo ten stav „tady a teď“ zažil. Proč odešli z republiky takhle, zatímco jiní jinak, už dnes nikdo nevyřeší. Asi jsou věci, které se stát musely. Někdo za to dostane medaili, někdo raději zapomene…

 4. Jiný názor na hrdiny…Třídní boj předpokládá oběti. Na jedné misce vah Kašík, Rosický, Honzátko, na druhé tuny bezejmených popravenýc a umučených, z nichž si průměrný občan vzpomene na Horákovou a možná gen. Píku…Novinky.cz jsou online magazínem „Rudého Práva“. Tendenčnost článku je zřejmá. Je o zastřeleném účetním Rosickém, na snímcích však je podřezaný Honzátko. Proč asi? Samozřejmě, pozůstalí po obětech mají nárok na takový názor, který je v článku prezentován. My ostatní bychom se mohli a měli zamyslet nad příčinami a následky. Ne?

 5. Cha chá, tak ten Chuck Norris, to je žrádlo :-)). Zeman má taky kladné body :-)).Spořka – kdyby tak aspoň „stopařka“, to by bylo zajímavější…

 6. dobre rano. Dopln si: http://necyklopedie.wikia.com…risJezis dokazal chodit po vode a CH.N. proplaval pevninou…