slovník na hovno…

📎and tagged

… i na jiné termíny

Svým obdivovatelům, kteří mi často a s chutí vyčítají mou občasnou koprolálii (což jim samotným nijak nebrání vyjadřovat se jako na castingu SouthParku) bych rád umožnil lépe porozumět některým mým specifickým textům. Za tímto účelem vřele doporučuji vyhledat odborné termíny ve vhodné encyklopedii. Jako bezplatný vzorek račte pozříti definici slova "kokot" – to se vám při komunikaci se mnou bude hodit.


25 Responses to slovník na hovno…

 1. Na to my ti defekujeme, milý pyji 😉

 2. Neříká se hovno, ale exkrement, vy kokoti… 😛

 3. Avatar Vladimír 2
  Vladimír 2 says:

  [20] U vás to je jedno: proklamujete slušnost a útočíte sprostě.

 4. Avatar Radka
  Radka says:

  Vladimír 2Vždyť je to pořád dokola – když to udělám já, je to jen seknutí drápkem, legrace, vtipné drbání…když naprosto totéž uděláš ty, je to zlý útok, napadání, sprosťárna..bla bla bla…však to znáte, ne?:-)))

 5. Avatar Radka
  Radka says:

  Jiřině:-)Je-li to ale den co den, připadá mi to jak zlý sen:-)

 6. Avatar Jana F.
  Jana F. says:

  17Prosím??? Bavíme se o sprostých slovech, nebo o útočení?

 7. Avatar Jiřina1
  Jiřina1 says:

  Každému se občas stává, že se chová jako kráva:-))

 8. Avatar Vladimír 2
  Vladimír 2 says:

  [16]==Vždyť V2 stále nostalgicky vzpomíná, jak je vidět :-)). == Jak je vidět z vašich projevů vy také nostalgicky vzpomínáte. Já si k tomu jenomnostalgicky dodávám: svírka jedna, nadává všem ale jak jí někdo odpoví, hned běží udávat na vedení e-stránek! No, aspoň u toho nezpívá a tadymůže udávat a žalovat leda graverovi a ten to máhluboce u obřitku. Alespoň to zde písemně stvrzuje.

 9. „Jo, útočím, ale slušnými slovy“Tak teď jste si opravdu nasrala na hlavu :-)))“když budu pořád sprostá jak dlaždič, nevynikne moje ojedinělá nadávka“Ale já nechci, aby nějaké moje nadávky vynikaly. Když už jsem sprostý adresně, tak kvůli sobě, ne kvůli tomu druhému – jestli to nějak vyniká nebo ne, je mi u rusutur.

 10. Avatar Jana F.
  Jana F. says:

  14Jo, útočím, ale slušnými slovy. Vy taky dokážete člověka zdeptat naprosto slušnými slovy. Jen asi takhle: když nějaká žena dá každému muži na potkání facku, tak se to asi nikomu líbit nebude. Když dá ale facku jen tomu, kdo jí plácne po zadku, bude to spíš sympatické. Neboli když budu pořád sprostá jak dlaždič, nevynikne moje ojedinělá nadávka. A o to jde :-). Vždyť V2 stále nostalgicky vzpomíná, jak je vidět :-)).

 11. Avatar Vladimír 2
  Vladimír 2 says:

  [11] =Nelíbí se mi určitá slova, byla jsem tak vychovaná.= K tomu, aby se vám líbila slova-vůl, kráva, svině- jste tedy byla vychovánaa staly se součástí vašeho myšlení a vaší kultury?Pochopitelně i vašeho písemného projevu viz BC?

 12. „nedělejte, jakoby nadávky byly moje druhá přirozenost“Ale to já nedělám – co bych z toho měl. Pochopte, že to tak prostě vypadá. Lidi vidí, co děláte, ne proč to děláte.“u mě to je naprostá výjímka z pravidel“Nemyslím. Vy jste se v poslední době o diskusích hodně naučila. Z defenzívy jdete do útoku i v případech, kdy vám nikdo nic nedělá.“u vás je to tedy vaše druhá přirozenost, … je to součástí vaší kultury“Ano, možná ano. Opět: nemám problém být sprostý, mám problém někomu nadávat.Tohle není blog Gutha-Jarkovského. Tady vás nikdo nepoučuje o slušném chování a pokud ano, můžete to ignorovat. Totéž se ale čeká od vás.Takže ještě jednou: chovejte se, jak chcete a umíte, ale nemoralizujte a nepoučujte ostatní. Teorie o tom, že já jsem sprosťák od přírody, zatímco vy „pouze“ labilní chudák, který se ke sprosťárnám nechá vyprovokovat, asi nikdo moc nežere. Buďme každý, jaký jsme a přestaňme si to vzájemně předhazovat.Nasrat na ego :-))

 13. Avatar Jana F.
  Jana F. says:

  Gravere nedělejte, jakoby nadávky byly moje druhá přirozenost. Když už já někomu řeknu „krávo“, je to v maximálním afektu, u mě to je naprostá výjímka z pravidel, kterými se řídím, ne proto, že by mě někdo nutil, ale protože to tak cítím. Kdežto u vás je to tedy vaše druhá přirozenost, považujete to za normální, je to součástí vašeho myšlení a vaší kultury.

 14. [11]Jasně, máte naprostou pravdu – každému se nelíbí něco. Já jsem ten rozdíl viděl v tom, že mé vulgarismy nejsou adresovány žádné konkrétní osobě za účelem ji urazit. Je imho rozdíl konstatovat, že je to na hovno a někomu říct, že je kráva, která blábolí sračky. Musíte si uvědomit, že i jiní jsou nějak vychovaní a vadí jim třeba zase to, co děláte vy. Vulgarismy jsou obecné nebo cílené. Já jsem sprosťák obecný (nezáleží na mně, jak si to ostatní přeberou), vy adresný (nedáváte možnost pochopit to jinak – nadáváte jim).Ale o tom to není – klidně buďte sprostá, jak chcete. Jen nemá smysl shazovat se tím, že druhým vyčítáte, co děláte sama.Jak říkáte – rozdíl buď pochopíte nebo…

 15. Avatar Jana F.
  Jana F. says:

  10Nelíbí se mi určitá slova, byla jsem tak vychovaná. Některá slova nepoužívám, rozdíl buď pochopíte, nebo ne, jak říkáte vy :-)).

 16. [4]Rusutur se prdeli neříká u nás, ale v jisté velmi vzdálené galaxii (zatímco ekvivalent hovna jsem tam nenašel) a já to slovo používám proto, že se mi líbí, nikoliv proto, že chci být slušný. Jak pravil již Šejkspír, prdel bude smrdět stejně, i když ji nazvete rusuturem.Ale neříkejte, že vám to vadí – vžďyť jste se tu taky pěkně odkopala. Jaký to má smysl vytečkovat sprostá slova jen když citujete někoho jiného…

 17. Avatar Zuzik
  Zuzik says:

  Slova jsou jen kapky deště 🙂Čeština je fantastická řeč ! Takové krásné nadávky nemají nikde 🙂 Jen je potřeba nazývat věci pravými jmény. Hovno hovnem a prdel prostě prdelí 🙂 I dáma si ráda hezky od plic uleví, není potřeba si na cokoliv hrát. Hezký den a od mě i už hezký víkend !

 18. Avatar Jana F.
  Jana F. says:

  7Jo, tak reaguje dáma :-)).

 19. Avatar Jiřina1
  Jiřina1 says:

  RadceV případě,že si ukopnu palec tak zařvu murva:-)))

 20. Avatar Jana F.
  Jana F. says:

  Tak tohle vaše vyznání, že jste sprostá jak dlaždič, Radko, beru. Je to férovější, než co jste v jiné debatě tady prohlašovala, až z vás kapal sliz, že vy tedy rozhodně dokážete vyslechnout názor druhého a nereagujete sprostými nadávkami :-)).

 21. Avatar Radka
  Radka says:

  Jiřině:-)V podstatě je víc sprostý a připomíná Vám to dobře:-) Ale já zastávám názor, že lepší je si ulevit peprným slovem, než v sobě něco dusit a hrát si přitom na dámu. Připadne mi férovější nadávka od plic, než různé zákeřnosti řečené veeelmi slušně. Každej jsme prostě nějakej:-)A ruku na srdce, když si např. ukopnete palec nebo příjde obsílka z finančáku, řeknete do pr…, nebo jejdanánku, trochu to bolí, event. copak zase z toho úřadu požadují?:-)

 22. Avatar Jana F.
  Jana F. says:

  Bodejť :-)). Vždyť tak říká mně :-)).Ještě graverovi, až ho pustí, kde je zavřený: docela bych uvítala vysvětlení, proč se p….. říká u vás rusutur, kdežto h…. je tady v celé kráse, dokonce několikrát. Jen kvůli logice vašeho uvažování, gravere :-).

 23. Avatar Jiřina1
  Jiřina1 says:

  Radko, čukot a kuča mi připadá víc sprostý než kokot:-))Připomíná mi to hodně sprostý slova:-)

 24. Avatar Jana F.
  Jana F. says:

  Gravere, až najdu, kde jsem to četla (já teď moc čtu :-)), tak vám sem o tom napíšu seriózní pojednání – zatím jen orientačně – na ten anál pozor, to je něco s impotencí a ještě nějaké psycho úchylky :-).

 25. Avatar Radka
  Radka says:

  a jiné termíny…Já s oblibou užívám čukot či kuča:-) nezní to tak tvrdě, automaty na cenzuru to pouští a přitom…