Vendulka utěšitelka

📂This entry was posted in

Co nás čeká, když budeme volit komunisty?

Jsa silně podjat, upřímně nenávidím cokoliv, co komunisty byť jen páchne (a že toho v poslední době páchne opravdu hodně). Ale i zapřisáhlý rudofób graver musí pod tlakem přesvědčivých faktů uznat, že jisté aspekty reinkarnace komunistické svoloče by mohly mít svůj půvab.

Soudružka Vendulka se vší inteligencí, dlící v jejích mírně atrofovaných kozičkách, správně odhadla, co by tak mohlo jinospektrálně laděné voliče zaujmout i na něčem tak odporném, jako jsou komunisti. Ano, soudruzi – jest to vámi tak opovrhovaný kult těla! Tomu říká graver politika! Odhalte veřejnosti nahou pravdu! Neskrývejte více půvaby svého programu! Pouze předvolební happeningy s účastí takových soudružek mohou upevnit víru lidu ve vaši politiku.

Běda zaslepencům, kteří nazývají Vendulčinu odvahu skandálem, slintajouc při tom tajně nad jejími vnadami. Vpřed, rudé kozy – budoucnost patří vám! Když může na webu vystavovat své povislé retardéry kdejaká komunistická brzda v důchodovém věku, tak proč ne mladá a nepochybně perspektivní soudružka?

Volte KSČM! Kromě holých rusuturů vás čekají aspoň holá ňadra svazaček…


23 Responses to Vendulka utěšitelka

 1. To mi připomíná jeden fťyp:Mladá dáma u dochtora: "pane doktore, ta hormonální antikoncepce má asi nějaké vedlější účinky!""Co myslíte?""No, začínají mi růst chlupy na koulích!"

 2. 21Aha… nevynuloval, to byla předchozí verze, kde vypadala jako hermafrodit bez koulí. smile

 3. Rudá Pindula by aTeo:http://ateo.cz…/r/RudaVendula.jpg 😉 Kozy nestojej za řeč, tak jsem jí je vynuloval…

 4. Avatar Kraver
  Kraver says:

  [11] A proč, plešoune? Neříkej, že máš ještě otřesnější panděro, než ksicht :o).

 5. Avatar Anonym
  Anonym says:

  Co je "troll"?Mít jiný názor než zde ty, samozřejmě neznamená být troll. PS Doporučení trvá smile

 6. "tvé myšlení ovládá pocit zášti vůči mně"smile)))))))))))Tak ten mě prokouk – jdu se diagnostikovat.Don’t feed trolls…

 7. Avatar idol
  idol says:

  Přátelské doporučení graveroviVe svých konstrukcích nejdeš po faktech, nýbrž tvé myšlení /viz tvou argumentaci/ ovládá pocit zášti vůči mně. Bohužel pouze proto, že mám na neosobní věci jiný názor. Proto jsem ve tvých očích nepřítelem. Smutné! PS Doporučuji – raději se zajímej o diagnózu vlastní a neztrapňuj se dalšími hloupými invektivami, ano?

 8. …ale jinak brilantní implikace:- na soukromé párty vytáhnu šulína-> páč su celebrita a párty pořádá známej vobšourník, musím počítat s tím, že mi někdo lofasa vyfotí a zveřejní to-> páč s tím musím počítat, tak s tím taky počítám-> když s tím počítám, tak s tím konkludentně souhlasímZávěr: když se celebrita obnaží v soukromí, dává tím souhlas k pořízení a zveřejnění záznamu.Jestli jsem se k tomu nějak vyjádřil, tak to nebyla urážka, ale diagnóza smile)howgh

 9. Určitě, idole – vždyť sám nic jiného nepíšu, jen ty máš nějak problém to zgómnót.Nenech prchlivost cloumat svým majestátem – já jsem se taky nečílil, když jsi mě nazval hloupým demagogem. Každý to holt vidí svýma očmama.Tím bych to uzavřel – zjevně ses přišel pohádat a trolly já nepapám.

 10. Avatar idol
  idol says:

  to Graver ad 13)1) Ať se ti to líbí, nebo ne, obecně platí známá stará pravda: Jedna věc je, co autor míní a druhá, jak to chápe čtenář." Pokud se s tím neztotožňuješ – je to tvoje chyba, nikoliv moje. Pokud jsi kvůli tomu vůči mně agresivní, pak dtto. Opakuji – uvedené platí obecně /tedy "nerozhoduji já"/. 2) Každá zahrada, byť chráněna plotem, může být zvenčí monitorována. To snad chápeš i když se mnou nesouhlasíš?PS Urážky nejsou argumenty /urážíš ty mne a nikoliv naopak/

 11. To víš, že ano, idole. O čem článek měl být, rozhoduji já a o čem skutečně je (= jak to čtenář pochopil), rozhoduješ ty.O tom, jestli to, co kdo dělá a ukazuje v soukromí, chce dělat a ukazovat i na jiném fóru, než které si sám zvolil, rozhoduje každý sám. To, že vytáhnu péro před nějakou babou, ještě neznamená, že ho chci vytáhnout i před tebou – got it? Zvaž to, Arnošte: fakt tomu nerozumíš nebo chceš jen trollovat?

 12. Avatar idol
  idol says:

  Ujasnění pojmůV zahradě Berlusconniho vily se ukazovat před několika cizími děvčaty s gulema venku, je "soukromí"? Od kdy? Naopak – pokud není někdo úplně padlý na hlavu, musí počítat s tím, že obnažený na návštěvě u předního místního politika, proslulého pokleslými mravy, může být zpoza plotu zvěčněn.PS O čem je článek, rozhoduje samozřejmě v konečném důsledku čtenář a nikoliv autor /platí obecně/

 13. [9]No právě. To, že v soukromí chodím nahatej neznamená, že chci, aby to viděl celej svět. Ale o tom článek není, takže dost vyjasňování pojmů.

 14. Avatar Kraver
  Kraver says:

  No a co, někdo si fotí kozy, někdo kule, někdo zase fakt hnusnou pleš :o).

 15. Avatar idol
  idol says:

  to graver ad 8)… ujasni si pojmy, pls. T. gule dobrovolně ukázal a ne, že ne. To, že byl přitom nedobrovolně zvěčněn, je doplňující okolnost, která na uvedené skutečnosti nic principiálně nemění.

 16. Ani Berlusconiho vila ani [7] se nepočítá – ve vila neukázal Topol sáček dobrovolně a aTeo by přimontoval guĺe i hlemýžďovi smile

 17. [3] – tak z toho mám pocit, že kulový ví i ten, kdo Blesk čte smile[4] – hlásit se ke komunismu může být naopak projevem vychcanosti (nezaměňovat za chytrost).

 18. Avatar idol
  idol says:

  Topolánek gule ukázal /x/!x) na fotkách ze zahrady Berlusconniho sídla /for graver ad 2)/Pokud jde o komunisty – jde o zcestnou filosofii násilí vůči spoluobčanům na bázi závisti, eufemisticky zvané tzv. "třídní nenávist". Je zcela nesporně projevem chudoby ducha hlásit se ke komunismu po historické praktické zkušenosti k čemu zákonitě vedl za zločinných vůdců Ulianoffa – Lenina, Džugašviliho – Stalina, Pol Pota atd.

 19. neče = nečte KUA!

 20. No jo, jenomže Topolánek svoje guĺe nikdy neukázal. Ani na webu, ani jinde.

 21. Vpred smele soudruzi spejmeNove akty jsou o poznani umelectejsi, napriklad fotografie velice kreativne nazvana "Fotka s doutnikem" – aspon je na jinak tristni politicke scene trochu veselo. Vendula je mozna padnou komunisitckou odpovedi na blahe pameti "chlapa s gulami".