Tunel nepožehnaný

📎and tagged

Biskupka husitské církve jde proti proudu a vyslovuje pochybnosti o smyslu největšího tunelu v dějinách kotlinky. Není jí (stejně jako mně) zcela jasné, co a jak budou církve s tou hromadou štěstí dělat (zároveň ovšem tvrdí, že v její církvi jsou tací, kteří to svedou). Snad se opět najde nějaký blbec levicově pravicový intelektuál, který jí (stejně jako mně) vysvětlí, že by to stát stejně prošustroval sám, tak proč to vole jako teda nedat těm církvím. Ježíš prý říká, že vše bude odhaleno – to se tedy bohužel dost mýlí, ale aspoň věřící jistě budou optimisty a setrvají ve víře, že pravou podstatu a smysl této megaskrčky jednou poznají. Ostatně nevěřme tak úplně šlechetným (jak jinak) úmyslům komunistů, kteří proti restitucím protestují. To je jen bučení pro volyče – ve skutečnosti se jim schválení restitucí současnou vládou ještě před volbami náramně hodí. Až to tady totiž bolšáni vezmou do ruky (a to doslova) a stádo zjistí, že se Spása a Očista nekoná, svedou to na restituce. A zabijou dvě muchy jednou ranou – definitivně totiž zažehnají nebezpečí, že někoho napadne, jestli by církvím neměl vracet majetek hlavně ten, kdo jim ho ukradl (pokud tedy vůbec někdo). Takto se můžou soudrzí spokojeně ožrat jak donský kozák (eh, pardon, dnes se tomu už musí říkat jinak, že, pane prasidente?), neboť mission accomplished.

Úsměvné je také přesvědčení paní biskupky, že by církev měla získané zdroje částečně transformovat v charitu. Hovno, velebnosti – dobročinnost ano, ale jen vodsaď po pytlíka. Zamyšlení hodné a pro mě poněkud nepochopitelné je rovněž tvrzení, že platy duchovních jdou z majetku, který církvím zabavili komunisté. Kampak tedy jdou love, které do církví pumpuje stát…

Za jedno ovšem paní biskupce děkuji: snaží se (zcela správně) vyvrátit zakořeněné vnímání občanů Česka jako lidí duchovně plochých. To je totiž cíleně šířený blud věřících, které sere, že většina národa nevěří v to, co oni. Kromě věřících (v toho správného boha) tu totiž máme velmi početnou sektu zvrácených a zavrženíhodných něcistů – velmi podrobně (a velmi špatně, protože něcista opravdu není pouze ten, kdo *věří* v něco jiného, než v boha) je definuje Chris, která, jak se zdá s nimi má zásadní problém a raději preferuje aTeisty (což je pochopitelné, páč jejich filosofie je jasná i katolíkovi 🙂 ). A vedle něcistů pak ještě spoustu takových, kteří kálí na definice a škatulky a své du(c)hovno si řeší po svém. Je totiž bláhové se domnívat, že svět se dělí pouze na věřící a ateisty. Ale o tom zase jindy…

Update: ještě něčím mi paní biskupová udělala radost. Na dotaz „zda žena může vykonávat biskupský úděl. Vždyť i Bůh napřed stvořil Adama a pak teprve Evu, což má svědčit o tom, že muž je mocnější„, odpověděla kvalitně: „Bůh nejprve stvořil Adama, poučil se z chyb a následně stvořil Evu„. Pomineme-li jistou hardwarovou nekompletnost bytosti, stvořené z mužského žebra :-), dostalo se tazateli na jeho blbou otázku adekvátní odpovědi. Lilith do toho tahat nebudeme…


147 Responses to Tunel nepožehnaný

 1. Avatar vittta
  vittta says:

  Kolik jsi toho vychlastal???

  7,24 domů z lokálu,že se nestydíš,ženatej chlap a takhle vyvádí…

 2. Tedy vy jste se tu včera zase ožrali. Chvílu vás čovek nehlídá a vyvádíte tu jak najatí. Vitouš se přizná, že je graver, píše sem pod cizími nicky a pak se z toho obviňuje, brečí, že sám se sebou nemluví, pak zase jakýsi graver píše, že je graver… bordel, humus, nekázeň.
  A do toho mi alík s depíkem posílají za oponou výhružné vzkazy, abych jim tady vitouše nealokoval – prý si jich úplně přestal všímat. Naseru vám, pišbuzové – jestli ho chcete zpátky, musíte se víc snažit. Já jsem prostě nejlepší – to je jasná premisa! Na takovej projekt se alík nezmůže ani za deset životů – a to je úplně nekomerční!

 3. Avatar vittta
  vittta says:

  Ale že mi to Honza nandává,viď Zutro.
  To už vidíš,jak si mě vodí kde chce.
  Tam mu napíšu,onam mu napíšu,(to jak ztrácím kontrolu) a Honza se mnou schválně nemluví,abych psal ještě víc.
  Úplnou mám na tomhle blogu závislost,tady se mi líbí,sem budu chodit dál a třeba se mnou Honza začne zase mluvit.

 4. Avatar zutro
  zutro says:

  Teda Honzíku, jestli tohle fakt potřebuješ? Nějak ty tvoje studijní objekty začínají jednotvárnit. K čemu je ti hovno, nalepený na košuli. Jedna věc je se s někým nezhodnout a druhá že se nějakej slimák přicucne na všechno co řekneš a bude to vobracet jak jak ti honiči energií. šulin si eště bude vymrčovat jak se s ním máš bavit, jo? To nevím co potřebuješ tak dlouho studovat na tom že se někdo rozleze jak plíseň a honí si lofasa kam příde. To se tady sám nebojíš?

  • Zutro, ty mechem obrostlý šutro, ty jsi nepochopil, že neexistuješ, resp. jsi já? Takže můžeš psát jen co a kdy ti tvoje lepší já dovolí :-).
   Ale vážně – ono to tady není o tom, co konkrétně někdo konkrétní píše. Mě prostě vždycky fascinoval ten stále stejný vzorec chování těchle deprivantů – a na zvířatech to přece testovat nebudu. Nejtěžší je to překonání fáze „nečtu, nechodím sem“ – pak už to jde samospádem. Objekt už se neovládá, reaguje na cokoliv, co napíšeš bez ohledu na téma či konsensus. Už je mu jedno, že mu nikdo neodpovídá – už je v karuselu. No jistě, občas i ta laboratorní myška zasmrdí – tobě by se asi taky nelíbilo, kdyby se ti nějaký póvl otíral o rodinu. Ale nahánět ho kvůli tomu v nějaké severské prdeli nebudu :-).
   Jinak je tenhle kousek asi poslední – dlouholetý výzkum má jednoznačný a prostý závěr: diverzita vzorců chování deprivantů se limitně blíží nule bez ohledu na sociální status :-).

   Jestli se tady sám nebojím? No, takhle v noci, když svět ztichne a jen kostlivci ve skříni tiše chřestí… :-). Ale co s blogem, který splnil účel? Zakonzervovat nebo využívat jako farmu článků k prolinkování. Skoro všichni, se kterými jsem se tu kdy potkával, jsou dávno na FB nebo G+, takže pokecáme tam – ta funkcionalita je prostě výhodnější. Pokud někdo nevymyslí něco nového, blogy jako mechanismus asi vyhynou. Je to škoda – v některých ohledech mi to vyhovovalo víc, než sociální sítě (to není a nikdy nebude publikační platforma). Ale pro sebe to řešit neumím. Vždyť to vidíš sám – na FB dám link na článek tady, někdo si ho přečte – a reaguje zase na FB. Protože ví, že tam je xx dalších. A má recht.

   • No jestli nemá stařičký graver vždycky pravdu :-). Myška bludiště neopustí. Kdyby to tu četl někdo kromě mě, mě a mě, začal bych uzavírat sázky!

 5. Avatar vittta
  vittta says:

  Jo-a zpomněl jsi mi upřesnit ten dotaz o Alíkovi-v čem se mám cítit nebo necítit lepší jak ON.

  A celkově působíš dost nervozně,hele,nepřeháněl jsi to v tom Maďarsku s tou pálenkou???
  Chtělo by to nějaký prášek…já nevím…no mrkni k Depresistovi,ten tam nějaké tablety probíral vč.popsaných účinků.

 6. Avatar vittta
  vittta says:

  Mě teda nezbalíš-fakt soráč-ale já jsem heterák.
  Jinak ale proti „jiným“ nic nemám.

  A teda-jdeš na to dost tvrdě,takové slovní BDSM,no to už vůbec není moje kafe.

  No a co ten odkaz na tu vítěznou diskuzi,to pořád čtu,jak jsi mu to nandával ale odkaz nikde.

  A jak to dopadlo s tím soudem???

 7. Díky, hošo. Doposud jsem věděl jen to, že jsi konvertita, který se baví ohazování těch, kterým předtím lezl do prdele. Nenapadlo mě šťourat v komentářích samotných – pokud jde o alíka, jaksi jsem zaznamenal jen tvé výlevy po převratu a o tom deprivovaném nešťastníkovi jsem ani nevěděl. Jak je vidět, graver má na obludky čich. Zapadni, kam patříš, buzíku – po boku alíka na všeliké zpovědnice, kokoty a servery pro ženské a neser se mezi dospělé. Vrať se k diskusím o vaření a poševních zánětech – to je tvoje liga. Blázni a blbci mě baví, ale narůžovělé sračky nemusím.

 8. Avatar vittta
  vittta says:

  Jo vidiš,jestli jsem lepší jak Alík.

  No to já nevím v čem.

  Třeba v diskuzi jsem určitě lepší,rovněž mám větší znalosti a tak.

  Ale na rodíl od Alíka nejsem největší krasavec ale normální chlap,neumím 10 jazyků ale jen jeden,nemám žádné školy(Alík měl maturitu),nemám a ani neplánuji žádný web,krásné ženy mi neleží u nohou,nejsem ten nejlepší šukač ani nemám to nejparádnější péro…

  Určitě je Alík lepší v práci s míčem,co se hodů na koš týká,tam se nebojím říci,že je lepší výrazně.

  Nevim,no posuď sám,jestli jsem nebo nejsem lepší jak Alík,to já sám nemohu,nebo alespoň upřesni ten dotaz-v ČEM se s ním mám poměřit.

 9. Avatar vittta
  vittta says:

  Jo,to jsem já.
  Jenom nechápu,proč tam zmizely moje zápisky v deníčku,můj čas na chatu a moje recepty.

  Jo počkej-to bych se měl jako stydět,že jsem pokecal z ženskými??
  Byly vesměs daleko lepší jak ty-to jen mezi námi.
  No lepší-spíš chytřejší nebo takové komunikativnější.
  Tak třeba se tam řešily nějaké předělané byty a tak.
  A hádej-ty ženské tam psaly názory na ten byt-ne na můj nick.

  Tam u Depresisty jsem to také já.
  To je zjevné,nechápu,proč se na to ptáš.
  Samozřejmě jsem tam chodil a přispíval tam.to je známá věc.

  A to jsem se chtěl zeptat,jsi tohle ty a hlavně-jak ti to tenkrát dopadlo,kolik dostala ta osoba u soudu natvrdo???

  http://www.oaza.estranky.cz/clanky/halo_-halo/az-tak_.html

  Hele,Gravere,ty jsi takovej šikovnej-dej sem odkaz na nějakou tvou vítěznou diskuzi s Alíke-ať každý vidí,jak jsi mu to nakládal.

 10. A protože jsme tedy vyhlásili ten Týden Otevřenosti, tak ještě maličkost: ty sám bys o sobě řekl, že jsi lepší, než alík?
  To sis asi nezvolil dobrý etalon, že?

 11. Vittto, nechci vysírat, ale když už jsme u té upřímnosti a sebekritiky – tohle jsi ty nebo je to jen shoda nicků:
  http://www.zpovedka.cz/000394.php
  http://pavlac.prozeny.cz/profily/vittta-hrdy-volic-KSCM@seznam-cz
  Pro klid a mír své duše tě prosím, abys to popřel 🙁

 12. Avatar vittta
  vittta says:

  No moje řeč,Honzo!
  Moje řeč.
  Tak si to Maďarsko užij,tady je vidět,oč lépe jsou na tom příznivci dobré pálenky!
  Prakticky není situace,která by je mohla zaskočit!

 13. Avatar vittta
  vittta says:

  S prvním řádkem nelze než souhlasit a líbí se mi tvoje sebekritika.

  Proč bych se měl ale vracet k Alíkovi nechápu,není v tom žádná souvislost s tím,že jsi na něj vesměs neměl.

  Navíc-jak víš-jsem u něj zabanován a jistě i budu,to TY se můžeš klíďo vrátit,až bude web samozřejmě-tebe nikdy nezabanoval-inu,vrána vráně oči nevyklove.

  • Ja se tou sebekritikou takhle po vecerech tyram. Furt je to lepsi, nez si lhat, ne?
   Kluci, to je prdel. Ja jedu na jih za lepsim pocasim a v Madarsku je snehova kalamita. Nebyt te palenky…

 14. na Alíka jsi nikdy neměl“ – 1024% souhlas!!! 🙂
  Já snad nakonec ještě budu hrdý, že se kvůli mně vitouš pokorně vrátí k alíkovi, omluví se mu za svůj krátký život v bludu a stanou bok po boku svorni proti škodičům a nepřátelům nekomerčních Projektů! Jen najít ten správný rusutur k zavrtání.
  Kam ten chlapec nešťastný ještě spadne…

  Proletáři všech zemí… Běžte do prdele! 🙂

 15. Avatar vittta
  vittta says:

  Šíloš,hybaj do sprchy,imperialisto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Avatar šíloš
   šíloš says:

   Snad byl otcem toho trusu přepychový hodokvas,
   či je dílem proletáře, nebo sličné ženy as,
   či mu kmet na lůžku trýzněn znenadání život dal,
   či byl otcem jeho mladík, když k milence pospíchal.

   Škoda, že mi novin kousek vedle hovna neležel,
   aspoň znal bych politiku, k níž jeho pán náležel.
   Hovno mlčí, svědek němý, neprozradí, kde se vzal,
   nepoví, kde, jak a kdy ho tvůrce jeho zanechal.

   Vjenoval zlajku i s podobiznou
   Šílos I. velkovévoda Kaβalský.
   mlask :-*

 16. Avatar vittta
  vittta says:

  A že tomu Alienovi nedáš pokoj,čoveče.
  Tvůj kámoš pohrdlivě mluví o mě,že se seru do druhého hošana a ty nedáš jinému hošanovi pokoj ani když tady dávno není široko-daleko.

  Tak já chápu,že na Alíka jsi nikdy neměl,tedy já bych nezačal ale když tedy ho máš furt v hubě tak tedy…..

  Vás dva číst byla zábava non+ultra,jak jste jeden druhému vyhrožovali právníky,justicí,policií…

  Dával ti pěknou sodu,ty jemu někdy také ale celkově lze říci,že jste „se hledali,až jste se našli“.

  Zhruba na stejné intelektuální úrovni,zhruba stejná rétorika,taktika..
  Jeden druhé četl „ledadlově“,reagovali jste na něco úplně jiného,než psal ten druhý,ukřivděné a ubulené výkřiky do tmy.

  Prdel.

  Ale ten jeho Kokon byl lépe navržen než tvůj Choromyslnec,mělo to nápad,jenže to nemělo toho,kdo by ten nápad přetavil v čin-a tak se z toho stala postupně trapná žumpa.

  Ještě jeden rodíl byl mezi námi co se Alíka týká.
  Totiž-já jsem začal na Kokota psát až když jsem byl od něj zabanován,Kokot jako projekt byl (zřejmě) vytvořen právě proto,aby vymazal možnost despoty zbavit se virtuálních oponentů.
  Ty jsi tam zabanován nikdy nebyl a přestal jsi k němu psát ze strachu,aby jsi neprohrával slovní souboje.

  A pičo,nehraj tady ty slušňárny,už ses odkopal,mluvíš jako já,sprostej jak dlaždič..vždyť ty jsi proletář jaká já,kurva,nemusíš se nyní už brzdit.

  No a nakonec-jasně,koukal jsem na to a pochopil jsem (s obtížemi),že když se klikne na „odpovědět“ tak se objeví odpoveď časově jinak.
  Takže v tomto omluva,máš tam pořádek.

 17. Mimochodem, nečekal jsem, že se ten chrabrý soudruh nechá zaplavit emocemi a svou láskou ke mně až tak, že se začne dobrovolně zesměšňovat a fackovat. Asi by to chtělo zpátky na zem, klapky z očí, zklidnit hormony, upustit páru a začít se zase chovat jako… eh, jako vittta. Jinak by alík mohl přijít o svůj doposud nepřekonaný titul Mistr vlastních gólů.
  No, dopadl chlapec jako Alien, kterému kdysi hongal sáček a dnes na něj fluše. S ním si už nemám co říct (a můj táta už mu ani těch pár facek nedá), ale o něm si asi ještě pokecám. Třeba sám se sebou 🙂

 18. Avatar vittta
  vittta says:

  No tohle,jak procítěný textík kamarádovi….
  Jenom……jenom to pořadí nějak nesedí.
  Tvůj text z 10.16 hod je dříve,než ten můj v 9.12 hod.
  Dej si to do kupy,ať v tom nemáš bordel.

  A ještě jedna věc-když už dáváš kámošovi za oponou odkaz s patřičným výkladem,co že mu najednou píšeš sem?

  No jo,no stává se to někdy,jsou různé věci mezi nebem a zemí…

  Hele,jsi si jistý,že ten kámoš existuje???

  • Avatar šíloš
   šíloš says:

   Teda je mi to toho govno, je to váš fajt, ale já vidim vlevo pod gravertarem tlačítko odpovědet.
   Co se děje po jeho vymáčknutí, si rači ani nepřej vjeďet.
   Tady to není nějaký Déčko, serijovej port, jak dyž házíš hovna na sebe ve venkovní budce.
   To jak dybys porovnával SS20 s Peršinkama.
   Hóšu, tu je to sosiftykovaný…
   Ale Kernal nic moc, ční z něj sláma, to zas jó.
   Sprchůůů…

  • Tvůj text z 10.16 hod je dříve,než ten můj v 9.12 hod.
   Ten blbec si snad ani neuvědomuje, co napsal :-). Je to jednoduché, já jsem svůj komentář, obsahující zmínku o tom, co vitoušek teprve napíše, prostě napsal dřív, než on. Mé schopnosti predikce jsou totiž gigantické – to je jasná premisa a kdo to nechápe, toho teraformuju! I když tak nemožné by to nebylo – předvídat, že se deprivant, otrávený graverem, s chutí vrhne na čerstvé maso, je dost snadné.
   A z jakýchsi bizarních důvodů to hošíka nutí k úsudku, že kámoš neexistuje (asi proto, že kdyby existoval, napsal by svůj příspěvek později, než vitouš, protože na rozdíl ode mne není jasnozřivý?).
   NE! Starej futro opravdu neexistuje! Asi jsem si ho vymyslel, abych tu erupci blbosti už nemusel nést sám 🙂 (sorry, zutro, tak sem tě právě vodďál). A když už mu dávám ty odkazy za oponou (páč mi přišlo pošetilé dávat mu je někam, gde v životě nebyl 🙂 ) a on potom ten link použije a vleze sem, tak je divné, že mu tady odpovídám, že?
   Asi bych si tedy ten bordel měl dát do kupy, aby to nemátlo jednodušší soudruhy. Možná by ale bylo lepší naučit se reagovat přímo na konkrétní komentáře (právě tím tlačítkem Odpovědět), i když chápu, že ten zvyk z kokota srát to všechno do boxu, který jasně vidím, se bude těžko vykořeňovat. Jedině že by sem ten nešťastník přestal psát, jak furt vyhrožuje. Ale na to nemá cojones :-). On mě chce mít jen pro sebe!

   Tak teď teprve vitoušek začal blbnout po alienovsku. A z vopruzu se opět stává zábava!

 19. Avatar vittta
  vittta says:

  Dobré ráno,Zutro,to se raději neptej Honzika,ten kecá až se mu od huby práší ale zeptej se raději mě,jestli chceš znát pravdu o nějakých takový věcech.

  Neptáš se ale já z dovolením musím uvést několik věcí na správnou míru.

  Tak teda:
  Nějakej hošan si udělal nějaký stránky,aby se tam mohl srát do jinýho hošana a sralo se tam do něj lidí víc,Honzika samozřejmě nevyjímaje.
  Já tam ale tou dobou ještě nechodil,protože jsem zrovna psal k tomu hošanovi,co se tam do něj srali Honzik a spol.
  Jenže jsem se s hošanem pohádal( byl fakt dost nemožnej) a ten mě zablokoval,tudíž jsem rozšířil řady těch,kteří se do onoho hošana naváželi už delší dobu.
  A aby tam nebylo tak smutno,začal jsem se nevážet ještě do jiného hošana,který ale nebyl pro už navážející se tak zajímavý jako ten první hošan.

  Jakmile mě tam Hoznik spatřil,hnedle na mě dle svého zvyku zaútočil,neboť se tam cítil být TOP samcem a ostatní navážející byly vesměs ženské.

  Tvrdě narazil-ale já mu dal pokoj a Hoznik ztratil chuť se tam do hošana navážet,protože už tam nebyl nejlepší-a víš jistě sám,že nejlepší být Honzik chce.

  Nyní se tam navážím převážně já do hošana II,čas od času nezapomenu ani na hošana I ale hošana III,kterým se stal Honzik jsem tam nikdy neřešil,o něm se zmínil (údajný) zakladatel těch stránek a já jen hodil krátkou řeč.

  Takže závěrem:
  Žádné stránky,ve kterých bych se sral do někoho jiného jsem si neudělal.
  Honzik se tam do někoho jiného sral dříve,než jsem já vůbec zjistil,že takové stránky existují.
  Stránky,ve kterých se někdo sere do někoho si prokazatelně založil Hoznik a jsou to tyhle.
  Honzik-aby vypadal lépe-nyní lže všem kolem,že ty stránky (tamty,co ti na ně dal odkaz)jsou moje,což je samozřejmě blbost,to ale Honza dobře ví-prostě jen lže,jak je jeho zvykem.

  Jinak je dobře,že nelezeš na net,je tady fakt hodně magorů,pozérů a sráčů.

  Přeji pěkný den.

 20. Avatar zutro
  zutro says:

  Dobroje utro, tady je zutro. Taxem si Honzíku dal noční šichtu na ty tvoje odkazy a ňák to nechápu. To si jako jeden hošan udělal nějaký stránky aby se tam mohl srát do druhýho? Že si rači navzájem nepřebafnou fagoty. Ty teda máš známosti. Dyť to znáš z bojovek, na netu je každej grandmástr a pak skutek utek. Jestli se teda fakt bavíš s někým, kdo se s malým pérem bojí mezi lidi, tak si to uži. Borec ty svý slinty néspiš ukazuje doma staré, než ju ošuká. Nech ho, ať se stará o vlastního fotra. Ten asi ani neví, co si upletl za lofasa.
  Proto nelezu na net. Je to tam samej magor a jestli nevypadneš budeš taky.

  • Zutro, ty starý futro, to víš, že máš zase pravdu :-). Ale nejsi v tom tak nevinně, jak si myslíš. Jen si vzpomeň, jak jsme se nad těmi grandmástry bavili, pošťuchovali je a provokovali, oni řvali o to víc, obhajovali své duchařiny, všemocnou čchi, smrtící techniky, machrovali svými velmistry… Měli jsme z toho prdel – a když nás to přestalo bavit, dostali pozvánku do gymu a nabídku, ať se předvedou – v klidu a přátelsky. Udělal to tuším jeden a ten pak nevěděl, jestli má dřív hledat retich nebo dveře.
   No, a já tady nedělám nic jiného – prostě si krátím dlouhou chvíli a krmím se různými onány (tenhle příkladně prohlašuje, že za totáče proseděl víc času na fízlárně, než já v kanclu :-)) a koukám, jak vyvádí, když se nějakou nešťastnou náhodou dostanou mimo tu vlastní žumpu, kde jim nikdo neodporuje…
   No, a když mě přestanou bavit, tak je přece nemůžu pozvat do gymu 🙂 (i když jednoho jsem kdysi na přátelský pokec pozval (to *přátelský* bylo myšleno vážně – žádná animozita :-)). Nějak mu to dodnes nevyšlo. A tenhle nedospělec by si face to face ty kecy o mém fotrovi asi taky raději odpustil. To jsou holt ti netoví grandmástři, jak pravíš.
   Ale nalákal jsi ho – začal své pravdy dokazovat tobě, tak si to užij. Je jak hovno na košili – už je mu ze mě blivno, ale leze sem furt. Snad jednou opravdu najde někoho, kdo mu to sežere a bude ho brát vážně. Vždyť já vlastně dělám charitu – víš, kolik by zalepil v doopravdickým šaškecu?

   No nic, musím jít vykořisťovat proletariát. Jestli chceš rozšířit řady magorů, tak si hošana prokrm, jinak nám zase uteče domů.

 21. Avatar vittta
  vittta says:

  Pičo,kde jsou tvé pověstné cizí výrazy????

  No to je prdel……

  Ale tahle mluva je mi o dost bližší,fekoši,tak se baví praví muži a ne buzeranti s maskama intelektuálů!

  Ale zábava s tebou teda je,to zase jo….

 22. Avatar zutro
  zutro says:

  Kurde, to je piča jak zvon. A ty mu to žereš:-)

  • No tys mi tu tedy chyběl :-). Ale vždyť snad nedělám nic špatnýho – jen tomu šulinovi pomáhám udržet chcanky a pocit, že je king. Až ho dostane do chapadel mozkoškrab, ještě mi poděkuje :-).
   Asi jsem nějak neustál toho fotra, no. Ty bys tomu mohl rozumět, když tomu tvýmu skoro ukousl prst :-). No, už si to spolu chlapi nerozdají… Ale my jo – o té Princezně si ještě promluvíme! Byl jsem po nemoci, bolelo mě kolínko a očičko a tak vůbec :-(.
   A „vyhýbat“ se vám taky dlouho nebudu – od dubna končím na Vysočině a pak se těšte!
   O tom stárnutí si příležitostně promluvíme – myslím, že to poslední ashibarai se ti moc nelíbilo. Až budeš příště somrovat bandáž na kolínko, ještě ti podkopnu berle :-).
   No, jsem rád, že tě vidím aspoň takto a zkusím to vylepšit. Onán tady končí – beze mě už nic nenapíše, takže snad najdeme lepší téma…

   • Avatar zutro
    zutro says:

    Kecáš defekte! Za muže mluví činy, doval vanu a uvidíme. A nezapomeň ty svoje teploušský rukavičky, aby nás nebolela hlavička 🙂

    • Provokuj, štengruj – zúčtujeme! Vezmu si graplingovky a ještě budeš po těch teploušských rukavičkách teskně výt!
     No nic, dneska jdu chrunět, než se žena vrátí se psem – abych ho nemusel sprchovat. Tady se na to vyser – počkám si na tebe doma :-).

 23. Avatar zutro
  zutro says:

  Tedy Honzíku, když už rozdáváš ty odkazy tak ti to taky zhodnotím. Asi fakt stárneš a potřeboval by jsi zase trochu proklepnout, aby se ti vyrovnaly priority. Od toho posledního fightu s Princeznou se nám nějak vyhýbáš :-). Poslední dobou absentuješ, a pak vidím že trávíš čas ve společnosti pičusů. Ser naňho, jednu mu vypal a vrať se mezi normální lidi.

 24. Avatar vittta
  vittta says:

  Hovno bojuješ s větrnými mlýny,kecale.
  To bys na to musel jít jinak,ne osobními,naprosto debilními a často nelogickými útoky ale přesvědčováním,argumenty a osobním příkladem.

  Já ti rozumím,ty nemáš rád zlo a nespravedlnost,jenže ve své omezenosti jsi zlo pojmenoval konkrétním jménem a tak se snažíš proti němu bojovat.
  Jenže zlo jako takové nemá jméno,zlo se ukrývá v každém režimu,v každé maličkosti.
  Zlo je podstatou člověčího konání stejně jako dobro,není navíc dobra bez zla,jedno bez druhého by nemohlo existovat,kdo nezažil zlé-nemůže vychutnat dobré,dobré mu pak není nic.
  Pokud chceš zlo oslabit,musíš se dobře dívat,abys mezi nánosy hoven rozeznal tu podobu.

  Já také bojuji proti zlu a nespravedlnosti,ne moc,jen tak pro své svědomí,že něco by se mělo udělat,alespoň málo.

  Dneska se ale více zla skrývá v slaboduchých žvástech o komunistech,tyto pindy taktéž odvádí pozornost lidí od skutečného zla,lidé si promítnou staré křivdy a přes ně nevidí ty nové a už vůbec ne ty budoucí.

  Poučení z dějin nespočívá v tom,že např.komunismus byl zlý a nesmí se opakovat ale v tom,že každá sebelepší myšlenka rodí se v první fázi v bolestech a umírání,po uběhnutí časového úseku zhruba jedné generace tato myšlenka degeneruje (nastupující generace už nezná co bývalo a co je,toho si neváží a má tendence měnit vše)a následně systém vyhnívá zevnitř až se zhroutí.
  Situace se opakuje pořád dokola,už celé věky,jen někdy vzniká úsek,kdy se svět zakonzervuje,neboť myšlenka,ze které vyplynul systém nemá konkurenci a navíc je tak velká,že snese dlouhé osekávání.

  Ty Gravere,místo abys pranýřoval slepotu a tupé bezduché bláboly,sám jsi slepý a ublábolený.
  Tím zlo ve skutečnosti podporuješ.

  Podívej se na ten tebou tak nenáviděný komunismus-přece tato myšlenka je stará jak lidstvo samo,aby nebylo chudých ani bohatých,aby se všichni měli dobře.
  Na tomto byla postavena už Římská republika,i tam kdysi před tisíciletími bylo omezeno množství majetku,který mohl jedinec vlastnit.

  Nekoukej na Miladu Horákovou nebo Heliodora Píku,takových byli tisíce a tisíce a další tisíce a tisíce jich ještě budou,budou umírat za ideály a pravdu a umlčet je budou chtít ti,kteří pravdu nenávidí a bojí se jí.

  A věř,že budou mít různá jména a za různá jména budou umírat nevinní.

  Otevři oči ty bláhový a skloň hlavu před během světa,zahoď svojí ješitnost a zbytnělé EGO a dívej se na svět na takový,jaký je a ne na takový,jaký bys ho chtěl mít.

  Před smrtí také hlavu sklonit musíš,proč bys nemohl tady????

 25. Avatar vittta
  vittta says:

  Jo tohle….to mi nějak uniklo,jedna tvoje reakce.
  To jsem nucen odpovědět,protože se vysloveně ptáš.

  Tak tvůj klad je nepochybně tvoje inteligence a tvůj smysl pro správné uchopení některých politických caus.

  Třeba zrovna tenhle nosný text o církvi se mi líbí.
  Mě jenom udivuje,že člověk s takovými názory může fakticky preferovat ve volbě člověka,s názory naprosto opačnými,dokonce s názory přímo podporujícími tebou napadenou lumpárnu- a nejen preferovat JEHO ale navíc ještě dehonestovat jeho oponenty.

  A není to nijak ojedinělý jev,takových je vás víc.

  No a s tou básní-něco mi říká,že ta ubulenost ohledně tvého otce není hraná,podívej se kurva nejprve komu jsem tu báseň poslal,to byl přece šíloš,který také napsal nějakou debilní báseň.

  Já opravdu nemohu za to,že ta básnička je takto složená,já ji neskládal.

  To jako jedeš dost mimo,já hraju fér-i když tvrdě.(bez ohledu na to,co na mě tady pliješ)
  A napsat něco o tvém otci by fér rozhodně nebylo,především proto,že ho vůbec neznám.

  A nechováš se nijak divně,chováš se přesně tak,jaký jsi,někdy lidský,jindy namistrovaný,to zase mě tak úplně nebere.
  Tobě dost chybí nadhled,tím si myslím i trpíš,jsi také dost emotivní.

  Se mnou se dost krotíš,opravdu už hraješ s poměrně velkým nasazením.
  Ber to jako můj názor,může se klidně od skutečnosti lišit,to už vidím,jak zase plácáš,že vím všechno lépe jak ty a ble,ble,ble…

  Víc ti psát nebudu,stejně to čteš jen letadlově a pak v tom máš guláš..jestli tě ale něco konkrétně zajímá,klidně se ptej,já na dotazy odpovídám,já jo,tohle jsem fakt přehlédl,protože ten konec byl podobný tomu mému ohledně té délky,tak jsem nějak automaticky četl jen to po tom.

  • Opět máš naprostou pravdu, vittto. Ta ubulenost ohledně mého táty opravdu není hraná. Můj táta byl skvělej chlap a umřel příliš brzo. Byl to bojovník s větrnými mlýny – stejně jako já. Kdyby žil, jistě by ti odpověděl sám. Rád bych tu povinnost vzal za něj, ale nemyslím si, že bys mě chtěl potkat, takže to asi zůstane tak, jak to je. Vybral sis dobré téma – i graver má své slabé stránky. Inu, stárnu, kornatějí mně tepny a těch, kteří se mi hnusí, je stále víc. Mělo by jich kurva ubývat, ale nedaří se.
   Myslím, že víc si spolu my dva nemáme co říct. Nech to prosím tak.

 26. Avatar vittta
  vittta says:

  No počkej,počkej-to zní pomalu tak,že TY nechceš,abych sem psal a já to strašně CHCI.

  To můžeme mít klíďo stejný názor na psaní sem k tobě-tedy nechce to ANI JEDEN.

  Ty to ovšem nechceš z důvodů,které jsem již popsal a já to zase nechci proto,že nehodláš diskutovat (což jsem také zmiňoval ale asi to nějak zaniklo) nýbrž se se mnou snažíš nějak trkat (nebo co) z toho důvodu,že diskutovat vůbec neumíš,resp.netušíš,co to slovo znamená.
  O tom hnedle svědčí zrovna to,že ses nijak nenamáhal popsat mi význam slova DISKUZE tak,jak to chápeš ty.

  A jestli mě rozlobíš,přestanu se s tebou bavit ale budu se bavit toliko se šílošem,který je sice v chuti diskutovat na stejné úrovni jako ty-ale alespoň se bude pravidelně sprchovat!!!!!!!

 27. Avatar vittta
  vittta says:

  Gravere,nerozumíš česky psanému textu jak vidím.

  Nikde jsem nepsal,že nechci,aby mě někdo nazýval chlapcem,pouze jsem ohodnotil tu úvodní větu jako trapnou a napsal jsem proč se tak domnívám.(což chápu,že je to pro tebe překvapení,ty se k tomu „proč“ nikdy nepropracuješ)
  Jinak si mě tituluj jak chceš.

  Taktéž jsem nikde nepsal,podle jakých šablon se má diskutovat,mám ten názor,že diskuze je pojem tak jasný,že nejde mít více variant.
  Prostě výměna názorů jedinců,kdy jeden jedinec respektuje druhého a každý dává své argumenty na podložení svého názoru.

  Pokud si to (cizí) slovo překládáš jinak,dej vědět jak,třeba projevím ochotu diskutovat po tvém-nebo je též možné,že jako nevzdělanec toto slovo dobře nechápu.
  Všiml jsem si už,že zejména pravicoví političtí bijci si diskuzi vysvětlují všelijak,měl jsem ale dojem,že to špatně chápou ONI,nyní tedy jsem nucen přiznat,že se mohu mýlit JÁ.

  Zatím jsi ale diskutovat ani nezačal,na mé JASNÉ A KONKRÉTNÍ dotazy neodpověděl a celkově jsi se pohyboval kolem diskuze(jak jí chápu já) dost vyděšeně.

  Tohle se ti povedlo.
  „Tak co – půjdeš nebo zůstaneš? Těžké dyléma (to slovo znáš, ne?). Když půjdeš, popíráš svou teorii, že se tě neumím zbavit. Když zůstaneš, uděláš, co po tobě chci a zároveň klesneš na úplné dno (tedy na mou úroveň).“
  —————————–
  Tak ty mi jako podsouváš,co by kdyby…

  Pěkná nuda.

  Sleduj,jak to má vypadat s glazůrou:

  Hele,Gravere,nemusíš přece psát takové náznaky,abych odešel,že o mě tady nestojíš.
  Znáš můj mail-stačí když mi napíšeš,abych už nechodil a já už nepřijdu,nemusíme to přece řešit tady-před lidmi.
  ————————-

  Vidíš to,a teď si vem,že už nepřijdu.

  Jenže já jsem charakter,já to tam napsal,teď už tento nenápadný odstavec nemá tu sílu.

  Ale kdybych to jen tak nadhodil…
  Na mě bacha,soudruhu,nezapomeň,že mám VUML!!!

  • Ano, vittto, musím ti dát za pravdu. Pokud sem napíšeš něco jako „když mi pošleš mail, abych sem už nelezl, tak sem nepolezu“ a pak sem už nevlezeš, tak to bude vypadat, jako kdybych „za oponou“ (díky, alíku) škemral, abys sem nelezl. Není to sice win-win strategie, protože bych tím fakticky dosáhl toho, abys sem už nelezl, ale přesto věřím, že bys tohle dokázal udělat. V tomhle opravdu kopeš vyšší ligu.
   Ale nemyslím, že bys byl nucen se k něčemu takovému snížit (tedy přesněji řečeno to prostě udělat, protože na svůj vlastní level se asi snižovat nemusíš). Já ze své strany tuto pro tebe tak trapnou a ponižující výměnu míčků (protože diskuse to opravdu není) končím – deprivanty, fabulanty a onanisty zkrmuji s ochotou, ale přízemní hajzlíci mě prostě nebaví. No, a ty, nemaje sparring partnera, zřejmě ještě vychrlíš nějakou hlubokou repliku a pak vymázneš.
   Quod erat demonstrandum.
   Tak sbohem a díky za všechny ryby.

 28. Avatar vittta
  vittta says:

  Je to dlouhé,doufám,že to zvládneš…..

  • Dobrý, vitoušku. Nedal jsem to celý, ale dobrý :-). Dokonce moc dobrý!
   Tak ty jsi tu nucen něco předvádět? A kdopak tě k tomu nutí! Aha, já zapomněl, že jsi tu jen proto, že mě lituješ, páč mi sem nikdo nechodí. Pak se samozřejmě musíš snížit na mou úroveň, protože bez toho se ta charita dělat nedá, že? A už jsme zase u svazáků, za chvíli si dáš repete s mým tátou… no prostě to zase pojmeš slušně :-).
   Ale přišel jsi jako přítel a chtěl jsi využít mých kladů (můžeš prosím jmenovat jediný). Přišel jsi pokecat, podiskutovat – a graver nic, že? Jen se pořád chová tak nějak divně, neuchopitelně. O co mu furt jde?
   A rád bych se tě zbavil, jen nevím jak – the best of :-). Dělám pro to všechno, už jsem zpocenej až v mezinoží, ale furt se mi nedaří. Furt jsi tu vylepenej a žvaníš a žvaníš a žvaníš…
   Chlapče, ty si sem chodíš honit péro a škemráš o pozornost. Jak dlouho vydržíš, když se z dialogu stane tvůj monolog? Alík v tom byl lepší!
   Tak do toho, dialogu! Tak mi to teda nandej – pro někoho tvého formátu to nemůže být nic těžkého. Vždyť si o tu sodu říkám!
   Hošane, můžeš obelhat celý stádo graverů, ale sebe ne…

   Vittto, kdybych se tě chtěl opravdu zbavit, prostě tě pošlu do prdele. Tak jako x jiných před tebou. Šli všichni – tedy všichni ti, kteří sebou furt tahali ty své masky. A ty bys šel taky. Čekej tedy, až ti to dovolím – zatím tě tu chci (netrpím, opravdu chci).

   Nezapomeň na ty mé klady – opravdu by mě zajímalo, co kladného na mně vidíš.

   Je to dlouhé – zvládneš se?

   • Podívej se na to prakticky, vittto: Pokud chceš s někým vážně diskutovat o vážných věcech, pokud chceš, aby ta diskuse probíhala podle tvých šablon, musíš prostě jinam a s jiným. Se mnou ne. Já to chci takhle a takhle to bude. Klidně si sem někoho přitáhni a bavte se tu třeba o mně nebo si mačkej beďary na Kokotu, ale se mnou po mém – jasné?
    A pokud nechceš, aby tě někdo nazýval chlapcem, musíš prostě dospět.
    Tak co – půjdeš nebo zůstaneš? Těžké dyléma (to slovo znáš, ne?). Když půjdeš, popíráš svou teorii, že se tě neumím zbavit. Když zůstaneš, uděláš, co po tobě chci a zároveň klesneš na úplné dno (tedy na mou úroveň).
    No, já ti z toho pomůžu: vittto, ser na to. Ser na mě, na mé způsoby, na mou pravičáckou ubohost… Prostě se bav – jako ostatní. Neber vážně ani sebe ani jiné, furt se nepovyšuj (chápu, že si chceš kompenzovat nějaké své mindráky, ale je to opravdu trapné), nehrej si na něco, co nejsi – buď prostě vittta, ne miasmatický poďobanec. Pak pochopíš, co jsem zač a proč dělám, co dělám. Zkus to a uvidíš 🙂

 29. Avatar vittta
  vittta says:

  Na jiných místech nejsem nucen předvádět to,co tady.
  Tam se bavím rovný s rovnými.
  A zase neumíš pochopit text psaný česky.
  Nepíšu,že jsi tady sám,natož pak abych to opentlil kůlem v plotě ale s KÝM jsi tady.
  Nebo tě snad psychopatické řádění šilošovo nějak naplňuje?
  Já jsem si nevšiml,naopak,už jsi ho i okřikl,že bude první,koho vyfakuješ nebo jak jsi to napsal.

  A že já se chovám jako intelektuál zatímco ty jako buran-já za to přece nemůžu,že máš buranský,ukňouraný projev plný sraček a já že jsem to pojmul slušně.
  Už ten začátek-„Chlapče, ty se v tom plácáš“ je navýsost trapný.
  Za jedno nejsem chlapec (když já tě oslovím „svazáku“,je to něco jiného-byť UŽ svazákem také nejsi)a proti tobě už vůbec ne a za druhé mi naznačuješ,že se nějak zamotávám do vlastních lží-ale nijak to samozřejmě nedokládáš žádným argumentem.
  Jen konstatuješ-víc nic.
  Alíkovský manipulátor bez nápadu.

  A proč si tady necháváš mě,šíloše apod?

  1)Protože sem nikdo jiný nechodí.
  2)Protože si hraješ sám před sebou na někoho jiného než Alík-tedy necenzuruješ a nebanuješ jako ON,ON tě totiž dodnes dráždí.

  Následně píšeš,co bys mohl-banovat ble,ble,ble.

  A také bys mohl udělat Alcatraz,že jo.

  Ty,Gravere,nemůžeš vůbec nic.

  Jakmile poprvé použiješ cenzuru,banování apod-tak se z masky svobodomyslného pravičáka sloupne povrch a už budeš navždy jen ubohý svazáček,co používá komunistické metody.

  Depresista ani Alík si na svobodomyslné demokraty nehrají-mohou cenzurovat jak chtějí.
  Ty ale ne,jsi otrok vlastní role,kterou ve svém životě hraješ.
  Demokracie a svoboda je pěkná kurva,když jí má někdo dodržovat místo aby o ní žvanil.

  O mě už ti žádná odpověď nic nového neřekne,dobře vím,proč ztrácíš nervy a rád by ses mě zbavil.

  Jo,Gravere,ty už by ses mě rád zbavil ale nevíš jak to udělat,abys nevypadal jako bolševik.

  Nemůžeš mě utřít a tím ztrácíš kredit u těch,co sem píší (někdy) nebo to tady alespoň čtou.

  Já si naprosto ješitně myslím,že jak se ti zvedla návštěvnost tak tomu bylo především proto,že si čtenáři přišli vychutnat,jakou dostáváš nakládačku,každého tady buransky stíráš ale najednou padla kosa na kámen.

  Z Gravera-intelektuála se stal pouze Graver-plácal,bez argumentů,jen s nadáváním,převracením textů a bulením.

  Vstoupil jsi na tenký led a neměl jsi to dělat,já jsem sem přišel jako přítel,nechtěl jsem řešit tvoje slabosti,spíše jsem chtěl využít tvých kladů,abych pokecal o něčem tak obyčejném,jako byla prezidentská volba a profily obou kandidátů.

 30. Vbžďuch, teď teprve to čtu – ty chrlíš sáhodlouhé sračky jako alík, tak to musím analyzovat sekvenčně (eh, schrecklich, tedy zkoumat postupně). Tak ty „napadáš“ na úrovni, zatímco já jsem hospodský buran (no to nic proti – já jsem jím rád). Vittto, ty už si defekuješ do krku jako ten alík (promiň mi to cizí slovo, ale když napíšu sereš, tak ti to asi nebude dost na úrovni).
  Vittti, postrč mě trochu v tom mém výzkumu: na co si hraješ? Co chceš být? Proč sem pořád lezeš a kreslíš kolem sebe pentagramy, když je přece tolik lepších míst, kde bys mohl být? Opravdu nejsi schopen pochopit, proč si tady nechávám tebe, šíloše, druhdy alíka &comp? Mohl bych vás vykopat, banovat, mazat vaše ušlechtilé komentáře „na úrovni“ – nedělám to a nikdy jsem to neudělal. Proč? Zkus mi na to zcela vážně říct svůj názor. A dej si záležet – ta odpověď toho hodně řekne o tobě 🙂

 31. Avatar vittta
  vittta says:

  A zase.

  Já:Hovory vo hovně….

  Ty:….jak je to tady vo hovně…….
  ——————————–
  Všimni si,jak se špatně orientuješ v českém jazyce.

  Rád bych s tebou hovořil v jazyce jiném-ale žádný neumím.
  Třeba je problém právě v tom,že nerozumíš české řeči,no…to je ostatně vidět už v množství cizích výrazů,které používáš,neumíš tu myšlenku popsat česky a tak používáš této techniky.
  Ta má pak i tu výhodu,že působíš velice intelektuálně.

  A jak ukřivděně zase mluvíš,že JÁ mám plnou tlamu invektiv,pohrdání…
  To od tebe tedy sedí,v nadávkách-a to musím sebekriticky uznat-jsem prohrál 1000:0.
  Né že bych sám byl svatý.
  Moje osobní napadání je ale spíše jízlivé a nanápadné,řekněme „na úrovni“ zatímco to tvé je nadávání hospodského střihu,buranské a …spontální,vlastně to ukazuje na tvou osobnost,jaká opravdu je a ne jakou hereckou pózu jsi sám k sobě i jiným zaujal.

  Navíc začínám s jízlivostmi až po té,co jsem sám napadán,není to moje priorita,když někam vlezu,což sis ale jistě všiml,když mě tak pozoruješ.
  Ani na Zpovedce,ani v Kokonu jsem se ze začátku nechoval nijak neslušně jenže-to asi ješity nejvíc sere.

  A že sem furt lezu-no lezu ti do rusturu stejně jako Depresistovi a Alíkovi.
  Nééé-bez prdele je to proto,že je mi tě líto,když vidím,s KÝM se tady musíš potýkat(pic).

  Tak chci nějak hodit řeč a také jsem těžce submisivní a dělá mi moc dobře,když mě někdo ponižuje a uráží.

  Já se pak cítím tak…uvolněný,víš?

  No-ale vážně.

  Já mohu chodit diskutovat kde-kam a na některá místa jsem dokonce zván.
  Ale ono to pak žere dost času,reakcí je plno a je slušné zase reagovat…
  To zase není pro mě,rád někam čas od času napíšu ale raději se držím stranou-ono to pak je jako droga.

  Tady u tebe nebo na Kokotu prostě napíšu pár řádek a šlus-a jelikož to jsou takové spíš štěky,tak to moc nestojí a pobaví to.

  Na Kokotu mě a nevím jestli někoho dalšího,tady mě i tebe.
  A to je přece správné a lidské,no ne???

  • Chlapče, ty se v tom plácáš :-). Ale jsem samozřejmě vděčný, že mě někdo polituje (a navíc bez prdele). Jsem tady na tom ÚV sám, jako kůl v plotě.
   Jestli von vitoušek nebude tendlencten masochýsta (doprdele, zase cizí slovo!). Takovou torturu (kurva, další) se mnou má a jde do toho znovu a znovu. A prsama! Ocelovej chlap!
   btw: to tvé vymezování „vittta ušlechtilý intelektuál / graver hospodský buran“ ti hodně pomáhá? Cítíš se pak líp?
   btw2: proAštara, ty smutný klaune, na kterážeto místa jsi zván, ale nechodíš tam, zatímco sem lezeš jak najatej? Co na mě vidíš? Jestli ono to nebude tak, že na těch „jiných místech“ bys nemohl předvádět to, co tady :-).

   • Avatar ₩
    says:

    Srr, Grejví, ale má mosková nedomikavost velí mi optati se jeho urozenosti >
    Kdeže se zmiňuji o jakýchsi, Tebou výše uvedených zvacích zaležitosti u cizích?
    Vjez, že opak jest pravdou – zaklepu, po souhlasu vstoupím, a pak seč to jde prudím a prudím, až panu domácímu selže druhá signální, a vyrazí mne oknem.
    Já opět vejdu dveřmi, a situace se opakuje stále dokola. Asertivita jak vyšitá. Z mého, nikolif cizího, pohledu, pochopitelně. Já už totiž svjetu jaxi nemám co sdělit, tak si dlouhou chvíli krátím tímto způsobem.
    Než mne to SAMÉHO omrzí.
    Ale že bych byl někam zván?
    Fakt nevím o čom hovoříš.
    Jestli Ty sis nesplet adresy.
    Onen třetí o tom fčera cosi zmiňoval, pokud mne romka jolana neklame.
    Ale já?
    Muzikant.
    Di do sebe, ztrácíš přehled, a to jsme tu jen tři.
    Ve čtyřech si ten hokej rači ani nepřectavuju.
    A máš to.
    Si na tahu.
    Operuj s fakty, prosím, ne s přectavami.
    Ruiz, trojka.
    Pic(to pro Dennyho)
    MSF (to pro Tě)
    😛

    • Šíloši, já klidně půjdu do sebe (třeba až úplně dovňútri), ale ty líp čti a míň piš :-). To byla reakce na vitoušovo hrdé „na některá místa jsem dokonce zván“ – přece gómeš, pod kterým komentářem je odpověď. Jestli *ty* sis nesplet adresy :-).
     Ale závidím mu, ne že ne. Já jsem někam zván jen velmi zřídka. Se nedivím :-(.

     • Avatar ₩
      says:

      Tak to jo, já to po tom btw2, a oslovení „pro Aštara“pochopil jako „to Aschtar“, né jako Tvé „donrvetr“, s tím, že další řádky se týkaly mé Vznešenosti, občas podobnými přídomky Tebou nazývaného.
      Tagže vyjasníno, sem tomu rád, máš u mne růžovou hvjezdičku, černej puntík smazán.
      Teď mne akorát mrzí ta má zpovjeďka, tímto vyvolaná.
      Ale třeba to pojmenuju konverzačni dabltvitr, a v klidu zaspím blízkou sijestu.
      TT, přeji klidný zbytek pracovní doby, co nejmenši tlačenici ve společné sprše a u píchaček, brzkou šalinu, co nejmenší frontu na obligátní středeční akční tlačenku v Penny, a příjemné večerní chvíle se Sergejem, co spí pottebou.

      To byla kompenzace za tu růžovou *, abys moc nespych.

      P.S. Ani nevíš, jak rád bych Ti na společné frontě nadále argumentačně pomohl s Ním, jenže- sám sem si to zakázal, a v takovýchto případech vzácně držím slovo.
      A nakonec-není všemu konec.
      Má chvíle nejspíš teprve nastane.
      Pokud mne nevyštveš. 🙁 Fňuk.
      [to byl terciotvitr]
      A bla, bla, bla, proč už rači nespim…

     • Avatar ₩
      says:

      Jsouc poňekut poobjedně tajred, dopustil jsem se v předcházejícím průjmu, myslíc spřetstihem na večerní onanystycké radovánky, dvojitého idenického omylu-jest třeba substituovati tvitra za tvistra.
      Pak snad smysl nový tento, lépe napoví, co autor vyjádřiti chtěl. Anžto mu to není až tak lhostejno, vzhledem k dalšímu vývinu vzájemné konverzace.

     • Avatar ₩
      says:

      Mam dost, syndrom přepracování, čičo, rači polopatě, na závěr trapné samomluvy, jinak by asi k pochopu nedošlo >
      Pointa má spoustu podob, nejvíc mě zajímá ta, které Jan Zábrana říkal double twist, dvojí zvrat či taky dvojí rozuzlení.

      Tagže fšecko je jinak, premierové blýsknutí se termitem nevyšlo, příliš dlouhá doba od jeho záchytu.
      Házím si froťák do ringu, a du na Kitekat.
      Besfotky.

 32. Avatar vittta
  vittta says:

  Já:To si tady můžeme dávat odkazy na bulvární žvásty,jak to dělají „šovinisté“ u strejdy Depresisty.

  Ty:Předpokládám, že odkazy na bulvární žvásty jsou jen ty moje – Novinky jsou samozřejmě jiná liga, že?
  —————————————-
  To je jako bych se bavil s orangutanem.
  Nebo nerozumíš česky.

  Vztahovačný jsi,že jsem to ještě neviděl.

  Hovory vo hovně….

  • Vitoušku, ty máš neustále plnou tlamu invektiv, pohrdání mou osobou, hrdinských proklamací, jak je to tady vo hovně a jak na to sereš – a přece sem furt lezeš, vysíráš, vyjadřuješ se ad hominem, dožaduješ se diskuse – myslíš, že budu čekat, až budeš dospělej? Přestal tě bavit Depík a Alík, protože na tebe nereagují? Zřejmě jsou lepší, než já – dokážou dělat behaviorální studie, aniž by své objekty občas popostrčili :-).
   btw: pokud máš pocit, že nerozumím česky, můžeme zkusit jiný jazyk. 10 jako alík sice neumím, ale aspoň tou pidgin bych posloužit mohl. Copy, nigga?

 33. Avatar ₩
  says:

  Koukám, že ani nedutáš, tak eště počteníčko na GN »

  https://ccplz.net/forums/europe-maplestory-hacking-discussion.17/

  Cvak?

  Brou bes vobrásku(mýho-abych Tě v noci nestrašil)
  :-*

 34. Avatar ₩
  says:

  Řeci nemaj B, tam kde se vyslovuje píšou MP.
  Takže proto ₩ »

  http://m.novinky.cz/articleDetails?aId=295818&sznu=6L2T4WQrYfAobvlg&mId=966&sId=966

  Konec dnešního vopruzu, Grejví omluva, ale jaks viděl nic není definitivní ( V & ₩)
  Hezkej večír, a nebuj, ajnt ívl.

  • To je 3,14čovina – to jsem se tedy pobavil. Hedging virtuální měny, jejíž kurz se účtuje výpočtově – do toho bych tedy šel. A ta diskuse…
   Není nad to se takhle po ránu nastartovat. Nejdřív vitoušek s dalším dílem svého intelektuálního seriálu „graver je blbec a vůbec se s ním nebavím“, pak bitcoiny…
   Ještě tak vědět, co měl Aštar Šeran k snídani a můžu valit do kanclu (abych získal náskok před vitttou, který proseděl delší čas na fízlárně, než já v kanclu 🙂 ).
   Kluci, vy mě fakt bavíte (pokud tedy vittta dovolí).

    • „Finanční krize na Kypru doprovázená zabavením části bankovních vkladů má dopad i na kybernetickou měnu bitcoin“

     „Je (bitcoin)navržen tak, aby ho nikdo nemohl jakkoli ovlivňovat, tedy ani vlády a centrální banky“

     • Avatar ₩
      says:

      No já měl na mysli jinou pasáž, v souvislosti s tím, co jsem zde, níže, vyblil cca před měsícem(jistota jedenáctinásobku), v reakci na Tvou opovržlivost >

      Cena bitcoinu se od doby, kdy Kypr začal jednat o ořezání vkladů v rámci získání záchranného úvěru od Evropské unie a Mezinárodního měnového fondu, zvýšila o 87 procent. Hodnota jednoho bitcoinu podle burzy Mt. Gox, která je největší a nejstarší burzou pro obchody s kybernetickou měnou, nyní odpovídá 88 dolarům, 16. března to bylo 47 dolarů. V polovině července 2010, kdy se spustil provoz Mt. Gox, se jeden bitcoin prodával jen za pět centů. Prudce vzrostl i objem obchodů s měnou, na 60 tisíc až 110 tisíc kusů, což je dvoj- až trojnásobek částky zobchodované před několika týdny.

      Týdny (sic!
      Znáš podobnou „komoditu“? 😉
      Pic

     • Cena bitcoinu se od doby, ***kdy Kypr začal jednat o ořezání vkladů v rámci*** získání záchranného úvěru od Evropské unie a Mezinárodního měnového fondu, zvýšila o 87 procent
      To je ta odpověď. A MtGox není burza virtuálních měn, nýbrž burza pouze jedné virtuální měny – bitcoinu.

      Virtuální měna (v této podobě – virtuální jsou dnes de facto všechny měny kromě mušliček Ivory Coast) je pičovina bez budoucnosti.

     • Avatar ₩
      says:

      Ok, lámat Tě nebudu.
      Dáme si tu spicha další Apríl za úsvitu, do roka a do dne Gravikare, hyn sa hukáže.
      Zatim. 😉

     • http://technet.idnes.cz/bitcoin-virtualni-mena-074-/sw_internet.aspx?c=A130408_111554_sw_internet_pka
      Je nutné si uvědomit, že ty excesívní změny „kurzu“ jsou právě známkou instability a v tomto případě faktické nesmyslnosti virtuální měny v reálném prostředí. Virtuální měna může být funkční omezeně a dočasně po dobu trvání určitých podmínek a existence určitého ekonomického fenoménu. Někde jsem slyšel, že v Řecku a/nebo na Kypru vznikají „městské měny“ – to je dobrý příklad.

     • Avatar ₩
      says:

      Právě jsem se vrátil z hradu, čo to táram, od dochtorky, a vidím žes nelenil 😛
      Dobře nám tak, dík za hodnotný, a v mnohém inspirativní odkaz, zvlášt ta diskuze (nadále se vyvíjející) je imo velmi výživná, přiznávám bez mučení, že některá fakta (a doměnky 😉 ) tam, jsou pro mne překvapivá, ale rozhodně přínosná.
      Stran těch „mňestských mňen“- četl jsem někdy v minulém roce, pokud si dobře vzpomínám o řecké tuším Patře (přístavní měna), dál o jakémsi vnitrozemském městečku v severní Itálii, a v neposlední řadě též o městečku v Bavorsku, toto jsem dokonce viděl v cz tv, tam jim to šlape docela dlouho a světe difse, bez omezujícího zásahu státu, což jest pro mne, vzhledem k lokalitě, dost překvapující záležitost…
      To řecko mam možná někde založené v třetihorních bůkmarkách, juknu, ev. gůglnu, ale to Ty svedeš též.
      Rozhodně je to velmi zajímavé téma, alespoň pro mne… O:-)
      Zatim.
      P.S. Pokud něco dalšího ohledně ₩ objevíš, budu vděčen za každou infos.
      Dík předem.

     • Avatar ₩
      says:

      http://www.investujeme.cz/lokalni-meny-zajimava-alternativa-a-lek-na-menove-valky/

      Tady to Bavorsko a další.
      Místo Patry patří Volos, srr.
      Vzpoměl taky na Bristol, juknu po těch talijánech, ať nehledáš.

     • Kdybych já si vzpomněl, kdo mi o těch městských měnách říkal. Bylo to v hospodě 🙂 a týkalo se to aktuální situace, ne historie. Bohužel se pamatuju jen na to, že jsem to chtěl implementovat u nás v Kénigu, ale naštěstí jsem pak musel přestat chlastat.

     • Avatar ₩
      says:

      Krňenskej dragon?
      1 KD = 11 onderků?
      1 KPF = 11 KD
      [plejsfalus]

     • Avatar ₩
      says:

      Teta Kateřina by Ti řekla : nehaň dne před večeří, event. neříkej hot, dokaď si tu polífku neochladíš.
      Egén-thx.
      Zatím jsem asi v první třetině diskuze u Sme, výživnej debatec, zvlášt z dnešního dopoledne(Mihola, či pod.) , to se člověk doví vjeci… 😉
      Zatim pic, ozvu qečeru.

     • Avatar ₩
      says:

      A docela zajímavá paralelní diskuze probíhá fsoučasnu i zde »

      http://www.darwin.sk/alternativna-mena-alebo-podvod-pre-masy-pozor-na-bitcoin.html

      50:50 🙂
      Konec opruzu, možná Tě to až tak nebere.
      P.S. nechtělo by se Ti, pokud tomu tak není, a bere, vytvořit nástřel v novém „úvodníku“, ať odtažitě neplevelíme tady pod „prostitucema“?
      Stejně to tu zas nějak flákáš…
      Takovou dobu nic, a bestyje maj hlat.
      Čau.

     • Nechtělo. Bitcoin pro mě není téma a mimo to bych musel vyplodit aspoň nějaký kompilát faktů, se kterými se dá polemizovat – na to sere pes.

     • Avatar ₩
      says:

      Mnoho somárov je presvedčených,
      že meny, ktoré nie sú kryté zlatom, nie sú kryté ničím. A točia o tom strašidelné filmy typu Zeigeistu. V skutočnosti práve zlato nie je kryté ničím, lebo jeho reálna potreba je minimálna, keďže na pozlacovanie elektrických kontaktov stačia ultratenké vrstvy. Čo sa týka striebra, tak odkedy sa fotí na digitál, netreba ho prakticky vôbec. Šperková potreba je psychopatická, takže nemá zmysel sa ňou zaoberať (problematika „hodnoty“ a zberateľskej ceny kúsku WC papiera ktorý osobne o5ral John Lennon, Adol Hitler, alebo Ježiš Kristus).
      Štátne dlžobné úpisy = štátovky = fiat money = papierové peniaze, zdanlivo nekryté ničím, lebo centrálna banka si ich môže bezuzdne natlačiť koľko chce – čo aj všetky centrálne banky bezuzdne robia od úsvitu dejín – sú však kryté tým najcennejším čo má človek k dispozícii. A toto krytie je zabezpečené prastarým hrdelným feudálnym právom siahajúcim hlboko do otrokárskych čias. Právom, z ktorého žijú aj organizovaný zločin = mafia, akurát sa tam nazýva inak. Mám na mysli prirodzené právo silnejšieho, zvané aj „výpalné“. V réžii suverénneho štátu nazývané aj „dane“. Z hľadiska slabšieho však ide o to isté, lebo zaň si kupuje ochranu – pričom, na rozdiel od mafie, sa dnes sa už moderné štáty ani neusilujú tváriť, že by nejakú poskytovali. Takže už dávno nechodia policajné patroly, podnikatelia sú donútení používať SBS-ky, či iných vrátnikov, mestá mestskú políciu a občania krátke guľové zbrane. V najsamdemokratickejšej krajine USA aj dlhé a automatické. Ale späť k papierovým peniazom, aj keď je už zrejme jasné kam mierim – áno papierové peniaze sú kryté právom štátu k výberu daní za ktoré platí občan tým najcennejším čo má a to je časom stráveným v práci, či už pre zamestnávateľa, alebo svoje podnikanie. Niektorí aj prácou. Lebo čas žitia je zatiaľ obmedzený a aj Steve Jobsovi sú jeho miliardy dnes už na milú ***** Čo sa týka ceny zlata a ostatných tovarov je zjavné, že umretím posledného človeka tento pojem zaniká, keďže sa stratia spotrebitelia. Z tohto pohľadu je najcennejší vzduch, čo si zhruba po troch minútach uvedomí aj lupič, ktorému sa podarilo dostať do vzduchotesného trezora plného briliantov, zlatých prútov a najsamcennejších obrazov (či iných WC papierov, o5ratých prominentmi). Potom je to voda (3 dni), strava (povedzme mesiac – nerozumiem, ako môže niekto mať problémy schudnúť – každého obézneho viem naprosto zaručene vyliečiť), teplo a sucho. Zvyšok sú somariny, ak si odmyslím biologické nutkanie rozmnožovania. A samozrejme nezabúdajme na zdravie – to sa síce kúpiť nedá, ale jeho údržba hej – obyčajná bolesť zuba rýchlo prevráti rebríček hodnôt a nový i-Pad už prestane byť taký naliehavý.
      To len na vysvetlenie, čo má skutočnú hodnotu a čo fiktívnu. Drvivá väčšina toho, po čom drvivá väčšina ľudí túži hodnotu nemá – t.j. netreba to k prežitiu. Čo neznamená, že nemá to cenu. Cena vyjadruje intenzitu, častokrát iracionálnej potreby niečo vlastniť – väčšinou zo snobských dôvodov – napríklad lepšie auto, než má sused. Iracionálnosť sa ukáže okamžite, len čo si dotyčný kúpi naftový Mercedes (Mercedes preto, aby všetci videli, že na to má a naftový preto, lebo na to nemá). Prípadne si kúpi pozemok, domnievajúc sa, že si kúpil kúsok zemského povrchu, čo sa však evidentne nedá, tak ako sa nedá kúpiť Slnko, či večnosť (v skutočnosti si kúpil právo nebyť štátnou mocou vyhodený z tohto kúska zemského povrchu – teda ak dodrží neskutočnú hromadu nanútených pravidiel, ako je napríklad stavebný zákon, zákon na ochranu kadejakých porastov – a hlavne bude platiť dane

     • Avatar ₩
      says:

      zákernosť peňažného systému
      – či už mušličkového, zlatého, alebo papierového spočíva v tom, že v okamihu, keď sedliak vymení kravu za dlžobný úpis (či iné peniaze) – keďže kupujúci nemá koňa, ktorého sedliak potrebuje, lebo má len sliepky – vzniknú kravy dve: jedna skutočná bude u kupujúceho so sliepkami a druhú virtuálnu si sedliak odnesie v podobe toho dlžobného úpisu. Úpis odnesie do druhej dediny, kde zaň kúpi koňa a ten, čo predával koňa zhodou okolností potrebuje zase sliepky, ktoré získa od toho, čo kúpil kravu, vrátiac mu jeho dlhopis. Kruh sa uzavrel, virtuálna krava aj virtuálny kôň, na ktorého sa v procese transakcie zmenila, zdochli, lebo dlžobný úpis zanikol, keďže ho jeho emitent po návrate rýchlo spálil, aby si naň nebodaj niekto neuplatnil ďalšie sliepky. HDP sa nezmenilo a stále obsahuje len tú kravu, koňa a sliepky, ktoré tam boli aj na začiatku. Lenže potom prišiel finančný priemysel a dnes mám viac virtuálnych kráv, koní a sliepok, než reálnych. My možno ani tak nie, ale stačí si pozrieť finančné dáta Luxemburgu a je na prvý pohľad jasné, že tá mrňavá krajinka by od tých kráv, koní a sliepok musela doslova explodovať. Dlžobné úpisy = peniaze nezanikajú a naopak do hry sú permanentne uvádzané nové a nové, naviac nekryté žiadnymi sliepkami.
      Je to prostá a sprostá hra. Zavedie sa štandardný formát dlžobného úpisu v štandardizovaných nomináciach (to je to číslo, napísané na stovke) a nazve sa mena. Potom sa však nečaká, kým dostatok farmárov bude mať dostatok sliepok, aby sa tie úpisy mohli dostať do obehu – lebo to by ohrozilo krehkú kapitalistickú výrobu – ale naopak banka príde k farmárovi, ktorý potrebuje kravu a ponúkne mu svoje úpisy, aby si ju mohol kúpiť – s tým úpis vráti, keď bude mať – a hlavne keď sa mu podarí predať – sliepky. Popravde musí prísť sedliak za bankou, ale to je vedľajše – dôležité je, že dostal dva samostatné produkty: úver vo forme peňazí. Za úver chce banka časť farmárových sliepok, čo je v poriadku, lebo z niečoho musí žiť a nesie riziko, že sa na to farmár vybodne a ujde programovať do Nemecka, alebo mu sliepky vydochnú, prípadne ich nepredá, lebo všetci budú chcieť lacnejšie poľské – keďže dotované. Aj keď Biblia zakazuje požičiavať blížnemu svojmu na úrok – ale ktorý skutočný kresťan by sa už takými islamskými somarinami zaoberal 🙂 V poriadku nie je to, že aby banka mohla úver materiálne poskytnúť, musela použiť bankovky centrálnej banky. Ktorá si ich vytlačila v cene surovín, energií a pracovnej sily a uviedla do obehu tak, že si postavila najdrahšiu budovu v republike. To je to, čo každý môže vidieť, ale v skutočnosti je tá budova len smiešna odrobinka, ktorú NBS s láskou venujem. Každopádne v nej centrálna banka tu virtuálnu kravu materializovala, takže vznikli dve skutočné kravy. Aspoň vidno, akí sú fyzici sprostí a odtrhnutí od reality – veď toto je predsa evidentný dôkaz perpetuum mobile ! No nie je. Fyzici nie sú sprostí, sprostí sme – ako obyčajne – my, čo tento cirkus Humberto platíme. A je jedno, či si hovorí komunizmus, alebo demokracia – stále ide o ten istý Tuzexový princíp, skrz ktorého politika nevytlačíte z politického úradu ani výhybkovou tyčou. Hoci je jasné, že by to mala byť tak namáhavá služba spoločnosti, že by sa jej všetci vyhýbali a policajti museli uviesť vylosovaného ministra do úradu násilím. Trik nie je v emitovaní nového obeživa – túto krádež spoločnosť unesie – ale v permanentnom znehodnocovaní – inflácii. Tá je skutočnou bezodnou finančnou životnou silou EU. Ak ste si pred tridsiatimi rokmi usporili 100 žemlí (30 Kčs) dnes sú z nich štyri (1 Eur). Bitcoin by to mohol zmeniť …

     • Avatar ₩
      says:

      Ak by sa malo ukázať, že Bitcoin
      nie je len veľmi rafinovaná pyramídová hra na obohatenie svojich tvorcov, ktorí voľakam záhadne zmizli – čo je bohužiaľ možné – začnú mať centrálne banky všetkých štátov (a s nimi aj všetky vlády, ktorých otrokmi sú – akokoľvek sa snažia demonštratívne deklarovať nezávislosť) – natoľko vážny substanciálny problém, že Bitcon bude vyhlásený za najväčšieho nepriateľa ľudstva všetkých čias. Nepriateľa, voči ktorému budú strašidlo komunizmu, či Bin Ladin, alebo Tretia Ríša Adolfa Hitlera len trápnou a smiešnou serepetičkou. Na celej veci je veselé, že aj keď to je pyramídová hra a niekto sa na nej riadne nabalí – vôbec to neznamená, že to nebude fungovať. Koniec koncov aj Bill Gates a Microsoft sa nepríčetne nabalili (a to sa riadne namakali, kým sa im podarilo znemožniť v Painte z Windows 7 používanie priehľadnej farby, takže zatiaľ sa v tichosti Ubuntu mohlo stať už naozaj rovnocenným súperom Windowsu 🙂 a PC-čka napriek tomu ešte stále fungujú. Tak či onak je tu šanca vzniku nadnárodnej – celosvetovej meny – ktorú nikto nekontroluje a teda ani nezneužíva. Pre finančných „odborníkov“niečo naprosto nepredstaviteľné, neuveriteľné a nepochopiteľné – keďže ich hlavná odbornosť spočíva v poznatku, že sa obeživo znehodnocuje a ceny nehnuteľností rastú (mantra moderného bankovníctva). Kde kto si teraz povie, že to celé musí byť hlúposť a nemôže to existovať, lebo ľudia sú svine a ukradnú všetko, čo nie je prinitované a priskrutkované. Respektíve si prinesú skrutkovač. Lenže také jednoduché to nie je. Internet stále nepatrí žiadnej firme, ani žiadnej vláde. Wikipédia funguje, pozná ju každé dieťa na celom svete, z Encyclopaedia Britannica urobila smiešneho trpajzlíka a pritom neotravuje reklamou, nevyžiera fondy EU, vláda SR si na nej neplatí reprezentáciu – hoci pre Slovensko urobila viac než SNSM s Maticou a Expami dohromadya je zadarmo ! Linux ešte síce nezvíťazil nad Windowsmi – ale už fakt chýba len kúsok (možno už ani nechýba) – ale na rozdiel od Billa Batesa a odpornej ropuchy Ballmera ho urobila partia nadšencov zadarmo – takže je naprosto neuveriteľné, že tieto dva systémy je vôbec možné porovnávať. Takže asi predsa nie sú všetci ľudia svine ? (aj keď tých pár to bohužiaľ viac než kompenzuje 🙁 No nech už tak, alebo onak – Bitcoin má designom natívne predporogramovaný negatívny rast inflácie – tú najväčšiu už má za sebou. A tým sa dramaticky líši od všetkých ostatných historických aj súčasných peňazí (mimochodom viete, že najväčšiu absolutnu historickú infláciu nemal zimbabwský Dolár, ani nemecká Marka, ale maďarský Forint ?) Ja v celom takomto projekte vidím len jeden zásadný problém – zmyslom peňiazí je zjavne uspokojovnaie ľudských potrieb umožňovaním tovarovej výmeny. Mali by teda vznikať a zanikať v procese tejto výmeny, čiže by nemali byť prostriedkom akumulácie. Toto Bitcoin nespĺňa. Takže napríklad vyrobenú elektrinu neviem skladovať, vyrobená potravina sa pokazí a vyrobený izotop vyžiari – tovar môže zaniknúť. Jeho naakumulovaný peňažný ekvivalent ale nie – pričom sám o sebe je nezmyselný, ak nemá byť za čo zameniteľný. Načo mi je dlžobný úpis, keď všetky kravy, kone a sliepky vydochli ? Hoci sám o sebe sa nezmenil – to, čo reprezentoval zaniklo. Ako právny zástupca nebožtíka, ktorý svojou smrťou stratil všetky práva, akurát zástupca nevie, že zomrel. Druhý problém je, že masa potrieb rastie s nárastom počtu obyvateľstva a aj jeho kultúrnou (či skôr technickou) vyspelosťou (a rozmaznanosťou 🙂 Ale potreby to sú, chcú byť a budú uspokojované. Lenže masa Bitcoinov z princípu narastať nemôže a tak zrejme vznikne ich nedostatok.

     • Avatar ₩
      says:

      Tady jsem ještě natrefil na jeden tématicky zajímavý, i když starší odkaz z aktuální diskuze pod tímtéž »

      http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2007060801

      Jestli Tě už prudím přespříliš, dej vědět.
      GA

     • Avatar ₩
      says:

      Tady čerstvoučký, takřka virdžin český portál pro kšefty, 33 registrovaných uživatelů 😉 »
      http://www.bitex.cz
      Dem do toho?
      Kdo dříf příjde, ten dříf mele!
      😛
      GM

     • Avatar ₩
      says:

      Tak jsem tady s tím čerstvym oulofkem, pane Werich »
      http://www.patria.cz/zpravodajstvi/2315460/inflace-zene-argentince-k-alternativnim-menam-nebrani-se-ani-bitcoinum.html
      Ty poslední dvě věty, toť síla…

  • Avatar ₩
   says:

   Čéče, Grejví, sme votposlouchovaný – srovnej a давай часи >

   002047 ze dne : 12.03.2013 18:45:20

   O co jde ? .. BITCOINY ..

   Zpovjedka nespí, nejí a nesouloží 25/8/32/366.

   P.S. vidíš – Tebe to po ránu, dyž si takle točil klikou lanofky, rozesmálo, a inde tadle původně krakensko/hekmenská mňena slaví makovou popapulyritu.
   Nj, nigdo není na svém blogu protřináctimňesíčkem, že…
   Di do toho, jistota jedenáctinásopku.
   Jak bylo- Balaton teplej?
   Vopálenej?

   • Samozřejmě že jsem sledován! Já už jsem totiž na netu i mimo něj ovlivnil desetitisíce! Kromě toho umím udělat 1000 kliků a při tom půl hodiny nedýchat. A i jinak čistej alien – repastováno bez uvedení zdroje. Tihle hoši co spolu mluví jsou všichni stejní.

 35. Avatar šíloš
  šíloš says:

  Teť teprf zýrám, coz my tuna přyřkl za xichta cobi gravetara.
  Podávám stížnost do Štráfburku, a Hágen hágenu.
  Vyber si zbraň.
  Za co, soudruzi, za co, dyď von mne málem trefil.
  Na tej fotce.
  Pic.

  • Jen si vzpomeň, kam jsi při registraci narval svou fotku.

   • Avatar šíloš
    šíloš says:

    Takovýdle ouchylárny abich fspomínal?
    Dybyses voptal na pinďoura, možná zaviju, ale fotky-ty já už hodně l.y. rozesílám po celý mlhovině, a Tys byl prven, jenž zdveřejnil.
    Prté ten údif.
    Pic, dlabu, nerušit, nebo Tě kousnu do klábosnice.

    • Já jsem nic nezveřejnil. Pokud jsi nacpal avatár na nějaký WP site nebo k MS účtu, WP šablona si ho vytáhne sama (pokud je k tomu uzpůsobená). WP šablony jsou v php a na tomto blogu nemám právo k jejich editaci, takže to nemůžu ovlivnit.

     • Avatar šíloš
      šíloš says:

      Klídek, děl mi dvjema.
      Nigdy nigdá žáden gravertar nigam necpu.(S jednou vyjímkou-on ví-ale to byl předem neplatně odhadnutý pokus, jen pro jeho pobavení)
      Gdo to ale na tom mym zde je, by mi fakt zajímalo, páž je skoro jako by mi z třetího oka vypad.
      Jistá podobnost s Tebou tolik proklamovaným přítelem, pod košem stojícím? Příliš málo pikselů, abych mohl fundovaně aproximovat.
      Ty to víš, prozradíš?
      Ale de oho…
      Apol.f.w.h.
      Pic
      😉

     • Já vím hovno – říkám, že se to tam objevilo bez mého vědomí a přičinění. Ani jako správce nemůže, ale opravdu nemůžu ovlivnit, jaký avatár se zobrazí někomu jinému. A v tom posledním komentáři ostatně už zase není.

     • Avatar šíloš
      šíloš says:

      No a co teď, je nebo není.
      Nehoda není náhoda.
      😛

     • Avatar šíloš
      šíloš says:

      Njn, j-káčko, mastr-slejv. Hú is hú.
      Mam z Tebe taky radost.
      Pic

 36. Avatar šíloš
  šíloš says:

  2 Danny > 2149 km
  Už druhá sprcha po ránu. No co, venku jaro, snad nenachladnu.
  2 Grejví > Nevíš, proč nás dva dává ten třetí furt dohromady.
  Tak rozličné intelektuální úrovně. Mi to hlava nebere.
  Pjeknej den objema.

  • Nejspíš podle logiky „oba mě serou, tak jsou oba hajzli“. I přesto, že mě tak intelektuálně převyšuješ (a vitouš ještě nás oba dohromady).
   Ale on na to, co tady píšu, sere, takže don’t panic (páč je to nanic).

 37. Avatar vittta
  vittta says:

  To si tady můžeme dávat odkazy na bulvární žvásty,jak to dělají „šovinisté“ u strejdy Depresisty.

  Přitom nemají nějak snížené IQ-a stejně se chovají asi tak jako nějaké vopice.

  To je to.
  Co já znám voliče Karla,tak se jedná o sudeťáky (fajn lidi,ale volí si toho svého),různé slaboduché prosazovatele II.pilířů důchodové reformy,žvanily o osobní odpovědnosti,o státu,jako nějakém stromě na kterém rostou peníze (to jsou ty kecy typu „nespoléhejte na stát“,jakoby stát byl nějak oddělen od lidí a peníze si generoval sám)antikomunistických plácalů,kteří ovšem svůj antikomunismus neumí nijak vysvětlit,politických slepců,co vidí jen do „budoucna“ aniž by se někdy mrkli do minulosti (oni tedy do minulosti koukají,jenže jí nechápou a vyberou si jen určitou oblast a doplní to výrokem o opakování dějin u těch,kdo se neumí poučit)-a jiných pakošů non+ultra.

  Zemanovci byli vesměs obyčejní lidé,kteří srali na celou politiku a ani se nesnažili tvářit,že jí rozumí,měli své ženy,děti,malé životy a byli úplně obyčejní,tak obyčejní,že ti „neobyčejní“ mají tendence považovat je za blbce.

  Pokud Zemana volil intelektuál,jeho názor byl srozumitelný a dokázal si ho obhájit.

  Tak nevím,s kým se bavíš ty a hlavně-jestli také posloucháš toho,s kým se bavíš a nezaškatulkuješ ho dříve,než ho pochopíš.

  Tohle nemyslím konkrétně na sebe-cos tady psal,na to seru-to myslím obecně,co máš se mnou je stejně jen osobní rovina,nemá to s politikou nic společného.

  Když tady čtu toho šíloše tak nevím,jestli je zrovna on ten reprezentant té správné názorové části-přitom politicky jste si jistě blízko.

  • Předpokládám, že odkazy na bulvární žvásty jsou jen ty moje – Novinky jsou samozřejmě jiná liga, že?
   Pěkné škatulky pro voliče KS. Tak klasifikaci politických nekompatibilů bychom měli za sebou a můžeš tady na to srát dál.

 38. Je to asi poněkud OT, ale kdosi se mě tuším ptal, proč si myslím, že všichni Zemanovi voliči jsou blbci. Inu, nemyslím si, že všichni. Ale kdybych měl aproximovat ty, které (nebo jejichž mentální výhřezy) jsem poznal, tak bych čistě statisticky měl pravdu.
  Tenhle http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Ringo-Cech-Milos-je-frajer-Omluva-v-primem-prenosu-to-by-Klaus-neudelal-265339 se asi musel ztřískat jako… no, jako jeho idol.

 39. Avatar vittta
  vittta says:

  Karl je minimálně stejně prolhaný a daleko větší křupan.
  Všimni si té fotky…nebo toho chrápání při jednáních-i mezinárodních.
  Pokud by se měřilo oficiální vzdělání,pak je Miloš taktéž někde jinde.
  A co teprve rozhled,takové to „neoficiální“ vzdělání,to je Miloš absolutně v jiném levelu než tupě se tvářící a huhňající Karl.
  Toho bych chtěl vidět třeba v tom taxíku nebo v milionáři nebo AZ kvízu.
  Nevysoukal by ze sebe slova-zatímco Miloš by jel jak dobře namazaný stroj.

  Nevím,kde jeho příznivci berou,že je nějak vzdělanější a slušnější jak náš Miloš,vždyť je to s odpuštěním blb.

  Církev rozhodně nemá méně zločinů za časovou jednotku,uměli se také činit,když na to přišlo.

  Ale proč mi třeba nenadáváš do ministrantů nebo pánbíčkářů a vždy si vybereš ty komunisty….copak o to,já je také volím ale jak jsem koukal,tak „levičácky“ označuješ i lidi,co nemáš páru,koho volí.
  Dej jim do flanďáků prašivejch,ať je změna.

  Docela by mě zajímalo,jestli bys mi lál,kdybych tady prohlásil,že jsem volil KDU-ČSL,jestli bys byl stejně spravedlivě rozhořčen.

  No a při nejlepší vůli nevidím reakci na Karla,který si mši svatou spletl s politickým dýchánkem mladých konzervativců a mlel a mlel,až se mu od huby prášilo.

  To je mi právě tou záhadou.
  Jak je možné,že příznivci Karla mají voliče Miloše za úplné blbce,ovlivněné médii,není k tomu žádný důvod,Karl je po všech stránkách horší-a to Miloš není rozhodně vzor všech ctností.
  Rovněž média mazaně protlačovala Karla,byl by rozhodně důvod domnívat se,že jsou to právě příznivci Karla,kdo sedl novinářům a manipulátorům na lep a nechali se oblbnout lacinou a hloupou propagandou,vzpomeň,že vlastně o Karlovi nic pozitivního řečeno nebylo,nic na něm totiž není.
  Tak byl jakoby vtělen do punkera a lidového dobrosrdečného šlechtice,zatímco Miloš byl pasován na lháře a ochlastu,při čemž důvody byly až směšné…Bohdalová povídala,že tohle a Miloš že tamto…píčoviny,resp.pavlačové drby.

  Tak se vnutilo příznivcům Karla,že jsou to „lepší lidé“ a že milošovci jsou jakési socky,hlupáci a komouši.

  A dodnes tomu stádo karlikovců pevně věří a má neskutečný mindrák,při tom nemají mít proč,skutečný mindrák mohou mít leda sudeťáci-a také ho mají.

  Ale stejně by mě zajímal inaugurační projev K.S.

  „huhly,huhly,huhly,huhly….chrrr,chrrrr…celebrita v akci…

 40. Avatar vittta
  vittta says:

  Né že bych si myslel že odpovíš ale—co se ti nezdá na tebou uvedených větách?

  Je to samozřejmě politika-ale ani 10 ODSáků by nedalo takové věty dohromady,odpovídat tam pravičák tam se vsadím,že slovo „komunista“ v různých obměnách tam bude min.150x.

  Mimochodem-zapomněl jsi reagovat na Karla,no,co tam tak napsat-leda jsi mohl použít argument,že katolická církev je o hodně lepší jak komunisté,protože v ní je organizován velký myslitel Karl Sch.a už to svědčí o její kvalitě,zatímco Zeman je komunista a je to vidět,poněvač se na hrad prolhal-říkali to totiž v televizi a tam teda nikdo nekecá,že jo.

  • Souhlas – 10 ODSáků by nedalo dohromady to, co jeden komunista.
   Na Karla jsem reagoval. Rozhodně si nemyslím, že je církev lepší, než komunisti. Praktiky +/- stejné, kdybychom srovnávali počet obětí, boduje církev, kdyby efektivitu (počet obětí a zločinů za časovou jednotku), bodují komunisti.
   Nevím, proč by měl být Kódl nějaký myslitel (ať už je organizován kdekoliv) – já mu na jeho katolickou orientaci a s ní spojené výlevy seru.
   Zeman není komunista (tedy teď) ani mindsetem – ty sračky, co z něj padají, mají jiný důvod (je to prostě prolhaný a užvaněný křupan – k tomu nemusí být komunista, i když to pomáhá).

  • Ale jinak v tom posledním odstavci zase vidím předjímání, co graver řekne či doporučování, co by říct měl. On asi od gravera nikdo žádné odpovědi nečeká – je lepší si na gravera zahrát sám, narvat mu do huby připravené texty a pak si s ním pokecat. No, já se aspoň nenadřu.

 41. Avatar vittta
  vittta says:

  Lze též hovor demokratického a inteligencí oplývajícího Karla s textem zločinného hloupého komunisty a asi bych na Karla nevsadil,kdo hovoří lépe.
  Dokonce to je rozdíl ne jedné.ale dvou „tříd“.

  http://www.novinky.cz/domaci/295541-vojtech-filip-touha-zakazat-kscm-je-jen-politicka-poza.html


  • -Touha zakázat KSČM je jen politická póza (sic!)
   -je to spíš neinformovaností o naší práci
   -Postavení KSČM se může zlepšit zejména jenom naší prací
   -desetitisíce lidí, kteří ve straně zůstali právě proto, že byli poctiví, že nic v minulosti nespáchali, že se mohli každému podívat do očí 🙂 🙂
   -vstupovat teď do KSČM je svým způsobem stále ještě větší riziko než vstoupit do jiné strany
   -nástup KSČ k moci byl proveden zcela ústavní cestou a i v 50. letech ti lidé, kteří budovali novou společnost, to dělali z přesvědčení

   Tak to sedí jak prdel na hrnec. Hloupý zločinný komunista – líp bych to neřekl.

   • …ale jinak z hlediska řemesla dobře odvedená práce. To by byl soudruh Filip špatný óbrkomunista, kdyby nedokázal odprezentovat standardní fráze, omletá klišé, historické lži a fabulace či z prstu vycucaná stupidní trvzení, vydávaná za objektivní realitu tak, aby to stádo komunistických nohsledů neuchopilo jako rétorický skvost, nejvyšší pravdu a zcela jasnou věc, kterou může nepochopit a neuznat jen naprostý pitomec.

 42. Avatar vittta
  vittta says:

  Karl a jeho pohled na téma textu.

  Karl je též katolík,tedy příslušník nejzkorumpovanější,nezločinnější a nejprolhanější organizace v dějinách lidstva.
  Nutno říci,že ke svým zločinům měli hodně historického času-tedy zločiny byly propracované a historicky nevypadají až tak drasticky.
  Moderní euroatlantické totalitní systémy (stalinismus,nacismus,fašismus,maccartismus)měly na své lotroviny jen pár let,takže nemohly být tak propracované ale byly spíše dost zbrklé.

  V závorce uvedené ideologie mnohdy fungovaly v rámci jiných,zdánlivě nevinných státních zřízeních.

  http://www.novinky.cz/domaci/295551-drzte-se-dal-od-statu-a-politiku-vyzval-verici-schwarzenberg.html

  • Nedělá nám dobře, nám katolíkům, když se příliš přibližujeme státu“ – pokud je katolíky myšlena církev, tak to nedělá dobře ani mně.
   Věřící mají podle něj plnit své povinnosti ke státu a společnosti, ale zároveň si udržet zdravý odstup od moci“ – to si asi pletou věřící a církev, voni Karle. Věřící jsou lidi, církve jsou zpravidla politické strany totalitního typu (v lepším případě).
   Ostatně ta paralela sedí – zločiny katolické církve jsou směrovány k zapomnění stejně, jako zločiny komunistů. Sekta jako sekta…

 43. Avatar vittta
  vittta says:

  Hoď na to odkaz-ať se pobaví i jiní.
  Nenechávej si tu zábavu jen pro sebe.

  Ale mezi námi-takovou cenu pro mě zase nemáš-abych si povídal sám se sebou.

  Mám někdy dojem,žes ještě nepochopil,že nejsem Alík.

  Rozumíš,Gravere,dva lháři klíďo mohou jeden druhého urazit lží a soutěžit,kdo zalže víc.

  Jenže se mnou…..
  A vůbec-s lidma,co se bijí v prsa a nadávají od rána do večera na komunisty a přitom před nimi ohýbali hřbet a lezli do jejich organizací se bavím dost nerad….

  Bejt dneska ještě socialismus tak jsi dávno okresní předseda ty….“pravičáku“….

 44. Tak vidím, že vitoušek poslechl mého doporučení a rozšířil svého kokota o další chlívek pro mou maličkost (eh, tedy vlastně velikost). A dokonce si tam o mně povídá sám se sebou, zřídivše si k tomuto účelu alter ego. A máme ho, kde jsme chtěli – teď už se budeme jen koukat a bavit (ono mu to tedy není příjemné, tak mě pořád přesvědčuje, že se nebavím 🙂 ). Glum glum!

  • A už mnou dokonce pohrdá :-(. Ale nemám mu prý říkat, že mi to nevadí. No, tak mu to tedy neřeknu – vono se nic nezmění a on to stejně ví líp, než já :-). Taky mu nemám říkat, že se bavím. Ale diskutovat by chtěl pořád. Asi by si měl vypracovat nějaký manuál, co smím a co nesmím. Abych se snad nedopustil nějaké komunikační chyby…

 45. dobrý článok 😉

 46. Šíloši, už jsem ti jednou říkal, abys sem nerval ty sračky. Souvislost s tématem nula hovno nic – chceš být první, kdo se kvalifikuje na komentářový spam?

  • Avatar najifkaskiloskarolost3456789111419414449919499111114119141144149jd
   najifkaskiloskarolost3456789111419414449919499111114119141144149jd says:

   OK, zkus to…
   Potěší.
   Bejt zas někde první.
   Do it now.
   Kvíkli.

   • Avatar najifkaskiloskarolost3456789111419414449919499111114119141144149jd
    najifkaskiloskarolost3456789111419414449919499111114119141144149jd says:

    Lounklajf keč tventythů § dékaéksi!
    Jak jste stejní, při fší tý různosti.
    Ale co, čekají mne jiné hrůznosti.
    Soulóng, Grejví, & thx for YPPS.
    Pic, a vydrž, nedej se znechutit.

 47. Avatar šíloš941ㅎㅊ₩¢
  šíloš941ㅎㅊ₩¢ says:

  http://m.youtube.com/#/watch?v=79Z1Rl6VzTA

  Lépe a radostňeji…

 48. A ještě něco na rozloučenou, vitoušku: všechny tvé problémy a frustrace, které tu ventiluješ, by byly někde jinde, kdybys eliminoval jednu svou elementární vlastnost: ty, hochu, lžeš. Lžeš sobě, o sobě, ostatním i o nich. Lžeš proto, že pravda (stejně jako u alíka) je dílem šeď a dílem průser. Lžeš, že jsi za totáče proseděl tisíce dní na fízlárně, lžeš, že nejsi komouš, lžeš o svém blogísku a o tom, co tam předvádíš, lžeš o cizích názorech i o svých vlastních… Lžeš. A s tím nic nenaděláš.
  A to by mohla být taková pěkná tečka za naším případem.
  Svým pacientům ponechávám právo posledního slova – dává jim to pocit vítězství.

  • http://alienuvkokot.wordpress.com/2011/11/19/dukazy-tc-mistrovo-vitezstvi-a-tak-dale/#comment-2818
   A vida, tak tady se kdosi prohlašuje za kokotoautora, naříká nad zparchantělou (ne)administrací a tvrdí, že kokůtka předal. Komupak asi? Žeby logicky těm, kteří na něj píšou? Eh, fakticky tedy tomu jednomu? Tomu, co tvrdí, že žádný blogísek nemá, i když ho provozuje a jak je patrné z výše uvedeného, tak taky spravuje? Ony se ty lži vždycky nějak provalí, soudrzí, že?
   Jak se zdá, měl bych se kokotka ujmout já. Nakonec mi ho alík takňák odkázal a v každém případě mě za jeho provoz udal 🙂

 49. No jo,svazáku,může to tak bejt,co myslíš?“ – ne že může, to tak je a vždycky bylo! Nechápu, proč by se kdokoliv nemohl bavit na můj účet. Já nejsem sobeckej, rád dopřeju i jiným. A když mi někdo poskytne feedback, budu mu vděčný. Jen mi sem bohužel zatím nikdo nepřišel říct, jak se se mnou baví.
  Diskutéry tady nemám, to je fakt. Proč? Nevím. Asi na ty moje kecy každej sere nebo prostě chodí diskutovat jinam – tak, jako já. Občas tu nějakou cipovinu vypotím, ale to umění napsat něco, co opravdu někoho přitáhne (nemyslím tím trolly a frustráty, kterým nejde o nic jiného, než mi vysvětlit, jak jsem blbej – což už dávno vím), to prostě nemám. Takže ty opravdické diskuse chodím, jak říkáš, řešit jinam – dneska je to samej fejsbůk, G+…. Občas to frustrující je, ale spíš pro ostatní.
  A ty samozřejmě můžeš psát, kam chceš – jen to prostě neděláš (ty tvé výlevy tady nepočítám – to nedávno začalo a zanedlouho, jak sám tvrdíš, skončí). A žádný svůj blog samozřejmě nemáš – kokot se přece nepočítá, i když tam nepíše nikdo jiný, než ty (jo, a ještě snad ta kreatura, která odpadla alíkovi od žlabu, prolezla depíkovou betlou a teď si vychutnává tebe).
  Tohle tady je sračka, vitouši. Regulérní shit, který mám jen proto, abych mohl občas vyblít něco mimo oblast svých skutečných zájmů. Své koníčky (střelba, bojová umění a pár dalších) řeším na jiných fórech, kde pravidla určují jiní – a hlídám si, abych tam za sebou netahal týpky z jiného světa. Tady ze sebe můžu v klidu dělat hňupa, bavit se nad těmi, kteří to žerou, občas někomu helfnout s upuštěním páry (ty se tady docela pěkně realizuješ a o nějaký téma ti vůbec nejde) – co je na tom špatnýho? Lepší, než si vyhlídnout nějaký objekt (kterému jsi n.b. dřív sám leštil koule) a x let se do něj na svém blogísku navážet stylem „já jsem king a všichni ostatní kokoti“. Tobě tedy stačí málo…

 50. Avatar vittta
  vittta says:

  Dal jsem ti konkrétní dotazy-odpovíš????????????????????????????

  A samozřejmě vidím,že se mnou nediskutuješ,takže si to nikterak nemyslím.
  Diskuze nevedeš nikde,protože na to nemáš-a ta tvoje vábnička-proč ty sem vlastně různé strašpytly vábíš-chceš se asi pobavit, ale stejně,přiznat takhle natvrdo,že je tvůj blog trapný a že se tady nediskutuje a že musíš chodit dávat svoje monology jinam,protože sem nikdo nechodí…
  Zdravá sebekritika,to klobouk dolů.

  Ale nepropadej přílišnému nadšení,stejně jako ty se bavíš na můj úkor (tomu bych se dost divil,spíš se přestáváš kontrolovat s stáváš se přesně takovou figurou,kterou bys rád viděl ve mě-tedy bolševikem,co má absolutní pravdu ve všem a vždy),může se někdo klíďo bavit na úkor tvůj.
  No jo,svazáku,může to tak bejt,co myslíš?
  Nedostižný a tvrdý Graver umí stírat jen ty,co se nebrání,na jiné naráží,viď….

  Ono je to tak,že bys rád monologoval s jinými tady-ale každý ti tady na to sere.
  Jsi jak Alík-ten také měl vlastní skwělý blogisek a chodil prudit jinam,páč na něj každý sral,resp.každého vyštípal.
  Ale diskutéry tam měl-jen se jich zbavil,ty jsi je tady nikdy neměl.
  Proč??
  Alien byl prostě lepší než ty,i když sebestředný pičus,příznivce si v první fázi získat uměl a to i přes to,že leckdy nesouhlasili s jeho názory.
  Ty ses na příznivce nikdy nezmohl.

  To jenom když máš Alíka furt v hubě-v tématech,která s ním nijak nesouvisí.

  Já si mohu psát kam chci,žádný svůj blog nemám-ale majitel blogu když se sere jinam,páč nemá návštěvníky,to musí být frustrující…..

 51. Aha, já jsem zapomněl – jak jsem si mohl dovolit prezentovat své vlastní pocity, aniž bych je konzultoval s Orákulem.
  No, tak o gravérovi už víme všechno, komu něco chybí, vitoušek rád doplní. Jinak se chlapec nebude dohadovat o hovně (tak proč to kurva furt dělá) a nemá tu co pohledávat (tak proč to kurva furt pohledává). Příležitostně nás opět poctí svou návštěvou – jako bych v dálce slyšel ducha Mistra Aliena…
  Diskuse prý vypadá jinak, argumenty taky… Soudruhu nešťastný, ty si snad opravdu myslíš, že tu s tebou někdo diskutuje a že někdo jako já potřebuje argumentaci k tomu, aby se pobavil nad omezeností jiných? Diskuse vedu jinde a s jinými – tohle je jen vábnička na ty, kteří se jinam bojí :-).
  Co dělat s rigidním pitomcem, který má svět rozdělený na komunisty a ostatní blbce… Jdi domů, hochu, přidělej si na Kokotu další chlívek pro gravera a masturbuj tam. Příležitostně si na wikipedii najdi význam slova diskuse a až budeš ochoten a schopen opravdu diskutovat, ne sem lézt jako troll a dokazovat si, že máš delší a hezčí péro, než ostatní, zkus zase mezi lidi – třeba to jednou vyjde. Prozatím jsi dopadl stejně, jako Alien: jeho první a poslední výlet do opravdového světa mu vysloužil hrdý titul „uřvané hovno“. Já ti jej uděluji taktéž.

  edit: možný bych ještě zkorigoval další tvé lživé tvrzení o tom, jak se zlý graver vozí po těch, co s ním nesouhlasí. Podpíráš to tvrzením, že sis pročetl diskuse, čímž se usvědčuješ ze lži. Nikoliv, soudruhu, o shodnosti názorů to není. V zrcadle se uvidí zmrdi, frustráti, lháři, fabulantni a bezobsažní křiklouni. V těch diskusích, které jsi nečetl, bys tak našel týpky jako jessie, zástupy monobuněčných, dělících svět na modrou a červenou, alien, ty, hm, wefka, sakra, dochází mi staff – můžeš jmenovat další? Já to zrcadlo jen držím – vyfackovat se svedete sami. Všichni ti, kteří jsou zmítáni průvanem svých nekonzistentních pocitů a názorů, vydávaných za dogmata. Ti, kteří vyčítají druhým argumentaci tam, kde není co vyargumentovat a sami neznají jiných „argumentů“, než „ty jsi blbec a tvůj táta je…“. Zmrd je zmrdem rád – jen se mu tak nesmí říkat.
  Přeber si to doma se svou posluhovačkou.

  howgh

 52. Avatar šíloš 941ㅎㅊ₩¢
  šíloš 941ㅎㅊ₩¢ says:

  Já v mládí často podobal se vánku
  A říkali mi, že mi rozum chybí
  Dnes, dnes už mám, už mám na kahánku
  A vy se ptáte, proč vám to povídám.

  Aby Danny vjedel…

 53. Avatar vittta
  vittta says:

  Ale ne,Gravere.
  Ty ze mě vůbec nemáš prdel.
  Ty jen nevíš,co napsat a tak meleš o soudruzích a levičácích.
  Svazák buzeruje nestraníka-jak typické pro dnešní časy.

  Na můj konkrétní dotaz (ono to je spíše přání-abys byl konkrétní,víš?)opět nereaguješ,jasně,nevíš jak a tak sis zabrnkal na komunistickou strunu.

  S tím ale máš fakt ten zásadní problém,že jsi v komunistické organizaci byl a já prostě NE.
  To už ti nikdo neodpáře…svazák…pche…
  A také podnikatel na VŠ…jakpak jsi asi za komunistů podnikal,co?

  A jeden KONKRÉTNÍ dotaz:
  KOLIK MAŠÍNY ZAVRAŽDĚNÝCH ČECHŮ BYLO V KSČ?

  Ne,Gravere,neříkej mi,že obecní policajt kolaboroval s režimem už proto,že byl policajt,to by zase neštimovalo s tvým členstvím v SSM,že jo.

  No a Beneš,Gravere,to se zkus zeptat K.S.,ten to o něm povídal,o tom sůdu.

  Já si četl tak letmo tvoje tvoje diskuze-to je prdel-jak každého „stíráš“,kdo s tebou jen náznakem nesouhlasí,hnedle tvrdě do levičáků laješ a tím se být vítězem cítíš.

  Máš jen dva argumenty-komunista a levičák.
  Jinak NIC.
  Bezduchá slabota-naopak některé tvé texty mají něco do sebe,to se nedá popřít.
  Přemýšlet nad určitými tématy umíš,diskutovat ne,na to prostě nemáš.
  To je povahou,každý je ale nějaký,já ti to nezazlívám,mít pochopení pro slabiny druhých je velká věc a já se to třeba u tebe učím,neb jsem taktéž toliko člověk,tvor chybující.

  Ale nedivím se,že tady s tebou vydržel jen Skilos,který má evidentně určité potíže s rozumem,byť mu jistě nechybí vzdělání jako takové.

  Ten nejenom že vydrží všude ale ještě mají s ním potíže hostitelé,to už snadněji velblouda uchem jehly prostrčíš,než jeho se nějak kavalírsky zbavit.

  No nic,dohadovat se tady o hovně nebudu,text mi přišel zajímavý a tak jsem k němu napsal-s ohledem na to,že v podstatě navazuje na téma,o kterém jsem vedl s tebou diskuzi a ty se mnou monolog.

  Příležitostně se třeba ozvu,když něco vhodného k diskuzi napíšeš,jinak tady nemám co pohledávat,diskuze-byť s oponenty-vypadá opravdu úúúúplně jinak a já pak bývám jízlivý,když je oponent slabý v argumentech a protivný k tomu- a to není správné.

 54. Mimochodem, dozvím se už konečně, kdo to byl ten Beneš a proč měl stát hen před tým súdom?
  A taky bych se chtěl zeptat – prosímjich, jsou antikomunisti i v KSČ(M)?
  Ale tak abych odpověděl trollovi aspoň na něco, když se tak snaží: ne, nemyslím si, že je někdo levičák, když považuje Mašíny za vrahy jen proto, že vodďáli jeho soukmenovce. To není levičák – to je prostě blbec.
  K tématu tedy asi nic, že. Nu což, aspoň je prdel 🙂

 55. Ó Adonai, jsem to já ale pravičácké hovado. Soudruh si sem přijde pro konstruktivní kritiku, domáhá se hodnocení vlastních chyb a já ho pošlu do rusuturu s tím, že je to blbý troll, který sem nechodí diskutovat, ale honit si lofasa a vymezovat se.
  A ta moje argumentační ubohost – je mi ze sebe opravdu špatně. Nakonec tu ještě začnu ještě lhát o tom, jak jsem za totáče seděl a otírat si držku o cizí rodiče :-).
  A což teprve ty moje hloupé představy (jaké jiné taky můžu mít, když se povyšuju nad druhé). Kolik už jsem zažil takových, kteří se mi dobrovolně váleli u nohou a ještě brečeli, že nad nimi stojím :-).
  Ještě že vitoušovi nevadí, že jsem masový vrah – to už bychom se neshodli vůbec.
  V každém případě musíme my hlupáci držet pospolu, abychom alespoň masově dokázali čelit tomu, kdo nás intelektuálně převyšuje.
  Jo, a hlavně never forget: skutečný levičák by komunisty nevolil!

  Von snad ještě bude nasranej, že z něho mám prdel 🙂

  • Avatar šíloš 941 ㅎㅊㅈζξΞ щчй ₩¢¿
   šíloš 941 ㅎㅊㅈζξΞ щчй ₩¢¿ says:

   Vita nostra brevis est

   brevi finietur.

   Venit mors velociter

   rapit nos atrociter

   rapit nos atrociter,

   NEMINI parcetur

   Jó, to fšechno on nemíní vážně, Tys ho neprokouk?

 56. Avatar vittta
  vittta says:

  Mluvíte dost obecně,mládenci!

  Zkuste mi ty chyby vytknout alespoň tak konkrétně,jako jsem to udělal já Graverovi.

  Lepší by to bylo-s ohledem na pověstnou pravicovou inteligenci- ještě podrobnější.

  To je ta taktika.
  V KAŽDÉM textu co se (pravicové nefalšované) diskuze týká se dříve nebo později propracovat k levici a komunismu.
  Tím odvést pozornost tupého stáda od tématu a ponouknout ho k tomu,aby taktéž mluvilo o levici a komunismu.
  Tady ovšem nikdo krom Skilose není-ale taktika taková je a to i na vládní úrovni.

  Jaký já jsem levicový intelektuál?
  Že nesouhlasím s církevními restitucemi,americkým radarem,bombardováním Srbska,stavěni Beneše před válečný soud,korupcí a trafikařením,považuji Mašíny za sprosté vrahy..atd..to jsem kvůli tomu levičák?
  Skutečný levičák by navíc KSČM nikdy nevolil.
  Divné a hloupé představy mají někteří,kteří se povyšují nad druhé.

  Mě je jedno,jestli jsem u někoho levičák nebo komunista nebo masový vrah-to je mi na háku.
  Ale rád to čtu-tu argumentační nemohoucnost,tu trapnost tak zjevnou na všech stupních reálné politiky,antikomunismem se honosí i dost členů a příznivců ČSSD,když nenajdou jacíkoliv politici lepší argumenty pro svou ubohou existenci pijavice,je cokoliv dobré…
  Všichni hlupáci pospolu jsou za jedno-když dojde rozum,tu přichází to,co nemůže nic zkazit-antikomunismus jako odpověď i na to,jestli je otevřeno třeba v kině.

 57. Tak latinsky náhodou umím, takže to víťovi přeložím:
  „Běda tobě, negře! Di se vycpat a naser si!“

 58. Avatar vittta
  vittta says:

  Ale jo,já to chápu.
  Tak třeba Graver nesouhlasí s církevními restitucemi,korupcí,americkým radarem,obcházením ústavy,opoziční smlouvou,metálováním Mašínů,státními pravicovými dotacemi boháčům-ale zase se mu líbí,že pravice říká,že komunisti jsou svině,souhlasí s 30,-Kč u doktora a libí se mu nádherné vyprávění o osobní odpovědnosti jednotlivce.

  To já chápu.

  To je jako v jedné reakci na politický článek na „Novinkách“,kdy jakési VŠ vyšlo na serveru kohovolit,že nejblíže má názorově ke KSČM což jí silně urazilo a dala svůj hlas TOP09 kteří jí byli vždy sympatičtí.

  Rád vidím Skilose, (vyhodíš dveřmi,přijde oknem) trošku jste se poškorpili,mládenci ale nyní je vše OK a tak to ma byt,tak je to spravne.

  Musím říci,že kvalitní texty Skilosovi tady tomu prostoru dost chyběly,tak nějak sem přímo zapadají jak ta pověstná prdel na hrnec!

  Jinak Skilosi-sprcha!

  • Avatar skilos
   skilos says:

   VAE TIBI NIGRAE! DICEBAT CACABUS OLLAE

   Sprchůůů, sundali mi gips.
   I’m free bird, again.
   Pic

   • Avatar skilos
    skilos says:

    Běda ti, jak jsi černý, povídal rendlík hrnci

    Smysl: je směšné vytýkat jinému chybu, kterou máš sám. Srov.: Hrnec kotel káře, oba jsou jak saze (Komenský); Povídá stará psice staré čubce: „Ty dnešní mladé feny a psi se chovají jako zvířata.“

    • To je zase jen takové držkaté úsloví. Taktika, kterou používá vitouš (nejen on, samozřejmě) je přesně opačná: „své chyby vytýkej druhým“. Je to pohodlnější, než je obhajovat.

 59. Šíloši, nevyháněj mi odsud levicové intelektuály a dělnické kádry v jedné osobě! Vždyť on za to nemůže – komunista nikdy nepochopí, jak může někdo někoho volit a přitom s ním 100% nesouhlasit. To je stranická disciplína, soudrzí!
  Někde ten proletář exhibovat musí a mě ty kecy baví 🙂

  • Avatar skilos
   skilos says:

   OK, já wól.
   GM

   • …a když už to musíš dělat, vysílej na něj česky. On prý toho za komančů naseděl po fízlárnách víc, než já v kanclu (proto je teď volí), takže neměl na studium jazyků čas. Mimo to, jazyky jsou buržoazní přežitek a proletář se nakonec domluví fšude.

    Jinak se mi wellmi zamlouvá Vitoušův uzavřený komunikační okruh – klade si otázky, na které si sám odpovídá, přičemž dotazovaný subjekt do toho nemá co kecat. Takže pokud vás bude zajímat můj názor na cokoliv vč. sexuálního života houbomilky česnekové, ptejte se jeho – já o tom vím hovno :-).

    Kluci, vy dva jste se dlouho hledali. Měli byste pořádně pokecat, ať se kola točí. Šíloši, ty máš v zásobě gigabajty prefabrikovaných hovadin, ale když odpovídáš takové kapacitě, jako je vitouš, nedáš víc, než pár slov? To není uspokojující!

    • Avatar skilos
     skilos says:

     VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS

     Todle znaj i absolventi večerní základky.
     I houp.
     Pic

 60. Avatar vittta
  vittta says:

  Veselý,snad až směšný text politicky zaslepeného jedince.
  Pisatel zde vyjadřuje odpor k církevním restitucím,při čemž je velký příznivce stran,tyto restituce protlačujících a těmito stranami schválených.
  V příštích volbách je bude volit zase,restituce-nerestituce,neb se cítí býti nadřazen intelektuálně ostatním a tudíž prostě tyto strany volit MUSÍ.
  Navíc je pisatel příznivce dalšího nadšence církevně-restitučního,tedy K.S.-což by samo o sobě nevadilo,kdyby zároveň nepovažoval za blbce všechny,kteří tuto volbu (i s odkazem právě na zmíněné restituce) jakkoliv zpochybňují.

  V textu se objevila i zmínka o komunistech,ti sice byli ZÁSADNĚ proti ale to se do krámu nehodí,a tak se tento odpor zaplácá nálepkou vychcanosti komunistů a prorockým nastíněním toho,co se určitě stane,až budou komunisté podílníky moci a aby to nevyznělo tak plytce tak je ještě naznačeno,že voliči komunistů jsou úplní idioti.

  Politickým fanatismem pak zavání zmínka o tom,že budou komunisté z restitucí profitovat-vždyť pokud je to tak,pak je fakticky naznačeno,že pravicoví restituční démoni zradili restitucemi své voliče,neb tím vyšlápli komunistům cestu přímo k moci.

  Pisatel by se měl raději politickým komentářům vyhýbat,jsou velice průstřelné,nevrhá to dobrý dojem.

  Celkově to připomíná spíše politické nadšení demonstrantů dnes,kteří se prezentovali mimo jiné heslem „U konce jsou vaši dnové, přijdou noví Mašínové“,čímž definitivně ukázali,že to nemají v hlavách v pořádku a korunu všemu (jako vždy a všude) nasadil senátor Š,bývalý komunista,který lecos ze svého členství ve straně vytěžil a i když ze strany vystoupil,těšil se až podezřelé důvěře rodné strany, a který prohlédl tak dokonale,že nechybí nikde,kde oheň a síra na komunisty padá.

  No prdel,prdel,prdel!!!!

 61. Něco ještě tady: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/192114-restituce-maji-odpurce-uz-i-v-radach-krestanu/
  Ono se nakonec ukáže, že ty restytúce chčí všichni kromě církví 🙂