Erbovky 2011

📎and tagged

Show report

Náš oddílový gang každoročně exhibuje na různých akcích (samozřejmě oblečení – tedy většinou) – královopolské erbovní slavnosti patří mezi ty tradiční. I ty letošní se vydařily. Chýši jsme díky mým odborným konzultacím postavili už na druhý pokus a bez vážnějších zranění. Zájem p.t. obecenstva byl enormní – zejména když došlo na demonstraci netradičních zbraní (řeznická sekera, fakt pořádnej kus klacku, malajská dýka apod.) a populární techniky likvidace agresívních penzistů a invalidních spoluobčanů.

Oddíloví benjamínci (máme tam fakt šikulky) úspěšně ztloukli své mistry, mistři úspěšně rozdrtili několik nepotřebných mléčných kloubů oddílovým seniorům (ale už mě to nebolí a ta pravá ruka stejně nikdy nestála za moc), na řadu přišlo i jiu-kumite a něco z hanbó-jutsu.

Největší úspěch měly jako obvykle lapy a desky – málokdo z publika odolal šanci způsobit si taky nějaké to drobné zranění.

I počasí nám přálo, takže jsem si úspěšně ogriloval pleš a vypadám jako Sam Hawkins bez paruky.

Tak zase příště…


6 Responses to Erbovky 2011

  1. Možná o něco víc profi fotky: http://blanensky.denik.cz…al.htmlTy techniky ve výskoku opravdu naaranžované nejsou (i když jsme dobří, s gravitací to zatím neumíme) a přesto nejsou rozmazaný 😉

  2. To je tím, že to do jisté míry coby show pro obecenstvo aranžmá bylo. Techniky (kihon, hanbó…) se prováděly pomalu a fázovaně, kata sice normálně, ale focené byly zase jenom stills. Něco je z mého mobilu, něco ze zrcadlovky, která i ten rychlý pohyb zmrazí.Fotek rozmazaných údů mám dost, ale nezveřejnil jsem je – protože jsou rozmazané.Výjimkou je jiu kumite. Tam žádné aranžmá nebylo, všechno echt reál i s kapkou krve.Jsme hobbysté, žádného profesionálního fotografa nemáme, takže výsledek podle toho.

  3. Vidím tě, Johne Silvere! 😉 Ty fotky na mě působí aranžovaně, jak z muzea voskových figurín. Nikde žádnej úd, rozmázlej rychlým pohybem, jenom prkenný pozice… :p

  4. Aha, a jo, modrá je dost dobrá:o)

  5. Je to karate-jutsu a modrá se mi líbí 🙂

  6. Jeje to je nějaké tejkondo:o) či co, ty máš modrý pásek?