Hvězdná pěchota virtuálních světů

📎and tagged

aneb Poděl se o svého mašíbla!

Temné a bezedné jsou zátočiny světů virtuálních, obývané tvory bizarními, současné vědě neznámými. V soumračných propastech, jejichž dno je pokryto odporným miasmatickým slizem, kráčí po boku boha Plíživého chaosu Nyarlathotepa naplněno hladem a zlobou to, co mělo by se plazit. Jakkoliv se tyto bytosti jeví nepravděpodobnými těm, kteří se v nepřítomnosti svých psychiatrů prohlašují za normální, mají i ony právo na svou virtuální existenci a dávku pilulek ve virtuálním choromyslinci…

JUDr. PhDr. Mgr. et Mgr. Henryk Lahola: multititulární náboženský blouznivec (sám sebe označující za novináře), bojující s pravou křesťanskou nenávistí proti „feministicko – homosexualistickému režimu“ (takže nabudete přesvědčení, že tento stát řídí lesby), proti všem s menším počtem titulů, než má on sám a především… proti všem.

Pán Alien: „muž“ neuvěřitelných schopností fyzických i psychických, tvor, který umí za půl hodiny udělat tisíc kliků a přitom nedýchat, manažer mnoha významných projektů, které sice nikdo neviděl, ale až je uvidí, bude to revoluce, autor nepřekonatelných, nerealizovatelných a nevymahatelných bloggreských Pravidel, Dominát, který své životní partnerky přivolává pouhým plácnutím do stehna, nepoznaný a neuznaný génius, vynálezce letadlového čtení (které při své klávesnicové plodnosti musí aplikovat i na vlastní výplody), Ten, Který Ví Vše O Všem – no ovšem…

Jessie aka Janika aka Jana F. aka….: majitelka mnoha nicků, blogů, názorů i světů, žena, která dovedla k naprosté dokonalosti metodiku virtuální komunikace a v diskusích se svými odpůrci dokázala bezezbytku utilizovat bloggerské nástroje, původně určené ke zcela jiným cílům, žena, která povýšila Lež a Klam nad Pravdu a Pravdu samotnou nechala pojít ve stokách svých blogů, neúnavná bojovnice s neomezenými možnostmi i charakterem, stíhající své Neoblíbené a Nekompatibilní po všech virtuálních rusuturech, dáma před kterou se vaše osobní data a korespondence třesou strachy, Zkušená Vůdkyně, najímající si ke svým virtuálním bitvám žoldáky…

A, last but not least, Sir Graver, který… jenž… an… ne, zůstanu skromným jako obvykle – jiní o mě píšou tak pochvalně, jak bych to sám nedokázal.

I tvorové, nehodni osvícení Světlem reality, plní své Poslání, jsouce nám zdrojem pobavení a relaxace. Proto vyzývám vás, své drahé (no, někdy i docela levné) virtuální pacienty, abyste svými příspěvky rozšířili řady virtuálních mašíblů a sdíleli s ostatními své oblíbené kreatury. Neboť co ve věčnosti leží, mrtvé není, a v záhadě věků i smrt se ve smrt změní.

OGTHROD AI’F GEB’LEE’H YOG-SOTHOTH ‚NGAH’NG AI’Y ZHRO!


65 Responses to Hvězdná pěchota virtuálních světů

 1. Wefkovy starosti o cizí výtrusníky jsem nijak nezaznamenal, ale tomu ochranářskému komplexu by to vcelku odpovídalo. Jeho básnické výtvory by obohatily tak leda obyvatele klecových lůžek.Když člověk vidí tyhle mismatche mezi reálem a virtuálem, tak se fakt nediví, že tihle dobráci mají strach, aby jejich virtuální veletoče neprosákly do reality…

 2. Avatar Vladimír
  Vladimír says:

  Že mgr. czarna wefka Ph.D. pracuje v muzeu dala na plac -alena- od alíka v tom videu na oase.http://www.youtube.com…etgZJA5v-oProto se asi jeho životní dráha ubírá směremdopoledne si hladí práka, odpoledne si hraje na vojáka a večer (pokud není schůze SVJ) tak si hraje na vagínového ombudsmana (viz jeho starosto jessii když Pavlíkovi nakopli výtrusník).V tom dosahoval výborných výsledků včetně zveřejňování os. údajů (naučil se to od jessie nebo Jany F.?)a proto také překonal v tomto směru alíka. Jeho básnické výtvory by jistě obohatilykulturní rozhled obyvatel opavského regionu, obzvláště báseň Pičliz (pokud by to chlebodárce vydal knižně) by skoro nahradila vysílání TV Noha.

 3. Kdosi o něm psal tuším na kokotu, že je z nějakýho můzea – já tomu moc nevěřím, ale to je fuk. V každém případě je to jen další chudák, který o sobě na webu lže a na něco si hraje.U alíka je to transparentnější – reálný frustrovaný loser, který si na webu léčí mindráky.Mě nezajímá fyzická identita těchle lidí (jméno, adresa…) – spíš jejich reálné sociální zařazení, schopnosti, způsob obživy… ve srovnání s tím, co ze sebe dělají ve virtuálu. Jediným smyslem je pro mě studium charakterů a vlastní pobavení…

 4. Avatar Radka
  Radka says:

  stejně by mě zajímalo, co to je za čukota. kdo je wefka už vím, a dost jsem se nasmála:-) hrdinej "voják":-)z alíka asi vyleze taky taková atrapa chlapa.

 5. No, tihle dva se asi dlouho hledali. Kdysi jsem nahlas uvažoval nad tím, co by na děssiiny webové aktivity řekli lidi kolem ní – za to mě veřejně obvinila z trestných činů. když jsem jí navrhl, že tak závažné obvinění budeme řešit odpovídajícím způsobem, zpanikařila, omluvila se a obvinění vymazala. To ovšem neustála a oslovila aliena + wefku s žádostí o spolupráci na kyselé pomstě. Alík neváhal a zveřejnil mou osobní korespondenci s děssií, kterou mu ona poslala a všichni společně z toho udělali "graver vyhrožuje soudem". Teď nám alík vyhrožuje, že bude obtěžovat a útočit na naše okolí a na naše rodiny. Nu, vot éto paradoxno. Je to nefér – voni jsou ve výhodě – uhráli by to na hlavu.

 6. Avatar Radka
  Radka says:

  tyyyyjoooooooooo:-DDDD až doteď jsem si myslela, že největší patranoik a magor je děssie…tohle už je taky na kazajku.

 7. Úchvatné! Senzační! Nezapomenutelné! Neopakovatelné!Militantní jádro kmene Mašíblů v ofenzívě!Jedinečný hrdina, génius a všeuměl Mistr Alien se rozhodl, že sobě zrobí film, jenž změní historii basketbalu a kinematografie. I dopustil se k tomuto veledílu traileru (na kterém ovšem sám zřejmě nevystupuje) a item se zřejmě dopustil (jak je jeho zvykem) drobného lapsu s autorskými právy k soundtrackům.Automat Youtube na to přišel a Mistr ze své neschopnosti promptně obvinil ostatní: http://alien.bloguje.cz…#cmt_1593Následně mu Youtube automaticky poněkud změnilo licenci a Mistr z toho opět obvinil ostatní. Pravděpodobně se nachází v permanentním paranoidním bludu, že ti, kteří se baví jeho excesy, nemají na práci nic jiného, než imrvére odesílat bonzůvky na jeho nekalé aktivity.Tentokrát to Mistr ovšem poněkdu neustál a počal svým milujícím a vděčným příznivcům vyhrožovat: http://alien.bloguje.cz…#cmt_1594Strašlivá pomsta se blíží – alienovi všehoschopní známí už se chystají, očekávat lze udání (z čeho?) v zaměstnáních, firmách, domech, školách a dokonce i v hospodách (a to už se mě tedy osobně dotýká!).Tohle by chtělo zhmotnit, zaletovat do nějaké pixly a uchovat budoucím civilizacím, jinak tomu za pár generací nikdo neuvěří…

 8. Malý dárek pro obdivovatele charismatického Vůdce: http://zpravy.idnes.cz…anicni_stf

 9. 57. budu to muset prohovorit s manzelem :o)

 10. Vám se to kecá, když nemáte prostatu 🙁

 11. Avatar Vivien
  Vivien says:

  gelové sedloa ještě k tomu dámské mám. A teda…nič moč. Ručník jsem si dneska vzala do práce – akce se ovšem neúčastním. Mám ho tu jako utírací pomůcku, protože oklepávání vody po psím způsobu jsem ještě nedovedla k dokonalosti a pořád po vylezení ze sprchy zůstávám trapně mokrá. Kdepak vodníci v Čechách…

 12. Za gatě z boku a visel ven (furt mluvím o ručníku).Gelový sedlo mě teda dost pomohlo, a to nejezdím dlouhý trasy (tak do 40 km max.)

 13. Avatar Radka
  Radka says:

  hele, to je pro ten ručník pocta, jen tak něco si pod prdel nedávám. BTW:gelový sedlo mám taky, ale žeby nějaký extra rozdíl, to teda nee:-( a mimochodem ručník za gatěma a pod prdelí je hodně velkej rozdíl?

 14. [48] Možná by byl blázen, ale bohužel to tak zhusta chodí. Vem si, co je dneska hospodskej. Bores zdědí barák, event. už s hospodou a prostě angažuje někoho, kdo mu to povede a jen mu bude klopit. A tady je to šméčko téměř 100%. To, co popisuje jessie, je klasický případ, který jsem už viděl mockrát. Jasně, je to máklá baba a asi si to vymyslela, aby mohla provokovat, ale to na věci nic nemění – tak to chodí.[51] – cože? Ručník k poctě Douglase Adamse pod prdel? By se v hrobě obrátil :-). Pro tyhle účely mám gelový sedlo a ještě gel v cyklogatích – nebudu si na starý kolena masakrovat hemoroidy. No, udělal jsem na něm suk a dal si ho za gatě (myslím ten ručník, provuch).

 15. Avatar Radka
  Radka says:

  40jo, pamatuješ si dobře. chlubila se tím, jak dokázala vydeptat děcka. dovedu si představit jak:-( takovej nemocnej nedoceněnej člověk by měl být drženej na míli daleko od dětí, ne-li ouplně v izolaci.honzo, já bych si na kole dala ten ručník pod prdel. mám ji (nejen tu prdel ale i ji:-) vždycky nějak po těch kolovejch výletech otlačenou. třeba by pomohl:-)

 16. [48]Ono je to těžký definovat. Alien je pošahanec, jessie je prostě psychicky nemocná. Nějak mi to nepřijde úplně totéž.

 17. Avatar Cheorchia
  Cheorchia says:

  pachat sem chtela napsat jasny ze jo..Rucnik? Ten velikosti kapesniku? :))))

 18. Avatar Cheorchia
  Cheorchia says:

  Kazdej hospodskej by byl blazen,kdyby nechal provozni volny ruce k prachum. A s tim"moralne patrily prachy Bozce",to jsem udelala veletoc na zidli.Takze -ja te zamestnavam,ja te platim ty xindle a ty mi budes krast?Asi mam pokriveny hodnoty,ale me kdyby nekdo platil za "hlidani,aby nekradla" tak ji prasknu pri prvni prilezitosti,kdy ji uvidim pachahat nepristojnosti.A ano nejde ani o "kradez",jako spis o dokup.Si myslim…U me jednoznacne ze vsech posahancu vede alien :))), i kdyz pravda jessii nemam tolik nastudovanou :op.

 19. Avatar asTMA
  asTMA says:

  Kolem krku, že by rovnou odsával pot? (A dodával vitaminy?) :o)

 20. Odpoledne se chystám na kolo, tak přemýšlím, kam ten ručník strčím. A večerní akci snad stihnu…

 21. Avatar asTMA
  asTMA says:

  Právě! V takový den!

 22. Aha, no vida – 42! To nemůže být náhoda, to je nějaké znamení.

 23. Avatar asTMA
  asTMA says:

  Já jsem to právě původně chtěla rozšířit i na entitu zvanou Dalila – to je podpůrný projekt. :o))Myslíš, že pak lépe pochopí některé kapitoly dějepisného učiva?A jinak, nevím, jestli sis toho všiml, ale Tvůj komentář je odpověď na základní otázku!

 24. Přesně tak, když jsem alíka ukazoval kolegům, tak se mi smáli, že jsem blb a naletěl jsem nějaké umělé "inteligenci" nebo výzkumnému projektu. Argumentovali plochostí myšlenek, šablonovitými texty, podivně poskládanými větami a hlavně neustálým opakováním téhož. V podstatě takto nějak funguje hulanátor (a blahé paměti třeba Eliza). Nelze se divit, že když pak člověk vidí něco velmi podobného např. u dalily, má takový divný pocit :-)A jessie bude určitě užitečná – teprve s ní objeví dětičky možné významy slova "tábor"…

 25. Avatar asTMA
  asTMA says:

  (dávno = dávnou, samozřejmě)

 26. Avatar asTMA
  asTMA says:

  Tyjo, než jsem to dočetla, málem jsem zapomněla, co jsem chtěla. Ale už vím – ten hulanátor mi připomněl dávno teorii, kterou jsme razily s Katchabou – že Alien je sociologický projekt několika výzkumníků a že ty záplavy textu produkuje generátor. Pořád ještě jsem se s touhle teorií nerozloučila úplně, protože v ní nacházím poměrně značné zalíbení. :o)Jessie jede na tábor? Pamatuju si dobře, jak se kdysi kdesi honosila tím, jak coby vychovatelka na intru nebo kde psychicky deptala své svěřence?

 27. On ví, že já to vím.

 28. Avatar @Teo
  @Teo says:

  Tak koukám, že Pán vagín se ještě nevyjádřil. Ve 200 větách by sdělil, že jsi primitiv. 🙂

 29. Nebo nějakému nasrštvanému fotrovi došla trpělivost a provedl jí všechny ty pěkné věci, které chtěla dělat s dětičkami.

 30. Avatar Radka
  Radka says:

  já podle toho jak ty stránky naráz utla bych to tipla na svěrací kazajku:-)

 31. Jo, když jsme u těch mašíblů, ještě jsem zapomněl na childfree Helenku, která by se nejraději po kolena brodila v krvi vlastnonožně ušlapaných dětí. Tu jessie taky obdivovala. Kdepak je Helence konec. Asi si pořídila děťátko, aby měla matroš…

 32. Sakra, tak to aby to co nejdřív vyjasnila – já už jsem to chtěl postnout do místní drbny :-))

 33. Avatar Radka
  Radka says:

  baže si to děssie vymyslela. 1. nechápu, proč by hospodskej najímal účetní aby dřepěla u něj v kanclu a za to ji platil. 2. hospodu by nezvládla účtovat ani omylem, vždyť neví co je materiál, zboží ani sklady. 3. hospodskej si dělá hárky a sám přijde na to, kdo ho okrádá líp, než nějaká účetní, která se v tom prdlajs vyzná. 4. chudák boženka se měla zventit a tu hospodu si sama koupit, a mohla pak mít baráky tři a vesele vykořisťovat:-))

 34. Ale tak proč tomu neříkat vtipnost. Vždyť mě to nisc nestojí a nakonec jde furt o hovno :-))

 35. Avatar ratka
  ratka says:

  nojo, ja to vidim jinak. ze nekde se ty hovna rodi a jinde se z tech hoven plete bič :o)) (jezisi ja su treskute vtipna)

 36. Co myslíš – ten ošklivý podnikatel? Vždyť já to netvrdím, jen tak trochu parafrázuju a rozvádím to "ti chlebodarci muzou byt uplne stejni jak ti co si uzdibuji" :-)Škoda, že ten pěkný příměr s bičem a hovnem nenapíšeš tam, kde ho pletou a práskají s ním, až jsou celí zapráskaní. I když odpověď asi dokážu predikovat…

 37. Avatar ratka
  ratka says:

  to je prece uplne stejny vymysl jako ta Jessiina varianta. o nic lepsi a o nic horsi. proste vycucane z prstu. porad se to toci kolem výmyslů. a z hoven bič neupleteš.

 38. To víš, že jo, ratko. On ten pan podnikatel byl určitě stejný gauner jako jessie a boženka – určitě taky někoho okrádal a podváděl, tak si to vlastně zasloužil, že. Přece když si ty prachy určitě nevydělal poctivě, tak není fuj mu je sebrat, ne? Dobrý – čím dál tím dál.http://janika.bloguje.cz…p#cmt_13A jejda, hamouš vytekl jako stará pračka. Hamíku, hamíku, taková ošklivá slovíčka – to by tě monobun nepochválil.Že ona ta jessie na ty svoje svinstvíčka vždycky dostane někoho jinýho, než zamýšlela :-)Nicméně, dobří lidé, ten článek jsem psal opravdu proto, že alík s jessií už takňák vyčuchli a začínaj nudit. Takže kdybyste věděli o nějakém jiném pěkném případu, podělte se!

 39. Avatar ratka
  ratka says:

  ja to zas tak moc nezeru, protoze ti chlebodarci muzou byt uplne stejni jak ti co si uzdibuji. proste se hledaji az se najdou, vsichni z jednoho testa. vzajemne si cicaji krev :o/madam si z ostudy nedela nic a ty taky ne :o) dusevni porucha ano, jenze tu dusevni poruchu ma povicero lidi. zalezi jak ji ma kdo hozenou, jak moc a jakym smerem. teda ja urcite nejsu normalni.

 40. http://janika.bloguje.cz…p#cmt_12Koukám, že jessie zase lustruje IP adresy a vyvozuje z nich závěry na úrovni svých znalostí.Kdyby tušila, kolik lidí tady sedí za tím wifi routerem a dobře se baví…Každý, kdo píše ze stejné adresy, jako graver, ještě nemusí být graver – požádej příležitostně roje, aby tě líp proškolil.Nemluvě o variantě, že po několika restartech modemu (v poslední době tady UPC kapku zlobí) už tu IP adresu mohlo DNS přidělit komukoliv jiném v pásmu. Tak až budeš zase banovat zlého gravera, bacha, ať neodstřihneš souseda :-))

 41. Já nejsem čerstvě vyřezaný Hurvínek a o funkci společnosti nějakou představu mám. To ještě neznamená, že budu hlasitě fandit zmrdům, kteří vesele okrádají své chlebodárce nebo k tomu pomáhají jiným a ještě se tím chlubí.Že si to jessie vymyslela je možnost asi pravděpodobnější, než kterákoliv jiná a jenom by to potvrzovalo mou teorii o duševní poruše. Jedna věc je vymýšlet si historky za účelem vyvolání flame, bez které nemůže být, druhá věc je míra. Jestli se toho někdo chytí, tak má madam z ostudy kabát – už vidím ty dychtivé výkřiky "místní účetní a kandidátka za KSČM vyšetřována pro….". A jestli si náhodou tu její bajku přečte některý z jejich klientů, asi ho nebude zajímat, jestli je to pravda nebo ne.

 42. Avatar ratka
  ratka says:

  23. jak vypadaji "mala domu" je videt vsude kolem. v malem i ve velkem. zpusob mysleni kam oko koukne. v politice i v ekonomice. takhle nase spolecnost funguje. cest vyjimkam :o) domnivam se ze si to Janika vymyslela, stejne jako spustu jinych veci a ocekava reakce :o) a ty reakce prichazeji. tak koukam na to jak na televizi. nekdy je to hodne smutne a nekdy veselejsi. ale pokazde totalni nesmysl.

 43. http://janika.bloguje.cz…hp#cmt_5Hamouš je kádr – opět nezklamal. Jako demoverze hlídacího psa by se osvědčil, ani by ho nemuseli přivazovat…Tak kdopak bude další se štítem? Ratka tam ještě žádnou apologii nekvákla :-)Sakra, lidi, copak to se dělá, takhle se navážet do chudinky jessie, která přece neudělala nic jiného, než že projevila normální lidský soucit s udřenou paní provozní. To je ta naše hnusná česká povaha.Jessie: tak nedělej zagorku a vybal to: kolik ti z toho dealu káplo?Hamouš: dobrý, ale firmu bys pro sichr jessii nesvěřil, že?

 44. :o))) heheh, nevim co bych k tomu rekla, proste prdel :o) a diky, za tu citlivou dusi. fakt jsi me potesil. chlamu se do obrazovky jako debil. Budu se snazit.

 45. No jo, ona by asi skauta nebrala.

 46. Avatar Radka
  Radka says:

  spíš pionýrem, ne?:-))

 47. Kvůli jessii bych se skautem stal!

 48. Avatar Radka
  Radka says:

  ještě že nejsem skaut:-)

 49. No jo, ono se celý ministerstvo připojuje z jedné IP adresy :-). Tenkrát asi ještě neznala roje – to by tak blbě nekecala. Dnes už ví, jak se pomocí flashdisku připojit zaručeně anonymně.Jessie je prostě kapku pošahaná, ale já budu rád, když se jejího věku vůbec dožiju, aniž bych pod sebe sral.Děcka na táboře si to užijou – takovou vedoucí by bral každej skaut 🙂

 50. Avatar Radka
  Radka says:

  13tak jsem se navrátila z vejletu a zírám! děssie nám roste! už ji sleduje i ministerstvo financí!!co sleduje, ono ji monitoruje! (teď jsem si vzpomněla jak před lety rozvíjela teorii, že když mi blokne přístup na stránky tak zablokuje celý ministerstvo:-))) ještě biska a abl či jak se to jmenuje, a bude na nově:-))jestli já takhle na starý kulena budu (i když je to teda za víc jak dvacet let) v důchodu taky blbnout, tak mě gravere přijď dát přes hubu. díky:-) jestli by nebylo bývalo líp, kdyby jí dal hlas i někdo jinej než příbuzenstvo. mohla prznit politiku na radnici a ne otravovat ve svým věku se svojí povahou děcka na táboře.

 51. Mimochodem, ratko, něco (někdo?) mi tu začíná páchnout. Když jsi vysvětlovala, jaká jsi nekonfliktní duše a jak si ráda v klidu popovídáš o zajímavých tématech s každým bez ohledu na to, jestli/že dělá něco, co se tě netýká, měl jsem ještě takový ošklivý pocit, že starý primitiv graver zase tlačí do kouta nějakou citlivou duši.Ale ona ta bledulka ratka nemá tak úplně stejný metr, že? Ona se nebude vyjadřovat k jessii, i kdyby ta ušlechtilá dáma vojela vlastního kocoura plnícím perem, zpronevěřila fond na podporu zavšivených sirotků a vykradla sirotčinec (ne že bych nic z toho neudělal klidně taky). Ale vtrhnout ke graverovi a zjebat ho jak sysla, že si dovolí se k tomu vyjadřovat, to by ti šlo, že? Kdepak jsise ptala jessie, proč do sebe šijeme a spekulovala o tom, jestli je na palicu nebo ne? Ty asi nebudeš něžná dušička. Spíš pokrytecká lhářka, která (stejně jako jessie) nemá dost charakteru na to, aby vybalila, kdo jí sedí víc a kdo míň.Ale z toho si nic nedělej, děvenko. Tady jsi vítána stejně jako kdokoliv jin vč. jessie. Tady se nemaže, nelže, nevytáčí. Všichni jste mi prospěšní rovným dílem: http://graver.blokuje.cz…tavu.php

 52. Jak na to koukám, asi jsem fakt na palicu – takových písmenek. Já jsem si koupil novou klávesnici, na které se dobře píše, tak mě prosím omluvte 🙁

 53. [11] – Jen si zanadávej, ratko, ulev si. Nic to nezmění, ale když ti to pomůže…Jeden pytel? Vždyť ty víš, který to je. Ty patříš do jednoho pytle s těmi, kteří, pokud jde o jessii, se zdrží vyjádření vlastního názoru v případě, že by vůči ní nebyl příliš lichotivý. Myslím, že jsme to probrali už jinde a já jsem říkal, že se k tomu nebudu vracet, takže do toho nerýpej.Že ti přijdu na palicu, je úplně normální – tak připadám spoustě jiných včetně sebe samého. Pět pohromadě opravdu nemám – tak maximálně tři. Je potěšující, že umíš jasně vyjádřit svůj názor aspoň pokud jde o mne. Já bych exactly totéž o tobě neřekl a to, co bych řekl, raději neřeknu – když jsem řekl, nedošlo.A že mám blíž k monobunovi a píšu spisovně a rozumně? Tak co, budeme si povídat o házení do pytle? Ten kdyby si to přečetl, posere se v kině.Co nás s jessií spojuje a proč do sebe šijeme? Nic, ratko. Já nemám nic společného s nikým, jen jsem takové zrcadlo, odrazová plocha. Mám ve zvyku sdělovat své názory jasně a nahlas, takže čím horší míček, tím horší odraz. Někde si přečtu o takové skrčce, vyjádřím se k tomu a ty tomu říkáš šití do jessie. Myslíš, že na tohle reaguju jen proto, že jde o ni? Pojďme si ještě chvíli povídat o tom, jak jsem já na palicu, jo? Nebo víš co, raději kušuj a přemýšlej.Tak čti dál a na ty vyvalený oči bacha, ať nedopadneš jak ti chudáci z Innsmouthu.[12] – opravdu zásadní zjištění. Proto taky za komančů žádná demokracie být nemohla (jen demogracie). Proto taky píšu [9].Ona ta pravda, jak je u jessie zvykem, bude asi někde jinde. Ona ví, kdo ji čte a jak bude reagovat. My víme, že je nemocná a nemůže si pomoct, aby neprovokovala a nevyvolávala flames – žije z toho jak upír. Musela by ale být nemocná hodně vážně, aby ohrožovala sebe a své okolí. Ona zase ví, že od jejích oblíbených Nekompatibilů jí žádné nebezpečí nehrozí – představa, že by se graver zalamoval s teplým bonzem, se může zrodit jen v hlavě někoho, kdo to sám s oblibou činí. No, a protože její blog, jak sama praví, monitorují státní orgány, tak jim musela něco předhodit: http://janika.bloguje.cz…hp#cmt_3Zisk tam nehrozí – no bodejť, když provozní krátí tržby a účetní to přikryje. Jen si nejsem jistý, jestli ty "státní autority" nemají v popisu práce si tohle hlídat. Ono už je pak úplně jedno, jestli si to jessie vymyslela nebo ne. Předvolání, vyšetřování, všechno se to pěkně rozmázne, dozví se to klienti, voliči… A pravda? Ta může zvracet do díry…

 54. 9Kámouši v tom mají jasno: http://tribun.bloguje.cz…mady.php :-i

 55. Gravere, si delas prdel ne? nekdy mi prijdes fakt totalne na palicu :o) davat me do pytle s nejakymi tarasy a monobuny, ty fakt nemas vsech pet phromade. dyt ty k tomu monobunovi a spol mas mnohem bliz nez ja. nejen ze prises spisovne, rozumne ale jsi ď hezky durazny a hajis si sve stanovisko. ja jen tupe prihlizim. me treba fascinuje co tebe a jessie spojuje. cim jsem si tak blizci.jak ctu s vyvalenym okem tebe tak ctu s vyvalenym oke Jessie. a hledam nejake stycne plochy. proc do sebe tak sijete. a furt dokola.

 56. Bylo by opravdu roztomilé, kdyby jessie s tímto přístupem tenkrát ty komunálky vyhrála. Taková soudružská péče o proletariát by určitě přinesla ovoce.btw: schvalování jessie zapíná vždycky, když se chystá na nějakou dobu pryč. Pak si to v klidu přebere – co kdyby jí tam v její nepřítomnosti zlí ještírci něco zanechali…Tak ti, milá jessie, přeju pěknou dovolenou – za poctivě vydělané peníze si ji určitě zasloužíš.

 57. Že jsi to vůbec zkoušel…Ale je to pěkná ilustrace toho, co nás (zase) čeká za komančů. V čem je sakra problém? Vždyť Boženka dávala panu domácímu tolik, kolik potřeboval (akorát nevíme, jestli podle Boženky nebo podle jessie) a morálně je to ok, ne?Soudruzi zavřou kapitalistická zvířata do klecí, občas jim pohodí záchovnou dávku, z výsledků jejich práce si postaví barák, napíšou o tom oslavnou ódu a kdo pípne, půjde do Gulagu.Ono je takových vychcánků dvanáct do tuctu. Jessiina přidaná hodnota je v tom, že to zcela bezostyšně hodí na web a patřičně (si) to zdůvodní. Ta ženská si snad tyhle historky fabuluje, aby provokovala…Krucibrko, nevadí mi jessiini falešní kamarádi, sdílející s ní politické přesvědčení a ve jménu Kompatibility mlčí k jejím svinstvům. Ale aspoň jednou jedinkrát bych rád slyšel všechny ty ratky, tarase, hamíky, monobuny a spol., co na tohle říkají…

 58. Napsal jsem jí tam tohle:Dlouho jsem to řešila se svým svědomím, až jsem se přiklonila k názoru, že ty peníze "navíc" morálně patří paní Božence.Jde o trestný čin podvodu a navíc krácení daně, poplatku či jiné dávky. Měla bys to hlásit! :-iNo a: Váš komentář bude před publikováním schválen správcem weblogu.NEBUDE!

 59. 6Důležitý je, zda řádně vedla skladovou evidenci, krácení tržeb jest jev nejen v hospodách tak rozšířený, že jej lze označit za "normální". Ale kdybych byl soudružka, tak bych okrádání majitele a berňáku netolerovala! Páč bych byla zatížena spoluvinou. A to by se neslučovalo s mým citem pro spravedlnost, kua!!!

 60. Tak já budu zase za svini, abych dostál svému dobrému jménu.V článku jsem jasně zmiňoval virtuální identity – bez jakékoliv zmínky o projekci do reality. Tak to udělám teď – příklad odrazu charakteru webového nicku (tedy nicky, páč je to samička) do reality: http://janika.bloguje.cz…pode.phpJessie dostala od klienta za úkol kromě vedení účta i hlídat provozačku, jestli pana podnikatele nenatahuje. To je vcelku pochopitelné – kdo se motá kolem hospod, ví, o co jde. Paní provozní si za dva roky z té "malé domů" postavila barák a profesionálka jessie jí to přikryla. Provozní je přece proletářka, která dře od slunka do slunka a koneckonců panu podnikateli dávala (dle jessie) dost na vyžití, tak jaké dilema, že? Účto asi souhlasilo (úkolem účetní je správně zaúčtovat, ne kontrolovat, v čí kapse to skončilo a že ji o to klient výslovně požádal, s ní asi moc nehýbe) a spekulovat o tom, že paní účetní za tu deku taky něco káplo, už by asi byla troufalost.Ve finále jessie zákazníkovi podala ruku a pak to všechno zveřejnila na webu. A paní provozní si kromě toho baráku snad ještě asi taky přišla pro podání ruky.No dobrý. Zase se cítím o něco víc jako blbec…

 61. Samozřejmě, já to udělal jen preventivně, páč by mě stejně někdo nominoval. Ve skutečnosti jsem inteligentní pacifista, který ve volných chvílích píše něžnou poezii. A kdo tomu nevěří, tomu rozbiju hubu!

 62. Do tý galerie VyVolených ses zařadil neoprávněně, voe! :p Sorry, ale takovou mírou tupý agresivity nikdy disponovat nebudeš. Ani kdyby "čert na koze jezdil", jak s oblibou říkali komunističtí tajemníci. Touhle poblitickou příslušností se může pochlubit pouze jediný individuum z výše zmíněných. A tady končí veškerá legrace, soudruzi a začíná třídní boj!

 63. Když už jsme u Hulána, tak ten rovněž používá specifické metody virtuální komukace – tzv. hulanizace: http://idiotopedia.info…ulanizacePokud vám to něco/někoho připomíná, tak je to jistě jen náhoda.btw: takto (by) dopadl graver, postižen kouzlem hulanizace: http://hulanator.kompost.cz…=1372Tak ještě jednou – fakt vám to nic nepřipomíná? 🙂

 64. Na to nemám odvahu. Alien a Jessie jsou virtuální zlobílci, ale Chuck je skutečnej a mohl by mi přijít nakopat rusutur. Protože dokonalejší, než Chuck, už je prý jen Radek Hulán, ale já tomu samozřejmě nevěřím: http://necyklopedie.wikia.com…A1n

 65. Zapomněls mezi Aliena a Janiku zasunout Chucka Norrise, třeba jak objel zeměkouli na rotopedu, přeplaval kanál Lamanche pod vodou bez jediného nádechu, a tak:-)