53 Responses to Skype: malá velká domů

 1. Avatar skilos
  skilos says:

  Zdalipa znáš a seš na ňom?

  http://www.svetandroida.cz/viber-posilejte-zpravy-a-volejte-zdarma-201212

  Dej někdy vjeděj, budu rát, jak ten zločinec litoměřickej, skoro Babinskej.

 2. Jako bych to neříkal. Takže google archive, milý anonyme 🙂

 3. http://janika.bloguje.cz…p#cmt_29…pokud má ještě někdo pochybnosti, že si jessie ty pochvalné výlevy píše sama :-)))))))Nářez – borec přišel z Osudu :-)Ale vážně – kdybych měl věřit (rádoby)anonymním mailům jen proto, že jsou slušné a zjevně je psal někdo, kdo zná Janu F. osobně, tak tahle paní má opravdu určité problémy. Nevěřím ani sám sobě, ale touhle optikou bych se asi na její projevy díval.Pro anonyma: ad "nevím, odkud berete jistotu, že zrovna XXXXX je nějaká jessie a určitě to můžete dokázat…." – kemo, já nic dokazovat nebudu, páč nic netvrdím – to tvrdí ona sama: http://www.oaza.estranky.cz….htmlNemám rád obvinění ze lži, takže pokud by madam dle svého zvyku po přečtení tohoto komentáře zdrojový text upravila, mohu posloužit původní verzí (pokud si o to řekneš ty nebo mi ona výslovně nenapíše, že si to nepřeje – proti její vůli nebudu reprodukovat ani ty osobní údaje, které na sebe vykecala sama).

 4. Jistěže na to nemá. Takhle kritizovat ostatní za jejich volební preference, to by jí šlo, ale přiznat se, že volí komanče, to už je horší, že?btw: tak to ta naše malá slídilka přece jenom neustála. Když zjistila, že se dost nadře jen proto, aby z ní ostatní měli větší prdel, tak přestala sbírat mé komentáře. A aby mi to přece jenom nandala, tak příslušnou rubriku z původního názvu "graver píše o mně" přejmenovala na "pronásleduje mě úchyl": http://jessie999.bloguje.cz…l.phpTak teď to máte černé na bílém – jsem úchyl! Takže si na mě dávejte pozor (i když soudružka nespecifikuje, v čem spočívá má úchylka – na rozdíl od ní si nefotím kozy před zrcadlem a mé sexuální preference jsou vcelku standardní).Stay tuned – madam nás určitě něčím překvapí.Soudruzi voliči by řvali nadšením, kdyby viděli, komu dali hlasy :-))

 5. Nicméně jde o to, zda si tenhle svůj "kádrovej profil" pověsí na nástěnku či ne. Vsadil bych se, že na to prostě nemá. A to by se mělo soudruhům hlásit! :))) Že se k nim před virtuálními "přáteli" nechce hlásit… :p

 6. No, tak přinejmenším jeden z nich musel *tenkrát* být – víme proč. Ostatně pokud se někdo jako komanč chová a bije se za ně na všech frontách, tak mně osobně je jedno, jestli k tomu všemu ještě má rudou knížku nebo ne.

 7. Avatar Radka
  Radka says:

  oni kandidovali za komanče, nikolivěk že by oficiálně byli komanči:-) vždyť co kdyby náhodou…

 8. To ničemu nebrání – já bych to tu zhodnotil a ona zkopírovala k sobě. Když tebe může archivovat Galaktická knihovna, tak proč mě ne jessie 🙂

 9. 39Nejspíš se oprabdu zacyklila. Sázet tam další texty, to už by se dalo hodnotit jako rudý masochismus. 🙂

 10. Ne, jen další level Doomu…

 11. 41Volit komunisty může kdejakej primitiv a blb, ale bejt komunista a ještě za ně kandidovat ve volbách, to už je asi jinej kalibr.

 12. Nepřihlásila? Přesně řečeno nikdy explicitně neprohlásila "volím komanče" či "jsem v KSČM". Jinak se myslím přihlásila velmi výmluvně.Rukám klid.

 13. Komunistka?Mě to ani nepřekvapuje… viz: http://chucpe.bloguje.cz…p#cmt_40 a následující. Nikdy se ale k tý svý poblitický orientaci ve virtuálnu nepřihlásila. To mě ovšem taky nepřekvapuje… Čest práci! :-i

 14. Já se zlobím. Jessie přestala sbírat a republikovat mé komentáře. To tedy soudružka dělá svou práci špatně a strana ji nepochválí. Chápu, že jí došlo, jak ze sebe dělá ještě větší krávu, než je (if possible), ale závazky se mají plnit. Takže chci vidět své komentáře pěkně pohromadě na obvyklém místě, nebo to nahlásím uličnímu výboru!

 15. No, ta nepravidelná strava dělá divy…

 16. Avatar Vivien
  Vivien says:

  Kterým?

 17. Zase je velkej duchem…

 18. Avatar Radka
  Radka says:

  on je takovej trpaslík?? tak to je jasnej napoleonovskej komplex:-)

 19. U kultůristů váhové rozdíly mezi objemovou a rýsovací fází jsou, rozhodně ale ne na konto "pravidelného kvalitního jídla" (to opravdu smrdí eufemismem pro nucenou dietu a už vůbec ne 10 kg u chlapa, kterej měří 172. Ostatně při poměru 172/80 už se o "vyrýsovaným svalovci" moc mluvit nedá…Ale já jsem jen teoretik 181/93. Jsem taky velkej (a nejen v bílým tričku) – jenom jaksi lokálně/abdominálně 🙂

 20. Avatar Vivien
  Vivien says:

  profil nadsamcecit: Váha: 70-80 (podle toho, jestli zrovna posilování podpořím pravidelným kvalitním jídlem nebo ne).překlad: buď na jídlo mám, nebo ne.Tu gramatyckou genyjalytu už na sebe vztáhnul ali. Psal přece, že on se neřídí umělými nesmyslnými poučkami, ale svým citem, a bude si psát, co a jak uzná za správné. Takže pičy… např.

 21. To už jsem četl dávno – to je povinné minimum každého amatérského psychiatra a profesionálního alienologa :-))Alík vyplodil onačejší hřivny…

 22. 30No tak čti, jestli na to máš čas a žaludek: http://alien.bloguje.cz…rofil.php :-i

 23. Tak to já zase zvědavej jsem. Člověk by měl vědět, kdo ho jednou spasí 🙂

 24. 26Nadsamec toho o sobě už napsal na román a stručně to stejně neumí, takže jeho bláboly by byly stejně nepoužitelné, páč by tak dlouhej článek nikdo nečtl… já taky ne, nejsem zvědavej na to, co si o sobě myslej deGéniové lidstva. 😉

 25. Ale umím se z toho vykecat: já totiž píšu preemptivně, takže ty Y už prostě patřilo k tomu dalšímu slovu. To je znak genyjality!

 26. Tak dnesku su asy fakt mymo. Měl bich to po sobě začít mazat jako jessyje.No nic – i mystr tesař si ho občas utne 🙁

 27. Jo jo, na tomhle nemůžu tratit. Buď jí dojde, jak si zase zadělala a přestane slídit nebo mám jistotu, že si k sobě sama stáhne to, co by jinému smazala :-).A požadavek na sebecharakteristiku je naopak zcela smyslný. Degoši šanci dostali a jakákoliv reakce vč. žádné je svého druhu sebecharakteristika. Mymo to si nemyslím, že by např. takový alien dokázal mlčet :-))

 28. 24Tož to má logiku. Když jí chceš něco vzkázat, napiš to kamkoli jinam, než k ní… :DAvšak požadavek na "sebecharakteristiku" v retrodokumentárním článku je zcela nesmyslný. Pamatuješ na pořad GEN? Galerie elity národa… Tohle bude pravděpodobně deGEN a aspiranti spolupracovat nebudou. No nebudou, vsaď se!!! :p

 29. Hm, divné – když napíšu něco k jessii, smaže mi to. Když to napíšu kamkoliv jinam, naopak to k sobě zkopíruje. Jestli chudinka vůbec ví, co a proč dělá. Až vystřízliví, bude se sama divit.No nic, zkusíme to takto:Rád bych na svém blogu věnoval krátké povídání některým, hm… nestandardním virtuálním osobnostem (už jenom proto, abyste mi netrousili komentáře pod nesouvisející témata :-)). Jsem otevřený nominacím a příspěvkům, alien a jessie získávají čestné místo. Aspiranty požádám o poskytnutí stručné sebecharakteristiky přímo na jejich webech, u jessie to z pochopitelných důvodů nemůžu udělat, takže ji tímto zdvořile prosím zde.Tak, když jsem to napsal sem, mělo by se to za chvíli objevit u ní, ne?

 30. Možná se zacyklí…

 31. Avatar Radka
  Radka says:

  když už během let postupně přešla z V2 na mě, pak na tebe, koho to čeká teď? že by tea nebo modonu?:-))

 32. [19] – Jessie za mnou slídí po webu, sbírá mé komentáře a sestavuje z nich články. Tohle je 3. díl, ve kterém navíc kupodivu přiznává, že nám předvání virtuální stalking. Pokud to chcete vidět in natura, koukněte se tam z jiné IP. Já to mám uložené, ale dál to posílat nebudu – nejsem jessie. Dostupné pro všechny to bude pouze v případě že to smaže nebo upraví a následně bude lhát o původním obsahu.[20] – já si nestěžuju – zatím :-).Už to tahle dáma začíná zase přehánět. Nejdřív hanlivé články, zveřejňování osobních údajů a anonymní komentáře a maily, teď tohle slídění – copak vymyslí dál?

 33. Avatar Radka
  Radka says:

  virtuální stalkingaž ti bude věnovat tolik příspěvků, článků a stránek tolik let jak mě, pak si stěžuj:-)

 34. Avatar Vladimír
  Vladimír says:

  Velká prosba:Pro nás, u děsie zabanované, jsou tyto odkazy==…p://jessie999.bloguje.cz…3.php ==na dvě vjeci …… Ani si nemůžeme zavzpomínatna ty krásné časy když to ještě stálo ZA …..

 35. [16] – jo, tak nadsamec už bohužel vyčichl taky. Stejné litanie, stejné fráze… Nu což, momentálně prý pracuje na filmu, který přepíše basketbalovou historii.[17 – No ano, graverovy sebrané spisy, díl třetí: http://jessie999.bloguje.cz…3.phpJessie mi dokonce věnovala na svém blogísku celé téma, heč! Tak teď už opravdu víme, co je to ten virtuální stalking. Tahle virtuální stalkerka mě pronásleduje po všech čertech už hodně dlouho a asi to vydrží až do dalšího velkého třesku. Měli by jí doma sebrat flašku a přitáhnout opratě.

 36. Avatar @Teo
  @Teo says:

  Nemohl jsem si nevšimnout, jak si tě Děssie vůbec, ale vůůůbec, nevšímá. :o)

 37. Avatar @Teo
  @Teo says:

  Tak jsem si po děsně dlouhý době vzpomněl na nadsamce a koukám, že je v nesnázích: http://alien.bloguje.cz…anove.php Kouzelnej závěr jeho "analýzy": ženské se liší jen vzhledem stydkých pysků. :-DDD

 38. Myslím, že téhle partě už vypadaly zuby. Proflákli se všichni a už nikoho neberou. Je to jen vyčichlý odpad.

 39. Avatar Vladimír
  Vladimír says:

  Chlapci bacha, jestli se jessie opravdu nasere, tak opět nastartuje mgr. Ph.D vagínový ombudsmana bude fofr. Ráno si pohladí ptáka, odpoledne si zahraje na vojáka a večer bude zle: buď bude pro spoluobčany na opavsku psát básně – viz Pičlizk obohacení kulturního rozhledu občanů regionunebo se zase do nás v alíkově kokotu fest obuje. Co by pro radost jessie neudělal.

 40. Problém autorů "lybijských" kampaní je v černobílém vidění světa. Amíci jsou ee a fuj stejně jako je nebo by byl kdokoliv jiný v jejich situaci. Ušlechtilým cílům jejich humanitárních akcí věří už asi jen oni samotní – a to ještě zdaleka ne všichni. Věc je, že "ti druzí" jsou ještě víc ee a projevují to způsobem nám méně přijatelným, než u těch amíků: prvosledovým terorismem a řezáním hlav. Proti takovým se prostě zakročit musí, ne? Ostatně při tom zprubneme ty nový kvéry a taky ty vrtulníky, co nejsou vidět. To je tenhle svět. "Ten druhý" hajzl je vždycky dobrý motiv a primitivům jako jessie se to vždycky hodí.A ta ochechule ve výslužbě? Mostly harmless, Teo. Nám dobře poslouží jako archetyp zmrda, ale ona se jen veze – vždycky to tak bylo. Jessie je jen hloupá, ordinérní ženská, která si prostě v tomhle zkurveným světě našla svoje místo. Za totáče žila ve vatě, nic neumí a umět nechce, zajištěná je, nic jí nehrozí ani nechybí. Virtuální sebevraždu spáchala už dávno, mně osobně teď už jen slouží – jako alien.To jsem se zase rozkecal…

 41. Hehe, já Amíky a humanitární bombardéry fakt nemusím, ale ta její libyjská kampaň mi Kaddáfího definitivně znechutila. Že je to masovej vrah jako Miloševič nebo Saddám Husajn, bylo jasný už dávno, ale takovejch je na světě jak sraček a nezajímají nás. Proč by nás měla zajímat ta ostrovní ochechule ve výslužbě, že? :p

 42. 1. Nechápu, proč by měl někdo zmrdovi říkat že je zmrd pouze v důkazní nouzi – když je někdo křivák, zůstane jím bez ohledu na to, jestli někomu dojdou argumenty nebo ne. Pokud jde o jessiin charakter, došly mi věcné argumenty už dávno – tady se nedá než prostě konstatovat.2. Dál nechápu, proč někdo smaže cizí komentář a pak ho cituje. Jediné racionální vysvětlení je, že cituje něco, co tam nebylo. A když to udělá někdo, kdo to předvedl už několikrát, asi je jasno.Ale to už jsou opravdu zbytečné starosti. Kdysi jessie možná ještě svůj charakter obhajovala (bohužel zmrdskými prostředky), teď už nemá zapotřebí ani to. Zjistila, že kámoše najde i tak – a o nic jiného jí nejde. Virtuálním Dušínům, poukazujícím na její sviňárny, se může jen smát a vzkázat: "a co má kurva bejt". Proti tomu není argumentů…

  • Avatar Mirek Dušín
   Mirek Dušín says:

   Hele, že Tys měl podobnej problém jako ta Najifka?
   Anis neporeferoval.
   Jí.
   Najifce.
   Pic, zdraví M.D. z NČ jaro 12, z porevolučniho času tam, i tady (send time)

 43. On totiž měl touhlew prasárnou: http://janika.bloguje.cz…p#cmt_63 vzniknout falešnej dojem, že jsem jí v tom smazaným komentáři, "obsahujícím jen nadávky a invektivy", hrubě spílal do zmrdic, jsa argumentačně v prdeli. Zajímavé je, že pak vlastně ten komentář uveřejnila, nezpochybnila a nadávky nasměrovala do jiného smazaného komentáře, po němž mi banána neudělalia…? Takže si několikrát opakovaně nakálela do střevíců a dobře jí tak. :o)

 44. Kdysi to možná bývalo legrační, teď už je to jen nechutné.

 45. 6Není to legrační, jak sama sebe těmi demokraticko-cenzorskými metodami přivedla do "důkazní nouze"? Mám doma na notebooku opisy toho, co jsem tam vlastně napsal o Muammarovi, že to psychicky neunesla,večer na to kouknu.

 46. Oni už se i její věrní divili, proč ty naše "sprosťárny" maže. Je to přece vizitka naší odpornosti a důkaz jejícho tvrzení, že když nám dojdou argumenty, začneme být sprostí. Tak proč to nenechá? Útlocit to nebude – jiným to prochází. Tak že by v těch komentářích nakonec přece jenom nebylo to, co jessie tvrdí?Jessie už si vylhala díru do hlavy dávno, ale nenechá toho. Je to totiž to jediné, co jí jde.

 47. http://janika.bloguje.cz…p#cmt_65Ale nebyl, že ne? Ono to není vždycky med lhát o obsahu smazaných komentářů. Občas se to obrátí zpátky, že? Jako ten článek o graverovi.

 48. Njn, na některý atrakce je lepší se vyignorovat… http://www.reflex.cz…zillkou.html 😉

 49. Když ona o mně v poslední době píše tak nějak fšude: http://jessie999.bloguje.cz/A to Muammarovo blahořečení u ní v podstatě taky není exces – to neměl být cíl, ale prostředek. Vždycky vyhodí nějaký zvratek, začne ho do krve hájit, hýkači se přidají, aby se zavděčili a ve finále je z toho hon na Nekompatibily, končící banováním, mazáním, zveřejňováním potupných článků (pak se ještě diví té ostrovní alegorii)…Nemůže bez toho být – regulérní magor.

 50. 2No… zásadně. Kdybych nenapsal ten přátelskej vzkaz Děssii tam, kde píče o tobě, mohly přetrvávat zbytky pochybností, že jde jen o spiknutí iluminátů – jako proti sv. Muamarovi. 🙂

 51. Díky, ale pochybnosti nebyly. Co v tom komentáři bylo a co následně jessie tvrdila, že v něm bylo, así ví každý, kdo ho četl – a kdo ho nečetl, tak holt musí jessii věřit :-)Jinak nic novýho pod lampou – standardka. Před nějakou dobou jsem přemýšlel, jak je možné, že těmhle týpkům jako jessie, alien & comp. nevadí, že je celý svět má za svině. Pak mi došlo, že stačí najít pár rektolizů, kteří to aspoň neříkají veřejně a je pohoda. Nu což, jejich svět…K článku o prodeji Skype se to fakt moc nehodí, tak asi vyplodím nějaký obecný článek na téma "všichni jsou blázni, jen já ponorka" a pod ním můžeme řádit.btw: jak se mně to týká?

 52. Z "pravdy" o Lockerbie pravda o JessiiPokud existovaly nějaké pochybnosti, zda Janika = Jessie, tak už mám nevyvratitelný důkaz, že je tomu skutečně tak…Smazaný komentář http://janika.bloguje.cz…p#cmt_62 zněl takto:16.05.2011, 00:03:19 | | Dupání nožičkou, Teošek a podobný lahůdky patří do tvýho repertoáru, tak nedělej hranatý vlny. O Mašínovcích vím všechno, zatímco ty akorát to, co sis přečetla u monobuna a v diskusích frustrátů. A pojem "argument" raději vůbec nepoužívej. Nikdy jsem u tebe žádnej nezahlédl. Jenom demagogický bláboly jak od šílený Johanky. To doporučení, aby ses šla léčit, sedí. Máš vážnej problém. Ale je to tvůj příběh. Tak si ho prožij až do trpkýho konce… :o)No a z ranního úleku z ní vyhřezlo tohle: http://janika.bloguje.cz…p#cmt_63PRAVDA: To o tý zmrdici (podle vzoru hadice:) jsem napsal 11. května Jessii sem: http://jessie999.bloguje.cz…e.phpprotože jsem věděl, že sice komentář nebude uveřejněn, ale že by ji mohl vyprovokovat k nějaký akci. Terazky ho použila tzv. "Janika". :-/Takže přesně tak, jak to napsala Modona: http://avocode.bloguje.cz…rov.phpTěm nejzlobivějším to budu dělat tak, že jim některé komentáře smažu a některé ne, budou fakt vypadat jako totální blbci.Nakonec ta únavná Mission Impossible byla užitečná… Sorry, že to dávám sem, ale ono se tě to týká… 😉